The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.06.2013, 19:12
1 transfer. Jeszcze jeden.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 19.06.2013, 10:41
Wywiad z Małeckim:

Małecki: Ze Smudą więcej kibiców na stadionie. Żałuję pyskowania na "Kosę"

http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...wan,nId,983834
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
najm
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 19.06.2013, 20:01
wie ktoś może jak wygląda sytuacja z Nalepą?
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 20.06.2013, 09:47
najm napisał(a):Wyświetl post
wie ktoś może jak wygląda sytuacja z Nalepą?
Wrócił do Wisły
wis.la/gpqpg
Odpowiedz cytując
foxtrot_green
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 21.06.2013, 08:55
Czytałem gdzieś kiedyś (chyba Wisla Live) wywiad z Szewczykiem, w którym powiedział, że w młodszych grupach wiekowych i z początku w Młodej Ekstraklasie był wystawiany w ataku i lepiej mu szło na tej pozycji niż na skrzydle. Kiedy przyszedł Kulawik to go przesunął na bok. Ciekaw jestem jak poradziłby sobie właśnie jako napastnik...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 21.06.2013, 09:19
orientujecie się co się dzieje z Burasem ? - nie znalazł się na liście na wyjazd do Grodziska.
Kontuzja, słaba forma czy coś innego ?
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 21.06.2013, 09:23
źle wypadł na schodach...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 21.06.2013, 09:31
buras to fajnie wyglada na zdjeciach i nic po za tym.
co mu sie TYM RAZEM stało ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 21.06.2013, 10:19
dwa pytanka - po pierwsze co z Burasem, który zapowiadał się fajnie, a w sytuacji kiedy mamy ze 4 pomocników na obóz jadą Lech czy Kościelniak?
a druga sprawa - skoro naszym jedynym "napastnikiem" na obozie jest Boguski, to dlaczego nie wzięliśmy chociażby Karłowicza, Kamińskiego, czy Kaganka (o ile wrócił już z wypożyczenia?).
młodzi by mogli zebrać doświadczenie, a przy okazji raczej napastnicy by się przydali, wątpie, że przyjedzie 4 czarnych na atak, a jak się okaże, że żaden sie nie nadaję, to zostaniemy z niczym.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 21.06.2013, 10:27
imho na obóz przyjadą napastnicy, bo nie wierze w to ze bedziemy mieli w kadrze 0 napastników i 1 napastnikopomocnikoniewiadomorozgrywający

Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.06.2013, 11:21
Zawsze mozna Sikorskiego wypozyczyc
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 21.06.2013, 20:39
Na innym forum (wiadomo gdzie) pojawiła się informacja, że Buras jest na obozie w w Grodzisku, tylko po prostu ... zapomnieli go wpisać.
Odpowiedz cytując
najm
Senior Member

Stary 21.06.2013, 22:02
już ktoś kiedyś mówił, że ten Kuczak to też może być niezły gracz, troche słabszy od Stolarskiego, ale jednak też dobry.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 24.06.2013, 13:10
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
dwa pytanka - po pierwsze co z Burasem, który zapowiadał się fajnie, a w sytuacji kiedy mamy ze 4 pomocników na obóz jadą Lech czy Kościelniak?
a druga sprawa - skoro naszym jedynym "napastnikiem" na obozie jest Boguski, to dlaczego nie wzięliśmy chociażby Karłowicza, Kamińskiego, czy Kaganka (o ile wrócił już z wypożyczenia?).
młodzi by mogli zebrać doświadczenie, a przy okazji raczej napastnicy by się przydali, wątpie, że przyjedzie 4 czarnych na atak, a jak się okaże, że żaden sie nie nadaję, to zostaniemy z niczym.
Właśnie też chciałem zapytac o Kamińskiego, bo jak przychodził Probierz to chłopak okazał się niby bardzo dobry chociaż szansy nie dostał.
Mam nadzieję, że Smuda nie robił swojego testu na rozpoznanie utalentowanych graczy polegającego na chodzeniu po schodach
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.06.2013, 13:39
cfa napisał(a):Wyświetl post
Właśnie też chciałem zapytac o Kamińskiego, bo jak przychodził Probierz to chłopak okazał się niby bardzo dobry chociaż szansy nie dostał.
Mam nadzieję, że Smuda nie robił swojego testu na rozpoznanie utalentowanych graczy polegającego na chodzeniu po schodach
Nie wiem czy dwa mecze w Mesie (z Polonią W. i Lechem) to dobra podstawa do wydawania opinii, ale lepsza taka niż żadna :
Kamiński w Mesie grał na skrzydle i krótko mówiąc nie powalał
Znacznie większe wrażenie robili Kuczak i M. Zając, niscy, szybcy, relatywnie nieźli technicznie.
Buras też szału nie robił, ale może to efekt dochodzenia do siebie po kontuzji.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Stary 30.06.2013, 18:28
Zastanawia mnie częsta obecność Bieszczada w bramce. Myślicie że Smuda postawi na niego w sezonie? Biorąc pod uwagę że nie łapał się w Młodym Lechu to może się okazać tragiczne.

Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 30.06.2013, 18:29
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie częsta obecność Bieszczada w bramce. Myślicie że Smuda postawi na niego w sezonie? Biorąc pod uwagę że nie łapał się w Młodym Lechu to może się okazać tragiczne.
Bieszczad nie ma kontraktu, mial do konca tygodnia szanse przekonac Smude
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2013, 19:17
a przypadkiem jego kontrakt nie kończy sie dziś?

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.06.2013, 21:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a przypadkiem jego kontrakt nie kończy sie dziś?
dziś, zgadza się.
Odpowiedz cytując
duch1989
Member

Stary 09.07.2013, 06:29
W nocy odbył się mecz Honduras-Haiti (2:0). Po 90 minut rozegrali i Chavez i Guerrer. Ktoś oglądał? Wie jak się zaprezentowali?
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Stary 09.07.2013, 14:39

W oczy rzuciły mi sie "łapy" piłkarzy którzy mają odsłonięte ramiona. Boguski, Chrapek i Głowacki. No no nieźle ;]
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 09.07.2013, 15:45
Wie ktoś co się dzieje z Aleksandrem Ślęczką? Chłopak nieźle się spisywał w Limanovii, jest związany dalej z nami kontraktem?
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 09.07.2013, 16:05
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz zmienił nr bluzy na nr 1, więc już wiadomo kto będzie bronił w pierwszym składzie w tym sezonie.
Niestety jest to jeden z najsłabszych bramkarzy naszych ostatnich lat.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 09.07.2013, 17:13
Bednarz - Smuda - Kapka nie przedłużyli kontraktu z Pareiką bo myśleli że Miśkiewicz jest zawodnikiem tej samej klasy, ale jak widać to bramkarz na 1 czy 2 ligę, Bieszczad nie ma doświadczenia i tak z małego problemu zrobił się większy... Sami są sobie winni, Pareiko nie wyróżniał się ale też niczego nie spieprzył.
.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Stary 09.07.2013, 17:30
syryls napisał(a):Wyświetl post
Bednarz - Smuda - Kapka nie przedłużyli kontraktu z Pareiką bo myśleli że Miśkiewicz jest zawodnikiem tej samej klasy, ale jak widać to bramkarz na 1 czy 2 ligę, Bieszczad nie ma doświadczenia i tak z małego problemu zrobił się większy... Sami są sobie winni, Pareiko nie wyróżniał się ale też niczego nie spieprzył.
Nie przesadzajmy. Nie jest to bardzo dobry jak na nasze warunki bramkarz ale żeby od był on dobry na 1 czy 2 lige ?! Wydaje mi sie że nie. Fakt, ma fatalne wybicia i pierwsze podanie ale wierzmy że mocno potrenuje ten element i będzie lepiej.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 09.07.2013, 17:35
syryls napisał(a):Wyświetl post
Jakie przedłużanie jak wisieli chłopu pensje za pół roku, a premie jeszcze za 2012.
Po prawdzie też bym go skasował bez żalu bo nie pamiętam żeby się ostatnio wyróżniał, ale też oczywiście szukałbym z sukcesem kogoś co najmniej takiej samej klasy za mniej kasy.
Może jakoś to będzie w tyłach. Martwmy się napadem...
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.07.2013, 20:11
arti jak dla mnie to że Pareiko tak bronił pod koniec to głównie "zasługa" Primela... odkąd się pojawił w klubie nasi bramkarze szli w dół ze swoją grą... Bardzo mi szkoda Krudziela, bo on miał nosa do trenowania bramkarzy..
Chociaż nie można wykluczyć, że u Pareiki wiek coraz bardziej daje się we znaki..

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 09.07.2013, 22:57
No no Boguski wyglada na takie chucherko ze pochuchasz a by sie rozpadl, a na tej fotce miesnie konkretne
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów