The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.07.2013, 10:36
Ludzie wstańcie od monitora i przejdźcie się na spacer albo coś zróbcie bo wstyd to czytać ...

Wczoraj myślałem, że temat się w mediach wyczerpał , ale jednak nie ...

Wstaje dzisiaj rano, włączam RMF FM i pierwsza informacja w wiadomościach to o pseudokibicach Wisły Kraków którzy tam coś pomalowali
- NIE MA WAŻNIEJSZYCH SPRAW W TYM KRAJU ?

Gdzie my żyjemy ?

Jak zawsze temat zastępczy kibice ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 09.07.2013 o godz. 10:44.
Odpowiedz cytując
dizzy
Member

Od: 05.2013

Stary 09.07.2013, 10:39
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś o najważniejszym juniorze dizzy. Mianowicie, zarówno jak i w mediach, klubie czy na trybunach masz gówno do gadania!
Jasne. Jakbym miał coś do gadania to bym tu nie pisał tylko zrobił, to, o czym pisałem - posprzątał syf zrobiony przez imbecyli na tej drodze. Zapewne tani koszt a byłoby sporo pozytywnego mówienia o Wiśle w mediach.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 09.07.2013, 10:43
Jakie konsekwencje poniesie klub Wisła Kraków? Nie wiem ukarzą nasz klub karą finansową?

Jakoś jak popisane są zabytkowe części Bulwarów Wiślanych - cisza w eterze, dlaczego?

Wizerunek klubu bardziej ucierpiał jak Kapka ściągnął na testy rumuńskiego student - tu jest utrata reszty profesjonalizmu tu jest większy problem. A Wy zajmujcie swój czas grupą Kibiców, która popisała Morskie Oko. Są poważniejsze sprawy niż kilka napisów.

Kolejny przykład na to, że większość z Was tylko czeka jak Kibicom powinie się noga. Dziwne, że jakoś NIKT z Was nie wrzucił linka do artykułu o pozytywnym wizerunku Kibiców i organizacji akcji o SEKTORZE WAKACYJNYM na meczu z Ruchem - dlaczego? Bo ta wiadomość dla Was przeszła by bez echa. Lepiej przez 3 strony wymierzać internetową sprawiedliwość i szukać dziury w całym.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 09.07.2013, 10:44
Tak dla przypomnienia wypowiadać się może każdy swobodnie ale za obrażanie innych są bany
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 09.07.2013, 10:47
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post

Gdzie my żyjemy ?[/B]
W kraju gdzie np w Krakowie, ludzie/państwo wydają grube miliony złotych na remonty budynku/zabytków/ulic tylko po to by zaraz z drugim jakiś inteligent namalował swoje bazgroły. Sek w tym, że sytuacja pod Morskim Okiem to nie jest pierwszy taki przypadek tylko kolejny, który jest częścią wielkiej całości. O problemie z bazgrołami (graffiti nazwać tego nie można) na murach mówi się coraz więcej. Niestety duża część tych napisów nosi treści faszystowskie i nazistowskie.

Można oczywiście kazać się zamknąć, nazwać mnie juniorem, powiedzieć że nie mam nic do gadania a nawet zbanować. Tylko proszę się potem nie dziwić, że stadion mamy pusty bo takie sytuacje też mają na taki stan rzeczy wpływ.

BTW jak dla mnie każdy może mieć poglądy takie jakie chce ale klub a tym bardziej stadion to jest forum publiczne. Jeśli Wisła ba być potęgą nie może należeć do jednej jedynej grupy. Chyba że ma być potęgą z 5tysiącami kibiców.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 09.07.2013, 10:52
Viper- rozumiem piętnowanie takich zachowań itp., ale miejmy jakiś umiar, jak słyszę od wczoraj i jeszcze dzisiaj w mediach o pomalowanym asfalcie przez pseudokibiców Wisły to coś jest nie halo ?

Normalnie wiadomość na czołówki gazet i wiadomości TV w Polsce- chyba trochę przesada nie sądzisz ?
Odpowiedz cytując
duch1989
Member

Od: 05.2009

Stary 09.07.2013, 10:53
popieram w 100%
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 09.07.2013, 10:55
Viper- rozumiem piętnowanie takich zachowań itp., ale miejmy jakiś umiar, jak słyszę od wczoraj i jeszcze dzisiaj w mediach o pomalowanym asfalcie przez pseudokibiców Wisły to coś jest nie halo ?

Normalnie wiadomość na czołówki gazet i wiadomości TV w Polsce- chyba trochę przesada nie sądzisz ?
Napisy powstałe na asfalcie uda się usunąć bez problemu, jednak w przypadku głazów polodowcowych to będzie trudne - mówi Marcin Strączek-Helios, leśniczy z Morskiego Oka.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 09.07.2013, 10:55
Nie wiem po co robicie z igły widły. Niech płacą za naprawienie szkody sprawcy. Kilka, kilkanaście minut roboty i przywrócony stan poprzedni (np. http://youtu.be/9dSaImFz8JE).
Ta pisanina niektórych o wstydzie i odpowiedzialności zbiorowej wszystkich kibiców Wisły budzi tylko politowanie...jak każde łykanie czersko-wiertniczego gów.. Jeśli już lemingów gryzie sumienie i mają za dużo wolnego czasu, to zbierac du.. w troki i fruuu pucować ten "ekologiczny" asfalt.
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 09.07.2013, 10:56
Viper napisał(a):Wyświetl post
W kraju gdzie np w Krakowie, ludzie/państwo wydają grube miliony złotych na remonty budynku/zabytków/ulic tylko po to by zaraz z drugim jakiś inteligent namalował swoje bazgroły. Sek w tym, że sytuacja pod Morskim Okiem to nie jest pierwszy taki przypadek tylko kolejny, który jest częścią wielkiej całości. O problemie z bazgrołami (graffiti nazwać tego nie można) na murach mówi się coraz więcej. Niestety duża część tych napisów nosi treści faszystowskie i nazistowskie.

Można oczywiście kazać się zamknąć, nazwać mnie juniorem, powiedzieć że nie mam nic do gadania a nawet zbanować. Tylko proszę się potem nie dziwić, że stadion mamy pusty bo takie sytuacje też mają na taki stan rzeczy wpływ.

BTW jak dla mnie każdy może mieć poglądy takie jakie chce ale klub a tym bardziej stadion to jest forum publiczne. Jeśli Wisła ba być potęgą nie może należeć do jednej jedynej grupy. Chyba że ma być potęgą z 5tysiącami kibiców.
Mógłbyś podać jakieś przykłady, bo nie będę ukrywał, że mnie zaciekawiłeś Duża część to jaki procent?
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 09.07.2013, 10:56

Polać koledze.

Ostatnia bania powinna dokończyć dzieło zniszczenia.

PS.
Więc jeśli nie każę ci się zamknąć, nie nazwę cię juniorem, będziesz miał wiele do gadania i nie zostaniesz zbanowany to stadion będzie pełny?

Nie wydaje mnie się
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Stary 09.07.2013, 11:06
PS.
Więc jeśli nie każę ci się zamknąć, nie nazwę cię juniorem, będziesz miał wiele do gadania i nie zostaniesz zbanowany to stadion będzie pełny?
Nie wydaje mnie się
Od tego na pewno nie, ale zbudowanie wizerunku kibica jako człowieka, który po prostu przychodzi na stadion bo kocha swój klub i chce mu kibicować na dobre i na złe bez znaczenia czy jest Hipsterem/Lemingiem/Nazistą/Faszystą/Komunistą/Liberałem/Katolikiem/Ateistą/Babtystą/Masochistą. A nie wizerunku człowieka wielbiącego przemoc i związanego z konkretną grupą na pewno w dłuższym czasie przełoży się na frekwencje.

Z racji zawodu poznaje bardzo wielu ludzi, Wisła ma naprawdę wielu kibiców, która chciałaby przyjść na nowy stadion. Niestety większość po pierwszej wizycie nawet na trybunach dla pikników po wysłuchiwaniu wyzwisk i wulgaryzmów rezygnuje. Moja narzeczona po trzech pierwszych wizytach nawet stadion i klimat polubiła. Niestety na kolejnym meczu jeszcze na 30minut przez rozpoczęciem jakiś pijany osobnik wydzierał się na cały ryj "jazda z k*****mi" etc i ona więcej na stadion nie przyjdzie, nasze dzieci (nie moja decyzja ) również.

Prawie namówiłem też na wizytę znajomego z jego dziewczyną. Zakupili koszulki i szaliki, mieliśmy się wybrać wszyscy na mecz w ostatnim sezonie. Niestety akurat pobito na trybunach kibica. My możemy rozumieć o co chodzi z trybuną C, że jest to miejsce nie dla każdego i jak ktoś chce po prostu siedzieć i oglądać ma mnóstwo innych miejsc na stadionie. Niestety dla nich przekaz był jasny. Pobito kibica na stadionie i tyle. Na stadionie się nie pojawili i przez długi czas tego nie zrobią.

Takich historii mam jeszcze kilkanaście o tym, że raz prawie straciłem pracę za kibicowanie nawet nie wspominam.
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 09.07.2013, 11:18
Od tego na pewno nie, ale zbudowanie wizerunku kibica jako człowieka, który po prostu przychodzi na stadion bo kocha swój klub i chce mu kibicować na dobre i na złe bez znaczenia czy jest Hipsterem/Lemingiem/Nazistą/Faszystą/Komunistą/Liberałem/Katolikiem/Ateistą/Babtystą/Masochistą. A nie wizerunku człowieka wielbiącego przemoc i związanego z konkretną grupą na pewno w dłuższym czasie przełoży się na frekwencje.

Z racji zawodu poznaje bardzo wielu ludzi, Wisła ma naprawdę wielu kibiców, która chciałaby przyjść na nowy stadion. Niestety większość po pierwszej wizycie nawet na trybunach dla pikników po wysłuchiwaniu wyzwisk i wulgaryzmów rezygnuje. Moja narzeczona po trzech pierwszych wizytach nawet stadion i klimat polubiła. Niestety na kolejnym meczu jeszcze na 30minut przez rozpoczęciem jakiś pijany osobnik wydzierał się na cały ryj "jazda z k*****mi" etc i ona więcej na stadion nie przyjdzie, nasze dzieci (nie moja decyzja ) również.

Prawie namówiłem też na wizytę znajomego z jego dziewczyną. Zakupili koszulki i szaliki, mieliśmy się wybrać wszyscy na mecz w ostatnim sezonie. Niestety akurat pobito na trybunach kibica. My możemy rozumieć o co chodzi z trybuną C, że jest to miejsce nie dla każdego i jak ktoś chce po prostu siedzieć i oglądać ma mnóstwo innych miejsc na stadionie. Niestety dla nich przekaz był jasny. Pobito kibica na stadionie i tyle. Na stadionie się nie pojawili i przez długi czas tego nie zrobią.

Takich historii mam jeszcze kilkanaście o tym, że raz prawie straciłem pracę za kibicowanie nawet nie wspominam.
Przecież Nazista, Komunista i Masochista lubują się w przemocy, więc nie sądzę, żeby im to przeszkadzało. Redaktor Romanowski się chyba zarejestrował na forum.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 09.07.2013, 11:20
Ile trzeba mieć lat aby taką sprawę przeżywać przez dwa dni Odpowiedź prosta: WAKACJE, ludzie którzy mają trochę lat na karku, nie wiedzą co to są wakacje, gdyż czy święta czy wakacje to i tak pracują, WNIOSEK: GIMBSTERZY..

Dajcie już spokój, zaśmiecacie temat, są poważniejsze sprawy niż namalowanie kredką na chodniku napisu.... Dorośniecie może zrozumiecie...

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.07.2013, 11:22
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Nie to nie kop we mnie bo jak chodziłem na Wisłę tak będę chodził. Ale jest to kop w klub.

Widzisz ja uważam że Wisła to zespół piłkarski, pracownicy, działacze, właściciel i oczywiście kibice. Przez kibiców rozumiem fanatyków, tych co dawniej na X siedzieli, pikników, sezonowców. To wszystko tworzy nasz klub.Gdy wszystkie te elementy współgrają i gdy jedna z tych grup nie będzie się uważała za jedynie prawdziwą Wisłę klub będzie rósł. Jeśli nie będziemy się staczać.
Ja .......ę. Czy wyście się z choinki urwali!?

W każdej odpowiednio licznej grupie losowo wybranych osób znajdzie się kilku mniej lotnych, za to z nadmiarem fantazji. Pomalowali asfalt, murek i kamienie, złapali ich i tyle. Koniec historii.

A jak ktoś nie może przeżyć tego niesamowitego wstydu i obciachu i czuje się za to współodpowiedzialny, to niech zasuwa nad Morskie Oko ze szmatą i rozpuszczalnikiem.

Jeśli głazów nie da się wyczyścić (gówno prawda), to niech się zgłoszą do mnie. Mam wykopane spore kamole z czasów zalewania fundamentów pod ogrodzenie, pewnie równie stare. Mogę im nawet gratis wydrapać "Byłem tu - Mieszko I" na którymś, to będzie pewnie zabytek klasy zerowej.

Ludzie wstańcie od monitora i przejdźcie się na spacer albo coś zróbcie bo wstyd to czytać ...

Wczoraj myślałem, że temat się w mediach wyczerpał , ale jednak nie ...

Wstaje dzisiaj rano, włączam RMF FM i pierwsza informacja w wiadomościach to o pseudokibicach Wisły Kraków którzy tam coś pomalowali
- NIE MA WAŻNIEJSZYCH SPRAW W TYM KRAJU ?

Gdzie my żyjemy ?

Jak zawsze temat zastępczy kibice ...
Brawo!

Rząd chce się dobrać do waszych emerytur, to trzeba znaleźć kolejnego wroga publicznego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.07.2013 o godz. 11:31.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 09.07.2013, 11:22
PS.

Nie wydaje mnie się
Gdzie cie uczyli logiki lub gdzie cie nie uczyli?
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.07.2013, 11:27
Ja napiszę tak. Nie interesuje mnie co tam komu w duszy gra. Natomiast jeśli ktoś przychodzi na stadion, gdzie panują określone zasady, a młyn jest "wychowywany" według określonych wartości, to na te kilkadziesiąt minut dopingu sympatyk Stalina, czy Lenina nie ma prawa się wychylić ze swoimi upodobaniami. Lubisz komunizm, czy nazizm? Ok (chociaż może jednak nie do końca...), ale nie masz prawa epatować tą sympatią na stadionie. W młynie Wisły nie znajdziesz też osób, które podzielają Twój punkt widzenia na świat. Licz się z tym, że możesz dostać w pysk jak zapragniesz jednak ogłosić swojemu światu co myślisz w tym temacie.

Z drugiej strony trochę to zabawne, że wymieniasz w jednym szeregu jako przykład osoby sympatyzujące ze zbrodniczymi systemami, a z drugiej piszesz o człowieku wielbiącym przemoc...

Stadion to nie jest teatr ani opera. Na stadionie często górę biorą emocje wynikające z pasji i oddania temu co się robi (mam na myśli doping w młynie). Przekleństwa? Ja nie widzę w tym problemu, a jeśli ktoś jest czuły na punkcie estetyki języka polskiego, to niech sobie wybiera inne rozrywki a nie mecze piłkarskie. Bardzo mnie wzruszyła argumentacja dlaczego Twoja narzeczona i dzieci nie przyjdą więcej na stadion Czy jeśli ktoś będzie szedł ulicą i krzyczał coś o "kvrwach", to Twoja narzeczona i dzieci nigdy nie wyjdą na ulicę?

Nie bardzo kumam. Jeśli twierdzisz, że rozumiesz o co chodzi z trybuną C, to dlaczego nie wytłumaczyłeś tego swoim znajomym?
Ostatnio edytowane przez hunter : 09.07.2013 o godz. 11:30.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 09.07.2013, 11:36
Napisy powstałe na asfalcie uda się usunąć bez problemu, jednak w przypadku głazów polodowcowych to będzie trudne - mówi Marcin Strączek-Helios, leśniczy z Morskiego Oka.

Nie wiem skąd masz ten fragment wypowiedzi ale:

'' myślę, że na pewno da się usunąć, dzisiejsza technika pozwala na to aby to bezproblemowo zrobić(...) jedyna przeszkoda to użycie takich środków do usuwania, które nie ingerują w ochronę przyrody'' - Marcin Strączek, leśniczy w główny w wydaniu Kroniki.

Daje jasno do zrozumienia, że jedyną przeszkodą jest dobranie odpowiedniego środka co przy dzisiejszej technologii jest wykonalne w 100%.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.07.2013, 11:41
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem skąd masz ten fragment wypowiedzi ale:

'' myślę, że na pewno da się usunąć, dzisiejsza technika pozwala na to aby to bezproblemowo zrobić(...) jedyna przeszkoda to użycie takich środków do usuwania, które nie ingerują w ochronę przyrody'' - Marcin Strączek, leśniczy w główny w wydaniu Kroniki.

Daje jasno do zrozumienia, że jedyną przeszkodą jest dobranie odpowiedniego środka co przy dzisiejszej technologii jest wykonalne w 100%.
To jest lepsze:

Władze parku wyceniły straty na 2,5 tys. złotych.

Cóż za niepowetowana strata dla przyrody - wyceniona na 2,5 kafla

EDIT: Chyba rząd szykuje nam jakiś grubszy numer, bo na interii jest już akcja "Morskie Oko", proces "Starucha" oraz krakowscy pseudokibice grożący dzieciom maczetami
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.07.2013 o godz. 11:45.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 09.07.2013, 11:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja .......ę. Czy wyście się z choinki urwali!?

W każdej odpowiednio licznej grupie losowo wybranych osób znajdzie się kilku mniej lotnych, za to z nadmiarem fantazji. Pomalowali asfalt, murek i kamienie, złapali ich i tyle. Koniec historii.

A jak ktoś nie może przeżyć tego niesamowitego wstydu i obciachu i czuje się za to współodpowiedzialny, to niech zasuwa nad Morskie Oko ze szmatą i rozpuszczalnikiem.

Jeśli głazów nie da się wyczyścić (gówno prawda), to niech się zgłoszą do mnie. Mam wykopane spore kamole z czasów zalewania fundamentów pod ogrodzenie, pewnie równie stare. Mogę im nawet gratis wydrapać "Byłem tu - Mieszko I" na którymś, to będzie pewnie zabytek klasy zerowej.

Brawo!

Rząd chce się dobrać do waszych emerytur, to trzeba znaleźć kolejnego wroga publicznego.
nie ma co już tego ciągnąć ale odpiszę jeszcze raz.

Z wykształcenia jestem przyrodnikiem i robię w tym fachu . Wybacz ale dla mnie jest różnica między twoimi kamieniami a głazami w Parku Narodowym i nie był to jeden napis ale kilkanaście.

Wiele razy kibice byli tematem zastępczym wiele razy byli wykorzystywani przez państwo jako straszak i też mnie to wp..ala.

Dla uściślenia
Ja tylko wyraziłem swój pogląd że to co zrobili ci ludzie to buractwo i wiocha i wstydzę się za nich za co napisano że nie umiem używać mózgu i jestem lemingiem.

Potem napisałem że uważam że na stadionie Wisły potrzebni są wszyscy od fanatyków po pikników
Potem wyprostowałem że nie tylko asfalt został pomalowany ale również głazy w PN

jeśli gdzieś poparłem Tuska, PO , przybrałem skórę leminga tudzież zniszczyłem swoimi wpisami ruch kibicowski składam samokrytykę

bez odbioru
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 09.07.2013 o godz. 11:59.
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Stary 09.07.2013, 11:59
hunter napisał(a):Wyświetl post
Ja napiszę tak. Nie interesuje mnie co tam komu w duszy gra. Natomiast jeśli ktoś przychodzi na stadion, gdzie panują określone zasady, a młyn jest "wychowywany" według określonych wartości, to na te kilkadziesiąt minut dopingu sympatyk Stalina, czy Lenina nie ma prawa się wychylić ze swoimi upodobaniami. Lubisz komunizm, czy nazizm? Ok (chociaż może jednak nie do końca...), ale nie masz prawa epatować tą sympatią na stadionie. W młynie Wisły nie znajdziesz też osób, które podzielają Twój punkt widzenia na świat. Licz się z tym, że możesz dostać w pysk jak zapragniesz jednak ogłosić swojemu światu co myślisz w tym temacie.
I o to chodzi by na trybunach w ogóle się z żadną polityką/poglądami nie afiszować. A tych co chcą to robić ze stadionu usuwać. Najlepiej za pomocą profesjonalnej ochrony a nie samowolką.

Z drugiej strony trochę to zabawne, że wymieniasz w jednym szeregu jako przykład osoby sympatyzujące ze zbrodniczymi systemami, a z drugiej piszesz o człowieku wielbiącym przemoc...
Bo chodzi o to by się z tymi poglądami nie afiszować a stadion to było miejsce dla każdego.

Stadion to nie jest teatr ani opera. Na stadionie często górę biorą emocje wynikające z pasji i oddania temu co się robi (mam na myśli doping w młynie). Przekleństwa? Ja nie widzę w tym problemu, a jeśli ktoś jest czuły na punkcie estetyki języka polskiego, to niech sobie wybiera inne rozrywki a nie mecze piłkarskie.
No i bardzo proszę ludzie sobie znajdują inne rozrywki a tymczasem na stadionie frekwencja coraz niższa. O to chodzi by stadion był pusty a klub w niedługim czasie całkowicie musiał się z niego wynieść? bo jak średnia będzie wynosiła poniżej 10tys to utrzymanie tego nawet w formie wynajmu na mecze będzie nie opłacalne.

Bardzo mnie wzruszyła argumentacja dlaczego Twoja narzeczona i dzieci nie przyjdą więcej na stadion Czy jeśli ktoś będzie szedł ulicą i krzyczał coś o "kvrwach", to Twoja narzeczona i dzieci nigdy nie wyjdą na ulicę?
W mojej okolicy takich słów nie uświadczysz, chodzę też sporo po mieście i jakoś nie spotykam tłumów wrzeszczących jednym słowem o k**ach itp. Jak pijany osobnik zacznie się wydzierać to zostaje ulicy zdjęty.

Nie bardzo kumam. Jeśli twierdzisz, że rozumiesz o co chodzi z trybuną C, to dlaczego nie wytłumaczyłeś tego swoim znajomym?
Bo oni nie chcą tego zrozumieć. Kibice wypracowali taki a nie inny wizerunek i teraz każda taka sytuacja to doskonały pretekst by się do stadionu nie przekonywać.

Generalnie mało mnie obchodzi czy te historie Cię wzruszają czy śmieszą.
Odpowiedz cytując
Pepsaj
Member

Od: 11.2008

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Zanim się na mnie rzucicie, że to nie był nikt z Wisły, to zadam pytanie czy afera z parkiem nie wpływa na to, że takie newsy są kojarzone z Wisłą? To też skutek negatywny tych bazgrołów - dla tych, ktorzy nie widzą niczego takiego w pomalowaniu kilku kamyków.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Ja tylko wyraziłem swój pogląd że to co zrobili ci ludzie to buractwo i wiocha i wstydzę się za nich za co napisano że nie umiem używać mózgu i jestem lemingiem.
Bardzo oryginalny. Jakbyś się chwile zastanowił to pewnie zauważyłbyś, że nikt nie twierdzi inaczej. Śmieszne jest tylko to całe "moralne wzmożenie" i propagandowa akcja wokół drobnego aktu wandalizmu, którego koszty ocenia się na 2,5 tys. złotych.

Jeszcze prościej?

Dobrze zrobili?
Nie.

Stało się coś godnego uwagi?
Nie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.07.2013 o godz. 13:02.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
dizzy
Member

Od: 05.2013

Stary 09.07.2013, 12:04
To jest lepsze:

Władze parku wyceniły straty na 2,5 tys. złotych.
No i super. Sprawców niech osądzi sąd.
A tu klub mógłby myślę sfinansować usunięcie szkody. To są rzeczywiście drobne a jest okazja żeby poprawić wizerunek.
To nie jest tak, że ta cała sprawa jest bez konsekwencji dla klubu. Prawnie i sądownie nie. Ale dla zwykłych ludzi to się ewidentnie negatywnie będzie kojarzyło. I nie z jakimś Zenkiem czy innym Grzesiem z Krzeszowic ale z Wisłą Kraków. Już niezależnie kim są sprawcy, ale jakby klub naprawił w sumie niewielkie szkody finansowe czy nawet jeszcze cokolwiek dorzucił na TPN to tanim kosztem by wiele zyskał w oczach ludzi. I podobnie jak teraz media rozdmuchują całą aferę, tak niewątpliwie by pisały o reakcji klubu. Tak się buduje pozytywny PR.
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Stary 09.07.2013, 12:05

Dobrze zrobili?
Nie.

Stało się coś godnego uwagi?
Nie.
Jeszcze raz, chodzi tutaj o to że to nie jest jednostkowy przypadek tylko część większej całości.

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...ne_miasta.html

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444....html#TRrelSST

To tak na szybko z jednego portalu a jest tego więcej. Całość jest problem na które społeczeństwo zwraca coraz większą uwagę i coraz silniej domaga się by coś z tym zrobiono.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.07.2013, 12:09
dizzy napisał(a):Wyświetl post
To nie jest tak, że ta cała sprawa jest bez konsekwencji dla klubu.
Bzdura. To tylko znaczyłoby, że poczuwa się do odpowiedzialności, a niby z jakiej strony?
To byłby PR-owy strzał w stopę.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Stary 09.07.2013, 12:15
dizzy napisał(a):Wyświetl post
No i super. Sprawców niech osądzi sąd.
A tu klub mógłby myślę sfinansować usunięcie szkody. To są rzeczywiście drobne a jest okazja żeby poprawić wizerunek.
Raczej klub powinien się od tego zupełnie odciąć. Wyjście samemu z propozycją zapłaty to przyznanie się do winy tak jakby to sami piłkarze Wisły te napisy zrobili.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 09.07.2013, 12:17
Cytat:
To tak na szybko z jednego portalu a jest tego więcej. Całość jest problem na które społeczeństwo zwraca coraz większą uwagę i coraz silniej domaga się by coś z tym zrobiono.

Problem zastępczy.

Porównajmy: koszty "bazgrołów" na murach (nie mówię o graffiti) vs cotygodniowe loty tusku-tusku samolotem do Gdańska. A wiesz przecież, że w porównaniu z tym, to kropla w morzu. Dorzucić resztę elementów, to kropla w oceanie światowym plus jeszcze wody gruntowe.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
Wertian
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 09.07.2013, 12:25
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Problem zastępczy.

Porównajmy: koszty "bazgrołów" na murach (nie mówię o graffiti) vs cotygodniowe loty tusku-tusku samolotem do Gdańska. A wiesz przecież, że w porównaniu z tym, to kropla w morzu. Dorzucić resztę elementów, to kropla w oceanie światowym plus jeszcze wody gruntowe.
I tym sprytnym sposobem możemy usprawiedliwić każdy akt wandalizmu, wszystkie drobne kradzieże czy jazdę na gapę. Bo Tusku to czy tamto. Bo to przecież niska szkodliwość, kropla w morzu a Tusku to dopiero to i tamto. Brawo.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 09.07.2013, 12:26
huberix napisał(a):Wyświetl post
Mi nawet nie chodzi o ten ... rezerwat ale o to ze nie dosc iz smieja sie z nas za studenta to jeszcze to i wszedzie po nas jezdza.
Dla cb moge byc kim chce : gwiazda rocka,kina a nawet siatkowki
Idź pokemonie na jakieś gimnazjalne forum,albo dla miłośników cb radia. Widać że sie pokolenia zmieniają i jeszcze parę lat i będzie gorzej niż na zachodzie,że nawet krzywe spojrzenie na kogoś na trybunie będzie odbierane jako próba ataku.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów