The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.07.2018, 11:17
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
może chociaż zaruchał
niestety ma inne gusta.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 16.07.2018, 11:29
@ ja pier...
Ciekawe skąd o tym wiesz ?
Gusta może mieć jakie chce, ale niech zapiernicza na boisku a nie w necie...tym bardziej, ze ma okazję, żeby mocno wejść do I skłądu...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 16.07.2018, 11:29
zim zum napisał(a):Wyświetl post
niestety ma inne gusta.

Że niby ciepły? I tak mógł brać udział w ruchaniu
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 16.07.2018, 12:23
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
95% nastolatków w jego wieku (Boże dziękuję że tego nie widzę)? niech się bawi jak chce, jednak uważam że dokumentowanie tego i wrzucanie w neta nie jest konieczne

Snapchat, filtry.. to nic takiego. Nie wiem o co robicie gównoburze
Po drugie nie wrzucił tego on, lecz jego towarzyszka.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 16.07.2018, 12:48
Toeju napisał(a):Wyświetl post

Snapchat, filtry.. to nic takiego. Nie wiem o co robicie gównoburze
Po drugie nie wrzucił tego on, lecz jego towarzyszka.
jak widzisz, temat to jest komentarze ,ploteczki, tatauże.

wiec chyba mozemy sobie pokomentowac ze wg. niektorych wyglada jak ....a i zachowuje sie jak zniewieściała ....a? Od tego przeciez jest ten temat.
a co do tego ze 95% rownieśników bawi się tak samo (domniemuje ze albo masz dziecko w tym wieku, albo sam jestes tym dzieckiem) to juz inna sprawa, wg. mnie dość przykra.

Oczywiscie, z racji tego ze wrzucila to jego towarzyszka, on jest czysty... Tyle ze zapomina ze jego nazwisko to rowniez jego marka, no ale widocznie w takim kierunku chce ja prowadzić, myśle ze ma duze szanse na zostanie szafiarką.
Oczywiscie, nie wiemy jakie jest zdanie grajka, skoro pozwolił wrzucić cos takiego w sieć - to mu sie podobało.
Niestety to miecz obusieczny, w przypadku jak jego gra będzie kulała zamiast kurew z trybun beda latać szminki i inne akcesoria zwiazane z makijażem

Osobiscie zycze chlopakow by był rozliczany z gry a nie tego co wrzuca w internet, ale to wszystko zalezy wyłacznie od niego...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 16.07.2018, 12:59
Zdecydowanie ładniejszy od Przytuły

jprd prawie same cipy nam zostaly . Pilkarskie i umyslowe.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 16.07.2018 o godz. 13:05.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 16.07.2018, 13:24
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie ładniejszy od Przytuły

jprd prawie same cipy nam zostaly . Pilkarskie i umyslowe.
i zestaw sobie takie coś ...nie chce gościa wyzywać, bo bana dostane do Sobolewskiego, Głowackiego, Brożka czy nawet Żurawskiego, Baszcyńskiego, Zieńczuka, a nawet Boguskiego !

Boguski przy nim to facet, a On to nei wiem co jest nawet. Metroseksualna...

chyba, ze to sposób wymuszenia transferu do Legii, tam Warszafka jest, nowoczesniejszy świat i w ogole ;-)
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.07.2018, 14:41
Nie no, ten wjazd autem do fryzjera był nawet zabawne. To natomiast jest już lekko żenujące. Piłkarz to nie tylko jego gra, ale także zachowanie poza boiskiem.

Nie chce przez to powiedziec, że każdy piłkarz ma być macho i w ogóle Rambo, ale bycie malowanym przez koleżankę? Dobrze ze jeszcze w sukience nie siedzi
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 16.07.2018, 15:21
Chłop siedzi z laską i może przegrał zakład albo coś. Jak pisałem, najważniejsze żeby dobrze grał a co robi i z kim to nie moja sprawa.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 16.07.2018, 15:27
Co to ....a za pedziu ? Kup sobie jeszcze chłopczyku rurki w zarze i różowy plecaczek.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 16.07.2018, 16:20
Jestem za obowiązkowa służbą wojskową skończy się śmieszkowanie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 16.07.2018, 17:02
"Co to ....a za pedziu ? Kup sobie jeszcze chłopczyku rurki w zarze i różowy plecaczek".

Akurat rurki to nosi masa piłkarzy, znanych też z Wisły. Pierwszy z brzegu przychodzi mi do głowy Ivan Gonzalez. Pewnie masa innych, ale nie oglądam nałogowo ich zdjęć spoza boiska.

Poza tym, sorry, ale myślenie - długie włosy - gej, rurki - gej, białe spodnie - gej to niziny umysłowe. Przykładowo np. Elton John, George Michael, Ricky Marin noszą/nosili najczęściej krótkie włosy i szerokie spodnie a byli/są parówami. Z drugiej strony Lemmy Kilmister czy Tommy Lee zwykle nosili długie włosy, rurki, a ten drugi nawet się malował, a byli dupcyngiery (znaczy się hetero) aż miło.

A co do wojska, że jakoby służba wojskowa miała coś zmienić - come on, Spartanie walczyli jeden za wszystkich... w "300", bo byli pedziami, Aleksander Macedoński był biseksualistą, a np. u nazistów w III Rzeszy była masa homo - pierwszy przykład np. Ernst Rohm, szef SA. A co jak co armię mieli dobrą.

Także pozory mylą. Nawet taki pedalski guru jak Jacyków ma syna więc co my o Wojtkowskim możemy tak naprawdę powiedzieć? Ale wiem, prości ludzie lubią trzymać się stereotypów.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 16.07.2018, 17:12
No i co ? Mamy sie kvrwa malowac jak Tommy Lee w sciganym?

(wiem ze zbieznosc )
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 16.07.2018, 17:15
Harcownik napisał(a):Wyświetl post

Także pozory mylą. Nawet taki pedalski guru jak Jacyków ma syna więc co my o Wojtkowskim możemy tak naprawdę powiedzieć? Ale wiem, prości ludzie lubią trzymać się stereotypów.

że jest synem Jacykowa
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Stary 16.07.2018, 17:16
ja pomyślałem że takie coś to wstyd dla klubu. co następne? wyjdzie na boisko wymalowany? bo to ze włosy układają przed meczem kilka godzin to juz nikogo nie dziwi. a co mi tam, zagram dzisiaj z pełnym makijażem
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Stary 16.07.2018, 17:17
"No i co ? Mamy sie kvrwa malowac jak Tommy Lee w sciganym?

(wiem ze zbieznosc )"

Jasne że nie, ale bez przesady że jak rurki włoży (np. Ivan) czy mu tam koleżanka maźnęła mascarą po gębie (Wojtkowski) to pocisk że na stówę pedzio. Choć zdjęcia Wojo, powiedzmy, "niekorzystne".
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 16.07.2018 o godz. 17:20.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Stary 16.07.2018, 17:17
"że jest synem Jacykowa "

Kto wie?
Zresztą gej nie gej, byleby dobrze grał a potem dał dobrze na sobie zarobić (nie jak Carlitos).
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 16.07.2018, 17:19
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
ja pomyślałem że takie coś to wstyd dla klubu. co następne? wyjdzie na boisko wymalowany? bo to ze włosy układają przed meczem kilka godzin to juz nikogo nie dziwi. a co mi tam, zagram dzisiaj z pełnym makijażem
Już był taki jeden ananas co robił sobie fotkę koszulki a w tle ku*as
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 16.07.2018, 19:23
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Już był taki jeden ananas co robił sobie fotkę koszulki a w tle ku*as
IQ 77 .

A co do zdjęcia to mam nadzieje, że w klubie dostanie reprymendę. Niech godnie reprezentuje klub, a nie takie coś. Może go Mały naprostuje .
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.07.2018, 19:30
I teraz zastanówcie się dobrze: jakie socios, jakie wybory zarządu, skoro problemem jest wizerunek szczeniaka, który jest ofiarą mediów, własnych zarobków i mediów społecznościowych. Ograć, sprzedać, zapomnieć, ale temat nie warty uwagi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 16.07.2018, 19:32
Takie zdjecia jak Wojtkowski to wrzucaja dziewczynki w wieku 16 lat, no w wieku 18 lat tez a nie chlopak w wieku 20 lat a przynajmniej nie powinien. Ja rozumiem moze dal sie lasce namowic ale ....a bez przesady zeby to od razu publikowac. Co za glupota XXI wieku
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 16.07.2018, 20:19
Co za czasy...
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 16.07.2018, 20:30
Ale przecież gość tak po ulicy nie chodzi, tylko się tak 'bawi' z koleżanką. 30 lat nie ma, ja tam nie widzę w tym nic strasznego
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 16.07.2018, 20:32
Dla mnie to straszne jest juz samo wrzucanie jakichs zjebanych fotek z wind, w rurkach, z dziubkami na jakies zjebane portale internetowe ale chyba jestem poprostu juz za stary zeby to zrozumiec. Niech ktos mlodszy mi napisze, dlaczego teraz panuje taka zjebana moda, skad to sie wzielo?
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 16.07.2018, 21:00
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to straszne jest juz samo wrzucanie jakichs zjebanych fotek z wind, w rurkach, z dziubkami na jakies zjebane portale internetowe ale chyba jestem poprostu juz za stary zeby to zrozumiec. Niech ktos mlodszy mi napisze, dlaczego teraz panuje taka zjebana moda, skad to sie wzielo?
Po prostu taka moda na media, które produkują pusty content, który łatwo się sprzedaje. Laski, które zarabiają miliony dosłownie wypinając dupę/cycki na instagramie - wystarczy dobrze się sprzedać, później można już leżeć i pachnieć, kasa sama płynie na konto za wszelkiego rodzaju posty sponsorowane.

[20/39]
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.07.2018, 21:39
Jakby się Wojtkowski malował z jakimś kolegą to pewnie czułbym się nieco zgorszony, a tak to mnie to nie rusza za bardzo. Co najwyżej miałem z tego bekę. Ot zrobił z siebie pajaca w komitywie z koleżanką(dziewczyną?), widocznie mu to nie przeszkadza. Nie każdy jest zafiksowany na swoim wizerunku pt 'co inni pomyślą'. Osobiście go rozumiem, bo też mam opinie innych w poważaniu.

Ale z drugiej strony - nie jestem piłkarzem i nie reprezentuję swoją facjatą Wisły Kraków.

Tak czy siak jak będzie dobrze grał to takie tematy jak ten umrą śmiercią naturalną. Widać sezon ogórkowy w pełni.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Stary 16.07.2018, 22:13
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post

chyba jestem młodszy i też tego nie ogarniam.nie długo to będą wrzucać zdjęcia swojego porannego srania oczywiście w asyście pomalowanego jakimiś szminkami ryja
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.07.2018, 22:24
Dajcie spokój. Nikogo nie pobił, nikogo nie obraził, nie pocałował znaku nauki jazdy, nie prowadził po pijanemu, nie mamy informacji, że obija się na treningach. Powygłupiał się ze swoją dziewczyną w wolnym czasie w sposób, który nikogo nie skrzywdził i tyle. Może zapomniał przez chwilę, że to trafi do kibiców albo mediów.

Chcecie zniechęcić do Wisły jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy z obecnej kadry? Niech bawi się.jak chce, dopóki traktuje kibiców poważnie i daje z siebie wszystko na boisku. Sami nagonką na własnego piłkarza chcemy pogorszyć atmosferę w zespole i dać satysfakcję konkurentom z naszej ligi? Albo satysfakcję redaktorom, którzy lubią Wiśle dołożyć (jak po nagonce z Surmą)?

Do tego to wszystko prowadzi. Nasi piłkarze powinni czuć wsparcie własnych kibiców. Trybuny powinny za nimi stać murem. Jeżeli traktujemy piłkarza w ten sposób, to nie zdziwmy się potem jak będzie np. całował eLkę i opowiadał, że zakochał się w tamtym klubie...
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 16.07.2018 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 16.07.2018, 22:29
Pisałem i piszę życie każdego i robienie w wolnym czasie to ich sprawa. Chłopak powyglupiał się z dziewczyną a Wy robicie Drake..
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.07.2018, 22:42
jakiejś wielkiej draki nie robimy, po prostu jest to z deka żenujące. Ale z tego co widziałem już zdążył przeprosić za te wygłupy, można się rozejść.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów