The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.08.2021, 18:06
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Lucjusz, skoro FIFA.com podała tą bramkę na twitterze to chociaż skasuj:

https://wislakrakow.com/forum/showpo...6&postcount=70
https://wislakrakow.com/forum/showpo...6&postcount=54

Jesteś chyba jedyną osobą, która wygłupiła się dwa razy.
Jesteśmy na forum Wisły i kurde, nie oczekuję by wybielać błędy ale krytyka naszych po dobrym meczu to na prawdę przesada.
Sorry, za rozwinięcie "PiS" w poście #86 ale przegiąłeś.
Mi się wydaje, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem i nie wiecie (mimo, że to pisałem pare razy) o co mi chodzi, ostatni raz:
1) akcja Yeboaha nie jest dla mnie BRAMKĄ SEZONU, bo widziałem ładniejsze i zapewne takie nawet w naszej lidze ogórkowej padną, wrzutka i przewrotka Śląska zrobiła na mnie większe wrażenie w tej kolejce - zalecam oglądnąć
2) obrońcy górnika stali jak KOŁKI/PACHOŁKI co nie wynikało z magii/kunsztu strzelca, a z ich nieporadności i beznadziejności;
3) pisałem, że bramka Yeboaha podsumowała cały mecz tzn: Górnik mimo, iż przebiegł więcej km niż Amika z Lechią nie grał, wręcz stał (to odpowiedź do kogoś, kto twierdził, że to niemożliwe aby grac ślamazarnie i przebiec 120km w meczu);
4) mając w pamięci nasze wyczyny, nie podnieca mnie zupełnie to co się wydarzyło w łęcznej, co nie oznacza, że nie cieszą 3 punkty - co również zaznaczyłem w pierwszej wypowiedzi - polecam przeczytać.

EDIT:

NAJBARDZIEJ w tej bramce cieszy mnie to (co również podkreślałem w pierwszym poście), że Yeboah ośmieszył rymaniaka, bo to straszna k,,, Tak, więc osmieszenie rymaniaka przez naszego zawodnika cieszy mnie bardziej niż piękna bramka :]
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.08.2021 o godz. 18:17.

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 23.08.2021, 18:17
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Teraz ja nie rozumiem.
Gdzie tu napierdalanie albo przypinanie latek?
To przeczytaj jeszcze raz temat meczowy.Na pewno więcej jest przypierdalania niż tej niby ekstazy
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 23.08.2021, 18:47
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To przeczytaj jeszcze raz temat meczowy.Na pewno więcej jest przypierdalania niż tej niby ekstazy
No idealnie chyba jeszcze nie jest, to można coś wytknąć?
Czy od razu beatyfikujemy wszystkich?
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 23.08.2021, 20:28
@Jagul: jasne, że można, nawet trzeba! Chodzi o to, żeby zachować umiar, oczywiście w obie strony.
No i jest różnica w pisaniu "moim zdaniem" a przekazywaniu "jednie słusznej prawdy"
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 23.08.2021, 21:17
No idealnie chyba jeszcze nie jest, to można coś wytknąć?
Czy od razu beatyfikujemy wszystkich?
Pokaż choć jeden wpis mówiący o tym że jest idealnie.Prawie wszyscy ci którzy chwalą zaznaczają że graliśmy z jednym z najsłabszych zespołów ligi.Okopałeś się w swojej tezie o ekstazie i na siłę szukasz dowodów na jej udowodnienie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.08.2021, 22:31
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
a w przerwie po kolejnym transferze (chyba Skravki) były rozkminy na co nam tylu na środek. Jak się okazało nie ma kto grać, a wiadomo było, że będą kontuzje, kartki.

EDIT: Nie wiem czy Plewka to taki stricte defensywny pomocnik, ale skoro o takich mowa to : czy Mawutor zagrałby lepiej w ostatnich meczach niż Kuljevic? Oto jest pytanie.
Prawdopodobnie Mawutor wypadłby lepiej w destrukcji, w rozegraniu obaj są beznadziejni, ale każdy na swój sposób. Mawutor wie że jest drewnem i podaje do tyłu, ew. do najbliższego. Kuvejliciowi wydaje się że jest dobry technicznie, więc podaje za plecy, na zapalenie płuc, na kontrę, strzela z 35 metrów od bramki w nogi gościa dwa metry dalej..
Obaj są destrukcyjni dla jakiejkolwiek gry do przodu, ale z tyłu przynajmniej Mawutor odbierał i łapał faule. Kuvejlić to aktualnie dramat. Nie skreślam go, opisuję aktualną formę.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 23.08.2021, 23:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Prawdopodobnie Mawutor wypadłby lepiej w destrukcji, w rozegraniu obaj są beznadziejni, ale każdy na swój sposób. Mawutor wie że jest drewnem i podaje do tyłu, ew. do najbliższego. Kuvejliciowi wydaje się że jest dobry technicznie, więc podaje za plecy, na zapalenie płuc, na kontrę, strzela z 35 metrów od bramki w nogi gościa dwa metry dalej..
Obaj są destrukcyjni dla jakiejkolwiek gry do przodu, ale z tyłu przynajmniej Mawutor odbierał i łapał faule. Kuvejlić to aktualnie dramat. Nie skreślam go, opisuję aktualną formę.
Zamiast Kuvelijcia i Savicia przydałby się nam ktoś do 1 składu w stylu Brleka czy Chrapka. Nie obraziłbym się, gdyby był to jedyny transfer w najbliższym okienku.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 24.08.2021, 06:32
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Pokaż choć jeden wpis mówiący o tym że jest idealnie.Prawie wszyscy ci którzy chwalą zaznaczają że graliśmy z jednym z najsłabszych zespołów ligi.Okopałeś się w swojej tezie o ekstazie i na siłę szukasz dowodów na jej udowodnienie
To było pytanie, a nie stwierdzenie.
Czyli gdzie to przypinanie łatki piłkarzom? Ty też twardo okopany. Tyle, że ja nie widzę w tym problemu, a Ty twardo go szukasz po mojej stronie.
A dowody mi nie są potrzebne, bo przedstawiam subiektywną opinie.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja bym poszedł o krok dalej. Ktoś wmówił Kuveljiciowi, że jest dobry technicznie, a on w to uwierzył.
Generalnie mija drugi rok jego pobytu tutaj i pozytywów praktycznie brak.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 24.08.2021 o godz. 06:36.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 24.08.2021, 07:02
Jak to nie ma pozytywów? Kuvelic i Sadlok potrafią uderzyć z daleka. Na szczęście ostatnio mogą to robić tylko z ławki rezerwowych więc krzywdy wielkiej nie wyrządzą. W ostatnim meczu Kuvelic i Sadlok ile strat i zawalonych bramek? Zero. I z tego trzeba sie cieszyć
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 24.08.2021, 07:04
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Jak to nie ma pozytywów? Kuvelic i Sadlok potrafią uderzyć z daleka. Na szczęście ostatnio mogą to robić tylko z ławki rezerwowych więc krzywdy wielkiej nie wyrządzą. W ostatnim meczu Kuvelic i Sadlok ile strat i zawalonych bramek? Zero. I z tego trzeba sie cieszyć
Raczej chodziło mi o pozytywy jak już na boisku pojawia
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 24.08.2021, 08:42

Ale Kuvelic wszedł na końcówkę (78 minuta) więc jakieś straty pewnie miał.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.08.2021, 09:17
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Zamiast Kuvelijcia i Savicia przydałby się nam ktoś do 1 składu w stylu Brleka czy Chrapka. Nie obraziłbym się, gdyby był to jedyny transfer w najbliższym okienku.
Dla mnie kimś takim jest teraz Skvarka, ok nie ma takiego dryblingu jak Brlek ale funkcja podobna
Najbardziej bym chciał kogoś kto zorganizuje grę defensywna w środku pola, zabiega, doskoczy i przyp.ierdoli jak będzie potrzeba
(Góralski, Llonch, kiedyś Sobol czy Czarek Wilk)
Tylko na takiego co jeszcze potrafi rozegrać chyba nas nie stać a takiego bez rozegrania Gula do swojego stylu gry nie będzie pewnie chciał
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.08.2021, 10:01
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie kimś takim jest teraz Skvarka, ok nie ma takiego dryblingu jak Brlek ale funkcja podobna
Najbardziej bym chciał kogoś kto zorganizuje grę defensywna w środku pola, zabiega, doskoczy i przyp.ierdoli jak będzie potrzeba
Tylko na takiego co jeszcze potrafi rozegrać chyba nas nie stać a takiego bez rozegrania Gula do swojego stylu gry nie będzie pewnie chciał
No nie wiem czy porównanie Brleka ze Skvarka wyjdzie tak korzystnie dla tego pierwszego, patrząc na liczby które notowali. Myślę że Skvarka nam jeszcze pokaże swoje możliwości, jak dojdzie do formy.

Belek miał fajny balans ciała, ale choćby przypominając sobie jego powrót za Carrilo to był wrak piłkarza.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 24.08.2021, 10:30
Uwielbiam te wygłaszane tezy w trakcie meczu przez komentujących ekspertów " potrafi uderzyć z dystansu " . Sadlok dlatego , że na ponad 300 meczów w ekstraklasie może ze 2 razy zdobył gola uderzając z dystansu ale prawdziwy kwiatek to Kuvejlic , opinia , że potrafi uderzyć z daleka wynika z pogłosek z treningu jakoby miał młotek w nodze Może i młotek w nodze ale przy okazji dzban w mentalu
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 24.08.2021, 11:24
https://weszlo.com/2020/09/18/maciej...afisz-uderzyc/

Tu sa opisane wszystkie jego gole. Od tamtego września strzelił chyba jeszcze jedna z Piastem
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 24.08.2021, 11:53
Brlek to byl najbardziej przereklamowany pilkarz jakiego opylilismy za granicę. Jedna udana runda, gdzie strzelil pare bramek, a wcześniej to się kopał u nas po czole. Skvarka to przy nim pan piłkarz, wystarczy przeanalizowac dokładniej cv. Z resztą podobnie jak Brlek wystrzelił u nas Kolar, z tymze on przed tą super rundą dostawał niewiele szans, a na Petara mocno stawiano bo był to transfer gotówkowy.

Abstrahuję od tego kto ten transfer przeprowadzal bo pewnie większość kasy się rozeszła w dziwnych kierunkach....
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 24.08.2021, 12:33
To było pytanie, a nie stwierdzenie.
Czyli gdzie to przypinanie łatki piłkarzom? Ty też twardo okopany. Tyle, że ja nie widzę w tym problemu, a Ty twardo go szukasz po mojej stronie.
A dowody mi nie są potrzebne, bo przedstawiam subiektywną opinie.

Ja bym poszedł o krok dalej. Ktoś wmówił Kuveljiciowi, że jest dobry technicznie, a on w to uwierzył.
Generalnie mija drugi rok jego pobytu tutaj i pozytywów praktycznie brak.
Nie chce mi się tego wszystkiego szukać ale przecież chyba wiesz o co chodzi.Aschraf został juz głównym hamulcowym.Biegański to ponoć pomyłka i nie będzie w stanie nadrobić swoich braków.Szot do utylizacji,Szota...no na chwilę dano spokój ale pierwszy kiks i zacznie się jazda.Sadlok -sabotażysta ....i tak można wymieniać.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.08.2021, 14:31
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam te wygłaszane tezy w trakcie meczu przez komentujących ekspertów " potrafi uderzyć z dystansu " . Sadlok dlatego , że na ponad 300 meczów w ekstraklasie może ze 2 razy zdobył gola uderzając z dystansu ale prawdziwy kwiatek to Kuvejlic , opinia , że potrafi uderzyć z daleka wynika z pogłosek z treningu jakoby miał młotek w nodze Może i młotek w nodze ale przy okazji dzban w mentalu
Akurat kolega Robert sobie ironizuje na temat umiejętności strzeleckich Maćka "mityczna lewa noga" Sadloka.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 24.08.2021, 14:57
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Akurat kolega Robert sobie ironizuje na temat umiejętności strzeleckich Maćka "mityczna lewa noga" Sadloka.
Wiem. Ja natomiast naśmiewam się z ekspertów piłki kopanej , zwłaszcza tych komentujących w Canal+.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.08.2021, 15:57
pepe72 napisał(a):Wyświetl post

Ale Kuvelic wszedł na końcówkę (78 minuta) więc jakieś straty pewnie miał.
Wszedł w 78 minucie wygranego meczu. Z Zagłębiem też niczego nie zdążył popsuć. Pewnie dlatego że Wisła już tak nie cisnęła bo miała wynik, więc też nie miał okazji pokazać swoich firmowych zagrań, w tym mitycznego strzału z dystansu.

Ja bym bardzo chciał żeby się ogarnął i odszedł chociaż za milion euro do Chin albo Turcji, ale on od dwóch lat nie czyni znaczących postępów.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.08.2021 o godz. 16:00.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 24.08.2021, 17:19
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
https://weszlo.com/2020/09/18/maciej...afisz-uderzyc/

Tu sa opisane wszystkie jego gole. Od tamtego września strzelił chyba jeszcze jedna z Piastem
Z Jagiellonią strzelił na wiosne z... dystansu
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 24.08.2021, 17:51
I ostatnio głową w bramkarza i wpadło

/edit :

wolfy napisał(a):
Postawił na siłę uderzenia i to była słuszna decyzja.

Przecież nie od dziś wiadomo, że potrafi uderzyć )
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.08.2021 o godz. 19:39.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.08.2021, 19:05
s1mone napisał(a):Wyświetl post
I ostatnio głową w bramkarza i wpadło
Postawił na siłę uderzenia i to była słuszna decyzja.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 24.08.2021, 23:53
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Mógłby być drugi taki, jak Skvarka tylko odrobinę lepszy w defensywie. Może da się takiego znaleźć u Czechów lub Słowaków i namówić do gry w Wiśle?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 25.08.2021, 07:24
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Mógłby być drugi taki, jak Skvarka tylko odrobinę lepszy w defensywie. Może da się takiego znaleźć u Czechów lub Słowaków i namówić do gry w Wiśle?
Pierwszy raz od dawna mamy trenera z głową, Dyrektora z prawdziwego zdarzenia i z naszą kasa jest odrobinę lepiej, więc sądzę że i nasze ruchy kadrowe mogą być co raz ciekawsze i również nie trudno dostrzec gdzie mamy największe "braki"

Na wiosnę, a już nie mówiąc o letnim okienku transferowym nasza kadra znowu będzie rozsądnie korygowana.

A co do Pana Sadloka to sądzę, że to jego ostatni sezon w Wiśle, chyba że zejdzie tak z 70% ze swojego bajecznego kontraktu, podpisywanego jeszcze za Sarapaty.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 25.08.2021, 07:31
Biorąc pod uwagę krzywą formy prezentowanej przez Maćka obawiam się, że za rok będzie mieć problem z zahaczeniem się w Wieczystej
Ostatnio edytowane przez Patryko : 25.08.2021 o godz. 07:34.

[24/42]
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów