The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.06.2013, 13:14
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Boguski przestal grac po tym

wis.la/tp15n

przynajmniej w.g. mnie
Nie tylko wg Ciebie - wszak wówczas ocierał się o reprezentację, w WIśle strzelił 9 bramek które dały nam conajmniej 5 pkt remisy z Pejsami u nich i w Bytomiu oraz 3 bramki strzelone Odrze.

Od tej pory nie cierpię tego brutalnego chamidła Borysiuka, który za ten brutalny faul nie dostał od sędziego Wałka nawet zółtej kartki.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 20.06.2013, 14:07
Temat Pawła Brożka możecie zakończyć bo Smuda sam powiedział że go nie chce.

Niestety jego w nowym sezonie nie zobaczymy w barwach Wisły

///

Wisła ponoć jest zainteresowana młodym 21 letnim napastnikiem z Wenezueli, obecnie grającym dla 2 ligowego FC Nantes (Francja)

Fernando Luis Aristeguieta de Luca

Wysoki 1,88m
Wyceniany na 1 mln € (transfermarkt)

11 krotny reprezentant Wenezuelii, na papierze wygląda bardzo dobrze
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.06.2013, 14:13
rudy... nie nadaje sie
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 20.06.2013, 14:15
wiertar napisał(a):Wyświetl post
rudy... nie nadaje sie
"Rudy się nie dostał"
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

wiertar napisał(a):Wyświetl post
rudy... nie nadaje sie
przefarbujemy
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Temat Pawła Brożka możecie zakończyć bo Smuda sam powiedział że go nie chce.

Niestety jego w nowym sezonie nie zobaczymy w barwach Wisły

///

Wisła ponoć jest zainteresowana młodym 21 letnim napastnikiem z Wenezueli, obecnie grającym dla 2 ligowego FC Nantes (Francja)

Fernando Luis Aristeguieta de Luca

Wysoki 1,88m
Wyceniany na 1 mln € (transfermarkt)

11 krotny reprezentant Wenezuelii, na papierze wygląda bardzo dobrze
1. Nantes awansowało do Ligue 1.
2. Nantes chciało go wykupić.
3. Parę dni temu zawieszono im zakaz transferowy.
4. Wykupią go na dniach, o ile już tego nie zrobili.

Nie ma tematu.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 20.06.2013 o godz. 14:19.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.06.2013, 14:43
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
przefarbujemy
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
TRNKRN
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 20.06.2013, 14:56
Wg strony Nantes już został wykupiony... Wg zakazanej strony z 1 mln euro.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 20.06.2013, 15:13
Brożka bym nie chciał bo nie ma kto mu dograć. On głównie strzelał vramki po asystach Błaszczykowskiego lub innych.
Myślę, że Cupiał da kase bo traci respekt itd.
Jeśli dojdzie nam nowy sponors na koszulkach to będzie za-je-bi-ście xD
Ja bym walczył o Pacheco. Co do samej Wisły, zawodnicy których mamy są dobrzi ( jeśli chodzi o dośw. i wyst. w innych ligach itd. ) jeśli Wisła spłaciłaby im wszystkie długi , Smuda by wziął ich do roboty to są to zawodnicy którzy potrafiliby nawet wygrać ligę o ile przyszłoby 3-4 kumatych jak np. taki Pacheco, którego można nazwać myślę drugim Meliksonem ( oby, jak przyjdzie), drugim oczywiście jak Maor był u nas pierwszy sezon
Brożek myślę na nie ale trudno stwierdzić, bo w takiej Hiszpanii trzeba sobie wypracować akcję a u nas mu nagrywali ale jak pisałem, teraz nie ma kto mu grać bo Mały kiepsko wrzuca,Sarki jest tylko od kontr, a Broziu szybki nie jest.
Trzeba też tych piłkarzy zjednoczyć,żeby czuli się jak w rodzinie. Sarki mówił że tak się tu czuje ale trzeba się starać żeby tak czuli się wszyscy żeby potem jak zadzwoni kolega i spyta
- Hej, chce mnie Wisła, jak ci się tu gra ?
- No JOŁ, spoko. Może wyniki na razie nie są ok, pensja się troszke spóźnia ale magia Krk jest wspaniała.
Wisła traktuje tu każdego jak członka rodziny, siadamy razem przy stole, żartujemy itd. , Myślę że warto bo takiego ciepła nie dostarczy ci żaden inny klub.
-------------------------------------------------------------------------------
Takie małe marzenia Oczywiście widzimy się w przyszłym sezonie na R22 bo teraz klub potrzebuje nas najbardziej w TYM momencie.
TYLKO WISŁA !
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 20.06.2013, 16:59
Panowie! Skończcie już z tym Genkovem. Od kiedy pamiętam próbuje się go czymś usprawiedliwiać, a to brakiem dograń (patrz Biton), a to innymi zadaniami na boisku niż strzelanie na bramkę (hehehhh). Kilka razy trzeba było się lepiej ustawić, lepiej zagrać, i efekt byłby lepszy. Dla mnie pozorował grę i tyle, dlatego w pewnym momencie wyleciał z kadry Bułgarii. Czy nazwisko Genkov można zestawić z innymi sławnymi nazwiskami naszego napadu? Dla mnie wygląda co najmniej blado... No i nie za taką kasę... Może w Lewskim się odnajdzie - krzyż na drogę. Zapominamy o tym co było, i czekamy na dobry transfer do ataku!!
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.06.2013, 18:11
Pogonienie Sobola wobec zostawienia (wielce prawdopodobnego) Bruda i Bieszczada to żenada roku. Obawiam się że nie ostatnia...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
rafaltwsd
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 20.06.2013, 18:26
A ja mysle ze Genkov w nowym klubie bedzie grał dużo lepiej, ale faktycznie patrząc na jego osiagniecia w wisle to nie ma co po nim plakac
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Stary 20.06.2013, 19:25
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...leria-material

To zdjęcie mówi wszystko
,
Odpowiedz cytując
Arleton
Member

Od: 06.2013

Stary 20.06.2013, 19:58
Bednarz jest w tym klubie skończony, nie wiem kto dał ciała z Sobolem i Kosą, ale rozstanie się z nimi to wielki błąd. Nie da się budować młodej drużyny przez przynajmniej kilku doświadczonych graczy, przykład musi iść z góry. Oszczędności ta.. śmieszne. Chłopaki grali by nawet za pół darmo jakby ktoś miał tylko jaja z nimi pogadać.
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.06.2013, 20:08
Arleton napisał(a):Wyświetl post
Bednarz jest w tym klubie skończony, nie wiem kto dał ciała z Sobolem i Kosą, ale rozstanie się z nimi to wielki błąd. Nie da się budować młodej drużyny przez przynajmniej kilku doświadczonych graczy, przykład musi iść z góry. Oszczędności ta.. śmieszne. Chłopaki grali by nawet za pół darmo jakby ktoś miał tylko jaja z nimi pogadać.
Polecam obejrzeć wideo na TWSD z dzisiejszej konferencji. Nie powiedział tego Bednarz wprost, ale jak ktoś umie czytać między wierszami i potrafi interpretować wychwyci co jest grane...

Bednarz jest w klubie skończony w Twoich oczach, ale nie wiesz kto podjął decyzję o rozstaniu z "Kosą" i "Sobolem". Brawo

P.S. "Gratuluję" debiutu na forum
Ostatnio edytowane przez hunter : 20.06.2013 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 20.06.2013, 21:12
hunter napisał(a):Wyświetl post
Polecam obejrzeć wideo na TWSD z dzisiejszej konferencji. Nie powiedział tego Bednarz wprost, ale jak ktoś umie czytać między wierszami i potrafi interpretować wychwyci co jest grane...

Bednarz jest w klubie skończony w Twoich oczach, ale nie wiesz kto podjął decyzję o rozstaniu z "Kosą" i "Sobolem". Brawo

P.S. "Gratuluję" debiutu na forum
kto ? daj link
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 20.06.2013, 21:12
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post

To zdjęcie mówi wszystko
To również :

http://bi.gazeta.pl/im/4f/bf/d7/z14139215Q.jpg
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member

Stary 20.06.2013, 22:00
To nie wina Bednarza. Jeśli chodzi o Sobola to nasz popularny ''Łysy'' nie ma z tym nic wspólnego.
Chyba wiemy kto chciał się pozbyć jedynego zawodnika który umiałby się postawić...
DZIĘKUJEMY SOBOL. JESTEŚ LEGENDĄ !!!
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 20.06.2013, 22:07
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post

To zdjęcie mówi wszystko
-Potrzymać ci płaszcz?
-Nie, dzięki, już jest ok

★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Stary 20.06.2013, 22:08
piter116 napisał(a):Wyświetl post
To również :

To zdjęcie jest lepsze od mojego. Ja widzie podkur..wionego bezsilnego i zawistnego dziada AVE Sobol
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 20.06.2013 o godz. 22:10.
,
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 20.06.2013, 22:55
Wiem, że 95% tego forum nie chodzi na mecze, ale dla tych 5% zapytam:

czy prócz dopingowania Wisły będziecie milczeć i udawać, że franciszka nie ma na łąwce? Mimo, że Wisła to nie trener i piłkarz x to solidna porcja wrzutów w pierwszym meczu na zaśke smudzie się należy ....czy przez to atmosfera ma być gorsza? coż mnie to obchodzi, Franek szykuj stopery!!

Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member

Stary 21.06.2013, 07:33
Doping powinnien coż zoorganizować bo widać w jaką stronę idziemy.
Jakąś akcję, nie protest że nie przychodzimy na mecze bo to dobije klub ale pokazać Cupiałowi że jeśli chce dalej tu być to musimy kogoś dobrego ściągnąć itd.
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 21.06.2013, 08:02
Jak już wiele razy było mówione: Wisły nie stać, aby była ligowym średniakiem.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.06.2013, 08:38
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że 95% tego forum nie chodzi na mecze, ale dla tych 5% zapytam:

czy prócz dopingowania Wisły będziecie milczeć i udawać, że franciszka nie ma na łąwce? Mimo, że Wisła to nie trener i piłkarz x to solidna porcja wrzutów w pierwszym meczu na zaśke smudzie się należy ....czy przez to atmosfera ma być gorsza? coż mnie to obchodzi, Franek szykuj stopery!!
Qrwa ale Wy tego Smudy nienawidzicie. A dlaczego mu sie nalezy, ze tak zapytam ?
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 21.06.2013, 08:40
W końcu nasz polski gerrard odchodzi z Wisły,hurraaaaa
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 21.06.2013, 08:47
piter116 napisał(a):Wyświetl post
To również :

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Qrwa ale Wy tego Smudy nienawidzicie. A dlaczego mu sie nalezy, ze tak zapytam ?
Bo się mu ciężko wysłowić?
Bo po zwolnieniu z Wisły przyjął propozycję z Legii?
Bo odszedł po jego przyjściu Sobolewski?

(Ironia)

Moda jest na naśmiewanie się ze wszystkiego i wszystkich.

Dobrze, że podziękowali Brudowi.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 21.06.2013, 08:49
huberix napisał(a):Wyświetl post
Doping powinnien coż zoorganizować bo widać w jaką stronę idziemy.
Jakąś akcję, nie protest że nie przychodzimy na mecze bo to dobije klub ale pokazać Cupiałowi że jeśli chce dalej tu być to musimy kogoś dobrego ściągnąć itd.
A czy nie wystarczy poprostu cierpliwie poczekac?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 21.06.2013, 10:36
saklak1906 napisał(a):
http://wis.la/jqvlg

To zdjęcie mówi wszystko

Smuda: "Ja nie miałem z tym nic wspólnego"
Sobol: "Weź, spie.....j !"
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 21.06.2013 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 21.06.2013, 11:45
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Jego nominację przyjąłem na spokojnie, bez żadnej urazy, smutku czy zadowolenia, ALE

Sobola nie daruje, 99,9% to jego zasługa no bo kogo niby? W żadnym klubie na świecie taka akcja nie miałaby prawa bytu. Reiss sprzedawczyk jak super hero w amice a u nas Sobol jak ... szkoda gadać

Odpowiedz cytując
duch1989
Member

Od: 05.2009

Stary 21.06.2013, 12:40
Sobolewski chciał zakończyć karierę w Jagielloni i coś czuję że tak będzie. Jest mi niewypowiedzianie smutno z tego powodu, Sobolewski jest moim ulubionym piłkarzem.

Jeżeli na stadionie trybuna C ma skandować co mecz wrzuty na Smudę to ja dziękuje, pokibicuję z innej trybuny. Banda ćwierćmózgowców ma dyktować WSZYSTKIM kibicom jakie mają mieć poglądy? Jeżeli komuś naprawdę zależy na dobru Wisły to wie że to było nieuniknione. jak mamy budować tą młodą Wisłę jeśli ciągle będziemy trzymać piłkarzy grubo ponad 30-letnich? Sobolewski ostatnie dwa sezony nie odstawał, ale nie był już tym samym piłkarzem. Wbrew obiegowym opiniom Kosowski w niczym nie był lepszy od pozostałych naszych grajków wiosną.

Smudzie trzeba dać szansę. Kluby którymi trenował zawsze prezentowały niezły styl i przynajmniej przyzwoite wyniki. Jak kibolom pasuje to mówią że ,,Wisła to my" a nie piłkarze trenerzy, ale jak Smuda na ławce to piana z pyska bo każdy pamięcią sięga najwyżej do feralnego meczu bez zmian z Grecją. Właściwie jak może pamiętać więcej skoro średnia wieku na młynie to teraz jakieś 14 lat? Przychodzą sobie chłopaczki zapalić trawkę, wypić 2,5% rozcieńczane piwko, pochwalić się dupeczką z gimnazjum, złapać za dupcie i podrzeć ryja przed meczem, bo w trakcie spotkania albo juz nawalony, albo siły nie ma, albo sie nie chce.

Nadal w Wiśle jest kilku piłkarzy bardzo dobrych jak na polskie warunki. Nie zawsze trzeba mieć niewiadomo jaki warsztat żeby sporo wycisnąć z piłkarzy. Uwielbiany przez niektórych Maskaant w Holandi uważany jest za dobrego motywatora o kiepskim warsztacie. Wisła nie prezentowała kompletnie żadnego stylu gdy pracował w Krakowie. Małecki w dobrej formie, indywidualne popisy Maora, skuteczny choć mierny Kirm, Genkow któremu jeszcze się chciało i to wystarczyło. A trzeba też dodać że Wilk był wtedy chyba w życiowej formie, a Sobol jak zwykle trzymał poziom.

Kibole to niech zajmą się wspieraniem tych młodych chłopaków jak Downar-Zapolsk, Żemło, Kościelniak, Stolarski czy Uryga bo im wsparcie na pewno będzie potrzebne. Mamy teraz polską Wisłę, można się z nią identyfikować, to nie: trzeba było znaleźć sobie nowy problem.

Tak jak zawsze popierałem działania sektora C jako jego aktywny członek tak trudno w ogóle zrozumieć jakieś namowy do buntu przeciwko Smudzie. Zajmijmy się kibicowaniem, to i tak dużo.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów