The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 32 24,24%
osłabi 81 61,36%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,39%
Głosujących: 132. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.01.2010, 21:05
Jarosz wprowadzał w Zagłębiu program do wysuzkiwania talentów Scout7 z ktorego korzysta wiele klubów europejskich i współpracował z Mario Branco. Ciekaw jestem, czy przeniesie to na Wisł?
Branco sprowadził do nas Clebera i Paulistę. Jego zasługą był także Barreto, (co do ktorego to nie wiem, czemu się go Wisła pozbyła?) Branco też kilka lat temu, za czasów Jarosza i Mielcarskiego proponował Wisle bramkarza Moretto
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Sopranos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.01.2010, 23:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jarosz wprowadzał w Zagłębiu program do wysuzkiwania talentów Scout7 z ktorego korzysta wiele klubów europejskich i współpracował z Mario Branco. Ciekaw jestem, czy przeniesie to na Wisł?
Branco sprowadził do nas Clebera i Paulistę. Jego zasługą był także Barreto, (co do ktorego to nie wiem, czemu się go Wisła pozbyła?) Branco też kilka lat temu, za czasów Jarosza i Mielcarskiego proponował Wisle bramkarza Moretto
Zgadza się, ale duet Jarosz & Branco (obaj zresztą pracowali w Wiśle za czasów Mielcarskiego) sprowadził też ostatnio portugalski zaciąg do Zagłębia, który się nie sprawdził. Ba, praktycznie jedynym Portugalczykiem, który w Zagłębiu się sprawdził był Rui Miguel. Nie sprawdzili się: Andre Nunes, Tiago Gomes, Joel, Fernando Dinis i David Caiado. Inna sprawa, że chyba każdy lub prawie każdy z nich miał na koncie występy w portugalskiej ekstraklasie i być może było to spowodowane brakiem aklimatyzacji, ciężko powiedzieć.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
Odpowiedz cytując
Proximus
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 08.01.2010, 23:21
A Jarosz i ten Branco nie sprowadzili też aby Costy i Traore którzy jednak się sprawdzili? Zresztą dyskusja Jarosz sam zapowiada we wszystkich mediach że nie będzie się mieszał do transferów(w sumie trudno się mieszać do czegoś czego nie ma).
Odpowiedz cytując
matti220
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 08.01.2010, 23:22
'Wraca zaufany człowiek Cupiała' wywiad z J.Jaroszem
Cytat:
Ma Pan już gotową listę piłkarzy, których może Pan zasugerować Skorży?

- Za wcześnie, by o tym mówić. Chcę się spotkać z trenerem. On ma swoich ludzi i wizję składu, jakim chce rozpocząć rundę wiosenną. Pomysł jest gotowy, czekamy tylko na jego przedstawienie w poniedziałek. A potem zabieramy się do roboty.
Nie ma co liczyć na transfery ,Skorża podobno odwali w poniedziałek taką szopkę (czytaj powyżej - przedstawienie) ... ...

To tak dla co nie których na ostudzenie głów pół żartem pół serio przed/w trakcie sezonu "ogórkowego''
Ostatnio edytowane przez matti220 : 08.01.2010 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.01.2010, 23:52
Sopranos napisał(a):Wyświetl post
Zgadza się, ale duet Jarosz & Branco (obaj zresztą pracowali w Wiśle za czasów Mielcarskiego) sprowadził też ostatnio portugalski zaciąg do Zagłębia, który się nie sprawdził. Ba, praktycznie jedynym Portugalczykiem, który w Zagłębiu się sprawdził był Rui Miguel. Nie sprawdzili się: Andre Nunes, Tiago Gomes, Joel, Fernando Dinis i David Caiado. Inna sprawa, że chyba każdy lub prawie każdy z nich miał na koncie występy w portugalskiej ekstraklasie i być może było to spowodowane brakiem aklimatyzacji, ciężko powiedzieć.
Dokładnie miałem to samo napisać - Jarosz i Branco stracili "formę" albo nie kupili nowego upgreadu tego całego Scout7

Może trzeba kupić Scout8?

Tak czy owak szrot hiszpański (Legia jak Arrubarena czy Tito) czy portugalski (Zagłębie) lepszy niż nic.

O przezpraszam powinienem napisać "prawdziwi" profesjonaliści portugalscy

PS
Chyba lepszy kierunek to jednak Brazylia niż grzebanie w odpadach w Portugalii. Prędzej w Brazylii zostanie jakiś dobry kopacz przeoczony niż w Europie. No albo trzeba sięgnąć na wyższą półkę a na to nas nie stać.
Bo jak tacy kopacze jak Caiado mają nas zasilać....
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 09.01.2010, 00:25
Skorża coś mówił o 2-3 transferach, to już je mamy
A tak na serio to mam nadzieje że panowie nie są tu tylko po to by trzymać łapę na opchnięciu Marcelo bądź Kirma

Pomysł na dodaniu menadżerki Skorży był od pierwszej minuty poroniony - tu nawet nie chodzi o zaufanie, które ja mam akurat ograniczone ale menadżerem to sobie może być Ferguson, który pod sobą ma i tak cały sztab ludzi a nie Skorża co zostaje sam.

Zobaczymy co z tego wyniknie

Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
Cupiał powinien sobie szczerze odpowiedzieć na fundamentalne pytanie: Moim celem jest mistrzostwo Polski czy skuteczna walka w europejskich pucharach (przynajmniej faza grupowa Ligi Europy)?
Ale odpowiedź na to pytanie padła już lata temu, tyle że niektórzy nie są w stanie jej albo dostrzec albo zaakceptować.I fundamentem tu jest 'nie dokładać'
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 09.01.2010 o godz. 00:33.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Stary 09.01.2010, 01:10
lucekj napisał(a):Wyświetl post
Dziwię się mentorom długie pisania Flamengiście, Markousowi i innym którzy więcej czasu spędzają na forum niż ja w pracy:], że przez całą egzystencję nawołują do budowania WIELKIEJ WISŁY, tworzą siatki scoutingu, bazy szkoleniowe, cuda wianki, rozpisują się ilu nam potrzeba zawodników na każdą potrzebę a tu nagle....
piszą że no można sprzedać Marcelo za dwie bańki go nasza liga jest ogórkowa i nikt więcej nie da.

Nie wiem czy to tak trudno zauważyć, ale gdyby nie Marcelo to dzisiaj nei bylibyśmy na pierwszym miejscu w tabeli, przecież chłop strzelił bardzo ważna bramy bez których "oglądalibyśmy plecy amiki" :]

Sprzedaż MArcelo byłaby największym osłabieniem od lat, większym niż odejście, Żurawia, Szymka czy Frankowskiego...
Uohohoho, grubo Cie ponioslo
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.01.2010, 05:45
Wisła walczy z Lechem o Rodionowa z BATE.Białorusini wycenili swojego napastnika na milion Euro
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...061,1,720.html

Jeśli chodzi o Nowaka to mam nadzieje że to jest żart że Wisła sie nim interesuje . To jest zbyt kontuzjogenny zawodnik i znajac życie to pewnie zaraz złapałby uraz i tyle byłoby z niego pożytku
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Tre...059,1,727.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.01.2010 o godz. 06:43.
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 09.01.2010, 08:14
Ciekawi mnie tylko czy to prawda ? raczej nie bo kto normalny poleci do prasy i powie "tak, chcemy jego" to są gierki tylko aby wypromować zawodników (zwiększyć zainteresowanie) albo po prostu gazety nie maja o czym pisać przykład Kirm w Grecji. Poczekajmy do końca okienka, wtedy będziemy narzekac
Odpowiedz cytując
Gordian
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 09.01.2010, 09:21
Nowak to poroniony pomysł. Zawodnik ten ma olbrzymie umiejętności i obok Brożka i Lewandowskiego jest najlepszym napastnikiem w tym kraju. Problem w tym, że to kolejny zawodnik ze szklanymi nogami. Opieka medyczna w Wiśle jaka jest wszyscy wiemy. Wiemy też, jak wygląda wprowadzanie zawodnika po kontuzji do gry. Pod tym względem jesteśmy głęboko w dupie niestety.

Odpowiedz cytując
Peroslaw88
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 09.01.2010, 09:36
Moje zdanie o Nowaku: Po co na gracz, który co najmniej połowę sezonu będzie się leczyć. Gdyby był do wzięcia za darmo to jeszcze można, ale 400-500 tysięcy euro to kpina
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując
Arapaho
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 09.01.2010, 09:36
Módlmy się aby pomysł z Nowakiem był tylko kaczką dziennikarską.A poza tym pismaki sami kręcą sobie bata.Raz piszą że zero transferów gdyż kasy nie ma, budżet ledwo dopięty- jak napisali "realny" .A tu zaraz Wisła walczy o Nowaka i może dac nawet 2 mln zł, następny Rodionow i zaciąg z Lewskiego Sofia...kto w to wszystko ma wierzyć?
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 09.01.2010, 09:38
Cupiał nareszcie doczekał się stadionu i wyłożył 10 mil Euro na trasnfery
Odpowiedz cytując
Peroslaw88
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 09.01.2010, 09:41
http://www.efakt.pl/Kosowski-czeka-n...y,61392,1.html

Kosowski za pół roku wolnym graczem

Dlaczego Wisła nie złoży mu propozycji kontraktu na poziomie 300 tysięcy euro?
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując
Crusi
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 09.01.2010, 09:55
Cantoro zszedl nam z listy plac, to mozna by bylo z Kosa sprobowac, mysle ze on niemialby nic przeciwko kolejnemu powrotowi, tylko zaproponowac mu jakis sensowny kontrakt...
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 09.01.2010, 10:19
NIE dla Nowaka ktory ciagle ma cos ze zdrowiem. Wystarczy nam juz w druzynie rencistow.
Odpowiedz cytując
Szpen
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 09.01.2010, 10:30
co do Nowaka, jemu kontrakt wygasa za pol roku, nikt nie da za niego 2 banki...chociaz jest kontuzjogenny to za darmo po sezonie chetnie widzialbym go w druzynie...z kontaktem uzaleznionym od wystepow
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 09.01.2010, 10:57
jakby Dawidek popracował na siłce, poodbijał by sie pare razy od Clebera, moze nabrał by sił i witalności by pograć cały sezon, to było by to wielkie wzmocnienie, gdyz to jest najlepszych technicznie piłkarz w lidze.
To jest taki nowy Frankowski. Zreszta to widac po zachowaniu na boisku.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
zbymak
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 09.01.2010, 10:58
Szpen napisał(a):Wyświetl post
co do Nowaka, jemu kontrakt wygasa za pol roku, nikt nie da za niego 2 banki...chociaz jest kontuzjogenny to za darmo po sezonie chetnie widzialbym go w druzynie...z kontaktem uzaleznionym od wystepow
Z tego co sie orientuje to kontrakt wygasa 31.12.2010
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 09.01.2010, 11:00
Jeśli chodzi o Kosowskiego to jestem na tak , dać mu kontrakt Łobo a jego wypożyczyć albo niech szuka sobie nowego pracodawcy. Co do Nowaka jest kontuzjogenny ale skoro trener Skorża go chce to może zaufajmy naszemu trenerowi a może to tylko plotki? Błaszczu też ma podobny organizm do Nowaka a był naszą gwiazdą , Jeleń też bardzo często łapie kontuzje a jest najlepszym napastnikiem w Auxerre. Nowak mógłby przyjść ale wtedy potrzebowalibyśmy 4 równych napastników , wprzypadku gdy wypadł by jeden inni zastąpiliby go bez problemu. Tylko mnie zastanawia jedno, czy w przypadku przyjścia Nowaka rezygnujemy z wysokiego napastnika? Czy może Nowak jest szykowany jako następca Brozia i przyszedł by teraz, Brożek pewnie odejdzie w lecie a wtedy przyjdzie wysoki napastnik, chyba że trener chce przesunąć Małego na skrzydło a w przypadku przyjścia Kosy Małego czekałaby ława- może to i dobrze bo Mały nie jest jeszcze zawodnikiem na pierwszą 11, potrafi zagrać świetny mecz ale nie potrafi ustabilizować formy. Ciekawie będzie w tym okienku ale być może skończy się tak jak zawsze...
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 09.01.2010, 11:10
Szpen napisał(a):Wyświetl post
A ja mu życzę transferu do MU i wpływu kasy z jego sprzedaży Bełchatowowi na poziomie 10 mln euro. A od nas jak najdalej. Z ligi polskiej nie ma nikogo godnego uwagi aby nas mógł wzmocnić w czymkolwiek. Szkoda kasy,nerwów, czasu. Amatorzy u steru, amatorskie pomysły i decyzje, to i amatorski poziom drużyny.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member

Stary 09.01.2010, 11:50
Nowak Ja rozumiem, że Telefonika to był? jest? zakład pracy chronionej i zawsze miała sporo inwalidów na etatach ale... żeby tak w każdej spółce z grupy TFK
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 09.01.2010, 11:52
Przeraziłem się gdy zobaczyłem wiadomość o Nowaku. Mam nadzieję, że Skorża nie popełni tego błędu. Może i jest to dobry gracz, ale zdrowia to on nie ma.
What's new?

Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 09.01.2010, 12:06
Lech robi spektakularne transfery to Skorża chce odpowiedzieć. A ponieważ kasy nie ma to... wiadomo sięga po to co przecenione lol.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 09.01.2010 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 09.01.2010, 12:12
Mam nadzieję, że to dziennikarska kaczka.
Jeśli nie to idzie się załamać na myśl, jak niezdolnych do nauki na własnych błędach mamy decydentów...
Odpowiedz cytując
przemek1902
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 09.01.2010, 12:14
Nowak to czysta plotka,,ludzie.. Pojawia się news, a wy wszystkiemu wierzycie. To jest tylko i wyłącznie manipulacja, podstawa do tego zeby nakręcać potencjalną "nieudolnosc transferowa" Wisly. Wstrzymajmy sie do momentu powrotu Skorzy. Zobaczymy wtedy kogo uda mu sie skompletowac przed pierwszym zgrupowaniem.
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Stary 09.01.2010, 12:27
Mam nadzieję, że Nowak to tylko zasłona dymna lub niedoinformowanie pismaków, a w rzeczywistości staramy się o transfer lub sondujemy możliwość transferu Costly'ego.

A co do Kosowskiego, to bardzo chętnie, a Kirm na prawą lub transfer za sporą kasę. Z tym, że przedłużenie kontraktu Kosie przez obecny klub, to pewnie tylko dogadanie kwestii finansowej - dla nas i tak za wysokiej.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 09.01.2010 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 09.01.2010, 12:33
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że Nowak to tylko zasłona dymna lub niedoinformowanie pismaków, a w rzeczywistości staramy się o transfer lub sondujemy możliwość transferu Costly'ego.
Ten to z kolei i grać umie i zdrowie ma, ale skutecznością nie błyszczy (a po co nam nieskuteczny napastnik?) i w głowie też ma nie po kolei. Zastanowiłbym się 20 razy zanim zaproponowałbym mu kontrakt. Dobrą atmosferę w drużynie łatwo zepsuć, warto o tym pamiętać. Gdyby jeszcze miał przekonujące statystyki. W reprezentacji gra bardzo dobrze, ale w klubie... Minie kilka kolejek i wszyscy będą go porównywać do Ćwielonga.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8144
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 09.01.2010, 12:43
Kosa na lewe skrzydło (o ile zainteresowaliby sie nim nasi decydenci) i Kirm (który chyba lepiej czuje sie na prawej stronie) na prawe, to byłoby git.
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Stary 09.01.2010, 12:44
MCX napisał(a):Wyświetl post
Ten to z kolei i grać umie i zdrowie ma, ale skutecznością nie błyszczy (a po co nam nieskuteczny napastnik?) i w głowie też ma nie po kolei. Zastanowiłbym się 20 razy zanim zaproponowałbym mu kontrakt. Dobrą atmosferę w drużynie łatwo zepsuć, warto o tym pamiętać. Gdyby jeszcze miał przekonujące statystyki. W reprezentacji gra bardzo dobrze, ale w klubie... Minie kilka kolejek i wszyscy będą go porównywać do Ćwielonga.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8144
Właśnie, w reprezentacji grać potrafi, a w klubie nie... A gdzie jest wyższy poziom? Pytanie tylko czy takie "ciepłe kluchy" jak Skorża potrafiłyby go zmobilizować, a przy okazji dać mu właściwą funkcję na boisku. Wiadomo, że należałoby się zastanowić, ale gra w Wiśle na 30tys. obiekcie i mieszkanie w milionowym Krakowie, to coś zupełnie innego niż Bełchatów. A że pewnie po złym meczu na forum wieszano by na nim psy... A na kim - może poza C. Ronaldo - nie...?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów