The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
orzeu
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.02.2019, 14:43. Wiślaku posłuchaj, to do Ciebie
Jeszcze dwa miesiące temu wszyscy pomstowali na sędziego w meczu z Lechem.

Jeszcze nieco ponad miesiąc temu, byliśmy bez licencji i nad przepaścią w kierunku czwartej ligi, a chwilę potem z solidnie zdemontowaną drużyną.

A dziś? Dziś znowu czytam, że ten czy tamten zagrał słabo w Zabrzu.

Naprawdę? Taka krótka pamięć? Ledwo wygrzebaliśmy się z kłopotów i już wszyscy znowu myślą, że Ekstraklasa jest nam dana na zawsze? Otóż nie jest.

Chcielibyśmy wszyscy nowego pomocnika czy napastnika? Hmm....A widziałeś na co Socios zbierają pieniądze? Na raty leasingowe za kosiarkę, na raty za autobus, na remont szatni czy pensje dla młodzieżowców. W takim jesteśmy miejscu, więc zejdźmy na ziemię i zadbajmy, my wszyscy, o lepsze jutro. Bo to od nas wiele zależy.

Cofnijmy się chwilę w czasie. Początek stycznia.

Taka wizja. Jarosław Królewski nie kontaktuje się z Rafałem Wisłockim, a Bogusław Leśnodorski wyjechał na narty w Alpy i był za daleko. Co się dzieje?

ZNIKAMY. NIE MA NAS. CZWARTA LIGA. TAK, TO SIĘ WŁAŚNIE DZIEJE

Przeczytaj to jeszcze raz. I jeszcze. Aż poczujesz jakby ktoś ci przywalił w ryj i dotrze do Ciebie jak blisko było. Tak dalej wyglądałby ten tekst.

Fajnie się hejtowało Boguskiego za pudło w Gdyni? Nie przyzwyczajaj się do tego. Następne takie pudło zobaczysz nieprędko. Ani na żywo, bo gdy upadniemy to następny mecz zagramy jakoś w lipcu 2019. Ani tym bardziej w telewizji, bo czwartej ligi nikt nie transmituje.

Zapomnij o wyjściach na piwo do kumpla na sobotni mecz. O niedzielnych obiadkach z meczem w tle. O piątkowym relaksie przy telewizorku i meczyku. Zapomnij na lata. Po co Ci ten abonament nc+? Będziesz oglądał Piasta z Zagłębiem?

Siedzisz w knajpie i widzisz jak gość przy stoliku obok ogląda w telefonie Ekstraklasę? No tak, przecież dziś początek rundy. Zapomniałeś, bo czwarta liga startuje dopiero w marcu.

Zapomnij o meczach z kibicami gości u siebie. Bo kto przyjedzie? Pcimianka Pcim, Wiślanka Grabie czy LZS Jawiszowice? (tu masz pełny skład obecnej 4 ligi. Tam możemy za chwilę się znaleźć: http://www.90minut.pl/liga/1/liga10028.html )

Napisałem o meczach u siebie? Zapomnij o meczach u siebie. Nie będzie nas stać na R22, zresztą po co? Nie będzie potrzebny stadion za setki tysięcy, z oświetleniem, lożami prasowymi, warunkami do transmisji tv itd. Będziemy grać w Zabierzowie, może na Wawelu, może na Prądniczance. W sobotę o 12.00 lub w niedzielę o 11.00

Czytasz i myślisz "może i ta 4 liga nie byłaby taka zła, grała w niej Lechia, grał Widzew, jakoś się wydostają. Może takie oczyszczenie się nam przyda, zostaną najwierniejsi i tak dalej". Tak, też tak myślałem, do momentu gdy nie spojrzałem w kalendarz. 4 liga w sezonie 2019/2020 to powrót na boiska Ekstraklasy przy najszczęśliwszym wypadku - awans co sezon - w roku 2023. Za pięć lat. Realnie to zajmie pewnie 7-10 lat przy dobrych wiatrach. Taki ŁKS wrócił do 1 ligi dopiero teraz, spadł w 2012 roku. Sześć lat i dopiero są na zapleczu Ekstraklasy. GKS Katowice nie może się wygrzebać z 1 ligi już chyba z 10 lat. Załóżmy że jakoś się nam uda wrócić koło 2025 roku. Pomyśl ile to jest czasu. A jakieś europejskie puchary? 2030 rok? Może 2035? To już chyba prędzej powstanie Szlak Jedwabny z Chin i polska elektrownia atomowa. Chciałbyś stracić tyle lat?

Zresztą, co tu dużo gadać. Zapytajcie kibiców Lechii jak wspominają jeżdżenie po wioskach od A-klasy. Może i fajny folklor przez kilka meczów, ale na dłuższą metę każdy przyznaje, że to jest straszna zamuła i nikt nie chciałby tam wrócić. Zapytajcie kibiców Widzewa jakie to uczucie, gdy najatrakcyjniejszy kibicowsko w całym sezonie rywal to nie Legia czy Lech. Żadne derby, duża grupa Górnika czy choćby nawet 150 Pogoni. Najciekawszy dla nich dwa sezony temu był mecz z ŁKS Łomża. I to był chyba nawet jedyny mecz w całym sezonie z kibicami gości. A wcześniej dwa lata pustych klatek.

Ani nie pojedziesz na całkiem fajny wyjazd, ani nie obejrzysz w tv, na livescore też nie sprawdzisz. Nie ma, koniec, do widzenia. Kolejny weekend bez meczu Wisły w tv. Jeden, drugi, trzeci, ósmy, piętnasty. A potem się przyzwyczajasz…

To scenariusz od jakiego jakimś cudem się uratowaliśmy.

A gdzie jesteśmy teraz? W skali ocen studenckich, jesteśmy tym uczniem, który fartem uratował się przed powtarzaniem roku i dostał warunkowe przejście na rok kolejny. przejść dalej, potrzebujemy jednak gigantycznej pracy nas wszystkich.

Dziś Wisła potrzebuje nas jak nigdy wcześniej. Potrzebuje Ciebie.
I Ciebie i Ciebie i Ciebie też.

Pamiętasz te wszystkie mecze przy R22 i wyjazdowe? Te emocje, te sukcesy, tę radość jaką dawała Ci Wisła? Te bramki, oprawy, widowiska, gole w ostatnich minutach, niewykorzystane karne, mistrzostwa Polski, wojaże po Europie? Pamiętasz? Jesteś w stanie to wycenić? Ja też nie. To coś co nie ma żadnej ceny i jednocześnie jest warte wielu pieniędzy.
Ilu z Was było na meczu z Saragossą? Ja nie byłem i do dziś żałuję. Widziałam za to Wisłę ogrywającą Barcelonę, awansującą po dogrywce z Parmą. Widziałam gwiazdy Realu Madryt i Lazio. Ile dałbyś pieniędzy dziś gdyby ktoś dał Ci możliwość pójścia na te mecze, gdy już wiesz co się wydarzyło? 200? 500? Tysiąc złotych? To jest niewycenialne.

A z tego sezonu? Ile dałbyś za bilet na mecz z Lechią albo za to żeby zobaczyć gol Pawła Brożka z Zagłębiem? Za wyjazd na Legię, za wygrane derby i kosmiczny powrót z 0-2 w Poznaniu? Tyle genialnych wydarzeń w zaledwie kilka miesięcy. I każde wielokrotnie więcej warte niż koszt biletu.

Wisła dała nam wszystkim tak wiele, że dziś jesteśmy jej winni wsparcie. Dziś możemy ją nie tylko wesprzeć ale też, poniekąd zrobić coś dla siebie i kupić karnet na kolejne wielkie emocje z nią związane. Zarówno na całą rundę wiosenną, jak i te dalsze, których być może nie będzie jeśli teraz odpuścimy.

Dziś Wisła potrzebuje nas wszystkich, a my potrzebujemy Wielkiej Wisły, bo to jest ten element życia, który nas nakręca. I to widać! Sprzedaż akcji klubowych czy koszulek, zbiórki Socios pokazały jak ważna jest Wisła dla jej kibiców. Jak ważna jest dla nas. Ale to nie wszystko! Musimy dać z siebie jeszcze więcej!

Kupiliśmy teraz 12 tys. karnetów. Imponujący wynik, prawda? Taaa.... A ja Wam powiem, że pan Hartling się z tego śmieje! Milionowe miasto i 12 tys. karnetów za 200-300zł? Za cenę butów czy dwóch rodzinnych obiadów na mieście? Serio, ....a? Miesięcznie 50-70zł? Tylko tylu nas jest, którzy są w stanie wydać na Wisłę miesięcznie kwotę jaką wydajesz na pizzę z colą, rachunek telefoniczny, netflixa, kino czy kawę na mieście? Że o alkoholu nie wspomnę...

50zł, butelka słabej whisky z dyskontu. Proszę, nie opowiadaj bajek, że Cię nie stać.

Przyjacielu ze stadionu.

Wychowaliśmy się na Reymonta 22, a nasz obecny sztab z Kubą na czele jest przykładem tego, że Wisła jest miejscem magicznym. Nie ma drugiego takiego klubu w Polsce, z którym tak wielu byłych pracowników czuje więź. Ci goście, z Arkiem Głowackim, Radkiem Sobolewskim, Pawłem Brożkiem i Maćkiem Stolarczykiem na czele, kiedyś przez lata dostarczyli nam wiele radości, a przez ostatnie pół roku chodzili do pracy za darmo. Sam sobie odpowiedz, czy chodziłbyś gdybyś miał pracodawcę w poważaniu? Oni podjęli ogromny wysiłek aby Wisła przetrwała. Tysiące z nas też to zrobiły w ostatnich tygodniach.
Zostaliście już tylko Wy - ci którzy nie mają jeszcze karnetu.

Widzę jak czytasz i myślisz "nie no, przecież nie pójdę na te wszystkie 8 lub 9 meczów". No pewnie. Ja też nie pójdę, już dziś to wiem. I co z tego? Jesteśmy dziś w momencie, w którym ten karnet po prostu musisz mieć. Przez wzgląd na stare czasy, na obecną sytuację oraz na to co nadejdzie i na co my mamy wpływ przez inwestycję w ten nasz wyjątkowy, najwspanialszy, ukochany klub. Jesteśmy w momencie, w którym wszyscy dobitnie zdaliśmy sobie sprawę, że Wisła będzie tak silna, jak silne będzie wsparcie jej kibiców. I już dziś zarezerwuj sobie te trzy stówki na lipiec, bo wtedy znowu kupujemy karnety i bijemy kolejne rekordy.

No właśnie, rekordy. Obecnie 16 tysięcy karnetów to rekord Polski należący do Widzewa. Brakuje nam 4 tysiące. Do cholery, zróbmy to!

Za kilka/kilkanaście lat Twoje dziecko zapyta "Mamo, Tato, a jak to było gdy Wisła była w tej trudnej sytuacji w styczniu 2019"

I to od Ciebie zależy czy odpowiesz mu:

- Kurczę, no właśnie, jakoś tak nie miałem czasu wiesz. Trochę dałem ciała wtedy, to był mały wysiłek żeby kupić ten karnet.. Wielu pomogło, ja przespałem. No trudno. Chodź, odpalimy sobie na youtubie Schalke-Wisła a potem się ubierzemy i pójdziemy na mecz z Pcimianką

Czy raczej:
- Widzisz tam na ścianie? To oprawione w ramkach to certyfikat akcji klubu. Podaj portfel. To jest karta kibica, karnet od lat zawsze kupujemy w to samo miejsce. W to wyjątkowe miejsce, gdzie mamy tylu przyjaciół. No i przynieś z szafy tą koszulkę, którą wtedy dla Ciebie kupiłem. Zakładaj i zaraz wychodzimy, bo przecież dziś Wisła gra w pucharach!

Ja wiem co odpowiem swoim dzieciom. A Ty?
Ostatnio edytowane przez orzeu : 12.02.2019 o godz. 20:25.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 12.02.2019, 15:05
Pięknie napisane. 1906% racji.

Ale do niektórych nie dotrze niestety. Dosłownie kilka dni po pożyczce od trzech Prezesów wdałem się w kilka dyskusji z pajacami na fejsie którzy wyskakiwali z tekstami w stylu: "nie sprzedawać.Kostala, kim my będziemy grać?!?!" albo "dawać więcej kasy bo potrzebujemy kupić napastnika, pomocnika itp"
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 12.02.2019, 15:07
Piękny tekst. Ogarnąć się i myśleć o najbliższym meczu. Kibicować, bez znaczenia czy na C czy oglądajac na siedząco, wszyscy mają dopingować i wspierać. Aktualna nasza sytuacja, to zaniedbania ostatnich 3/5 lat i "najprawdziwszego" wiślackiego zarządu z M.S i D.D na czele. Na kolejny sezon też się nie nastawiajcie, że zaczniemy liczyć ile pkt nam brakuje do fety na rynku. Wychodzenie z tego syfu zajmie nam conajmniej 5 lat, a może królewski ogarnie inwestora z bogatą kieszenią? Kto wie. Na razie jesteśmy, gdzie jesteśmy i właśnie w drodze na egzamin zaliczeniowy prawie rozjechał nas TIR, a na egzaminie profesor przez pomyłkę wpisał ci 3 zamiast 2 do indeksu i kazał zasuwać na II semestrze (jak już kolega wyżej do studiów nawiązał). W takiej sytuacji teraz jesteśmy. Walczymy o utrzymanie i przetrwanie. Cała Wisła zawsze razem. Czyny, nie słowa. Dziękuję
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 12.02.2019, 15:29
brawo orzeu!
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 12.02.2019, 15:36
Dobrze napisane, natomiast niekoniecznie tutaj znajdzie właściwych odbiorców.
Jestem pewien, że na tym forum 99% kupiło karnet, akcje, koszulki, albo wszystko razem.
Fajnie byłoby ten tekst sprzedać gdzie indziej.
Odpowiedz cytując
jerry1990
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 12.02.2019, 15:40
Tekst jest świetny! Linkujcie go do Królewskiego, Wisłockiego itp.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 12.02.2019, 15:45
Dziękuję za ten tekst!
W poniedziałek wszyscy na stadion!
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 12.02.2019, 15:45
Tekst zostal przeslany do wislackich portali. Jak sie juz pojawi, po prostu otagujcie pod nim znajomych, ktorzy jeszcze nie maja karnetow
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 12.02.2019, 16:11
Brawa dla autora. Trafił w samo sedno sprawy.
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 12.02.2019, 16:14
Każdy, komu zależy na dobru naszej Wisełki musi mieć karnet! Za pół roku znowu może nas nie być. Ludzie niezwiązani z Wisłą wyciągnęli pomocną dłoń, a wielu kibicom żal wydać 200-300 zł na karnet. Niezależnie od finału, życzę każdemu Wiślakowi, żeby za pół roku, rok czy dwa mógł spojrzeć w lustro z myślą, że zrobił wszystko co w swojej mocy aby uratować Wisłę.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 12.02.2019, 16:34
Ten tego w tym sezonie nie będę na żadnym meczu ale chyba zaraz drugi karnet kupię.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 12.02.2019, 17:40
Wisła nie zginie. Nie z takimi kibicami jak orzeu.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 12.02.2019, 17:41
Brawo Brawo,
tekst do przeczytania a potem do wydrukowania i czytania przed kazdym zaśnięciem.

mialem taki moment bez WISŁY w lidze i autentyczny strach i pustkę

wiem jedno wraz z upadkiem Wisły upadła,umarła by jakas część mnie ,dziekuje niebiosom ze tak sie sie wszytsko potoczyło.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 12.02.2019 o godz. 17:46.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 12.02.2019, 18:39
Nie będę powtarzał innych o jakości tekstu, ale mam apel do wszystkich. Pomimo tylu podziałów, tylu różnych zdań, opinii o drugiej stronie, stańmy wszyscy razem po jednej stronie, po stronie Wisły, bez ciągłych kłótni, że Ci są tacy, a tamci owacy. Zacznijmy wszystko od początku ku chwale Wisły.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 12.02.2019, 19:51
Jeżeli ten tekst do niektórych nie przemówi to już nic tego nie zrobi. Dobitnie pokazujący jak mało brakowało, a Wisły Kraków by już po prostu nie było.

Wisła mogła zniknąć z piłkarskiej mapy Polski na długie lata, a Ty się teraz zastanawiasz czy kupić karnet na Ekstraklasę przy Reymonta?
Ostatnio edytowane przez heoij : 12.02.2019 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 12.02.2019, 22:30
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Tekst zostal przeslany do wislackich portali. Jak sie juz pojawi, po prostu otagujcie pod nim znajomych, ktorzy jeszcze nie maja karnetow
Wspaniały tekst, swietnie przedstawiona sytuacja. Poruszyła kazdego na twitterze, nawet Tomka Jazdzynskiego. WSZYSCY PO KARNETY!

PS: ale tego tekstu chyba na trzezwo nie pisałes bo emocji w nim co niemiara
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 12.02.2019 o godz. 22:42.
Odpowiedz cytując
zakk
Senior Member

Stary 12.02.2019, 22:30
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Ten tego w tym sezonie nie będę na żadnym meczu ale chyba zaraz drugi karnet kupię.
Sorry, ale dla mnie to właśnie pokazuje jak bez sensu jest takie ciśnienie na karnety. 'nie jesteś prawdziwym Wiślakiem' 'co powiesz dziecku'.

Również wiem, że po prostu życie mi nie pozwoli być na przynajmniej 50% meczów, dlatego nie blokuję miejsca innym, a na mecze na które będę mógł przyjść kupię bilet (pełen stadion z biletów to większy zysk niż z karnetów).
Wiem, że powstanie kontrargument - 'kasa potrzebna jest teraz', ale przecież stworzono bardzo dużo możliwości bieżącego wsparcia klubu - ja kupiłem akcje, ale jest socios, pamiątki, aukcje itd.

Zaraz mecze, które mogłyby wypełnić stadion w 100%, ale nie bo właściciele karnetów poza Krakowem...
Nie przyciągniemy nowych osób na stadion sprzedażą karnetów, dlatego tym bardziej dla mnie dziwne, że na 5 dni prze meczem inauguracyjnym w Krakowie, po najgłośniejszym medialnie okresie w historii klubu, nie ma żadnego info o sprzedaży biletów na ten konkretny mecz.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 12.02.2019, 22:40
zakk napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale dla mnie to właśnie pokazuje jak bez sensu jest takie ciśnienie na karnety. 'nie jesteś prawdziwym Wiślakiem' 'co powiesz dziecku'.

Również wiem, że po prostu życie mi nie pozwoli być na przynajmniej 50% meczów, dlatego nie blokuję miejsca innym, a na mecze na które będę mógł przyjść kupię bilet (pełen stadion z biletów to większy zysk niż z karnetów).
Wiem, że powstanie kontrargument - 'kasa potrzebna jest teraz', ale przecież stworzono bardzo dużo możliwości bieżącego wsparcia klubu - ja kupiłem akcje, ale jest socios, pamiątki, aukcje itd.

Zaraz mecze, które mogłyby wypełnić stadion w 100%, ale nie bo właściciele karnetów poza Krakowem...
Nie przyciągniemy nowych osób na stadion sprzedażą karnetów, dlatego tym bardziej dla mnie dziwne, że na 5 dni prze meczem inauguracyjnym w Krakowie, po najgłośniejszym medialnie okresie w historii klubu, nie ma żadnego info o sprzedaży biletów na ten konkretny mecz.
Kupione karnety w postaci bonów(świetny system) oddaje za darmo, więc miejsca nie będą zmarnowane. Fizycznie nie mogę jeździć na mecze. W akcję, pamiątki i socios też zainwestowałem.
Odpowiedz cytując
zakk
Senior Member

Stary 12.02.2019, 22:46
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Kupione karnety w postaci bonów(świetny system) oddaje za darmo, więc miejsca nie będą zmarnowane. Fizycznie nie mogę jeździć na mecze. W akcję, pamiątki i socios też zainwestowałem.
ok tak bony - świetna rzecz (jedna z wielu).
Mam natomiast wrażenie, że już najwyższy czas na akcje zapełniania stadionu po prostu na najbliższy mecz.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 12.02.2019, 22:51
orzeu - nie zawsze nam było po drodze ale wielki szacun za ten tekst. Po tej całej akcji z przebierańcami, było właściwie pewne że jest posprzątane i to na lata.Jak czytałem, ' a .... tam 4 liga' , to szlag mnie trafiał, szczególnie że wiesz w jakiej sytuacji kibicowskiej jesteśmy i perspektywa 10 lat by znaleźć się przynajmniej w 1 lidze była by jak najbardziej realna.

Teraz nadal wszystko jest w naszych rękach - nie s.......my tego, zaufajmy tym którzy robią 'nowe rozdanie', nie bądźmy centusiami ani nie wymagajmy że nagle wrócimy o walkę o podium.

gorąco pozdrawiam Cię!
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 13.02.2019, 00:00
zakk, wiele osób nie może być zbyt często na meczu, ale w takim wypadku zakup bonu jest obowiązkiem.
Na pytanie czy Ty już go kupiłeś musisz odpowiedzieć sobie sam.

No, ale jeśli nadal nie, to musisz ten błąd jak najszybciej naprawić .

orzeu - świetny tekst, chwyta za serce.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!

Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 13.02.2019, 11:23
Czytałem to na wislaportal. Kto autorem, mniej ważne. Dobrze napisane. Co do meritum. Cóż, uważam że kto miał kupić karnet ten już kupił. Może się jeszcze dozbiera z 1500. Kto miał kasę wydać wydał, reszta się czai. Norma tak jak wszędzie. Można gdybać coby gdyby. Jakby dzisiaj karnety sprzedawał Radek Sobolewski, jutro Kmiecik a w sobotę Sadlok, może ktoś więcej by się skusił, jakby jeszcze rozdawali gadżety, szaliki , plakaty itp. Pewnie kibic przekupny interesowny roszczeniowy by chętniej do kieszeni sięgnął. Takie czasy, taki naród. Każdy postepuje według własnego punktu widzenia i mentalności. Apele akcje, do kogo miały dotrzeć to już dotarły. Sportowo , też jak widać ligi nie zamiatamy , trzeba się będzie z każdego punkcviku cieszyć. Pozdrawiam
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 13.02.2019, 19:46
https://www.youtube.com/watch?v=1VRz37ytP3A

Ten tekst zainspirował mnie do zrobienia filmu. Tylko Wisła
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 13.02.2019, 21:57
Jeden z najlepszych i najważniejszych, o ile nie najlepszy i najważniejszy post w historii tego forum. Dziękuję.
Odpowiedz cytując
Miro
Senior Member

Stary 13.02.2019, 22:27
Świetny tekst, orzeu . Łapie za serducho. Temat powinien być przypięty.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów