The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.02.2019, 20:59
South napisał(a):Wyświetl post
Basha najsłabszy, najlepszy chyba Plewka. Dobry manewr z tym Klemensem, dużo glówek wygrał. Końcówka to już palpitacja serca. Cenne trzy punkty
Też uważam że Basha najsłabszy. Dramat. 3 razy źle zagrał przed naszym polem karnym z czego mogły być gole. Plewka i Dzrazga dobrze. Peszko szarpał do czasu kiedy nie osłabł. Lis dobry mecz.

Ważne 3 punkty. Nawet jeśli nie awansujemy do pierwszej 8 to musimy kolekcjonować punkty żeby nie musieć się oglądac za siebie.

btw
Maliniaki wreszcie zaprosiły śmierdzące kozły z Lublina na swój mecz do nas. Co się stało że przestali się ich wstydzić?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 18.02.2019, 21:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
btw
Maliniaki wreszcie zaprosiły śmierdzące kozły z Lublina na swój mecz do nas. Co się stało że przestali się ich wstydzić?
Lechii powiedzieli, żeby nie przyjeżdżali
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 18.02.2019, 21:02
WP@

"W poniedziałkowy poniedziałek na stadionie Wisły pojawiło się rekordowe 21.289.oo widzów,
z czego 1.527 stanowiły kobiety,
a prawie 700 dzieci do lat 12."

CZYNY NIE SŁOWA (tak było, chyle czoła)

Może WP@ sarkastycznie opisała stan naszych kibiców ,
może ja za bardzo jestem wyczulony na media,
może Eurosport ma fatalne nagłośnienie
na otoczenie zewnętrzne w relacjach telewizyjnych
tz doping i odbiór akustyki z boiska .... może .

Doping był kapitalny, zero transparentów o niekorzystnym wydzwięku,
zero rekinuf ..... to była FANTASTYCZNA OPRAWA I DOPING "C"
Gratulacje i szacun na maxa dla całego wysokiego "C"
Dywagacje na temat dopingu "C" trybuny bezzasadne
to są tacy sami wielcy i wierni kibice jak wszyscy
wspierający Wisłę w różnych akcjach

Jesteśmy qrwa wielcy ponad wszystko !!!! BRAWO

Brava dla nas wszystkich
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 18.02.2019, 21:05
Patryk Plewka Man of the match
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 18.02.2019, 21:13
Pieknie! Lezka sie kreci wokoł jak sie widzi Kube ,czlowiek juz jest legendą oprawa i to skandowanie przed,na po meczu ,cos pieknego
zaden klub w Polsce nie ma tak oddanego zawodnika,zazdroszczą nam

prawie 22 tys ludzi,nawet nie spodziewalem sie tyle,widac i czuc bylo mobilizacje
no i bezcenne 3 pkt,dajce tlen i radość zeby mozna bylo caly tydzien przygotowac sie na trudny Gdansk.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.02.2019, 21:14
Na plus frekwencja i wynik. Na dzień dzisiejszy nie mamy skrzydeł - wielokrotni reprezentanci nie są w stanie dać nam tyle pod względem sportowym co Kostal.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.02.2019, 21:18
Pozytywnie Plewka i Drzazga. Pierwszy dużo udanych dryblingów i podań, mało strat. Drugi jak już dostawał piłkę z reguły zagrywał ją w tempo i w dobre miejsce napędzając nasze akcje. Oczywiście rzut karny też na nim.

Chaotycznie Peszko z Kubą, ale i tak o niebo lepiej niż z Górnikiem. Oni potrzebują czasu, żeby się zgrać z resztą. Widać po nich, że mają możliwości do pchania tego wózka. Byłem w szoku, że Kuba podszedł do karnego i go wykorzystał. Jak podchodził byłem przekonany, że się spali przy tej całej atmosferze wokół niego, a tu proszę - huknął jak z armaty w same widły.

Kolejny słabszy mecz Bashy. Dużo głupich, niewymuszonych strat. Ewidentnie jest pod formą. Pietrzak dziś też nie imponował. Palcic podobnie.

Generalnie z przodu nieraz fajnie zawiązywaliśmy akcję, żeby ją spalić wycofaniem czy wyhamowaniem. Ewidentnie po strzeleniu bramki graliśmy super ostrożnie. Z lepszą drużyną jak Śląsk takie kunktatorstwo się może zemścić.

Lis dziś praktycznie bezbłędny, świetnie wyjął strzał CWKS-WKSmąki. Tam niewiele brakowało.

Z dwójki stoperów dziś lepiej Sadlok. Parę kluczowych interwencji.

Kolar dziś czapka niewidka, myślałem, że ta wędka to za to, a tu uraz. Wojtkowski z drugiej strony ciągle pod grą, ale ciężko go ocenić. Na trzy zagrania jedno tragiczne, jedno złe i jedno bardzo dobre. On musi przede wszystkim popracować nad sferą mentalną bo technikę ma na pewno - tylko decyzje z reguły podejmuje beznadziejne.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 18.02.2019, 21:21
A ile sprzedano biletów ?
Tzn ile osób było uprawnionych do wejścia?
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.02.2019, 21:22
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Na plus frekwencja i wynik. Na dzień dzisiejszy nie mamy skrzydeł - wielokrotni reprezentanci nie są w stanie dać nam tyle pod względem sportowym co Kostal.
Powiedział co widział.... Ciekawe czy po 2 pierwszym meczach Kostal tak pisałeś z zachwytu nad nim....

Daj się nowym zgrać.. to nie takie proste.

Brawo drużyna. Mega ważne 3pkt. Teraz bedzienlepiej
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 18.02.2019, 21:24
s1mone napisał(a):Wyświetl post

Kolejny słabszy mecz Bashy. Dużo głupich, niewymuszonych strat. Ewidentnie jest pod formą. Pietrzak dziś też nie imponował. Palcic podobnie.
Moim zdaniem Palcic jeden z lepszych. Dużo walczył s przodu, a i uratował nas w drugiej połowie przed stratą bramki.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 18.02.2019, 21:27
kiepsko z przeglądem pola
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.02.2019, 21:32
Generalnie zarówno Pietrzak jak i Palcic mieli problem ze zrozumieniem się z Kubą i Atmosfericiem (), więc może dlatego ocena zaniżona. Nie funkcjonuje to jak na razie tak jak powinno. Myślę, że z meczu na mecz może być tylko lepiej.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 18.02.2019, 21:33
Drzazga i Basha na mój gust najslabsi. Nieważne to jednak, najważniejsze dzisiaj są te 3 punkty które dają oddech od rozmaitych czarnych wizji i dają pole do walki w kolejnych meczach, bo w teorii od 4 do 10 miejsca wszystko wydarzyć się może.
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 18.02.2019, 21:34
Panie i Panowie !!!!!

Proszę o wybaczenie , ale komentarze co niektórych , analizy pomeczowe
Wasze silenie się na ocenę gry naszych piłkarzy mam w dupie.

Jedno co jest dla nas wszystkich ważne w tym meczu to MY !!! KIBICE !!!

Było nas wielu , bardzo wielu (bez rekinuf) co było widać i słychać na stadionie
w poniedziałkowy wieczór , a zapewne kto nie mógł z różnych przyczyn być fizycznie na trybunach wspierał nasz Klub mentalnie na maxa przed TV.

JESTEŚMY WIELCY !!!!!!

Dla wszystkich na tym forum spokojnej nocki i udanego jutro dzionka
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 18.02.2019, 21:35
25 lat chodzę na ten stadion, stary koń że.mnie ale dzisiaj się wzruszyłem...Co powiedzieć...
Cała drużyna powalczyła i są bezcenne punkty!
Lis bardzo dobry.
Obrona solidna.
Basia straty ale prawie każda piłka przechodzi przez.niegp.
Plewka fajnie, zaczyna brać coraz częściej grę na siebie, oby tak dalej.
Peszko w pierwszej połowie fajnie, potem zgasł.
Kuba-cóż napisać...
Drzazga naprawdę nieźle, bramek z tego nie będzie ale dużo roboty z przodu.
Kolar niewidoczny ale gramy tym, co mamy.
Wojtkowski starał się ale wiele z tego nie było.
Oby do przodu, bo ciężka walka przed nami, jeszcze z 10 punktów trzeba ugrać.

A tak w ogóle to Pan Hartling się z tego śmieje��
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 18.02.2019, 21:40
Fajnie jest patrzeć, jak Lis się wyrabia. Wprawdzie dzisiaj nie miał szans, żeby się mocno wykazać (poza strzałem WKSąki, który obronił, gdzie przydzwonił jeszcze głową w słupek), ale widać, że mocno uspokoił grę i to cieszy. Okiem laika - poprawił chwyt piłki. W drugiej połowie któryś z gości przyładował (trochę za wysoko, ale jednak), a Lis tą piłkę złapał w powietrzu, zamiast wybijać. W kwestii gry nogami, dawno nie mieliśmy bramkarza o tak dobrym wybiciu itp.
Palcic dla mnie mocno na plus. Był pod grą, zaliczył parę interwencji.

Plewka - lepiej niż z Górnikiem (aczkolwiek tylko to, co widziałem w TV), moim zdaniem troszkę za bardzo jeszcze holuje.

Drzazga - "9" to nie jest jego pozycja, ale widać, że się stara i generalnie na +.
Basha - jak zwykle świetne ustawianie się na boisku i ZNOWU głupie straty w środku...
Kolar - chciał grać Ondraska, ale zapomniał, że ma 10k mniej w masie mięśniowej i całkiem się pogubił.... Słusznie zmieniony po przerwie.

Skrzydłowi - widać, że potrzebują zgrania, ale Peszko kilka razy szarpnął tak, że przyjemnie było na to patrzeć - szkoda 1 czy dwóch sytuacji(może coś pominąłem).
Najważniejsze - to co zobaczyłem dzisiaj na stadionie, utwierdza mnie w przekonaniu, że Wisła jest klubem dla wszystkich: rodziców z dziećmi, Januszy, pikników, ultrasów, VIPów. Życzyłbym sobie, żeby na kolejnych meczach było jeszcze więcej ludzi i że sektor C znowu stanie (chapeau bas za dzisiaj, Panowie i Panie) na wysokości zadania.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 18.02.2019, 22:12
@!!IRIVER!!
Patrząc w TV: dla mnie Drzazga to jedyny, któremu coś tam wychodziło (jakiś drybling, przytrzymanie piłki).
Wypracowany karny ...

Naprawdę niesprawiedliwa ocena ...
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 18.02.2019, 22:28
Podsumowanko z mojej strony

Lis- dobry mecz, dwie dobre interwencje, a te złapanie piłki lecącej w okienko, palce lizać. Żeby tak grał co mecz
Palcić- najlepszy obrońca dziś, dobre przechwyty, podania, dryblingi. Brawo
Wasyl- w miarę dobrze, miał jedno elektryczne "wykopniecie" do góry w polu karnym, ale daruje
Sadlok- niby dobrze, ale co mecz musi być jakiś elektryczny. Dwóch rywali na plecach, a on robi swoje kółeczka, w końcu stracimy znów gole przez niego
Pietrzak- dobrze, bez zarzutów
Basha- tragedia, ogarnij się chłopie
Plewka- nie lepiej od Bashy, ale na pewno lepiej niż z Górnikiem. Parę razy dobrze pociągnął akcję dziś. Tylko problem z ostatnim podaniem i kontrami gdzie mógł podać na czystą pozycję i się bawi. Więcej zdecydowania, wyczucia
Peszko- chyba najlepszy dziś do kiedy nie opadł z sił. Dobre rajdy skrzydłem
Kuba- parę dobrych zagrań, ale drużyna musi zrozumieć jeszcze jego rozumowanie gry. Dojdzie do formy fizycznej, to będzie super. Brawo za gola
Drzazga- mi się podobał. Potrafi włączyć speeda do piłki i parę razy ładnie zakręcił. Po za tym ma wyczucie pozycji, co dało karnego. Byle chłop masy nabrał
Kolar- nijak dzisiaj

Wojtkowski- koncertowo spartolił dwie okazje na gola. Więcej skupienia i mniej kółeczek
Burliga- bury jak bury, walka na całego
Klemenz- super zmiana. Póki co on powinien grać w środku, bo potrzeba kogoś dużego do główek i destrukcji

Co do stylu, to słabo, ale nie ma to znaczenia teraz. Ważne że istniejemy i gramy. Z każdym meczem bedzie lepiej
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 18.02.2019, 22:40
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Drzazga i Basha na mój gust najslabsi. Nieważne to jednak, najważniejsze dzisiaj są te 3 punkty które dają oddech od rozmaitych czarnych wizji i dają pole do walki w kolejnych meczach, bo w teorii od 4 do 10 miejsca wszystko wydarzyć się może.
Bez przesady, Drzazga zagral dobry mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.02.2019, 22:41
Plewka nie lepiej od Bashy? Chłopak miał dziś tylko 3 straty! A Basha aż 7!
Obok Drzazgi, Lisa, Sadloka dzisiaj dla mnie najlepszy.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Member

Od: 02.2019

Stary 18.02.2019, 23:03
Piekny wieczor.
Prawdziwa, wielka Wisla. Na trybunach. Tak powinno byc zawsze. Wzruszenie czlowieka lapalo jak sie na to patrzylo i tego sluchalo.
Mnie wzruszalo jeszcze co innego. Plewka i Blaszczykowski. Dochodzi do symbolicznej wymiany pokoleniowej na podobnym poziomie. IMHO Plewka byl dzis jednym z najlepszych na boisku. Przebiegl w naszej druzynie najwiecej, byl jednym z szybszych. Swietnie operowal pilka w srodku pola i tym razem po dryblingach nie bylo strat o czym byla idiotyczna dyskusja kolejke temu.
Dzieki bogu ze odrzucili te marne 250 tys E, bo ten chlopak pojdzie za grube miliony jesli dalej sie bedzie tak rozwijal. Brakuje jeszcze ostatniego podania, ale to przyjdzie kiedy nabedzie jeszcze wiekszej pewnosci siebie.

Bardzo pozytywnie rowniez Drzazga. Zobaczymy czy w kolejnych meczach bedzie w stanie zagrac na podobnym poziomie. Podobnym czyli wiele do Ondraska nie brakuje.

Najslabsi na boisku Basha i Kolar. Ten drugi machnal sie kiedy wystarczylo przylozyc noge, a Basha... Wisla go potrzebuje, bez dwoch zdan. Ale jesli Plewka dalej bedzie sie tak rozwijac to ja bym zaryzykowal w ktoryms momencie gry w srodku para Klemenz-Plewka. Gdyby Slask byl bardziej wyrachowany to dzis z bledow Bashy mogly wpasc 3 bramki. Jak na DP, ktory ma zabezpieczac tyly to jest dramat.

Ogolnie caly zespol zagral lepiej niz ostatnio. Ale brakuje automatyzmow i zrozumienia Kuby i Peszko z reszta druzyny. To przyjdzie. Kazdy dzien i praca na treningach sprawia, ze gra bedzie wygladac lepiej. Szkoda, ze nie ma wiecej czasu i szkoda, ze latem czesciowo bedzie trzeba ta prace powtorzyc (w to, ze Kuba zostanie nie mam watpliwosci, ale Peszko na 99 proc wroci do Lechii).

Cieszy poprawna i pewna gra obrony, ktorej ciezko cos konkretnego zarzucic jako formacji. Takze to co pisalem po zeszlotygodniowym meczu w Zabrzu, ze formacje sie slabo przesuwaly dzis funkcjonowalo juz jak nalezy. Dobrze sie patrzylo na kompaktowa Wisle, ktora nie dala za duzo pograc rywalowi i dosc latwo odbierala pilke. Niestety kosztowalo to sporo sil, co bylo widac po Peszko i Blaszczykowskim, ale jednoczesnie pokazalo jak wydolny i wytrzymaly jest Plewka i Drzazga.

Z Lechia nie zagra Peszko. Ciekaw jestem jak zagramy. Opcje widze dwie. Albo sklad jak dzis z Wojtkowskim na boku, albo modyfikacja ustawienia i zagranie 3 pomocnikami na srodku za napastnikiem. Np:

4 obroncow
Klemenz-Basha

Blaszczykowski-Plewka-Wojtkowski

Drzazga/Kolar

Kuba juz nie raz pokazywal, ze w srodku takze sobie bardzo dobrze radzi.
Ale znajac konserwatyzm Stolara zagramy 4-4-2.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.02.2019, 23:08
Pan Plewka...dla mnie wygrany tego meczu.naprawdę kawal dobrej roboty odwalił.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 18.02.2019, 23:24
picasso napisał(a):Wyświetl post
Pan Plewka...dla mnie wygrany tego meczu.naprawdę kawal dobrej roboty odwalił.
Pan Basha natomiast od pol roku jakos formy nie może złapac.

Plewka potencjal duzy tylko musi sie ograc zaliczyc jeszcze troche glupich strat i ciezko pracowac. Zarobimy sporo na nim.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Member

Od: 02.2019

Stary 18.02.2019, 23:31
Cytat:
Plewka potencjal duzy tylko musi sie ograc zaliczyc jeszcze troche glupich strat i ciezko pracowac. Zarobimy sporo na nim.
I na Lisie rowniez. I to moga byc konkretne oferty juz latem.
Lis lepszy niz jesienia. Mniej elektryczny, lepszy chwyt o czym juz ktos tutaj pisal i lepiej sie ustawia do stalych fragmentow (glownie o rozne mi chodzi).
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Member

Od: 05.2013

Stary 18.02.2019, 23:59
Słabo, słabo, słabo... Ale ekstra że 3 punkty, jestesmy coraz bliżej utrzymania i to cieszy. Ciągle tli się nadzieja ze zagramy w top 8, ale tak patrzę na te miejsca od 4-10, to wypadamy zdecydowanie najgorzej i nie widzę tego żeby aż dwie drużyny z tej grupy były za nami, ale to nie najważniejsze. Grunt to znowu wygrać z parchami.

Co do meczu to dalej ciężko się to ogląda.
Obrona solidnie, fajnie że na 0 ale rozgrywanie i gra ofensywna bocznych obrońców pozostawia wiele do życzenia. W tej materii ciut lepiej Pietrzak.

Środek pomocy znowu blado. Tym razem lepiej zagrał Patryk, chociaż znowu nie obyło się bez strat po holowaniu piłki. Ciągle widać u Patryka że wydaje mu się że będzie miał tyle czasu ile w juniorach, że zdąży się rozejrzeć i poprawić piłkę kilka razy. A tu jednak trzeba grać trochę szybciej. Natomiast w porównaniu do poprzednich występów, było lepiej.
Basha dzisiaj kiepsko jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki, kilka niebezpiecznych strat, gdzie jedna mogła się skończyć golem, na szczęście Robak spudlowal. Jednakże ciągle bardzo dobrze lata dziury w środku, wie gdzie ma się ustawić w destrukcji i nie ma mowy żeby usiadł na ławce przy tym czym dysponujemy.

Skrzydła. Hmmm modlilem się żeby Kuba się nie spalił przy tym karnym i na szczęście się udało. Ale poza tym, widać że mu bardzo zależy jednakże nie wychodzi. Przed golem bardzo słabo, każdy drybming strata, kiedy zrozumiał że nic z tego to próbował podawać, ale wprost do graczy Śląska. Po golu było lepiej, mniej tracił ale też grał bardziej na alibi.

Piszecie że Sławek dobrze? Hmm.. Zapamietalem jego jedna akcje z pierwszej połowy gdzie na obieg wziął fajnie frajera ale potem przerzucil całe pole karne. Poza tym chyba nie widoczny, chociaż będąc na meczu nie oglądam tak wnikliwie co się dzieje na murawie więc może coś pominąłem. Bałem się tylko żeby zaraz cymbał nie wylapal drugiej żółtej, a granica była już bardzo blisko. Dobrze ze Stolar ogarnął.

Dla mnie największym plusem Drzazga. Chociaż to też nie jest tak że zagrał jakiś super mecz. Po prostu jak na moje oczekiwania wobec niego dzisiaj znacznie je przekroczył.

Kolar, niewidoczny, ale też nie jest łatwo grać na szpicy, kiedy cała drużyna gra przeciętnie.

Generalnie to ciągle nie wygląda zbyt kolorowo ale też nie ma co się łudzić że z taką kadra będzie dużo lepiej. Grunt to żeby właśnie w takich meczach udało się wyszarpywac 3pkt.

Za tydzień Lechia. Lubię takie mecze. Porażka wkalkulowana a może się uda coś wyrwać i będzie bajka.

AAa jeszcze Lis. Dobre zawody. Raz zagrał trochę nieodpowiedzialne do Bashy i brakło niewiele do katastrofy ale poza tym nieźle. Chociaż nie miał jakoś dużo pracy.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 19.02.2019, 01:37
W kwestii organizacyjnej to:

Minuta ciszy trwała przed meczem jakieś... 14 sekund bo jacyś debile zaczęli klaskać.

Ja pier..dole. Jak was swędzą ręcę to sobie nimi w ch.uju pogrzebcie a nie psujcie wydarzenie po kilku sekundach. Minuta ciszy to jest ku.wa minuta ciszy a nie minuta waszego jeb.anego klaskania bo się premiership naoglądali kibice cebulowi a tam tak samo robią, to wy małpy też musicie przecież. Kupcie sobie jeszcze różowe sukienki i szminki na ryja i na kawalerskie na rynek biegać, będziecie fajni jak w premiership.

Także jeszcze raz, minuta ciszy to MINUTA CISZY do chu.ja pana, zaczyna i kończy się GWIZDKIEM sędziego!!!! Wbić sobie do tych waszych pustych łbów premiershipy durne.

Tyle.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 19.02.2019, 06:38
Z perspektywy TV w mojej ocenie najlepsi Drzazga, Plewka i Palcić.

Naprawdę solidne zawody z ich strony.

Plewka ma cechy, które jak będzie dobrze pracował, pozwolą mu być naprawdę dobrym środkowym pomocnikiem.
Bardzo dobre przyśpieszenie na kilku metrach oraz naprawdę niezły drybling na małej przestrzeni.
Oby dalej nabierał doświadczenia. Bez tego doświadczenia wiadomo, że będą mu się zdarzały głupie straty. Ale kiedy dać szanse młodym jak nie teraz, w naszej sytuacji?

Porównania Plewki do Bruda są śmieszne. Jeśli chodzi o motorykę to jak TGV do towarowego.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 19.02.2019, 07:14
A Wy tak serio ?. Czuliście tę podniosłą atmosferę na trybunach poza elementami związanymi z Kubą ?

To chyba byliśmy na innych meczach. Na D to jakaś stypa w stosunku do tego co było kiedyś. Mam nadzieję że wróci ta niesamowita energia co kiedyś po nowym rozdaniu bo widać było to dziś ewidentnie na trybunach. Mam nadzieję że mecz derbowy stanie się takim elementem odrodzeni pod każdym względem (sportowym również).

A) Miało nie być flag. Nie było żadnej.
b) Pojedyncze gwizdy w momencie pozdrowień dla Ruchu i Widzewa z sektorów E. Pogwizdali, pogwizdali i za mecz, dwa przestaną. Zastanawia mnie tylko dlaczego Ci sami nie gwizdali kiedy szło WTSK ze strony gości. Siedzieli bliżej nich więc słyszeli doskonale. Tu już gwizdać nie kazano (wiecie co wam w odbyt) ?
c). W momencie wchodzenia na sektor D (2 min przed rozpoczęciem meczu) kolejna po bilety na 150 osób .... Niech stoją nawet do rana.
D) . Kiedy kończy się remont Królewskiej ? Korki dramatyczne. Mam nadziej że kolejne mecze już w weekend lub o normalnej porze (godz. 20 w piątek).
E). Fajnie że poszła informacja ile poszło karnetów i że bijemy rekord. Mam nadzieję że te osoby które kupiły bilety kupią karnety przynajmniej przed derbami.

Zaczynamy wszystko od zera (resetu) w temacie klimatu na stadionie . Jak na taką sytuację jaka jest to i tak było mimo wszystko dobrze

W temacie sportowym.
Panie Brzeczek. Proszę Lisa na bramkę i za rok sprzedajemy go za kilka milionów euro
Kto go chciał ściągnąć do Wisły ? Strzał w 10.
Powód: stylistyka/literówki
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 19.02.2019 o godz. 07:38.
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 19.02.2019, 07:16
Plewka wg mnie najlepszy na boisku i też jego najlepszy mecz w Wiśle. Widać że ma niezły drybling, pracować musi nad podaniem, bo tego za bardzo nie było. Ale w 1 szej połowie to jako bodaj jedyny próbował brać na siebie grę i pokazywał się kolegom, a z piłka wyglądał całkiem nieźle. Basha jest w katastrofalnej dyspozycji, niecelne podania do najbliższego kolegi... Ale tu wiemy, że to brak formy bo piłkarz z niego b. dobry. Mimo fatalnej dyspozycji widać, że czyta grę po profesorsku, tylko że na ten moment tyle z tego dobrego co złego bo każde zagranie to strata. Peszko = Wojtkowski. Obydwaj robią dużo szumu, jest szybkość, potrafia nawet 1 na 1 pójśc, tylko efektów z tego żadnych. Z Wojtkowskim to jest coś nie tak, nie wiem czy problem w głowie leży, jak ma piłke to widać umiejętności, ale kompletnie nic z tego nie wychodzi. Chociaż nie wiem czy to on czy Kuba zagrywał w 2 giej połowie tą piłke do Peszki, jeśli on to było dobre podanie, gdyby Sławek dostrzegł Drzazgę to by była 100 jak się patrzy. Obrona cała nieźle, mimo że Śląsk nas przycisnął, to w większości neutralizowali ataki bez strachu. Słabiutko wyglądali Kolar i Kuba niestety. Widać że naszemu kapitanowi brakuje czucia piłki i gry. Ale tu się nie martwię, że będzie tylko lepiej. Zobaczymy co z Kolarem, szczerze mówiąc więcej się po nim spodziewałem jako po 1 szym napastniku. Dalej utrzymuję, że jeżeli są na to jakieklwiek fundusze, to musimy spróbowac pozyskać jakiego kreatywnego zawodnika do ofensywy, na którym będzie można w dużej części oprzeć grę i spodziewać się niespodziewanego. Najważniejsze że mamy bardzo ważne 3 punkty, tylko ten terminarz teraz...

@krakus76_ odnośnie pkt c) - nie oceniam pozdrowień i gwizdów, zgodom przestałem poświęcać jakąkolwiek uwagę. Ale w temacie - z perspektywy G Śląsk był zupełnie niesłyszalny. Raz przez cały mecz słyszałem ich wrzut na Widzew i Śląsku ty nasz... Także niekoniecznie na e było słychać cokolwiek od nich zapewne.
Ostatnio edytowane przez tas de fleia : 19.02.2019 o godz. 07:20.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.02.2019, 08:16
Dla mnie najważniejszym momentem w meczu było to że Kuba strzelił. Nieważne jak by sie mecz skończył, ważne że poszło.
Zaskoczył mnie troche Burliga, jego wejście wyglądało jak wejście typa z trybun, jakiś taki zalany sie wydawał.

pilkarsko to po za paroma podaniami dramat jak cholera, ale dla Nas wazne sa juz tylko punkty.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów