The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.05.2018, 07:35. Paweł Brożek, Arkadiusz Głowacki - dziękujemy, wspominamy
Panowie piłkarze Paweł Brożek, Arkadiusz Głowacki dziękuje Wam za te wszystkie lata za wasze przywiązanie do naszego ukochanego klubu za Waszą mądrość, za słowa które zawsze miały pokrycie, za nieustępliwość, za to jakimi ludźmi jesteście.
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 12.05.2018, 08:20
Jestem szczęśliwy, że mogłem oglądać Wisłę z Wami w składzie Panowie! Dziękuję!
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 12.05.2018, 08:27
Rocznik 1986. Ich gra w Wiśle to cały okres mojej świadomej przygody kibicowskiej. Dzięki za wszystko! Trudno już będzie o zawodników tak lojalnych wobec klubu, bo póki co staliśmy się taką "nibykorpo".
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 12.05.2018, 08:37

To zdjęcie powinno wisieć jako pamiątka gdzieś w pobliżu szatni gości

Dzięki panowie za te lata! Bez was w przyszłym sezonie będzie jakoś dziwnie...
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 12.05.2018, 08:56
Dzięki Panowie za wiele pięknych chwil, przeżyć i emocji. Powodzenia!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 12.05.2018, 09:17
Odchodzą z klubu OSTATNI piłkarze pamiętający pierwszą erę Kasperczaka. Coś się naprawdę skończyło.

Wychowywałem się na ich grze. Dorastałem wraz z nimi. Śledziłem postęp,y sukcesy i porażki. Przy ich poprzednim pożegnaniu gdzieś z tyłu głowy była świadomość, że odchodzą niejako 'na chwilę'. Na chwilę, bo Wisła to ich dom, do którego się zawsze wraca.

Dwóch takich ludzi jak Paweł i Arek już w Wiśle nigdy nie zagra.

Dziękuję Panowie! Powodzenia!
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 12.05.2018, 09:38
Piękne lata i wspaniałe wyniki. Mistrzostwa Polski, europejskie puchary z Lazio, Barcą i Beitarem (piękne bramki Pawła), hattricki z Legią... a do tego kadra i emocje, pierwszych po latach przerwy, mundiali.

Powodzenia w cywilu Panowie. Staliście się sportowymi legendami i to były bez wątpienia przepiękne kariery.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 12.05.2018, 09:51
Minęło15 lat od powstania UW. My tworzyliśmy widowiska na trybunach, Wy Panowie na murawie. To był a ogromna przyjemność być z Wami na stadionie. Dzięki!
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
pawlos33
Member

Od: 01.2009

Stary 12.05.2018, 10:37
W lidze pełnej piłkarskich paralityków i ekspertów od padolino nie ma i długo nie bedzie piłkarzay, ktory nawet w połowie zbliżył by się do poziomu Arka Głowackiego i Pawła Brożka. Nie mam tu na mysli umiejetnosci czysto piłkarskich, ale przede wszystkim niezłomnej, walecznej postawy w kazdym meczu przez 90 minut. Arek i Paweł dumnie reprezentowali Białą Gwiazdę przez niespelna dwie dekady i byli z klubem na dobre i na złe (w ostatnich latach niestety częściej przydarzało się to drugie). To był honor, Panie Arku, patrzeć z wysokości trybun jak prowadziłeś z kapitańską opaską na ramieniu zespoł z w walce o kolejne ligowe punkty.
Wielu zawodników ekstraklapy jeszcze przez dlugi czas po spotkaniu z Wisłą boleśnie odczuwało pojedynki z Tobą w naszym polu karnym. Grałeś ostro i zdecydowanie, ale zawsze fairplay i z szacunkiem do rywala. Bez dwoch zdań dla mnie byłeś PANEM piłkarzem. Pan piłkarz Paweł - zawsze oszczędny w słowach, skupiał się na swojej pracy na boisku. Długo nie będzie piłkarza, który by z taką łatwością znajdował się zawsze tam gdzie trzeba w polu karnym. Mam nadzieję, że Paweł dostanie chociaż 10 minut jutro. Zasługuje na to jak mało kto!
Kapitanie, Paweł - dziękuje za wszystko!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 12.05.2018, 11:08
A ja zaś na żywo pierwszy raz zobaczyłem Pana Arka z trybuny na ul. Bułgarskiej dokładnie na tym meczu*

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=69412

I choć z tamtego składu Lecha , bardziej chyba pamiętamy innego przyszłego Wiślaka , to jednak Arek skończył karierę w nieporównanie elegantszy sposób. Szacunek Arku za te wszystkie lata, za wspaniałe epizody pucharowe, za reprezentowanie kraju w czasach gdy Wiślaków w kadrze nie było od prawie dekady , za wierność barwom, i za przede wszystkim bycie człowiekiem honorowym , kulturalnym, z klasą !

Powodzenia w prowadzeniu Akademii z Głową , oby dostarczyła jak najwięcej wartościowego narybku oczywyscie dla TS-u , tak aby wszyscy na tym skorzystali

* miiiiiiiiiichał, miiiiiiiiiiiiiiiichał
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 12.05.2018, 11:35
Zawsze będą mi się kojarzyć z młodym wiekiem i Wisłą Kasperczaka (Głowacki) i Skorży (Głowacki i Brożek). W takich momentach żałuje, że nie można - jak w grze komputerowej - załadować save'a i przenieść się do tamtych czasów.
Ostatnio edytowane przez czaro : 12.05.2018 o godz. 14:50.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 12.05.2018, 13:29
Nie dalo sie lepiej Panowie, prawdziwe legendy

pamietam wszystkie piekne chwile z wami, powodzenia w zyciu prywatnym!

zostancie nadal blisko naszej Wiselki!

Dziekuje z calego serca
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 12.05.2018, 13:40
Mam nadzieję, że Paweł podobnie jak Arek zakończy karierę i obaj będą działać w strukturach Wisły.

Panowie Piłkarze! Dzięki za wszystko!

[20/39]
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 12.05.2018, 14:04
Szacun Panowie, Arek widac, ze bardzo zżył się z klubem, emocje go poniosły, a Paweł jakoś dziwnie, coś pomruczał tak jakby miał wyjebane...

Wspaniałe czasy bo tych dwóch Panów od lat kojarzymy z Wisłą, mimo najszczerszych chęci już zdrowie nie pozwala raczej Głowie na spędzenie choćby pół roku z nami. Ciągłe urazy i kontuzje w ostatnim czasie - wieku nie i pokonasz.

Odchodzili Sarnat, Zając, Kulawik. Moskal, Baszczyński, Zieńczuk, Sobol teraz oni - dzięki Panowie raz jeszcze!

Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 12.05.2018, 14:39
Kuświk odbijający się od Arka tego nigdy nie zapomnę ! było wiele świetnych momentów i tych smutnych, jak widać zostali na czas kryzysu gdy nie było płacone i nie płakali w mediach

https://twitter.com/Wolfthorn1906/st...01391131013120
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 12.05.2018, 14:40
Dzięki chłopaki... jesteście Wielcy!

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 12.05.2018, 15:05
Wisla Brozka i Wisla Glowackiego to moja Wisla, wszystkie Mistrzostwa zdobyte przez Pawla i Arka moglem przezywac razem z nimi i za to z calego serca Dziekuje. Arek Glowacki znaczy kapitan, wielka osobowosc, walecznosc - Pawel swietny napastnik, dwukrotny krol strzelcow ekstraklasy i 10 najlepszy strzelec w jej calej historii, takich pilkarzy w Wisle juz nie ma i pewnie jeszcze dlugo nie bedzie. Chapeau bas Panowie
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 12.05.2018 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 12.05.2018, 15:12
Wisła Kraków to moja historia!
Głowa i Broziu byli w niej odkąd pamiętam, dla mnie Wisła to właśnie Oni.
Nigdy nie zapomnę bramek Brożka i walecznści Głowy.
Szacun!

Chapeau bas!

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 12.05.2018, 15:37
Jak przykro... z TEJ Wisly nie zostal juz w zasadzie nikt... co teraz bedzie
Powód: Legendy
Ostatnio edytowane przez sportnh : 12.05.2018 o godz. 15:37.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 12.05.2018, 19:35
Legendarni zawodnicy nie tylko Wisly, ale i calej polskiej ligi. Informacje o odejsciu Arka i Pawla przyjalem spokojnie, ale po konferencji dotarlo do mnie, ze nie jest latwo rozstac sie z takimi pilkarzami. Nietuzinkowi, jedni z najlepszych na swoich pozycjach, mistrzowie, waleczni. W momencie najwiekszego kryzysu, nie marudzili, ze nie ma wyplat w terminie. Rozumieli sytuacje, bo sa WIŚLAKAMI, a nie najemnikami.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 12.05.2018, 20:04
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić ogromu uczuć, jakie mam dla Tej Dwójki za to co sobą reprezentowali jako Wiślacy i za wspaniałe chwile, które przeżywałem dzięki nim.

Będzie musiało wystarczyć DZIĘKUJĘ.

Życzę wam powodzenia na nowej drodze życia, jakakolwiek by ona nie była.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.05.2018 o godz. 15:15.
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 12.05.2018, 20:40
Jak to fajnie określił mój kumpel Angol , wierny kibic Wisełki. -LEGENDA DRAGONÓW ZNIKA ZE STADIONÓW- . Dzięki Panowie za WSZYSTKO. Wspomnień ? masa.............. Brozio i jego brameczka szczupakiem w okienko bramki niejakiego Cabaja. Apogeum jego formy i talentu., .... Arek ?, poorany bliznami człowiek Skała . SZACUN WIELKI i NIECH WAS PUBLIKA JUTRO GREMIALNIE I DOBITNIE DOCENI (olać amike i jej przydupasów olać matematyczne wyliczanki pucharowe) NIECH JUTRO DZIEŃ MECZ I TRYBUNY BĘDĄ WASZE. Jak za dawnych lat. Zasłużyliście na to . DZIĘKUJĘ.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 12.05.2018, 20:45
Dziękuję, przede wszystkim za wierność w czasach, kiedy było (i chyba nadal jest) ciężko. Olbrzymi szacunek i dozgonna wdzięczność.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 12.05.2018, 22:19
Dziekuje, szacunek.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 12.05.2018, 22:23
Szacuneczek. Dzieki!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 12.05.2018 o godz. 22:26.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
viktor56
Member

Od: 12.2017

Stary 12.05.2018, 23:20
Choćby przyszli do tego klubu ludzie, którzy strzelą w pierwszym sezonie 40 bramek, nie zastąpią Was. Też nie znam Wisły bez Głowy i Brożka. Oglądałem Was w tv i na stadionie od 3 roku życia, podczas gdy reprezentowaliście najpiękniejszy z polskich klubów, przez ostatnich prawie 20 lat. Dla nas, kibiców, to wszystko znaczy znacznie więcej niż niedzielna rozrywka, sami o tym wiecie. Staliście się częścią życia wielu ludzi, ja sam wychowałem się na waszych meczach i wiem, że nigdy nie zapomnę waszych nazwisk. Dziękuję za te wszystkie lata, wiele bym dał za to, żeby móc Was oglądać na boisku przez kolejne lata będąc dumnym, że w zalewie zagranicznej przeciętności, mój klub reprezentują ludzie godni swojego miejsca w składzie. Do widzenia!
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member

Stary 12.05.2018, 23:38
Mój pierwszy mecz na R22, Wisła - Primorje, Głowa w obronie, Paweł (młody talent) strzelający bramkę. Przeleciało jak z bicza strzelił. Szkoda, że to już koniec tej pięknej przygody. Dzięki Głowa, dzięki Broziu!
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
demoon
Member

Od: 04.2009

Stary 12.05.2018, 23:43
Gdy miałem siedem lat podszedł do mnie Arkadiusz Głowacki, poklepał mnie po ramieniu i powiedział: "warto wierzyć w marzenia".
Odpowiedz cytując
lopez71
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2010

Stary 13.05.2018, 00:46
WIELKIE DZIĘKUJE bo co mogę więcej
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 13.05.2018, 00:52
Pamiętam jak przeszło 20 lat temu, grając w fife 99 zrobilem sobie drużynę Wisły i patrząc na czarno biale zdjęcie z gazety z jakiegoś ówczesnego skarbu kibica, starałem się w edytorze odwzorować wygląd naszych zawodników. Jako młodzi, zdolni, perspektywiczni byli tam przedstawieni bracia Brożkowie, Arek był już przedstawiony jako pełnoprawny gracz..
Niesamowite jak przez te wszystkie lata ciągle myśleliśmy o Pawle i Piotrze jako o "młodych zdolnych"..ciągle czekaliśmy aż ten talent eksploduje, aż zrobią ogromną kariere, pokażą cały potencjał..
Lata mijały, były występy w kadrze, transfer zagraniczny ..siwe włosy na głowie..
Coś się kończy, dziękuję za wszystko co dzięki wam przeżyłem..Powodzenia, cokolwiek zdecydujecie się robić !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów