The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Valsacio
Member

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.07.2008, 14:09
Nie no słuchajcie. Skorża mowi że jesteśmy napaleni na ofensywnego pomocnika i napastnika. Myślę, że jednego z nich się uda pozyskać bo aż tak pechowo nie może być.

Co do Baszczynskiego. Moje zdanie jest takie że lepiej by było żeby odszedł i pozyskać w to miejsce Bartczaka. A jak zostanie to od przyszłego sezonu(kiedy skończy mu się kontrakt) podpisać nowy i przestawić na centralnego defensora a na prawą kupić jeszcze jednego zawodnika.

Co do składu naszego dla mnie obecne optimum to:
Pawełek Baszczynski Cleber Głowacki Pi.Brożek Łobo Sobol Jirsak Zieńczuk Niedzielan Brożek

Widać jak na tacy że jeżeli kogoś zastąpić to ew. Jirsaka i Niedzielana więc Skorża ma 100% rację.
Jednak zastanawiam się kogo wystawi Skorża jak nie daj Boże się okaże że Zieńczuk czy Łobodziński nie mogą z jakiś przyczyn grać. I tu wydaje mi się że na prawej jest Boguski.

Natomiast na lewej nie ma takiego piłkarza dlatego osobiście najbardziej wierzę w transfer Garguły w tym okienku.
Odpowiedz cytując
wolek19866
Junior Member

Stary 04.07.2008, 14:20
Wzmocnień nie będzie bo to już widać gołym okiem No może oprócz Łukasiewicza. Skorża zapewne będzie grał systemem 1-4-5-1 więc powiedzmy sobie teraz już zgrywa drużynę. Pewnie będzie tak : Br Pawełek (Cebanu. Trela)- PO Baszczyński (Singlar), OŚ Głowacki,OŚ Cleber (Łukasiewicz, Kokoszka, Kowalski, Szabat), OL Barreto (Diaz)- PP Łobodziński (Dawidowski, Boguski, Kubowicz) LP Zieńczuk ( Piotr Brożek) DP Sobolewski, DP Cantoro (Varga) OfP Jirsak (Gołoś, Mączyński) N Brożek (Niedzielan, Małecki, Kmiecik). Zobaczycie raczej będzie taki skład. Jeśli będą transfery to z klubu np Kokoszka i Baszczyński. Może wtedy w ich miejsce wskoczy jakiś zawodnik ze zdegradowanych klubów. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Misio
Junior Member

Od: 11.2005

Stary 04.07.2008, 14:21
A ja co do zakupu bramkarza mam troche inne podejscie. Owszem Pawełek to mocno przeciętny bramkarz, ale na klasowych bramkarzy Wisły nie stac. W takim razie powinnismy zatrudnic jakiegos klasowego trenera bramkarzy i sami sobie ich wychowywac. Spojrzcie na Legie oni maja tego swojego Dowhania, kupuja młodzikow za grosze a potem sprzedaja ich za miliony. Powinnismy wlasnie pomyslec w tym kierunku a nie ciagle ze sciagnijmy grajka z banke euro dajmy mu taki sam kontrakt, a ciekawe skad wezmiemy na to pieniadze. (sorry za brak polskich znakow ale fiksuje mi klawiatura)
Odpowiedz cytując
Barszczu
Junior Member

Od: 08.2003

Stary 04.07.2008, 14:26
Jeżeli do klubu zostanie ściągnięty klasowy partner dla Brożka, co najmniej o jego umiejętnościach, byłbym wtedy za przesunięciem Niedzielana na skrzydło, gdzie zdarzało mu się też grać, a przy jego szybkości - może być z tego pożytek
Odpowiedz cytując
Valsacio
Member

Stary 04.07.2008, 14:28
wolek19866 napisał(a):Wyświetl post
Wzmocnień nie będzie bo to już widać gołym okiem No może oprócz Łukasiewicza. Skorża zapewne będzie grał systemem 1-4-5-1 więc powiedzmy sobie teraz już zgrywa drużynę. Pewnie będzie tak : Br Pawełek (Cebanu. Trela)- PO Baszczyński (Singlar), OŚ Głowacki,OŚ Cleber (Łukasiewicz, Kokoszka, Kowalski, Szabat), OL Barreto (Diaz)- PP Łobodziński (Dawidowski, Boguski, Kubowicz) LP Zieńczuk ( Piotr Brożek) DP Sobolewski, DP Cantoro (Varga) OfP Jirsak (Gołoś, Mączyński) N Brożek (Niedzielan, Małecki, Kmiecik). Zobaczycie raczej będzie taki skład. Jeśli będą transfery to z klubu np Kokoszka i Baszczyński. Może wtedy w ich miejsce wskoczy jakiś zawodnik ze zdegradowanych klubów. Pozdrawiam
Zgadzam się że ew. inne trasnfery są uzależnione od tego czy dostaniemy kasę za Kokoszkę i wtedy ew. kupimy kogoś jeszcze oprocz Łukasiewicza, mam nadzieję że zdolniejszego bo osobiście niezbyt wierzę w tego zawodnika. Wydaje mi się że nawet w tej Polonii nie była to żadna gwiazda i będzie to piłkarz zapchajdziura jak kiedyś Paszulewicz. Ale jednak teki właśnie ktoś jest nam potrzebny, ale przydałby się jakiś następca Clebera.

Natomiast stawiam że kupimy ofensywnego pomocnika, bo zapewne na napastnika będziemy polować na rynku darmowych do czasu aż jakiś dobry oszaleje i zdecyduje się tu przyjść za darmo.

W tym przypadku należy niestety ale skreślić Bednarza, ktory miał okazję za 1,3 mln złotych kupić Lewandowskiego ktory strzela po 2 bramki w każdym meczu Lecha a tego nie zrobił. Zobaczymy jak chłopak będzie grał dalej, ale już po tych sparach widać że miałby u nas szasnę.

Mam nadzieję że nie kupimy jakiegoś drewniaka za taką kasę jak Lewandowskiego bo mi będzie przykro że mamy takich osiołków w klubie.
Ostatnio edytowane przez Valsacio : 04.07.2008 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 04.07.2008, 14:37
Poczekajcie trochę, w tamtym sezonei było podobnie i nagle 3 trasfery zostały sfinalizowane.
Matusiak, Lobodzinski, Diaz.
Nie wiem jak klub, który ma ambicję na ligę mistrzów może testować zawodników z ligi Bośniackiej.
Kompletne dno, nie muszę widzieć jak gra, aby stwierdzić, iż jest to przeciętniak, poziomem zbliżony do Juszczyka
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 04.07.2008, 15:03
skeba napisał(a):Wyświetl post
Poczekajcie trochę, w tamtym sezonei było podobnie i nagle 3 trasfery zostały sfinalizowane.
Nie wiem jak klub, który ma ambicję na ligę mistrzów może testować zawodników z ligi Bośniackiej.
Kompletne dno, nie muszę widzieć jak gra, aby stwierdzić, iż jest to przeciętniak, poziomem zbliżony do Juszczyka
Tak,ale to "nagle" ,było przed sezonem w którym przed nami była Liga z tym ,ze rodzima,a teraz jest Liga Mistrzów....... A co do tych transferów ,to oby trzy sie nie wkomponowały ze wzgledu na nie przepracowany okres przygotwowaczy....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 04.07.2008 o godz. 17:15.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 04.07.2008, 15:13
skeba napisał(a):Wyświetl post
I czy choc 1 z nich na dzien dzisiejszy okazal sie jakimkolwiek wzmocnieniem?

Jak i 'dzis' to ma tak wygladac to zdecydowanie popieram kristosa.
Dac sobie spokoj z transferami ,dobrac jakiegos srodkowego obronce co potrafi prosto kopnac pilke i solidnie przygotowac to co mamy do nadchodzacego sezonu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 04.07.2008, 15:44
1q2 napisał(a):Wyświetl post

Jak i 'dzis' to ma tak wygladac to zdecydowanie popieram kristosa.
Dac sobie spokoj z transferami ,dobrac jakiegos srodkowego obronce co potrafi prosto kopnac pilke i solidnie przygotowac to co mamy do nadchodzacego sezonu.
Chyba kpisz. Gdyby to Legia kupiła Łobodzińskiego i Diaza w poprzednim okienku, to byś klął wniebogłosy. A teraz 'żaden nie jest wzmocnieniem'? To jakiś żart ! To kogo Wisła ma kupować, żebyście byli zadowoleni ?!
Odpowiedz cytując
Valsacio
Member

Stary 04.07.2008, 15:58
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Chyba kpisz. Gdyby to Legia kupiła Łobodzińskiego i Diaza w poprzednim okienku, to byś klął wniebogłosy. A teraz 'żaden nie jest wzmocnieniem'? To jakiś żart ! To kogo Wisła ma kupować, żebyście byli zadowoleni ?!
Nie mówię że Diaz to chodząca bomba zegarowa, ale w 2 stronę też bym nie przesadzał.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 04.07.2008, 15:58
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
To chyba chyba sobie kpisz ,albo dla Ciebie wazne jest kto a nie jak gra.Ja nie pracuje w klubie nie ogladam grajkow i nie do mnie to pytanie.Skad mialem wiedziec ze Lobodzinski okaze sie nieudolna namiastka Kosy(ktory tez wirtuozem nie jest) a Diaz to bedzie jakies nieporozumienie(jak narazie)?
Cieszylem sie jak kazdy ale wyszlo szydlo z wora wiec nie mam zamiaru zaklinac rzeczywstosci ze jest inaczej.

Wisla ma kupowac grajkow ktorzy dobrze kopia w pile a czy beda z Bangladeszu czy Abchazji to mnie nie obchodzi(oczywiscie to uproszczenie bo nikt nie chcial by Wisly z samych obcokrajowcow).

Dla niektorych to chyba wazne jest kupowanie w stylu 'sztuka jest sztuka' - niewazne jak gra byle tylko kogos kupic.I potem wpisy typu 'a jednak Lysy potrafi' itp.
Ja do Lysego nic nie mam ani w jedna strone(bo na transfery ma grosze) ani w druga(bo poza Jirsakiem nikogo ciekawego nie sprowadzil)
Strone czy 2 wstecz przedstawilem proste wyliczenie ze w ostatnich 6 latach Wisla kupila 2 grajkow ktorzy byli wzmocnieniem i to tyle w tym temacie.

I prosze mi nie zarzucac placzliwosci badz krytyki - pisze jak jest i wcale nie narzekam.
Gdyby mi ktos kilkanascie lat temu powiedzial ,gdzie stadion to byla jedna wielka ruina ,problemem podstawowym jak tu nie spasc, albo jak awansowac i czy bedzie ciepla woda ,ze dzis bedziemy mieli problemy takie ze nie potrafimy nikogo kupic kto prezentuje poziom srednio-europejski - to bym go wysmial.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 04.07.2008 o godz. 16:01.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 04.07.2008, 16:04
1q2, nie takiego kraju jak Abchazja. jest Gruzja.

a żeby nie było offtopa, wydaje mi się, że trasferowa bomba może wybuchnąć 10, ew. dwa trzy dni później, po ogłoszeniu sponsora, kiedy Pan Łysy będzie już pewny finansów, i wtedy się okaże, czy ściągamy Cristiano Ronaldo(droższych zawodników) czy Naniego (tańszych)
.
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.07.2008, 16:42
Gdyby to Legia swego czasu kupila Lobodzinskiego, to ja bym odetchnal z ulga. Pisalem o tym pol roku temu, pisze o tym teraz. W tym samym czasie wiekszosc przekonywala ze to swietny zakup, ktory dodatkowo bedzie mozna wypromowac na mistrzostwach i zgarnac majatek. Na to jak marnie radzil sobie Lobo w Zaglebiu, nikt juz nie zwazal. I teraz to samo co w Zaglebiu, mamy na naszym krakowskim gruncie. Jak wszyscy, ja tez nadal licze, ze moze juz niebawem sytuacja sie jakos odmieni, niestety optymista przy tym nie jestem (nic dziwnego skoro od poczatku nie bylem).

Co do reszty, to w zupelnosci zgadzam sie z 1q2. Jesli mamy sie wzmacniac pilkarzami, ktorych efekty gry beda na poziomie Matusiaka, to juz lepiej nie wzmacniac sie wcale.
To moze i nie jest latwe, ale zawsze trzeba dokladac wszelkich staran, aby ocenic na ile dany pilkarz to przebrzmiale nazwisko i jakie sa widoki na szybka odbudowe takiego delikwenta. W Belchatowie RadoMatu nie chcieli i teraz mozna dyskutowac, czy to sie tylko tak zlozylo, czy moze wiedzieli co robia. Ja jednak pamietam wywiad z Lenczykiem, w ktorym po obadaniu pana Radka na treningu, stwierdzil ze pilkarz bedzie mial nie male trudnosci, by dojsc do przyzwoitej formy w krotkim czasie i w zwiazku z tym nie ma sensu ryzykowac, zwlaszcza ze wykupienie, praktycznie od poczatku nie wchodzilo w gre.
Pozostaje jeszcze sugestja Lemoniadowy Joe, czyli proba zmudnych negocjacji Bednarza, owocujaca wysepieniem paru pilkarzy na wypozyczenie z mozliwoscia transferu def.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 04.07.2008 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 04.07.2008, 16:43
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Chcecie tak bardzo Gargułę? Kiedy on ostatnio w klubie zagrał mecz na takim poziomie jakiego od niego wymagać będziecie w Wiśle? .
dosyc niedawno bo 28 czerwca w sparingu z ŁKS'em strzelił 2 gole. nie wiem jaki poziom meczu ale zawsze
Odpowiedz cytując
bozar
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.07.2008, 16:47
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
1q2, nie takiego kraju jak Abchazja. jest Gruzja.

a żeby nie było offtopa, wydaje mi się, że trasferowa bomba może wybuchnąć 10, ew. dwa trzy dni później, po ogłoszeniu sponsora, kiedy Pan Łysy będzie już pewny finansów, i wtedy się okaże, czy ściągamy Cristiano Ronaldo(droższych zawodników) czy Naniego (tańszych)
Nie no pewnie, kluczowe transfery na dwa tygodnie przed meczem el. LM dają 100% pewność że nowi piłkarze wkomponują się na czas w drużynę prawda?
Ja już przestaje mieć nadzieje na transfery w tym okienku, chyba słusznie ktoś stwierdził że Cupiał woli poczekać na reformę rozgrywek i że na zimę coś konkretnego w kwestii transferów się szykuje. Oby.
Do amatorów transferów piłkarzy "młodych i perspektywicznych" - najlepszą inwestycję jaką Cupiał mógł zrobić w Wiśle byłaby budowa porządnego centrum treningowego. Lata mijają tematu nie ma. Podobnie jak tematu wychowywania młodych grajków. Na takim klepisku jak boisko mineralne ukształtować piłkarza to CUD.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 04.07.2008, 17:27
1q2 napisał(a):Wyświetl post

Taka byla i niestety jest rzeczywistosc
-nie mamy kasy by kupowac i kontraktowac graczy uksztaltowanych badz mlodych i wybijajacych sie
-nie mamy zadnych mozliwosci by przeczesywac rynki i szukac czegos tanszego
-menadzerowie z ktorymi wspolpracujemy, w takim razie podaja nam graczy 3 badz 4 sortu

Prawdopodobnie cala gra teraz bedzie sie toczyla o Gargule+jakies zapchajdziury w stylu Bramkarza i srodkowego obroncy.

Do Bramkarza i obroncy(pewnie Lukasiewicz) Skorza powiedzial ze szukaja jeszcze Wysokiego napastnika,i slusznie ktos te pilki zgrywac musi,oby nie znalezli 2-go Radovanovica...

Natomiast slusznie piszesz,ze jako ze my sami nie mamy "szperaczy" musimy polegac na tych ktorzy nam podkładaja jakichs pilkarzy.Tylko ze tych lepszch wysylaja po jakichs 2 ligach Niemieckich czy Hiszpanskich a nam daja juz tych ktorych i tam nawet nie daja rady upchac...

I tak pewnie jest z bramkarzami,w zeszlym okienku z tym Argentynczykiem Dahbarem bodaj..

Poprostu najgorzej jest liczyc na kogos,i dlugo przez to bedziemy w murzynskiej d**pie ,jesli nie zajmiemy sie od podstaw kwestia szkólek i boisk,oraz grupa ludzi ktora by zwyczjnie dla Wisly szukała zawodnikow.

Pozatym wyzywanie Bednarza to juz jest po prostu smieszne,nawet szkoda to komentowac.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.07.2008 o godz. 17:31.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Thomé
Member

Od: 05.2008

Stary 04.07.2008, 17:38
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
I tak pewnie jest z bramkarzami,w zeszlym okienku z tym Argentynczykiem Dahbarem bodaj..
Dahbar to był napastnik z III ligi argentyńskiej. Bramkarzy testowaliśmy Djordje Panticia z TuS Koblenz i Ivica Matasa chyba z Rijeki
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.07.2008, 17:55
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,8...owskiego_.html
chłopak może być za darmo
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 04.07.2008, 18:57
Proponuje zrobić masowe samobójstwo.

Nie będzie przynajmniej płaczu na forum.

Zostaje też inne wyjscie.Można się przerzucić na Real lub Manchester United- transferów będzie od groma i to jeszcze jakich!!!
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 04.07.2008 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 04.07.2008, 19:09
Najśmieszniejsze jest to, że obecna fala samobójstw nastała po informacji o Pawłowskim... która ma już kilka dni.

Ludzie wrzućcie na luz. Jeżeli obecnym składem nie pykniemy Żydów, to w Europie nie mamy czego szukać nawet z wzmocnieniami. Na dodatek większość z malkontentów uważa, że zbawią nas gwiazdki polskiej ligi. Ludzie, do k**** nędzy wygraliśmy ligę z przewagą 14 punktów, to my mamy najlepszych piłkarzy w tej marnej lidze, a piłkarzyki typu Garguła, Lisowski i inne benhałeryzmy to sobie mogą pykać w naszej reprezentacji.
Odpowiedz cytując
Zygmunt.Król
Member

Od: 04.2008

Stary 04.07.2008, 19:26
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
[...]a piłkarzyki typu Garguła, Lisowski i inne benhałeryzmy to sobie mogą pykać w naszej reprezentacji.
A Kokoszka to nie klasyczny "benhałeryzm?

Zresztą osobiście żałuję że podpadł w Wiśle. On jest polskim Metzelderem. Metzelder w Borussi prawie nie grał, w Realu prawie nie gra - a w reprezentacji niezastąpiony
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 04.07.2008, 19:29
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Najśmieszniejsze jest to, że obecna fala samobójstw nastała po informacji o Pawłowskim... która ma już kilka dni.

Ludzie wrzućcie na luz. Jeżeli obecnym składem nie pykniemy Żydów, to w Europie nie mamy czego szukać nawet z wzmocnieniami. Na dodatek większość z malkontentów uważa, że zbawią nas gwiazdki polskiej ligi. Ludzie, do k**** nędzy wygraliśmy ligę z przewagą 14 punktów, to my mamy najlepszych piłkarzy w tej marnej lidze, a piłkarzyki typu Garguła, Lisowski i inne benhałeryzmy to sobie mogą pykać w naszej reprezentacji.
Mam pytanie - Ty w to wierzysz co piszesz? Czy moze piszesz to ku pokrzepieniu serc wiślackich

PS
Większość zawodników polskich grających u nas to były tzw "gwiazdki polskie" - własnie z takich gwiazdek jak Żurawski, Frankowski, Kosowski itd budowalismy zespół. Coś sie zmieniło? 5 lat temy byli warci ściągnięcia piłkarze z naszej ligi a teraz nie ma?
Odpowiedz cytując
czolg
Member

Od: 07.2006

Stary 04.07.2008, 19:37
juz jest nowy wywiad z Bednarzem na stronie
no ale nic szczegolnego ie powiedzial...
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 04.07.2008, 19:41
Zygmunt.Król napisał(a):Wyświetl post

Zresztą osobiście żałuję że podpadł w Wiśle. On jest polskim Metzelderem. Metzelder w Borussi prawie nie grał, w Realu prawie nie gra - a w reprezentacji niezastąpiony

kokoszka w reprezentacji niezastąpiony? Przeoczyłem pół roku?

Czytam te posty i coraz bardziej boli mnie głowa od walenia w monitor...
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 04.07.2008, 19:46
mamy na oku czterech pilkarzy super....tylko ze jeszcze tydzien temu bylo ich 7 jak tak dalej bedzie za tydzien ostanie nam sie ino jeden
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Stary 04.07.2008, 19:52
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Gdyby to Legia swego czasu kupila Lobodzinskiego, to ja bym odetchnal z ulga. Pisalem o tym pol roku temu, pisze o tym teraz. W tym samym czasie wiekszosc przekonywala ze to swietny zakup, ktory dodatkowo bedzie mozna wypromowac na mistrzostwach i zgarnac majatek. Na to jak marnie radzil sobie Lobo w Zaglebiu, nikt juz nie zwazal. I teraz to samo co w Zaglebiu, mamy na naszym krakowskim gruncie. Jak wszyscy, ja tez nadal licze, ze moze juz niebawem sytuacja sie jakos odmieni, niestety optymista przy tym nie jestem (nic dziwnego skoro od poczatku nie bylem).

zgadza sie. o tym samym pisalem przed transferem. Łobodzinski to przecietny grajek, zadne wzmocnienie. W pamiętym sezonie zrobiono z niego gwiazde ( podobnie jak z Radosława"nie tak sie umawialismy"), a gwiazda z jednym zwodem i wrzutkami w trybuny à la Jacek Krzynówek mozna zostac tylko orange ekstraklasie.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 04.07.2008, 20:01
Cytat:
z budżetem 1-1.5 mln euro na transfery to nawet skauci Man Utd, Realu, Chelsea, Barcelony nic by nie wskórali. Przez ostatnie 4-5 lat jak śledzę poczynania Wisły, to my nigdy nie kupiliśmy zawodnika za 1.5 mln euro, nie wiem, czy milion został wydany. Sprzedajemy zawodników, a kasa z nich leci na spłatę długów.
Niestety faza grupowa PU to szczyt naszych możliwości i trzeba się z tym pogodzić.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 04.07.2008, 20:03
Wyjeżdżam w takie miejsce że jak pies zdechnie to łańcuch jeszcze trzy dni szczeka i jak wrócę, odpalę TWSD i zajrzę na forum, mają być wzmocnienia. Jeśli nie, znajdę cię łysa pało nawet na końcu swiata i pogadamy.

Jakoś tracę powoli nadzieję że coś miłego może nas spotkać w tym okienku. Nie widać determinacji i jakoś to wszystko tak dziwnie się rozwija.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Stary 04.07.2008, 20:05
Zygmunt.Król napisał(a):Wyświetl post

Kokoszka jest klasycznym Benhałeryzmem, a ja ze względów sportowych chciałem żeby się go pozbyto z Wisły już pod koniec ostatniego sezonu. Jak dla mnie to przeciętniak, który ponad przeciętność nigdy się nie wzbije. Dobry stoper musi mieć świetną technikę, bo technika daje mu komfort psychiczny, że nieskiksuje. Drewniany stoper cały czas myśli o tym żeby nieskiksować, i przez to popełnia masę innych błędów, w ustawieniu, w kryciu, w czytaniu gry. Kokos jest drewniany i dobrym stoperem nigdy nie będzie.

Z Metzelderem to mnie rozwaliłeś bo w finale EURo, to Metzelder był 12 zawodnikiem Hiszpanii.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie - Ty w to wierzysz co piszesz? Czy moze piszesz to ku pokrzepieniu serc wiślackich

PS
Większość zawodników polskich grających u nas to były tzw "gwiazdki polskie" - własnie z takich gwiazdek jak Żurawski, Frankowski, Kosowski itd budowalismy zespół. Coś sie zmieniło? 5 lat temy byli warci ściągnięcia piłkarze z naszej ligi a teraz nie ma?
Wierzę, bo nasza liga strasznie poszła w dół, a gwiazdą zostaje się po kilku prostych kopnięciach. Prawdziwe talenty natomiast marnuje się. Gewrgian, Kikut, Murawski- żaden z nich nie będzie niczym więcej jak solidnym ligowcem, a to był materiał na gwiazdy reprezentacji. Następny Micanski, facet następny sezon spędzi w pierwszej lidze, a powinien już dawno być podporą któregoś dużego polskiego klubu. Natomiast Garguły, Matusiaki, Gołosie, Lisowskie, Wawrzyniaki, Bronowickie, to są gwiazdki co najwyżej jednego sezonu, a najczęściej jednego prostego kopnięcia.

W lidze głośno się mówi o dwóch piłkarzach, którzy mają talent: Pawłowski i Majewski i o nich warto walczyć i faktycznie jeśli oni przejdą do Legii to przyznam, że Bednarz poniósł porażkę.

W Polsce są inni dobrzy piłkarze nawet tuż pod naszym nosem w ekstraklasie, ale nasze kluby się nimi nie interesują. Ja o Sadloku pisałem jeszcze przed zimowym okienkiem, a zainteresowało się nim tylko angielskie Fulham.

W lidze było dwóch młodych obiecujących obcokrajowców- Sretenovic i Balaz. Jeden jest już w Rumunii za 700 tyś. ojro( i to w jakimś średniaku), a do wielkiej europejskiej piłki wróci pewnie za kilka milionów. Drugim nikt się nie interesuje.

Nasi działacze i trenerzy mają we krwi marnowanie ligowych talentów i nic nie wskazuje, żeby sytuacja miała się w najbliższych latach odmienić.

Nie będę tutaj wymieniał kogo możnaby z polskiej ligi sprowadzić bo to nie ten temat.
Odpowiedz cytując
CelticusABG
Member

Od: 10.2007

Stary 04.07.2008, 20:07
ECH... Bednarz i Skorża - wcześniej mówiliście o KILKUNASTU piłkarzach z którymi rozmawiacie i kilku, którzy będą realnymi wzmocnieniami 1 jedenastki...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów