The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.06.2018, 02:01
To uświadom na Ty, o co chodzi. I napisz jaka jest alternatywa. Wyegzekwuję to, nawet jak uciekniesz od tematu
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 28.06.2018, 02:02
Wyegzekwujesz? Powiedz jak, bardzo mnie.to interesuje.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 28.06.2018, 02:05
Czyli uciekasz od merytoryki? Krótka piłka tak czy nie?
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Stary 28.06.2018, 02:07
Nie uciekam. Co tak czy nie? Jesteśmy w ciemnej dupie? Tak.
Zarząd działa delikatnie mówiąc dziwnie? Tak
Marketing to dno? Tak
Itd itd itd
Powiedz jak to będziesz egzekwował
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 28.06.2018, 02:15
Aha, czyli jak myślałem, mędrku, tylko umiesz krytykować

Jesteś najgorszym jak na nasze czasy typem kibica. Niby wierny od wielu lat, ale przyzwyczajony do wygód, wieczna ekstraklasa, wyjaździki melanżowe (tak, ....a, poza legią nikt nie ma tego poza nami), ale jak co do czego to tylko uwagi zza węgła ....a

Nie jestem tak elokwetny jak ty, ale w przeciwieństwie do ciebie ogarniam co się dzieje finansowo i organizacyjnie i takie słodkie polityczne pierdy jakie mi zapodajesz nie robią na mnie wrażenia i nie gadałbym z tobą tutaj gdyby nie to co się tu dzieje i może wreszcie ludzie przeczytają i otworzą oczy

No więc MĄDRA GŁOWO masz rację, wszystko jest słabe na teraz, więc podaj jakieś konstruktywne alternatywy, bo wiadomo, Sarapata i Dukat do wyjebania, ale kto za nich, i przede wszystkim kto jako właściciel (a jest nim TS, ale o tym geniuszu wiesz chyba?) pociągnie dalej ten wózek?

Odpowiedz mi, czekam, potem powiem co będę egzekwował
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Stary 28.06.2018, 02:24
Teraz mi powiedz.
Marketing do przewietrzenia, to w pierwszej kolejności. Kto ci powiedział że zarząd do wymiany?
Najgorszy typ kibica, no ....a mać jeszcze zapomniałeś napisać że czekam tylko na mistrza i chodzę jedynie na mecze z Legia
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 28.06.2018, 02:31
Na ten moment to jest to jedna wielka .......ona amatorszczyzna
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 28.06.2018, 02:31
Marketing jest w tej chwili najmniej istotny, to wie dziecko w przedszokolu, nie ty, ja czy ktoś. Z tego co pamiętam i z tego co widzę w twojej sygnaturce to cąły twój problem i kibicowanie Wiśle polega na melanżopwych znajomościach z wrocławskimi i pomorskimi pijakami.

Co to ma wspólnego z obecnymi problemami Wisły?
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 28.06.2018, 02:58
Już dawno temu zastanawiałem się ile zarabiają ludzie u władzy w naszym klubie. Pytałem, czy robią to społecznie(co byłoby naturalne, wobec sytuacji finansowej i miłości do klubu). 700 tys. zł, to całkiem niezła sumka, jak na obecne możliwości. Zarządzają w końcu wielcy specjaliści, sprawdzeni i cenieni w sektorze prywatnym . Mieli być na chwilę, zrobili sobie biznes. A sytuacja jest jeszcze gorsza, patrząc i analizując te dane.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 28.06.2018, 03:24
za chwilę będzie zarządzać Krzysiek Targosz, trzydziestoletni janusz zarządzania, który wszystko odziedziczył po tatusiu
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 28.06.2018, 04:55
Delgado napisał(a):Wyświetl post
za chwilę będzie zarządzać Krzysiek Targosz, trzydziestoletni janusz zarządzania, który wszystko odziedziczył po tatusiu
Poważnie ciśniesz gościowi, który jako pierwszy zgłosił się w czasach "po meresińskich" by wspomóc finansowo Wisłę? Broniąc w ten sposób pana Dukata, który z miłości do Wisły bierze kasę?

Naprawdę, nie pojmuje.

Po drugie: Jeżeli kpisz sobie z viceprezesowania firmą obracającą milionami, to co powiedzieć o naszym vice, który w CV ma "menedżerowanie" siłownią?

Miejmy nadzieję, że Głowa się nigdy nie skłóci z zarządem/ani nie wyrazi krytycznego zdania, bo też będziecie po nim cisnąć...
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 28.06.2018, 05:49
Czy leci z nimi pilot Czy admini pozwalą na obrażanie forumowiczów przez jakiegoś typa Delgado

Wszystko śmierdzi grubą aferą. Począwszy od zarządzania, kasy za to zarządzanie, a kończąc na terenach należących do klubu, które podobno idą pod młotek....

Krzysiek Targosz jest jaki jest, ale władował w klub sporo lasy. Należy się szacunek. I kwestii wynagrodzeń ma świętą racje. Rozumiem 10 tys.zł/mc, ale 30 tys. Zł/mc w naszej tragicznej sytuacji to własnie jest MATRIX LUB ABSURD.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.06.2018 o godz. 05:52.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 28.06.2018, 06:53
Na ostatnich zdjeciach z treningu zawodnicy mają na sobie system to monitorowania wisiłku itd.
Jakieś 2 strony temu nabiliście kilkanaście postów na temat ich braku. Jak zwykle afera koperkowa.
Brawo wy.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...aja_rozpedu_0/

Cytat:
Wszystko śmierdzi grubą aferą. Począwszy od zarządzania, kasy za to zarządzanie, a kończąc na terenach należących do klubu, które podobno idą pod młotek....
Przecież te działki należą do Towarzystwa Sportowego, a nie Wisły Kraków SA. Wytłumacz mi na czym miałby polegać ten wałek?
Ostatnio edytowane przez Snow : 28.06.2018 o godz. 07:04.
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 28.06.2018, 07:20
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
Teraz mi powiedz.
Marketing do przewietrzenia, to w pierwszej kolejności. Kto ci powiedział że zarząd do wymiany?
Najgorszy typ kibica, no ....a mać jeszcze zapomniałeś napisać że czekam tylko na mistrza i chodzę jedynie na mecze z Legia
Podziwiam tego chłopa co dali mu kamerę i kazali nie dość że filmować to jeszcze wywiady robić i gadać z zawodnikami, nie zdziwię się jak jeszcze musiał montować te filmiki potem ( nie wiem czy dalej pracuje )
Mam nadzieję że chociaż godnie zarabia/ał bo wbrew pozorom miał ciężko.
Ostatnio edytowane przez wester : 28.06.2018 o godz. 07:23.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 28.06.2018, 07:56
Można prosić o źródło tego raportu? Zrozumiałym np koszty Zarządu na tym poziomie, ale wynagrodzenia?
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 28.06.2018, 08:06
Delgado napisał:

Cytat:
Cytat:
Nie trzydziestoletni, tylko 40-letni jak już. A ile lat mają Dukat i Sarapata?

edit. chociaż faktycznie ma 30 lat bo 89 rok urodzenia tak jak i Dukat
Ostatnio edytowane przez Barti : 28.06.2018 o godz. 08:30.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 28.06.2018, 08:07
PvD napisał(a):Wyświetl post

Czyli wg Ciebie nie będę miał prawa głosu choć na Wiśle spędziłem ponad 20lat , wspierając ja na różnych płaszczyznach.

Przyznaj że to był żart z tymi karnetami za bieżący i poprzedni sezon bo ciężko uwierzyć że takie brednie ktoś jest w stanie napisaćna poważnie.
Czepiasz sie jakiejs luzniej propozycji. Jesli nie zdecydujemy sie na jakies otwarte glosowanie to wladza bedzie zawsze nalezec do kumatych. Chodzi generalnie o to ze z balastem Miskowym nigdzie nie zajedziemy. PREDZEJ CZY POZNIEJ WSZYSCY NORMALNI SPONSORZY I PIKNIKI ODWROCA SIE OD KLUBU.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 28.06.2018, 08:29
Snow napisał(a):Wyświetl post
Na ostatnich zdjeciach z treningu zawodnicy mają na sobie system to monitorowania wisiłku itd.
Jakieś 2 strony temu nabiliście kilkanaście postów na temat ich braku. Jak zwykle afera koperkowa.
Brawo wy.

Przecież te działki należą do Towarzystwa Sportowego, a nie Wisły Kraków SA. Wytłumacz mi na czym miałby polegać ten wałek?
Było kilka galerii zdjęć z treningów i nie było.
Tak afera koperkowa, sami debile i gimbaza.

Dobrze że są i są używane
Ostatnio edytowane przez szczepans21 : 28.06.2018 o godz. 08:37.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 28.06.2018, 08:53
Patrząc na te dane przytoczone przez @MaLk to nie wiem, na jakich zasadach Wisła dostała licencję...
No chyba że taka sytuacja to standard w Ekstraklapie.

Najprostszym rozwiązaniem byłaby szybka sprzedaż Carlitosa i Arsenica - ale jeżeli okaże się, że jednak coś jest nie tak z kontraktem Carlitosa to czarna dziura....
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 28.06.2018, 08:56
te pacany, bo inaczej po ostatnich ruchach ich nie można nazwać, biorą po 30k/msc? 720k rocznie, to są ci honorowi dobrodzieje, którzy wyciągają Wisłę z kryzysu? śmiech na sali
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 28.06.2018, 08:58
Cytat:
Można prosić o źródło tego raportu? Zrozumiałym np koszty Zarządu na tym poziomie, ale wynagrodzenia?
Podbijam, 10 znaków
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 28.06.2018, 08:59
Przyjmując, że dane z posta MaLk są prawdziwe. zastanawiam się, co tak naprawdę powinno nas tam zaskakiwać.

Raz to wynagrodzenia Zarządu, bo wysokość trochę zaskakuje, jasne, ale to temat, który uznaję za plotkarski i jednak mało istotny. Ile wg Was powinni zarabiać? 5 tysięcy? No jednak to spółka o budżecie kilkudziesięciu milionów, więc pewnie z 15 tys. brutto powinni? Więc problem to wielki dla Wisły nie jest, choć oczywiście dla nich siara i niech teraz żrą tą żabę i spojrzą kibicom w oczy (...i sponsorom, jak widać po reakcji K. Targosza, bo to pewnie o to mu chodziło).

Dwa, to 2017 r. wyszliśmy w przybliżeniu na zero i to mnie prawdę powiedziawszy wręcz zaskakuje na plus

Problem wg mnie to tylko te wysokie zobowiązania ogółem (89 mln) bo od przejęcia przez TS cały czas była mowa, że jest ich kilkanaście milionów.

Z tego co napisał MaLk potem, o ile dobrze zrozumiałem, to 43 to taki nieprawdziwy dług, bo wobec TS. zakładam, że to była jakaś sztuczka księgowa, Telefonika nie mogła umorzyć (żeby nie płacić podatku? - strzelam) Więc przenieśli je na TS.

Ale co to jest ta reszta (46 mln?) i skąd się wzięła? Tu bym bardzo chciał znać odpowiedź
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 28.06.2018, 09:03
Bicie w któregokolwiek ze sponsorów jest bardzo słabe. Niedługo się może okazać, że nie będzie miał kto nawet naszego zarządu opłacić.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 28.06.2018, 09:34
Snow napisał(a):Wyświetl post
Brawo wy.

Te same osoby zarządzają spółką piłkarską, jak i towarzystwem. To taka "unia" personalna. Kręcenie takiej kasy na zarządzaniu Wisłą - spółką coś mówi o naszych "dobrodziejach"...
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 28.06.2018, 09:36
Ile osób w zarzadzie było w 2017 ?
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 28.06.2018, 09:40
Dwie plus Junco przez krotki okres czasu. Nie wiadomo czy nie przytulil jakiejs odprawy, w sumie to nie wiadomo nic ale na forum wyroki i oceny juz zapadly Podzielic na 12, pozniej na 2 i wyjdzie 30k miesiecznie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 28.06.2018, 09:40
max TS napisał(a):Wyświetl post
Czepiasz sie jakiejs luzniej propozycji. Jesli nie zdecydujemy sie na jakies otwarte glosowanie to wladza bedzie zawsze nalezec do kumatych. Chodzi generalnie o to ze z balastem Miskowym nigdzie nie zajedziemy. PREDZEJ CZY POZNIEJ WSZYSCY NORMALNI SPONSORZY I PIKNIKI ODWROCA SIE OD KLUBU.
On sobie robił z Ciebie jaja, bo Twoje pomysły są poronione. Głosowanie to sobie możesz zrobić jaką zjesz kanapkę, nie odnośnie zarządu spółki.

Ale nie przejmuj się, For_Funa i tak nie przebijesz z jego "społecznym zarządzaniem". Wiadomo że każda zakompleksiona cebula największy problem będzie widziała w zarobkach zarządu
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.06.2018 o godz. 09:49.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 28.06.2018, 09:46
Barti napisał(a):Wyświetl post
Delgado napisał:

Cytat:

Nie trzydziestoletni, tylko 40-letni jak już. A ile lat mają Dukat i Sarapata?

edit. chociaż faktycznie ma 30 lat bo 89 rok urodzenia tak jak i Dukat
Mała różnica że Dukat zarządzał siłownia a Taegosz co by nie powiedzieć duża firma.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 28.06.2018, 09:48
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Podbijam, 10 znaków
Zapewne z walnego..

http://www.dziennikpolski24.pl/regio...alek,13295506/
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 28.06.2018, 09:52
Dane pochodzą z oficjalnego sprawozdania finansowego, sprawozdania z działalności oraz opinii i raportu biegłego rewidenta.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów