The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
filip_wislak
Senior Member

Od: 09.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.06.2008, 20:14
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
Dudka przynajmniej mowi otwarcie, ze chce odejsc, a nie jakies sranie po scianach.
Tutaj się zgodzę. Dudka mówi otwarcie, że chce odejść (nie podoba mi się to), ale chociaż jakoś się zachował co do Prawa Webstera. Kokoszka jak ch** by z niego skorzystał, a jak okazało się, że to nie był profesjonalny kontrakt to zaczął mówić, że nic takiego nie złożył...(tego pisma, że chce skorzystać z Prawa Webstera) Przydało by się żeby do końca kontraktu grzał ławę w młodej ekstraklasie...
Ostatnio edytowane przez filip_wislak : 19.06.2008 o godz. 20:17.
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 19.06.2008, 21:03
Cytat:
Jak piłkarz, który nie walczy o pierwszą jedenastkę w przeciętnej drużynie (w skali europejskiej) tylko .......i, że po 2 meczach jest zmęczony, może mieć jakiekolwiek złudzenia, ze nie będzie siedział na głębokiej rezerwie w jednej z najsilniejszych lig świata? Ambicja? Raczej przerost formy nad treścią.
Zgadzam się gość wyżej sra niż głowę ma... skutek uboczny Leo i chyba nie tylko Leo, wszyscy mówią że to wielki piłkarz, tylko u nas jakoś zasypia na tej obronie... pokory więcej pokory, bo jak się tego nie nauczy zawsze będzie widział wszędzie spiski... i układy przeciwko niemu.

Dudka, jego wybór osobiście uważam że w Wiśle nie osiągnął jeszcze wszystkiego co ma do osiągnięcia i może być za wcześnie na wyjazd do serie A.
Cytat:
Karierę w Wiśle zaczynał jako lewy obrońca. Nagle mu zaczeło nie pasować to sobie zażyczył środek obrony. Tam też mu się znudziło to wziął środek pomocy na którym nic nie gra.
Też uważam że to urodzony lewy obrońca, i u nas grał najlepiej na tej, że pozycji na początku sezonu, ale Leo twierdził inaczej zrobiono z niego genialnego rozgrywającego, a to chyba nie taki piłkarz

A już z totalnie innej beczki i bez tych zawodników, liga będzie nasza, a o LM powalczymy, nie siać paniki, a z tego co wiem, możecie mnie wyprowadzić z błedu Bednarz czas ma do 31 sierpnia, aby wzmocnić Wisłę, dajmy chłopakowi popracować, a rozliczymy go później, z tego co zrobił i jaki będzie miało to wpływ na drużynę

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 19.06.2008, 21:12
Choc sam sie nie pokoje o transfery to jednak 3eba byc cierpliwym i niema co wieszac psow na JB,a tu cos dla naszych Kibicow "placzkow'

http://www.tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=3132

http://www.tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=3133

Pozdrawiam goraco!!!!
Odpowiedz cytując
grzehuck
Junior Member

Od: 02.2008

Stary 19.06.2008, 21:15
obawiam się o tą naszą obronę. rozlatuje się okropnie.
Odpowiedz cytując
Thomé
Member

Od: 05.2008

Stary 19.06.2008, 21:26
Jezu Chryste, sensacje! Przypomnę tylko, że ów serwis z nieoficjalnych informacji informował już, że Kosowski przedłużył kontrakt z Wisłą.
Mi na Iwańskim w ogóle nie zależy. Tomas Jirsak to jest zawodnik, a nie ten pseudo gwiazdorek.
Ostatnio edytowane przez Thomé : 19.06.2008 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 19.06.2008, 21:42
http://legia.com/www/pliki/newsy/cbmp4.JPG

No nie przesadzajcie już z tymi waszymi nadziejami.
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 19.06.2008, 21:42
Jezu Chryste, sensacje! Przypomnę tylko, że ów serwis z nieoficjalnych informacji informował już, że Kosowski przedłużył kontrakt z Wisłą.
Mi na Iwańskim w ogóle nie zależy. Tomas Jirsak to jest zawodnik, a nie ten pseudo gwiazdorek.[/quote]

Bardzo cenie Tomasa i wierze ze sie rozegra na dobre w tym sezonie(dostanie wiecej szans od trenera) ale Iwanski wedlug mnie jest wartosciowym zawodnikiem i same statystyki przemawiaja za jego przydatnoscia do Wisly,ale to jest moje zdanie i tyle w tym temacie.
Odpowiedz cytując
grudziadzanin
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 19.06.2008, 21:44
Marcin Zając podpisał kontrakt z Ruchem Chorzów.Pisze to tutaj,dlatego że Marcin był wymiany jako jeden z kandydatów do wzmocnienia naszego zespołu

Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 19.06.2008, 21:52
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Wez załóż sobie temat z samymi swoimi zlotymi myslami.
nie gra wiec chce stad s.......ic - to jest proste jak konstrukcja cepa , jednak widze ze zbyt skomplikowane dla Ciebie.
Co ma tu gnic kolejne 3 lata, modlac sie wieczorami by jeden badz drugi sie polamal
Moze jest za slaby i tyle - natomiast chec odejscia jest naturalna - Rozumiem ze wielki Maćko siedzialby na ławie dotad, dokad hemoroidy nie zryly by mu dupska
Nie spinaj się, bo zwieracze puszczą i będzie problem...No offence oczywiście, zapraszam do tematu, który założył Emsi w ABG i przemyśl kilka spraw - to jest raz.

Dwa - koledzy wyżej wszystko Ci ładnie wytłumaczyli.

Trzy - pogrubione - otóż "wielki Maćko" w swojej kochanej Wiśle mógłby spędzić całe życie siedząc na ławce rezerwowych, a i jeszcze zgarniając przy tym kasę i świetnie się bawiąc - bardziej.
Akurat ja tu chyba nie jestem odpowiednim przykładem, bo jak napisał Szprotson, dla Kokoszki Wisła jest tak samo ważna jak Ruch Wysokie Mazowieckie. Ze mną natomiast sytuacja ma się zgoła odmiennie.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.06.2008, 21:52
Nie ma co rozpaczać, przyjdzie Varga, Barreto i załatają braki po Głowie czy Kokosie. Ewentualnie cofnie sie Sobola do obrony i juz. Po co ten płacz.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 19.06.2008, 22:17
grudziadzanin napisał(a):Wyświetl post
Marcin Zając podpisał kontrakt z Ruchem Chorzów.Pisze to tutaj,dlatego że Marcin był wymiany jako jeden z kandydatów do wzmocnienia naszego zespołu
Dzięgi Bogu do nas nie trafił!

Co to u nas zakład wypoczynkowy dla emerytów?
Odpowiedz cytując
Thomé
Member

Od: 05.2008

Stary 19.06.2008, 23:14
Z cyklu "nie dla Wisły".

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13301
Odpowiedz cytując
don Providence
Member

Od: 07.2003

Stary 19.06.2008, 23:33
co do Barreto to wie ktoś co z nim jest? ja bym chciał żeby wrócił...
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 19.06.2008, 23:52
Ale się porobiło . Jakaś gazeta pisze głupoty wyssane spod brudnego paznokcia a wy się przejmujecie. Kokoszka faktycznie parę razy wspominał o tym ,że chce grać regularniej w pierwszym składzie , ale czy kiedykolwiek jakoś stanowczo powiedział sprzedajcie mnie ,chcę odejść. Moim zdaniem Kokoszka doskonale zdaje sobie sprawę ,że jeżeli trafi do Serie A to raczej rzadziej będzie grał w pierwszym składzie nawet niż w Wiśle. A w tej formacji (obrona) potrzebne jest doświadczenie zdobywane w regularnych występach a nie gnicie gdzieś w głębokich trzecioligowych rezerwach włoskiego klubu. Prawda jest taka ,że wielu takich pewnych siebie polskich "gwiazd" już z naszej ligi wyjeżdżało i wracało z podkulonym ogonem i odciskami na dupsku. Druga kwestia to realizm. Nie oszukujmy się w klubach Serie A to takich Kokoszków to jest cała armia ,która czeka co sezon na swoją szansę. Więc nie wiem po co mieliby sprowadzać piłkarza z Polski jak mają swoich. Mnie jakby jakiś klub z czołówki Serie A zaproponował wymianę w stylu - my wam obrońce powiedzmy dwudziestoletniego który od 6 roku życia się szkoli u nas , a wy na Kokoszkę to bym się z miejsca zgodził... ;-)

Poza tym nikt w klubie nie jest na tyle głupi ,żeby sprzedawać teraz perspektywicznego obrońcę (jak na polski ugór) w sytuacji kiedy mamy braki w tej formacji. Tutaj raczej poza kontraktem dla Arka to by trzeba pomyśleć nad sprowadzeniem jakiegoś obrońcy albo postawić na jakiś wychowanków jeżeli istnieją realne przesłanki ,że może coś z nich być w przyszłości.

Teraz tylko czekać i się modlić żeby nasz kochany Darek "Pewność Siebie" Dudka został kupiony przez jakiś klub za godziwe pieniądze i jakoś te pieniądze spożytkować rozsądnie (Pawłowski , Majewski ... nie wiem kto tam jeszcze... Basta ;-) )
Ostatnio edytowane przez Bronex : 19.06.2008 o godz. 23:56.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 20.06.2008, 01:46
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Ale się porobiło . Jakaś gazeta pisze głupoty wyssane spod brudnego paznokcia a wy się przejmujecie.
a co dla ciebie oznacza ten fragment:
Cytat:
Rzecznik prasowy Wisły, Adrian Ochalik potwierdził, że Adam Kokoszka złożył pismo informujące o chęci odejścia z klubu na zasadach prawa Webstera.

- Według nas trzyletni okres jeszcze nie minął, gdyż Adam jest związany profesjonalnym kontraktem dopiero od pół roku - podkreśla Ochalik. - Nie wiem, być może Adam i jego prawnicy biorą pod uwagę okres, w którym piłkarz grał u nas na stypendium sportowym. Tymczasem w prawie Webstera jest wyraźnie zaznaczone, że liczy się profesjonalny kontrakt.
Cytat:
Poza tym nikt w klubie nie jest na tyle głupi ,żeby sprzedawać teraz perspektywicznego obrońcę (jak na polski ugór) w sytuacji kiedy mamy braki w tej formacji. Tutaj raczej poza kontraktem dla Arka to by trzeba pomyśleć nad sprowadzeniem jakiegoś obrońcy albo postawić na jakiś wychowanków jeżeli istnieją realne przesłanki ,że może coś z nich być w przyszłości.
Sęk w tym, że Wisła nie będzie miała nic do gadania...

Cytat:
Przepis ten zezwala zawodnikom związanym z pracodawcą długoletnią umową na zmianę barw po wygaśnięciu trzyletniego tzw. okresu ochronnego.
Ja tam płakać po nim nie będę... Poza tym, że musi baaardzo podlizywać się do holendra, niczym sie nie wyróżnia... Zawsze jak dostawał szanse coś musiał zawalić... Jest po prostu słaby...
21312
Odpowiedz cytując
DAVE
Senior Member

Stary 20.06.2008, 06:17
Wisła Kraków zostanie klubem partnerskim Lazio Rzym. Na początek w ramach współpracy pod Wawel trafić może 25-letni bramkarz Tomasso Berni.
Krakowianie szukają nowego bramkarza, bo wiosną trener Maciej Skorża nie był w pełni zadowolony z postawy Mariusza Pawełka.

Berni skorzysta z oferty Wisły, bo ma już dosyć przesiadywania na ławce rezerwowych Lazio. W minionym sezonie nie rozegrał żadnego spotkania.
W rzymskim zespole nie mam większych szans na grę. Liczę, że klub zgodzi się na transfer i wreszcie znajdę drużynę, gdzie na mnie postawią. Wisła to ciekawa propozycja, dlatego że w przyszłym sezonie będzie grać w europejskich pucharach - mówi 25-letni wychowanek Interu Mediolan.

PS/Onet
semprini, klancyk i części niesforne....
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 20.06.2008, 06:21
To co dzisiaj podał PS wczoraj podał fakt. Więc mi się nie wydaje y to była prawda.
Odpowiedz cytując
ZNAMEK
Member

Od: 09.2004

Stary 20.06.2008, 07:49
Kilka informacji na temat przyszłego bramkarza Wisły.
Jak widać przez dwa sezony za wiele nie grał w Lazio.

http://uk.eurosport.yahoo.com/footba...aso-berni.html
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 20.06.2008, 08:04
Gazeta Krakowska napisał(a):Wyświetl post
PIŁKA NOŻNA Kokoszka chce odejść
dziś

Adam Kokoszka chce skorzystać z prawa Webstera i opuścić Wisłę Kraków. Piłkarz ma zamiar przenieść się do włoskiego Torino. Złożył już w tej sprawie pismo w klubie z ul. Reymonta. W Wiśle twardo stawiają jednak sprawę, Kokoszka nie może w tej chwili skorzystać z prawa Webstera.

Warto w tym miejscu przypomnieć na czym w ogóle prawo Webstera polega. Piłkarz może zerwać kontrakt jeśli upłynie minimum trzy lata od momentu jego podpisania. Zerwanie kontraktu skutkuje odszkodowaniem dla klubu w wysokości dwuletnich poborów zawodnika. W przypadku Kokoszki, który jest młodym graczem, dochodzi jeszcze zwrot kosztów wyszkolenia oraz dodatkowa kwota, ponieważ piłkarz jest reprezentantem kraju. W sumie wyszłoby maksimum kilkaset tysięcy euro, czyli znacznie mniej niż Wisła chciałaby za swojego piłkarza, gdyby sprzedawała go na normalnych zasadach.

- To prawda, że Adam złożył takie pismo - mówi dyrektor sportowy, Jacek Bednarz. - Piłkarz uważa, że okres, w którym nie może wypowiedzieć kontraktu Wiśle kończy się 30 czerwca. Naszym zdaniem myli się jednak, ponieważ dla nas ten okres będzie trwał jeszcze przez 2,5 roku.
Skąd taka rozbieżność? Kokoszka w swoich obliczeniach bierze prawdopodobnie pod uwagę datę podpisania swojego pierwszego kontraktu z Wisłą, co nastąpiło w lecie 2005 roku. Pytanie tylko, czy w przeciągu tych trzech lat, nie było aneksów do umowy. Jeśli były, to sytuacja zmienia się na korzyść Wisły, bo wtedy trzy lata trzeba liczyć od daty podpisania aneksu.
::: Reklama :::

- Być może Kokoszka opuści Wisłę, ale na normalnych zasadach, a nie na podstawie prawa Webstera - twierdzi Bednarz.
Dodajmy, że Wisła była skłonna dać zawodnikowi sporą podwyżkę od nowego sezonu. Otrzymał on propozycję nowego kontraktu jeszcze przed wyjazdem na mistrzostwa Europy, ale jej nie przyjął. Wszystko wskazuje na to, że jest zdeterminowany opuścić ekipę mistrzów Polski.
- Na razie problem w tym, że my poza pismem piłkarza, nie otrzymaliśmy żadnej konkretnej oferty dla niego - mówi Bednarz. - Słyszeliśmy o zainteresowaniu jego osobą Torino, ale włoski klub nie złożył u nas oficjalnego pisma, że chciałby rozpocząć negocjacje transferowe.
jeżeli Kokoszka stosuje szantarz to młoda Wisła broni mistrzowskiego tytułu dobry stoper tam sie przyda , a najgorsze co mogłaby zrobić Wisła to ulec młodemu i oddać Go za jakieś grosze.

inna sprawa że troszkę racji Adam ma powinien więcej grać.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 20.06.2008, 08:11
Cytat:
Dodajmy, że Wisła była skłonna dać zawodnikowi sporą podwyżkę od nowego sezonu. Otrzymał on propozycję nowego kontraktu jeszcze przed wyjazdem na mistrzostwa Europy, ale jej nie przyjął. Wszystko wskazuje na to, że jest zdeterminowany opuścić ekipę mistrzów Polski.
no wszyscy którzy wcozraj wiedzieli, ze Wisła nie złożyła mu zadnej propozycji i wyzywali Bednarza czekm, jak również na podstawie jednej notki, napiszecie, że Bednarz jest super a Kokoszka be, czy może tym razem uznacie, że nie warto komentować wątpliwych informacji prasowych?
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.06.2008, 08:40
Dla mlodego pilkarza ocierajacego sie o kadre wazniejsze przede wszystkim jets granie, a nie kasa, a tego mu nie mozemy zapewnic. Dziwne tylko, ze Wisla nigdy nie chcial go nigdzie wypozyczyc. Wtedy i wilk by byl syty i owca cala.
Odpowiedz cytując
Brozinhio
Banita

Od: 03.2008

Stary 20.06.2008, 08:55
Co do tej wymiany z Lazio moje zdanie jest takie - niech włosi nie kombinują tylko wykładają kasę, ten Berni to nie jest piłkarz wart nawet 100tś €, a Włosi pewnie liczą na spuszczenie ceny z Dudki - niech dają 4 mln € i tyle. Nic nam z tej "współpracy" nie wyjdzie dobrego na pewno.
Odpowiedz cytując
tomaso
Senior Member

Stary 20.06.2008, 09:43
Brozinhio napisał(a):Wyświetl post
Co do tej wymiany z Lazio moje zdanie jest takie - niech włosi nie kombinują tylko wykładają kasę, ten Berni to nie jest piłkarz wart nawet 100tś €, a Włosi pewnie liczą na spuszczenie ceny z Dudki - niech dają 4 mln € i tyle. Nic nam z tej "współpracy" nie wyjdzie dobrego na pewno.
Dokładnie już słyszałem o współpracy przy sprzedaży Błaszczykowskiego do Dortmundu, a co do Kokoszki to ja rozumiem ze chce grac ale jakos nie widze go w podstawowym składzie torino a jak okaze sie ze swój kontrakt podpisał pół roku temu to jego prawnik jest totalnym imbecylem albo menadzera ma tego samego co Garguła
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 20.06.2008, 09:48
Cóż, GK to poważne źródło, więc niestety należy w casus Kokosa uwierzyć.

Sprawa jest prosta. Albo Wisła opchnie Kokosa za przyzwoite pieniądze (ok. 1 mln €, więcej nie jest wart), albo arbitraż.

Sprawę będzie chyba musiała rozstrzygnąć UEFA, bo piłkarz wygląda na zdeterminowanego.

Mamy kolejnego Kalu Uche. Tyle że w odróżnieniu od Nigeryjczyka, Kokos to młody, perspektywiczny obrońca. A nie zawodnik ofensywny.

Na aferze Uche Wisła straciła dobre 2 mln €. Mógł pójść za granicę za 3-4 mln, poszedł za niewiele ponad 1.

Za Kokosa i tak w przypadku Webstera (odpukać!) dostaniemy kilkaset tysięcy €. Więć strata będzie niewielka.

Kokos jest młody i głupi. Nic sobą na razie nie reprezentuje, więc nie dostanie w Serie A dużych pieniędzy. A ława czeka go na pewno, bo grają tam najlepsi defensorzy świata. Jedyne, na co może liczyć to nauka na treningach od najlepszych.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Gabri
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 20.06.2008, 09:50
Co do info w "GK" to tuż przed Euro Jacuś mógł już tylko Kokosowi chusteczką pomachać albo się pomodlić, że akcja z Websterem nie przejdzie. Facet już zaczął sobie nowego klubu szukać, pismo do klubu zaczął pisać (albo już wysłał bo musiał to zrobić do 28 maja), a ci się nagle obudzili z kontraktem, zamiast dawno temu to przyklepać jak tylko Kokos do reprezentacji zaczął trafiać, a w klubie nie grał. Dobrze, że pozostałych kontraktów w taki sposób nie negocjujemy, gdy już piłkarz zaczyna spieprzać bo byśmy mieli kadrę samych wychowanków.

A względem tego golkipera z Lazio to biorąc pod uwagę poziom Serie A, siedzenie na ławce nie musi oznaczać, że jest cienki. A skoro facet ma 25 lat to jak na bramkarza jest dość młody więc za w miarę sensowną cenę można by go wykupić jako konkurencję dla Pawełka. No chyba, że rzeczywiście makaronieri planują tym transferem dostać spory upust na Dudkę to wtedy raczej nie ma to sensu.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 20.06.2008, 09:57
tomaso napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie już słyszałem o współpracy przy sprzedaży Błaszczykowskiego do Dortmundu, a co do Kokoszki to ja rozumiem ze chce grac ale jakos nie widze go w podstawowym składzie torino a jak okaze sie ze swój kontrakt podpisał pół roku temu to jego prawnik jest totalnym imbecylem albo menadzera ma tego samego co Garguła
Taka współpraca by była dobra. Zagłębie Tiago Gomesa za darmo pozyskało z Benfici. My moglibyśmy mieć taką współprace jako klub filarny Liverpoolu. Skorża coś tam zna Beniteza więc może ten by nam wypożyczał co sezon chociaż po jednym młodziku. Bo Lazio i Liverpool to nie ten sam poziom, a Rafa by taką współpracę może nawiązał dobrowolnie, a nie po to tylko aby sprowadzić jakiegoś grajka od nas.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 20.06.2008, 10:03
Gabri napisał(a):Wyświetl post
Co do info w "GK" to tuż przed Euro Jacuś mógł już tylko Kokosowi chusteczką pomachać albo się pomodlić, że akcja z Websterem nie przejdzie. Facet już zaczął sobie nowego klubu szukać, pismo do klubu zaczął pisać (albo już wysłał bo musiał to zrobić do 28 maja), a ci się nagle obudzili z kontraktem, zamiast dawno temu to przyklepać jak tylko Kokos do reprezentacji zaczął trafiać, a w klubie nie grał. Dobrze, że pozostałych kontraktów w taki sposób nie negocjujemy, gdy już piłkarz zaczyna spieprzać bo byśmy mieli kadrę samych wychowanków.
z tekstu wynika że Kokoszka podpisał niedawno kontrakt profesjonalny (pół roku temu ?) a Wisła chciała tylko mu podnieść pensje pewnie za niewielkie przedłużeni kontraktu (?)

więc nie wiem w czym masz problem bo na razie jasno wynika że klub ma racje.

może być tak że nie dość że Kokos nigdzie na razie nie odejdzie to jeszcze straci finansowo i mam nadziej że jak bedzie robił problemy to wyślemy Go do drugiej drużyny i nie będzie powtórki z Uche
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 20.06.2008 o godz. 10:05.
Odpowiedz cytując
Gabri
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 20.06.2008, 10:16
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
z tekstu wynika że Kokoszka podpisał niedawno kontrakt profesjonalny (pół roku temu ?) a Wisła chciała tylko mu podnieść pensje pewnie za niewielkie przedłużeni kontraktu (?)
Z tekstu nie wynika, że podpisał nowy kontrakt, ale że mógł być aneks do umowy, a mogło go nie być - autor tekstu nie udziela w tej sprawie jasnej odpowiedzi. A to, że klub chciał podnieść pensję gdy już facet zaczął spieprzać to zajebista metoda zatrzymywania zawodników w klubie.

W ten sposób nawet jak Kokos nie odejdzie to będą pewnie zgrzyty w drużynie i i tak skończy się tak, że chłopina odejdzie, a klub będzie miał z tego grosze. Mleko się rozlało i nic tego nie zmieni.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 20.06.2008, 10:18
Podoba mi sie informacja o nawiazaniu blizszej wspolpracy z Lazio. Skoro Cupial nie ma ochoty wydawac milionow Euro na klub, co w dzisiejszej pilce klubowej jest podstawa do osiagniecia sukcesu, to trzeba szukac innej drogi. Inaczej czeka nas zastoj, brak rozwoju, emocje jedynie na poziomie OE i II, III rundy eliminacji do pucharow.
W sytuacji, kiedy niemozliwe jest nawiazanie rywalizacji na poziomie finansowym chocby ze srednimi druzynami w Europie, takie kroki Wisly wydaja sie bardzo sluszne i sa jedynym sposobem na to aby zwiekszyc swoj poziom sportowy.

Szczegolnie interesujaco brzmia propozycje, wedlug ktorych Lazio przekaze Wisle informacje ze swojej bazy skautow. Wiadomo, ze taki klub ma na calym swiecie dziesiatki swoich wyslannikow z zapisanymi do ostatniej kartki notesami. Tacy zawodnicy moga byc kierowani do Wisly w celu ogrania sie i zdobycia doswiadczenia w Europie, a wsrod nich na pewno jest szansa trafic na bardzo zdolnego pilkarza, ktory pozniej moze pomoc w odniesieniu zwyciestwa w pucharach.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 20.06.2008, 10:31
Gabri napisał(a):Wyświetl post
Z tekstu nie wynika, że podpisał nowy kontrakt, ale że mógł być aneks do umowy, a mogło go nie być - autor tekstu nie udziela w tej sprawie jasnej odpowiedzi. A to, że klub chciał podnieść pensję gdy już facet zaczął spieprzać to zajebista metoda zatrzymywania zawodników w klubie.

W ten sposób nawet jak Kokos nie odejdzie to będą pewnie zgrzyty w drużynie i i tak skończy się tak, że chłopina odejdzie, a klub będzie miał z tego grosze. Mleko się rozlało i nic tego nie zmieni.
"To prawda, że Adam złożył takie pismo - mówi dyrektor sportowy, Jacek Bednarz. - Piłkarz uważa, że okres, w którym nie może wypowiedzieć kontraktu Wiśle kończy się 30 czerwca. Naszym zdaniem myli się jednak, ponieważ dla nas ten okres będzie trwał jeszcze przez 2,5 roku."

i

"- Być może Kokoszka opuści Wisłę, ale na normalnych zasadach, a nie na podstawie prawa Webstera - twierdzi Bednarz."

z tekstu wyraźnie wynika że Wisła/Bednarz twierdzi że Kokoszka nie może odejsc na podstawie prawa Webster i dopiero za 2,5 roku może z niego skorzystać , czyli jak dobrze rozumiem to prawo to niedawno Kokoszka musiał podpisać jakiś aneks

jeżeli tak jest prawda to Kokos ładnie wpadł i jak ładnie nie przeprosi i nie podpisze nowego kontraktu to do rezerw Go
podobno za przystępne pieniądze Hernani jest do wyciągnięcia więc nie ma problemu
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 20.06.2008 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów