The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.03.2018, 13:22
Barti napisał(a):Wyświetl post
Ja jak czułem się niedoceniany i doszedłem do wniosku, że się nie realizuję, to sam zmieniłem pracę i możesz mi wierzyć, nie miałem żadnych problemów w nowym miejscu .
No i może Małecki też w pewnym momencie dojdzie do takiego wniosku - na razie jest jednak zdecydowanie za wcześnie na takie stawianie sprawy. Chłopak powalczy o swoje, forma jeszcze przyjdzie.
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 21.03.2018, 13:28
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A u Ciebie w pracy jak jest? Przychodzi nowy dyrektor i wypierdala z firmy zasłużonego i dobrego pracownika, bo zmienia system pracy? Jeśli tak, współczuję
Ale ten pracownik nie był dobry już od dłuższego czasu.
Odpowiedz cytując
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 21.03.2018, 13:39
Umówmy się, jeśli trenera będą bronić wyniki, tzn że że podejmował słuszne decyzje. Obecność ważnych dla klubu i jego historii zawodników na ławce czy trybunach nie będzie miało znaczenia.

Zapewne wszyscy pamiętają wzrost formy Małeckiego za Maskanta w mistrzowskim sezonie. Ale pamiętać również należ, że na początku u niego grzał ławę. Dopiero później spiął poślady, wziął się do roboty i efekty widzieliśmy. Jeśli ponownie będzie potrafił schować swoje ego do kieszenie, widząc dobrą grę całej drużyny to wszystkim wyjdzie to na dobre. Bo pracować i serce dla druzyny oddać potrafi.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 21.03.2018, 13:47
forthy napisał(a):Wyświetl post
Ale ten pracownik nie był dobry już od dłuższego czasu.
Tak, był taki chujowy że w nagrodę zarząd podpisał z nim nowy kontrakt
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Stary 21.03.2018, 14:22
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tak, był taki chujowy że w nagrodę zarząd podpisał z nim nowy kontrakt
Wymień ostatni naprawdę DOBRY mecz Małeckiego.
Sorry, ale on w ostatnich 5 latach zagrał raz dobrą i dwa razy przeciętną rundę.

Zarząd podpisał z nim nową umowę - z Carrillo jakoś podpisał później kontrakt, więc jak patrzymy na takie argumenty, to jak Carrillo powie Małecki out, to out.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 21.03.2018, 14:25
Nie ja jestem od oceniania przydatności zawodników - skoro zarząd zaproponował mu nową umowę, widocznie zawodnik spełniał ich oczekiwania.

edit. Doprecyzuję, bo dyskusja zmierza nie w tym kierunku co trzeba. Jeśli trener okaże się wartym zaufania pracownikiem, wykaże się i osiągnie dobry wynik, a Mały przez dłuższy czas nie przekona do siebie szkoleniowca, naturalnym ruchem będzie - z perspektywy i zawodnika i klubu - rozpoczęcie poszukiwań nowego klubu dla Patryka. Na to jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie i tylko na to chciałem zwrócić uwagę.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 21.03.2018 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Stary 21.03.2018, 14:50
No trudno żeby szukać mu nowego klubu w marcu...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 21.03.2018, 14:51
Już się takie głosy pojawiały
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Stary 21.03.2018, 15:02
Niewątpliwie sytuacja jest dość trudna dla Małeckiego, bo wygląda na to, że do gry mu daleko w systemie (4-3-3 zmienna trójka z przodu) Carrillo. Tak na oko jest w hierarchii za Carlitosem, Imazem, Haliloviciem, Boguskim, Wojtkowskim, Balanyukiem. Gdzieś okolice Kolara.

Więc raczej w tym sezonie jeśli Wiśle będzie dobrze szło to nie tylko nie zagra wiele, ale wręcz murawy nie powącha. Ciężka sytuacja dla tak ambitnego gracza, ale niewątpliwie należy do tej puli graczy nad których przyszłością w Wiśle można się zastanawiać.

Część z nich to ci których Junco+Carrillo chce jak cholera, ale może niestety w Wiśle miejsca nie zagrzeją długo (Carlitos i Llonch na czele)
Część to ci, którzy zostaną raczej jedynie jak nikt lepszy ich nie zastąpi (Cywka, Boguski przykładowo)
A część to ci którzy raczej w Wiśle miejsca u Carrillo nie mają (Ondrasek, Małecki)

Stąd rozważania na temat przyszłości Małeckiego w Wiśle nie są tak abstrakcyjne.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.03.2018, 15:37
Mam nadzieję, że Mały podejmie rękawice i będzie zasuwać na treningach, przekonując do siebie Carillo.
Jeśli mu się to nie uda, to na pewno władze Wisły nie będą mu robić problemu przy ewentualnej zmianie klubu i rozwiążą kontrakt za porozumieniem stron. Myślę, że znajdą się w Ekstraklasie chętni na jego usługi.

Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Tak, jak pisałem na shoutboxie. Trudne do uwierzenia, ale słyszałem Małeckiego rozmowę, podczas wizyty w Galerii Więc raczej pewne, tylko trzeba mi wierzyć
Shoutboxa czytam sporadycznie, ale ze względu na Twój staż na forum jestem w stanie uwierzyć
Ostatnio edytowane przez Patryko : 21.03.2018 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 21.03.2018, 16:03
forthy napisał(a):Wyświetl post
Wymień ostatni naprawdę DOBRY mecz Małeckiego.
Sorry, ale on w ostatnich 5 latach zagrał raz dobrą i dwa razy przeciętną rundę.

Zarząd podpisał z nim nową umowę - z Carrillo jakoś podpisał później kontrakt, więc jak patrzymy na takie argumenty, to jak Carrillo powie Małecki out, to out.
Nie chodzi tu nawet o formę Małeckiego. Bez względu na to w jakiej jest dyspozycji, prezentuje określony styl gry. Najwyraźniej tu leży główny problem. Mały jest piłkarzem dosyć jednostronnym. Nowy trener zaś wymaga cech, których nigdy nie miał i już miał nie będzie.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 21.03.2018, 17:17
Pierwsza powazna decyzja jaka czeka teraz Carillo to jest zmiana kapitana. Nie moze nim byc pilkarz fatalny, ktory swoimi zagraniami psuje kazdy atak.
..
Odpowiedz cytując
butazango
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2010

Stary 21.03.2018, 17:24
Myśle ze Sadlok powinien przejąć te funkcje
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 21.03.2018, 21:34
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że Mały podejmie rękawice i będzie zasuwać na treningach, przekonując do siebie Carillo.
P

Mały ma silny charakter ,ale jak sie z miejsca slyszy ze "ty tu nie pasujesz" to sory ale w piłce,czy kazdej innej pracy to dziala mega negatywnie na psyche.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 21.03.2018, 21:44
Tylko dlaczego w takim razie, w niemal każdym sparingu Mały miał pewny plac i grał bardzo dużo?
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 21.03.2018, 21:48
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Mały ma silny charakter ,ale jak sie z miejsca slyszy ze "ty tu nie pasujesz" to sory ale w piłce,czy kazdej innej pracy to dziala mega negatywnie na psyche.
Na pewno trener tak mu powiedział, używając dokładnie tych słów
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 21.03.2018, 21:48
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Tylko dlaczego w takim razie, w niemal każdym sparingu Mały miał pewny plac i grał bardzo dużo?
Jak inaczej trener mialby sie przekonac do tego czy mu Malecki pasuje czy nie?
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.03.2018, 01:08
Niektórym tu widzę konkretnie bije w dekiel po jednym zwycięstwie na cwelce (przypomnijmy, Płock tam też wygrał, a Jagiellonia powinna chyba z 6-0)

Hiszpany dziś są jutro ich nie będzie, a tacy zawodnicy jak Mały są w piłkarskiej szatni nie do zastąpienia!! Każdy kto ma choć cień pojęcia o specyfice szatni wie o czym mówię.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 22.03.2018, 07:20
nie rozumiem Waszej obrony Małeckiego. za zasługi się nie gra, tylko na cmentarzu spoczywa w alei zasłużonych. Mały jak się nie ogarnie, to trzeba go pożegnać, bo on jak jest sfrustrowany, to są z nim tylko problemy. życzę mu żeby wyszedł z tej sytuacji ale pożegnam go bez żalu jak się okaże że nie nadaje się do Wisły.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 22.03.2018, 09:32
Delgado napisał(a):Wyświetl post

Hiszpany dziś są jutro ich nie będzie, a tacy zawodnicy jak Mały są w piłkarskiej szatni nie do zastąpienia!! Każdy kto ma choć cień pojęcia o specyfice szatni wie o czym mówię.
A jednak może rozwiniesz.
Do końca nie wiemy jak tam sytuacja wygląda na linii trener Małecki, ale to już nie pierwszy raz gdy Patryk nie może dogadać się z trenerami. Zawodnik który ciągle robi kwasy nie jest w szatni nikim bezcennym.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 22.03.2018, 09:45
Nie do zastąpienia w szatni to jest Głowacki, Mały... proszę cie, ale nie rób sobie jaj.
Odpowiedz cytując
Kamrat
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 22.03.2018, 09:46
Zawodnik, który doprowadził do przerwania serii porażek i w późniejszych meczach ciągnął zespół jest wg mnie wartościowy.
My Psy musimy trzymać się razem!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.03.2018, 09:48
Tu akurat chodzi o podejscie trenera, czy daje sobie "wejsc na glowe", czy nie. Widac Carrillo nie daje.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Kamrat
Senior Member

Stary 22.03.2018, 09:53
Mały jest już tyle w Wiśle, że nic nikomu nie musi udowadniać. Ktoś tu robi casting na następcę Boguskiego tj wszystko co złe to Mały. Pare meczów nie gra i już wysyłacie go do Niepolomic. Doktora !!!
Odpowiedz cytując
butazango
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2010

Stary 22.03.2018, 09:56
Lubię Małego, ale to trener decyduje kto ma grać i lepiej dla Patryka żeby skupil się na treningach i spokojnie czekał na swoją szanse.
Najważniejsza jest Wisła, jako całość a nie pojedynczy zawodnicy.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 22.03.2018, 09:57
Trener jest szefem. Trener decyduje, kto będzie grał, a kto nie. Trenera rozlicza się u nas z wyników. Więc dlaczego trener ma trzymać kogoś, kto do jego koncepcji nie pasuje? Jak drużyna spadnie do dolnej ósemki, to się pojawi grono ekspertów odsądzające od czci i wiary trenera, który "ma potencjał w szatni" ale "nie umie tego poukładać". Więc albo ufamy trenerowi i zgadzamy się na jego koncepcje (nie zawsze odpowiadające kibicom, którzy szatnię postrzegają inaczej niż trener), albo zachowujemy się jak kibic Boguś C. i próbujemy wpierdalać się we wszystko, co robi trener, a co nam się nie podoba.
Odpowiedz cytując
Kamrat
Senior Member

Stary 22.03.2018, 09:59
Sadlok i Mały to są filary na których ma stać Wisła w przyszłych sezonach. Nie jednorundowe/jednosezonowe mega gwiazdorzy na utrzymanie których nas nie stać
Ostatnio edytowane przez Kamrat : 22.03.2018 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 22.03.2018, 10:02
@Kamrat jak Mały ma być filarem to ja się boję o Wisłę...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 22.03.2018, 10:06
Carrillo miękką fają na pewno nie jest, z innym trenerem zapewne ciągnęlibyśmy nadal grę z Głowackim na środku obrony, z Małym na skrzydle licząc na odbudowanie jego formy. Także jak Mały walnie focha to się grubo na tym przejedzie przy tym trenerze.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 22.03.2018, 10:11
Kamrat napisał(a):Wyświetl post
Sadlok i Mały to są filary na których ma stać Wisła w przyszłych sezonach. Nie jednorundowe/jednosezonowe mega gwiazdorzy na utrzymanie których nas nie stać
:
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów