The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.05.2021, 10:15
W Cracovii był trenerem. Potem jeszcze gdzieś trenował i później poszedł w skauting i dobrze mu to idzie. W opinii publicznej funkcjonuje jako top3 polskich dyrektorów sportowych w Polsce, ściągnięcie go do nas i danie sporej władzy może być bardzo dobrym ruchem. Przymierzany był do Jagi i Lecha, więc jak pójdzie do nas to wg mnie spory sukces i jedna z sensowniejszych decyzji naszego zarządu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.05.2021, 10:31
Maine_Coon napisał(a):Wyświetl post
przecież jego z Cracovii pogonili kiedyś
Jako trenera. Co ma piernik do wiatraka?

Moim zdaniem poprawienie jakości transferów będzie ważniejsze niż nowy trener.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.05.2021 o godz. 10:38.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Aalcman
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 14.05.2021, 11:22
Ewentualne zatrudnienie Płatka oznacza, że nie będzie Brosza i na odwrót.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 14.05.2021, 11:27
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
W Cracovii był trenerem. Potem jeszcze gdzieś trenował i później poszedł w skauting i dobrze mu to idzie. W opinii publicznej funkcjonuje jako top3 polskich dyrektorów sportowych w Polsce, ściągnięcie go do nas i danie sporej władzy może być bardzo dobrym ruchem. Przymierzany był do Jagi i Lecha, więc jak pójdzie do nas to wg mnie spory sukces i jedna z sensowniejszych decyzji naszego zarządu.
Dokładnie, też tak uważam.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 14.05.2021, 15:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jako trenera. Co ma piernik do wiatraka?

Moim zdaniem poprawienie jakości transferów będzie ważniejsze niż nowy trener.
Wręcz najważniejsze i kluczowe dla naszego utrzymania w lidze.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.05.2021, 18:25
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Wręcz najważniejsze i kluczowe dla naszego utrzymania w lidze.
Oczywiście.

Napiszę coś co nie spodoba się rozmaitym oszołomom, ale gdyby Hybala miał choć trochę ogarniających zawodników to pewnie by dalej pracował. Oceniam że atmosfera to 50/50 odloty Hybali skonfliktowanego ze starszyzną i odchodzącymi kopaczami oraz złe wyniki wyniki, atmosfera beznadziejności - dają z siebie wszystko a i tak nie wpada. Gdyby było kilka bramek i punktów więcej to pewnie grający zagryźliby zęby i wszystko eksplodowałoby później.
Podobnie było ze Skowronkiem i Stolarczykiem, gdzie w końcu powstawało perpetum mobile beznadzieji, gdzie zawodnikom wyniki paraliżowały i tak już drewniane kończyny. Nowy trener, krótki impuls i po chwili wracamy w stare koleiny.
Nasi obecni piłkarze to w większości porażka pod wzgędem umiejętności i mentalności. Ani nie umieją jakoś dobrze grać, ani nie potrafią się zmobilizować na dłużej.

Dlatego potrzebujemy piłkarzy którzy są w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność za wynik.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 14.05.2021, 18:49
Maine_Coon napisał(a):Wyświetl post
przecież jego z Cracovii pogonili kiedyś
Zważ, że to było 12 lat temu. Płatek trenerkę skończył w 2011 i zajął się skautingiem. Skoro Borussia trzyma go na liście płac, coś tam jednak potrafi w tej materii.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 14.05.2021, 20:43
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Zważ, że to było 12 lat temu. Płatek trenerkę skończył w 2011 i zajął się skautingiem. Skoro Borussia trzyma go na liście płac, coś tam jednak potrafi w tej materii.
Swoją drogą to słabo sobie wyobrażam by dzielił ciągle ta funkcje z dyrektorowaniem w Wiśle.

Niemniej, jeśli do nas trafi to będzie rozsądny i ciekawy ruch.
Odpowiedz cytując
Aalcman
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 14.05.2021, 23:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą to słabo sobie wyobrażam by dzielił ciągle ta funkcje z dyrektorowaniem w Wiśle.

Niemniej, jeśli do nas trafi to będzie rozsądny i ciekawy ruch.
Tak teraz pracuje w Górniku.
W Borussi jest skautem, a w Górniku koordynatorem sportowym.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 16.05.2021, 21:00
Alan Uryga w tym sezonie ma najwięcej pomyłek prowadzących do utraty gola - info z C+

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.05.2021, 21:20
Wspaniale, na forum będzie nowym Boguskim. Ty chyba zresztą już go obrażałeś.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 16.05.2021, 21:29
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Alan Uryga w tym sezonie ma najwięcej pomyłek prowadzących do utraty gola - info z C+
Pisałem już wcześniej ze będzie kopał się po czole tak samo jak podczas pierwszego pobytu, ale sporo userow dalej jest zachwycona jego powrotem nowa legenda i takie bla bla bla

Ja tylko miałbym mała prośbę jakby osoby odpowiedzialne za transfery dały namiar na dealera to byłbym wdzięczny
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 16.05.2021, 21:43
Niech da nam utrzymanie to też będę wdzięczny .
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 17.05.2021, 11:40
czaro napisał(a):Wyświetl post
Wspaniale, na forum będzie nowym Boguskim. Ty chyba zresztą już go obrażałeś.
A to po Boguskim można pomyje wylewać od lat, a po Alanie, który zafundował nam 100x większe partactwo już nie?

PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Pisałem już wcześniej ze będzie kopał się po czole tak samo jak podczas pierwszego pobytu, ale sporo userow dalej jest zachwycona jego powrotem nowa legenda i takie bla bla bla

Ja tylko miałbym mała prośbę jakby osoby odpowiedzialne za transfery dały namiar na dealera to byłbym wdzięczny

Też o tym pisałem i piszę nadal - w innym temacie podałem stratę goli Płocka w meczach w których grał - obrona pod jego kierownictwem dostała więcej bramek niż pod wodzą Janickiego Wiadomo, że cały zespół broni. ale jakieś tam wnioski można wyciągnąć.

Nie nastawiam się na mega powrót i wzrost jakości w naszej obronie - fajnie jakby nie był gorszy od Mehremica i będzie gitarka. Oczywiście nic nie jest pewne i może zaskoczyć, ale mam co do tego spore obawy.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 17.05.2021 o godz. 11:42.

Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 17.05.2021, 11:48
Gość jeszcze nawet nie zdążył do nas wrócić a już zaczyna się pocisk po nim. Uwielbiam to forum
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 17.05.2021, 12:01
A to po Boguskim można pomyje wylewać od lat, a po Alanie, który zafundował nam 100x większe partactwo już nie?

.
Nie ma znaczenia czy wylewane są pomyje na Rafała czy na Alana , jedno i drugie jest żenujące.
Alan Uryga za swojego pobytu w Wiśle to był słaby piłkarz, nic nie dawał drużynie ale nie przypominam sobie żeby Wisła zaliczała degrengoladę tylko dlatego , ze w składzie był Uryga.

Rozumiem , że teraz Ty decydujesz , którego piłkarza Wisły można wyśmiewać i nazwać Analem Uryną ?
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 17.05.2021, 12:18
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Gość jeszcze nawet nie zdążył do nas wrócić a już zaczyna się pocisk po nim. Uwielbiam to forum
W sumie to trudno się ludziom dziwić. Gdy Uryga odchodził, żegnano go bez żalu, bo zbierał tutaj cykliczne cięgi od kibiców.

Dlaczego więc Alan dzisiaj miałby być traktowany jako wzmocnienie? Fredrych, Mehremić, a ostatnio i Kone, który wskoczył do składu zupełnie niespodziewanie, są w obronie zawodnikami na takim poziomie, że Uryga niekoniecznie nam jest tutaj w tym momencie potrzebny. Mamy zdecydowanie większe problemy kadrowe w zespole niż pozycja środkowego obrońcy.

Ale żeby nie było: fajnie, że Uryga wraca. Mam tylko nadzieję, że będzie teraz zdecydowanie lepszym piłkarzem, niż gdy się go kilka lat temu pozbywano. Wtedy grał tak dużo, bo mamy ogólną tendencję do promowania wychowanków trochę na siłę - nawet jeżeli ci jakoś specjalnie nie rokują i popełniają masę błędów (patrz: Daniel Brud czy Michał Czekaj).
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 17.05.2021, 12:38
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma znaczenia czy wylewane są pomyje na Rafała czy na Alana , jedno i drugie jest żenujące.
Alan Uryga za swojego pobytu w Wiśle to był słaby piłkarz, nic nie dawał drużynie ale nie przypominam sobie żeby Wisła zaliczała degrengoladę tylko dlatego , ze w składzie był Uryga.

Rozumiem , że teraz Ty decydujesz , którego piłkarza Wisły można wyśmiewać i nazwać Analem Uryną ?
Nie, ale uważam, że jak ktoś jeździ po Rafale, który spędził u nas naście lat i przyczynił się do dobrych wyników, a potem zwraca uwage komuś bo nazwał partacza Analem (na trybunach ta ksywka jest powszechnie znana) to jest cholernym hipokrytą.

Pisałem o moich uprzedzeniach do niego i nie chce znów burzy dla pokemonów robić. Dla mnie Uryga jest KOMPLEKSIARZEM, który chciał się za wszelką cenę odegrać na Wiśle (krakowskiej) i grać mecze życia przekłądając tym samym swoje dobro nad dobro klubów, w których grał. Nie trawie kompleksiarzy typu koroniarzy kieleckich. Urestwem do kwadratu jest pojazd po Rafale (mnie też irytowały przyjęcia na goleń i piłka odskakująca na 2 metry) i bronienie cholera wie dlaczego Urygi.

Zawsze wychodze przed szereg i nie mam zamiaru piać z zachwytu jak swołocz nad Alanem czy za partactwem Savica, którego krytykowałem od samego początku, nawet w tych rzekomo świetnych meczach z początku roku.

Lżony Boguski (sam pisałem Bogucki ale to z uśmiechem a nie pojazdem totalnym) i obrażany Kuba+Kmiecik a wychwalany Alan :]
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 17.05.2021 o godz. 17:40.

Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 17.05.2021, 12:58
Odchodzi Boguski. Obecnie najbardziej lojalny w lidze. Pewnie jeden z najdluzej grajacyh pilkarzy w jednym klubie.
Obecnie to wyglada tak

1. Boguski, 9 Sadlok
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 17.05.2021, 13:01
Po nikim nie można i, proszę, nie rób tego.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 17.05.2021, 13:10
Daj spokój, on do dzisiaj nie rozumie, że wtedy chodziło nie o fakt krytyki, tylko o formę.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 17.05.2021, 15:14
Kto to jest ten kompleksiarz? Bo nie chciałbym, aby mnie nazwano potem hipokrytom
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.05.2021, 17:37
Dzisiaj odeszło już 4 graczy Boguski, Basha, Burliga, Carlos , jadą ostro z kokosem w klubie

Do jutra już nikt nie zostanie
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 17.05.2021, 17:41
Z koksem to jechane było ciut wcześniej
I starczy
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 17.05.2021, 17:41
Szkoda Bashy zawsze go ceniłem, nigdy nie jechałem jak więkoszosć, wole 100 razy Bashe niż Savica, mimo, że Basha pod koniec notował przynajmniej jedną groźną stratę to i tak dawał więcej niż bezproduktywny Savic.

Oczywiście Czaro, że nie można dlatego tego nie robię :]
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 17.05.2021 o godz. 20:18.

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 17.05.2021, 18:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj odeszło już 4 graczy Boguski, Basha, Burliga, Carlos , jadą ostro z kokosem w klubie

Do jutra już nikt nie zostanie
juz 8
wietrzenie magazynów niczym w mediaexpert
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 17.05.2021, 20:04
Basha w formie to top 3 ŚP w lidze. O ile przyzwoitą dyspozycje utrzymywał regularnie, o tyle szklany jest okrutnie (kiedyś pisałem na forum, że określanie go w ten sposób to przesada). Nie powinno się porównywać Savicia do Bashy, inne pozycje. Ten pierwszy powinien mieć zdecydowanie lepsze liczby, jako że gra 10/skrzydło.
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.05.2021, 21:38
Bardzo mi sie podoba Gruszkowski , moze w koncu bedzie prawdiwy WACHADŁOWY , bo chcemy czy nie gra z wachadłami to przyszłość futbolu
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 17.05.2021, 22:33
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Bardzo mi sie podoba Gruszkowski
Coming out?

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
moze w koncu bedzie prawdiwy WACHADŁOWY , bo chcemy czy nie gra z wachadłami to przyszłość futbolu
A może jednak wahadłowy i gra wahadłami?
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 17.05.2021, 22:38
Niechby i był z niego tylko wahadłowy, to już będzie coś!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów