The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
martin_6
Senior Member

Od: 03.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.08.2009, 13:35
Jakby chodziło o wypożyczenie, autor raczej nie używałby słowa "szkoda".
Wie ktoś o co chodzi?
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 09.08.2009, 13:54
Nie wierzę, że sprzedają Leszczaka, gościa który się cały czas wyróżnia w MESIE i jako 17 latek gra bardzo dobrze
Odpowiedz cytując
Szarny
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.08.2009, 14:11
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=21538

wg. tego info sprzed tygodnia ma być wypożyczony, a "szkoda" odnosi się moim zdaniem do sytuacji kadrowej Młodej Wisły, w której nie bedzie za bardzo kim straszyć w ataku, gdyby Leszczak został wypożyczony. No chyba, że się coś zmieniło w tej kwestii..
Odpowiedz cytując
zbymak
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 09.08.2009, 22:48
Kazimierski chyba gada po pijanemu
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,69...za_nie_ma.html
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.08.2009, 22:50
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Powywalać wszystkich takich "etatowców" z naszego klubu. Nic z nich nie będzie a tylko koszty generują. Jak ktoś ma 23 lata i nadal gra w ME i ma nikłe szanse na to aby wszedł do pierwszego zespołu, to sprzedać albo wypożyczyć. Nie okłamujmy się ,że z drewna 20 kilku letniego coś będzie. Dawać szanse młodym. Dla mnie ME to powinna być szansa dla 18 latków. Powinni grać trzy,cztery lata. Nie robią postępów to pozbyć się w taki sposób aby zarobić. Piast,Odra. Jest gdzie upchnąć drewno. Potrzeba świeżej młodej krwi, każdy musi wiedzieć,że jest konkurencja. Jak wiemy z perspektywy klubu jest to tylko korzystne.O piłkarzach nie wspominając. Młodzi podnoszą swoje umiejętności,jeszcze im się chce. A nie ****a,że taki Kmiecik grał w pierwszej drużynie, podobnie Rygielski zalegał w ME. A faceci grać w piłkę nie potrafili. Gdzie wylądował Kmiecik?gdzie wyląduje Rygielski. Kto miał interes w tym,że tutaj byli tak długo? A w drugą stronę do pierwszej drużyny z ME ilu kopaczy przyszło?Ilu ma szansę na wejście do pierwszej drużyny? Trzeba przetrzebić struktury z etatowców i najwyższy czas aby klub zaczął działać powoli jak Pan Bóg przykazał. Juniorzy - ME- pierwsza drużyna. I tak to powinno funkcjonować. Trenować, obserwować, sprowadzać młodych, kiedyś trafimy ma perłę.

A ten chłopiec z Ghany.Jak podpiszą z nim umowę na zasadzie 1+ to ok. Może być wzmocnieniem, ale musi zacząc grać,bo długo nie grał, kolano trzeba sprawdzić czy się zgina. No i po roku ewentualnie zostawić. Bo jak się rozegra to zaraz ktoś nam go podwędzi. Bo kopać piłkę umie. A jak będzie w formie, z której go kojarze to wzmocnieniem na puchary w przyszłym roku będzie. Ale ogólnie coś w to nie wierzę,aby Ghanijczyk miał do Nas przyjść.
Od Rygielskiego to się weźcie chłopcy jeden z drugim odp...cie. Nie wiecie skąd się wziął, a pitolicie trzy po trzy.
Ściągnięty do Wisły jako reprezentacyjny junior, zapowiadał się naprawdę ciekawie (i wiem to nie z legend i opowiadań, a z własnego oglądu ww.). Niestety złamana noga i kilka lat walki o to by wrócić do piłki (Dawidowski to przy nim pikuś). Wisła zachowała się fair i pomogła mu w tym.

P.S. Odnośnie ostatniego zdanie o Leszczaku (tego od "Szkoda ..."), to akurat nie moje, a dopisek redakcji. Tam proszę kierować pytania
Generalnie chłopak zapowiada się na niezłego grajka. Ale między zapowiada się, a niezłego jest jeszcze duuużo solidnej pracy potrzebne.
Powód: P.S.
Ostatnio edytowane przez Adasss : 09.08.2009 o godz. 23:13.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 09.08.2009, 23:26
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że ktoś taki pracuje w klubie. Świadczy to niestety też niestety o Skorży..
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 09.08.2009, 23:59
zbymak napisał(a):Wyświetl post

ja czytam wypowiedzi tego goscia to az sie cos we mnie gotuje.

To w takim razie od czego on jest w naszym klubieOd brania pieniedzy
Drugi darmozjad po Dawidowskim

Jak katarynka powtarza w kółko "Mariusz jest zaszczuty","Mariusz jest nieobliczlany" "Marusz to' ,'Mariusz sramto"

Wiec OD CZEGO ZES PAN JEST PANIE KAZMIERSKI,rozumiem ze rolą trenera bramkarzy jest podnoszenie jego kwalifikacjji ,a nie wkólko narzekanie jaki to Mariusz jest zaszczuty.

No ze Skorza trzyma takiego "fachowca" to az sie zygac chce.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 10.08.2009, 08:18
Na onecie od dwóch dni przepisują wiadomości, że Brożek ma być sprzedany do Hannoveru. Osobiście nie wiem czy to kaczka dziennikarska, pewnie tak, bo to PS ale jakby co to naprawdę trzeba by kupić przynajmniej jednego napastnika
Odpowiedz cytując
jasnyGwint
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 10.08.2009, 09:11
Taa, uważaj... już widze jak ktoś w tym lubie kupuje napastnika. Przecież podobno mamy dziurę budżetową (bo ktoś sobie założył, że nie odpadniemy w drugiej rundzie el LM), więc kasa z Brożka co najwyżej ją załata.

Co do samego transferu, to wyciagniecie za Brożka 2.5 mln € w jego obecnej formie to by było mistrzostwo świata.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.08.2009, 09:29
2,5 mln za Brożka? Sprzedać i chociaż 1/3 przeznaczyć na nowego napastnika. Doceniam zasługi Pawła w ciągu dwóch ostatnich sezonów, ale sądze, że bardziej on sie juz nie rozwinie, a dobre okresy gry przeplata z długimi okresami gry mało skutecznej.
Zresztą przy jego nieobecnosci w ubiegłym sezonie (kontuzja) też strzelaliśmy bramki.
Za to jakiś konkretny napastnik z Bałkanów czy rezerw dobrych klubów na Zachodzie mgółby być do wyciągnięcia.
Przykładem Alvarez, że wypożyczony z Zachodu pilkarz łatwo radzi sobie w naszej Lidze.
Poza tym nowy napastnik, nawet przy Brozku to konieczność - potrzebny jest ktoś silny, ze zdecydowanym uderzeniem (najlepiej taki Marcelo w wersji grajacej z przodu)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.08.2009, 10:03
Przecież Brożek będzie grał w Fulham. Taki news na pierwszej stronie ukazał się w PS swego czasu. Czyżby ta gazeta wypisywała brednie?Niemożliwe.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 10.08.2009, 10:41
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
ja czytam wypowiedzi tego goscia to az sie cos we mnie gotuje.

To w takim razie od czego on jest w naszym klubieOd brania pieniedzy
Drugi darmozjad po Dawidowskim

Jak katarynka powtarza w kółko "Mariusz jest zaszczuty","Mariusz jest nieobliczlany" "Marusz to' ,'Mariusz sramto"

Wiec OD CZEGO ZES PAN JEST PANIE KAZMIERSKI,rozumiem ze rolą trenera bramkarzy jest podnoszenie jego kwalifikacjji ,a nie wkólko narzekanie jaki to Mariusz jest zaszczuty.

No ze Skorza trzyma takiego "fachowca" to az sie zygac chce.
A we mnie się gotuję jak czytam takie komentarze :/ Znaleźliście sobie kozła ofiarnego i jeździcie po nim jak po burej suce. Owszem sam nie uważam Mariusza za wybitnego bramkarza, zdaje sobie sprawę, że często popełnia proste błędy i nie potrafi bronić rzutów karnych, ale to tylko człowiek! Wierzę, że stać go na więcej i nie zapomniał jak się broni...
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.08.2009, 10:48
w tym tygodniu ma byc oferta z Hannoveru dla Brożka.Mam tylko nadzieje ze z pieniedzy za Brozia bedzie na kupno nowego napastnika i jakiegoś solidnego bramkarza.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 10.08.2009, 10:55
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Od Rygielskiego to się weźcie chłopcy jeden z drugim odp...cie. Nie wiecie skąd się wziął, a pitolicie trzy po trzy.
Ściągnięty do Wisły jako reprezentacyjny junior, zapowiadał się naprawdę ciekawie (i wiem to nie z legend i opowiadań, a z własnego oglądu ww.). Niestety złamana noga i kilka lat walki o to by wrócić do piłki (Dawidowski to przy nim pikuś). Wisła zachowała się fair i pomogła mu w tym.
Amen.
Widziałem Rygla przed kontuzją tyle razy, że mogę podpisać się pod słowami Adassa rękami i nogami. To był znakomicie zapowiadający się obrońca.
Ktoś nie widział jak grał Rygiel przed kontuzją niech się lepiej nie wypowiada.
Bo się kompromituje.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Stary 10.08.2009, 11:06
Czy to ten piłkarz co m u karierę zniszczył Kuzera? Chodzi o wyścigi na ulicach Krakowa, kto wtedy ucierpiał, jeśli nie Rygielski?
Odpowiedz cytując
Jakub88
Junior Member

Od: 07.2009

Stary 10.08.2009, 11:20
tak troszke może odskoczeod tematu mała dygresja widzieliście ten komentarz
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,69...om_wideo_.html

bo ja dziś wchodze na strone sport.pl widze skrót meczu lecha gdzie dwie bramki byly se spalonego (jedna ewidentna) i już same pianie i zachwyty w artykułach... ciężko bedzie w tym sezonie chłopakom a Pan Mariusz to chyba zapłacze się w trakcie sezonu i poszuka nowego zawodu

a teraz bardziej tematycznie
Przemek R.l pełen szacun też widziałem na własne oczka i robił niezła robote. szkoda że pech go dopadł;/ ktoś wie ile może jeszcze przyjdzie poczekać na Gargułe na murawie? coś o 6 miechach słyszałem. narazie sporo chłopaków którzy mogą świadczyć o sile chorych jest;/ jak by Boguś grał po levadi by przebiegli tak jak w zeszłym sezonie z legia było jak nie zagrał to przegrali a jak w Krakowie jechaliśmy to dopuki go nie sfaulowali tylko jedna drużyna była na boisku

Brożka troche szkoda sprzedawać choć mym zdaniem cienutki jest ale niema narazie czym straszyć w napadzie;/ chyba że dobrym groszem sypną ale 2 i pół miliona to chyba gruba przesada
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 10.08.2009, 11:21
Lysy napisał(a):Wyświetl post
A we mnie się gotuję jak czytam takie komentarze :/ Znaleźliście sobie kozła ofiarnego i jeździcie po nim jak po burej suce. Owszem sam nie uważam Mariusza za wybitnego bramkarza, zdaje sobie sprawę, że często popełnia proste błędy i nie potrafi bronić rzutów karnych, ale to tylko człowiek! Wierzę, że stać go na więcej i nie zapomniał jak się broni...
Czyli rozumiem, że w pełni akceptujesz wytłumaczenie, że Pawełek broni źle, bo jest zaszczuty? A nie wydaje Ci się, że jest odwrotnie? Jest zaszczuty, bo broni źle i kibice mają dość patrzenia na farfocle, które mu się zdarzają i modlenia się przy każdej jego interwencji? Chyba nie uważasz, że kibice uwzięli się na niego bez powodu?Ja myślę, że on i tak będzie dalej bronił, ale miarka się przebierze jak ten jego farfocel zdarzy się np przy 0:0 i przegramy mecz. I nie chcę sobie nawet wyobrażać jaka wtedy dopiero będzie nagonka.
Odpowiedz cytując
napój
Member

Od: 08.2009

Stary 10.08.2009, 11:21
Mi się wydaje, że transfer Brożka to Hannoveru jest też wyssane z palca. Jest bez formy, więc wątpie, żeby chciał go taki klub jak Hannover ! Może w następnym okienku go sprzedadzą.
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/

POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując
mzzzzz
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 10.08.2009, 11:27
Czego oczekujecie od Kazimierskiego , że powie Tak zgadzam się Mariusz jest słabym bramkarzem.Za często zdarzają mu się błędy. Trener bramkarzy odpowiada nie tylko za jego formę fizyczną, ale i psychiczną.Jak myślcie jak by się czuł po takich wypowiedziach Pawełek.Wszyscy wiemy , że z tym elementem gry u Mariusza nie najlepiej.Więc niema co go dołować.
Odpowiedz cytując
custo76
Junior Member

Stary 10.08.2009, 11:32
Co do Brozka. Wiesci z Auxerre. Nigdy nie bylo tematu o transferze Brozka w Auxerre. Potwierdzenie od Dudki...
"Kazdy to powie... Wiselka zadzi w Krakowie"
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 10.08.2009, 11:32
http://sport.onet.pl/0,1248675,20232...wiadomosc.html

Chyba pasuje do tematu.

Odpowiedz cytując
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.08.2009, 11:37
Cytat:
tak troszke może odskoczeod tematu mała dygresja widzieliście ten komentarz
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,69...om_wideo_.html
Ok, to niech jeszcze ten kolezka wymysli, jak w razie odgwizdania przez sedziego nieslusznego spalonego, w stuprocentowej akcji zmienic ta decyzje? Nagranie wideo, obie druzyny schodza pod stolik, ogladaja i ustawiaja sie tak, jak stali w momencie odgwizdania spalonego?
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 10.08.2009, 11:56
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Czy to ten piłkarz co m u karierę zniszczył Kuzera? Chodzi o wyścigi na ulicach Krakowa, kto wtedy ucierpiał, jeśli nie Rygielski?
Nie, Kuzera zmiażdżył kolano Hubertowi Skrzekowskiemu.
O tym,że warto dobrze się prowadzić świadczy fakt,że wszyscy czterej,którzy brali w tym udział kariery nie zrobili.
A mogli.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Lemur
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 10.08.2009, 16:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post
2,5 mln za Brożka? Sprzedać i chociaż 1/3 przeznaczyć na nowego napastnika. Doceniam zasługi Pawła w ciągu dwóch ostatnich sezonów, ale sądze, że bardziej on sie juz nie rozwinie, a dobre okresy gry przeplata z długimi okresami gry mało skutecznej.
Zresztą przy jego nieobecnosci w ubiegłym sezonie (kontuzja) też strzelaliśmy bramki.
Za to jakiś konkretny napastnik z Bałkanów czy rezerw dobrych klubów na Zachodzie mgółby być do wyciągnięcia.
Przykładem Alvarez, że wypożyczony z Zachodu pilkarz łatwo radzi sobie w naszej Lidze.
Poza tym nowy napastnik, nawet przy Brozku to konieczność - potrzebny jest ktoś silny, ze zdecydowanym uderzeniem (najlepiej taki Marcelo w wersji grajacej z przodu)
Wierzysz w to, że choćby grosz z ewentualnej sprzedaży Brożka pójdzie na sprowadzenie zastępcy i nowego bramkarza, byśmy nie musieli już oglądać cyrków Pawełka?

Bo ja nie.

Chyba, żeby sprzedali go za minimum 3,5-4 mln euro. Ale to nierealne.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując
Manager89
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 10.08.2009, 17:01
Klub nie powinien wypuszczać już żadnego znaczącego zawodnika. Nasz obecny stan posiadania gwarantuje nam poziom wystarczający do wywalczenia Mistrzostwa Polski, Pucharu Polski oraz Pucharu Ekstraklasy.
Bramkarze: Mariusz Pawełek, Ilie Cebanu, Filip Kurto. Mari powinien bronić we wszystkich meczach ligowych. Filip we wszystkich meczach Młodej Ekstraklasy. A Ilie w PP i PE.
Obrońcy: Pablo Alvarez, Peter Singlar. Dwóch dobrych zawodników na prawej obronie. Niestety Pablo tylko wypożyczony :( Arkadiusz Głowacki, Mariusz Jop, Marcelo. Solidnie wyglądający środek obrony ale nie daj Boże Arek I Marcelo dostaną kontyzji w tym samym czasie to nie będzie wesoło :( Piotr Brożek, Junior Diaz dwóch dobrych zawodników na lewj stronie defensywy ale Junior czesto występuje na środku pomocy... Wojciech Łobodziński i to tyle jeśli chodzi o prawe skrzydło bo Małecki jest dla mne napastnikiem a Łukasz Burliga jest poprotu za słaby... Mauro Cantoro, Radosław Sobolewski, Łukasz Garguła, Kondrat Gołoś, Tomas Jirsak, Krzysztof Mączyński. Wygląda imponująco... Ale Guła narazie leczy kontuzje podobnie jak Gołoś... Mączyński to nie ten rozmiar kapelusza. Mauro odejdzie zapewne w zimie a Kondrat latem. Andraż Kirm, Piotr Ćwielong. Andraż nie pokazuje jeszcze pełni możliwości ale będzie z niego pociecha. Pepe widze właśnie na skrzydle a nie na ataku. Paweł Brożek, Rafał Boguski, Patryk Małecki. W sumie 23 zawodników a są jeszcze młodzi Mateusz Rajfur, Michał Czekaj, Daniel Brud, Sebastian Janik, Michał Chrapek czy Sebastian Leszczak na krajowe podwórko jest to wystarczająca kadra
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 10.08.2009, 17:34
Lysy napisał(a):Wyświetl post

Moze i bym sie z toba zgodzil ,ale przypomnij sobie jak Pawelek bronil swego czasu w Odrze i potem u nas jak dostawal szanse.

Dzis nic nie robienie z takim asem jak Kazmierski(i bylym Legionista,co mi sie tez nie podoba,a co to nie ma innych trenerow bramkarzy chcoby w Krakowie,ze musmy utrzymywac byłego Legioniste),doprowadzilo do sytuacjii ze Mariusz jest totalnie rozkojarzony i ,nieskoncentrowany.Te kiksy z Ruchem i Lubiem to nieprzypadki.Niewyobrazam sobie zeby takie bledy popelnil np Mucha czy Kasprzik.Dla Kazimierskiego to jednak normalnosc,ale jaki fachowiec taki warsztat.

Zeby Pawelek mogl sie dalej rozwijac trzeba pozbyc sie Kazimerskiego i sporowadzic mu konkurenta.Bo juz mam przed oczami kolejny farfocel w kolejnym meczu...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
fugiell
Member

Od: 12.2008

Stary 10.08.2009, 18:02
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Moze i bym sie z toba zgodzil ,ale przypomnij sobie jak Pawelek bronil swego czasu w Odrze i potem u nas jak dostawal szanse.

Dzis nic nie robienie z takim asem jak Kazmierski(i bylym Legionista,co mi sie tez nie podoba,a co to nie ma innych trenerow bramkarzy chcoby w Krakowie,ze musmy utrzymywac byłego Legioniste),doprowadzilo do sytuacjii ze Mariusz jest totalnie rozkojarzony i ,nieskoncentrowany.Te kiksy z Ruchem i Lubiem to nieprzypadki.Niewyobrazam sobie zeby takie bledy popelnil np Mucha czy Kasprzik.Dla Kazimierskiego to jednak normalnosc,ale jaki fachowiec taki warsztat.

Zeby Pawelek mogl sie dalej rozwijac trzeba pozbyc sie Kazimerskiego i sporowadzic mu konkurenta.Bo juz mam przed oczami kolejny farfocel w kolejnym meczu...
Wszystko super ... ale bez jaj aby Kazimierski mial odpowiadac za rozkojarzenie i nieskoncentrowanie Mariusza ... chyba to nie jest jego dzialka... Kazimierski ktory caly czas powtarza " Mariusz koncentracja, Mariusz koncentracja...."
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 10.08.2009, 18:27
fugiell napisał(a):Wyświetl post
Wszystko super ... ale bez jaj aby Kazimierski mial odpowiadac za rozkojarzenie i nieskoncentrowanie Mariusza ... chyba to nie jest jego dzialka... Kazimierski ktory caly czas powtarza " Mariusz koncentracja, Mariusz koncentracja...."
Ja uważam, że te wpadki Pawełka nie są błędy bramkarskie tylko wynikają z braku koncentracji i rozkojarzenia, nonszalancji. To błędy nie wynikają z braku umiejętności bramkarskich.
Jemu przydałby się psycholog i np czytałem kiedyś, że Kahn na 3h przed meczem zamykał się w pokoju i aż do meczu z nikim nie rozmawiał tylko się w ciszy i spokoju "koncentrował" i były efekty, może by takie coś pomogło?
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 10.08.2009, 21:13
Hubert Sobolewski na testach.
Nasza Wisła szuka już piłkarzy po znajomosciach. ahh
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member