The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.06.2018, 18:13
Nowym? To bedziemy placic Wdowcowi Kiko Carillo Stolarczykowi i kolejnemu? A podobno Cupial zonglowal trenerami.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.06.2018, 18:17
sandomingo napisał(a):
W obecnej kadrze do gry - z "młodych" - mogą aspirować Lis i Wojtkowski. Czy Bartosza można nazwać młodym?

No pewnie, że nie można go nazwać młodym. Wszak jest o całe pół roku starszy od Lisa

Jest też Bałaniuk, jest trochę starszy Kolar, jest Halilović (23l), Arsenić (24). To są perspektywiczni goście na których można w przyszłości nieźle zarobić. Stawianie na młodych nie oznacza od razu wrzucanie nieprzygotowanych 16-18 latków do zespołu. Chodzi o dawanie szansy tym, którzy mają potencjał, a jeszcze piłkarsko nie dojrzeli. Akurat w Wiśle mamy takich gości sporo.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 18.06.2018, 18:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kolejni...

TS ma podać swój zarząd do dymisji? Jesteście tak głupi czy wam po prostu żal dupę ściska że trzeba zacisnąć pasa? Jak to sobie wyobrażacie?

Idźcie do Stecherta, może odkupi Wisłę

Ech...
Stechertoza.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ReMix
Member

Od: 07.2014

Stary 18.06.2018, 18:41
Uwierzylbym w powodzenie misji Stolara i Glowy, ale nie z tym "zarzadem"..
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 18.06.2018, 18:49
Stolarczyka najbardziej pamietam z tego ze mial plaszcz / skore we flage UK i z taka chodzil po Krakowie.

Z trenerem MS nie wiaze zadnych wiekszych nadziei.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 18.06.2018, 18:52
Ja natomiast z Roostera na Szczepańskim i z faktu, że starał się pomagać żyjącemu jeszcze Grechucie. Piłkarsko wiadomo - złota era Wisły. Ja mu życzę, żeby nas wszystkich zaskoczył. Piłkarska błyskotliwość nie zawsze przekłada się, na trenerskie zdolności. Dlaczego więc miałoby się mu nie udać? Skreślanie ludzie bez dania im szansy wykazania się,nie świadczy dobrze o osądzających...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 18.06.2018, 19:21
ja sobie zycze tylko spokojnego utrzymania, nie licze na wiecej w tym sezonie, oby Stolarczyk mnie zaskoczyl.
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 18.06.2018, 19:46
czas gasić światło
Odpowiedz cytując
Luu...
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 18.06.2018, 19:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kolejni...

TS ma podać swój zarząd do dymisji? Jesteście tak głupi czy wam po prostu żal dupę ściska że trzeba zacisnąć pasa? Jak to sobie wyobrażacie?

Idźcie do Stecherta, może odkupi Wisłę

Ech...
Pasa to trzeba było zaciskać od początku, a nie ściągać hurtowo piłkarzy, zmieniać trenerów i wciskać ludziom bajki o pucharach.

Trenerem dla mnie od początku mógłby być nawet Jop byle w tym budowaniu klubu była konsekwencja i logika.

Rezerwy to idealny przykład myślenia zarządu, szeroka kadra = likwidujemy, zmniejszamy kadrę = przywracamy i to na hura
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.06.2018, 19:50
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No pewnie, że nie można go nazwać młodym. Wszak jest o całe pół roku starszy od Lisa

Jest też Bałaniuk, jest trochę starszy Kolar, jest Halilović (23l), Arsenić (24). To są perspektywiczni goście na których można w przyszłości nieźle zarobić. Stawianie na młodych nie oznacza od razu wrzucanie nieprzygotowanych 16-18 latków do zespołu. Chodzi o dawanie szansy tym, którzy mają potencjał, a jeszcze piłkarsko nie dojrzeli. Akurat w Wiśle mamy takich gości sporo.
Kostal (22), Bartosz (22), Wojtkowski (20)
Odpowiedz cytując
GieKrol
Junior Member

Od: 07.2013

Stary 18.06.2018, 20:03
Dodajmy, że mamy takich gości dzięki Junco...
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 18.06.2018, 20:07
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
czas gasić światło

Większość forum krzyczy, żeby dać szanse Sobolewskiemu.
Przychodzi człowiek o podobnym doświadczeniu, też Wiślak - gasimy światło.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.06.2018, 20:24
South napisał(a):Wyświetl post
Większość forum krzyczy, żeby dać szanse Sobolewskiemu.
Przychodzi człowiek o podobnym doświadczeniu, też Wiślak - gasimy światło.
w zasadzie nawet większym doświadczeniu
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.06.2018, 21:04
A co Stolarczyk osiągnął jako trener ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 18.06.2018, 21:09
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
A co Stolarczyk osiągnął jako trener ?
Licencję UEFA Pro?
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.06.2018, 21:37
W zasadzie na chwilę obecną najbardziej martwi mnie co z takimi piłkarzami jak Carlitos, Imaz, Basha, Velez. Wszyscy oni ściągnięci rok temu w ramach projektu hiszpańskiego. Oby nie było tak, że będą czym prędzej chcieli uciec i ich gra będzie wyglądać marnie. Tak, wliczam Carlitosa bo wciąż go nie sprzedaliśmy, a w zasadzie była tylko jedna i to średnia oferta. Mam dziwne przeczucie, że go jednak nie sprzedamy, a jego poziom mocno spadnie.

Mam nadzieję, że w związku ze zmianą koncepcji piłkarze z zagranicy nie będą się czuli jak persona non grata. Nie dość, że było by to mocno nie fair, to jeszcze juniorzy nas nie uratują.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.06.2018, 22:42
Wciąż jest ich 11 w drużynie, więc o jakich personach non grata mówimy?
Zresztą... nie zdziwię się, jeśli jedyne rozsądne wzmocnienia do środka pomocy będą pochodziły z zagranicy. W Polsce najlepsze okazje już są przebrane. Odeszło 4 środkowych więc Głowa musi przyjemniej 2 nowych ściągnąć.
I przecież Stolarczyk powinien się dobrze orientować na rynku transferowym, Kuzba też chyba nie jeździł na wycieczki przez ostatnie pół roku. Kogoś muszą mieć w swoich notesach..
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 18.06.2018, 22:49
No tak Kuzba nie jezdził na darmo na wycieczki sćiagając nam takie tuzy futbolu jak Crivellaro... i negatywnie rekomendując Carlitosa z którym i tak podpisaliśmy dzięki zachciance Kiko
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2018, 22:52
Qadou napisał(a):Wyświetl post
No tak Kuzba nie jezdził na darmo na wycieczki sćiagając nam takie tuzy futbolu jak Crivellaro... i negatywnie rekomendując Carlitosa z którym i tak podpisaliśmy dzięki zachciance Kiko
To może te najgorsze transfery ma też za sobą bo i Videmont był jego sprawka..
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Stary 19.06.2018, 01:30
Ciekawe czy trener wypróbuję Pietrzaka na defensywnym pomocniku. Pamiętam sparingi przed sezonem i ta pozycja mu służyła a tam mamy deficyt.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 19.06.2018, 06:30
Lubin go nie wykupuje?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Maciek17
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 19.06.2018, 06:35
Dziwne, jak go tam nie spróbuje, jeśli nie odejdzie, tym bardziej, że na lewej ten Grabowski jeszcze przyszedł jako opcja numer dwa- mam nadzieję, że będzie zdolny do grania.
Pamiętam, jak za Teddyego w pierwszym meczu ze Śląskiem Pietrzak grał z Urygą w środku pola.
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.06.2018, 07:26
Luu... napisał(a):Wyświetl post
Pasa to trzeba było zaciskać od początku, a nie ściągać hurtowo piłkarzy, zmieniać trenerów i wciskać ludziom bajki o pucharach.

Trenerem dla mnie od początku mógłby być nawet Jop byle w tym budowaniu klubu była konsekwencja i logika.

Rezerwy to idealny przykład myślenia zarządu, szeroka kadra = likwidujemy, zmniejszamy kadrę = przywracamy i to na hura
Przecież dobrze wiesz, że rezerwy reaktywujemy (próbujemy przynajmniej) głównie dlatego, że PZPN obniżył wiek juniora do 18 i trochę chłopaków 19-letnich zostało nam.
Oczywiście, że szeroka kadra bez rezerw to nie najlepszy pomysł ale główny impuls to decyzja PZPN.

No chyba, że o tym nie wiedziałeś..
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.06.2018, 07:45
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Lubin go nie wykupuje?
definitywnie nie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Luu...
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 19.06.2018, 09:12
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Przecież dobrze wiesz, że rezerwy reaktywujemy (próbujemy przynajmniej) głównie dlatego, że PZPN obniżył wiek juniora do 18 i trochę chłopaków 19-letnich zostało nam.
Oczywiście, że szeroka kadra bez rezerw to nie najlepszy pomysł ale główny impuls to decyzja PZPN.

No chyba, że o tym nie wiedziałeś..
Czytałem, że PZPN zmienił nagle zasady i mamy problem... tylko mi chodzi o coś innego.
Skoro mamy stawiać na młodzież i kadra ma być okrojona, nie mamy kasy to bierzemy najzdolniejszych chłopaków do pierwszej drużyny, reszta na wypożyczenie. Ja oczekuje jakiegoś planu od zarządu na 5-6 lat, nie na najbliższy rok.
Kontrakt nowego trenera 1+1, bądźmy poważni.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.06.2018, 09:24
No ale z poprzedniego postu to nie wynikało, w poprzednim poście wywalałeś frustrację na zarząd.

Dopóki budżet się nie ustabilizuje, a wymaga to m. in. dobrej woli miasta, które nas strzyże i dobrej woli kibiców (kasa z dnia meczowego) trudno będzie o poważne długofalowe plany i niekoniecznie wynikać to musi z nieudolności zarządu, a z charakteru materii samej.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
TYSIAC906
Member

Od: 06.2013

Stary 19.06.2018, 15:38
Co wy macie z tym Pietrzakiem, nigdy w życiu nie grał na tej pozycji. Był na siłe próbowany w sparingach w których wyglądał przyzwoicie. Prócz tego to była chyba tylko 1 kolejka ze Śląskiem 2 sezony temu w meczu, który przerżneliśmy. Już lepiej chyba spróbować Veleza. Pod nieobecność Lloncha na poczatku wygladal swietnie, do tego Basha (chyba, że plotki o ich odejsciu okaza sie prawdą)
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Stary 19.06.2018, 17:01
TYSIAC906 napisał(a):Wyświetl post
Co wy macie z tym Pietrzakiem, nigdy w życiu nie grał na tej pozycji. Był na siłe próbowany w sparingach w których wyglądał przyzwoicie. Prócz tego to była chyba tylko 1 kolejka ze Śląskiem 2 sezony temu w meczu, który przerżneliśmy. Już lepiej chyba spróbować Veleza. Pod nieobecność Lloncha na poczatku wygladal swietnie, do tego Basha (chyba, że plotki o ich odejsciu okaza sie prawdą)
Velez z Arseniciem to para stoperów. Pietrzaka warto sprawdzić, nie jesteśmy już za czasów Cupiała, że Pietrzak to gracz rezerw
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.06.2018, 19:50
Luu... napisał(a):Wyświetl post

Ja się z tym zgadzam. Może teraz wreszcie zaczną działać realnie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 19.06.2018, 22:08
W gwoli ścisłości likwidacja rezerw była w momencie gdy klub oddawał meresiński 2 lata temu w pierwszym tygodniu pracy TSu. Rezerwy spisywały się wtedy fatalnie (szły drogą pierwszej drużyny). I akurat wtedy na kłopot bogactwa nie mogliśmy narzekać...
Ostatnio edytowane przez Karherop : 19.06.2018 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów