The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 13:08
@Jaroo: niektórym i tak nic nie przetłumaczysz, bo dla nich świat jest czarno biały - albo jesteś złodziejem z TSu, WSH i SKWK albo rycerzem na białym koniu od Jadczak.
Pośrodku nic nie ma.

Zresztą wystarczy poczytać ostatnie wpisy sedonh'a albo El'kabata
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 30.12.2018, 13:09
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Odrzucenie takiego wariantu czym jest? Mnie już chyba nic nie zdziwi, nawet najbardziej absurdalne rzeczy jakie mogły by mieć miejsce.
Ten wariant jest moim zdaniem średnio prawdopodobny ponieważ:
a.) pierwszy potencjalny zarzut dla zarządu to nie ogłoszenie wypłacalności spółki w terminie 2 tygodni nawet spalenie całego stadionu nic nie da ponieważ syndyk/prokuratura czy ktokolwiek inny kto się tym zajmie po bankructwie spółki z łatwością dotrze do wierzycieli oraz ich kopi faktur, umów, ustaleń, korespondencji mailowej itp.
b.) Umyślne sprzedanie spółki podmiotowi, który w kilka dni/tygodni doprowadzi do bankructwa jest działaniem na szkodę spółki - kolejny potencjalny zarzut dla starego zarządu - działanie na szkodę spółki.

Dla zarządu i kumatych jedyną opcją ucieczki od zarzutów było sprzedanie klubu komuś kto go uratuje.

Ja bardziej obstawiam na to, że Alegala i przyjaciele w jakiś sposób udowodnili kumatym u sterów, że kasę chociaż na te 12 milionów mają. Już samo utrzymanie licencji było by dla byłego zarządu SSA dużą ulgą.

Czy mają kasę czy nie nie mam pojęcia - osobiście składam się ku opcji, że nie mają ale po co im była by ta cała szopa nie mam pojęcia.

Wersja Pana Filipskiego wydaje mi się mało prawdopodobna bo jak chcesz działać z ukrycia i masz pieniądze to zakładasz spółki krzaki z adresami w biurowcach w Zurychu czy innym podobnym miejscu gdzie internetowi szperacze i dziennikarze się nic nie dowiedzą a nie w Pizzerii i sklepie z cygarami.

Oczywiście bardzo bym chciał się mylić ponieważ teraz nowi właściciele inwestując w klub i sprowadzając go na prostą mają dużą szansę wygrać wojnę z krótkimi spodenkami, ponieważ większość ludzi otwarła oczy i widzi że kumaci delfinowaci i czteroliterowi to nie są ludzie, którzy w sercu mają Wisłę, potrzebują po prostu fasady, aby zasłonić swoje brudne interesy.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 30.12.2018, 13:09
Coglin napisał(a):Wyświetl post
@Jaroo: niektórym i tak nic nie przetłumaczyć, bo dla nich świat jest czarno biały - albo jesteś złodziejem z TSu, WSH i SKWK albo rycerzem na białym koniu od Jadczak.
Pośrodku nic nie ma.
Taka jest natura ludzka. Zawsze trzeba stanąć po którejś stronie, człowiek najczęściej staje po stronie tych silniejszych. Ale tylko silni potrafią stanąć po środku.

Nie kłóć się z głupcem, bo postronni nie zauważą różnicy.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 30.12.2018 o godz. 13:12.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2006

Stary 30.12.2018, 13:10
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze, tylko dlatego że inni te pieniądze wcześniej ukradli. A Ty łatasz dziurę po bandytach i całej maści patologii.

Więc lepiej wydać je w rozsądniejszy sposób
Czyli po.......ić wszystko, zapomnieć o Wiśle i zająć się szydełkowaniem?

Nie dzięki ja wolę działać, nawet w taki prosty sposób.
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Jestes debilem albo Jadczakiem, chociaz w sumie jedno nie wyklucza drugiego. Nie pozdrawiam.
A jakoś bardziej merytorycznie potrafisz to uzasadnić ? Czy mocny jesteś tylko w obrażaniu ?
I Ty należysz do Soccios ? W takim razie muszę mocna przemyśleć mój akces który miałem własnie zrobić .
Co raz bardziej się skłaniam do tego , że jeśli ktoś przejmie ten klub to powinien w pierwszej kolejności rozpiepszyć wszystkie organizacje kibicowskie a przynajmniej pozbawić ich prawa jakiejkolwiek ingerencji w klub bo jak widać to w większości pasożyty . Zwykły kibic przyjdzie na mecz bez względu na to czy SKWK istnieje czy nie . A sharksi nie bronią nas przed pasiastymi bo gdyby sharksów nie było wcale to i żydki nie bardzo mieliby z kim toczyć wojny . Bo trzeba rozróżnić burdę kibiców na meczu w imię barw klubowych od morderstw popełnianych na osiedlach przez zwykłych bandytów i morderców w imię gangsterskiej walki o rynek pod przykrywką klubu . Tylko do tego trzeba mieć więcej niż 13 lat ! Jak kiedyś ktoś w tej gimbazy doczeka się własnych dzieci i będzie drżał w domu czy jego syn po jakimś wyjściu na miasto nie wróci do domu jako inwalida albo czy nie wróci wcale to może to zrozumie .....
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

A jeszcze niedawno Iwan był alkoholikiem z problemami psychicznymi.

Ta idea socios w teorii bardzo ważna, ale po wpisach na forum widać, że są to osoby powiązane z układem, który zdemolował i okradł klub, więc ich wiarygodność spada do zera.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 30.12.2018, 13:12
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Garret, nie badz na siebie zły. Każdy się może pomylić i uznać anulowanie niesłusznego zakazu stadionowego dla swojego kolegi za sprawę większej rangi niż niepojęty syf na kartach historii klubu.

Z tego samego powodu chodziłem na mecze w tym czasie, być może i chodziłem za Ciebie. Jutro też jest dzień - ważne by przeżyć go lepiej.
Pozdrawiam.
Widzę, że kolega chce zabłysnąć. Nie jestem na siebie zły, tę samą decyzję podjąłbym w każdej innej chwili, choć pewnie Tobie trudno to sobie wyobrazić.

I trudno, ludzie są różni, mają różne priorytety, ja nie mam na nic większej alergii niż karanie niewinnej jednostki w imię jakiegoś większego celu. Innymi słowy, nie żyję zgodnie z zasadą "cel uświęca środki". Nie uświęca, nie dla mnie.

Pozdrawiam

Cytat:
@Jaroo: niektórym i tak nic nie przetłumaczysz, bo dla nich świat jest czarno biały - albo jesteś złodziejem z TSu, WSH i SKWK albo rycerzem na białym koniu od Jadczak.
Pośrodku nic nie ma.

Pisałem już o tym z tydzień temu, albo i więcej. To co się zrobiło tutaj, to absolutny syf i aż żal patrzeć na to, jak jadą po sobie kibice tego samego klubu.
Wstyd, szkłerwa, wstyd.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.12.2018, 13:12
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Taka jest natura ludzka. Zawsze trzeba stanąć po którejś stronie, człowiek najczęściej staje po stronie tych silniejszych. Ale tylko silni potrafią stanąć po środku.

Piękne.
10 znaków.

Edit:
Dlatego kolego Garret zrobiłem cos dla Ciebie i Klubu, coś czego Ty nigdy nie byłbyś w stanie zrobić bo to 'coś' było i jest wbrew Twoim zasadom. Uzupełniamy się tam gdzie trzeba a to jest świetne.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 30.12.2018 o godz. 13:15.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 30.12.2018, 13:14
heoij napisał(a):Wyświetl post
Popatrz się sam w lustro to zobaczysz debila...

Dla Ciebie proponuję Rekina na ręce, też będzie wiadomo z kim się nie witać...
Jeśli ktoś myśli, że od września, gdy pojawiła się oferta z Noble Capitals, planowano wynajęcie polskiego 3-ligowego agenta, azjaty i Szweda oraz stworzenie im i ich firmom historii w Internecie, a następnie spropagowanie umowy, wylot do Szwajcarii i sprowadzenie ich do Krakowa, po to by w grudniu dać sobie tydzień więcej na "czyszczenie brudów" to jest skończonym idiotą i nie ma dla niego ratunku.

Nie jestem z sharksów, po prostu mam rozum i godność człowieka.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 30.12.2018, 13:15
Sedo i inni, dajcie sobie na wstrzymanie. Organizacje tworzą ludzie, i oni w większości chcą dobrze dla Wisły, druga sprawa to kwestia osób decyzyjnych i transparentności działania. SKWK ma swoje za uszami, ale też robiło wiele dobrego. A hejt poszedł po fejku o 300k. Socios ma inne cele niż SKWK i na razie jest całkowicie transparentne, a to że jeden czy inny członek ma takie zdanie to ma i już.

@Dobcio - skoro tak to czemu nie ma o tym żadnych informacji gdziekolwiek indziej? Na miejscu inwestorów pojechałbym już oficjalnie, jeśli nie mają nic do ukrycia to takie oświadczenie może im tylko pomóc. Wisłocki chyba dla Wisły też źle nie chce? Jest pole do dogadania się, a Marzeny nikt nie będzie bronić. Umowy podpisywane w złej wierze zapewne można anulować.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 30.12.2018, 13:15
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
A jeszcze niedawno Iwan był alkoholikiem z problemami psychicznymi.

Ta idea socios w teorii bardzo ważna, ale po wpisach na forum widać, że są to osoby powiązane z układem, który zdemolował i okradł klub, więc ich wiarygodność spada do zera.
Że co? Jesteś chłopie żałosny...
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 13:16
A co ma Socios do obecnego układu? Gwarantuję wam, że nikt kto chce zarobić na Wiśle do Socios nie dołączy bo pasożyty nie chcą dawać nic od siebie.
Pisanie, że jeśli Ty jesteś w Socios i nie zgadzam się Twoim zdaniem to ja do Socios nie dołączę jest najgłupszym wytłumaczeniem jakie w życiu słyszałem. Napiszcie po prostu, że wam szkoda tych 50zł, żeby wspomóc Wisłę.
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 13:19
Jest pole do dogadania się, a Marzeny nikt nie będzie bronić. Umowy podpisywane w złej wierze zapewne można anulować.

Jeżeli są to umowy inwestycyjne z grubymi karami za zerwanie, na pewno można anulować. Tylko jakim kosztem.

Cytat:
Napiszcie po prostu, że wam szkoda tych 50zł, żeby wspomóc Wisłę.

Wisłę czyli kogo? Nie wpadłeś jednak na pomysł, że to nie jest kwestia pazerności a efekt braku transparentności działania klubu i obawy przed finansowaniem chuliganerii?
Powód: @socios
Ostatnio edytowane przez Revenge_vo2 : 30.12.2018 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.12.2018, 13:19
Cytat:
Pośrodku nic nie ma.

Jeszcze zapomniałem dodać, ze w mojej ocenie każdy się po prostu dossał do Wisły. Każdy swój kawałek tortu z tego ma. Jedni kase, przekręty, niejasne interesy, Majchrowski się pewnie cieszy, że wróg sracovii się męczy, dziennikarze zarabiają na poczytnych artykułach i pompują swoje nazwiska gównianymi newsami, Sarapatom też pasuje sytuacja żeby wywinąć się z pod odpowiedzialności, a na forum od miesiąca obrodziło tyloma informatorami - celebrytami - którzy wszystko wiedzą, mają takie wtyki, oni nawet znali Pietrowskiego czy innego Vanne zanim ci się urodzili. ....a, z kazdej strony tragi-komedia.
Masz inne zdanie to też jesteś debilem i idiotą bo każdy wie jak jest, tylko SKWK teraz słychać, ze złe.
Bez spiny i na serio, pomyslcie tak na prawde kto ma asy w rekawie i kto rządzi. Niemówię, że wiem kto pociąga za sznurki bo o tym nawet mi się myśleć nie chce ale realnie jak spojrzycie to kto trzesie Wisłą? No chyba WSH. Więc wszyscy inni są albo winni pośrednio albo bezpośrednio wraz z nimi bo są słupami/ludźmi WSH i tyle. Ten rządzi co ma kasę i siłę, chociaż można udawać, że człowiek x z SKWK, TSu czy innego PiSu jest równie winny - ok, zgodze się jeśli jest to ktoś na serio silny a nie tylko wydmuszka w SKWK, TSie czy innym PiSie

PS z tym PiSem to tak aby trochę rozjasnić, ze sprawa wygląda podobnie jak w polityce. Kto rządzi to ma rządzić, pionki pozostają pionkami itd
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 30.12.2018, 13:20
Jaroo, ja rozumiem. To niech sobie rządzą, ale niech nie oczekują, że ludzię bedą wydawać dla nich swoje ciężko zarobione pieniędze.

Jeżeli zrobili do tego stopnia z kibiców pionki, to te pionki nie będą płacić pieniędzy na ich syf w piaskownicy.
Socios jest słuszne, ale nie żeby łatać dziury po złodziejach (czytaj Arsenic)
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 30.12.2018 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 30.12.2018, 13:24
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Socios jest słuszne, ale nie żeby łatać dziury po złodziejach (czytaj Arsenic)
Rozumiem, że cały czas opierasz się na informacji Białońskiego?
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 13:24
Revenge_vo2 napisał(a):Wyświetl post

Wisłę czyli kogo? Nie wpadłeś jednak na pomysł, że to nie jest kwestia pazerności a efekt braku transparentności działania klubu i obawy przed finansowaniem chuliganerii?
Naprawdę zarzucasz Socios brak transparentności? Wspieramy Wisłę tak jak chcą tego członkowie Socios i każdy wydatek będzie zatwierdzany przez członków Socios. Na stronie masz licznik ile aktualnie jest pieniędzy. Gdy dostaniemy kosztorys od akademii to pojawi sie on na forum a z konta zostanie przelana na ten cel kwota z kosztorysu.
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 30.12.2018, 13:25
13:06 – Ludzie z Wisły są w kontakcie z Matsem Hartlingiem, który cały czas zapewnia, że jutro środki będą na koncie klubu.

Super, ale i tak on jak i my oraz p.o. prezesa czeka na informacje od Ly Vanny, z którym nie ma kontaktu. To mnie najbardziej denerwuje. To on Vanna powinien dać komunikat, on ma większość udziałów w Wiśle.

Mogę nie lubić prasy, dziennikarzy, ale na telefon/sms od swoich odpisuje i mówię co dzieje się, czy przelew zleciłem a teraz odpoczywam z rodziną. Wszyscy czekają na informacje, a gość spędzą okres noworoczny i odseparował się od świata. Szacunek .. ja bym tak nie potrafił trzymać wszystkich w niepewności.
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 30.12.2018, 13:26
Cytat:
Majchrowski się pewnie cieszy, że wróg sracovii się męczy,

Majchrowski z pewnością ma takie podejście jak Ty. Gimbazjada pełną gęba. W 2014 widziałem go na meczu z Lechem. Przyszedł podglądać taktyke?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 30.12.2018, 13:27
Cytat:
Jaroo, ja rozumiem. To niech sobie rządzą, ale niech nie oczekują, że ludzię bedą wydawać dla nich swoje ciężko zarobione pieniędze
Myślę, że jesteśmy już w takiej sytuacji, że nikt od nikogo nic nie wymaga. Każdy jest już załamany, opuscił ręcę, wszyscy siedzą cicho bo sami nie wiedza co się dzieje albo się boją ruszyć swoich
Tak jak człowiek kiedyś myślał, że nic gorszego od rozczarowań sportowych (2 PRAWIE awanse do LM) spotkać nas nie może tak teraz to już w ogóle jest upadek mentalny. Chociaż w....ienie mniejsze bo nie skupione na kilkunastu minutach meczu, rozłożone w czasie ale szok jednak ogromny co się dzieje.
Odpowiedz cytując
dizzy
Member

Od: 05.2013

Stary 30.12.2018, 13:28
Majchrowski z pewnością ma takie podejście jak Ty. Gimbazjada pełną gęba. W 2014 widziałem go na meczu z Lechem. Przyszedł podglądać taktyke?
Dopingował Amicę - zgodę jego ukochanego klubu.

PS. To oczywiście żart. Myśle, że Majchrowski się w takie rzeczy nie bawi.
Ostatnio edytowane przez dizzy : 30.12.2018 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 30.12.2018, 13:28
Czyli co?

Z jednej strony mamy totalnie umoczoną spółkę z głęboko zakorzenionymi niejasnymi interesami i powiązaniami, z drugiej ludzi, którzy zajmują się przejmowaniem takich spółek?

Jedni rzucają drugim pod nogi co się da żeby na odchodnym zabezpieczyć jak najwięcej swoich interesów, dla drugich to generalnie nic nowego i dalej robią swoje?

Wygląda na to, że rację miał Stanowski pisząc, że jeżeli przelew nie dojdzie to będzie śmiesznie a jak dojdzie to tragicznie.

Bo jak dojdzie przelew to zacznie się czyszczenie a to oznacza rozłam i podział pomiędzy kibicami.

Oczywiście mogę być naiwny jak cała reszta, ale jedynymi osobami, piszącymi na forum, którym jestem w stanie uwierzyć to Dobcio i Filipski.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 30.12.2018, 13:29
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że cały czas opierasz się na informacji Białońskiego?
Czego Ty nie rozumiesz ? Ja, jak i 95% kibiców czyta media. Nie żadne fora kumatych itp itd.
Więc owszem, czytam i widzę jaki syf był w tym klubie. I wierzę mu.

Doszło do tego, że obecnym władzom w klubie nie wierzy już prawie nikt.

Fakt jest jeden - przelew pewnie dojdzie. Ale tak jak kolega wyżej napisał, zacznie się czyszczenie tego syfu i kolejny rozłam pomiędzy kibicami.
Brawo klub!
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 30.12.2018, 13:30
13:24 – Conajmniej siedmiu piłkarzy Wisły złożyło w ostatnim czasie wezwania do zapłaty. W tym gronie są Zoran Arsenić i Marko Kolar, którzy nie narzekają na brak zainteresowania ze strony innych klubów. Wcześniej podobne wnioski złożyli Dawid Kort, Jesus Imaz, a nieco później Kamil Wojtkowski. Wszyscy zostali spłaceni.

http://sportdziennik.pl/to-juz-konie...zenia-przelewu

Wszyscy spłaceni czy jakaś "literówka"?

Edit: jednak tylko Kort, Imaz, Wojo.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 30.12.2018, 13:31
Ludzie opanujcie sie nie niszczcie skrawkow tego co nam zostalo, chodzi mi o socios.

Ja dolaczam w styczniu wraz z noworoczna wyplata.

Jestes Socio, masz prawo glosu, wszystko wlacznie z pieniedzmi jest transparentne. To wszystko jebnie to juz pewne ale Socios to jest jedyna nadzieja, ze Wisla mimo, ze krytycznie poraniona przetrwa i sie odbuduje. Nic wiecej nie mamy.

Bez SKWK bez TS, nowy poczatek. A miejmy nadzieje, ze zludzmi pokroju Pana Kwietnia.
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 30.12.2018, 13:31
Cytat:
rawdę zarzucasz Socios brak transparentności? Wspieramy Wisłę tak jak chcą tego członkowie Socios i każdy wydatek będzie zatwierdzany przez członków Socios. Na stronie masz licznik ile aktualnie jest pieniędzy. Gdy dostaniemy kosztorys od akademii to pojawi sie on na forum a z konta zostanie przelana na ten cel kwota z kosztorysu.

Wskaż zdanie w którym zarzuciłem socjos nieuczciwość. Konkretnie.

Cytat:
Dopingował Amicę - zgodę jego ukochanego klubu.

Ty tak na serio? Myślisz, że Majchrowski przekłada miłość do Pasów ponad własną kieszeń, własne interesy i kieszeń miasta?

Skoro tacy są ludzie, tak mocno kierują się emocjami tak widzisz jaka była wspaniała miłość Marzeny i SKWK do Wisły. Jak ktoś miałby mnie tak kochać, to wolę być niekochany jednak przez nikogo.
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 30.12.2018, 13:32
pewnie z tym spłaceniem chodzi o ostatnią trójkę
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 30.12.2018, 13:32
Cytat:
Taa a ja go widziałem jak w 2010 roku na treningu sracovii mówił, żeby nigdy nie zeszli na psy. Gimbazjada to ten czerwony cwel Jacek i ludzie tacy jak Ty, który nie wiem po .... się wychyliłeś i za jakiś cwelem się stawiasz, który jest anty wiślacki.
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 13:35
Wskaż zdanie w którym zarzuciłem socjos nieuczciwość. Konkretnie.

Serio
Rozmawiamy o Socios a teraz mówisz, że nigdzie nie zarzuciłeś braku transparentności?
Zobacz sobie swój post. Albo tylko mój. Tam masz swój cytat.
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 30.12.2018, 13:38
Celowo nie wrzucałem do puszek, bo nie chciałem dotować SKWK. Teraz się okazuje, że kupując bilety mimowolnie ich dotowałem, bo nikt mi nie powiedział o złotówce z biletu, które idzie na konto tego stowarzyszenia.

Po raz kolejny czuję się oszukany przez (oby) poprzedni zarząd.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów