The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.01.2019, 10:42
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...-odchodzic.amp
Zaimponowali mi nasi piłkarze. Naprawdę. Zwłaszcza Sadlok.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.01.2019, 11:14
Tak mi się wydawało, że przynajmniej niektóre z tych wezwań do zapłaty ze strony zawodników to forma takiej polisy ubezpieczeniowej. Złożone po to, żeby móc obserwować sytuację spokojniej, z wyjściem awaryjnym pod ręką, gdyby coś miało się jednak nie udać. Pewnie zresztą wkrótce się przekonamy kto i tak odejdzie, a kto będzie jeszcze czekał.
Poza tym zastanawiam się czy z Kortem nie dogadano się tak szybko, żeby pokazać zawodnikom, że nikt ich na siłę trzymać nie zamierza.
Ostatnio edytowane przez Adasss : 09.01.2019 o godz. 11:16.
Odpowiedz cytując
fqqs
Member

Od: 12.2011

Stary 09.01.2019, 11:25
Ewidentnie Basha ma już tego dość. No i ciężko się dziwić. Szkoda, bo on naprawdę był niezastąpiony w środku pola.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.01.2019, 13:56
fqqs napisał(a):Wyświetl post
Ewidentnie Basha ma już tego dość. No i ciężko się dziwić. Szkoda, bo on naprawdę był niezastąpiony w środku pola.
Szacunek, bo nie jest nawet z Polski a tak długo wytrzymał. Klasa.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
sasiad11
Junior Member

Od: 03.2008

Stary 09.01.2019, 23:25
Po dzisiejszym wywiadzie Mateusza Lisa odnoszę wrażenie, że chłopak jest już dogadany z innym klubem.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 09.01.2019, 23:47
dasz linka do tego wywiadu ?
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 10.01.2019, 00:57
Zoran Arsenić może jeszcze zostać w zespole "Białej Gwiazdy"
Cytat:
Tak jak mówił niedawno u nas menedżer Zorana Arsenicia Branko Hucika Chorwat rozwiązał kontrakt z Wisłą Kraków. Na razie nie związał się jednak umową z żadnym innym klubem i nie jest wykluczone, że jednak w zespole "Białej Gwiazdy" będzie grał dalej.

Sytuacja jest dynamiczna i wiele będzie zależało od tego, jak rozwiną się wydarzenia w Wiśle w najbliższych dniach. Arsenić skorzystał z przysługującego mu prawa i najpierw napisał pismo z wezwaniem do zapłaty zaległych wynagrodzeń, a następnie rozwiązał kontrakt z winy klubu. Okazuje się jednak, że cały czas pozostaje w kontakcie z Wisłą i nie wyklucza, że jeśli sytuacja w klubie się ustabilizuje, to podpisze nową umowę. Przynajmniej taką deklarację składa. W Wiśle w ostatnich dniach przeanalizowano, na kim najbardziej zależy trenerowi Maciejowi Stolarczykowi. Arsenić znalazł się w grupie tych piłkarzy, których szkoleniowiec bardzo chciałby zatrzymać. Działać jednak trzeba szybko, bo Chorwat długo czekał nie będzie, a jego usługami zainteresowane są również inne kluby. Najbliższe dni dadzą odpowiedź, czy w przypadku tego piłkarza dojdzie do nieoczekiwanego zwrotu akcji i szybko do Wisły wróci, czy też bezpowrotnie ją opuści. Tak naprawdę wszystko będzie zależało od tego, czy władze Wisły rozwiążą najpilniejsze problemy klubu i czy będzie wreszcie przy ul. Reymonta perspektywa na normalne funkcjonowanie drużyny.
Dodajmy, że na pewno jednak Zorana Arsenicia nie będzie na pierwszym treningu Wisły, zaplanowanym na środę.

Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...dy/ar/13793522
Cytat:
Rozwiązanie umów ze strony Chorwatów Zorana Arsenicia, Marka Kolara i Tibora Halilovicia to na razie wciąż informacja nieoficjalna. Całej trójce wygasły już terminy wskazane w wezwaniach do zapłaty, wszyscy poinformowali klub o rozwiązaniu kontraktów, ale Wisła ma jeszcze kilka dni na odwołanie. W przypadku Kolara i Halilovicia furtkę zostawia zresztą także agent piłkarzy. – Umówiliśmy się, że jeśli w najbliższych dniach sytuacja Wisły uległaby poprawie, to jeszcze usiądziemy do rozmów – powiedział nam Branko Hucika.

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ladzie/rb0dgpd
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 10.01.2019 o godz. 01:01.
Odpowiedz cytując
sasiad11
Junior Member

Od: 03.2008

Stary 10.01.2019, 07:11
https://m.youtube.com/watch?v=qadCos9gzn4&t=4s
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.01.2019, 08:48
sasiad11 napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszym wywiadzie Mateusza Lisa odnoszę wrażenie, że chłopak jest już dogadany z innym klubem.
To chyba tylko ty odnosisz takie wrażenie na razie czeka na rozwój wydarzeń.Btw dzisiaj piłkarze mają dostać część zaległych pieniędzy niby tylko kropla w morzu,ale zawsze coś
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 10.01.2019, 13:17
Lis to mądry chłopak i wie że za kilka lat z nawiazka odbije sobie teraźniejsze problemy.
Jeden warunek: musi grać i to Wisła mu zapewniła.

Zastanawiam się ciągle, kto u nas zostanie jeśli uda się zatrzymać licencję. Dzisiaj wpłynie trochę kasy dla piłkarzy ale niektórych i to może nie zatrzymać:

Na dzień dzisiejszy raczej zostaną (młodzieżowców nie liczę):

Lis
Buchalik
Chorazka

Sadlok
Wasilewski
Pietrzak
Bartosz
Palcic
Słomka

Kostal
Wojtkowski
Boguski
Imaz
Kuba

Brożek
Drzazga

Licze się z tym że odejdą: Arsenić , Basha, Kolar, Halilovic

Kilka kontuzji i 4 juniorów będzie grać w 1 składzie. Nadzieja że uda się te 10-12 punktów na wiosnę uciułać jakaś jest.. natomiast Kuzba/Głowa powinni szukać zawodników z kartą w ręku, choćby na testy aby utrzymać jakis poziom..
Ostatnio edytowane przez Karherop : 10.01.2019 o godz. 13:19.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 10.01.2019, 13:34
Wisła Kraków. Mateusz Lis: Pieniądze w końcu przyjdą, a tego półrocza nikt mi nie odbierze

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...udostepnij-dol
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 10.01.2019, 13:36
Czyli nie mamy środka pola, napastnika, (jeśli odejdzie Basha i Arsenic)
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.01.2019, 14:25
Ewidentnie widać, że potrzebujemy pilnie 2 środkowych pomocnikow
A reszta pozycji na tyle jest obsadzona że do utrzymania powinno wystarczyc
A tak z ciekawości, czysto hipoteczne rozwazanie
jeżeli jeden taki pomocnik z rezerw pewnego klubu na L rozwiązałby kontrakt i chciał rozegrać 1 rundę za darmo, powinniśmy go przyjąć w obecnej sytuacji?
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 10.01.2019 o godz. 14:28.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 10.01.2019, 14:29
@bridgeburner

też mi to przyszło wcześniej na myśl
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 10.01.2019, 14:34
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Ewidentnie widać, że potrzebujemy pilnie 2 środkowych pomocnikow
A reszta pozycji na tyle jest obsadzona że do utrzymania powinno wystarczyc
A tak z ciekawości, czysto hipoteczne rozwazanie
jeżeli jeden taki pomocnik z rezerw pewnego klubu na L rozwiązałby kontrakt i chciał rozegrać 1 rundę za darmo, powinniśmy go przyjąć w obecnej sytuacji?
Phillps w obecnej sytuacji miałby tutaj pewny plac, więc czemu nie?

"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 10.01.2019, 15:42
NIe wiem czy zamiast Philipsa nie wolałbym Jodłowca....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 10.01.2019, 17:20
Pierwszy transfer tej zimy. Super snajper Krzysztof Drzazga wraca do Wisły

https://twitter.com/PuszczaMKS/statu...411.1547137141
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 10.01.2019, 17:44
Cytat:
Socios Wisła przekazali klubowi 173 tysiące złotych w formie darowizny. Pieniądze poszły dziś po południu. Zawodnicy i sztab (34 osoby) mają otrzymać po równo, czyli około pięciu tysięcy złotych na głowę.

Coś powoli drgnęło ws wypłat na przeżycie jest....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.01.2019, 17:52
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy transfer tej zimy. Super snajper Krzysztof Drzazga wraca do Wisły

https://twitter.com/PuszczaMKS/statu...411.1547137141

stać nas na jego pensje ?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 10.01.2019, 18:55
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...WY#MT_1Zdjecie

Smutny ten wywiad, Zdenek nie wspomina o nas kibicach Tych dobrych. Nie ma się co dziwić, non stop kłamstwa w żywe oczy i łganie, ciekawe czy Głowa miał też takie zadanie zlecone..

Gdyby nie było zawirowań finansowych to bylibyśmy pewnie obecnie top4.. Płakaliśmy po Carlitosie, a tu się okazało, że kolektyw ze Zdenkiem jest dużo lepszy... kto by pomyślał?

Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Stary 11.01.2019, 16:34
Kostal spłacony. Trwa walka o Chorwatów

Cytat:
Samozwańczy ratownik Wisły Jarosław Królewski z własnej kieszeni spłacił Martina Kostala. Dlaczego akurat Słowaka? 22-latek błysnął w trakcie rundy jesiennej i jego menedżer Michel Thiry nie narzeka na brak ofert. Spłacenie Kostala paradoksalnie nie oznacza więc, że wiosną będzie grać dla Wisły. To raczej polisa na ciut lepszą przyszłość. Jeśli uda się go szybko spieniężyć, pojawią się środki, by spłacić zobowiązania wobec innych piłkarzy (choć wciąż nie wszystkich).

Praktycznie nie ma już szans, by do Wisły wrócił Zoran Arsenić. Tak, wrócił, bo Chorwat złożył już w klubie i w PZPN wniosek o rozwiązanie kontraktu. Rafał Wisłocki jest w ciągłym kontakcie z agentem piłkarzem, Branko Huciką, ale akcja ratunkowa w przypadku Arsenicia raczej się nie powiedzie. - Będzie to bardzo, bardzo ciężkie. Realnie oceniając nie widzę tego. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z innymi klubami - mówi Hucika.

W imieniu Arsenicia prowadzi zaawansowane rozmowy z innymi klubami i w ciągu kilku dni 24-letni obrońca powinien podpisać kontrakt z nowym klubem. Niewykluczone, że będzie to Legia Warszawa.

W tej chwili piłkarzami Wisły nie są też już jego rodacy: Tibor Halilović i Marko Kolar. Oni też już złożyli w klubie wniosek o rozwiązanie kontraktu. W ich przypadku możliwy jest jeszcze zwrot akcji. - Rozmawiamy z Wisłą. Pojawili się tam nowi ludzie, którzy próbują pchnąć klub w dobrym kierunku. Tibor i Marko dobrze czują się w Wiśle i chętnie graliby tu dalej. Rozmawiamy na ten temat z Arkiem Głowackim, ale mamy też pytania z innych klubów. W tej chwili Marko i Tibor to wolni piłkarze - mówi Hucika, który także reprezentuje tych piłkarzy.

Wcześniej jednak Wisła musi spłacić choć część zaległości wobec obu piłkarzy (i nie wystarczy wspominane 5 tysięcy), a potem podpisać z nimi zupełnie nowe kontrakty.

Na razie trzeba ich uznać za byłych piłkarzy Wisły. A więc tej zimy Biała Gwiazda straciła za darmo już siedmiu piłkarzy. Z Wisły odeszli Zdenek Ondraszek, Dawid Kort, Jakub Bartkowski, Zoran Arsenić, Tibor Halilović, Marko Kolar i Vullnet Basha. Trzej ostatni czekają jeszcze na rozwój wypadków.

https://sportdziennik.pl/kostal-spla...a-o-chorwatow/
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 11.01.2019 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 12.01.2019, 20:37
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.01.2019, 12:06
konrad123 napisał(a):Wyświetl post

Polscy dziennikarze...
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Stary 13.01.2019, 21:37
Jagiellonia Białystok oferuje Wiśle Kraków rekordowe pieniądze. Krakowianie chcą przystać na ofertę, ale Kostal woli grać za granicą. Słowak ma propozycje z Rosji, Rumunii i Węgier.

Cytat:
Martin Kostal to obecnie jeden z najcenniejszych piłkarzy Wisły Kraków. Skrzydłowym od kilku tygodni interesuje się Jagiellonia Białystok. Według naszych informacji białostoczanie są dziś najbliżej pozyskania 22-letniego Słowaka. Problem polega jednak na tym, że piłkarz od gry na Podlasiu woli transfer za granicę. W niedzielę na Reymonta pojawił się jego agent.

Pierwsza oferta Jagiellonii za Kostala została złożona kilka dni temu. Prezes Cezary Kulesza za słowackiego piłkarza zaoferował 300 tys. euro. Do tej pory właśnie tyle białostocki klub płacił maksymalnie za transfery. Tyle kosztowali Serb Mile Savković, Czech Martin Pospisil, Słoweniec Nemanja Mitrović czy Irlandczyk Cillian Sheridan. Propozycja została jednak odrzucona. Jak udało się nam ustalić, Jaga przesłała na Reymonta nowe warunki pozyskania piłkarza. Tym razem na konto "Białej Gwiazdy" miałoby trafić 350 tys. euro, czyli 1,5 mln zł. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, będzie to rekordowy zakup w 99-letniej historii Jagiellonii.

W Krakowie przyznają nieoficjalnie, że taka oferta satysfakcjonuje zadłużony klub. Kulesza, poza gotówką, zaoferował dodatkowo kilka bonusów, które w przyszłości mogłyby przynieść kolejne zyski. Do porozumienia brakuje tylko zgody Kostala, który od Białegostoku woli jednak wyjazd zagraniczny. Na początku tygodnia ma pojawić się oferta m.in. Ferencvarosu Budapeszt, który jest w stanie zapłacić za Słowaka nieco ponad milion złotych. Piłkarzem interesują się także kluby z Rosji i Rumunii. "Ja nigdzie nie mówiłem, że chcę opuścić klub, ale jeśli będzie opcja zadowalająca Wisłę i mnie, to czemu nie?" - powiedział Sport.pl Kostal.

W niedzielę w Krakowie doszło do spotkania prezesa Rafała Wisłockiego z agentem Kostala Pavolem Juhasem. Wieczorem natomiast słowacki agent odbył rozmowę z klientem. Według naszych informacji obaj zdecydowali, że decyzję o transferze podejmą najwcześniej w środę.

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...rekordowe.html
"Wisła Kraków ma pierwszeństwo". Zwrot akcji? Dwóch piłkarzy może zostać w Krakowie!

Cytat:
Tibor i Marko mają różne oferty, ale powiedziałem, że Wisła Kraków ma pierwszeństwo. W tej chwili szanse na to, że obaj pozostaną w Krakowie, oceniam na ponad 50 procent - mówi Sport.pl Branko Hucika, menadżer Zorana Arsenicia, Tibora Halilovicia i Marko Kolara.

Czy jest jeszcze szansa, aby Zoran Arsenić grał w Wiśle Kraków?
- Futbol widział różne cudowne historie, ale muszę przyznać, że Zoran nie zostanie w Krakowie. W tej chwili to wykluczone. Od dwóch tygodni negocjujemy z innymi klubami. To efekt sytuacji, jaka panuje w Wiśle. Jeszcze niedawno chciałem załatwić tę sprawę, ale nie miałem z kim rozmawiać, bo nikt nie wiedział, kto jest właścicielem klubu. Zoran dobrze czuł się w Wiśle, chociaż czasem nie grał na swojej pozycji. Dużo pomógł klubowi, a klub pomógł jemu. Ale jako agent piłkarza musiałem zacząć pracować dla niego.

Jak zaawansowane są rozmowy z zainteresowanymi klubami?
- Z tymi polskimi: bardzo. Wszyscy w Ekstraklasie wiedzieli przecież, jaka jest sytuacja Wisły. Pierwszy telefon otrzymałem jeszcze w trakcie rundy jesiennej. Na początku miałem nadzieję, że sprawa jakoś się ułoży, ale w końcu przekazałem szefom Wisły, że Zoran jednak odejdzie.

To prawda, że najbliżej pozyskania Arsenicia jest Legia Warszawa?
- Nie mogę tego przyznać.

A potwierdzi pan, że Arsenić otrzymał oferty z wszystkich najlepszych polskich drużyn?
- Tak. Wszystkie kluby z czołówki się z nami kontaktowały: Legia, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Lechia Gdańsk. Każdy ma jednak swoją sytuację i musi przeanalizować naszą ofertę.

Otrzymaliście propozycje z zagranicy?
- Tak. Z Holandii i Turcji. Ale od pieniędzy wirtualnych wolimy te prawdziwe.

Czyli dziś najbardziej realnym scenariuszem jest pozostanie Arsenicia w Ekstraklasie?
- To bardzo możliwe. Zoran chce jak najszybciej rozpocząć przygotowania z nową drużyną. Z Polski mamy konkrety i analizujemy je. Decyzję podejmiemy w ciągu trzech-czterech dni.

Co z innymi Chorwatami grającymi niedawno w Wiśle: Tiborem Haliloviciem i Marko Kolarem? W piątek informowaliśmy, że obaj podjęli decyzję o poszukiwaniu klubów.
- To prawda, ich umowy zostały rozwiązane już w poniedziałek. Znów jednak rozmawiamy z Wisłą, bo pojawiła się szansa na uratowanie klubu. Na pewno nie chcę, żeby wszyscy odeszli z Wisły, jeśli będzie ona wciąż grała w Ekstraklasie. Jest szansa, by obaj na Reymonta zostali.

Jak duża?
- Ponad 50 proc. Tibor i Marko mają oferty, ale powiedziałem, że Wisła ma pierwszeństwo.

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...-pilkarzy.html
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 13.01.2019 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 14.01.2019, 13:10
To jak? Kończymy w końcu podśmiechujki ze słowackiego Messiego? Wcale nie potrzeba było 2 sezonów, żeby można było na nim zarobić. Czasem jednak warto postawić na kogoś młodszego, niekoniecznie 'solidnego' Boguskiego.
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 14.01.2019, 14:17
Kto się z niego śmieje ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 15.01.2019, 14:36
Bardzo dużo osób wyśmiewało tych, którzy mówili, że ma duży potencjał, w tym i mnie.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 15.01.2019, 17:11
Smiano sie z Kostala? ......przesadzacie

dobry zawodnik ,ale bez szału ,daja za niego dobre kwoty jak na nasze warunki obecne to trzeba puszczać.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 15.01.2019, 17:17
Na początku jego pobytu tutaj śmiano się nie z niego, tylko z tego że pół forum uważało go za wielki talent, mimo że nic wtedy jeszcze nie pokazał.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 15.01.2019, 21:09
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Na początku jego pobytu tutaj śmiano się nie z niego, tylko z tego że pół forum uważało go za wielki talent, mimo że nic wtedy jeszcze nie pokazał.
Być może dlatego, że nie dostał szansy, prawda?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów