The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.11.2019, 23:52
Nikt ....a nie zainwestuje w ten klub nawet za 5 lat bo jest organizacyjny burdel i jazdzyński ma rację, trzeba to poukładać prawnie i finansowo żeby kiedyś po restrukturyzacji spółka została sprzedana lub po prostu przynosiła zyski.jak będzie takie samoboje strzelał TS to nawet sponsorzy nie przyjdą..
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 18.11.2019 o godz. 23:58.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.11.2019, 00:01
Cytat:
Ładnie sie jedni i drudzy bawią.
A, że niby jak się bawi Kuba, Królewski i Jażdżyński? Co oni mają zrobić? Odpowiadać za dług, szukanie sponsorów, inwestora, walczyć z miastem, jednym słowem ratować Wislę, łożąc na to swój czas i pieniądze a w podziękowaniu od TSu nawte nie odstaną praw do SWOICH symboli czyli logo i sprzedaży pamiątek? (pisze swoich bo skoro rządzą Wiłsą SA to te znaki i kasa z pamiątek powinna iść w pełni do SA a nie jakiegoś pośrednika śmiesznego, który chuja chce robić i chuja może ale do kasy się przyssał). Kto by się chciał bawić w takim gównie? Pracować, ratować a nie mieć w pełni władzy? To jest śmieszne po prostu.
Wychodzi na to, ze TS pozwolił tej trójce zająć się SA ale już od kasy i innych rzeczy ich odcina. Ani oni się nie zajmą w takiej sytuacji klubem ani nikt inny bardziej poważny niż złodziei pokroju ludzi z TSu w stylu Meresińskiego.
Od tego raka isę trzeba odciąć raz na zawsze i albo jest Wisła SA zajmująca się piłką i mająca 100% praw i obowiązków wynikających z tego albo jacyś dziwni ludzie wkoło, którzy nie wiadomo skąd i po co są. Jak widac wrzód nie został wycięty i po roku znowu się odzywa głośnym tonem. Jeśli ci ludzie nie zmienią swojej mentalności to nigdy tutaj nie będzie dobrze.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 19.11.2019, 00:14
Piłka nożna na Wiśle to musi być SA, w całości. Jeśli w TSie tego nie zrozumieją, to za pół roku niech zapełniają stadion judo albo jebanymi szachami... Pierwsz, ....a pierwszy raz od dawien dawna w tym klubie jest ktoś sensowny, dynamiczny, znający dzisiejsze realia, który chce to wszystko poukładać, to się im jeszcze rzuca kłody pod nogi, to jest dla mnie niepojęte...
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 19.11.2019, 00:44
Tak i zrezygnują z handlu pamiątkami . Kroplówka, która utrzymuje TS przy życiu. To jest ważniejsze niż Wisła w Ekstraklasie.
Wisłocki bardzo szybko dał się przekabacić koleżkom z TSu. Pytanie czy on tam w ogóle podejmuje jakieś decyzje, czy jego wybór był po prostu marketingowo dobry(poprawiamy wizerunek), a rządzi ktoś z tylnego siedzenia(nawet nie będąc w zarządzie).
Wygląda to ogólnie tragicznie, bo Jażdżyński ma w każdym zdaniu rację. Spełnienie postulatów naszego trio to zapanowanie w końcu normalności w SA i uniezależnienie się od TSu.
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 19.11.2019, 01:00
Zrozumcie koleżanki i kolegów z TS-u. Poczytali u Jadczaka ile kasy im koło nosa do szarakanów spiep rzało i żal się zrobiło. Przecież przy takiej piłce kilka dodatkowych osób zawsze się używi, no nie?
Każdy miesiąc taki długi, do pierwszego zawsze daleko a tu się trzech frajerów napatoczyło którzy pewnie na pustki na kontach nie narzekają. No to dlaczego ich trochę nie skroić?
Dostali pewnie po znajomości darmowe szkolenia od byłych członków zarządu (od niektórych na widzeniach) to i próbują to co sobie umyślili wcielić w życie.

A tak na poważnie:
- znamy stanowisko jednej strony ale jakoś mi się wydaje że to co Jażdżyński opowiada, nie mija się z prawdą.
- trzeba murem stanąć za trójką ratunkową bo to jedyna wiarygodna opcja w dalszym ratowaniu Wisły. Jeśli mocnego poparcia ze strony kibiców nie będzie trójka ratunkowa może dojść do wniosku, że nie ma sensu dalej się w to bawić
- trójka postanowiła przejąć spółkę. Nie spodobało się to TS-owi bo nagle okazało się, że ledwo żyjącego bankruta można (długofalowo) postawić na nogi. Od bankruta każdy się odsuwał (za wyjątkiem księcia Kambodży) ale zdrowiejąca spółka przyciąga chętnych. Czy wśród tych chętnych (poza TS-em) są również p. Kwiecień, Telefonika czy jakiś inny biznes - nie wiem, Ale czasem w plotkach jest źdźbło prawdy. Chyba że to plotki bez podstaw rozsyłane przez środowisko TS-u
- żenujące jest to, że w obliczu sportowej katastrofy trzeba zajmować się takimi tematami.
- cały ten spór robi nam fatalny PR. Dla ludzi z zewnątrz walka kibiców o klub przeciwko zagranicznym przebierańcom czy miejscowym bandytom jest fajna i szlachetna. Walka o klub pomiędzy osobami go reprezentującymi jest niezrozumiała i budzi odrazę
Odpowiedz cytując
M.Scofield
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 19.11.2019, 01:25
Ts = n o w o t w ó r
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 19.11.2019, 01:34
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy, że będą jebać kibiców na wszelakich zbiórkach do puszek i z kasy z pamiątek itd Oni żadnym pieniądzem nie pogardzą a kasa z tych chociażby dwóch źródeł zła nie jest i przypału jest zero bo wystarczy potrząsnąć kilkoma osobami, które są odpowiedzialne za kasę z tych spraw i bez przeszkód można obracać tą kasą. Ludzie, którzy wynosili ostatnie pieniądze z kasy klubowej nie odpuszczą łatwej kasy nigdy w życiu, tym bardziej jak się sytuacja ustabilizuje.
Byle trzymali się z dala od klubu.Trybuny to inna kwestia i jak ktoś będzie chciał by go dymać to niech dymają. Tyle że w tym momencie jest chaos. Większość siedzi, ci co nie siedzą nie wiedzą czy 'jutro' ktoś im puk puk o 6 rano nie zrobi.Młodzi mają swoje rzeczy.

Ja się z Tobą zgadzam że WSH rozjebała wszystko no i siebie na końcu ale to już historia. Nie ma sensu na siłę szukać problemu, którego nie ma.

I tak ich mamy wystarczająco dużo.Trio, TS, TF, miasto no i kwestie sportowe.W zasadzie najważniejsza sprawa.

Ta 'wojenka' to na prawdę jest tragikomedia. TS to moim zdaniem nawet pisnąć nie powinien. Niech paczkę wyśle Marzence na święta i tyle. Oni nie mają nic do zaoferowania. Przykro mi to stwierdzić bo niestety sam się dałem nabrać.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 19.11.2019 o godz. 01:37.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 19.11.2019, 01:49
Skoro już wywołałeś ten temat, zapytam:

Strona SKWK nie działa. Gdzie w tym roku znajdę adresy dobrych chłopaków którym los nie sprzyjał, żeby wysłać kartkę za mury?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 19.11.2019, 02:52
Ech i znowu spiskowe teorie i takie tam. Niektórzy to chyba boją się lodówkę otworzyć bo im z niej rekiny wypadają.
Obecny TS to Wiślacy z krwi i kości, a wy im odbieracie prawa do choćby wypowiedzi.

Śmieszne, że w większości piszą to te same sieroty po Telefonice, które kiedyś wierzyły w Meresińskiego, potem w Stecherta, a rok temu w pana z parasolem.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.11.2019, 06:44
A zrobles statystyki ze wiesz ze to ci sami ludzie? Czy 'znowu spiskowe teorie i takie tam'

Mam nadzieje, ze TS pojdzie po rozum do glowy
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 19.11.2019, 07:18
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Ech i znowu spiskowe teorie i takie tam. Niektórzy to chyba boją się lodówkę otworzyć bo im z niej rekiny wypadają.
Obecny TS to Wiślacy z krwi i kości, a wy im odbieracie prawa do choćby wypowiedzi.

Śmieszne, że w większości piszą to te same sieroty po Telefonice, które kiedyś wierzyły w Meresińskiego, potem w Stecherta, a rok temu w pana z parasolem.
Odwracając można powiedzieć, że wielu w obecnym TS oraz ich obrońcy na wszelkich forach to sieroty po "starych dobrych czasach" ....

Nie sprowadzajmy dyskusji do tego poziomu.

Niestety ale TS przez lata w dobrej lub złej wierze pasożytował na SA. Przez erę Cupiała i wszystko po nim przegapili, że świat się zmienił i nikt nie będzie dokładał do ich interesu. Teraz obudzili się z tym co mają czyli syf, kiła i mogiła oraz z tym co mieli ( i pewnie po części dalej mają) czyli WSH. Jedyne wartościowe co im zostało to ziemia. Nie wiem czy nie rozumieją czy już ich to wali, że upadek SA = upadek TS. W momencie kiedy to "jebnie" nie zarobią na tym szkoleniu o które tak walczą ponieważ stracą tą eklasową otoczkę a smród będzie się ciągnął na kilometr. Który rodzic zaprowadzi tam dzieciaka?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 19.11.2019 o godz. 07:30.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 19.11.2019, 07:25
Delgado napisał(a):Wyświetl post

Wiślacy z krwi i kości to nas położyli na dno. Niechaj ci obecni pokażą swoje mordy publicznie i pokażą jaki mają wkład w ratowanie klubu i pomysł na jego dalsze działanie na poziomie ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 19.11.2019, 08:14
Należy murem stanąć za Kubą Błaszczykowskim, Jarosławem Królewskim i Tomaszem Jażdżyńskim.
Ich stanowisko jest jasne i precyzyjne, zgadzam się z nimi w 100 %
Jeżeli TS będzie robić jakiekolwiek problemy w/w trójce (a jak widać robią) to śmiało można powiedzieć, że podkładają kłody pod ratowanie Wisły.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 19.11.2019, 08:15
Dość juz gadki o tym kto jest większym lub mniejszym wislakiem z krwi i kości. Jak na razie okazało się że najwięksi z nich są z Warszawy, Częstochowy, Grójca i tylko TJ z Krakowa. Pamiętajcie jedno, im więcej ktoś musi gadać i podkreślać takie puste frazesy tym więcej ma do ukrycia co pokazała ekipa od marzenki powtarzające co wywiad .......y o prawdziwej Wiślackości..
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 19.11.2019, 08:18
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Wiślacy z krwi i kości to nas położyli na dno. Niechaj ci obecni pokażą swoje mordy publicznie i pokażą jaki mają wkład w ratowanie klubu i pomysł na jego dalsze działanie na poziomie ekstraklasy.
Dokładnie. Już to przerabialismy, każdy pamięta Marzenke i jej teksty jak przejmowali, że oni Wisłe mają w sercu, że są Wiślakami itd, sam pamiętam jak się cieszyłem, że Wisła jest w takich rękach, wydawało się, ze będzie może biedniej ale krzywdy nie dadzą zrobić, że jakoś poukładają wszystko itd. Sami przecieżWiślacy rządzili. A wiemy jak sie skończyło.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 19.11.2019, 08:24
Zgadzam się ze wszystkim co w ostatnim wywiadzie powiedział Jażdzyński. Natomiast TS powinno przejść głęboką restrukturyzacje jeśli chce jakkolwiek funkcjonować w przyszłości.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 19.11.2019, 08:24
Cieszę się, że są tutaj kibice, którzy to widzą. Mam nadzieję, że JKB nie braknie cierpliwości i chęci po tym wszystkim co się dzieje w około.
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.11.2019, 09:42
A może prawda jest bardziej banalna.

TS dostał do przeczytania umowy napisane językiem zbyt skomplikowanym jak na ich poziom inteligencji więc wolą powiedzieć nie. Taka reakcja obronna
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.11.2019, 09:49
Jak wielu przede mną piszących większe zaufanie mam do Królewskiego czy Jazdzynskiego którzy prowadzą poważne biznesy ijak widać po ostatnich wywiadach grają w otwarte karty niż do milczacego TS-u za którym smród się będzie ciągnął jeszcze latami a pewności że nie kręcą się za nimi typy spod ciemnej gwiazdy nie ma zadnej
Dlatego przydałby się jasny komunikat od Kuby, bo to jedyna osoba która może przekonać pozostałych i pociągnąć za sobą niezdecydowanych
Btw, drogo kibic Wisły płaci za te 15 lat prosperity cupialowej
Bardzo drogo
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.11.2019, 10:18
Jeżeli ktoś myśli, że w TS nastała normalność to się grubo myli. Miśki na pewno trzymają rękę na pulsie... Dlatego tak ważne jest by SA odcięła się od TS raz na zawsze! Szkoda tylko, że TS razem z Wisłockim zamiast oddać chłopakom pełnię władzy to bawią się w jakieś gierki...

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 19.11.2019, 11:00
http://www.tswisla.pl/nowy-zarzad-to...wa-sportowego/

Czyli to te osoby z Zarządu TS Wisła blokują porozumienie z SA, a Rafał Wisłocki jest w końcu za czy przeciw?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 19.11.2019 o godz. 11:05.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 19.11.2019, 11:09
Już dawno temu kilku kolegów zwracało uwagę na problem praw do herbu i nazwy i patologii z tym związanej. Nie dziwie się że bez rozwiązania tego problemu nie ma szans na uratowanie Wisły na normalnych zasadach. Pomijam kolejnego "Cupiała" który palił pieniądze w piecu i nic po sobie nie zostawił poza pięknymi wspomnieniami.

Inne kwestie jak akademia czy dług są również ważne, ale bez rozwiązania sprawy praw do herbu i nazwy a tym samym do zarobku na gadżetach możemy pozegnać się z Kubą.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 19.11.2019, 11:34
Dlatego propozycja Socios jest najlepsza do wyjścia z patowej sytuacji, ale jak widać już na nie i można się kopać z koniem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 19.11.2019, 11:59
master17 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego propozycja Socios jest najlepsza do wyjścia z patowej sytuacji, ale jak widać już na nie i można się kopać z koniem.
A jaka to propozycja?
Czy to ta żeby "usiąść i wspólnie porozmawiać"?

Myślę że to Panowie robią już od dawna.
Pamiętajcie że nawet Kuby nie chcą słuchać.

I bynajmniej nie mówię tu o Wislockim, bo gdyby chodziło tylko o niego to w znaczącej części podział byłby już załatwiony.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 19.11.2019, 12:22
Więc może posłuchają kogoś, kto realnie wsparł TS, przeznaczając prawie pół miliona zł na budowę boiska? Jeśli uda się doprowadzić do jeszcze jednego spotkania, to przecież tylko dobrze - nie zaszkodzi, a może uda się jakoś zbliżyć oba podmioty? Uważasz, że nie warto próbować?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 19.11.2019, 12:35
Tylko może niech Socios wcześniej wypracuje stanowisko wewnątrz swojego stowarzyszenia
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 19.11.2019, 12:54
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Więc może posłuchają kogoś, kto realnie wsparł TS, przeznaczając prawie pół miliona zł na budowę boiska? Jeśli uda się doprowadzić do jeszcze jednego spotkania, to przecież tylko dobrze - nie zaszkodzi, a może uda się jakoś zbliżyć oba podmioty? Uważasz, że nie warto próbować?
Ja to w zupełności popieram, natomiast to jest propozycją spotkania, a nie propozycja rozwiązania to dwie różne rzeczy.

Proponuję przede wszystkim zapytać kto (z osoby) jest kością niezgody w TSie, bo jak będzie spotkanie tylko z Wislockim to idę o zakład że status quo się zachowa.

Mam nadzieję że ktoś z TSu się ustosunkuje do wczorajszych rewelacji, choć niestety mam przeczucie że prawda jest dość brutalna i po prostu nie odbiega od wczorajszego przekazu Jazdzynskiego.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 19.11.2019, 13:03
Żeby proponować rozwiązania musimy wiedzieć, jakie są szczegóły propozycji SA i czego się ewentualnie TS obawia, a tego niestety nie wiemy. W wywiadzie TJ są przedstawione sprawy, które należy załatwić, ale nie ma podanych szczegółów z czym to się wiąże dla TS. Przykładowo - TS zgadza się na współwłasność praw do nazwy i herbu, SA przejmuje sklepik i dzieli się z TS zyskami ze sprzedaży gadżetów. Jak wygląda taki podział, ile dla SA ile dla TS?
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 19.11.2019, 13:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Proponuję przede wszystkim zapytać kto (z osoby) jest kością niezgody w TSie, bo jak będzie spotkanie tylko z Wislockim to idę o zakład że status quo się zachowa.

Mam nadzieję że ktoś z TSu się ustosunkuje do wczorajszych rewelacji, choć niestety mam przeczucie że prawda jest dość brutalna i po prostu nie odbiega od wczorajszego przekazu Jazdzynskiego.
Na dzień dzisiejszy jestem w 100% przekonany, że RW był tam tylko po to potrzebny bo nie dało się nikogo innego wystawić "do ludzi" bo wszyscy albo przaśni albo skompromitowani.

Nie chcę wyrokować, że TS to dalej stary układ i dalej chcą kraść czy też żerować.
Poprzestanę na tym, że nie są w stanie utrzymać na akceptowalnym poziomie finansowym nawet sekcji szachowej więc niech się definitywnie odpierd.... od czegoś co być może powoli zostanie z finansowego g. .. wygrzebane.

Boję się jednak, że desperacja tam jest na takim poziomie, że już dawno zdecydowali o tym że "po nas to choćby potop". Chcą kasy z pamiątek firmowych - rozumiem, że koszulki czwartoligowej Wisły będą szły jak ciepłe bułeczki ...
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.11.2019, 13:44
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Chcą kasy z pamiątek firmowych - rozumiem, że koszulki czwartoligowej Wisły będą szły jak ciepłe bułeczki ...
Właśnie to mnie w polityce TS zastanawia. Przecież jak to jebnie, to kto będzie kupował te koszulki? Sporo ludzi się wycofa, zresztą to będzie "nowy twór", bez historii...

Co do tego co pisze Serek - dać TSowi jakiś % od tych sprzedaży, nie wiem - 10-20%, wydaje mi się, że więcej to byłoby już mocno dyskusyjne + czynsz na uczciwych zasadach od dzierżawy miejsca w hali, czy gdziekolwiek miałoby to być i basta.

No chyba, że mają dziś te 4,5 bańki na zwrot pożyczki do trio i wiedzą, że jest ktoś, kto to weźmie to droga wolna... Ale coś mi się wydaje, że tak nie jest.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów