The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.04.2009, 10:04
Swoją drogą, czy to nie dziwne że najlepszym naszym piłkarzem jest Sobol? Piłkarz który nie przepracował okresu przygotowawczego a kontuzje wyleczył dosłownie tuż przed pierwszym gwizdkiem nowej rundy. Hmm..
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 09.04.2009, 10:14
Czopens napisał(a):Wyświetl post
No i teraz zobaczycie, że Pawełek jest lepszy niż Cebanu, okaże się to w meczach z Jagą i paru następnych ) .
Tyle, że jeśli się tak okaże to nie będzie to komplement ani dla jednego ani dla drugiego, a jedynie potwierdzenie konieczności ZAKUPU bramkarza, żebyśmy w końcu mieli tę pozycję obsadzoną.
Po cichu liczę, że w Cebanu lew się obudzi i sprawi niespodziewajkę. Ale to po cichu.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.04.2009, 10:20
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że jeśli się tak okaże to nie będzie to komplement ani dla jednego ani dla drugiego, a jedynie potwierdzenie konieczności ZAKUPU bramkarza, żebyśmy w końcu mieli tę pozycję obsadzoną.
Po cichu liczę, że w Cebanu lew się obudzi i sprawi niespodziewajkę. Ale to po cichu.
nie będzie to też komlement dla trenera bramkarzy pana Kazimierskiego
i Skorży który toleruje tego pseudo fachowca
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Stary 11.04.2009, 07:37
Cytat:
"Ja się nie boję. Jestem gotowy na walkę. Jak już wystąpię w jakimś meczu, to nie będzie odpuszczania" - dodaje snajper krakowskiego klubu.
Oby było jak mówi -> pokazałby Wtorkowi (i Gargule) jak się wraca po kontuzji.
CAŁOŚĆ
Odpowiedz cytując
Chesteroski
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 11.04.2009, 07:59
Jak Bełchatów o Gargułe troszczy się :

http://www.sports.pl/ekstraklasa/art...?Artykul=47021
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 11.04.2009, 09:26
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
PS. eye63
Pamietasz nasza dyskusje sprzed prawie roku nt. Lobodzinskiego i Niedzielana ?
Jakbys sie do niej teraz ustosunkowal, tj. czy na twoje nomen omen oko , zrobili chlopaki jakies postepy i ile jeszcze im czasu potrzeba
Pamiętam dobrze naszą dyskusję. Jeśli chodzi o tych Panów to prosiłem, żeby wstrzymać się z ocenami do końca tej rundy - i odnośnie Niedzielana to dalej mi trudno cokolwiek powiedzieć. Gość nie dostaje wielu szans (w ataku, a o to apelowałem), przy czym sam Skorża powtarza, że każdy mecz działa na jego korzyść, jednak w pierwszym składzie stawia na Beto. Nie mowię, że ten piłkarz odbuduje się na tyle, żeby być gwiazdą, ale żeby tych bramek trochę strzelać - czemu nie? Ale żeby to stwierdzić, musiałby trochę więcej pograć.

Niemniej ogółem w szerszej perspektywie, czyli od czasu naszej poprzedniej rozmowy, uważałem za uczciwe poczekać do pełnego przepracowanego okresu przygotowawczego z drużyną tych Panów (bo zawsze coś stawało na przeszkodzie), no i niestety można dojść do smutnego wniosku, że Łobodziński na 99% nie wybije się na oczekiwany poziom - a zarabia zdecydowanie za dużo, a co do Niedzielana, to też już trudno uwierzyć, jeśli nie zaskoczy w najbliższych meczach podczas nieobecności Brożka (a patrząc na Skorżę nie wydaje się, żeby miał zamiar mu dawać szansę dłużej pograć), że okaże się jeszcze przydatny dla zespołu.
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Stary 12.04.2009, 15:46
Paweł z żoną Joanną
Odpowiedz cytując
Kuba_WD
Senior Member

Stary 12.04.2009, 16:37
http://www.plotkarnia.com/wp-content...zewska__13.jpg

nie wiem jak obrazek wstawić ^^ wiec sory
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Stary 12.04.2009, 21:10
Kuba WD

klikasz na ten przycisk i wklejasz adres zdjecia

skad zabrac adres zdjecia?
klikasz na zdjecie prawym klawiszem myszy i dajesz "pokaż obrazek"
nastepnie kopiujesz adres
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 12.04.2009, 22:16
http://photos.nasza-klasa.pl/2199386...1c4418a0c.jpeg

Mariusz Pawełek z żoną. Może teraz będzie dobrze
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 13.04.2009, 09:06
Marek Zieńczuk z żoną :
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 13.04.2009, 14:37
A pro po naszego nowego nabytku Beto , to jego nazwisko poprawnie sie powinno czytac chyba Betu , bo slucham audycji Kydrynskiego i tam jest wykonawca portugalski badz brazylijski ktory sie nazywa "Beto Betuk" i on to czyta Betu Betuk
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 13.04.2009, 14:39
AS82 napisał(a):Wyświetl post
A pro po naszego nowego nabytku Beto , to jego nazwisko poprawnie sie powinno czytac chyba Betu , bo slucham audycji Kydrynskiego i tam jest wykonawca portugalski badz brazylijski ktory sie nazywa "Beto Betuk" i on to czyta Betu Betuk
Betun A tak na serio to w filmiku w ktorym wital sie z kibicami, wymawial to tak jak sie pisze, cos mi tak swita
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 13.04.2009, 14:41
mic napisał(a):Wyświetl post
Betun A tak na serio to w filmiku w ktorym wital sie z kibicami, wymawial to tak jak sie pisze, cos mi tak swita
Nieraz jak sie zdarzy sluchac komentatorow brazylisjkich to rzeczywiscie "o" wymawiaja jak "u" ,tzn jest takie cos miedzy o i u np. Runaldo , no ale rzeczywiscie on wie najlepiej jak jest dokladnie
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 14.04.2009, 16:22
Czesław napisał(a):Wyświetl post
Wielu to pomaga, są mniej rozkojarzeni a u niego na odwrót. Jest ci to ciekawy zawodnik
Zawodnik moze i ciekawy. Ale nie wiadomo jakiej dyscypliny.
Bo pilkarz to zdecydowanie nie jest.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 14.04.2009, 18:58
Chciałem tutaj podkreślić pewną rzecz. W ostatnich dwóch ligowych meczach zauważyłem znaczny postęp w grze Mariusza Pawełka. Pewny przy dośrodkowaniach, odważny w wyjściach, dobry na linii, z wykopami gorzej ale tutaj moim zdaniem też jest poprawa, co najważniejsze nie próbuje zrobić więcej niż można. Wiem że ta runda nie dobiegła jeszcze końca ale jeśli utrzyma ten poziom będziemy mogli śmiało powiedzieć, że Mariusz Pawełek zrobił w końcu jakiś postęp.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 14.04.2009 o godz. 19:00.
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Stary 14.04.2009, 19:22
Oczywiscie Mariusz gra ostatno dobrze i pewnie, co najwazniejsze.
Jednak juz w swojej "karierze" w Wisełce kilka razy tak miał, później przyszly kiksy, wiec ja poczekalbym jeszcze kilka meczy na jego ocenę.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 14.04.2009, 20:32
Również mam wrażenie że Mario ostatnio lepiej się prezentuje. Jakby był bardziej zdecydowany, pewny siebie. I hipoteza moja brzmi iż zaczął grać bardziej na luzie, tzn. bez myślenia co to będzie jak zawalę. Tak czy siak, trzymam za niego kciuki aby formę wędrowała jedynie w górę.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 14.04.2009, 20:51
napewno jego interwencje są lepsza, ale w dalszym ciągu gra nogami to dla niego kosmos. Te jego płaskie wykopy doprowadzają do palpitacji serca, piłka leci na wysokosci głów napastników. Do tego denerwuje mnie wykonywanie przez niegu rzutów wolnych z okolic 25 metra, kiedyś wybije zle i bedzie z tego bramka a'la Kuszczak - zresztą w tym sezonie już kilka razy mogliśmy stracić w ten sposób bramke (chociażby na derbach i w meczu z Lechem w PP w Krk)
Odpowiedz cytując
Scarlett
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 15.04.2009, 09:05
Na stronie SKWK jest napisane, że spotkanie z piłkarzami odbędzie się o 18.30.
http://www.***************/news/show..._z_pilkarzami_
"I don't necessarily agree with everything I think" Andrew Eldritch
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 15.04.2009, 19:55
Możecie mi opowiedzieć historie przezwiska Pietia? Niby od Piotrka ale jakies dziwne to moze wiecie cos?
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
Czopens
Banita

Od: 12.2008

Stary 16.04.2009, 16:58
Zieniu szacun (jak to mawia "Szymek") .

Szkoda, bo grając w Polsce zrobiłby jakąś furorę, a tam to wygrzać się i zarobić. ; ]
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.04.2009, 17:33
Zieniu i Baszczu odchodza. Obaj spedzili w tym klubie kupe lat. W wiekszosci byly to lata pelne sukcesow, do ktorych dolozyli swoja cegielke. Zieniu przeplatal slabsze okresy z lepszymi, jednak tego co zrobil w poprzednim sezonie nikt nie zapomni. Na Baszcza tez zdarzalo sie narzekac, bo czasem zawalil jakas bramke, badz dal sie wkrecic w ziemie. Prawda jest jednak taka, ze przez te wszystie lata, prawa obrone trzymal w zasadzie tylko on i nikt wiecej. Wielu sie zawodnikow w tym czasie przewinelo, jednak zaden nawet na chwile nie zagrozil mu w walce o sklad. Dopiero teraz pojawil sie Singlar, ktory jako jedyny zblizyl sie do niego poziomem.
Wiadomo, ze do rozstania kiedys musialo dojsc. Obaj sa w tym momencie w takim wieku, ze jeszcze pare lat powinni pograc - oby z dobrym skutkiem, czego wypada im zyczyc.
Jedno jest pewne. Na Wisle publike beda mieli zawsze za soba jako pilkarze, ktorzy na stale dosc mocno wpisali sie w historie klubu, a przy tym odchodzac nie oszczedzaja sie nawet na kroku, co nie zdarzalo sie wszystkim w poprzednich latach.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 16.04.2009 o godz. 19:24.
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 16.04.2009, 18:12
"Przedłużyć kontrakty z Baszczyńskim i Zieńczukiem"...

Widzę, że na tym forum padają niezwykle ciekawe tezy, zdania, opinie.
Zacznę od faktów- Marek Zieńczuk, lat prawie 31 (we wrześniu tyle właśnie będzie ukończy). Marcin Baszczyński, w czerwcu ukończy 32 rok życia.

Wiemy już, że z Markiem kontraktu klub nie przedłuży. I pytanie czy dobrze zrobił? Według mnie, jak najbardziej. Zieniu życzył sobie na pewno pensję w wysokości conajmniej 200 tys euro za rok gry, nie wiadomo czy kontrakt motywacyjny odpowiadał Zieńczukowi. Teraz zastanówmy się... Czy Marek po tej rundzie(do końca zostało 7 kolejek) stanie się lepszym piłkarzem? Otóż nie. W najlepszym wypadku będzie prezentował ten sam poziom, zapewne jednak z roku na rok zacznie grać coraz słabiej. Na jego pozycji rzadko piłkarze w wieku trzydziestu paru lat prezentują świetny poziom (oczywiście zdarzają się wyjątki). Naturalnym dla mnie posunięciem klubu było więc podziękowanie za współpracę i te parę lat gry. Sezon życia ma za sobą, najlepsze lata gry również. W tym sezonie prezentuje się poprawnie i na pewno nie lepiej, niżby na tej pozycji prezentowali się jego potencjalni następcy (Małecki, Boguski, Ćwielong, Piotrek Brożek wymiennie z Diazem). Dezycja zarządu dobra, szkoda jednak, że... spóźniona. Dla mnie Zieńczuk powinien być sprzedany po tamtym sezonie, po najlepszym sezonie w swojej karierze, wtedy mogliśmy wyciągnać za niego niezłe pieniądze. Szkoda...

Co do Baszcza- tu nie będę się rozpisywał za dużo. Przedłużenie o rok, być może dwa. Pod paroma jednak warunkami- kontrakt motywacyjny, pensja niewyższa niż 200 tys euro(kurde, przecież 200 tys euro to teraz mniej więcej tyle co rok temu 300 tys...). Baszczu prezentuje od kilku lat dobry, równy poziom jak na polską ligę. W tej chwili jest najlepszy na swojej pozycji w lidze, na stoperze prezentuje się naprawdę nieźle. Tyle. Oby zarząd jednak przedłużył tę umowę.

PS
Jeszcze jedno- zauważyliście, że wzrost formy tych zawodników przypada w tym seoznei na okres, kiedy najwięcej spekuluje się o ich odejściu lub przedłużeniu umowy...?
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.04.2009, 18:24
WioReXXX napisał(a):
PS
Jeszcze jedno- zauważyliście, że wzrost formy tych zawodników przypada w tym seoznei na okres, kiedy najwięcej spekuluje się o ich odejściu lub przedłużeniu umowy...?
No jesli idzie o Zienczuka, to on konkretny wzrost formy mial raczej w poprzednim sezonie.
W postawie Baszcza jak dla mnie, nie ma akurat wielkiej roznicy porownujac ten i poprzedni sezon . W tym roku zagral kilka kapitalnych spotkan na stoperze z dobrymi przeciwnikami i pewnie to pozwolilo spojrzec na niego nieco przychylniej.
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 16.04.2009, 18:33
Teraz pomyślałem również o Mauro Cantoro. i co? On również kapitalnie się prezentował i klub, za poparciem kibiców, podpisał z nim nowy kontrakt z jedną z wyższych wtedy pensji w naszej lidze 250 tys euro.

Po podpisaniu kontraktu ile Mauro zagrał jeszcze rzeczywiście dobrych meczów? Policzylibyśmy to chyba na palcach dwóch rąk...
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 16.04.2009, 19:22
dwóch rąk, ale raczej drwala. pijanego.

Z cantoro nie powinniśmy podpisywać imho. chyba, że na próbę jako scouta/trenera młodzieży.
.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 16.04.2009, 19:38
teraz to kazdy mądry. a prawda jest taka ze gdy Mauro podpisywał kontrakt był naprawde swietnym defensywnym pomocnikiem, cos jak Sobol dzis (i Sobol wtedy ). Ale od tamtej pory osiadł na laurach (kasie), stroi fochy kibicom itd, a gra to juz pożal sie Boze. Jakis sensowny strzał zza pola karnego to moze jakis rok temu widzialem
Odpowiedz cytując
Skrzat
Member

Od: 12.2008

Stary 17.04.2009, 08:12
Wisła-Beitar tam oddał ładny strzał z wolnego heh.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów