The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 32 24,24%
osłabi 81 61,36%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,39%
Głosujących: 132. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
lucekj
Banita

Od: 02.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.08.2010, 09:35
Proud napisał(a):Wyświetl post
asysta i gol to co? nieudane zagrania?

Mi osobiście Rafał działa na nerwy swoją miękkością w grze. Przydałaby się Mu siłownia.
i TECHNIKA.

Nie ma co już płakać, należy pamiętać:

bezwzględny bojkot w niedziele!

Dwa jak za rok załapiemy się do pucharów i znowu będzie 14 chłopów na zgrupowaniu plus transfery LAST MINUTE to będzie TO SAMO, więc przestancie się łudzić.

Pisałem sto razy (jak nei wierzycie to sobie zobaczcie) że Levadia TO NIE BYŁ PRZYPADEK.

Wszyscy ponoszą winę za obecny stan. Zarząd za sprzedanie dwójki najlepszych stoperów w lidze, nie potrafił zastąpić wspomnianej dwójki wartościowymi graczami na czas, brak jakichkolwiek struktur i baz treningowych (ale to już problem od 15 lat).

Jeśli wierzyć Basałajowi to ma się to zmienić, na przyszły rok (jak Cupiał nie zmieni planów) być może będziemy mieć piłkarzy którzy BYLI obserwowani itd...

Jak tego nie będzie to tak jak pisałem na początku KAPLICA.

(to są problemy z którymi borykamy się od lat, ale kiedyś mieliśmy piłkarzy z UMIEJĘTNOŚCIAMI więc jakoś to uchodziło na sucho pomimo kilku wpadek i paru wystrzałów)
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 06.08.2010, 09:40
Zaraz Ci napiszą "Wisła to my!" i tyle będzie bojkotu.

Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 06.08.2010, 09:46
Asysta to tak, ale przy golu to jestem pewny, że on "podawał" do Żurawia...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
pcpcpc
Banita

Od: 04.2010

Stary 06.08.2010, 09:49
A ja sie cieszee porazki bo teraz Cupiał bedzie musiał coś w konicu zrobic
a)Sprzedać Wisłe-wole nie
b)ZATRUDNIĆ zagarnicznego trenera i zacząć w konicu brac graczy za kase a nie za darmo
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 06.08.2010, 10:01

Mi osobiście Rafał działa na nerwy swoją miękkością w grze. Przydałaby się Mu siłownia.
Ja nie rozumiem czy w tym klubie nie ma jakiegoś trenera fitness Czy to kuźwa duże koszty ? Przypatrzcie się na Drogbe ! On jest zbudowany z mięśni a przypatrzcie się na Boguskiego, on jest zbudowany z pustych tkanek - efekt ... problemy z poruszaniem się, co dopiero z podaniem, strzałem, on ma problemy z poruszaniem się i nikt tego nie potrafi skorygować !!
Boguskiego wyp... na Śląsk, Sybir, Turcje itp...!
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 06.08.2010, 10:09
Nie ma żadnego usprawiedliwienia porażki, ale jedno trzeba zauważyć. Sprzedano obrońcę nr 1 w ekstraklasie - Marcelo, sprzedano obrońcę nr 2 Głowackiego, oddano prawego obrońcę nr 2 Alvareza. W zamian zagrał stoper nr 30 w ekstraklasie Kowalski + Junior Diaz, który nie grał 2 lata na tej pozycji. A przepraszam zagrał w meczu PP z Arką i efektu tej gry nie trzeba przypominać. Do tego trener rozregulował Piotrka Brożka, gdyż cały okres przygotowawczy wystawiał go na lewej pomocy. Taka obrona nie miała prawa dobrze funkcjonować, zważywszy że jeszcze Sobol jest w dramatycznej formie ,a Jirsak zagrał swoje czyli nic.

Serdeczne gratulacje dla Pana Prezesa Bogdana Basałaja za wprowadzanie ,,nowej jakości" do Wisły.
Odpowiedz cytując
gromaders
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 06.08.2010, 10:29
co z Chavezem w końcu? uciekł jak zobaczył mecze z Karabachem?
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 06.08.2010, 10:32
pcpcpc napisał(a):Wyświetl post
A ja sie cieszee porazki bo teraz Cupiał bedzie musiał coś w konicu zrobic
a)Sprzedać Wisłe-wole nie
b)ZATRUDNIĆ zagarnicznego trenera i zacząć w konicu brac graczy za kase a nie za darmo
Zagraniczny trener to moim zdaniem zła decyzja, chociaż kto wie, ale ja bym wolał Polaka.. Zresztą.. Bez obrony nawet Mourinho by nic nie zdziałał
Odpowiedz cytując
kibicwisły1906
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 06.08.2010, 10:37
Na dzień dzisiejszy mamy jedną z najsłabszych linii defensywnych w polskiej lidze - co nieuchronnie będzie miało przełożenie na wyniki uzyskiwane przez zespół - moim zdaniem ten sezon już na jego początku został całkowicie przegrany przez głupotę kilku ludzi i brak wizji u właściciela... Gdyby nie fakt że Wisła wisi Cupiałowi pieniądze, ten by już dawno zaprzestał jej finansowania przez to że tak postąpić nie może mamy prowizorkę na jaką nas obecnie stać...

Basałaj już był, Kapka już był, Kasperczak już był.... coś nowego wymyślili lub są bliscy tego?

P.S. Dziś późnym popołudniem ma dojść do spotkania zarządu, trenera z właścicielem w Myślenicach...
Ostatnio edytowane przez kibicwisły1906 : 06.08.2010 o godz. 10:40.
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 06.08.2010, 10:45
Jaki polski trener u nas są tylko pseudo trenerzy i pseudo piłkarze... Jedyni Polacy którzy robią jakąkolwiek karierę to Bramkarze i wychowani zagranicą. A bramkarze bo nie potrzebują tyle biegać ot cała prawda. ŻADNYCH POLSKICH TRENERÓW!! Najlepszym argumentem na ten temat jest czy jakikolwiek polski trener trenował jakikolwiek klub przeciętny europejski klub piłkarski Ależ zapomniałem trzeba pielęgnować naszą dorodną rodzimą myśl szkoleniową bo przecież w 74 byliśmy na podium PATOLOGIA!!
Odpowiedz cytując
Dekiel
Member

Stary 06.08.2010, 10:52
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Jagiellonia ma w miarę stabilny skład, tak jak Azerowie, z którymi graliśmy.
Nikt nie kazał władzom Wisły rozmontowywać całego środka obrony. Nikt też nie kazał władzom Wisły czekać do połowy lipca z nowymi piłkarzami. To kolejny sezon gdy władze klubu, na czele z właścicielem, nie wyciągnęły żadnych wniosków z poprzednich porażek. Oczekiwanie, że nowi piłkarze od razu wskoczą do składu i będą grać dobrze jest ciężką naiwnością i brakiem profesjonalizmu.

Pierwsze pytanie, na które należy sobie odpowiedzieć brzmi: Czy w naszych starych zawodnikach drzemie potencjał, którego ani Skorża ani Kasperczak nie potrafili wydobyć, czy go tam nie ma?
Wiara w drzemiący potencjał w polskich piłkarzach, szczególnie po ostatnich meczach, jest naiwnością. A poza tym skoro ani Skorży, ani Kasperczakowi, ani żadnemu trenerowi który był w ostatnio w Wiśle to się nie udało to należy przyjąć, że potencjału nie ma.

Kolejne: Czy kryzys wielu piłkarzy, trwiający przecież przez całą wiosnę, a w niektórych przypadkach dłużej, to efekt złego treningu, czy minimalizmu, wypalenia, miernoty.
W ciągu ostatnich pięciu lat Wisłę trenowało tylu trenerów, o tak różnych warsztatach, że któryś powinien trafić do piłkarzy i treningi któregoś z nich powinny pasować piłkarzom. Obawiam się, że rację miał Dan mówiąc o polskich piłkarzach per lenie. A że Sobolewski i paru innych piłkarzy, którzy ciągnęli ten interes przez ostatnie lata jest starsza i bez formy to jest jak jest.

Łaskawcy nie graliby w Wiśle za takie pieniądze jakie płaci Jagiellonia. Sytuacja płacowa nie zależy od jednego klubu. Na naszym rynku przepłacają wszyscy...
I może Wisła grałaby dalej - naprawdę Łaskawców nam nie potrzeba. Wiem, że sytuacja płacowa nie zależy od jednego klubu, ale powoli chyba do naszych prezesów dociera, że nie warto przepłacać za polskich piłkarzy (i trzeciorzędnych piłkarzy zagranicznych). Skoro Jagiellonia mająca pewnie połowę budżetu Wisły może postraszyć Greków (przegrali bo kontrowersyjnym karnym), wygrać puchar krajowy i superpuchar, a także zająć niezłe miejsce w lidze (startując z -10 pkt.!) to po co przepłacać?
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.08.2010, 11:21
gromaders napisał(a):Wyświetl post
co z Chavezem w końcu? uciekł jak zobaczył mecze z Karabachem?
albo tak jest albo pewnie tak bedzie.. bo nie wierze że na wyniki badań czeka sie ponad tydzień
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
cuul
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 06.08.2010, 11:32
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Szukanie winnych jest po każdym przegranym meczu. Różnie to bywa - raz słusznie - raz nie.Wczoraj jednak wyczyny Piotra Brożka to było coś za co nie powinien już wrócić do do klubu. Zachowal sie identycznie jak Uche z Panathinaikosem. Z premedytacją oddalał sie od piłki ani razu nie wszedł w pole karne Azerów, każdą piłkę momentalnie oddawał najbliższemu zawodnikowi (nie zawsze Wiślakowi). To co pisali przedmówcy - mozna to nazwać z jego strony sabotażem.Obraził się gwiazdorek że na obronie gra a nie w pomocy czy ataku.Tacy ludzi nie powinni mieć prawa ubierać koszulki z Biała Gwiazdą.
Już nawet Boguśka (upsss Boguski) który stracił chyba wszystkie piłki jakie otrzymał i nie miał ani jednego udanego zagrania w meczu nie wyprowadził mnie tak z równowagi.
Swoją drogą Kasperczak który wymienia Maleckiego który coś tam szarpał zamiast Boguśki pokazał że ma katastroficzne problemy ze wzrokiem i fachem trenerskim
Tam chyba wszyscy obrażeni na wszystkich są. Bo Kasperczak jakoś Kirma też w składzie nie widzi...
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Stary 06.08.2010, 11:45
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Nie ma żadnego usprawiedliwienia porażki, ale jedno trzeba zauważyć. Sprzedano obrońcę nr 1 w ekstraklasie - Marcelo, sprzedano obrońcę nr 2 Głowackiego, oddano prawego obrońcę nr 2 Alvareza. W zamian zagrał stoper nr 30 w ekstraklasie Kowalski + Junior Diaz, który nie grał 2 lata na tej pozycji. A przepraszam zagrał w meczu PP z Arką i efektu tej gry nie trzeba przypominać. Do tego trener rozregulował Piotrka Brożka, gdyż cały okres przygotowawczy wystawiał go na lewej pomocy. Taka obrona nie miała prawa dobrze funkcjonować, zważywszy że jeszcze Sobol jest w dramatycznej formie ,a Jirsak zagrał swoje czyli nic.

Serdeczne gratulacje dla Pana Prezesa Bogdana Basałaja za wprowadzanie ,,nowej jakości" do Wisły.
Tylko, że Basałaj nie miał nic do gadania przy sprzedaży Głowackiego. A na trzymaniu na siłę Marcelo na dłuższą metę pewnie tylko byśmy stracili.
Odpowiedz cytując
Arapaho
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 06.08.2010, 11:55

Dobra mial jedno udane - asystę.Przepraszam . To się chłop naje...ł w tym meczu .Gola trudno uznać za jakiś jego wyczyn kiedy ewidentnie nie trafił w piłkę a do tego Azerowie już sobie pykali jak na treningu
Odpowiedz cytując
piotrekwrd
Member

Stary 06.08.2010, 12:08
Najlepsze wyjście? Limit obcokrajowców. Teraz może ich być chyba 18 OSIEMNASTU w kadrze na sezon (na chyba 27 zgłoszonych)- tańszych "lepszych"od naszych, zmniejszyć do 6 w kadrze. Co to spowoduje? 3 rozwiązania:
1. Będzie lepsza ich selekcja (nie wierze w to, ale tak powinno się zdarzyć w normalnym świecie).
2. Polacy będą tanieć, bo będzie na nich zapotrzebowanie (albo ceny wywindują tak w górę, że będzie trzeba szukać w niskich ligach lub grać wychowankami...źle? Szkolenie będzie musiało iść w górę)
3. Brak profesjonalizmu klubów-6 przypadkowych stranieri + rotacja w lidze zawodnikami typu Kuranty, Szary, Stasiak ( nie żebym coś do nich miał , po prostu ligowi średniacy), czyli dalej w dóół > pesymiście uznają to za najbardziej prawdopodobny skutek zmian...

dobrym pomysłem byłoby ustalić limit płacowy w lidze, no i 10 zespołów w ekstraklasie, paru zagranicznych trenerów...
Chyba wystartuję na prezesa PZPN xD
sry za offtop ale siedziało to we mnie i musiałem to przekazać światu ;D

Co do tematu: ZA PÓŹNO, nie za dużo, raczej nie na te pozycje co trzeba i ZA PÓŹNO
Dziękuję
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez piotrekwrd : 06.08.2010 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując
Ravers
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 06.08.2010, 12:12
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 06.08.2010, 12:12
Sprowadzić zagranicznego trenera, dać mu 3 lata do zimy niech ma ten skład, a później pożegnać leni. Lepiej 2 czy 3 razy mistrza nie mieć niż grać w LE taką padline i co roku kompromitacja. Niech trenują nawet 3 razy dziennie i niech żygają z wysiłku ja to mówił Iwan, ale efekty za 2 lata będą. Ci słabsi odpadną to z pożytkiem dla Wisły. Zatrudnić kilku zagranicznych skautów[nie mają powiązania z naszymi menago] i niech obserwują 1,2 i 3 naszą ligę. Podobno mądry polak po szkodzie. Widocznie włodarze Wisły to z innej planety są. Skoro systematycznie od 5 lat powtarzają ten sam błąd.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Tasio1906
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 06.08.2010, 12:31
piotrekwrd napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze wyjście? Limit obcokrajowców. Teraz może ich być chyba 18 OSIEMNASTU w kadrze na sezon (na chyba 27 zgłoszonych)- tańszych "lepszych"od naszych, zmniejszyć do 6 w kadrze. Co to spowoduje? 3 rozwiązania:
1. Będzie lepsza ich selekcja (nie wierze w to, ale tak powinno się zdarzyć w normalnym świecie).
2. Polacy będą tanieć, bo będzie na nich zapotrzebowanie (albo ceny wywindują tak w górę, że będzie trzeba szukać w niskich ligach lub grać wychowankami...źle? Szkolenie będzie musiało iść w górę)
3. Brak profesjonalizmu klubów-6 przypadkowych stranieri + rotacja w lidze zawodnikami typu Kuranty, Szary, Stasiak ( nie żebym coś do nich miał , po prostu ligowi średniacy), czyli dalej w dóół > pesymiście uznają to za najbardziej prawdopodobny skutek zmian...

dobrym pomysłem byłoby ustalić limit płacowy w lidze, no i 10 zespołów w ekstraklasie, paru zagranicznych trenerów...
Chyba wystartuję na prezesa PZPN xD
sry za offtop ale siedziało to we mnie i musiałem to przekazać światu ;D

Co do tematu: ZA PÓŹNO, nie za dużo, raczej nie na te pozycje co trzeba i ZA PÓŹNO
Dziękuję
Też jestem za limitem obcokrajowców, ale coś mi się kojarzy że to nie zgodne z jakąś dyrektywą unijną...

Pomysł jest dobry... limit dajmy na to na początek 9 obcokrajowców w kadrze zespołu i 6 na boisku z roku na rok zmniejszany...
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując
krakfilm
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 06.08.2010, 12:34
Najlepszym transferem Wisły byłby Dan Petrescu. Myślę, że nie ma w historii Wisły trenera, który mistrzostwo przegrał, a tak się go dobrze pamięta.

Według mnie Dan chciałby przyjść do polskiej ligi. Ma tu niezałatwione sprawy. Widzi, że stadiony się budują, rozwijają. Tak przy okazji, to jak oglądam zdjęcia różnych stadionów to ten przy Reyomnta mi się dużo bardziej podoba od popularnych opon.

Dać Danowi 2 lata na zbudowanie drużyny, niech się stawiają Brożki i Boguskie, to ich wyrzucić z klubu. A płacić duże pieniądze tym , którzy dają z siebie wszystko.
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member

Stary 06.08.2010, 12:36
Chyba was pogięło nie tędy droga !! Żadne limity nic tu nie zmienią a nawet zwiększą szmaciarstwo Polaków bo dodacie im ekstra powód " ja i tak będę grał bo więcej zagranicznych nie może". Dopóki klubu nie zrozumieją że wychowankowie są tańszym i pewniejszym sposobem na przyszłość dopóty nie będzie żadnej zmiany na plus. I to musi zajść płynnie a nie po przez głupi przymus.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 06.08.2010, 12:36
Sam w jednym z wywiadów zasugerował, że móglby wrócić. Jak ktoś chce niech przegrzebie temat: "bbyli piłkarze, trenerzy i pracownicy Wisły" ...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 06.08.2010, 12:46
krakfilm napisał(a):Wyświetl post
Najlepszym transferem Wisły byłby Dan Petrescu. Myślę, że nie ma w historii Wisły trenera, który mistrzostwo przegrał, a tak się go dobrze pamięta.
Według mnie Dan chciałby przyjść do polskiej ligi. Ma tu niezałatwione sprawy. Widzi, że stadiony się budują, rozwijają. Tak przy okazji, to jak oglądam zdjęcia różnych stadionów to ten przy Reyomnta mi się dużo bardziej podoba od popularnych opon.
Dać Danowi 2 lata na zbudowanie drużyny, niech się stawiają Brożki i Boguskie, to ich wyrzucić z klubu. A płacić duże pieniądze tym , którzy dają z siebie wszystko.
Ma kontrakt w Rosji na 2 czy 3 lata, dostaje 1 mln euro/rok czy nawet więcej - ma drużynę ze sporym budżetem=sukces=wejście do najwyższej ligi w kieszeni=kasa na sensowne transfery.
Już widzę jak Mu tyle płacimy + płacimy Rosjanom za wykupienie Go.
Jakież to niezałatwione sprawy ma tu Dan?
Piszcie książki s/f zamiast pisać takie głupoty na forum.
Odpowiedz cytując
piotrekwrd
Member

Stary 06.08.2010, 12:51
ohoo Karabach gra z B. Dortmund ;D
ciekawie...
Odpowiedz cytując
wojteqs80
Member

Stary 06.08.2010, 12:53
Czy orientuje siĘ ktoŚ jak wyglĄda sprawa z chavezem?
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 06.08.2010, 13:07
ohoo Karabach gra z B. Dortmund ;D
ciekawie...
Kuba pomści Wisłę.......a Amica gra z Dnipro.....Super po prostu...A wszyscy mówili ze Wisła i tak byy nie przeszła 4 rundy...A tak te kuchenki awansuja, dostaną zastrzyk kasy i znowu cala Polska będzie piała z zachwytu nad wroniecką ekipą....Nie przeżyję tego...Trzeba im w lidze natłuc!!!!
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 06.08.2010, 13:12
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Kuba pomści Wisłę.......a Amica gra z Dnipro.....Super po prostu...A wszyscy mówili ze Wisła i tak byy nie przeszła 4 rundy...A tak te kuchenki awansuja, dostaną zastrzyk kasy i znowu cala Polska będzie piała z zachwytu nad wroniecką ekipą....Nie przeżyję tego...Trzeba im w lidze natłuc!!!!
kuchenki nie awansują
Ukraińcy wybiją im to z glowy. I to bardzo szybko
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
piotrekwrd
Member

Stary 06.08.2010, 13:35
no to mamy teraz...
nie można było poczekać do zimy, teraz mam nadzieję, że chociaż trenera wybiorą z rozmysłem a nie na szybcika
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 06.08.2010, 13:38
no to mamy teraz...
nie można było poczekać do zimy, teraz mam nadzieję, że chociaż trenera wybiorą z rozmysłem a nie na szybcika
Nie, w zimie było by 9 miejsce, i 19 zawodników do odstrzału.
A tak teraz, nowy trener, niech zakontraktuja sparing z kimś z Hiszpanii, to będzie można 1 kolejkę ligową przełożyć sobie, 2 mecze oddamy walkowerem a 3 tygodniowy mikrocykl treningowy doprowadzi naszych pupili do tego, ze znowu będa naszymi pupilami!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
fcb4
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 06.08.2010, 13:49
Pilne Kasperczak nie jest juz terenerem http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...renerem_wisly/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów