The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.07.2008, 00:06
felipe napisał(a):Wyświetl post
Lanza - 3 bramkarz Genui, jestem sceptykiem.

Kowalewski, ten Serb z CZB, czyli gracze z doświadczeniem pucharowym - oni są dobrym tropem, a nie jakiś wynalazek z drugiego szeregu ekwadorskich bramkarzy. Paranoja, przecięż co rusz słychać jak to jeden z drugim zachwycają się "polską szkołą bramkarzy" ( i nie przesadzają, popatrzmy w jakich klubach spotkamy naszych rodaków strzeżących bramek), tymczasem my wertujemy zaplecze południowoamerykańskiego przeciętniaka...
strzeżących bramek hahaha STRZEGĄCYCH BRAMEK ... Boże czy język ojczysty taki trudny ... Ale i tak nie przebiłeś tego gościa co "przedszkole" napisał przeczkole

Do rzeczy ... Moim zdaniem przetestować warto każdego zawodnika, grunt żeby dobrze ocenić jego umiejętności. Mówisz o polskiej szkole bramkarzy ... zgoda tylko czy przypominasz sobie ,żeby jakiegoś bramkarza nasz klub wychował , wykształcił , wypromował i sprzedał za granicę do dobrego klubu. Ja sobie takiej sytuacji nie przypominam. Kowalewski to piłkarz który będzie chciał wysokiego i krótkiego kontraktu. Bramka to ważna pozycja a niestety od kilku dobrych sezonów brakuje klasowego gracza Wiśle. Dolha był dobry tylko szkoda ,że sobie tak karierę zmarnował.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 01.07.2008 o godz. 00:11.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 01.07.2008, 08:16
Gdzie jest Barreto !?

Odpowiedz cytując
Michał Wróblewski
Junior Member

Od: 06.2008

Stary 01.07.2008, 08:18
Przeczytałem sobie wiadomości na pierwszej stronie. Nie widze za duzo wzmocnień. Najwięcej ruchu w obronie. Odchodzi Kokoszka - na własne życzenie prawdobopodobnie gdzieś do Włoch (Seria B) - czyżby zamienił stryjek siekierke na kijek? Zamiast niego Łukasiewicz, a także Słowa Singler. O bramkarzu cisza. A przeciez mówi się o zmianie nie od dziś. Może cos przeoczyłem...
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 01.07.2008, 08:43
Bronex napisał(a):Wyświetl post
strzeżących bramek hahaha STRZEGĄCYCH BRAMEK ... Boże czy język ojczysty taki trudny ... Ale i tak nie przebiłeś tego gościa co "przedszkole" napisał przeczkole

Do rzeczy ... Moim zdaniem przetestować warto każdego zawodnika, grunt żeby dobrze ocenić jego umiejętności. Mówisz o polskiej szkole bramkarzy ... zgoda tylko czy przypominasz sobie ,żeby jakiegoś bramkarza nasz klub wychował , wykształcił , wypromował i sprzedał za granicę do dobrego klubu. Ja sobie takiej sytuacji nie przypominam. Kowalewski to piłkarz który będzie chciał wysokiego i krótkiego kontraktu. Bramka to ważna pozycja a niestety od kilku dobrych sezonów brakuje klasowego gracza Wiśle. Dolha był dobry tylko szkoda ,że sobie tak karierę zmarnował.

Ten błąd to efekt późnej pory Bywa.

Do rzeczy... Nigdzie nie napisałem, ze to my musimy sobie tego bramkarza wychować (bo wiarę w wiślackie szkolenie młodzieży straciłem już dawno). Jakoś np Legia potrafi regularnie eksportować młodych bramkarzy, do tego za sporą gotówkę i także nie przypominam sobie by np. Fabiański, Boruc byli jej wychowankami...

Co do Lanzy... Ok to tylko testy. Ale czy można oczekiwać cudów po gościu, który nie przebił się ani w kadrze przeciętnej reprezentacji (wg wikipedii od 2004 rozegrał w niej 5 spotkań... to wydaje mi sie, że u nas Przyrowski z Cabajem więcej spotkań zaliczyli, a gdzie im do klasy europejskiej?), ani w przeciętnych klubach włoskich ? Pamiętajmy, że on nie jest już obiecującym młodzianem (26 lat), skoro więc nie gra to znaczy, że po prostu dyskwalifikują go umiejętności. A przynajmniej ja zrozumiałem, że nowy bramkarz ma być silną konkurencją dla Pawełka (w domyśle, że ma go wygryźć z bramki)...

I jeszcze jedno: sam piszesz, że bramkarz to kluczowa pozycja. Absolutnie się zgadzam! Czy zatem to wg Ciebie nie dyskwalifikuje tego pana? Jego obycie, doświadczenie?
Ostatnio edytowane przez felipe : 01.07.2008 o godz. 08:55.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 01.07.2008, 08:53
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że z Siglarem podpisaliśmy kontrakt na 1 rok z opcją przedłużenia o nastepne 2 lata. Jeśli okaże się cienki to będziemy mu płacić tylko ten sezon!
w Dzienniku Polskim to potwierdzają że ma kontrakt na 1 rok z opcja przedłużenia co w przypadku takiego zawodnika jest idealnym rozwiązaniem
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 01.07.2008, 09:08
co jak co ale chyba w naszym kraju szkoli sie na wysokim poziomie bramkarzy wiec po co szukać zagranicą ?
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 01.07.2008, 09:15
AYALA napisał(a):Wyświetl post
co jak co ale chyba w naszym kraju szkoli sie na wysokim poziomie bramkarzy wiec po co szukać zagranicą ?
ja bym powiedział że nie w kraju a głównie w Legii dobrze się szkoli bramkarzy i tu jest pytanie do Kazimierskiego bo to chyba on jest odpowiedzialny za szkolenie i wcale nie jest powiedziane że Pawełek czy Cebanu nie bedą świetnymi bramkarzami ale albo są nie pewni albo niedoświadczeni a Wisła potrzebuje bramkarza na już za 4 tygodnie pierwsze mecze o wielka stawkę.
Lanzy nie znam , Serba widziałem w dwóch meczach wybitnym bramkarzem nie jest ale może chociaż pewniejszym niż Pawełek.
Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Stary 01.07.2008, 10:00
Wisla zostala z dwoma srodkowymi obroncami (nomen omen rok temu procz Clebera,Glowy,byl Kokoszka,Dudka,Thwaite) i teraz wychodzi jak szkoli sie mlodziez w Polsce .W takiej sytuacji o podstawy sklad pwoinien walczyc ktos z mlodych a tu sciaga sie Lukasiewicza z 2 ligi hiszpanskiej i dalej jest problem
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 01.07.2008, 10:12
dlaczego osądzacie Łukasiewicz jeszcze przed jego występami?

KTO Z WAS WIDZIAŁ GO NA ŻYWO OSTATNIO CO?

załóżcie sobie pokój lamentu...

zawsze jest źle. Zawsze.
Bednarz mówi - źle
Bednarz nie mówi -źle

Jeszcze sie taki nie narodził co by każdemu dogodził
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Stary 01.07.2008, 10:22
szprotson napisał(a):Wyświetl post
dlaczego osądzacie Łukasiewicz jeszcze przed jego występami?

KTO Z WAS WIDZIAŁ GO NA ŻYWO OSTATNIO CO?

załóżcie sobie pokój lamentu...

zawsze jest źle. Zawsze.
Bednarz mówi - źle
Bednarz nie mówi -źle

Jeszcze sie taki nie narodził co by każdemu dogodził
PRzeciez w tym wypadku nikt sie nei czepia klubu ani Lukasiewicza.Chodzi mi o wniosek plynacy z tego jak sie szkoli mlodziez w Polsce i jak odstajemy w tej kwestii np. od Hiszpanii gdzie w rezerwach graja mlode nieoszlifowane perełki,a u nas Blaszczykowski sie zdarza raz na 50 lat .No ale chyba Ameryki nei odkrylem
Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita

Od: 04.2005

Stary 01.07.2008, 10:24
No a co z tym Cebanu , ja tu czegoś nie rozumiem od jakiś dwóch lat co chwila sprowadza sie do Wisły jakiegoś młodego bramkarza ponoć wielki talent w swojej grupie wiekowej , chyba mamy ich z 4 albo 5 i co nagle nie ma komu grac za Pawelka ?

a co z tym Bieńkiem , albo z tym młodym takim wysokim co bronił pod koniec zeszłego sezonu ?

jeszcz do tego Juszczyk

a Cebanu to miała być gwiazda na skale europy - niehc on gra za Mariusza !
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 01.07.2008, 10:28
K_2 napisał(a):Wyświetl post
PRzeciez w tym wypadku nikt sie nei czepia klubu ani Lukasiewicza.Chodzi mi o wniosek plynacy z tego jak sie szkoli mlodziez w Polsce i jak odstajemy w tej kwestii np. od Hiszpanii gdzie w rezerwach graja mlode nieoszlifowane perełki,a u nas Blaszczykowski sie zdarza raz na 50 lat .No ale chyba Ameryki nei odkrylem
szkolenie młodziezy, to jest bardzo szeroki temat. Jak mamy szkolić młodziez, skoro polowa w wieku 16 lat zaczyna chlać na umór, inni ćpać etc.
Nie mamy boisk, od tego trzeba zacząć. Dlaczego Hiszpanie maja lepsza technike użytkowa niz my ? Bo graja na prostych boiskach? No ale to jest tylko kropla w morzu.

Co do Bieńka, to chyba w Zniczu grał runde
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Boleck
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 01.07.2008, 11:22
K_2 napisał(a):Wyświetl post
u nas Blaszczykowski sie zdarza raz na 50 lat .No ale chyba Ameryki nei odkrylem
Mam prywatne zdanie na ten temat, jaki klub w Polsce może się pochwalić świetnie funkcjonującym skautingiem? Ja takiego nie znam, przykład Błaszczykowskiego pokazuje jakie perełki można znaleźć w polskiej lidze. Problem polega na tym, że piłkarz musi się zgłosić w tym kraju do klubu i mieć jeszcze plecy (i pomimo tego może zostać olany) a potem dopiero dostaje szansę aby się pokazać. Z uporem maniaka będę twierdził, że szansą Wisły na rozwój jest skauting, jako drugi punkt inwestycja w szkolenie młodzieży. Kupowanie zawodników to, nie chce przekoloryzować, ostateczność, ponieważ nie jesteśmy w stanie sprowadzić takich zawodników jakich sprowadzają wielkie kluby ale jak wierze jak weźmiemy się do roboty jesteśmy w stanie znaleźć jeszcze kilku takich Błaszczykowskich.
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 01.07.2008, 11:52
Wzmacniamy sie w Niemczech. Wszyscy chyba sie zgadzaja po tym losowaniu, jak najszybciej. T-R-E-N-U-J-E-M-Y !
Odpowiedz cytując
carpenter
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 01.07.2008, 12:00
Cytat:
szkolenie młodziezy, to jest bardzo szeroki temat. Jak mamy szkolić młodziez, skoro polowa w wieku 16 lat zaczyna chlać na umór, inni ćpać etc.
Nie mamy boisk, od tego trzeba zacząć.
1.Boiska sa najwazniejsze.Pzpn powinien wymusic na klubach aby czesc pieniedzy przekazanych dla klubu szla na poprawe boiska i infrastruktury, zwlaszcza w klubach zajmujacych sie szkoleniem mlodziezy.Mysle ze sytuacja na Wisle niedlugo sie zmieni i powstanie baza trenigowa z prawdziwego zdarzenia, lecz nie zmieni to faktu, ze nasi trampkarze czy juniorzy beda dalej grali na klepiskach calej malopolski.
2.Obowiazkowe sprawdzanie zawodnikow z dowodem tozsamosci przed kazdym meczem przez sedziego.Obecnie nagminne sa sytuacje, gdzie w juniorach graja pilkarze, ktorzy juz ten wiek ukonczyli, a mlodzi zawodnicy powolywani do druzyny seniorow (nieraz nawet 16 latkowie) graja mecz po meczu.Co taki wysilek oznacza dla mlodego organizmu nie ma co tlumaczyc.
3.Wydanie broszur informacyjnych, dla kazdego mlodego pilkarza, gdzie w skrocie opisane bedzie jak prowadzic sportowy tryb zycia, jaki wplyw na organizm maja uzywki i jak nie dopuscic do przetrenowania.
4.Calkowita zmiana systemu szkolenia mlodych trenerow i podejscia do mlodziezy.Kiedys do grania w pilke nie trzeba bylo nikogo namawiac, bo dla wielu byla to jedyna rozrywka. Dzis mamy Internet, gry komputerowe i milion innych rzeczy ktore mlody czlowiek moze robic zamiast isc na trening.Mlodych zawodnikow trzeba umiejetnie przyciagnac na trenigi, bo malo kogo neci perspektywa biegania dookola boiska przez 2 godziny.Pilkarze musza identyfikowac sie z klubem i gra w nim musi byc dla nich powodem do dumy.
Powód: wymuscic?
Ostatnio edytowane przez carpenter : 01.07.2008 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując
JohnnyH
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 01.07.2008, 15:40
Po dzisiejszym losowaniu nasz Boss i Bednarz powinni zrozumieć jedno. Bez solidnych wzmocnień Wisła straci kasę za grę w PUEFA bo o LM i tak moglibyśmy tylko pomarzyć. Dlatego Panie Bednarz do roboty. Kasa za Dudkę jest więc trzeba ją teraz zainwestować !!!!

Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.07.2008, 15:59
JohnnyH napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszym losowaniu nasz Boss i Bednarz powinni zrozumieć jedno. Bez solidnych wzmocnień Wisła straci kasę za grę w PUEFA bo o LM i tak moglibyśmy tylko pomarzyć. Dlatego Panie Bednarz do roboty. Kasa za Dudkę jest więc trzeba ją teraz zainwestować !!!!

Pozdrawiam
Oj przydaloby sie zainwestowac kase za Dudke, zwlaszcza w kontekscie dzisiejszego losowania. To akurat tyle, ile Beitar wydal na jednego grajaka

Jedno jest pewne. Jak slusznie zauwazyl Baszczu, Wisle brakuje ze dwoch indywidualnosci w formacji ofensywnej. Latwo sobie wyobrazic kontuzje Brozka albo Zienia, lub co gorsza obu naraz i praktycznie nikt bramkostrzelny sie nie ostaje. To bylby wielki klopot juz nie tylko w kontekscie pucharow, ale nawet w skali naszej ligi.
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 01.07.2008, 16:42
na leszczu tez sie mozna przejechac, a potem to strasznie boli, dlatego wole taki Bejtar niz inne "leszcze"..

co do wzmocnienie, to niby kadra liczy 23 pilkarzy, ale tak naprawde to mamy okolo 15 graczy, ktorzy moga w pucharach zagrac. Nie licze np Kowalskiego, czy Szabata, bo do meczow z Beitarem na pewno sie nie ograja.. Podobnie Maczynski, czy Golos, ktory tyle szans juz mial i jakos sie nie sprawdzil.
Odpowiedz cytując
Truman
Junior Member

Od: 06.2007

Stary 01.07.2008, 17:21
Jak Lanza będzie pakował takie bramy:

http://www.youtube.com/watch?v=uct0hmXvLCk

to sie nie ma co zastanawiać . U nas barkuje gości do strzelania z dalszej odległości. Kiedys był Zenek Małek, potem Darek Wójtowicz, następnie Dzidek Janik, ostatnio tylko Szymek.

Oby jeszcze miał doaswiadczenie w bronieniu...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 01.07.2008, 17:32
tofik napisał(a):Wyświetl post
Kose podpisać i jakiegoś ofensywnego pomocnika za cały hajs z transferu Dudki. Inaczej będzie dupa.

Troche się plany skomplikowały zarządcom. Liczyli pewnie na leszcza 2 rundzie i ewentualną niespodziankę w 3 lub pewny puchar uefa.

A tu zonk,by w przypadku kiedy odpadamy(odpukać) z tym Beitarem to puchary 2008/09 sie dla nas konczą.

To mzoe byc ostatnia chwila ,cos mi sie zdaje ze moez byc w tym duzo nerwowosci i podejmowania decyzjii na szybko co do transferow ,ale tak to jest jak sie czeka wlasciwie nie wiem na co..

Tez jestem za opcja powrotu Kosy,i jeszcze jakiis wysoki napastnik ,i bramkarz -mzoe ten Lanza a jak nie to Kowlewski Korona wlasnie poleciala do 2 ligi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Philips_Zaspa
Member

Od: 03.2008

Stary 01.07.2008, 19:04
Cała kasa z transferu Dudki nie zostanie przeznaczona na zakupy. Ale Beitar to sygnał, że poważnie trzeba myśleć o transferach.
Wybór był prosty i przemyślany: Wisła Kraków !

Zaspa - dzielnica Gdańska, położona na miejscu dawnego lotniska pasażerskiego, dobrze umiejscowiona pod względem komunikacyjnym ( szybki dojazd do centrum Gdańska, Oliwy i Sopotu ). Zagłębie wiernych kibiców Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Zabudowa z lat 80tych XX wieku.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.07.2008, 20:30
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4117
To było do przewidzenia, dlaczego facet po prostu nie usiądzie i nie spróbuje się wyleczyć, a potem może próbować wrócić do gry.
Odpowiedz cytując
Joaquin
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 01.07.2008, 20:41
Ja bym był spokojny o transfery. Skorża jak mówi o transferach to wspomina też o pewnych zawodnikach, których ze względu na ich klase testować nie trzeba. Z wiadomych względów nazwisk ni ujawnia, bo od razu Fuckt by napisał, że tymi samymi zawodnikami interesuje się i Legia i Lech. Nie ma potrzeby podbijać ceny
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując
Lukas_Wieniawa
Junior Member

Stary 01.07.2008, 20:47
Witam.
Co do Lanzy, to on chyba dalej jest podstawowym bramkarzem Ekwadoru. Grał w spotkaniu towarzyskim z Polską, także brać go! Na Gułę wydaje mi się, że nie ma sensu wydawać tyle kasy, skoro mamy fenomenalnego Wiślaka, który nazywa się Jirsak. Jeszcze jakby Kosa wrócił, doszedł Hernani i Arboleda (o ile nie odszedł do Lecha) Ćwielong powinien się teraz ogrywać na lewej pomocy w Wiśle lub w ataku niż siedzieć na śląskim. Jeśli forma Lobo będzie taka jak na wiosnę to wziąść go należy na ławę, na prawą pomoc Boguskiego, a w ataku Brożka z Niedzielanem. Pokonujemy Beitar (dlaczego mamy się go bać, hę? Wygramy i tyle! A nie "może wygramy".) w trzeciej rundzie pokonujemy Basel czy inny Arsenal i witaj LM! Tam zajmujemy trzecie miejsce w grupie i dochodzimy do 1/2 UEFA.
Trochę się rozmarzyłem...znaczy się... trochę za bardzo wybiegłem w przyszłość.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.07.2008, 20:58
Jeszcze jakby Kosa wrócił, doszedł Hernani i Arboleda (o ile nie odszedł do Lecha)

zmartwię cię
ODSZEDŁ BYŁ DO TEGO LECHA
ten Arboleda

zonk roku
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 01.07.2008, 21:39
W zimowym okienku transferowym Kamil Kosowski podpisał kontrakt z hiszpańskim klubem Cádiz CF. Jednak sezon 2007/2008 nie był udany dla zespołu z Andaluzji. Drużyna została zdegradowana do III ligi. W tej sytuacji w polskich mediach ostatnio zaczęto spekulować, iż Kosowski powróci być może do Wisły Kraków.
Jednak pomocnik jest podobno zdecydowany pozostać za granicą. "Kosa" odpowiedział ponoć pozytywnie na warunki kontraktu zaproponowane mu przez włodarzy APOEL-u Nikozja. Futbolista jest bardzo blisko przenosin na Wyspę Afrodyty. W chwili obecnej działacze cypryjskiego klubu szukają sposobu na szybkie rozwiązanie umowy Kosowskiego z Cádiz CF.

Warto wspomnieć, iż APOEL Nikozja niedawno pozyskał do swoich szeregów napastnika Marcina Żewłakowa. Poza tym do zespołu w czerwcu trafił Jean Paulista. Brazylijczyk zna bardzo dobrze Kosowskiego. Piłkarze grali ze sobą w krakowskiej Wiśle.
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Stary 01.07.2008, 21:52
... a wiec dalej trzeba byc cierpliwym,podziwiam wiekszosc ze wytrzymuje to tak spokojnie bo ja zyje kazda wiadomoscia na temat Wiselki a tych ktorych powinno byc duzo w tym okresie(transferowym) jest jak na lekarstwo ale mam nadzieje ze JB wie co robi i zostanie wynagrodzone to czekanie i Wisla przejdzie jak burza przez Izrael i bedziemy czekac na nastepnych rywali.
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 02.07.2008, 06:46
Adamem Kokoszką zainteresowany jest rosyjski Zenit St. Petersburg, oferują milion euro (sports.pl)
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
krzychuABG
Junior Member

Stary 02.07.2008, 07:11
W zeszłym roku sytuacja była dla nas komfortowa.8 miejsce sprzed roku sprawiło, ze mogliśmy sie skoncentrować na lidze i stąd ta kilkunastopunktowa przewaga w tym sezonie. W tym sezonie już nie będzie tak łatwo bo i przeciwnicy się wzmacniają i my będziemy musieli dzielić grę między ligę a puchary. Odpadnięcie z Beitarem oznaczałoby żenadę i koniec marzeń o LM na kilka lat, bo żeby zagrać w LM trzeba wcześniej 2,3 razy dobrze wypaść w PUEFA, żeby sobie nabic porządny ranking. Transfery są konieczne. Jeśli ktoś pisze że Jirsak jest dobry to gratuluję mu poczucia humoru.
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 02.07.2008, 07:33
[quote=krzychuABG;560798 Jeśli ktoś pisze że Jirsak jest dobry to gratuluję mu poczucia humoru.[/quote]

Ty uważasz ze jest słaby chlopie w jakim swiecie zyjesz
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów