The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.07.2021, 09:16
Biegański myślę, że potencjał ma i warto na niego postawić. Przecież Lis też walił wielbłądy jak zaczynał.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 30.07.2021, 09:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Lis podobno żegna się z Wisłą i osiądzie we Francji, za całkiem niezły pieniądz dla Wisły.

Wielka szkoda, choć można było się tego spodziewać.
Teraz Biegański będzie zbierał "frycowe" i pewnie w rundzie zawali nam kilka więcej bramek niż Lis, ale osobiście liczę na to że nie będziemy na tą pozycję ściągać "starego Słowaka" ani nikogo z tych rzeczy. Kupiliśmy duży talent to trzeba go promować i szukać zysku dla wszystkich stron.
Zgadzam się.z Kolegą. W kadrze i na liście płac mamy juz jednego doświadczonego bramkarza z rocznym kontraktem.
Strata Liska będzie bolesna ale to ostatni moment a my jesteśmy finansowo na musiku.

Biegański będzie popełniał błędy ale Lis na początku miał tak samo.
W perspektywie czasu uważam jednak, że będziemy na plusie, podobnie jak z Mateuszem.

Może się okazać, że Gula z Kowalem mają jednak inne zdanie i taki przysłowiowy "doświadczony Słowak" przyjdzie. Tylko wtedy nie bardzo zrozumiem podpisanie Kacpra Rosy i jego rolę w zespole.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 30.07.2021, 09:21
Jeśli Lis odejdzie, Biegański jedynką nie będzie, jeszcze nie teraz.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 30.07.2021, 09:38
Fajnie jakby na bramkę za Lisa wszedł inny młody Polak ale Biegański potrzebuje pewnie czasu. Szkoda , że nie podpisaliśmy Steinborsa jak był wolny, ma swoje lata ale byłby idealny na ten rok , na następny mógłby wskoczyć już Biegański do składu.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 30.07.2021, 09:42
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Lis odejdzie, Biegański jedynką nie będzie, jeszcze nie teraz.
Ok, to mnie wyjaśniłeś
Czyli rozumiem, że ktoś przyjdzie jako "1". Ktoś bez kontraktu, bo nie sądzę, żeby stać nas było na transfer?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 30.07.2021, 10:02
Nie no, ja tam nikogo nie wyjaśniam - taki był plan od początku po prostu. Nie zakładano, że Biegański będzie jedynką, choć oczywiście nikt też chłopakowi nie zamyka drogi do pierwszego składu, jeśli sportowo rywalizację wygra.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 30.07.2021, 10:06
Ok, skoro nie ściągano Biegańskiego jako jedynki licząc się jednocześnie ze sprzedażą Lisa, to wiadomo, że jakaś jedynka musi być na radarach. Ktoś doświadczony, bo musi się różnić od Mikołaja.
Tylko nie rozumiem po co było podpisywać Rosę na rok, czyli okres równy kontraktowi Buchala? Tego nie rozumiem.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 30.07.2021, 10:09
A to już wybór trenera bramkarzy, Buchalik nie pasował do jego koncepcji, a trzech bramkarzy w klubie to raczej norma.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.07.2021, 11:46
Jedyną rozsądną opcją wydaje się być ten Chudy z Górnika, chłop ma kartę w ręku i jakiś poziom prezentuje. Pytanie czy chciałby u nas grać i jeśli tak to za jakie pieniądze.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Stary 30.07.2021, 13:39
Biegański, Rosa, Buchalik i potencjalny nowy- jedynka.
To jaki sens miało podpisywanie B&R?
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 30.07.2021 o godz. 14:44.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 30.07.2021, 14:04
Kowal zrobi z Bieganskiego dobrego bramkarza, o to sie nie martwie.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.07.2021, 15:56
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Jedyną rozsądną opcją wydaje się być ten Chudy z Górnika, chłop ma kartę w ręku i jakiś poziom prezentuje. Pytanie czy chciałby u nas grać i jeśli tak to za jakie pieniądze.
Myślę, że jest wiele innych opcji, ale możliwe, że weźmiemy właśnie jego. Będzie wesoło.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 30.07.2021, 16:47
Jeśli Lisek odejdzie to Stachowiak jest bez klubu.. 34 lata polak, doświadczony, "konfident", ale za to regularnie grał za granicą wg mnie idealny kandydat
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 30.07.2021, 18:37
Uchowaj nas Boże od Biegańskiego w roli pierwszego bramkarza. I piszę to, jako ateista.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 31.07.2021, 09:03
A tymczasem nasz niedoszły dyrektor sportowy pokazuje warsztat w Górniku
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 31.07.2021, 09:20
WSH promowało Lisa za wszelką cenę, nie udało im się go opchnąć Pamiętajmy rundę, gdzie Lis zawalił nam miejsce pucharowe.

W każdym razie w zeszłym sezonie był bardzo solidny, w końcowej fazie uratował nam kilka sytuacji.

Strata dotkliwa, gdyż mając słabego bramkarza nawet prowadzenie 3:0 da się roztrwonić
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 31.07.2021 o godz. 13:38.

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 31.07.2021, 09:30
czaro napisał(a):Wyświetl post
A tymczasem nasz niedoszły dyrektor sportowy pokazuje warsztat w Górniku
Zawsze polecam spokój, zwłaszcza po pierwszych 2 kolejkach. Po pierwsze Górnik grał z 2 kandydatami do gry w pucharach, po drugie nie miał i nie ma kadry silnej na grę w pucharach. Obie przegrane przewidywalne. Zobaczymy co Zabrze pokaże w meczach z rywalami ze swojej półki jak my.

btw
lech po remisie u siebie z radomiakiem w porzedniej kolejce też został okrzykniety po JEDNEJ kolejce jako zespół na max środek tabeli przed mędrków z naszego SB
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 31.07.2021, 12:06
Sprowadzenie do klubu Janickiego dyskwalifikuje każdego dyrektora sportowego
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 31.07.2021, 14:46
No ja nie wiem ja my mamy budować drużynę, gdy po przygotowaniach, i już inauguracji, w takim momencie pozbywamy się wg. mnie, naszego najlepszego gracza i co ważniejsze, bramkarza. Tak na prawdę nie mając żadnej stabilnej alternatywy.

Pojawienie się nagle Forbesa to też jakiś żart. Niestety panowie ale to grubo nie profesjonalne.
Nie wiem czy były próby czy nie, ale jak nie to tym bardziej lipa. Próby przedłużenia Lisa - wraz z podwyżką i kwotą odstępnego.

Wszystkie ruchy były po to byśmy w końcu zaliczyli solidny sezon, więc można przypuszczać że wartość samego Lisa mogła by wzrosnąć nawet i 3 krotnie.
A jeśli nie było takiej możliwości, to trzeba było go próbować sprzedać miesiąc temu, szczególnie że kwot nie powala.
No ale trudno.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 31.07.2021, 15:09
A jaka to kwota w końcu?
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 31.07.2021, 15:09
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No ja nie wiem ja my mamy budować drużynę, gdy po przygotowaniach, i już inauguracji, w takim momencie pozbywamy się wg. mnie, naszego najlepszego gracza i co ważniejsze, bramkarza. Tak na prawdę nie mając żadnej stabilnej alternatywy.

Pojawienie się nagle Forbesa to też jakiś żart. Niestety panowie ale to grubo nie profesjonalne.
Nie wiem czy były próby czy nie, ale jak nie to tym bardziej lipa. Próby przedłużenia Lisa - wraz z podwyżką i kwotą odstępnego.

Wszystkie ruchy były po to byśmy w końcu zaliczyli solidny sezon, więc można przypuszczać że wartość samego Lisa mogła by wzrosnąć nawet i 3 krotnie.
A jeśli nie było takiej możliwości, to trzeba było go próbować sprzedać miesiąc temu, szczególnie że kwot nie powala.
No ale trudno.
A nie uważasz, że klub w razie odejścia Lisa ma przygotowaną alternatywę
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Stary 31.07.2021, 15:18
Proud napisał(a):Wyświetl post
A jaka to kwota w końcu?
ponoć jakieś 700-800 tyś. euro.

@wislak2214
Jak praktycznie z marszu wchodzi 19latek z beniaminka 1 ligi to wygląda to słabo. Pomijam jaka presja na nim dziś ciąży, ale mam nadzieje że da radę.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 31.07.2021, 15:25
Ja nie czaję, po co nam był ten Rosa. Buchalik jako drugi doświadczony bramkarz spokojnie dawałby radę. Biorąc pod uwagę mizerię w naszej obronie, to i jako pierwszy by nie odstawał.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 31.07.2021, 16:20
Buchalik to straszna mizerią od zawsze to podkreślam. Najmniej charyzmatyczny i cienki piłkarz, dla niego to dar od niebios że sobie może u nas być i nie grać, zawsze miałem go za pozbawionego ambicji. I cieszę się że trener bramkarzy go odstrzelił. Oby jak najszybciej się go pozbyć. Czuję że skończy w jakiejś Garbarnii lub Wieczystej.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 31.07.2021, 21:30
Czy dalej ktoś uważa, że Biegański nadaje się teraz do pierwszego składu?.
Czy my walczymy o coś więcej w tym sezonie czy tylko o utrzymanie? zaraz się przekonamy czy sprowadzą "Pana bramkarza" czy kolejnego zastępcę zastępcy, czwartego w kolejności....
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 31.07.2021, 21:55
Już pisałem, ale powtórzę - bramkarz ma przyjść doświadczony, do pierwszego składu.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Stary 31.07.2021, 22:13
I będzie za podpis i za frytki też nie zagra, Przy dobrej grze Lisa, nawet w zimie można by było go sprzedać, niekoniecznie za dużo mniejsze pieniądze.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 31.07.2021, 22:26
W zimie to podpisuje z kim chce i proponują Ci frytki, żebyś puścił go od razu, a nie w lecie. A jak nie puścisz, to masz obrażonego bramkarza
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 31.07.2021, 22:32
W pierwszym składzie zagrało dzisiaj 5 nowych piłkarzy, z ławki weszło 3 kolejnych
W pierwszym składzie zagrało 3 młodzieżowców, z ławki weszło 2 kolejnych
Po 2 meczach mamy 4 pkt
Ja tutaj przegapiłem że my w tym sezonie gramy o mistrzostwo czy o co chodzi?
Gruszkowskiego chca na ławkę sądząc, gdzie widać u chłopa duży potencjał i mega fizyczne predyspozycje do gry jako boczny obrońca, potrzebuje tylko nauki i ogrania
Biegański ma 19 lat, z samego skrótu widziałem że przynajmniej 3 razy nam tylek uratował a tu żal że popełnił blad
Narzekanie na Starzyńskiego
Innej drogi na wyjście z długów nie ma niż wypromowanie kilku młodych i ich sprzedaz, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie naprawdę niewiele potrzeba żeby sprzedać młodego za nieźle pieniądze na zachód
A ze wiąże się to z błędami, nierówna gra?
No wiąże, trzeba się z tym pogodzić
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Stary 31.07.2021, 22:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
W zimie to podpisuje z kim chce i proponują Ci frytki, żebyś puścił go od razu, a nie w lecie. A jak nie puścisz, to masz obrażonego bramkarza
Dla mnie ten transfer to też w sumie frytki. Nie problem było sprzedać Lisa.
Mistrzostwem było by opchnąć Forbesa...no ale wiza itp.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów