The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,20%
osłabi 79 63,20%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,60%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Brozinhio
Banita

Od: 03.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.06.2008, 11:47
Temat Kokoszki jest zamknięty definitywnie.

Lazio to beznadziejny klub co nie potrafi się sam zażądzać, i nie wierze w ich dobre intencje. Jak chcą Dudke to dawać 4 mln € a nie kombinują.

Skoro Kowalewski jest do kupienia za 400 tyś € to ja nie wiem na co my czekamy. To ze ostatnio był w słabszej dyspozycji nic nie znaczy. Jeszcze może być lepszy niż 1 rok temu kiedy wszyscy się nim zachwycali. Zresztą i tak jest o niebo lepszy od Pawełka, a 400 tyś € to śmieszne pieniądze za piłkarza tej klasy.

To samo z Boninem za 500 tyś zł to już Lewczuk jest wart więcej a chyba nie trzeba mówi8ć że to piłkarz o 3 klasy lepszy, na pewno zwiększyłby konkurencję w zespole.

No i na koniec Hernani - jak dla mnie obrońca z największym potencjałem w naszej lidze, Świetne warunki fizyczne , dobrze gra głową do tego bardzo szybki jak na obrońcę, ma 24 lata. Rok temu chciała go Steua za 2 mln € ale kupili kogoś innego. A teraz 400 tyś € Jestem pewien że po roku uczciwej pracy w Wiśle byłby naszym najlepszym obrońca, a kto wie czy nie zawodnikiem ! Brać go od zaraz !! (tylko pewnei nie my jedni będziemy nim zainteresowani.)

PS. Nie wiem jak można było pozwolić by Kowalczyk i Jodłowiec uciekli z naszej ligi - kolejni utalentowani piłkarze przeszli nam koło nosa ;/
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 20.06.2008, 12:07
Cytat:
Wisła zażąda wyjaśnień od Kokoszki

W dniu 22 maja 2008 roku Adam Kokoszka wysłał do zarządu Wisły Kraków pismo, które przesłał także do FIFA i PZPN. Oto jego treść:

„Przedmiot: Wypowiedzenie na mocy paragrafu 17 według regulaminu FIFA

W oparciu o paragraf 17 regulaminu FIFA i wynikające z niego prawa dotyczące statusu i transferów piłkarzy, niniejszym pismem chciałbym formalnie poinformować, iż wypowiadam mój kontrakt o profesjonalne uprawianie piłki nożnej obowiązujący mnie od dnia 01.07.2005 z klubem Wisła Kraków SA.

Aktualne wypowiedzenie zostało wysłane na zasadach przewidzianych w wymienionym powyżej regulaminie FIFA, tzn.

a) w terminie 15 dni od ostatniego oficjalnego meczu rozgrywek ligi polskiej

b) po upływie trzech lat od podpisania kontraktu, w przypadku wnioskodawcy (poniżej podpisanego) na koniec sezonu 2007/2008-06-20

Zgodnie z regulaminem i przepisami, które weszły w życie, mój kontrakt będzie mógł być rozwiązany na koniec sezonu 2007/2008, z dniem 30.06.2008, w związku z czym od początku sezonu 2008/2009 jestem wolnym zawodnikiem, który może akceptować oferty kontraktów wpływające od innych klubów piłkarskich.

Z poważaniem

Adam Kokoszka”

Wisła Kraków nie zgadza się z argumentacją zawodnika. Klub jest zaskoczony i zbulwersowany informacją przesłaną przez Kokoszkę. Wisła Kraków na pierwszym treningu zażąda od Adama Kokoszki wyjaśnień w tej sprawie.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Z oficjalnej strony...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 20.06.2008, 12:18
ojjj ale sie Adaś wkopał....mimo wszystko gdyby Głowa miał odejść to na miejscu zarządu nie wypuszczałbym Kokoszki z klubu.
What's new?

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 20.06.2008, 12:23
Z tej oficjalnej informacji można wyciągnąć również pozytywne wnioski:

1. Klub jest w stanie przez długi okres czasu zachować w tajemnicy taką informację - to bardzo przydatne przy negocjacjach kontraktowych w sytuacji, gdy nie ma zbyt wiele kasy na wzmocnienia.
2. Wersja przedstawiona wczoraj przez Ochalika - chodzi mi o stanowisko klubu - nie jest tylko naprędce wymyśloną bzdurą. Być może faktycznie były jakieś aneksy do kontraktu i skończy się tak jak z Gargułą.

Niemniej w takiej sytuacji biorąc pod uwagę interes klubu, który jest dla mnie w tej sprawie najważniejszy postępowania Kokoszki należy ocenić jednoznacznie.
Bez względu na rozstrzygnięcie jego kariera w Wiśle dobiegła końca.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 20.06.2008, 12:30
sandomingo napisał(a):Wyświetl post

Niemniej w takiej sytuacji biorąc pod uwagę interes klubu, który jest dla mnie w tej sprawie najważniejszy postępowania Kokoszki należy ocenić jednoznacznie.
Bez względu na rozstrzygnięcie jego kariera w Wiśle dobiegła końca.
zdecydowanie sie nie zgadzam dla interesu klubu jeżeli racja jest po naszej stronie, jest pokazanie miejsca w szeregu Kokoszce czyli odesłanie do drugiego zespołu i dopiero po jakimś okresie jakakolwiek rozmowa z piłkarzykiem , no chyba że faktycznie dostaniem dobrą ofertę to niech wypierd...

jak widać spraw jest juz trochę stara i może Kokoszka zrozumiał że popełnił błąd wczorajsze oświadczenie
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 20.06.2008, 12:43
Brozinhio napisał(a):Wyświetl post
Lazio to beznadziejny klub co nie potrafi się sam zażądzać,/
Sam jestes beznadziejny, cycu.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
hudinho
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 20.06.2008, 12:44
Cytat:
Iwański formalnie legionistą

źródło: legia.com/własne

W dniu dzisiejszym Maciej Iwański oficjalnie został zawodnikiem warszawskiej Legii. Już wczoraj informowaliśmy, że jego przejście na Łazienkowską jest przesądzone, ponieważ piłkarz wraz z menedżerem godzinach popołudniowych odbyli pomyślne rozmowy z Mirosławem Trzeciakiem. Kilkanaście minut temu złożyli podpisy pod trzyletnim kontraktem.

To chyba największe do tej pory wzmocnienie "Wojskowych" w przerwie letniej.

Wczoraj Iwański wziął udział w testach medycznych i treningu, który odbył się na Agrykoli.
no i amen, szerokiej drogi Macieju

Kokoszka się pieknie w.......ił. Gdyby sie okazało, że nie ma racji to chyba będzie skończony w klubie. Jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika Wszyscy byli przekonani ze to DUDKA skorzysta z prawa Webstera a tu Adaś spierdala

ojj Adaś Adaś coś ty najlepszego zrobił

Cytat:
Sam jestes beznadziejny, cycu.
hehe spokojnie 7 kotów

i jeszcze słówko jeżeli chodzi o posezonową wyprzedaż w Koronie Kielce: Hernani! Bonin, Kowalewski! szczególnie ten pierwszy bo wiadomo co sie dzieje z Głową, Kokoszką... lepiej zalatwic rosłego solidnego obronce
Ostatnio edytowane przez hudinho : 20.06.2008 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując
Gabri
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 20.06.2008, 13:04
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
z tekstu wyraźnie wynika że Wisła/Bednarz twierdzi że Kokoszka nie może odejsc na podstawie prawa Webster i dopiero za 2,5 roku może z niego skorzystać , czyli jak dobrze rozumiem to prawo to niedawno Kokoszka musiał podpisać jakiś aneks

jeżeli tak jest prawda to Kokos ładnie wpadł i jak ładnie nie przeprosi i nie podpisze nowego kontraktu to do rezerw Go
podobno za przystępne pieniądze Hernani jest do wyciągnięcia więc nie ma problemu
No więc o to chodzi, że to Bednarz twierdzi. Teraz pozostaje się modlić, że UEFA będzie twierdzić podobnie jeśli sprawa do nich trafi.

A ja odnosiłem się głównie do tego, że zaoferowano facetowi lepszy kontrakt gdy już ucieka z klubu (bo tuż przed Euro, o czym też jest mowa w tekście) co jest delikatnie mówiąc, mocno spóźnione. Wcześniej nie zasłużył na taki lepszy kontrakt, a nagle jak zaczął deklarować, ze odchodzi to się pojawiła lepsza oferta z klubu? No bez jaj, żaden poważny klub tak się nie zachowuje. Albo mogli go olać z góry na dół - tylko wtedy nie mieć pretensji, że będzie chciał spieprzać. Albo mogli mu od razu zaoferować taki kontrakt na jaki mogli się zgodzić i wtedy nie wyskakiwać z lepszymi ofertami gdy facet już zadeklarował, że odchodzi. Bo to świadczy o tym, że dla klubu zawodnik zyskuje na wartości dopiero gdy stara się od niego uciec - co ośmiesza sam klub i daje jasny sygnał do pozostałych zawodników, że są bardziej wartościowi dla klubu gdy starają się z niego spieprzyć.

Jedyny plus dla klubu to, że zdołał to ukryć przed mediami na kilka tygodni, co świadczy o sporej szczelność w Wiśle. Ale prędzej czy później sprawa musiała wyjść na jaw.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 20.06.2008, 13:08
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
zdecydowanie sie nie zgadzam dla interesu klubu jeżeli racja jest po naszej stronie, jest pokazanie miejsca w szeregu Kokoszce czyli odesłanie do drugiego zespołu i dopiero po jakimś okresie jakakolwiek rozmowa z piłkarzykiem , no chyba że faktycznie dostaniem dobrą ofertę to niech wypierd...

jak widać spraw jest juz trochę stara i może Kokoszka zrozumiał że popełnił błąd wczorajsze oświadczenie
Ja nie chcę już tego przerabiać. Przypadek z Uche wystarczy. Gość będzie bardzo żałował, wyrazi skruchę itd.
A myślał będzie tylko o tym, jak bardzo go skrzywdzono i jak mu smutno i źle.
Jeżeli się okaże że racja jest po stronie klubu to wystawiłbym go na listę transferową + gra w drużynie Młodzieżowego Mistrza Polski. Przecież wujek Leo i tak załatwi mu klub w Holandii.
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 20.06.2008, 13:20
Iwański w Legi.
http://www.legialive.pl/news/26449_I...egionista.html
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 20.06.2008, 13:52
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ja nie chcę już tego przerabiać. Przypadek z Uche wystarczy. Gość będzie bardzo żałował, wyrazi skruchę itd.
A myślał będzie tylko o tym, jak bardzo go skrzywdzono i jak mu smutno i źle.
Jeżeli się okaże że racja jest po stronie klubu to wystawiłbym go na listę transferową + gra w drużynie Młodzieżowego Mistrza Polski. Przecież wujek Leo i tak załatwi mu klub w Holandii.
jednak za dużo do stracenia ma Kokoszka aby strzelać kolejne fochy a co do Uche to moim zdaniem klub popełnił błąd że po meczu z PAO go sprzedali za śmieszne pieniądze, i w ogóle dziwne było że niektórym finansowo bardziej opłacało sie odpaść z LM

a na Uche czy teraz ewentualnie na Kokoszce można zrobić pokazówkę co robi klub z niepokornymi piłkarzami

P.S. a co do Lazio musimy sprawdzić czy to nie faszystowski klub, zresztą My nie musimy już to ktoś sprawdza

Sportowe Fakty napisał(a):Wyświetl post
Wisła pozyska dwóch obrońców!?
autor: Sebastian Staszewski
Już w tym tygodniu kadrę krakowskiej Wisły może zasilić dwóch obrońców. Pierwszym będzie Grzegorz Bartczak z Zagłębia Lubin, który czeka już tylko na decyzję prezesa Zagłębia Pawła Jeża. W piątek to właśnie Jeż podejmie decyzję czy dojdzie do wspomnianego transferu. Drugim wzmocnieniem Wisły będzie defensor Znicza Pruszków Igor Lewczuk. Młody piłkarz zapowiada, że decyzję podejmie do niedzieli.
Jak udało się nam dowiedzieć Grzegorz Bartczak jest zdecydowany na przenosiny na Reymonta, ale piłeczka jest po stronie włodarzy Zagłębia. W piątek prezes Paweł Jeż i dyrektor sportowy zespołu Miedziowych Jakub Jarosz mają podjąć decyzję czy decydują się na sprzedaż utalentowanego obrońcy. Bartczak ma wpisaną w kontrakt klauzulę odstępnego wynoszącą 600 tys. euro, ale wątpliwe by Wisła zapłaciła dokładnie tą kwotę. Jarosz jest skłonny zejść z ceny tak, jak w wypadku Macieja Iwańskiego, który przechodzi do stołecznej Legii. Prawdopodobnie Bartczak przyjdzie do Krakowa za ok. 450 tys. euro.

- Nie chciałbym się jeszcze wypowiadać na ten temat. Dopiero jak zapadnie decyzja to porozmawiamy. Na prawdę nie wiem jak potoczy się moja przyszłość. Rozmawiałem z prezesem ale to była rozmowa, której nie zdradzę. Ja oczywiście chciałbym zagrać w Wiśle, bo to świetny klub, ale teraz pewne sprawy nie zależą ode mnie - ucina Bartczak.

- Nie ma tematu odejścia Grzegorza do żadnego klubu. Mieliśmy w sprawie jego osoby pewne zapytania, ale brak było konkretnych ofert. Na dzień dzisiejszy nie przewiduję, aby Grześ Bartczak nas opuszczał. No chyba, że ktoś wyłoży na stół sumę odstępnego zapisaną w kontrakcie piłkarza. Wtedy nie mamy już żadnych mocy prawnych, aby taką ofertę odrzucić - zaprzecza wszystkiemu dyrektor sportowy Jakub Jarosz.

Dyrektor Wisły Jacek Bednarz, tak jak prawą, chcę wzmocnić także lewą obronę. Już dwa tygodnie temu informowaliśmy, że zarówno Wisła ze Zniczem jak i Igor Lewczuk z Wisłą są dogadani. Bednarz przedstawił 23-latkowi korzystne warunki umowy i decyzja zależy tylko od Lewczuka. Za wychowanka Hetmana Białystok Znicz oczekuje 500 tys. zł i Wisła jest w stanie takie pieniądze zaoferować. Jak przyznaje sam Lewczuk obawia się o miejsce w składzie zespołu Macieja Skorży i zastanawia się czy nie przyjąć konkurencyjnej oferty z Jagielloni Białystok.

- Zastanawiam się. Muszę podjąć decyzję czy idę do Wisły czy do Jagiellonii. Wiadomo, że Wisła to Wisła ale muszę też brać pod uwagę, że w Krakowie będzie bardzo ciężko się przebić a w Białymstoku zdecydowanie łatwiej. No ale ciągle klasa Wisły i możliwość gry w Lidze Mistrzów robi swoje wrażenie. Od dyrektora Bednarza dostałem już ofertę i warunki mi pasują. Ale ciągle się waham. Muszę podjąć decyzję do niedzieli. W Pruszkowie też się niecierpliwią bo muszą wiedzieć kto będzie do ich dyspozycji - mówi 23-letni obrońca.

Oprócz Bartczaka i Lewczuka Jacek Bednarz planuje jeszcze jeden bądź dwa transfery. Być może pod Wawel ściągnięty zostanie ktoś z pary Łukasz Garguła - Radosław Majewski. Ten pierwszy odpoczywa w rodzinnej Iłowie i odcina się od wszelkich spekulacji. - Chcę się skupić na rodzinie i odpoczynku. Porozmawiamy kiedy indziej - tłumaczy. GKS Bełchatów jest skłonny puścić Gargułę do innego klubu, ale nie za mniej, niż milion euro. Dokładnie GKS oczekuje 1,2 miliona euro, czyli cztery miliony złotych. Włodarze z Bełchatowa muszą pamiętać, że już zimą "Guła" będzie mógł podpisać umowę, z kim będzie chciał i latem odejść za darmo. Być może bełchatowianie w akcie desperacji zejdą z ceny nawet o połowę byleby tylko zarobić na reprezentacyjnym pomocniku.

Zupełnie inaczej sprawa wygląda z Radosławem Majewskim. Groclin za swojego piłkarza chce otrzymać aż 3 miliony euro, co dla polskich klubów jest kwotą abstrakcyjną. W rozmowach z działaczami często przewijała się kwota miliona euro ale i te pieniądze dla naszych klubów są na pojedynczy transfer nieosiągalne. Oprócz Majewskiego pod Wawel mogą przyjść także wystawiony na listę transferową Korony Kielce Wojciech Kowalewski oraz inny piłkarz Zagłębia, pomocnik Szymon Pawłowski.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 20.06.2008 o godz. 14:10.
Odpowiedz cytując
Thomé
Member

Od: 05.2008

Stary 20.06.2008, 14:24
Ten Kokoszka oci***ł!
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13304
Odpowiedz cytując
barthok
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 20.06.2008, 14:25
chciałem tylko zauważy że jak Zagłębie grało z PGE to Iwański zawsze pozostawał w cieniu Garguły..
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Stary 20.06.2008, 14:47
Cytat:
Dyrektor Wisły Jacek Bednarz, tak jak prawą, chcę wzmocnić także lewą obronę. Już dwa tygodnie temu informowaliśmy, że zarówno Wisła ze Zniczem jak i Igor Lewczuk z Wisłą są dogadani.
Wszystko fajnie tylko, że Lewczuk to prawy obrońca, a trzech prawych to my nie potrzebujemy chyba że Baszczu gdzieś się wybiera. Zapewne główny cel to Bartczak a jak Zagłębie z ceny nie spuści to w rezerwie pozostawili sobie opcje Lewczuka.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 20.06.2008, 14:50
Lewczuk może grać również na środku obrony, byłby alternatywą w razie odejścia Kokoszki.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.06.2008, 14:53
Kokoszka zachowuje się jak szczur, myślę, że zbliża się koniec jego kariery w Wiśle. Przykre, że zawodnik nie ma żadnego szacunku dla klubu, kibiców, kolegów. Woda sodowa działa... Rozumiem, że ma umiejętności ale póki co jest za słaby na zachód. Baa, nawet w Wiśle nie może się przebić.
Straciłem szacunek dla tego chłopaka - bądź co bądź zdolnego.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.06.2008, 15:43
co do wspólpracy z Lazio to jestem jak najbardziej za, fajnie jakby udało sie z ich rezerw ściagnąć takiego kolesia jak ten Napoleoni z Widzewa który nieźle wymiata w naszej lidze.
Odpowiedz cytując
łuk79
Junior Member

Stary 20.06.2008, 15:52
Dobrze, że Bartczak przyjdzie. Za rok będzie jak znalazł, bo przecież Baszczyńskiemu kończy się kontrakt
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 20.06.2008, 15:55
łuk79 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że Bartczak przyjdzie. Za rok będzie jak znalazł, bo przecież Baszczyńskiemu kończy się kontrakt
Nie byłbym takim optymistom w sprawie transferów w naszym klubie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 20.06.2008, 16:00
Mnie pomysł współpracy z Lazio bardzo się podoba. Szczególnie, że oba kluby tak naprawdę interesują zupełnie różne przedziały cenowe piłkarzy, tak więc spokojnie mogliby udostępnić nam dostęp do własnej bazy danych zawodników, bez obaw o konkurencję z naszej strony

Poza tym mógłby to być dobry argument w negocjacjach z młodymi zawodnikami na dorobku - Wisła jako przystanek do ligi włoskiej(może się znajdzie jakiś frajer, co w to uwierzy).
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 20.06.2008, 16:03
Po przeczytaniu oficjalnej nasuwa się jedna myśl: Kokoszka, jak najdalej od mojego klubu, szczurze.

Co do transferów: Ja jestem jak zwykle optymistycznie nastawiony i zobaczycie, że na koniec sezonu będzie "na moim".
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 20.06.2008, 16:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Poza tym mógłby to być dobry argument w negocjacjach z młodymi zawodnikami na dorobku - Wisła jako przystanek do ligi włoskiej(może się znajdzie jakiś frajer, co w to uwierzy).
Kokoszka a tak poważnie to przy transferze Błaszczykowskiego miała być nawiązana też jakaś współpraca.. Żeby nie było tak że Wisła sprzeda Darka a Lazio później nas oleje.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 20.06.2008, 16:12
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Kokoszka
Masz rację
Ściąganie graczy, którzy mają niepoukładane w głowie może w ostatecznym rozrachunku nie wyjść nam na zdrowie.
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
a tak poważnie to przy transferze Błaszczykowskiego miała być nawiązana też jakaś współpraca.. Żeby nie było tak że Wisła sprzeda Darka a Lazio później nas oleje.
Mam nadzieję, że wyciągnięto jakieś wnioski.
Ale za Błaszczykowskiego Niemcy zapłacili uczciwą cenę, więc nie był to raczej sposób na jej zbicie. Ot, klasyczna - jak to się po żołniersku mówi - "mowa trawa".
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 20.06.2008, 16:25
treść tego pisma jest o tyle żałosna, że o ile mi wiadomo 30 czerwca br. on może dopiero ewentualnie WYKUPIĆ swój kontrakt, a nie akceptować oferty kontraktowe zespołów z zagranicy (co będzie mógł robić gdy już anuluje kontrakt z Wisłą poprzez wykupienie)

stwierdzenie: mój kontrakt będzie mógł być rozwiązany na koniec sezonu 2007/2008, z dniem 30.06.2008, w związku z czym od początku sezonu 2008/2009 jestem wolnym zawodnikiem, który może akceptować oferty kontraktów wpływające od innych klubów piłkarskich. jest bzdurą.

Sam ten fakt przemawia za tym, że on nie ma pojęcia co robi, interesuje go tylko UCIECZKA.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 20.06.2008, 16:33
Pozostaje się modlić o to, żeby ktoś chciał go kupić za rozsądną cenę. Bo takiego za przeproszeniem 'wrzodu'.. tu nie potrzebujemy.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Brozinhio
Banita

Od: 03.2008

Stary 20.06.2008, 16:53
Ale pieprzycie - jasne że chciało by się żeby wszyscy chcieli grać u nas nawet za darmo, ale Kokoszka jak widać przedkłada nad to kwestię pieniężną. Będąc reprezentantem kraju, jadąc na Euro , jest tylko rezerwowym w klubie a jego zarobki ą prawie że juniorskie. Więc widząc szanse na zwiększenie zarobków i zmiane otoczenia, wykorzystał to co podsuoł mu jego manager. Nie ma w tym nic dziwnego. Piłkarz to pracownik, i jak większość pracowników, nie pracuje z miłości do pracodawcy tylko za $$. Z tym że wydaje mi się że teraz kiedy nie udało mu się uciec kuchennymi drzwiami, nie odbije się to na jego grze, i będzie dalej zapieprzał bo to taki typ zawodnika. Nie ma co się na siebie wzajemnie obrażać, tylko dać mu karę dyscyplinarną, a jak okaże skruche częściej wstawiać do składu by się rozwijał. Za rok albo sie go sprzeda za duże pieniadze albo przedłuży kontrakt ot co.
Odpowiedz cytując
Gabri
Senior Member

Stary 20.06.2008, 16:57
Kariera Kokoszki u nas jest już raczej jednak skończona. Będą kwasy w drużynie, a sam zawodnik pewnie nie będzie miał żadnej motywacji do gry. Z niewolnika nie ma pracownika. Na tym etapie gdy facet postanowił spierniczyć ani spóźniona marchewka (oferty lepszego finansowo kontraktu). ani kij (ew. odsunięcie do rezerw) nic tu nie dadzą. Pewnie wróci do klubu na krotko, ale pożytku już z niego dla drużyny nie będzie żadnego. Skończy się pewnie tak, że potuła się po rezerwach, a potem się dogada z klubem i za część odstępnego rozwiążą kontrakt. Od teraz Wisła musi zacząć szukać nowego obrońcy bo Cleber lada moment na emeryturę pójdzie, a przy braku kontraktu zadowalającego obie strony Głowa też może chcieć spitolić za granicę. I się okaże, że nie mamy środkowego obrońcy.

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=18198

To tylko spekulacje dziennikarskie, ale jeśli dałoby się 2 z tej grupy (poza przereklamowanym Gargułą) ściągnąć to byłoby sensowne wzmocnienie dla klubu.
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 20.06.2008, 16:57
Misiu pysiu kolorowy, a czy nie mógł przysłać pisma, w którym informuje, że chciałby zostać wystawiony na listę transferową czy nawet porozmawiać z Bednarzem?
To Ty pieprzysz i pieprzyć będziesz póki nie zrozumiesz że między odejściem a ucieczką NIE MA ZNAKU RÓWNOŚCI!
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 20.06.2008, 17:02
Mam taka piekna wizje. Kokoszka podpisuje kontrakt z jakims klubem zagranicznym. Fifa uznaje ze nie mogł. Płaci odszkodowanie klubowi zagranicznemu, płaci odszkodowanie Wiśle, a Cupiał go wypożycza do Puszczy Niepołomice
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 20.06.2008, 17:18
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Mam taka piekna wizje. Kokoszka podpisuje kontrakt z jakims klubem zagranicznym. Fifa uznaje ze nie mogł. Płaci odszkodowanie klubowi zagranicznemu, płaci odszkodowanie Wiśle, a Cupiał go wypożycza do Puszczy Niepołomice
idź się lepiej poucz Postępowania Sądowoadministracyjnego na wtorek
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów