The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
avitus
Member

Od: 09.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.01.2019, 21:57
Bardzo prosty ugoda i kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy. tys. za zrzeczenie się do ewentualnych roszczeń (dla takiego golca to i tak sporą suma),która Wisła będzie musiała zapłacić jeśli chce wystąpić w rundzie wiosennej.. Niestety takie mogą być koszty działań poprzedniego zarządu(a wystarczyło dokonać przelewu w momencie podpisania umowy lub poprzez ustanowienie depozytu notarialnego )...No chyba że PZPN nagnię troszeczkę przepisy..i zgodzi się warunkowo dać licencję na grę w ekstraklasie..
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.01.2019, 22:32
https://gazetakrakowska.pl/ts-wisla-...ke/ar/13799587

TS chce sprzedac fragment terenow ale nie aby ratowac SA ale aby robic remonty.
Rodzina Dukata juz zaklada firme remontowa zapewne. I ile kasy bedzie mozna wyprowadzic.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Stary 10.01.2019, 22:43
bódyń napisał(a):Wyświetl post

Rodzina Dukata juz zaklada firme remontowa zapewne. I ile kasy bedzie mozna wyprowadzic.
byles kiedys na starej lub nowej hali?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 10.01.2019, 22:52
Rozpisana sztuka na odpowiednie akty. Azjata miał od razu zniknąć, a ten drugi miał się stawiać, gdyby ktoś próbował ratować klub i nie daj Boże chciał kiedyś przetrzepać dokładnie papierki. Organizatorzy siedzą na razie bezpiecznie i zagryzają paznokcie, bo chyba nie do końca akcja rozwija się po ich myśli. Nie mogli przewidzieć takiego Leśnodorskiego i Królewskiego oraz AŻ takiej awantury, bo w TS-ie przecież byli sami swoi, tylko ten Wisłocki się napatoczył.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 10.01.2019, 22:54
Kwestią czasu było kiedy położą brudne rączki na terenach.
Teraz hasło brzmi...ratujemy, remontujemy halę. Jak ten TS zatroskany o godne warunki do uprawiania sportu, wzruszyłem się. Chcą remontować? to znaleźć sponsorów.....a zapomniałem przecież oni się nie nadają do niczego, no chyba że do wyprowadzania pieniędzy....
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 10.01.2019, 23:09
bódyń napisał(a):Wyświetl post

Im też pewnie zależy na czasie... tylko z trochę innych względów, niż teraz to ma miejsce w SA
Ostatnio edytowane przez raindog : 10.01.2019 o godz. 23:36.
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 11.01.2019, 00:36
Smuga85 napisał(a):Wyświetl post
Są dwa sensowne wyjścia.

1. W tej sytuacji chce ugrać dla siebie kasę w zamian za odpuszczenie tematu.
2. Celem całej tej akcji od początku było zatopienie Wisły.

Sądzę że opcja nr.1 jest bardziej prawdopodobna.
Ja obstawiam opcję nr 2. To całe zamieszanie jest bardzo na rękę ludziom, którzy wynajęli cyrkowców.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 11.01.2019, 02:17
Wow!

http://twitter.com/jarokrolewski/sta...25072479047680
Odpowiedz cytując
Dresik.SB
Junior Member

Od: 12.2011

Stary 11.01.2019, 02:23
Kostal opłacony w zanadrzu(źródło tt)
Powód: brak konkretnej informacji przed edycją postu
Ostatnio edytowane przez Dresik.SB : 11.01.2019 o godz. 03:58.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 11.01.2019, 05:34
Sprzedawac. Chyba, ze plany sie zmienily
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
fqqs
Member

Od: 12.2011

Stary 11.01.2019, 09:27
Jarosław Królewski zapisze się w historii złotymi literami jeśli zagramy na wiosnę.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 11.01.2019, 09:34
fqqs napisał(a):Wyświetl post
Jarosław Królewski zapisze się w historii złotymi literami jeśli zagramy na wiosnę.
Jesli spelni sie nasze marzenie to mysle ze dotyczy to calej trojki zaangazowanej w to co sie teraz dzieje. No ale niestety na ten moment to ciagle JESLI. Na lewo i prawo powtarzaja ze czas jest wrogiem, teraz w wywiadzie Jaro mowil tez ze zaden inwestor nie jest na dalece zaawansowanym etapie ze wzgledu na stan prawny itd.
Odpowiedz cytując
styska
Junior Member

Od: 04.2012

Stary 11.01.2019, 09:38
Ja uważam, że bezwzględu na to czy zagramy czy też nie Pan Jarosław Królewski zapisze się w Historii Wisły złotymi literami.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 11.01.2019, 09:42
Ja mam gorący apel do naszego Komitetu Sterującego czyli panów RW, BL, JK
Zróbcie szybko konferencje prasową na temat działań i zamierzeń . Na pewno zlecą się dziennikarze wszelkich mediów.
Wykorzystajmy to w taki sposób że na początku konferencji ktoś (najlepiej chyba JK) wystąpi z gorącym apelem do kibiców Wisły i wszystkich ludzi dobrej woli o ratowanie klubu . Niech pójdzie mowa o kupowaniu karnetów , wpłat do Socios czy jakimkolwiek innym wsparciu . Na koniec zapewnienie że my gwarantujemy że ani złotóweczka nie zostanie zmarnowana . Tak skonstruowany przekaz , nagłośniony przez wszystkie media (obecne zamieszanie daje nam przy okazji niesamowitą reklamę) będzie prawdziwą bombą i musi dać efekt . A więc kujmy żelazo póki gorące !
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 11.01.2019, 09:46
Cytat:
TS Wisła Kraków rozważa sprzedaż części swoich gruntów przy Reymonta. Ale nie po to, by ratować piłkarską spółkę

https://dziennikpolski24.pl/ts-wisla...13799587#sport
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 11.01.2019, 09:48
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Ma taki, że chce wymusic jakis hajs za zrzekniecie sie roszczeń do spółki to oczywiste.wali go klub. Ja bym na miejscu naszych władz zagral tak samo jak on. Zażądał splaty miliona euro - kary która rzekomo jest w tej umowie za nie przelanie 12 mln do 29 grudnia .Przecież ten golodupiec nie ogarnie takiej kwoty. To jest dla niego niewykonalne. Moze dogadaja sie z nim ze nie placi kary umownej ale raz na zawsze wypierdala
Podeślij, proszę, skan umowy, z zaznaczonym punktem, w którym mowa o konieczności przelewu 12 milionów pln. Ten punkt, w którym mowa o karze w wysokości 1 miliona euro za brak wpłaty też zaznacz.

Mam wrażenie, że tylko ja, na tym forum, nie znam zapisów tej umowy, poratujcie...

Mam nadzieję, że kambodżańsko-szwedzka szopka szybko się skończy. Obawiam się natomiast, że TS próbuje zastosować taktykę postawienia Szweda przed faktem dokonanym, czując że opinię publiczną mają za sobą i licząc, że Szwed wymięknie.
Odpowiedz cytując
Pele77
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 11.01.2019, 09:51
Dresik.SB napisał(a):Wyświetl post
Kostal opłacony w zanadrzu(źródło tt)
No za Kostala to chyba koło 500 tysięcy Euro można z zagranicy wyciągnąć.
Odpowiedz cytując
Pepsaj
Member

Od: 11.2008

Stary 11.01.2019, 09:52
Umowy raczej nikt nie widział, ale te 12 mln jako warunek przejęcia Wisły pojawia się od samego początku, zatem każdy bierze go za pewnik.
Odpowiedz cytując
Enigmovsky
Member

Od: 04.2018

Stary 11.01.2019, 09:55
Czyli Kostal spłacony, więc jeżeli dogramy sezon to nareszcie z kompetentnymi ludźmi w zarządzie jest szansa go sprzedać.
Poprzedni zrezygnował z 1.5mln za niego i Arsenica mając na uwadze sytuację klubu....
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 11.01.2019, 09:56
Tak na poprawe humoru w tej całej akcji z właścicielami - lepsze od oryginału https://www.youtube.com/watch?v=uInS...ature=youtu.be
Odpowiedz cytując
Pablito
Member

Od: 11.2018

Stary 11.01.2019, 09:57
przecież Arsenicia już nie ma...
Odpowiedz cytując
Enigmovsky
Member

Od: 04.2018

Stary 11.01.2019, 10:00
1.5 mln euro !!
Powód: Edit
Ostatnio edytowane przez Enigmovsky : 11.01.2019 o godz. 10:04.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 11.01.2019, 10:02
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
No za Kostala to chyba koło 500 tysięcy Euro można z zagranicy wyciągnąć.
I można żałować tylko tego że z Arsenicien się podobnie nie udało. Czas nie jest tutaj naszym sprzymierzeńcem . Bo i nawet jeśli sprzedamy teraz 2-3 graczy to naprawdę racjonalnym stanie się pytanie kogo będzie trenował Stolarczyk na wiosnę..

Jednoeczesnie gdyby jednak Prezesem został Czerwiński to już by nas nie było. To Wisłocki poprosił Lesnego o pomoc. To Wisłocki jest znajomym Królewskiego .
Odpowiedz cytując
Pepsaj
Member

Od: 11.2008

Stary 11.01.2019, 10:03
Cytat:
="Pablito"przecież Arsenicia już nie ma...
Dziś na Onecie był news, że Arsenic nie wyklucza pozostania w klubie mimo rozwiązania kontraktu widząc pozytywne kroki, wpłaty dla piłkarzy itd...
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 11.01.2019, 10:04
Wszystko teraz zależy od szybkich decyzji Komisji licencyjnej - jeśli sprawa będzie sie przeciągać piłkarze w większości odejdą - a Arsenic ma ofertę z Lecha - sprawa z nim rozstrzygnie sie w przeciągu max 7 dni.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 11.01.2019, 10:07
GBO napisał(a):Wyświetl post
Podeślij, proszę, skan umowy, z zaznaczonym punktem, w którym mowa o konieczności przelewu 12 milionów pln. Ten punkt, w którym mowa o karze w wysokości 1 miliona euro za brak wpłaty też zaznacz.

Mam wrażenie, że tylko ja, na tym forum, nie znam zapisów tej umowy, poratujcie...

Mam nadzieję, że kambodżańsko-szwedzka szopka szybko się skończy. Obawiam się natomiast, że TS próbuje zastosować taktykę postawienia Szweda przed faktem dokonanym, czując że opinię publiczną mają za sobą i licząc, że Szwed wymięknie.
Punktu o 1 mln nie ma- to plotka- jest punkt że jak Wisla by nie dostała licencji do 31. marca to wtedy mają karę 1mlnE

o 12mln masz tu ze skanu umowy: https://twitter.com/JakubKrupa/statu...66468240261121
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 11.01.2019, 10:08
GBO napisał(a):Wyświetl post

Widział Leśnodorski z ekipą. Nie wierzę, że naraża dobre imię kancelarii licząc, że "Szwed zmięknie".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 11.01.2019, 10:12
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Sprawa ze Stechertem jest moim zdaniem absolutnie kluczowa także dla zrozumienia tego co się dzieje obecnie. Tylko, że o ile rzeczywiście wydaje się być bardzo prawdopodobne, że akcja z Meresińskim od samego początku była zaplanowana albo jako sterowanie nim z tylnego siedzenia (a jak się zrobiło zbyt gorąco należało przejąć kontrolę osobiście) albo po prostu jako część objęcia SA przez TS i wjazdu na "białym koniu" tak Stechert to dla mnie całkowita zagadka.
Moja pierwotna teoria była taka, że cyrk z Kambodżą to kolejna część tego samego spektaklu. Czyli, że Marzena celowo i umyślnie sprzedała SA zawodowym "sprzątaczom", których jedynym zadaniem było maksymalne zaciemnienie sytuacji.
Tylko, że jeśli chodzi o sposób działania Stechert był dokładnie tak samo zaplanowany jak Vanna. Powiem więcej, na pierwszy rzut oka Stechert wyglądał zdecydowanie bardziej wiarygodnie. Tylko jeśli to przerażenie Sarapaty na tamtejszej konferencji prasowej było prawdziwe a nie udawane to kto się krył za Stechertem wtedy i kto stał za Vanną teraz? Bo moim zdaniem to jedna i ta sama osoba.
Dla mnie to też kluczowa sprawa i nie wierzę w taki zbieg okoliczności.
Pytanie kim jest Hartling: wg mnie wygląda na zwykłego przekretasa, oferta od niego wpłynęła wcześniej, może tylko Vanna był podstawiony ?

Może nieznany przekręt ze Stechertem natchnął kogoś do podstawienia Vanny?
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 11.01.2019, 10:17
Póki co to wygląda tak, że Vannę wymyślił sam Hartling. Pytanie skąd się wziął ten ostatni.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów