The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.08.2008, 14:33
zloty1906 napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj miał być w Krakowie, a dziś wydaje się, że do Wisły może w ogóle nie trafić. Tak wygląda sytuacja z Brazylijczykiem Nei.

- Chyba nic z tego nie będzie. Wczoraj usłyszałem, że sprawy związane z tym transferem komplikują się coraz bardziej - przyznał dzisiaj tajemniczo trener Maciej Skorża.

więcej :

http://www.wislasoccer.com/news_item_9767.htm
Za przeproszeniem takie pier... o Szopenie. Jak będzie miał przejść do nas to przejdzie. Z Niedzielanem też już było wszystko 'zakończone' i co? Tak się emocjonujecie tymi wszystkimi doniesieniami prasowymi, że nie wiem. Zajmijcie się czymś pożytecznym jak macie tyle wolnego czasu, a nie wyczekujecie tylko na jakieś wieści n/t Nei'a.

Bednarz już wyleciał? Bo PS pisał, że Cupiał się wkurzył na niego... Ehhh
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 07.08.2008, 14:40
http://www.youtube.com/watch?v=CchWCVLo1GI

Niezłe ,,skill"
Za pierwszym razem się prawie zabił na piłce a dośrodkowanie też metr za wysoko metr za głęboko

http://www.youtube.com/watch?v=vck5AnldCrU

ładna brameczka .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 07.08.2008 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 07.08.2008, 14:44
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Ze Kalanga to prawy pomocnik , akurat na tej pozycji są Łobo i Boguski.Jak już inwestować to w Gargułe i Neia.
Jeśli Ze Kalanga by przyszedł w co nie wierze, byłoby to naprawdę duże wzmocnienie. Wydaje mi się,że on tylko stara się podbić cenę w negocjacjach z innym klubem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
mzaku1976
Junior Member

Od: 01.2008

Stary 07.08.2008, 14:45
Przestańmy się podniecać. Nikt wartościowy nie przyjdzie to pewne.Przejdziemy Beitar, będą wzmocnienia to była kolejna kurewska wypucha-tylko czemu miała służyć nie wiem.Po wczorajszej glorii dziś wracamy do szarej rzeczywistości.To okropne jak traktowany jest Skorża. Gość robi co może a panowie Cupiał, Wilczek i Bednarz do spółki robią wszystko żeby mu nie pomóc.****a to się w pale nie mieści!!!
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 07.08.2008, 14:50
Wszystkiemu winny Bednarz... zanim napiszecie coś to się zastanówcie dwa razy bo kilka osób zasłużyło sobie moim zdaniem na bana.
Zanim zaczniecie obwiniać Bednarza zobaczcie jakie miał wsparcie zarządu. Wczoraj w radiu Biała Gwiazda Bednarz powiedział że pewna grupa ludzi mu nie ufa i dlatego nie zostały wykonane żadne ruchy transferowe. I na tej słynne liście Bednarza ponad 20 piłkarzy byli również zawodnicy darmowi jednak każdy pomysł Jacka Bednarza był odrzucany. Jeden dzień po przejściu Beitaru i już wszyscy myślą, że zakontraktują kilku grajków.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 07.08.2008 o godz. 14:59.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.08.2008, 15:01
westersyl napisał(a):Wyświetl post
O tym informował wczoraj Bednarz także niespodzianki nie ma. Przypomnę, że Bednarz mówił wczoraj także o bodajże 4 zawodnikach których mają na oku, są to zawodnicy do pierwszego składu i nie są tani. Powiedział że jest optymistą w tych sprawach.

PS. Przestańcie marudzić.
O tych 4 zawodnikach to mowili SKorza, Bednarz, a potem Wilczek przed wyjazdem na pierwsze zgrupowanie takze raczej tratkowalbym ta obietnice z dystansem.

Cytat:
Wygląda na to, że jednak nie wszystko zależy od Wisły. A to dlatego, że CSKA prawdopodobnie podniosło cenę za swojego napastnika.
ojej, wykrakalem -> http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=3311
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 07.08.2008 o godz. 15:15.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 07.08.2008, 15:14
Ja powiem szczerze chciałbym żeby nie było transferów. Taki Felipe bogiem nie będzie a tylko zamknie drogę do jedenastki Małeckiemu, czy może Jirsakowi. Nei to samo, nie ma co się oszukiwać że liga bułgarska to piłkarskie niebo. Ja tam chciałbym oglądnąć w końcu naszych młodych niż wiecznie jakiś 'cudzych' średniaków typu Brasilia, Radovanovic, Penksa, Varga, Burns i wiele innych wynalazków które wiele do zespołu wiele nie wnoszą, a jedynie zamykają drogę do kadry naszej młodzieży. Jak zagraniczne transfery to przez duże 'T', jak np. Cleber.
Jedyne na co liczę to uzupełnienie środka naszej defensywy.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.08.2008, 15:16
skąd oni biorą takich kopaczy? no bo nie mówcie mi, ze bacznie obserwujemy ligę nowozelandzką?
znowu jakiś pseudomenago próbuje ubić interes życia i wcisnąć nam jakiegoś frajera
żeby chociaż miał 17 lat, ale nie 27..

zdecydowanie bardziej wolę widzieć w drużynie Mączyńskiego
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 07.08.2008, 15:20
Macie chyba rację. Bierzemy jakiegoś kolejnego frajera na testy. Pod tym względem to niestety ale Bednarz się nie sprawuje.

Nie chciałbym za dużo transferów. Uważam że wystarczą 2-3 bez bramkarza(uważam że nie potrzebujemy) ale za to dobre.
Uważam jednak że powinniśmy się skupić na piłkarzach pokroju Jirsaka. Bednarz miał dobry trop. Ale jak widać po 1 udanym transferze zupełnie zmienił strategię.

A może RN już nie chce Jirsaków i innej zdolnej młodzieży? Akurat jeżeli chodzi o napastnika to nie wiem czy Nei nie jest dobrym pomysłem. Brakuje nam dobrego, jest to newraligiczna pozycja. Przy naszym systemie(gdzie gra 1 napastnik) musi to być gracz ograny skuteczny i o charakterystyce typowego łowcy.

Np. macie porównanie. Necid za 1mln Euro czy Nei za 1 mln Euro. Ja w ciemno biorę Neiego, ale pewnie wielu z was wybrało by Necida czy Zahorskiego za taką kasę. Ja pamiętam ile lat Brożek dojrzewał żeby prowadzić nas do zwycięztw.

Pewnie teraz się będzie działo. Będzie niezły burdel. Bo czuję że Cupiał chce wzmocnien, pomysły mu się nie podobają. Ja bym chciał graczy typu Brezovec. do pomocy. Dokładnie takich jak on
Żadnych przereklamowanych Gargułów.

Chciałbym żeby z obroną poczekali. Nie może tam być za dużo stoperów. Trzeba kupić 1 ale za to takiego jakiego chcemy.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 07.08.2008 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 07.08.2008, 15:27
Przypominam, że w tym temacie rozmawiamy o realności a nie o naszych chciejstwach i marzeniach. Sprawy mogące być realne w nieopisanej przyszłości tudzież nasze przemyślenia co by można było zrobić poruszamy na http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=4404&page=23
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 07.08.2008 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Stary 07.08.2008, 15:52
Prawdopodobnie wogóle nie będą tłumaczyć. Ale trochę też wina Skorży. Płacze i płacze. A teraz w nagrodę dostanie kolejnego piłkarza na utrzymanie. 27-letnią wschodzącą gwiazdę z Nowej Zelandii żeby dobijać Odry Wodzisław. W konsekwencji dobrych transferów nie będzie. Skorża jest współwinny. Bo mógł otwarcie powiedzieć znając nasz budżet. Potrzebuję 2-3 piłkarzy dobrych. A ten gadał uparcie o 7. No sorry ale jak on chce tak rozbudować kadrę to znowu będzie 10 Paulistów co po 3 latach gry w Wiśle zagrali parę dobrych meczów na koniec kariery już się nauczyli jak się kopie piłkę. Niestety potem odejdą. Skończy się kontrakt albo się zestarzeją

Patrzcie jakie to dziwne. Moim zdaniem z Dudką w składzie nie pojechalibyśmy tak Beitaru u siebie Za to na wyjeździe byłby remis i też byśmy awansowali

Ja osobiście nie jestem zwolennikiem rozbudowywania ławki(bo to rozrzutność). W kadrze powinni być tylko piłkarze co swoim potencjałem aspirują do gry w pierwszej 11 w przyszłości lub też już mają umiejętności do walki o tę 11. Celowość sprowadzania Nowo Zelandczyków jest dla mnie zagadką.
Owszem jest sens zapraszania piłkarzy na testy. Ale 20 latków, którzy mało zarabiają a chcą się czegoś nauczyć. Sądzę że taki Felipe to wcale małą pensją się nie zadowoli. A pomyśleć że łatwą ręką Dudu póściliśmy, a śmiem twierdzić że chłopak jakiś potencjał miał żeby za 2 lata być graczem 11.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 07.08.2008 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując
Ksaron
Member

Od: 08.2006

Stary 07.08.2008, 16:01
Ja pamiętam jak ktoś z Wisły mówił w maju czy czerwcu , że transfery będą zależały od sprzedaży Darka Dudki.
Jeśli miały być transfery to one byłyby już w lipcu...
Teraz to będzie wyglądało na zasadzie łapanki , może ktoś się trafi , może nie..
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 07.08.2008, 16:17
Ksaron napisał(a):Wyświetl post
Ja pamiętam jak ktoś z Wisły mówił w maju czy czerwcu , że transfery będą zależały od sprzedaży Darka Dudki.
.
Najpierw mialy byc po mistrzostwie, potem po sprzedazy Dudki ,potem po Beitarze a teraz pewnie po Barcelonie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 07.08.2008, 16:18
jak dla mnie, to Jacuś tego Felipe w Football Managerze wypatrzył. powiedzmy technika 18, strzał z dystansu... 17?, zobaczył jeszcze filmik na YT i już mamy "brazylisjkiego plejmejkera".

tak poważnie, to chyba zostaniemy z tym co mamy na Barcelone, może ktoś dojdzie później, na PUEFA, ale chyba lepiej żeby jacyś grajkowie przychodzili wcześniej, żeby się zgrać, bo wczoraj zobaczyliśmy co oznacza zgrana, świetnie zdyscyplinowana paka.

ps. do 0:00 jeszcze 6godz. 40 minut, więc jeszcze czas jest.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 07.08.2008, 16:34
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
jak dla mnie, to Jacuś tego Felipe w Football Managerze wypatrzył. powiedzmy technika 18, strzał z dystansu... 17?, zobaczył jeszcze filmik na YT i już mamy "brazylisjkiego plejmejkera".

tak poważnie, to chyba zostaniemy z tym co mamy na Barcelone, może ktoś dojdzie później, na PUEFA, ale chyba lepiej żeby jacyś grajkowie przychodzili wcześniej, żeby się zgrać, bo wczoraj zobaczyliśmy co oznacza zgrana, świetnie zdyscyplinowana paka.

ps. do 0:00 jeszcze 6godz. 40 minut, więc jeszcze czas jest.

Tez mi sie wydaje ,ze (to juz powinnismy dobrze znac) z duzej chmury mały deszcz i jak zwykle jestesmy nabijani w butelke w temacie o REALNYCH wzmocnieniach Wisly.

Pozatym ten Felipe to kolejny odrzutek ,ktorego menadzer probuje pewnie na sile wcisnac komu sie tylko da,a ze nikt go niechce to padlo na nas....
Naprawde amatorszczyzna to wszystko niemilosiernie zajeżdza,no chyba ze Bednarz z Wilczkiem pod roznymi pretekstami caly zeszly seon n ie robili nic tylko co weekend jezdzili do Nowej Zelandii i obserwowali go wnikliwie ,
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 07.08.2008, 20:39
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
No i brawo, to zwycięstwo 5-0 było chyba najgorszym dla transferów co mogło się stać. Teraz Cupiał sobie mysli, że ma samych Ciristiano ROnaldo w składzie, a Barca to klęknie i przegra też 5-0. Już mamy na stronie głównej news "Nie Nei", zaraz będzie "brak transferów", a następnie "żeganamy puchary", zobazycie, że tak będzie . Z tą RN to daleko nie zajedziemy.
Ale o co Ci kolego chodzi? Gdybysmy mieli skladzie 6 Brozkow i 6 Nei(jow) to i tak od Barcy dostaniemy becki. Ba! reprezentacja Polski dostalaby od Barcelony w dupe.
Wiec powiedz mi kolego, po co nam chlop, ktory mega obciazy nasz budzet i ktorego nigdzie juz drozej nie sprzedamy? Tak jak powiedzial Mielcarski: Takich ludzi, w takim wieku za takie pieniadze do naszej ligii sie nie kupuje. Na PUEFA nasz sklad wystarczy w zupelnosci. Lepiej te kase przeznaczyc na bramkarza.
Ostatnio edytowane przez qbbba : 07.08.2008 o godz. 20:41.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Stary 07.08.2008, 20:52
qbbba napisał(a):Wyświetl post
Ale o co Ci kolego chodzi? Gdybysmy mieli skladzie 6 Brozkow i 6 Nei(jow) to i tak od Barcy dostaniemy becki. Ba! reprezentacja Polski dostalaby od Barcelony w dupe.
Wiec powiedz mi kolego, po co nam chlop, ktory mega obciazy nasz budzet i ktorego nigdzie juz drozej nie sprzedamy? Tak jak powiedzial Mielcarski: Takich ludzi, w takim wieku za takie pieniadze do naszej ligii sie nie kupuje. Na PUEFA nasz sklad wystarczy w zupelnosci. Lepiej te kase przeznaczyc na bramkarza.
Sorry jeżeli jest rzeczywiście dobry to myślę że powinniśmy go kupić.
Po drugie za rok może być problem. Raczej odejdzie Brożek i wątpię żebyśmy znaleźli skutecznego zawodnika który się w zespoł od razu wkomponuje!! To raz. Przy ew. mistrzostwie i szansach w el. CL będzie to samobójstwo!! Chyba że Brożek już zadeklarował że odejdzie dopiero po ewentualnych przegranych El w przyszłym roku. Wątpię żeby ktoś zapytał bo u nas się myśli tylko ew. na pół roku w przód.
Po 2 nie mamy 2 typowej 9.
Po 3 taki piłkarz daje możlwiości taktyczne(bo jest wysoki i świetnie gra głową). Tak jak mówiłem. Niedzielan Nei Brożek spełnili by wszystkie oczekiwania Skorży w ataku.
Po 4 moze mamy wątpliwości czy jest naprawdę dobry, bo inaczej by tu już był raczej.
Po 5 może mamy upatrzonych innych piłkarzy na inne pozycje równie dobrych jak Nei i są uważani za większy priorytet.(bardzo mało prawopodone)
Po 6 jeżeli Nei jest klasy Costlego to nie ma sensu go kupować za taką kasę, ale jeżeli jest szybszy i zwrotniejszy?

Oczywiście ja myślę w kategoriach menadżersko- sportowych. A w klubie oprócz Bednarza jest pan Pilch i inni w radzie. Znają Cupiała. Wiedzą że wydanie za dużych pieniążków, konieczność domknięcia budżetu z kieszeni Bogusia oznacza jego furię i wylot z dobrze płatnej posadki!!! Być może także stratę zaufania w Telefonice!!
Oto niezależność RN Wisły Kraków i zaleta dzielenia funkcji w Wisełce i TF. Nikt niczego w tej cholerniej RN nie zaryzykuje, a nawet nie przedstawi takiej propozycji Bogusiowi bo potem Boguś będzie szukał winnego. A mają dzieci rodziny na utrzymaniu( tu już przesadziłem )
Ostatnio edytowane przez Raporter : 07.08.2008 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując
kohprzem'68
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 07.08.2008, 20:54
A po jaką cholerę nam wzmocnienia czy też obiecanki wzmocnień , czy wczoraj nie zagrali dobrze składem troche odbiegajacym od tego który zastał Skorża na poczatku swojej pracy w Wiśle , ale trzon zespolu pozostaje ten sam i do tego jak zagrali nie wymaga komentarza .
Teraz na łapu capu transfery , bo Barca czeka ? Przecież wszystko wymaga czasu , a już na pewno zgranie zawodników .
Dodatkowo nie jest tajemnicą że Bednarz ma już tylko dwie rzeczy do powiedzenia pracujac dla Wisły "dzień dobry i do widzenia " a do powrotu szykuje się Mielcarski ze swoją znajomością rynku i siatką skautów .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.08.2008, 21:07
Dobrze napisales, wszystko wymaga czasu, a juz na pewno zgranie nowych zawodnikow. Dlatego powinni przyjsc jak najszybciej, bo czekaja nas mecze w lidze i najprawdopodobniej w pucharze UEFA.

A transfery sa wiecej niz koniecznie, to jest mus jesli klub chce myslec o obronie mistrzostwa i solidnej rywalizacji w Europie. Zaczna sie wymagajace mecze co 3 dni, przyjda kontuzje i kartki. Powodzenia wtedy z kadra 13-14 zawodnikow.
Wlasnie w takim systemie gry musi byc duza rotacja w skladzie. Zawodnik, ktory zagra w srode dajmy na to z Feyenordem w pucharze UEFA, w sobote w lidze bedzie i fizycznie i mentalnie slabszy od tego, ktory moglby go zastapic.
Wszystkie druzyny na calym swiecie maja problemy aby laczyc gre w pucharach i lidze, a ich kadry sa duzo szersze niz Wislackie.

Do tego potrzeba troche swiezej krwi w druzynie, ktora w polskiej lidze zdobyla juz kolejny tytul mistrzowski. Powiedzmy sobie szczerze, ze motywacja troche siada jak po raz kolejny masz walczyc o to samo, tym bardziej jak wiesz, ze znow skonczy sie to niczym w Europie, bo wlasciciel w decydujacym momencie poskapi grosza. Potrzeba graczy z nowa motywacja do gry.
Mlodych mamy slabych, niestety. Mozna takich wprowadzac do gry jak cos soba reprezentuja. Tyle, ze do tego potrzeba bazy szkoleniowej i wykfalifikowanej kadry trenerskiej. I kolo sie zamyka, bo aby to miec musisz wydac.
Odpowiedz cytując
mzaku1976
Junior Member

Od: 01.2008

Stary 07.08.2008, 21:07
Tu akurat nie chodzi o Neia.Czy to jest normalne żeby kadra drużyny walczacej w lidze i pucharach europejskich liczyła kilkunastu graczy. Na razie jest pieknie, drużyna świeżutka, początek sezonu, nie ma kartek(tylko Zieniu) i kontuzji(tylko Głowacki).Przypomnijcie sobie choćby koncówkę poprzedniego sezonu(a kadra była liczniejsza) jak się Wiśle grało co 3 dni.Sam Skorża wiele razy mówił, że ta drużyna grając często wiele traci.Śmiem twierdzić, że z tak wąskim składem nie damy sobie rady nawet w lidze.Wczoraj bylo pięknie to fakt ale przyjdzie zmęczenie, kartki i kontuzje(tfu!) i co wtedy?Dawidowski, Małecki czy Mączyński pociągną tę drużynę?Niech wszyscy optymiści się chociaż trochę zastanowią
Nie rozumiem polityki naszego klubu. Jest dobry trener, kilku dobrych graczy, można naprawdę coś zbudować, a właściciel, prezes i dyrektor sportowy ciągną to wszystko w niewłasciwą stronę. Po co Wilczek co jakiś czas mami kibiców opowieściami o transferach(ostatni raz wczoraj). Niech ma odwagę i powie, że nie bedzie wzmocnień. Każdy chyba wolałby mieć jasną sprawę.
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Stary 07.08.2008, 21:55
Raporter napisał(a):Wyświetl post
Sorry jeżeli jest rzeczywiście dobry to myślę że powinniśmy go kupić.
Po drugie za rok może być problem. Raczej odejdzie Brożek i wątpię żebyśmy znaleźli skutecznego zawodnika który się w zespoł od razu wkomponuje!! To raz. Przy ew. mistrzostwie i szansach w el. CL będzie to samobójstwo!! Chyba że Brożek już zadeklarował że odejdzie dopiero po ewentualnych przegranych El w przyszłym roku. Wątpię żeby ktoś zapytał bo u nas się myśli tylko ew. na pół roku w przód.
Po 2 nie mamy 2 typowej 9.
Po 3 taki piłkarz daje możlwiości taktyczne(bo jest wysoki i świetnie gra głową). Tak jak mówiłem. Niedzielan Nei Brożek spełnili by wszystkie oczekiwania Skorży w ataku.
Po 4 moze mamy wątpliwości czy jest naprawdę dobry, bo inaczej by tu już był raczej.
Po 5 może mamy upatrzonych innych piłkarzy na inne pozycje równie dobrych jak Nei i są uważani za większy priorytet.(bardzo mało prawopodone)
Po 6 jeżeli Nei jest klasy Costlego to nie ma sensu go kupować za taką kasę, ale jeżeli jest szybszy i zwrotniejszy?

Oczywiście ja myślę w kategoriach menadżersko- sportowych. A w klubie oprócz Bednarza jest pan Pilch i inni w radzie. Znają Cupiała. Wiedzą że wydanie za dużych pieniążków, konieczność domknięcia budżetu z kieszeni Bogusia oznacza jego furię i wylot z dobrze płatnej posadki!!! Być może także stratę zaufania w Telefonice!!
Oto niezależność RN Wisły Kraków i zaleta dzielenia funkcji w Wisełce i TF. Nikt niczego w tej cholerniej RN nie zaryzykuje, a nawet nie przedstawi takiej propozycji Bogusiowi bo potem Boguś będzie szukał winnego. A mają dzieci rodziny na utrzymaniu( tu już przesadziłem )
ad 1) Niech Brozek odchodzi- jest wtorek, Maly a do naszego systemu gry to wystarczy
ad2)a kim jest Brozek? typowa 23?! Kur.... czlowieku prosze Cie o definicje typowej 9. Bo mnie az krew zalewa jak widze takie pierd....Brozek jest bramkarzem czy napastnikiem? Wiec nie dziel ich na typwe 9, typowe 23 czy typowe 1 bo tak to ludzie w Fakcie pisza. Brozek to napastnik i ma strzelac bramki, a czy robi to z "wapna" ,ze swojej polowy, czy z sroda boiska to mnie to jeb....
ad3) o jakiej taktyce Ty mowisz?! Widziales go na wlasne oczy? sledziles chociaz jeden sezon tego zawodnika? To, ze brudasy krzykneli za niego prawie banke euro nie znaczy, ze jest dobry. My tez do ruskich sprzedalismy Gorawskiego za kase, ktroa byl nieadekwatna do jego umiejetnosci.
ad6) sam Lenczyk powiedzial, ze gdyby COstly byl goscienm, ktoremu chce sie trenowac to dzisiaj nie gralby w lidze polskiej.

Reasumujac: Czy nam na dzien dzisiejszy jest potrzebny napastnik czy bramkarz? Bo ja mysle, ze to drugie. A kupowac kogos, dla samej zasady...sorrry mija sie z celem. Dobra koniec mojej rozkminy bo za kazdym razem jak tu zagladam mam o jednego wlosa siwego wiecej, z nerwow rzecz jasna.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 07.08.2008, 23:03
Fajnie, że szukamy po piłkarskich "zadupiach", czyli Bośni, Indiach, Hondurasie, Nowej Zelandii. Jednak ci piłkarze którzy mają do nas przychodzić, choćby na testy muszą mieć jakieś papiery! To nie może być tak, że sprowadzamy jakiegoś 27-letniego Brazylijczyka, który nie nadawał sie nawet na ławkę w Hajduku, a my za to pełni nadziei. Jak już mamy sprowadzać z zaściankowych krajów piłkarzy to niech chociaż będą młodzi, bo nagle się chyba ten Campos nie polepszy diametralnie. Jak na razie jedyny fajny piłkarz, z tych którym managerowie załatwili testy w Wiśle jest, a w zasadzie był Dudu. Jak już mamy szukać to niech chociaż ci piłkarze grają w swoich reprezentacjach albo młodzieżówkach. Gdy czytałem o tym, że Wisła sprowadziła niezłego fińskiego bramkarza na testy, do tego w obronie miał pojawić się Jodłowiec, do pomocy może dojść Ze Kalanga, a do ataku już gotowy jest Nei to serce się radowało. Jednak każdy medal ma dwie strony. Jak zostaniemy tym składem to kasa zostanie (nie wiem gdzie, ale jednak), szansę gry będą dostawać młodzi jak Kowalski, Kominiak w obronie, Mączyński w pomocy i Małecki w ataku. Ja jednak liczę na transfery, obym sie nie przeliczył...
Powód: powtarzanie
Ostatnio edytowane przez WHITE*STAR : 07.08.2008 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując
piotr 0704 dortmund
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 07.08.2008, 23:09
Przestaje juz to wszystko ogarniac. Nie wiem czy to sie w glowie nie miesci bo jest takie nielogiczne i nieracjonalne czy moze dlatego ze glowa za ciasna.
Po jaka cholere te wszystkie opowiesci i obietnice skoro i tak sie nie wzmacniamy ? I dlaczego ta farsa trwa nieprzerwalnie od ok. miesiaca ? Kto to nakreca ? Kto i kogo probuje wysadzic z siodla kosztem kibicow i klubu ?

Odpowiedz na to pytanie wymaga zapewne wiedzy tajemnej. Wiedzy wartej kilku najwyzszych stanowisk we wladzach klubu ...

P.S. Co z ta Polska ? Co z ta Wisla ? Co z ta Rada Nadzorcza ?
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 07.08.2008, 23:37
piotr 0704 dortmund napisał(a):Wyświetl post
Przestaje juz to wszystko ogarniac. Nie wiem czy to sie w glowie nie miesci bo jest takie nielogiczne i nieracjonalne czy moze dlatego ze glowa za ciasna.
Po jaka cholere te wszystkie opowiesci i obietnice skoro i tak sie nie wzmacniamy ? I dlaczego ta farsa trwa nieprzerwalnie od ok. miesiaca ? Kto to nakreca ? Kto i kogo probuje wysadzic z siodla kosztem kibicow i klubu ?

Odpowiedz na to pytanie wymaga zapewne wiedzy tajemnej. Wiedzy wartej kilku najwyzszych stanowisk we wladzach klubu ...

P.S. Co z ta Polska ? Co z ta Wisla ? Co z ta Rada Nadzorcza ?
Z tego co wiem Bednarz wszystkim doniesieniom zaprzeczał i zawsze mówił, że do jakiegokolwiek transferu jest daleko. Wilczek gadał, że będą transfery wzmacniające skład, a skoro mówił tak prezes to znaczy, że kasa jest. Transfery będą, tyle że spóźnione. Wszyscy jednak wiedzą, iż lepiej późno niż wcale
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 08.08.2008, 00:23
Wilczek powiedział że transfery będą ale raczej sie nie wyrobią na pierwszy mecz z Barcelona
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Stary 08.08.2008, 05:28
qbbba napisał(a):Wyświetl post
ad 1) Niech Brozek odchodzi- jest wtorek, Maly a do naszego systemu gry to wystarczy
ad2)a kim jest Brozek? typowa 23?! Kur.... czlowieku prosze Cie o definicje typowej 9. Bo mnie az krew zalewa jak widze takie pierd....Brozek jest bramkarzem czy napastnikiem? Wiec nie dziel ich na typwe 9, typowe 23 czy typowe 1 bo tak to ludzie w Fakcie pisza. Brozek to napastnik i ma strzelac bramki, a czy robi to z "wapna" ,ze swojej polowy, czy z sroda boiska to mnie to jeb....
ad3) o jakiej taktyce Ty mowisz?! Widziales go na wlasne oczy? sledziles chociaz jeden sezon tego zawodnika? To, ze brudasy krzykneli za niego prawie banke euro nie znaczy, ze jest dobry. My tez do ruskich sprzedalismy Gorawskiego za kase, ktroa byl nieadekwatna do jego umiejetnosci.
ad6) sam Lenczyk powiedzial, ze gdyby COstly byl goscienm, ktoremu chce sie trenowac to dzisiaj nie gralby w lidze polskiej.

Reasumujac: Czy nam na dzien dzisiejszy jest potrzebny napastnik czy bramkarz? Bo ja mysle, ze to drugie. A kupowac kogos, dla samej zasady...sorrry mija sie z celem. Dobra koniec mojej rozkminy bo za kazdym razem jak tu zagladam mam o jednego wlosa siwego wiecej, z nerwow rzecz jasna.
Odpowiem ci kim jest u nas 9. Jest to zawodnik który sam stworzy sobie sytuację albo tak wyjdzie do podania że obrońca go nie dogoni. Rozumię że jeszcze Niedzielan to jest w miarę typowa 9. Ale Brożek jest od niego sprytniejszy. Wystarczy zobaczyć kto strzela bramki jak o te bramki jest trudno.

Co do Neia to przecież piszę że wcale nie jestem do niego przekonany też w 100%. Dlaczego bo chce dużo zarabiać a mamy 1 miejsce w ataku! I lepiej żeby to 1 miejsce zostało bo mamy plany na puchary a w lidze damy radę z Niedzielanem. I z Neiego jestem w stanie teraz zrezygnować gdyż uważam że nie bardzo jest sens go zatrudniać do naszego systemu 451 poki jest Brożek i Niedzielan. Podoba mi się nasz system. A w ataku zawsze może grać Boguski.

Piszę że wolałbym pomocników, a Neiego można sobie równie dobrze darować.

Jednocześnie chyba masz rację z bramkarzem. Dla mnie o tyle że jeżeli Pawełek dozna kontuzji to będzie lipa. Ale nie wymieniałbym Pawełka bo uważam że ma warunki, jest już w miarę dobry a będzie jeszcze lepszy. Chciałbym tylko solidnego rezerwowego mieć.

Jednocześnie jestem za polityką selekcji. Albo niech przyjdzie piłkarz młody który ma papiery na granie w przyszłości w pierwszym składzie. Albo piłkarz starszy WYRAŹNIE LEPSZY od piłkarza młodego, albo wyraźnie podnoszący nasz poziom(czyli Cleber), natomiast piłkarzy za darmo typu Varga(za którego zapłaciliśmy!!) nie chcę w Wiśle. Bo płace idą w górę a oni grają lipę.

OD tego są statystycy żeby obliczyli ile piłkarzy jest wykorzystywanych przez Skorżę i innych dobrych trenerów w takich warunkach jak nasze. I nie potrzebujemy znowu armii dobrze opłacanej 30 osobowej legii cudzoziemskiej.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 08.08.2008 o godz. 05:35.
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Stary 08.08.2008, 06:04
Przyjechał Felipe, Nei stawia nowe warunki
Cytat:
Felipe de Souza Campos, 27-letni ofensywny pomocnik brazylijski, będzie w najbliższych dniach testowany przez Wisłę. Wczoraj pojawił się w Krakowie, dziś ma wziąć udział w pierwszych zajęciach.

- Zawodnik jest po bardzo długiej podróży i zdecydowałem, że damy mu w czwartek odpocząć - powiedział trener Maciej Skorża.

Felipe ma 172 cm wzrostu, w poprzednim sezonie grał w nowozelandzkiej drużynie Wellington Phoenix, występującej w australijskiej A-League. - Obejrzałem najlepsze zagrania tego zawodnika i jeden cały mecz ligowy z jego udziałem. Uznałem, że jest to piłkarz który może nam pomóc. Niemniej jednak materiały DVD to nie to samo co zobaczyć gracza na treningu - stwierdził szkoleniowiec.

Maciej Skorża zapytany o innego Brazylijczyka, napastnika CSKA Sofia Neia, wyraził obawy, czy uda się go pozyskać. Na czym polega problem z transferem tego piłkarza wyjaśnił nam prezes krakowskiego klubu Marek Wilczek: - Czekamy na odpowiedź Neia. Wynika więc z tej lakonicznej wypowiedzi, że chodzi o warunki indywidualnego kontraktu. Jak się dowiadujemy, Nei zmienia żądania i może się okazać, że Wisła odstąpi od tego transferu, co w środę zasygnalizował zresztą dyrektor sportowy Jacek Bednarz.

Dzienni Polski
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.08.2008, 07:15
South napisał(a):Wyświetl post
Wilczek powiedział że transfery będą ale raczej sie nie wyrobią na pierwszy mecz z Barcelona
Wilczek powiedzial, ze transfery wzmacniajace sklad bede w czasie zgrupowania w Austrii wiec dla mnie wiarygodny to on nie jest za grosz.
Robi sobie z geby cholewe no ale za to mu w sumie placa.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 08.08.2008 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.08.2008, 08:20
Nei zobaczył że Wisła oferuje mu kontrakt motywacyjny i już tak mu sie teraz nie pali do gry przy R22.

Co do Felipe de Souza Campos to pewnie jest to gracz klasy Brasili, ma nawet zblizone warunki fizyczne i podobne nazwisko.
Odpowiedz cytując
albert02
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 08.08.2008, 09:22
Wedlug mnie to nie ma sie co spinac. 2-3 transfery beda na 100%, bo nie wierze, ze Cupial, ktory juz sie dobrze orientuje zostawi kadre w takim stanie. Tylko teraz nie wiadomo czy to beda gracze do pierwszego skladu czy takie typowe zapchaj dziury na wypadek kontuzji lub kartek.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów