The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 66 10,54%
Prawo i Sprawiedliwość 158 25,24%
Twój Ruch 9 1,44%
Polskie Stronnictwo Ludowe 5 0,80%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 16 2,56%
Solidarna Polska 4 0,64%
Polska Razem 37 5,91%
Kongres Nowej Prawicy 163 26,04%
Ruch Narodowy 94 15,02%
Dziękuje nie głosuje! 74 11,82%
Głosujących: 626. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.04.2010, 19:36
Ela napisał(a):Wyświetl post
http://wiadomosci.onet.pl/2158797,11...szam,item.html

Co za mały, podły człowieczek.
Nawet patriotyzmu mu odmawia. Czegoś co wydawało się poza dyskusją.

Jak się to ma do słów sprzed kilku dni " wybaczam i proszę o wybaczenie" ?

Chyba bardzo Wałęsę boli wawelski pochówek.
Nie bądź dzieckiem, naprawdę wierzyłaś w jego słowa?

Do wyborów już blisko, podtapianie PiS-u czas zacząć, tym bardziej że spora część pracy wykonanej przez gadzinówki z powodu żałoby poszła na marne. Same musiały sobie zadać kłam.

Na pierwszy ogień poszedł dziadzio Wajda, jako że w żałobie mógł przejść co najwyżej "niepolityczny" "autorytet moralny"(zresztą i tak nie ma nic do stracenia), teraz z kolei zaczną atakować autorytety z przeszłością polityczną. Czekam na jakiś wykwit elokwencji (demencji?) Bartoszewskiego, po jego standardowym pokazie chamstwa i knajactwa będzie już z górki.

Moja rada - ponieważ podziwiam szczerość i brak cynizmu - przyzwyczajać się, bo na razie trwa jeszcze badanie nastrojów. Innymi słowy - to tylko gra wstępna. Wcześniej czy później do gry wejdą "Niesioł" i Palikot, a wtedy - kto wie? Oddanie moczu na mogiłę Prezydenta i małżonki na żywo na antenie TVN 24*?

Taka mnie refleksja naszła - dawno już nie mieliśmy jakiejś porządnej narodowej zadymy, takiej z palonymi oponami i latającymi w powietrzu hufnalami. Jeszcze trochę "Polski B", a ta z "A" klasy może się poważnie rozczarować.

Ziemkiewicz: Żałoba wyostrzyła podziały.

Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.04.2010 o godz. 20:01.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 21.04.2010, 19:50
Cytat:
Wcześniej czy później do gry wejdą "Niesioł" i Palikot, a wtedy - kto wie? Oddanie moczu na mogiłę Prezydenta i małżonki na żywo na antenie TVN 24?
Być może już jest pisany projekt ustawy o ochronie dobrego imienia Lecha Kaczyńskiego z przewidzianymi sankcjami do 5 lat pozbawienia wolności .
Kto wie ?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.04.2010, 19:57
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Być może już jest pisany projekt ustawy o ochronie dobrego imienia Lecha Kaczyńskiego z przewidzianymi sankcjami do 5 lat pozbawienia wolności .
Kto wie ?
W teorii ubliżanie głowie państwa już teraz jest karalne. W praktyce każdy żul mógł sobie pluć na Lecha Kaczyńskiego i stać się bohaterem mediów (nie mylić z Aleksandrem Kwaśniewski - w jego przypadku sądy orzekały bardzo sprawnie).

Mareq - kiepściutka ironia, kiepściutka. Poczekaj na dyrygentów, podrzucą Ci coś lepszego. Bartoszewski, Palikot i Niesiołowski to ekstremum, dla "środka" też coś się znajdzie. Stawiam na element zdrowo pozytywistyczny, jakaś demitologizacja, odbrązawianie na szybko - podstawy już nakreślono, trzeba jeszcze ustalić znośne dla społeczeństwa proporcje.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Stary 21.04.2010, 20:00
Przecież to nie była ironia.
To było gdybanie . Tak samo żenujące ze względu na treść , jak to o Niesiołowskim i Palikocie.

Cytat:
W teorii ubliżanie głowie państwa już teraz jest karalne. W praktyce każdy żul mógł sobie pluć na Lecha Kaczyńskiego (nie mylić z Aleksandrem Kwaśniewski - w jego przypadku sądy orzekały bardzo sprawnie).
Lech Kaczyński nie jest głową państwa.
Nawiązywałem do ustawy o ochronie dobrego imienia Józefa Piłsudskiego .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 21.04.2010 o godz. 20:02.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.04.2010, 20:06
Lech Kaczyński nie jest głową państwa.
Nawiązywałem do ustawy o ochronie dobrego imienia Józefa Piłsudskiego .
Marqu, ja nawiązałem do czasów, kiedy nią BYŁ. Przecież to jasno wynika z tekstu (i kontekstu). Tak więc nie strasz nas tu "brunatnymi" ustawami zamykającymi usta niepokornym, bo posuwasz się w ten sposób do autoparodii. Istniejące paragrafy były za jego życia olewane, ku uciesze mediów - a ty próbujesz wyjeżdżać z czymś takim?

Tak jak napisałem - poczekaj na dyrygentów, oni sami jeszcze sprawdzają w którą stronę należy pójść. Na razie powinieneś skupić się na udowadnianiu, że PO nigdy do czegoś takiego by się nie posunęła. Kto wie - może będziesz miał racje?
Byłoby miło.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Stary 21.04.2010, 20:20
Cytat:
Tak więc nie strasz nas tu "brunatnymi" ustawami zamykającymi usta niepokornym, bo posuwasz się w ten sposób do autoparodii.
Nie strasz mnie tutaj Palikotem i Niesiołowskim sikającym na mogiłę byłego Prezydenta i małżonki , bo treści to nie niesie ze sobą żadnej .

Przykład z ustawą jest hipotetyczny i w mocno przesadzony sposób nawiązuje do pewnej dziwnej formy uniesienia jaka zapanowała nad dorobkiem/życiem/działalnością byłego Prezydenta i chęcią stworzenia legendy Lecha Kaczyńskiego.
Tak samo w mocno przesadzony sposób , jak Twoje pisanie o Palikocie i Niesiołowski , tyle że w drugą stronę .

Ty starasz się skierować dyskusję na jakieś inne tory. Nawiązując do niewystarczającej ochrony prawnej godności urzędu Prezydenta za czasów sprawowania tego urzędu przez Lecha Kaczyńskiego.
Co to ma do rzeczy ?

Cytat:
Tak jak napisałem - poczekaj na dyrygentów,
Nie potrzebuje żadnych dyrygentów.
Gram sam dla siebie.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 21.04.2010 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.04.2010, 20:24
Macie zdrowie..
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.04.2010, 20:26
Nie strasz mnie tutaj Palikotem i Niesiołowskim sikającym na mogiłę byłego Prezydenta i małżonki , bo treści to nie niesie ze sobą żadnej .
Straszyć? Marqu, gdzieżbym śmiał. Nie wierzę, w to, żeby budziło to u Ciebie obawy inne, jak dotyczące tylko i wyłącznie reakcji widzów.

Reszta jest OK: odbrązawianie, Kaczyński nie był świętym, tylko - w domyśle - wiemy kim. Na razie tego się trzymaj.

A jaki to ma związek z tematem politycznym? Taki, jaki ma niestety z polityką, a raczej metodą jej uprawiania przez pewne grupy. Oczywiście, można uznać, że "co było a nie jest", szczególnie jeśli się z kibicowało "przesuwaniu granic debaty". Oczywiście. Można.
Tyle, że ja jak gardziłem nimi za to, co sobą prezentowali wówczas, tak gardzę i teraz. Jestem po prostu konsekwentny.

Nie potrzebuje żadnych dyrygentów.
Gram sam dla siebie.
Wybacz, nie chciałem Cię obrazić. Nigdy nie sugerowałem, że jesteś ideowcem. Choć przyznaję, można to było tak odczytać

QBAS napisał(a):Wyświetl post
Macie zdrowie..
Zaskoczę Cię - mam już tego powyżej...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.04.2010 o godz. 20:41.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Stary 21.04.2010, 20:31
Chodzi mi tylko i wyłącznie o styl pisania.
Ale skoro już taki uprawiasz , to jak rozumiem nie powinien Ci przeszkadzać ten radykalizm stosowany przez drugą stronę.
Sugerowanie iż powstanie ustawa o ochronie dobrego imienia Lecha Kaczyńskiego , czy wręcz , że istnieją środowiska , które szykują się aby forsować w Watykanie jego beatyfikację.
Bo czym to się różni od pisania ,że Niesiołowski i Palikot już mają ustawioną ramówkę w tvn24 by oddać mocz na mogiły pary prezydenckiej , poza tym , że jest pisane z drugiego bieguna politycznego ?

Cytat:
Wybacz, nie chciałem Cię obrazić. Nigdy nie sugerowałem, że jesteś ideowcem. Choć przyznaję, można to było tak odczytać
To , że gram sam dla siebie nie wyklucza promowania idei , które sam uznaje .
Wyklucza jedynie to , że są mi one narzucane przez bliżej nieokreślonych dyrygentów w sprzeczności do moich własnych przekonań .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 21.04.2010 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.04.2010, 20:38
Chodzi mi tylko i wyłącznie o styl pisania.
Który doskonale wyraża mój stosunek do opisywanych spraw. To nie jest tak, że jestem nieprzyjemny bez powodu - ja mam w tym jasno określony cel.
Pamiętać.

Ale skoro już taki uprawiasz , to jak rozumiem nie powinien Ci przeszkadzać ten radykalizm stosowany przez drugą stronę.
Nie sugerujesz aby zbyt wiele?

Sugerowanie iż powstanie ustawa o ochronie dobrego imienia Lecha Kaczyńskiego , czy wręcz , że istnieją środowiska , które szykują się aby forsować w Watykanie jego beatyfikację.
Bo czym to się różni od pisania ,że Niesiołowski i Palikot już mają ustawioną ramówkę w tvn24 by oddać mocz na mogiły pary prezydenckiej , poza tym , że jest pisane z drugiego bieguna politycznego ?
W moim odczuciu jest to kolejny racjonalny krok. Chociaż być może ograniczą się do jego werbalnego odpowiednika - wiadomo, zdrowie psychiczne, wygląd, nałogi etc. Do tego odpowiednio wulgarny język, być może drobny happening? Prowokacja artystyczna
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.04.2010 o godz. 20:58.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 21.04.2010, 20:41
Wszystko zależy od kandydata PiS - jeśli Kaczyński to Palikot z Niesiołem będą mogli się "wykazać" jeśli ktoś poważniejszy jak Romaszewski PO może mieć nie lada problem

Odpowiedź Marka Jurka na prośbe Migalskiego http://blog.marekjurek.pl/
Ostatnio edytowane przez Zbychu : 21.04.2010 o godz. 20:44.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.04.2010, 20:45
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Wszystko zależy od kandydata PiS - jeśli Kaczyński to Palikot z Niesiołem będą mogli się "wykazać" jeśli ktoś poważniejszy jak Romaszewski PO może mieć nie lada problem
Nie wiem, czy będą mogli "uprawiać politykę" w swoim stylu, jeżeli wcześniej nie poradzą sobie z tym "nieznośnym nastrojem" po śmierci Prezydenta. Człowiek praktyczny zostaje przy tym, co się dotąd sprawdzało, co najwyżej wprowadza drobne korekty.

Dlatego na początek - odbrązawianie. Mareq przeskoczył kilka postów temu za dużo stopni na raz i wyszło śmiesznie.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 21.04.2010, 20:48
Palikot owszem, przesadzał dość często z ostrą krytyką wobec Lecha Kaczyńskiego. Ale w ostatnim czasie (gdy Prezydent jeszcze żył) można było zauważyć poprawę zachowania Palikota w stosunku do L.Kaczyńskiego. Poprawa ta miała miejsce mniej więcej od czasu mianowania Władysława Stasiaka na szefa kancelarii prezydenckiej. Odkąd Stasiak wszedł na to stanowisko, wizerunek Prezydenta ulegał poprawie, co zauważył sam Palikot. Kiedyś jadąc samochodem słuchałem w radiu Zet wywiad Moniki Olejnik z Palikotem, w którym to Janusz pochwalił Lecha Kaczyńskiego za poprawę swojego wizerunku itp. Nie miał mu nic do zarzucenia. Więc sądzę, że tym bardziej teraz ze strony członka PO nie ma co liczyć, że zacznie jeździc po zmarłym Prezydencie.
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 21.04.2010, 20:50
Polacy na defiladzie tuż za Rosjanami http://www.dziennik.pl/wydarzenia/ar...Rosjanami.html
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.04.2010, 20:57
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Polacy na defiladzie tuż za Rosjanami http://www.dziennik.pl/wydarzenia/ar...Rosjanami.html

To już znamy nasze miejsce.

Obama przejdzie do historii jako najbardziej nieudolny prezydent USA ostatniego dwudziestolecia - nie wiem ilu kadencji będzie potrzeba następcom, żeby choćby przywrócić pozycję USA w Europie środkowo - wschodniej do stanu sprzed jego prezydentury.
No, ale przynajmniej jest czarny, a z kijem golfowym wygląda prawie jak Tiger Woods Szkoda, że to jedyne podobieństwo do wielkiego mistrza.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.04.2010 o godz. 21:31.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 21.04.2010, 21:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
a z kijem golfowym wygląda prawie jak Tiger Woods
ponoć Bushowi wytykali że gra w golfa w czasie prezydentury (8 lat rządził)
Obama już go pobił pod tym względem
http://wiadomosci.onet.pl/2158130,12...razy,item.html
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 21.04.2010, 21:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No, ale przynajmniej jest czarny, a z kijem golfowym wygląda prawie jak Tiger Woods Szkoda, że to jedyne podobieństwo do wielkiego mistrza.
Może jednak to dobrze, że nie jest do niego podobny pod każdym względem ...
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.04.2010, 21:44
spotkałem sie w telewizji z opinią że Jarosław Kaczyński i Ryszard Kalisz nie chcą wystartowac w Wyborach Prezydenckich bo nie mają żon ani kobiet a to byłoby źle odebrane w naszym społeczeństwie.Więc panowie do roboty !! Tyle wolnych niewiast na świecie a Oni sami
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 21.04.2010, 21:46
Zaczęła się juz kampania prezydencka. W ostatniej głośnym tematem była sprawa dziadka Tuska. Dużo się mówiło i pisało, ale chyba teraz po raz pierwszy (nie wiem dokładnie) pojawiło się zdjęcie (gazeta Nasza Polska, albo Tylko Polska) kolejnego jego dziadka od strony matki niejakiego p. Dawidowskiego. Na pierwszej stronie gazety jest zdjęcie z 1939 r. Dziadek wskazany strzałką, siedzi w samochodzie uśmiechnięty, oczywiście w wiadomym mundurze z furażerką na głowie , a na tylnym siedzeniu rozwaleni kamraci w mundurach i galowych czapkach.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 21.04.2010, 21:51
AYALA napisał(a):Wyświetl post
spotkałem sie w telewizji z opinią że Jarosław Kaczyński i Ryszard Kalisz nie chcą wystartowac w Wyborach Prezydenckich bo nie mają żon ani kobiet a to byłoby źle odebrane w naszym społeczeństwie.Więc panowie do roboty !! Tyle wolnych niewiast na świecie a Oni sami
Lepsi tacy niż zakłamańcy zamierzający wziąść ślub dopiero przed kampanią wyborczą z kobietą, z którą mają dorosłe dzieci. Tak pod publikę bo byłoby to właśnie lepiej odebrane. Bo PR-wcy doradzili.
Odpowiedz cytując
Boleck
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 21.04.2010, 21:56
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Lepsi tacy niż zakłamańcy zamierzający wziąść ślub dopiero przed kampanią wyborczą z kobietą, z którą mają dorosłe dzieci. Tak pod publikę bo byłoby to właśnie lepiej odebrane. Bo PR-wcy doradzili.
W czasie kampanii się robi różne rzeczy, np. jeździ do Katynia. Ślub to i tak drobiazg w porównaniu z wykopywaniem dziadków.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 21.04.2010, 21:59
Boleck napisał(a):Wyświetl post
W czasie kampanii się robi różne rzeczy, np. jeździ do Katynia. Ślub to i tak drobiazg w porównaniu z wykopywaniem dziadków.
Nikt nie wykopuje skoro wnuczek nie startuje w wyborach. Sugerujesz, że Prezydent poleciał do Katynia w związku z wyborami, a nie rocznicą 70-lecia mordu ? W zeszłym roku też był, to już kampania trwała ?
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Stary 21.04.2010, 22:00
Cytat:
Z tymi tezami odnośnie Riszarda i kobiet to bym mocno uważał
W tym przypadku kwestia jest zupełnie inna aniżeli w przypadku pana prezesa.

Cytat:
Nie sugerujesz aby zbyt wiele?
Reformować Cię i tak nie miałem zamiaru . Co chciałem podkreślić , to podkreśliłem .
Amen w tym ,,wątku''
Ostatnio edytowane przez Mareq : 21.04.2010 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując
Boleck
Senior Member

Stary 21.04.2010, 22:27
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie wykopuje skoro wnuczek nie startuje w wyborach. Sugerujesz, że Prezydent poleciał do Katynia w związku z wyborami, a nie rocznicą 70-lecia mordu ? W zeszłym roku też był, to już kampania trwała ?
Ale tym paskudnym argumentem, już się PIS posługiwał. Na uczuciach patriotycznych też często gra PIS, to też PR. Sprawdzę jak będę miał czas czy LK był w Katyniu w ubiegłym roku. Z tego co wiem był tylko raz przed poprzednimi wyborami.
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 21.04.2010, 22:33
Zaczyna sie teoria spiskowa:
http://www.lukaszwarzecha.salon24.pl
http://kavkazcenter.com/eng/content/...14/11842.shtml
No a autor filmiku telefonem ponoc zostal zabity, ale to na razie wyglada na plotke.

Abstrahujac od zamachu, skandalem jest zachowanie (biernosc) strony polskiej w tej sprawie.

I jeszcze Petelicki do Tuska:
http://www.wprost.pl/ar/193099/Tresc...remiera-Tuska/
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Sędzia
Senior Member

Stary 21.04.2010, 22:35
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Palikot owszem, przesadzał dość często z ostrą krytyką wobec Lecha Kaczyńskiego. Ale w ostatnim czasie (gdy Prezydent jeszcze żył) można było zauważyć poprawę zachowania Palikota w stosunku do L.Kaczyńskiego. Poprawa ta miała miejsce mniej więcej od czasu mianowania Władysława Stasiaka na szefa kancelarii prezydenckiej. Odkąd Stasiak wszedł na to stanowisko, wizerunek Prezydenta ulegał poprawie, co zauważył sam Palikot. Kiedyś jadąc samochodem słuchałem w radiu Zet wywiad Moniki Olejnik z Palikotem, w którym to Janusz pochwalił Lecha Kaczyńskiego za poprawę swojego wizerunku itp. Nie miał mu nic do zarzucenia. Więc sądzę, że tym bardziej teraz ze strony członka PO nie ma co liczyć, że zacznie jeździc po zmarłym Prezydencie.
Palikot w ostatnim okresie poprawił swoje zachowanie wobec Lecha Kaczyńskiego, ponieważ w PO były prawybory, i:

1) Palikot zajął się ZdRadkiem

2) Palikot nie atakował LK, ponieważ mogłoby to osłabić pozycję Komorry (pamiętamy jaka krytyka spadła na ZdRadka gdy wykrzyczał profetycznie "były prezydent Lech Kaczyński"

3) Palikot nie atakował LK z powodów krótkotrwałej wspólnoty interesów - do momentu gdy ZdRadek pokazał, że ma gorącą głowę to on był uważany za groźniejszego przeciwnika dla LK w wyborach. Już po fakcie niektóre komentarze wskazywały, że to Komorra jest mocniejszy. Ale przez dłuższy czas zarówno Palikot, jak i w gruncie rzeczy otoczenie Prezydenta, chciało wygranej Komorry w prawyborach.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując
Bnn
Member

Od: 03.2003

Stary 21.04.2010, 23:02
Ale tym paskudnym argumentem, już się PIS posługiwał. Na uczuciach patriotycznych też często gra PIS, to też PR. Sprawdzę jak będę miał czas czy LK był w Katyniu w ubiegłym roku. Z tego co wiem był tylko raz przed poprzednimi wyborami.
kto wie, taki Napieralski wprost powiedział, że Szmajdziński poleciał się pokazać. Tragiczny dowcip, ale udało mu się.
There is only one Dennis Bergkamp
Odpowiedz cytując
Boleck
Senior Member

Stary 21.04.2010, 23:10
Napieralski powiedział tak o kandydacie swojej partii na prezydenta? Poza tym, na działania polityków, jakiekolwiek trzeba patrzyć z niedowierzaniem, ci ludzie na prawdę są często kreowani. Ciekawe czy np. Palikot, za którym nie przepadam, chociaż na PO głosuję jest prywatnie fajnym miłym człowiekiem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.04.2010, 23:16
Ciekawe czy np. Palikot, za którym nie przepadam, chociaż na PO głosuję jest prywatnie fajnym miłym człowiekiem.
A jakie to ma znaczenie, skoro publicznie zachowuje się jak swołocz?

Przypomniał mi się dialog ze "Strażników":
- "He's a vegetarian for christ sakes, never killed anyone in his life!"
- "Hitler was a vegetarian."

Nie piszę o jego działaniach politycznych, poglądach, bo tych - jak to w PO - albo nie sposób określić, albo kompletnie brak. Wystarczy spojrzeć na efekty działania komisji "Przyjazne państwo", którą kierował.
Cóż, przynajmniej niektórzy dobrze się bawili, chociaż z jakichś bliżej nieokreślonych powodów w szanujących się demokracjach klaunów spycha się na margines.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.04.2010 o godz. 23:28.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 21.04.2010, 23:29
http://www.pardon.pl/artykul/11384/k...o_posla_zobacz

Dobrze napisany artykuł. Widać jak bardzo różni się pogrzeb człowieka związanego z Krakowem, swojego a człowieka który z Krakowem miał tyle wspólnego że aż nic.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów