The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.01.2019, 23:25
Temat zamykamy. Mamy nową historię
Odpowiedz cytując
StarożytnyWiślak
Member

Od: 12.2018

Stary 14.01.2019, 23:30
Posunięcie genialne i niespodziewane - jak teraz Szarkini mają atakować i bojkotować, jak rządzi legenda klubu?

TS według Stanowskiego wciąż jest właścicielem, ale trójka wymienionych wzięła klub "w leasing".
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 14.01.2019, 23:35
Czyli nie ma nowego inwestora nie ma zmiany właścicielskiej a jest czyste rozdanie i u steru ludzie godni zaufania, którzy ryzykują własną kasą dla Wisły. Chyle czoła za ułożenie tej układanki i poskładanie jej do kupy.
Odpowiedz cytując
StarożytnyWiślak
Member

Stary 14.01.2019, 23:36
A wymyślił to wszystko BL
Odpowiedz cytując
jsabaj
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 14.01.2019, 23:38
Brawo BL za formułę prawną brawo trio Kuba , Królewski , Jażdżyński za poświecenie swojej kasy - coś mi się wydaje że to bedzie nowe rozdanie na miarę przejęcia Wisły przez Telefonikę
Odpowiedz cytując
Tantal
Member

Od: 09.2018

Stary 14.01.2019, 23:39
"Środki konieczne do rozpoczęcia przez drużynę Wisły Kraków przygotowań do rundy wiosennej, a w konsekwencji do wystartowania w nadchodzących rozgrywkach, zapewniły w równych częściach trzy osoby. Zostaną one przekazane Spółce Akcyjnej na zasadzie pożyczki poręczonej i zabezpieczonej przez Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków

Jednym z elementów zabezpieczenia realizacji umowy jest zawieszenie prawa Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków do bieżącego wpływu na zarządzanie Wisłą Kraków SA."

Tak wygląda profesjonalne podejście do sprawy, a nie nawijanie kambodżańskiego makaronu na uszy
Odpowiedz cytując
jsabaj
Junior Member

Stary 14.01.2019, 23:41
tak BTW - ciekawy jestem jak dużo osób zainwestuje swoją kasę w wypadku kiedy Wisła zadebiutuje na GPW
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...=BoxSportCzol1
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 14.01.2019, 23:45
Make Wisla Great Again!!!
Wydaje sie ze temat TS-u właśnie został zamkniety nawet pomimo iz formalnie nadal będą wlascicielami Wisly ale bez mozliwosci kierowania dzialaniami spółki akcyjnej . To mega dobra wiadomość dla nas wszystkich. Odcięcie TSu od S.A to naprawdę mistrzowskie posunięcie przed ważnymi rozmowami z przyszłymi inwestorami.
Odpowiedz cytując
StarożytnyWiślak
Member

Stary 14.01.2019, 23:48
To oznacza to Stanowskie 90% - teraz mogą przychodzić na rozmowy poważni ludzie, a nie jak do TS-u, ale sprawa jeszcze nie została zakończona.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 15.01.2019, 00:13
Nie grzejcie się.To nadal misja ratowania klubu a nie atak na LM
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 15.01.2019, 00:22
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Czemu się nie grzać? Wchodzą do klubu bardzo poważni ludzie. Może nie na stałe, ale po szanownej pani Marzenie, to jak przesiadka z Golfa II na C klase-może nie spełnienie marzeń, ale stabilnie i komfortowo, a przede wszystkim nie odnosisz nieodpartego wrażenia, że to musi za chwile jebnąć.
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 15.01.2019, 00:23
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ale lipa.. klub nam chcą uratować. Słabo.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 15.01.2019 o godz. 00:25.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 15.01.2019, 00:26
Zgoda tylko ja już czytam o planach podboju ligi a nadal nie wiemy jak będzie wyglądać finansowanie do końca tego sezonu.
Odpowiedz cytując
Gubernator
Junior Member

Od: 08.2015

Stary 15.01.2019, 00:29
Kiedy usuwamy temat TS właścicielem Wisły ?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 15.01.2019, 00:30
Ja nie mówię,że słabo.Tego właśnie teraz oczekiwałem
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 15.01.2019, 00:38
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Kiedy usuwamy temat TS właścicielem Wisły ?
Nie gorączkujmy się. TS jest nadal właścicielem.

Tyle tylko, że *uja może , bo dostanie 4 miliony w pysk.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 15.01.2019, 01:48
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Aha .... nie żebym się spodziewał merytorycznej odpowiedź ale jednak zaryzykuję i spytam : czy mógłbyś podać jakieś konkretne przykłady o czym to niby nie mam pojęcia ?
Domyślam się , że wg Ciebie jestem głupi bo mam inne zdanie niż Ty i nie posiadam tej całej wiedzy tajemnej jaką mogą posiadać tylko wyjątkowo kumaci . Bardzo mnie też Ciekawi o jakiej bandzie piszesz i co ma z tym wspólnego Jadczak ? Ciekawi mnie też co to znaczy : wtyczka Jadczaka ?
Rozumiem z tego wpisu , że Ty pewnie należysz do tej grupy , która dalej uważa , że Jadczak się mylił i tylko chciał zaszkodzić Wiśle .
Co prawda jeśli tak jak napisałeś , czytasz te moje bzdury pisane od rzeczy to pewnie zauważyłeś , że już wcześniej napisałem , że Jadczaka nie cierpię z kilku powodów , głównie dla tego , że jest z TVN a ta stacja dla mnie to kompletne dno . Ale jeszcze bardziej nie cierpię go dlatego , że niestety to co napisał okazuję się prawdą . Ale co ja się tam znam .....
Nie masz kompletnie pojęcia o strukturze środowisk kibicowskich na Wiśle. Nie wiesz co to jest WSH jak funkcjonują jacy tam są ludzie, kto tam ma wpływ na co itd. Nie wiesz kogo chcesz sie pozbyć z klubu kogo ze stadionu. Uzywasz sformułowania "obrońcy kiboli" czym stygmatyzujesz wielką masę poczciwych kiboli w tym mnie (ja już zresztą jestem pol kibol-pol piknik ) Poprostu mylisz pojecia. Dla ciebie nie ma różnicy pomiedzy ultrasem fanatykiem a bojówkarzem. I nie chodzi o twoje zdanie tylko o twoje błędne przekonania ale ty i tak jak już pisalem wyzej nie jestes w czołówce farmazoniarzy na ostatnich kilu stronach tego tematu więc wyluzuj

P.s Ja jestem w tej grupie, którzy od początku twierdzili, że Jadczak powiedział to co wszyscy znający temat mniej więcej wiedzieli od dawna. Natomiast nie podobał mi sie sposób realizacji(koloryzowanie) i termin premiery tego reportażu, gdyż jeszcze nie miałem świadomości, że Sarapata jest tak bardzo umoczona w ten proceder. Wtedy mało kto miał taką świadomość i krytykowało się go ze względu na to, że godzi mocno w wizerunek klubu, który i tak był prawie na dnie. Ale poza tym każdy kto sie coś tam orientuje wiedział jaka była prawda jak np. to że, Sharakany po meczach robiły non stop imprezy na kilkadziesiąt osób w gabinetach prezesowskich w budynkach TSu. jak na walnych głosowaniach w SKWK dawali chłopakom "do zrozumienia" że możecie sobie oczywiście głosować, ale będzie jak my chcemy po czym Wesoły miał rzucić legitymacją itd itd itd. Ich wpływ i decyzyjność była wiadoma od dłuższego czasu. Natomiast całe szczescie pycha arogancja i pazerność na hajs wtrąciła ich za kraty. Na szczescie oczywiście dla Wisły i dla żydów . Tam są teraz w tym srodowisku duże tarcia, grupa jest rozbita czołówka siedzi zaraz ktos kogos sprzeda i po WSH. Wiec albo nowe rozdanie albo nie istnieją. Wiec nie ma co sie obawiać zadymy na następnym meczu, bo to jest bardzo mało prawdopodobne.
Ostatnio edytowane przez regan : 15.01.2019 o godz. 02:06.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 15.01.2019, 02:08
regan napisał(a):Wyświetl post
Nie masz kompletnie pojęcia o strukturze środowisk kibicowskich na Wiśle. Nie wiesz co to jest WSH jak funkcjonują jacy tam są ludzie, kto tam ma wpływ na co itd. Nie wiesz kogo chcesz sie pozbyć z klubu kogo ze stadionu. Uzywasz sformułowania "obrońcy kiboli" czym stygmatyzujesz wielką masę poczciwych kiboli w tym mnie (ja już zresztą jestem pol kibol-pol piknik ) Poprostu mylisz pojecia. Dla ciebie nie ma różnicy pomiedzy ultrasem fanatykiem a bojówkarzem. I nie chodzi o twoje zdanie tylko o twoje błędne przekonania ale ty i tak jak już pisalem wyzej nie jestes w czołówce farmazoniarzy na ostatnich kilu stronach tego tematu więc wyluzuj

P.s Ja jestem w tej grupie, którzy od początku twierdzili, że Jadczak powiedział to co wszyscy znający temat mniej więcej wiedzieli od dawna. Natomiast nie podobał mi sie sposób realizacji(koloryzowanie) i termin premiery tego reportażu, gdyż jeszcze nie miałem świadomości, że Sarapata jest tak bardzo umoczona w ten proceder. Wtedy mało kto miał taką świadomość i krytykowało się go ze względu na to, że godzi mocno w wizerunek klubu, który i tak był prawie na dnie.
Zdaję sobie w pełni sprawę, że niemożliwością jest, abyś - zwłaszcza publicznie - się konkretniejszą wiedzą podzielił.
Chciałbym Cię zapytać, bez cienia podtekstu, uczciwie jak dobrego gościa, bo nie mam żadnych powodów zakładać u Ciebie złej woli.
Czy Twoim zdaniem istnieje "problem Sharksów" ? Tzn mówiąc dokładniej, czy to się wszystko samo rozejdzie po kościach, sprawy będą się toczyć swoim rytmem, Wisła odzyska blask, czy jest ktoś (bądź grupa "ktosiów") którzy są dla Wisły zagrożeniem.
Jak też widzisz SKWK ? To ich koniec, czy są ciągle niezbędni i z czasem odzyskają wpływy? Czy socios mogą przejąć ich miejsce ?
Odpowiedz cytując
zozo
Member

Od: 11.2002

Stary 15.01.2019, 06:22
Co z Wislockim w nowym układzie? Czy odpuszcza SA i będzie się musiał sam mordować z siłownią, długiem ts i delfinami? Pamietajmy ze gosc wzial sporo na klate, a Królewski trafił do SA dzięki niemu.
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 15.01.2019, 07:38
zozo napisał(a):Wyświetl post
Co z Wislockim w nowym układzie? Czy odpuszcza SA i będzie się musiał sam mordować z siłownią, długiem ts i delfinami? Pamietajmy ze gosc wzial sporo na klate, a Królewski trafił do SA dzięki niemu.
O Wisłockim nie można zapomnieć, bo zrobił wielką robotę. Ale myślę, że najlepiej by było gdyby mógł w pełni poświęcić się Akademii. Słuchając Go, to chyba jest praca, w której się realizuje. Odniosłem wrażenie, że niezbyt komfortowo się czuł jako zarządzający spółką. I zapewne stąd pojawił się Królewski. Pytanie tylko co z TSem, bo jeśli Wisłocki będzie tam ostatnim sprawiedliwym to tylko Mu współczuć.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 15.01.2019, 08:54
Bardzo dobry ruch ze strony Wisłockiego. Wisła przechodzi w wiarygodne ręce a on sam nie będzie musiał słuchać ewentualnych zastrzeżeń jakie by mogli mieć do niego ludzie ze "starego układu", którzy by jeszcze chętnie przyjęli jakąś "prowizję managerską" lub wystawili fakturę za catering z puli kasy od Kuby & Co. Jest to duże uwiarygodnienie nas w oczach potencjalnych nowych właścicieli.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 15.01.2019, 08:56
Przecież Wisłocki dalej ma być prezesem... ktoś musi Wisłę reprezentować, a sąd jeszcze go nie wpisał nawet do KRS.
Od początku mówiło się, że ma on być prezesem do czasu przyjścia nowego inwestora, więc co najmniej kilka miesięcy będzie jeszcze prezesował.
To nowe rozdanie to wg mnie odsuniecie tych Kwaśniewskich i Michlowiczów od decyzji.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 15.01.2019, 09:02
o czym wy .......eta?
Wisłocki jest prezesem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 15.01.2019, 09:11
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...680147456?s=19
Cytat:
Pan Wisłocki odegrał wielką rolę. Śmiem twierdzić, że bez niego sprawy nie potoczyłyby się w ten sposób. Będzie to okazja opisać.
Odpowiedz cytując
Porter
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 15.01.2019, 09:13
"Biała Gwiazda" na razie ma jednego dużego sponsora. Z reklamy na koszulce i innych nośnikach LV Bet płaci 1,6 mln zł rocznie, z czego 12 procent trafia do pośrednika, który znalazł tego mecenasa, wobec czego do klubu trafia 1,4 mln zł. Ówczesna prezes Marzena Sarapata chwaliła się, że załatwiła najlepszego w lidze sponsora." - Ciekaw jestem czy ten pośrednik też ma zarejestrowaną działalność na R22. Ktoś, coś wie?
Porter
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 15.01.2019, 09:33
Może Damian D. ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
power1928
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 15.01.2019, 09:34
Mamy umowę z LV do 2021 roku. Stawka jaką nam płacą jest niska, ale w Krakowie ciężkie czasy. Na szczęście mamy teraz bardzo poważnych reprezentantów.Goście obyci w świecie, mają kontakty i wiedzą jak złapać wspólny język z innymi grubymi rybami. Wierzę, że nie pozwolą Wiśle na bylejakość i co bardzo ważne są związani z Krakowem.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 15.01.2019, 09:35
Świeży wywiad z Jarosławem
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...wywiad/lt67vsg
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 15.01.2019 o godz. 09:49.
Odpowiedz cytując
StarożytnyWiślak
Member

Stary 15.01.2019, 09:49
"chcieliśmy swoim działaniem wprowadzić do Wisły nową tradycję, polegającą na dotrzymywaniu słowa"

Żartowniś.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 15.01.2019, 10:03
StarożytnyWiślak napisał(a):Wyświetl post
"chcieliśmy swoim działaniem wprowadzić do Wisły nową tradycję, polegającą na dotrzymywaniu słowa"

Żartowniś.

Czyje to słowa?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów