The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.04.2014, 21:07
huberix napisał(a):Wyświetl post
Miałem nadzieję, że jak wywalą łysego to przyjdzie za legioniste do nas Iwan. Facet, Wiślak z krwi i kości który ma jaja. achh.. jebana nadzieja
Iwan na zarządzaniu spółką zna się tyle samo co Smuda na języku polskim.
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 27.04.2014, 21:47
czemu w tym temacie nie dyskutujemy jeszcze o Bednarzu ?
Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 28.04.2014, 16:50
Drago Okuka trenerem chińskiego zespołu Changchun Yatai.

http://www.eurofutbol.pl/news/766659...agomira-Okuki/
A
T
A
K
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Stary 28.04.2014, 18:27
Radek strzela wlasnie 6 bramke dla Górnika w tym sezonie...
Ostatnio edytowane przez Glazik : 28.04.2014 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 28.04.2014, 18:41
podziekujmy po raz kolejny Smudzie i Bednarzowi.
Radek Sobolewski !

bawi cię pisanie nie po polsku? (FraMat)
Ostatnio edytowane przez FraMat : 28.04.2014 o godz. 19:29.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 29.04.2014, 11:32
Cleber kończy dzisiaj 40 lat.Wszystkiego najlepszego
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 29.04.2014, 13:25
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Radek Sobolewski !

Kiedy odejdzie bendarz? Kiedy skończy się panowanie bednarza w naszym klubie? Kiedy razem ze smuda odejdą? Dlaczego nie mogę pisać bednarz z małej? Kto mi zabroni pisać nie po polsku? O ile wiem to duże litery w nazwisku używa się, aby wyrazić szacunek do tych osób. Co jeśli nie mam szacunku ani do bednarza ani do smudy?

Nie wiem jak użytkownika vabanq, ale mnie bawi choroba psychiczna Pana FraMata! O ile się nie mylę to "cię" powinno się pisać z dużej, a więc bawi Cię pisanie nie po polsku ?
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 29.04.2014 o godz. 13:29.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 29.04.2014, 13:40
Niestety ale ani bednarz ani smuda sami nie odejdą. bednarz rozgrywa swoją walkę życia, smuda nigdzie indziej zaczepienia już nei znajdzie.
Żeby nie było, że robię off wielki polityk żurawski piastuje jeszcze jakąś funkcje w naszym apolitycznym klubie?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 29.04.2014, 13:58
Tak, maciek żurawski pełni rolę skauta, tak zamo jak zdzisław kapka więc nie można pisać o nim w tym dziale ponieważ jest on poświęcony byłym działaczom, piłkarzom i moderatorom (?). Tak samo nie powinno się tu znajdować jeszcze nazwisko smudy i bednarza.

Nie sądzicie, że pogrubianie błędów ułatwi pracę moderatorowi?
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 29.04.2014, 15:24
Mówicie: sprawdzam?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 29.04.2014, 17:04
Maja racje...
Skoro można pisać na forum cRACOVIA... to czemu nie można pisać nazwisk których się nie szanuje....
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 29.04.2014, 17:11
A to jest forum kibiców Wisły, czy przedszkole?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.04.2014, 22:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A to jest forum kibiców Wisły, czy przedszkole?
Trudno powiedzieć, aczkolwiek ciekawie się czyta. Swoją drogą skoro tu ostatnio taka poprawność ortograficzna/gramatyczna panuje, to proszę poprawić post użytkownika 63.5 Kg, gdyż to niedopuszczalne by nazwę "Cracovia" pisać z małej litery.

P.S
FraMat Ty złośliwy draniu ) Gdybym prowadził obóz pracy, z chęcią bym Cię zatrudnił do pilnowania podludzi. Jesteś super, tak trzymaj! I nie ma tu krzty ironii. Podoba mi się ta heroiczna, samotna walka FraMata Mimo fatalnej sytuacji w klubie i miernej atmosfery na forum, szanuję tego człowieka! Taki adwokat diabła Jakby wszyscy tu tylko narzekali, żądając głowy Bednarza, to byłoby tu strasznie nudno.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 29.04.2014, 22:48
bednarz bednarz bednarz bednarz smuda smuda smuda smuda framat frajermat framat frajermat
dziekuje dobranoc
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 30.04.2014, 08:28
^^ Pierwszy raz w życiu widzę tak doskonale dopasowanego nicka.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 30.04.2014, 09:20
Biorąc pod uwagę twój stosunek do bojkotu i miłość do bednarza twój nick też jest niczego sobie łamistrajku.
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Stary 30.04.2014, 11:26
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Radek Sobolewski !

taki szeryf z Ciebie a słowo "Cię" piszesz z małej litery, nie szanując mnie, kibica po szalu. Śmieszny jesteś. Panowie powyżej też dostaną ostrzeżenie albo bana? W dupie mam bednarza i jego szopke i nie mam zamiaru szanowac buca, przez którego mnóstwo ludzi i moich znajomych nie może wejść na stadion przez to, że oglądali kulturalnie mecz w restauracji. Reszty wymieniać nie będę bo nie ma sensu.
Chcesz dbać o poziom forum-jak najbardziej, ale nie bądź człowieku śmieszny bo póki co się ośmieszasz szeryfie.
Aha jak chcesz to wlepiaj sobie swoje śmieszne bany i przy okazji możesz pozdrowić łysego buca.
Sobie w takim razie też dasz bana skoro jesteś taki poprawny ?
bez odbioru
ED:19sebawro06-dokladnie.
ED2: HAha widze ze szeryf wzial sobie do serca Wasze wypowiedzi Panowie. Mi juz pozostalo tylko czekac na bana. Dramat. Do nastepnego w takim razie.
Ostatnio edytowane przez vabanq : 30.04.2014 o godz. 11:33.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
duch1989
Member

Od: 05.2009

Stary 30.04.2014, 11:53
The Sun pisze że Manchester City ma na oku Romella Quioto
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 30.04.2014, 11:55
Bojkot to bojkot. bednarz
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 30.04.2014, 12:10
No cóż... nie bawi mnie banowanie. Skoro jednak niektórzy nie potrafią wydźwignąć się ponad poziom piaskownicy i sami się bana domagają, proszę... I nie chodzi i pisane bądź nie pisanie wielką literą nazwisk, co nalezy do zasad pisowni w języku polskim, do przestrzegania których kazży zobowiązał się klikając swój akces na forum pod Regulamiem.
Chodzi o świadome wyrażanie pogardy wobec innych ludzi.
Zauważcie, że nie mieszam się do różnych, nieraz głupawych określeń odnoszacych się do Bednarza czy do Smudy w innych wątkach. Rozumiem, że w emocjach można napisać o "łysym wężu", czy coś w tym stylu. Nie przyjmuję natomaist świadomego i rozmyślnego wyrażania pogardy i nienawiści. Tym bardziej kiedy pojawia się to na zasadzie z piaskownicy: pokażę język moderatorowi i będę bohaterem na podwórku.

Co do pisania "cię"....
Cytat:
Użycie wielkiej litery w pisowni zaimków jest podyktowane względami kurtuazyjnymi
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=1567
A więc tylko wtedy gdy celowo chcę komuś okazać szacunek

ps.
Cieszy, że coraz więcej dzieciaków z piaskownicy chce odejść...

Odpowiedz cytując
Wiślacka Kalwaria
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 30.04.2014, 12:28
to moje staaaare konto. nieuzywane od 5 lat. I napisze tylko tyle( bo tu zapewne dostane tez bana):
framat ty glupi ciulu.
Banujesz za chwile 7 czy 8 osobe za male literki w nazwisku na 1 słownie: JEDEN rok? JTo forum pewny poziom utracilo dobrych kilka lat temu i niestety przez nie tylko pokemonow ale i wlasnie takich durni jak ty powstalo nowe na skwk.
JEstes czlowieku niepowazny w tym co robisz a co do dzieciakow z piaskownicy to moge napisac jedynie tyle: uciekaja dzieci z piaskownicy przed trynkiewiczem, jakim w roli admina jestes.
Ban tym razem na ile? rok ? czy moze 2 ? niepowazne forum niepowazni ludzie. --> skwk.pl , polecam bo tu zostalo tylko gowno wraz z framatem.

Widze ze juz nawet usuwasz niewygodnego posta , w ktorym zadalem ci pytanie, DLACZEGO W TAKIM RAZIE BANA DOSTALI UZYTKOWNICY : jaroo1 i JacobCFC ?

Tego posta tez usuniesz bo ci nie pasuje ? jestes jebniety tylko tyle w temacie.
i banuj sobie dalej, w koncu jestes gospodarzem tej gownianej piaskownicy.
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 30.04.2014, 12:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jest w regulaminie taki punkt "zakaz wyrażania pogardy wobec innych ludzi"?

A tak swoją drogą, jak wyrażę tę pogardę do jakiegoś piłkarza/prezesa/trenera/chvjwiekogo parchów czy Legii to już jest ok? Ale jak nie podoba mi się krzywa morda prezesa czy trenera Wisły, którzy działają na szkodę klubu to wielki moderator wlepi mi bana? TWSD od lat zaniża poziom coraz bardziej, ale to co dzieje się teraz to już jest poziom kilometra poniżej dna. Czyste kurestwo dawać bany ludziom, za brak szacunku do osób, które na ten szacunek ani trochę nie zasłużyły.

A ty wielki moderatorze broń swoich genialnych przekonań, broń bednarza, smudy i kogo tam sobie chcesz. Na szczęście tak ciężkie przypadki jak ty zdarzają się raz na milion.
Powód: nie FraMat a DraMat :)
Ostatnio edytowane przez Kamson : 30.04.2014 o godz. 12:45.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Wiślacka Kalwaria
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 30.04.2014, 12:45
za chwile usunie te niewygodne dla niego posty wiec nie ma co nawet sie wiecej w....iac. Kazdy w miare ogarniety wie co tu sie dzieje.
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 30.04.2014, 12:55
No cóż... nie bawi mnie banowanie. Skoro jednak niektórzy nie potrafią wydźwignąć się ponad poziom piaskownicy i sami się bana domagają, proszę... I nie chodzi i pisane bądź nie pisanie wielką literą nazwisk, co nalezy do zasad pisowni w języku polskim, do przestrzegania których kazży zobowiązał się klikając swój akces na forum pod Regulamiem.
Zauważcie, że nie mieszam się do różnych, nieraz głupawych określeń odnoszacych się do Bednarza czy do Smudy w innych wątkach. Rozumiem, że w emocjach można napisać o "łysym wężu", czy coś w tym stylu. Nie przyjmuję natomaist świadomego i rozmyślnego wyrażania pogardy i nienawiści. Tym bardziej kiedy pojawia się to na zasadzie z piaskownicy: pokażę język moderatorowi i będę bohaterem na podwórku.

Co do pisania "cię"....

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=1567
A więc tylko wtedy gdy celowo chcę komuś okazać szacunek

ps.
Cieszy, że coraz więcej dzieciaków z piaskownicy chce odejść...
A Ty wiesz, że dajesz się prowokować jak dziecko, właśnie z piaskownicy?

Ktoś ci pokazał język to ty jak dzieciak z ADHD, tupiesz nóżką i dostajesz wścieku macicy.
Wyrzucasz innych z piaskownicy, bo to twoja piaskownica. tak bo to twoja.
A że łysy kondom jest twoim najlepszym przyjacielem, dlatego każdy kto jest niemilusi lub mało cacy dla chłopczyka bez włosów, nie będzie się z wami bawił w waszej piaskownicy.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Stary 30.04.2014, 12:58
Serio znasz tylko dwa stany emocjonalne? albo nienawiść albo wielka miłość? nie widzisz nic po środku?
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 30.04.2014, 13:13
Viper napisał(a):Wyświetl post
Serio znasz tylko dwa stany emocjonalne? albo nienawiść albo wielka miłość? nie widzisz nic po środku?
Chyba nie chcesz nam powiedzieć, że trzepanie jackowi to właśnie ten złoty środek?
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 30.04.2014, 13:23
Wiślacka Kalwaria napisał(a):Wyświetl post
to moje staaaare konto. nieuzywane od 5 lat. I napisze tylko tyle( bo tu zapewne dostane tez bana):
framat ty glupi ciulu.
Banujesz za chwile 7 czy 8 osobe za male literki w nazwisku na 1 słownie: JEDEN rok? JTo forum pewny poziom utracilo dobrych kilka lat temu i niestety przez nie tylko pokemonow ale i wlasnie takich durni jak ty powstalo nowe na skwk.
JEstes czlowieku niepowazny w tym co robisz a co do dzieciakow z piaskownicy to moge napisac jedynie tyle: uciekaja dzieci z piaskownicy przed trynkiewiczem, jakim w roli admina jestes.
Ban tym razem na ile? rok ? czy moze 2 ? niepowazne forum niepowazni ludzie. --> skwk.pl , polecam bo tu zostalo tylko gowno wraz z framatem.

Widze ze juz nawet usuwasz niewygodnego posta , w ktorym zadalem ci pytanie, DLACZEGO W TAKIM RAZIE BANA DOSTALI UZYTKOWNICY : jaroo1 i JacobCFC ?
Jak byś był inteligentny to zauważyłbyś, że post został przeniesiony do właściwego działu.
I napisałem, banuje nie za małe literki ale za głupi, osli upór i za poziom z piaskownicy.
masz szczęście, że Wisłazwe zdecydował się Ci skrócić bana, chociaz za podwójne konto powinieneś dostać bana stałego.
Wiślacka Kalwaria napisał(a):Wyświetl post
Tego posta tez usuniesz bo ci nie pasuje ? jestes jebniety tylko tyle w temacie.
i banuj sobie dalej, w koncu jestes gospodarzem tej gownianej piaskownicy.
Po co mam usuwać? Sam o sobie dajesz świadectwo.

Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Stary 30.04.2014, 13:23
^^ Widzisz, nic normalnego napisać nie potrafisz. Do spółki z gwiazdowym uprawiacie na tym forum jeden wielki emocjonalny kociokwik. Zadano Ci pytanie a Ty wyjeżdżasz z trzepaniem jackowi. Ciągle tylko eeeee Bednarz... eeee Smuda zadłuża klub... eeee kiełbasiarze... kiełbasiarze som wszeeeełłłłdzzziieeee...

Jak ktoś zasugeruje, że w tym nie ma żadnego odniesnia do faktów a całość opiera się na ślepej nienawiści czy "wydaje mi się". To reakcja jest zawsze taka sama, ktoś nie rzuca bezpodstawnie mięsem na lewo i prawo. To zapewne wypina się frankowi a Jackowi chapie.
Ostatnio edytowane przez Viper : 30.04.2014 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 30.04.2014, 13:26
Jak byś był inteligentny to zauważyłbyś, że post został przeniesiony do właściwego działu.
I napisałem, banuje nie za małe literki ale za głupi, osli upór i za poziom z piaskownicy.
masz szczęście, że Wisłazwe zdecydował się Ci skrócić bana, chociaz za podwójne konto powinieneś dostać bana stałego.

Po co mam usuwać? Sam o sobie dajesz świadectwo.
WISŁAZWE, jakbyś nie wiedział. Trochę szacunku dla jednego z dwóch normalnych modów / adminów tego "forum".
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 30.04.2014, 13:37
Ok, WISŁAZWE...
skoro lubicie capslocki
Przepraszam WISŁAZWE jeśli taki sposób napisania jego nicka był dla niego obraźliwy i oznaczał brak szacunku.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów