The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.03.2018, 21:21
Jednak EKSTRAKLASA TO EKSTRAKLASA !!!

Jestem szczęsliwy!
Pol jak zwykle jak dla mnie MOTM, pisałem tydzień temu, źe to nasz kluczowy piłkarz. Gość jest fenomenalny...

W pierwszej połowie zagraliśmy genialnie w przodzie, w drugiej trochę słabiej, troche nonszalancko, w pierwszych minutach 2 odslony zbyt szybko z klepy zamiast przytrzymac, im blizej meczu juz sie to poprawiało.

Carlitos wiadomo, Halilovic bardzo dobry mecz, a wątpiłem w tego chłopaka - nadal wątpi.

Cuesta bdb poza tą wycieczką podobną do tej ze Śląskiem.

Mitrovic jak zwykle wolny i zwrotny jak czołg, ale potrafi zagrać, potrafi grać z klepki, ma jakąś technikę.

Mecz piekny i bardzo emocjonujący - zjadłem kupe nerwów z jednej przyczyny, której nikt pewnie nie zauważył.!

ZAGRALIŚMY FATALNIE NA BOKACH OBRONY - dopuszczaliśmy na każdym kroku do WRZUTEM, które na nasze szczęście nie robiły dużej krzywdy, choć w 50 minucie była jedna patelnia.

Od 55 minuty naliczyłem 12 wrzutek, które powędrowały w nasze pole karne, 5 zostało zablokowanych lub niecelne poza linie!

Były momenty ze ległonista ze stojącej piłki niczym z rzutu wolnego centrował, a nasz zawodnik był 5 metrow od niego- tyczy sie to szczegolnie naszej prawej strony!

Krycie na radar na bokach pozwalało ległonistą na masę wrzutek, które docierały w nasze pole karne, na szczescie środek czyscil lub ległoniści maścili.

Podsumowując - WYGRALIŚMY DZIĘKI GENIALNEJ GRZE W PRZODZIE W 1 POŁOWIE i dużej nieporadoności i indolencji ległonistów w ataku! - każda inna drużyna z tych 30stu w calym meczu wrzutek w pole karne strzelilaby kilka bramek!

Dzięki za piękny mecz!

Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.03.2018, 21:22
A ten dalej swoje Llionch lepszy od Cantoro hahaha
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 18.03.2018, 21:24
LucjuszWielki
Taka jest taktyka. Odpuszczamy boki, bo gramy bardzo wąsko w obronie,tam, gdzie jest piłka. W rezultacie dopuszczamy więcej wrzutek, ale do wybijania piłki jest więcej zawodników. Ja też się o to boje, ale to raczej decyzja Carrillo.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 18.03.2018, 21:28
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
LucjuszWielki
Taka jest taktyka. Odpuszczamy boki, bo gramy bardzo wąsko w obronie,tam, gdzie jest piłka. W rezultacie dopuszczamy więcej wrzutek, ale do wybijania piłki jest więcej zawodników. Ja też się o to boje, ale to raczej decyzja Carrillo.
No i wyszło że słuszna decyzja. Można zrobić i milion wrzutek, ale jeśli nie ma do kogo, to co z tego.
Tą wąską grą wyłączyliśmy ofensywę i środek pola Legii.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 18.03.2018, 21:34
Nie wiem czy tak było bo nie widziałem aby Sadlok i Palcic jakoś środek zagęszczali.... Nie weim czego to było przyczyną, gdyż oglądałem na naerwie, ale masa wrzutek ze stojącej piłki... tak nie może być... legia została wybita po tcyh bramkach i za abrdzo się osrali - stąd nie potrafili wykończyć tych wrzutek.

Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 18.03.2018, 21:38
To był taktyczny majstersztyk, mecz bardzo długimi fragmentami pod kontrolą. Brawo zespół, brawo trener.

Teraz czas im podziękować i zrobić dobrą frekwencję na najbliższym meczu.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 18.03.2018, 21:41
Hives4 napisał(a):
DAAAAAWNO, bardzo DAAAAAWNO nie mieliśmy tak szerokiej kadry
Nie widzę tego aż tak optymistycznie. Mówiłbym raczej o licznej kadrze, bo wielu z tych zawodników nadaje się do odstrzelenia. Dobrze by było znaleźć sensownego bramkarza, bo Cuesta i Buchalik to najwyżej przeciętny ligowy poziom. Napad to duży ból głowy, bo Carlitosem praktycznie nie ma konkurentów. Nawet nie chodzi o to, że jest znacznie lepszy od reszty, tylko o to, że pozostali nawet jak na poziom ligowego średniaka dają za mało. Podobny pozorny kłopot bogactwa mamy też na środku obrony. Za chwilę może okazać się, że Wasyl i Głowa pokończą kariery i na zmianę zostanie nam elektryczny Gonzalez. Z kolei na skrzydłach, to mamy w tej chwili Imaza i koniec. Oby Halilović odnalazł się na boku, ale po jednym meczu nie ma co się nakręcać, że znaleźliśmy skrzydłowego. Prawdziwy, jedyny, kłopot bogactwa mamy na środku pomocy.

Niby mamy alternatywy na ławce, ale jeśli chcemy iść w górę tabeli, to wielu zawodników z tej kadry trzeba odstrzelić.
Co w tej lidze ugrałby zespół:
Buchalik
Bartosz Głowacki Gonzalez Bartkowski
Cywka Mitrović Basha
Kostal Kolar Małecki
?

środek pola faktycznie mamy wyrównany i z licznymi alternatywami, ale na wielu pozycjach mamy rezerwowych, którzy bardziej pasują do bronienia się przed spadkiem, niż do gry w pierwszej ósemce.
Odpowiedz cytując
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 18.03.2018, 21:57
W końcu zobaczyłem to co chciałem, wszystko dziś wychodziło. Nic tylko klikać po bilety, 2 kwietnia nie możemy zawieść....
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.03.2018, 22:03
Z przyjemnością się to oglądało, byłem ogromnie zaskoczony jakością jaką zaprezentowaliśmy w kilku fazach tego meczu. Przed meczem pisałem tak jak inni użytkownicy forum ,że nie ma szans byśmy postawili się Legii i to pokazuje jak piękny jest futbol, gdy dołączy się do niego pasję. Pasja to najlepsze słowo by opisać jak grał dziś Llonch i cieszący się grą jak dziecko Carlitos. Byliśmy agresywni, zdysycplinowani i zdeterminowami. Ktoś pisał,że dopuszczaliśmy do wielkiej ilości wrzutek w pole karne,ale to oczywiście wynika z obecnej taktyki jaką preferuje Carillo. Dzisiaj Legia była po prostu z tego powodu bezradna. Cieszmy się, bo w ostatnich latach słońce rzadko wychodzi nad Krakowem,a Biała Gwiazda lśni tak pełnym blaskiem !
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 18.03.2018, 22:05
jova napisał(a):Wyświetl post
Nie widzę tego aż tak optymistycznie. Mówiłbym raczej o licznej kadrze, bo wielu z tych zawodników nadaje się do odstrzelenia. Dobrze by było znaleźć sensownego bramkarza, bo Cuesta i Buchalik to najwyżej przeciętny ligowy poziom. Napad to duży ból głowy, bo Carlitosem praktycznie nie ma konkurentów. Nawet nie chodzi o to, że jest znacznie lepszy od reszty, tylko o to, że pozostali nawet jak na poziom ligowego średniaka dają za mało. Podobny pozorny kłopot bogactwa mamy też na środku obrony. Za chwilę może okazać się, że Wasyl i Głowa pokończą kariery i na zmianę zostanie nam elektryczny Gonzalez. Z kolei na skrzydłach, to mamy w tej chwili Imaza i koniec. Oby Halilović odnalazł się na boku, ale po jednym meczu nie ma co się nakręcać, że znaleźliśmy skrzydłowego. Prawdziwy, jedyny, kłopot bogactwa mamy na środku pomocy.

Niby mamy alternatywy na ławce, ale jeśli chcemy iść w górę tabeli, to wielu zawodników z tej kadry trzeba odstrzelić.
Co w tej lidze ugrałby zespół:
Buchalik
Bartosz Głowacki Gonzalez Bartkowski
Cywka Mitrović Basha
Kostal Kolar Małecki
?

środek pola faktycznie mamy wyrównany i z licznymi alternatywami, ale na wielu pozycjach mamy rezerwowych, którzy bardziej pasują do bronienia się przed spadkiem, niż do gry w pierwszej ósemce.
Co to za durnoty? Można by się zastanawiać co ugrałaby Wisła II, gdybyśmy nie zlikwidowali rezerw. Przecież to kretynizm. Co ty chcesz od Cuesty albo Buchala z tego sezonu? Są średniakami? No, dobrze, że my mamy aspiracje mistrzowskie i to na wczoraj. Carlitos nie ma konkurentów, bo na tle całej ligi jest bezkonkurencyjny, a skąd wiesz co prezentuje Kolar czy Balanyuk? Nie wiedziałeś co potrafi Tibor do dziś, kiedy to na tle Mistrza Polski prezentował się jak piłkarz z innego poziomu. Do tego Wojtkowski, którego wypatrzyli jedni z lepszych scoutów w Europie, tj. RB Lipsk, jeśli Bartosz jest na wypożyczeniu, to klub wiąże z nim nadzieje. Nie gramy skrzydłowymi, gramy 10tkami, gdzie Imaz spisuje się bardzo dobrze, w lipcu przychodzi Suljić, o którym można było usłyszeć bardzo dużo dobrego. Dwie równorzędne jedenastki to większy problem, niż korzyść.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.03.2018, 22:07
MotM: Llonch
http://weszlo.com/2018/03/18/legia-n...rzech-tygodni/

weszło napisał(a):
Co do Wisły - powoli można było zacząć się zastanawiać, co Joan Carrillo może zrobić z krakowskim zespołem. Do tej pory nie wyglądało to za dobrze, tym razem jednak zatrybiło wszystko i nie trzeba chwalić jedynie Carlitosa.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 18.03.2018 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
No że kilka klas lepszy od Cantoro to też bez jaj...

Aha jak w dobrej formie będzie Basha po kontuzji, to po dzisiejszym meczu widziałbym go raczej za Cywkę niż za Mitrovica.

Mauuuro ,Maurro Cantoro.....nic nie pobije kołeczka ,dwoch nóg do gory i symulki faulu,99% sedziów nabierala sie na to za kazdym razem

Co do meczu to wiara w zespoł nastapiła,wreszcie widac zarys druzyny.Mowilem ze przyjdzie moment ze koncepcja Cariilo zacznie wypalać tylko trzeba czasu,i ten moment powoli nadchodzi.Zreszta na Legii to nawet za Kasperczaka ,Kosy i Zurawia zdarzalo sie dostać manto,takze dzis ten sukces smakuje x 10.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 18.03.2018, 22:07. Brawo!!!
Myślę, że odpuszczanie boków, czy dopuszczanie do sytuacji że na flankach zostaje przeciwnikowi wiele miejsca przy jego kontrach to trochę element naszej taktyki i może taka nasza słabostka. Ale każda drużyna ma jakieś słabostki. Każda drużyna jak wspominał Carillo szuka tego złotego, najlepszego dla niej balansu. Za to jesteśmy silni w środku i to robi nam grę. Angażujemy się bardzo w środku pola by zdominować rywala i by nasi zawodnicy mieli możliwości zagrania piłki. Bardzo się cieszę z powrotu Cuesty do bramki i tego że (mam nadzieję) jego problemy z kontuzjami się skończyły. Jego warunki fizyczne i gra na przedpolu, odwaga w powietrznych pojedynkach powoduje, że nawet przy tylu dośrodkowaniach w obronie mamy niejako sytuację pod kontrolą bo to nasz bramkarz króluje w naszym polu karnym. I tak powinno być! Buchalik generalnie nie ma startu do Cuesty i Hiszpan to dla Michała jest generalnie inna liga. I cieszę się, że skończyły się mam nadzieję dylematy nasze kto powinien bronić naszej bramki. Michał miał interwencje, którymi nas ratował. Prawda, były takie sytuacje. Ale w ilu sytuacjach jego pasywność w polu karnym prokurowała i zaogniała kolejne niebezpieczne dla nas sytuacje. Generalnie moim zdaniem Cuesta jest absolutnie poza konkurencją Buchalika. Piękny mecz! Widać pracę Carillo.
Powód: ;)
Ostatnio edytowane przez Colin : 18.03.2018 o godz. 22:11.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
...
Mitrovic jak zwykle wolny i zwrotny jak czołg, ale potrafi zagrać, potrafi grać z klepki, ma jakąś technikę
....
Tak mi się nasunęło, że Jozak wiele się nie pomylił. Mianowicie mówiąc o tym, że ma w kadrze kilku zawodników podobnych do jednego z Wiślaków miał rację, pomylił tylko osobę. Nie żebym uważał, że Mitrović jest jakoś bardzo słaby, ale mieć kilku takich na boisku to już problem, na szczęście nie nasz
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 18.03.2018, 22:14
Naprawdę dawno nie widziałem Wisły w Warszawie w takiej dyspozycji. Świetne przygotowanie kondycyjne, taktyczne, groźne kontry. Całkowicie zasłużone zwycięstwo. Gratuluję.
Habemus Dubletum

LEG14

White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 18.03.2018, 22:33
Dopóki nie przestaniesz bredzić z tą swoją "13" wsadź sobie wiesz gdzie gratulacje
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 18.03.2018, 22:40
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Mauuuro ,Maurro Cantoro.....nic nie pobije kołeczka ,dwoch nóg do gory i symulki faulu,99% sedziów nabierala sie na to za kazdym razem

Co do meczu to wiara w zespoł nastapiła,wreszcie widac zarys druzyny.Mowilem ze przyjdzie moment ze koncepcja Cariilo zacznie wypalać tylko trzeba czasu,i ten moment powoli nadchodzi.Zreszta na Legii to nawet za Kasperczaka ,Kosy i Zurawia zdarzalo sie dostać manto,takze dzis ten sukces smakuje x 10.
Fakt, zdarzała nam się manto dostawać, ale zazwyczaj w Warszawie graliśmy w kwietniu/maju kiedy mistrzostwo było zaklepane, a piłkarze skacowani. Niemniej cieszą dzisiaj 3 pkt, chociaż sam uważałem, że zdobycie 1 będzie sporym sukcesem, mając jeszcze w pamięci mecz w Gliwicach.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.03.2018, 22:41
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Dopóki nie przestaniesz bredzić z tą swoją "13" wsadź sobie wiesz gdzie gratulacje
o, to, to, to...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Stary 18.03.2018, 22:47
ashkeczup napisał(a):
Co to za durnoty? Można by się zastanawiać co ugrałaby Wisła II, gdybyśmy nie zlikwidowali rezerw. Przecież to kretynizm. Co ty chcesz od Cuesty albo Buchala z tego sezonu? Są średniakami? No, dobrze, że my mamy aspiracje mistrzowskie i to na wczoraj. Carlitos nie ma konkurentów, bo na tle całej ligi jest bezkonkurencyjny, a skąd wiesz co prezentuje Kolar czy Balanyuk? Nie wiedziałeś co potrafi Tibor do dziś, kiedy to na tle Mistrza Polski prezentował się jak piłkarz z innego poziomu. Do tego Wojtkowski, którego wypatrzyli jedni z lepszych scoutów w Europie, tj. RB Lipsk, jeśli Bartosz jest na wypożyczeniu, to klub wiąże z nim nadzieje. Nie gramy skrzydłowymi, gramy 10tkami, gdzie Imaz spisuje się bardzo dobrze, w lipcu przychodzi Suljić, o którym można było usłyszeć bardzo dużo dobrego. Dwie równorzędne jedenastki to większy problem, niż korzyść.
Ta rozpisana przeze mnie jedenastka, to nie byłaby żadna Wisła II, tylko zespół złożony z zawodników kadry pierwszego zespołu. Naprawdę nie trzeba wyjąć wielu ogniw z pierwszej jedenastki, by nagle okazało się, że nie mamy kim grać, że musimy liczyć na jakiegoś faceta, który raczej powinien być w jakiejś Sandecji.

Buchalik i Cuesta to w najlepszym przypadku przeciętniacy. Jeden to prawie ręcznik, a drugi jest wyraźnie elektryczny. Szczególnie przy wyjściach do dośrodkowań. Ile już razy Cuesta źle trafił w piłkę przy próbie piąstkowania? Prędzej czy później będziemy przez niego tracić punkty, a Buchalik jest jeszcze gorszy. Potrzebujemy sensownego bramkarza jeśli nie chcemy co roku do ostatnich kolejek bać się o miejsce w pierwszej ósemce. Tu nie chodzi o jakieś sny o potędze i marzenia o mistrzostwie, tylko o zupełnie przyziemną potrzebę posiadania w bramce solidnego zawodnika.

Kolar i Bałaniuk u obu trenerów nie byli brani pod uwagę przy ustalaniu pierwszego składu ani nawet nie wchodzili regularnie na zmiany. Są w zupełnie innej sytuacji niż Halilović lub Wojtkowski, którzy w wielu meczach pokazywali przebłyski dobrej gry. To, że nie widzimy Kolara i Bałaniuka na boisku, to nie tylko kwestia formy Carlitosa, bo Brożek grał więcej niż oni dwaj razem wzięci.

Ogólnie nie chodzi mi nawet o to, by Wisła miała dwie równorzędne jedenastki. Tylko o to, by w miarę możliwości nie było przepaści jakościowej i by zmiennicy grali na ekstraklasowym poziomie. Obecnie mamy w kadrze sporą grupę piłkarzy, którzy bardziej pasują do zespołu broniącego się przed spadkiem, a i tam mogliby siedzieć na ławie.
Ostatnio edytowane przez jova : 18.03.2018 o godz. 23:04.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 18.03.2018, 22:48
Właśnie dlatego sie te pilke kocha i kibicuje, dla takich meczow2. Gdzie kazdy spodziewal sie raczej porażki, a my gramy tam po profesorsku. Chocw drugiej polowie troche zbyt nonszalancko w ataku, można bylo wrzucic wiecej bramek ale co tam, piekny mecz. Halilovic z pilka jest strasznie szybki, wiecej szans dla niego a mniej Boguskiego poprosze.
..
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 18.03.2018, 22:49
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
LucjuszWielki
no ale gramy dość wysoko i ciężko strzelić rywalom z 12 metra z głowy
poza tym to nie jest odpuszczanie, tylko wtedy chodzi do rywala boczny pomocnik, spokojnie
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.03.2018, 22:52
Super mecz w wykonaniu całej drużyny. Jestem szczęśliwy, długo na to czekaliśmy. Za długo.

Świetnie zagrała w tym meczu praktycznie cała drużyna. Nie potrafię nikogo wyróżnić na minus. Może Brleka, ale on wszedł jak się broniliśmy i zadanie wykonał.

Od bardzo dawna widziałem Halilovicia (od ponad roku właściwie) w pierwszym składzie i cieszę się, że po postawieniu na niego się szybko odpłacił. Martwiłem się przed meczem, że zagramy zbyt defensywnie rzucając go na skrzydło zamiast do środka, ale okazało się to strzałem w środek tarczy. Gratuluje drużynie i trenerowi. Jeden taki mecz pokazał różnicę między trenerem, który potrafi coś zbudować - a trenerem stosującym taktykę na udo.

Co do pytania Czerepacha - to Cuesta mi się bardzo podoba od początku, tylko było za mało materiału poglądowego, żeby go jednoznacznie oceniać. Teraz jest go więcej i myślę, że powinien grać. Jest pewny siebie, nieprzyspawany do linii, bardzo aktywny przy dośrodkowaniach. Nie popełnia za dużo mikro-błędów i to się ceni. Z Legią miał jeden przy niefortunnej wycieczce, gdy powinien zostać w bramce i zrobiło się gorąco. Poza tym wybronił pewnie co miał wybronić, jedna trudniejsza interwencja. Jeden 'mały błąd'. Zagrał solidnie. Na obecną chwilę wole go od nierównego Buchalika i pozoranta Załuski. A co pokaże przyszłość? 'Jeden Bóg to wie'. Generalnie zaskoczyłeś mnie tym pytaniem kolego Dziwię się też głosom, że Cuesta jest elektryczny przy dośrodkowaniach. Ja od dawna nie byłem tak spokojny, gdy dośrodkowanie idzie w granicach piątki. Cuesta kasuje wszystko. A, że kiedyś mu się nie uda? Trudno. Podejrzewam, że Buchalik raczej miałby mniejsze szanse na popełnienie takiego błędu - ale w międzyczasie dostałby parę bramek przez swoje przyspawanie do bramki. Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.03.2018 o godz. 22:57.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Stary 18.03.2018, 23:34
s1mone napisał(a):
Dziwię się też głosom, że Cuesta jest elektryczny przy dośrodkowaniach
Mijał się z piłką przy piąstkowaniu lub daleko wychodził z linii i dostawał głupawki: z Pogonią, Płockiem, Śląskiem, dziś, i chyba jeszcze w przynajmniej jednym meczu. Trochę dużo miał tych niepewnych wyjść z linii jak na 11 występów. Może nie zapadło Ci to w pamięć, bo jeszcze nigdy nie straciliśmy po tym gola.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 18.03.2018, 23:37
Llonch to jest prze huj !
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.03.2018, 23:40
Dzisiaj widziałem wycieczkę i coś tam pamiętam, że było - ale zważywszy na ilość interwencji na przedpolu jest to do przełknięcia moim zdaniem. Lepiej zaliczyć pusty przelot czasem niż nie wychodzić (Buchalik) albo zrobić dwa kroki do przodu, dwa w tył a potem położyć się na murawie, żeby nie wyglądać głupio (Załuska).

Generalnie na tą chwilę z naszych ostatnich bramkarzy Cuesta moim skromnym zdaniem wygląda najkorzystniej na tą chwilę. Nie twierdzę, że dalej tak będzie, bo to bardzo niewdzięczna pozycja.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 19.03.2018, 01:02
Też nie rozumiem czepiania się Cuesty. Być może jest w nim jakiś element pawełkowania, tzn. musi wyrobić normę jednego kiksa na mecz, ale poza tym ostatnio coraz pewniej.

Miło jest widzieć, jak w naszym polu karnym wreszcie piłki nie latają bezkarnie po piątce, a bramkarz potrafi wyjść w powietrze tak, że część zawodników przeciwnika w ogóle rezygnuje z walki o górne piłki. Przy tym potrafi się rzucić, ma spory zasięg i niezły refleks. Generalnie jest solidny, nie wybitny, ale solidny. Ostatnio między słupkami brakowało nam właśnie solidności, więc zamiast biadolić, że nie ma perfekcji, trzeba się cieszyć z tego, co jest.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 19.03.2018, 08:35
Przypomnę, że Cuesta bardzo długo leczył kontuzję. W zasadzie 2. Jest nieźle a z meczu na mecz powinien łapać więcej pewności siebie, która gdzie jak gdzie, ale na jego pozycji jest kluczowa.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 19.03.2018, 09:21
Trzeba tez zauwazyc ile nasza druzyna przebiega km na boisku, praktycznie co mecz jest to okolo 120km, wczoraj wybiegalismy o 8km wiecej niz Legia, to tez pokazuje czemu bylismy lepsi od rywala. Pod wzgledem fizycznym jestesmy bardzo dobrze przygotowani przez Carillo, wczoraj takze w obronie nie popelnialismy zbyt wielu bledow. Jezeli tak bedziemy grali w nastepnych spotkaniach to ten sezon moze sie bardzo milo dla nas zakonczyc.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.03.2018, 09:31
Zespół chyba zaczyna łapać świeżość... bo po pierwszych 2-3 meczach gdzie mimo wszystko motorycznie wyglądało to blado, teraz zasuwają aż miło od 1 do 90 min.

To wielkie zwycięstwo, nakryliśmy krawaciarzy czapką, a kiwki Hiszpanów to były takie dodatkowe szpile

Komplet na Lechu!
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 19.03.2018, 09:38
Moim zdaniem dobrze, że broni Cuesta. Jest po prostu lepszy. Przede wszystkim na przedpolu. Wychodzi do tych dośrodkowań, a nie stoi przyspawany do bramki.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 19.03.2018 o godz. 10:37.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów