The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Zarko42
Senior Member

Od: 11.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.07.2008, 20:09
Cytat:
CH... Bednarz i Skorża - wcześniej mówiliście o KILKUNASTU piłkarzach i kilku, którzy będą realnymi wzmocnieniami 1 jedenastki...
kilkunastu to chyba mielismy zamiar budowac conajmniej z 3 druzyny xP... narazie zbudujmy chociaż jedną przyzwoitą na puchary i bedzie można ogłosić sukces
Odpowiedz cytując
kmicin
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 04.07.2008, 20:42
A co do poprzedniego okresu transferowego, mianowicie chodzi o Łobo. Moim zdaniem Kosowski postawił mu bardzo wielką poprzeczkę niema się co oszukiwać on kreował naszą grą, więc trudno ktoremuś z piłkarzy z naszej ligi byłoby go zastapić. Ja takiego nie znam.
Odpowiedz cytując
muody87
Junior Member

Od: 06.2008

Stary 04.07.2008, 20:47
Zobaczymy ocenimy, myślę że tak nie powinno się nikogo oceniać, skoro się go jeszcze nie widziało... Nie jesteśmy Realem żeby kupować gwiazdy, żeby można było mówić że ktoś jest dobry i na pewno się przyjmie. Matusiak też był dobry i co ? Żadne nazwisko nie daje 100% gwarancji, więc trzeba wierzyć w słuszność dotychczasowych decyzji... I tak już Jacek zrobił więcej dobrym transferów niż Kasperczak, którego bardzo szanuje... Co nie znaczy, że już wystarczy i nie trzeba kolejnych. Trzeba i to już ! Ale ...
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 04.07.2008, 20:51
3-4 mln euro na transfery i można zbudować niezłą pakę z polskich zawodników grających w naszej lidze. Już nie popadajmy w skrajności, że nie ma dobrych zawodników tak jak kiedyś. Różnica jest taka, że kiedyś Wisła wykładała kasę na zawodników(np Żurawski), a teraz tego nie robi. A gracze z 'łapanki', to nie to samo co konkretny plan transferowy. Pawłowski, Majewski, Jodłowiec, Bartczak, Sikora(teraz już nie gra w naszej lidze, ale grał), wcześniej można było wyciągnąć Jelenia z Płocka. Tylko trzeba sięgnąć do kieszeni, a nie liczyć na to, że może zawodnikowi 'x' skończy się kontrakt.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 04.07.2008, 21:06
Przeczytajcie sobie artykuł Uzbeka na TWSD... smutna prawda
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 04.07.2008, 21:23
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Różnica jest taka, że kiedyś Wisła wykładała kasę na zawodników(np Żurawski), a teraz tego nie robi. A gracze z 'łapanki', to nie to samo co konkretny plan transferowy. Pawłowski, Majewski, Jodłowiec, Bartczak, Sikora(teraz już nie gra w naszej lidze, ale grał), wcześniej można było wyciągnąć Jelenia z Płocka. Tylko trzeba sięgnąć do kieszeni, a nie liczyć na to, że może zawodnikowi 'x' skończy się kontrakt.
roznica jest taka, ze dawniej polskie kluby nie wycenialy tak wysoko swoich zawodnikow. Zurawski, Kosowski- tylko oni kosztowali ok. 1 mln euro, a byli przeciez uwazani za megagwiazdy. a teraz to sa po prostu jaja! za majewskiego chca 3 mln euro, gargula 1,5 mln, pawloski 1mln, za jakiegos lisowskiego tez 1 mln, bartczak 600 tys, itd. moim zdaniem wlasciciele polskich klubow, zlaszcza tych slabszych za bardzo sie wycwanili i uwazaja gwiazdki swoich marnych klubow za niewiadomo kogo. takze za tych zwodnikow, ktorych wymieniles musieliby wylozyc jakies 4 banki ehh
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 04.07.2008 o godz. 21:26.
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 04.07.2008, 21:28
Singlara chyba co po niektrzy nie doceniaja.. uwazam lige czeska za mocniejsza od naszej OE, a Singlar zagral w Libercu ponad 100 spotkan, w tym 26 w mistrzowskim dla tego zespolu sezonie. To na prawde solidny gracz, ktory moze nam sie bardzo przydac.

co do innych transferow, to do konca oknanie bede ocenial, niektorym cisnienie rosnie, ale juz sie do tego przyzwyczailem :-]
Ostatnio edytowane przez LooNatyk : 04.07.2008 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 04.07.2008, 21:38
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
roznica jest taka, ze dawniej polskie kluby nie wycenialy tak wysoko swoich zawodnikow. Zurawski, Kosowski- tylko oni kosztowali ok. 1 mln euro, a byli przeciez uwazani za megagwiazdy. a teraz to sa po prostu jaja! za majewskiego chca 3 mln euro, gargula 1,5 mln, pawloski 1mln, za jakiegos lisowskiego tez 1 mln, bartczak 600 tys, itd. moim zdaniem wlasciciele polskich klubow, zlaszcza tych slabszych za bardzo sie wycwanili i uwazaja gwiazdki swoich marnych klubow za niewiadomo kogo. takze za tych zwodnikow, ktorych wymieniles musieliby wylozyc jakies 4 banki ehh
kiedyś euro było po 4 zł(lub więcej), teraz oscyluje w granicach 3,4 zł. Poza tym, kilka lat temu, liga była jakby uboższa. Tylko Wisła, ewentualnie Legia mogły pozwolić sobie na wydanie większej gotówki. A teraz takich klubów jest/było kilka (Wisła, Legia, Lech, Korona, Zagłębię). To spowodowało, że konkurencja na rynku transferowym jest większa, a co za tym idzie im większe zainteresowanie, tym większe ceny. I my ciągle piszemy i mówimy 'kiedyś'. Może zacznijmy mówić 'teraz' lub 'jutro'. Wszystko idzie do przodu. Kiedyś litr benzyny kosztował ok 3 zł( ba, pamiętam nawet czasy, gdy to były 2 zł za litr), teraz zaczyna dobijać do 5 zł. Ale czy to znaczy, że jest mniej samochodów na ulicach niż 'x' lat temu? Mi się wydaje, że jest ich zdecydowanie więcej. To samo w piłce. Czasy się zmieniły, kwoty się zmieniły i żeby zaistnieć, trzeba iść z duchem czasu, a nie stać w miejscu i wspominać przeszłość. To nas właśnie różni od Europy (Rosja, Ukraina, Grecja czy nawet Chorwacja, Bułgaria, Cypr itd), oni nie oglądają się za siebie i przyjmują teraźniejszość taką, jaka ona jest. Inaczej się nie da
Odpowiedz cytując
DrunkenBear
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 04.07.2008, 21:56
A co ma cena euro do wartości piłkarzy, przecież nie powiesz mi, że Wisła nie mogła zarobić na Błaszczykowskim chociaż tyle co Legia na Janczyku. Nasze obecne pseudo gwiazdy nie dorównują piłkarzom, sprzed 6-7 lat. Bo póki co nie widzę w polskiej lidze piłkarzy na miarę Żurawskiego, Szymkowiaka, Frankowskiego, etc. A ceny są takie, że już lepiej sprowadzić zagranicznego piłkarza, który będzie się chciał pokazać niż naszego dorobkiewicza, który g***o pokaże i będzie chciał zarabiać nie wiadomo jaką kasę.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 04.07.2008, 22:36
Z wypowiedzi Bednarza wywnioskowałem że prowadzone są rozmowy z czterema zawodnikami którzy realnie mogą wzmocnić skład, plus zawodnicy którzy będą testowani mogą być uzupełnieniem składu. Bednarz powiedział że ostatnie doniesienia gazet skomplikowały sprawę, może chodzi tutaj o Pawłowskiego. Wisła prowadziła z nim rozmowy a tu nagle okazuje się że może odejść za grosze i pojawiło się więcej chętnych. Pozostaje jeszcze Kallon bo o innych zawodnikach ostatnio nie pisano.
Ja ogólnie ze spokojem czekam na transfery, jak będą to będzie miłe zaskoczenie a jak nie to i tak uważam że w obecnym składzie przy dobrym przygotowaniu i odrobinie szczęścia możemy powalczy przynajmniej o fazę grupową UEFA. Za plusy tego okienka i tak już uważam podpisanie nowych kontraktów z Brożkiem i Głowackim.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 04.07.2008, 22:42

nie martwmy się, pan Jacek nawet grając dopina transfery.
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 04.07.2008 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 04.07.2008, 23:50
Skoro szukamy zmiennika dla Pawełka to może od razu lepiej postawić na Cebanu w tej roli ....
Bo nie sądzę aby ten przykładowy Bośniak robił dużą różnicę .
Lepiej ściągnąć jakiegoś młodego,perspektywicznego bramkarza do ME ,najlepiej Polaka .
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 05.07.2008, 00:44
A nie od tego roku w przypadku odpadnięcia w II rundzie LM, gra się dalej w PU
Czy od następnego ?

Skład na OE mamy, więc może Cupiała ambicję ograniczone są właśnie do MP
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 05.07.2008, 01:46
Jacek Bednarz, dyrektor sportowy mistrzów Polski, przyznaje, że klub szuka bramkarza, ale nie chce za niego zapłacić zbyt dużych pieniędzy. Do Bad Waltersdorf ma przyjechać jeszcze jeden zawodnik na tę pozycję, o ile na testy zgodzi się jego klub. Nazwisko jest owiane tajemnicą, ale chodzi o piłkarza z Niemiec.

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...lek_wciaz.html

W podobnej formie dyrektor odniósł się do ewentualnego przejścia obrońcy Marcina Baszczyńskiego do angielskiego West Bromwich: - Nic nie wiem na ten temat. A zakontraktowanie do Wisły napastnika z Sierra Leone, Mohameda Kallona? - To jest mało prawdopodobne. Kiedy wspominałem o "tajemniczym" zagranicznym napastniku, nie miałem na myśli Kallona. A na tego "nieznanego" piłkarza czekamy, bo jeszcze nie przyjechał do Bad Waltersdorf - oświadczył nam Jacek Bednarz po swoim powrocie z Austrii do Krakowa

http://krakow.naszemiasto.pl/sport/871866.html
Powód: j
Ostatnio edytowane przez piter116 : 05.07.2008 o godz. 01:50.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 05.07.2008, 02:56
Cytat:
Potwierdził przynajmniej, że było telefoniczne zapytanie o Marcina Baszczyńskiego, ale zaprzeczył, by zainteresowany był nim klub z Anglii. Co innego mówi 31-letni piłkarz, który przyznał, że oferta jest z wysp.
Czyli oferta jest ze Szkocji i w to jestem w stanie uwierzyć .

W kontekście zawodników, którzy mają dojechać na zgrupowanie powstaje pytanie: czy oni są w tej czwórce klasowych zawodników, o których stara się Wisła? Czy może z tamtą czwórką są prowadzone negocjacje, a ra dwójka przyjeżdża tylko na testy? Z tego co jest napisane na głównej wynikałoby, że jednak opcja 2+4.
Odpowiedz cytując
mckoval
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 05.07.2008, 09:34
Cytat:
Szymon Pawłowski wystąpił do PZPN o rozwiązanie kontraktu z Zagłębiem Lubin z winy klubu. Sprawa będzie miała swój finał w Wydziale Gier, gdyż klub z Lubina nie chce puścić zawodnika, którego chętnie zatrudniłby w Legii Jan Urban.
http://sport.interia.pl/news/wielka-...talent,1141128
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Badanie rynku - zarejestruj się za free

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 05.07.2008, 11:38
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
Singlara chyba co po niektrzy nie doceniaja.. uwazam lige czeska za mocniejsza od naszej OE, a Singlar zagral w Libercu ponad 100 spotkan, w tym 26 w mistrzowskim dla tego zespolu sezonie. To na prawde solidny gracz, ktory moze nam sie bardzo przydac.

co do innych transferow, to do konca oknanie bede ocenial, niektorym cisnienie rosnie, ale juz sie do tego przyzwyczailem :-]
Ja np. go niedoceniam i uwierze że jest wzmocnieniem a nie wypełniaczem jak zacznie dobrze grać .

Grał w Slovanie ale Paszulewicz tez grał w Wiśle Kasperczaka w pucharach.... i co? Świetny piłkarz?

Gdyby był naprawdę dobry to miałby propozycje z czołowych klubów Czeskich - ale nie miał! Tylko jakieś naprawdę przecietne kluby składały mu oferty.

Wzieliśmy go bo nie ma pieniędzy na lepszych (pesymistyczny wariant) albo oszczędzamy pienadze na lepszych ale na inne pozycje (optymistyczny wariant)

PS
Chętnie pomyle sie w tej sprawie i wycofam moje słowa jak Singlar zacznie grać i to grać dobrze

(Uprzejmie proszę Moderatora o nieusuwanie tego posta który dotyczy poliyki transferowej Wisły)
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 05.07.2008, 11:48
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Gdyby był naprawdę dobry to miałby propozycje z czołowych klubów Czeskich - ale nie miał! Tylko jakieś naprawdę przecietne kluby składały mu oferty.
A skad Ty do cholery wiesz?!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 05.07.2008, 11:49
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
A skad Ty do cholery wiesz?!

Do cholery

Sam piłkarz tak mówił!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member

Stary 05.07.2008, 11:54
ok, dawaj linka

Edit: dobra wyreczyłem cie.

Cytat:
Miałeś inne oferty transferowe, dlaczego zdecydowałeś się przyjechać właśnie do Polski?

- No tak, były oferty ze Słowacji, była i z Grecji, na którą się nie zdecydowałem. Polacy, Słowacy i Czesi mają podobną mentalność. Jest przy tym też i bliżej w rodzinne strony.
Powód: :>
Ostatnio edytowane przez Tomek_TS : 05.07.2008 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Stary 05.07.2008, 12:03
Ogryzek ale nie uważasz, że transfery takie jakie byś sobie życzył nie są realne? Każdy ma swoje wizje kto mógłby dołączyć ale trzeba być obiektywnym i skoro Wisła nie przeprowadza spektakularnych transferów to najwyraźniej możliwości klubu są takie jakie są i trzeba wierzyć, że tym co mamy coś ugramy...
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 05.07.2008, 12:10
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Ogryzek ale nie uważasz, że transfery takie jakie byś sobie życzył nie są realne? Każdy ma swoje wizje kto mógłby dołączyć ale trzeba być obiektywnym i skoro Wisła nie przeprowadza spektakularnych transferów to najwyraźniej możliwości klubu są takie jakie są i trzeba wierzyć, że tym co mamy coś ugramy...
Wiem że transfery drogie nie są realne - (cenzor moderator) usunął wczoraj moją wizje wzmocnień w Wiśle (5 zawodników za 1,65 mln EUR) - podałem przykład Lecha! (Mnie takie zakupy uszczęśliwiłyby)

Ja nie oczekuje cudów, ba nie oczekuje żadnych wzmocnień jeśli Bednarz z Wilczkiem powiedzą - nie ma kasy! Nie obraże się i dalej będę kibicował Wiśle

Natomiast jeśli zapowiada sie transfery 4 "znaczących" piłkarzy i jest jak na razie "nieznaczący" 1 Słowak (z całym szacunkiem) ale czas leci...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 05.07.2008, 12:11
Możliwości to Wisła ma duże. Zarobiliśmy spore pieniądze na Dudce i mamy możnego właściciela. Jeśli nie przeprowadzimy poważnch transferów to będzie to spowodowane niezrozumiałą politką właściciela lub nieudolnością osób odpowiedzialnych za wszukiwanie i pozyskiwanie piłkarzy. Na pewno nie brakiem możliwości.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Stary 05.07.2008, 12:19
Cytat:
Natomiast jeśli zapowiada sie transfery 4 "znaczących" piłkarzy i jest jak na razie "nieznaczący" 1 Słowak (z całym szacunkiem) ale czas leci...
Ogryzek być może w mniemaniu Bednarza jest to "znaczący" transfer jak na warunki i możliwości Mistrza Polski. Pojęcie względne znaczący transfer. Osobiście wstrzymałbym się z oceną Singlara i poczekałbym do pierwszego meczu o stawkę.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Aga21
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 05.07.2008, 12:20
Ja Pierd*** weźcie tego palanta z pokerem! Zasłania mi forum idiota, krzyżykiem go nie skasujesz i jeszcze jeban*** się do myszki przykleja z jakąś miną buraka!
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.07.2008, 12:25
Ja np. go niedoceniam i uwierze że jest wzmocnieniem a nie wypełniaczem jak zacznie dobrze grać .

Grał w Slovanie ale Paszulewicz tez grał w Wiśle Kasperczaka w pucharach.... i co? Świetny piłkarz?

Wzieliśmy go bo nie ma pieniędzy na lepszych (pesymistyczny wariant) albo oszczędzamy pienadze na lepszych ale na inne pozycje (optymistyczny wariant)

PS
Chętnie pomyle sie w tej sprawie i wycofam moje słowa jak Singlar zacznie grać i to grać dobrze

(Uprzejmie proszę Moderatora o nieusuwanie tego posta który dotyczy poliyki transferowej Wisły)
Hehe , Slovan Liberec to czołowy klub ligi czeskiej. W ostatnich 10 sezonach osiągnął więcej niż Slavia Praga...

Ile widziałeś meczy Slovana Liberec? Ja widziałem kilkanaście i z moich obserwacji wynika, że jest to zespół conajmniej tej klasy co Wisła.
Ostatnio edytowane przez pawelo84 : 05.07.2008 o godz. 12:28.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 05.07.2008, 12:29
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Hehe , Slovan Liberec to czołowy klub ligi czeskiej. W ostatnich 10 sezonach osiągnął więcej niż Slavia Praga...

Ile widziałeś meczy Slovana Liberec? Ja widziałem kilkanaście i z moich obserwacji wynika, że jest to zespół conajmniej tej klasy co Wisła.
Hehe no przecież wiem! Dlatego hehe podałem przykład Paszulewicza który grał w Wisle za czasów Kasperczaka która hehe osiągnęła więcej w ostatnich 10 latach niż np Legia czy Lech

Własnie Singlar to może byc taki Paszulewicz - ten grał w Slovanie a ten w Wiśle. A czy Paszulewicz to takie świetny piłkarz? Sam odpowiedz
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.07.2008, 12:29
Kazdy juz kilkadziesiat razy zdazyl sie pogodzic z brakiem transferow az tu nagle Skorza wyjechal z tekstem, ze do Austrii dojedzie 4 zawodnikow i to takich, ktorych nie trzeba testowac. Teraz juz Bendarz mowi o jednym i drugim na testy i trzeba rozczarowanie przezywac na nowo. Juz nie ma mowy o zadnym skrzydlowym czyli Lobo bedzie nas dalej meczyl swoja gra i firmowym zwodem zreszta ja mysle, ze to jest bardziej taki tik nerwowy niz zwod. Jesli tak wygladaja wzmocnienia mistrza Polski przed europejskimi pucharami to tylko potwierdza, ze nasza pilka jest na dnie i prezentuje poziom amatorski, a miejsce amatorow jest co najwyzej w II rundzie eliminacji. Dobrze, ze dostalismy ten Beitar - to kara za minimalizm. Liczylismy na jakis pasterzy, ktorych ogramy 2 razy po 1:0 i awansujemy do III rundy ale szczesciu trzeba pomoc. Mozna mowic, ze z PAO przegralismy przez sedziego czy brak szczescia ale co my zrobilismy wtedy, zeby do tej LM wejsc. Odpowiem: sprowadzilismy slowackiego emeryta z ligi wegierskiej. W pilce tak jak w zyciu nie ma nic za darmo.
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member

Stary 05.07.2008, 12:34
Hehe no przecież wiem! Dlatego hehe podałem przykład Paszulewicza który grał w Wisle za czasów Kasperczaka która hehe osiągnęła więcej w ostatnich 10 latach niż np Legia czy Lech

Własnie Singlar to może byc taki Paszulewicz - ten grał w Slovanie a ten w Wiśle. A czy Paszulewicz to takie świetny piłkarz? Sam odpowiedz
Ale moze tez byc drugim Alvesem z Barcelony

Jak Cie prosz daj spokoj Singlarowi! Poczekaj z jego ocena np do rundy rewanzowej! Bo chyba wszyscy juz maja dosc Twojego napierdalania na Bednarza i Singlara i Bog wie kogo jeszcze.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 05.07.2008, 12:34
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Kazdy juz kilkadziesiat razy zdazyl sie pogodzic z brakiem transferow az tu nagle Skorza wyjechal z tekstem, ze do Austrii dojedzie 4 zawodnikow i to takich, ktorych nie trzeba testowac. Teraz juz Bendarz mowi o jednym i drugim na testy i trzeba rozczarowanie przezywac na nowo. Juz nie ma mowy o zadnym skrzydlowym czyli Lobo bedzie nas dalej meczyl swoja gra i firmowym zwodem zreszta ja mysle, ze to jest bardziej taki tik nerwowy niz zwod. Jesli tak wygladaja wzmocnienia mistrza Polski przed europejskimi pucharami to tylko potwierdza, ze nasza pilka jest na dnie i prezentuje poziom amatorski, a miejsce amatorow jest co najwyzej w II rundzie eliminacji. Dobrze, ze dostalismy ten Beitar - to kara za minimalizm. Liczylismy na jakis pasterzy, ktorych ogramy 2 razy po 1:0 i awansujemy do III rundy ale szczesciu trzeba pomoc. Mozna mowic, ze z PAO przegralismy przez sedziego czy brak szczescia ale co my zrobilismy wtedy, zeby do tej LM wejsc. Odpowiem: sprowadzilismy slowackiego emeryta z ligi wegierskiej. W pilce tak jak w zyciu nie ma nic za darmo.
Dobrze że kolega napisał tą "bolesną prawdę" bo niestety spora część forumowiczów woli żyć w iluzji i wierzyć w cuda

PS
Zaraz się na Ciebie rzucą "legiony straceńców" kóre oskarżą cię o płaczliwość i sianie defetyzmu. Ostrzegam
Mnie sie już dostaje za realizm bo większość woli zyć w Matrixie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów