The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.01.2017, 23:01
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobrze gdyby przyszedł teraz. Z takimi wzmocnieniami Stilić Arsenić Gonzalez pierwsza ósemka coraz bardziej realna. Kto wie czy nie coś więcej

Po owocach ich poznacie...Bardzo fajnie przebiega póki co okienko, ale nie pompujcie balonika bo pęknie jak zawsze. Przemawia za nami fakt, że wszyscy mówią 'jaka ta Wisla biedna', 'sezonu nie dokończą' , ' zatrudnili jakiegoś nołnejma' (co akurat niestety jest prawda) itd itp - także nikt na nas nie stawia. Jest szansa zaskoczyć całą ligę. Ale konieczny jest skrzydłowy.
Odpowiedz cytując
POtey
Member

Od: 07.2005

Stary 14.01.2017, 23:55
Dla mnie największym sukcesem było by podpisanie Czerwińskiego, bo jednak to młody zdolny, a dodatkowo wygrać o niego z Jagą (która ma dużo lepszą prasę/historię dotyczącą promowania młodzieży) było by większym sukcesem niż podpisanie Stilića, Gonzaleza i wykupienie Arsenića...
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.01.2017, 07:48
"Krakowski klub stawia jednak nie tylko na uznanych piłkarzy, ale sprowadził też utalentowanego, zaledwie 18-letniego Wojciecha Słomkę z Progresu Kraków. Motyka również w tym transferze dostrzega duży pozytyw, jeśli chodzi o działania klubu. - Powiem szczerze, że bardzo się ucieszyłem, gdy usłyszałem, że Wisła wzięła akurat tego chłopaka - nie kryje były gracz „Białej Gwiazdy”. - Bardzo dużo dobrego słyszałem o Wojtku Słomce. Chłopak ma podobno ogromny talent. To pokazuje również, że w Wiśle obierają dobrą drogę. "

http://www.dziennikpolski24.pl/sport...isle,11690352/
Odpowiedz cytując
-Szymek79-
Member

Od: 12.2011

Stary 15.01.2017, 08:21
Co do wiarygodności tego fanpage'a "Myślisz Kraków, mówisz Wisła..." to jest ona niepodważalna. Adminem jest mój przyjaciel i mają jakiegoś informatora, który jeszcze nigdy nie podał nieprawdziwej informacji. Wiem, że próbują się dowiedzieć o jakiego zawodnika chodzi. Jak będę wiedział, to oczywiście napiszę tutaj
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.01.2017, 08:27
Ale dziwnym jest fakt, że klub kogoś podpisał i tym sie nie chwali odrazu.. Wiec to jakies bajki chyba
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 15.01.2017, 08:30
Moze podpisal ale w zycie wejdzie po pozytywnych badaniach medycznych.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 15.01.2017, 08:48
Jak dla mnie najwazniejsze aby dopieli tramsfer Czerwinskiego. Po odejsciu Bobana mamy tam kolosalna dziure. Mam nadzieje że sie dogadaja, choć z Bolkiem zawsze negocjacje sa trudne. I oby bez kwoty odstepnego!

Na miejscu klubu Arsenica nie bralbym teraz za wszelka cene, lepiej grac z jego klubem ns czas, a i do lata jakos sobie poradzimy.

A co do mitycznego skrzydłowego.. to klub poki co chcial Polaka na te pozycje: Jagielle, Korta, Mazka.. A tu jednak biora latynosa? Ciekawa sprawa. Na razie nie wierzę w te plotke, ale jako że nasz obecny zarząd dziala bardzo prężnie to może nawet jest szansa że zamkniemy kadrę przed wylotem na obóz do Turcji.
Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 15.01.2017, 09:08
-Szymek79- napisał(a):Wyświetl post
Co do wiarygodności tego fanpage'a "Myślisz Kraków, mówisz Wisła..." to jest ona niepodważalna. Adminem jest mój przyjaciel i mają jakiegoś informatora, który jeszcze nigdy nie podał nieprawdziwej informacji. Wiem, że próbują się dowiedzieć o jakiego zawodnika chodzi. Jak będę wiedział, to oczywiście napiszę tutaj
Wybacz ziomuś, ale właśnie jest odwrotnie. Wiarygodność tego profilu jest bardzo podważalna. Głupoty, jakie tam były wypisywane po przyjściu Meresińskiego wołały o pomstę do nieba. To stamtąd wychodziły informacje (bzdury) o Wassiljiewie w Wiśle. Tam podawano, że Kieszek już podpisał z nami kontrakt. Oprócz tego, co latało po TT i faktycznie miało sens, a ten profil podawał jako swoje info to nawet 10% nie trafili. Nie wspominając, że styl prezentowanych informacji raczej nie należy do dorosłego człowieka.

W związku z tym nie napalałbym się na żadnego chłopaka z latino Ameryki, a nawet nastawiałbym się, że taki temat nie istnieje.

BTW https://www.facebook.com/permalink.p...76919995763335
Ostatnio edytowane przez Siemion : 15.01.2017 o godz. 09:10.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 15.01.2017, 09:09
Cytat:
Wisła Kraków chce już teraz sprowadzić Zorana Arsenićia z NK Osijek. Chorwaci oczekują 250tys. Euro, WK zaoferowała 100tys.euro, trwają rozmowy.
Ta sama osoba podaje, że są zapytania z innych klubów o kilku naszych obecnych graczy i jeden z nich może jeszcze odejść.
Ja mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie (chyba że chodzi o Cywke, Zachare, czy Mójte lub wypożyczenie Drzazgi)
Z jednej strony ze słów Junco wynika, że klub nie ma ciśnienia by sprzedawać kolejnych zawodników, z drugiej najważniejsi gracze jak Mączyński, Sadlok nie tak dawno doczekali się potomstwa i pewnie chcą chwilowej stabilizacji.

Co do zawodnika z Ameryki Płd. to wydaje mi się, że rzeczywiście polujemy na jakąś opcję zagraniczną, a Jagiełło to tylko takie rozwiązanie rezerwowe.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 15.01.2017, 09:11
wlasnie widze ze na tym FP napisali ze Mojta przechodzi do Śląska.
Czy ja o czymś nie wiem? gwiazdka szybsza w tym roku ?

p.s.
wczoraj slyszalem ze kuba do Chin a potem Wisła. Przyjscie Semira chyba pobudziło niektórym fantazję aż nadto
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 15.01.2017, 09:34
-Szymek79- napisał(a):Wyświetl post

uspokoiłeś mnie

Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 15.01.2017, 10:18
Kuba nie przejdzie do Chin. Gość w wywiadze kiedyś powiedział, że powinien zarabiać tyle co policjant i raczej nie pochapie sie na hajs. Już powrót do nas jest bardziej prawdopodobny
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 15.01.2017, 11:01
Koralik ostatnio wspominał o dwóch reprezentantach kadry, mam nadzieję, że jednym z nich nie jest Mączyński. Zupełnie nie pasuje do stylu i filozofii klubu spod znaku nauki jazdy - to uspokaja, oni raczej nie potrzebują hamulca ręcznego.

Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member

Od: 09.2016

Stary 15.01.2017, 11:03
Przy czym nie nastawiałbym się na wypożyczenie, chyba, ze niemcy będą opłacać lwią część kontraktu (na co raczej nikt normalny się nie zgodzi, płacić za zawodnika i go nie mieć do dyspozycji?) bo nie ma możliwości, żeby Wisłę było stać nawet na 10% tego, co Kuba dostaje w VfL
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 15.01.2017, 11:15
Jedyną opcją jest rozwiązanie kontraktu, ale nie ma co spekulować. Moim zdaniem nawet nie ma tematu
Odpowiedz cytując
Michaleo3
Junior Member

Od: 12.2016

Stary 15.01.2017, 11:55
A moim zdaniem przyjście Kuby jest bardzo możliwe ale dopiero w lecie. Mamy fajny zespół i jeśli się załapiemy do 8 to wszystko się może stać i Kuba nam się przyda w następnym sezonie jeśli nie w walce o LE w eliminacjach to w walce w Ekstraklasie. Więc spokojnie. Jeśli awansujemy do 8 transfer Kuby w lecie będzie bardzo realny. Jeśli nie.. No cóż Kuba pewnie też przyjdzie ale dopiero za kilka lat w zależności od wyników naszych i jego. Bo nim słabiej (i niżej :/) będziemy grać tym później Kuba do nas trafi.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 15.01.2017, 11:56
Ten, rzekomo wiarygodny portal ,,Myślisz Kraków mówisz Wisła.." twierdzi, że odejście Mączyńskiego coraz bardziej pewne oraz przyjście 2 skrzydłowych.

Plotki, ploteczki, plotunie...
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 15.01.2017, 12:27
Ja wcale się nie zdziwię jak Krzysiek nas opuści.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 15.01.2017, 12:28
Ja zacząłem ich obserwować i to jakie brednie wypisują to jest niesamowite.
Twierdzą że Emanuel Sarki jest planem B, kilka godzin wcześniej pisali o podpisaniu kontraktu ze skrzydłowym z Ameryki Płd.
Przepisują wszystko z tt, fb i innych portali i strzelają na oślep.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 15.01.2017, 12:38
Prawdziwym hitem transferowym jest narazie... Junco i cały zarząd. Pani prezes wczoraj powiedziała, że to niesamowity fachowiec, bardzo im pomaga i to jeden z najlepszych wyborów Wisły do tej pory.

A jego wczorajsza wypowiedz o zaangażowaniu Szymańskiego w projekt "Stilic" od listopada pokazuje największy skarb tego klubu obecnie. Czyli emocjonalnie zaangażowanych ludzi. Juz widzę jak jakiś najemnik z Telefoniki namawia Stilica przez kilka msc aby przyszedł do Wisly. Teraz widać jak brakowało tam serca. Przecież Legia jest tam gdzie jest, nie dzieki wielkim pieniądzom tylko właśnie kibicom klubu, którzy nim rządzą. Bo Leśny od zawsze był kibicem elki.

Największa niewiadomą jest teraz Ramirez. Ale mam wielka nadzieje, że nikomu nie przyjdzie do głowy pozbywać sie Junco jak np nie awansujemy do 8ki. W sensie obecnie nie powinnismy rozpatrywać sukcesu tak zero-jedynkowo
Odpowiedz cytując
wojtole14
Senior Member

Stary 15.01.2017, 12:43
Docierają do mnie informacje, że Kiko to niesamowity profesjonalista i piłkarze są bardzo dobrze przygotowywani na treningach. Może faktycznie nie miał przebicia w Hiszpanii?

Co do profilu "Myślisz Kraków, mówisz Wisła..." wygląda to na radosną twórczość kibica z wielkimi marzeniami.

Przyjście Błaszczykowskiego włożyłbym między bajki, bo nie ma w tej chwili możliwości żebyśmy w jakikolwiek sposób pokryli jego kontrakt w Wolfsburgu. Musiałoby się to zakończyć rozwiązaniem umowy z Wolfsburgiem.

Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 15.01.2017, 13:46
wojtole14 napisał(a):Wyświetl post
Docierają do mnie informacje, że Kiko to niesamowity profesjonalista i piłkarze są bardzo dobrze przygotowywani na treningach. .
Potwierdzam
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 15.01.2017, 15:22
nesta napisał(a):Wyświetl post
Prawdziwym hitem transferowym jest narazie... Junco i cały zarząd.
Miałem napisać, że tak samo pisano o Valck'xie (ale to już tu pisałem gdzieś na forum) ale przypomniałem sobie, że latem 2007 r. na tej stronie (w komentarzach albo na forum) pisano to samo o Bednarzu (jak ściągnął Niedzielana, Ćwielonga, Kosowskiego z powrotu itp). Tak więc na prawdę poczekajmy...
Ostatnio edytowane przez R33 : 15.01.2017 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 15.01.2017, 15:32
Przecież jest temat: Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów http://www.wislakrakow.com/forum/sho...=4404&page=659

Jak już chcecie bawić się w analizowanie czy przyjdzie Błaszczykowski, czy Lewandowski to się tam produkujcie.

Zostawcie ten temat dla konkretów i faktów.
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
duch1989
Member

Od: 05.2009

Stary 15.01.2017, 17:32
http://ligabedzieciekawsza.pl/2017/0...rt-15-01-2017/

150 tys euro rozbieżności. Nie liczyłbym na to, że Arsenić przyjdzie już teraz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.01.2017, 17:41
Wisła musi grać na czas. Jovicia też nie od razu podpisali. Inna sprawa, że nic wielkiego się nie stanie jeśli teraz do nas nie trafi.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 15.01.2017, 17:50
Dogadają się. Sporawdzenie Asrenicia teraz leży w interesie obu klubów. 150 dostaną i na wiosnę będzie u nas.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 15.01.2017, 17:51
Kontuzja spanisza albo Głowy i jesteśmy w PiSdzie. Sadlok z LO na stopera, równoznaczne z Mojta na lewej obronie, to już PiSda z byłą.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 15.01.2017, 18:00
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Kontuzja spanisza albo Głowy i jesteśmy w PiSdzie. Sadlok z LO na stopera, równoznaczne z Mojta na lewej obronie, to już PiSda z byłą.
a co Ty pokemon jesteś, że nie umiesz napisać ....a? politykę sobie zostaw na inne miejsca a tego Arsenica ściągną raczej teraz, bo tamci pewnie będą chcieli chociaż 100 koła ojro.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 15.01.2017, 18:10
Jeśli wierzyć tt to zaoferowali 100, a dostali kontroferte 250. Wiadomo, że nie mogli przystać na pierwsza ofertę. 150 za pół roku? Na pewno się zgodzą. Na środku obrony Uryga wcale nie grał tak źle szczególnie, że ostatni rok(więcej?) grał na ŚPD. Stoper z niego może jeszcze być. Jak nie to Żemło, bo Kujawa to nie ten poziom i raczej już nigdy nie będzie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów