The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.08.2016, 15:06
To wszystko jest przedwczesne. Boję się, że konferencja była próbą wywarcia nacisku na jm. Boję się, że ten ku.as wywinie nam jeszcze jakiś numer. Boję się, że jest zdesperowany i nie zachowa się racjonalnie.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 22.08.2016, 15:20
To może wysłać do niego delegację w krótkich spodenkach ?
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 22.08.2016, 16:06
Za godzinę podpisanie umowy
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.08.2016, 16:08
Właśnie zadzwonił do mnie J. Meresiński: "Nie jestem już właścicielem Wisły. Mój pełnomocnik w ciągu godziny podpisze umowę sprzedaży klubu @SzJadczak

Dajcie znać drużynie.. Moze to pomoże im trochę
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 22.08.2016, 16:39
O czym takie miernoty jak Jadczak czy Stanowski będą teraz pisać? Codziennie o Miśku? Trzymam mocno kciuki za Dundalk!
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 22.08.2016, 16:45
Piotr777 napisał(a):Wyświetl post
O czym takie miernoty jak Jadczak czy Stanowski będą teraz pisać? Codziennie o Miśku? Trzymam mocno kciuki za Dundalk!
Gdyby nie ta "mieronota" Jadczak i inni dziennikarze, to dziś nadal byłbyś jebany w dupę przez JM
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 22.08.2016, 16:47
"Dziennikarz" na literę S (całe nazwisko tego chodzącego gównojada nie przechodzi mi przez klawiaturę) niech lepiej ustosunkuje się teraz do tekstu opublikowanego kilka miesięcy temu, w którym to twierdził, że Kielce ciężko popie*doliło, bo zablokowały sprzedaż Korony Meresińskiemu.
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Stary 22.08.2016, 18:32
Za przeproszeniem ale o czym ty pieprzysz? Powinienes do nich chlopaku z flaszka smarowac z podziekowaniami, ze zdemaskowali chuja zanim spuscil Wisle do 4tej ligi.
Przychodzi do Wisly jakis dziwoloag zeby wyprowadzic tyle kasz ile sie da a Ty masz pretensje do ludzi, ktorzy pokazali go takim jaki jest?

Sluchales wogole konferencji dzisiaj? Gdyby nie ci dziennikarze to moglibysmy byc w o wiele wiekszej dupie.

Co jest z toba?
Odpowiedz cytując
Wiślak88
Member

Od: 03.2006

Stary 22.08.2016, 18:40
As napisał(a):Wyświetl post
Za przeproszeniem ale o czym ty pieprzysz? Powinienes do nich chlopaku z flaszka smarowac z podziekowaniami, ze zdemaskowali chuja zanim spuscil Wisle do 4tej ligi.
Przychodzi do Wisly jakis dziwoloag zeby wyprowadzic tyle kasz ile sie da a Ty masz pretensje do ludzi, ktorzy pokazali go takim jaki jest?

Sluchales wogole konferencji dzisiaj? Gdyby nie ci dziennikarze to moglibysmy byc w o wiele wiekszej dupie.

Co jest z toba?
Jechali po wiadomixie, bo mogli jednocześnie ośmieszać Wisłę.

Za to też chcesz im flaszkę stawiać?

Już tweeta usunęli, ale wrzucili nowego https://twitter.com/WeszloCom/status/767778905306624001 Flaszka się należy jak nic!
Ostatnio edytowane przez Wiślak88 : 22.08.2016 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 22.08.2016, 18:47
Umarł Krol, niech zyje Krol
http://zzapolowy.com/umarl-krol-niech-zyje-krol-2/
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.08.2016, 19:24
Zapowiada się nowa świecka tradycja...

Kiedyś zmienialiśmy trenerów jak rękawiczki, a teraz jak rękawiczki zmieniają się właściciele klubu...

Jeśli faktycznie klub przejmie TS Wisła to znając życie do końca sezonu będzie czekała nas jeszcze przynajmniej jedna zmiana właściciela...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 22.08.2016, 19:30
Wiślak88 napisał(a):Wyświetl post
Jechali po wiadomixie, bo mogli jednocześnie ośmieszać Wisłę.

Za to też chcesz im flaszkę stawiać?

Już tweeta usunęli, ale wrzucili nowego https://twitter.com/WeszloCom/status/767778905306624001 Flaszka się należy jak nic!
Ani on nie demaskował JM z miłości do Wisły, ani też nie robił tego po to, żeby Wisłę ośmieszyć. W gruncie rzeczy Wisła jest mu obojętna - liczy się dla niego on sam i może trochę gdzieś w tle majaczą własne sympatie klubowe. W jego własnym interesie jest utrzymywać wysoką poczytność portalu weszło, więc pisał. Miał do tego pełne prawo, podobnie jak użytkownicy internetu mogli czytać, albo nie czytać pisane na weszło teksty. Życie.

Natomiast zaleźli mu za skórę różni internetowi wiślaccy młodzi gniewni, bo wyzłośliwiał się wobec Juszczyka na TT. Chyba, że on rzeczywiście myśli, że Juszczyk pisał tylko to, co mu kazali - wtedy nie ma racji, bo nasz rzecznik zachowywał się w ostatnich tygodniach bardzo inteligentnie. Ja przynajmniej miałem takie wrażenie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 22.08.2016, 19:40
Chyba sie dzisiaj nie doczekamy na oficjalne info o przejeciu Wisły SA
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 22.08.2016, 21:02
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ani on nie demaskował JM z miłości do Wisły, ani też nie robił tego po to, żeby Wisłę ośmieszyć. W gruncie rzeczy Wisła jest mu obojętna - liczy się dla niego on sam i może trochę gdzieś w tle majaczą własne sympatie klubowe. W jego własnym interesie jest utrzymywać wysoką poczytność portalu weszło, więc pisał. Miał do tego pełne prawo, podobnie jak użytkownicy internetu mogli czytać, albo nie czytać pisane na weszło teksty. Życie.

Natomiast zaleźli mu za skórę różni internetowi wiślaccy młodzi gniewni, bo wyzłośliwiał się wobec Juszczyka na TT. Chyba, że on rzeczywiście myśli, że Juszczyk pisał tylko to, co mu kazali - wtedy nie ma racji, bo nasz rzecznik zachowywał się w ostatnich tygodniach bardzo inteligentnie. Ja przynajmniej miałem takie wrażenie.
Byłem do naszego rzecznika negatywnie nastawiony. Ale jestem mile zaskoczony. Zdał On nomen omen egzamin dojrzałości brawo!
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 22.08.2016, 21:11
Akurat na temat rzecznika prasowego mogę powiedzieć dużo dobrego. Dzięki niemu w tym tygodniu zrealizuje swoje marzenie, którym z wami się podzielę
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 22.08.2016, 21:51
kicur napisał(a):Wyświetl post
Akurat na temat rzecznika prasowego mogę powiedzieć dużo dobrego. Dzięki niemu w tym tygodniu zrealizuje swoje marzenie, którym z wami się podzielę
Anal terror vol 2 ?
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 22.08.2016, 21:54
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Anal terror vol 2 ?
Chciałbyś

Wywiad z Patrykiem Małeckim
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 22.08.2016, 22:04
Niewątpliwie sytuacja jest i będzie trudna. Klub sportowo ,w formacie ekstraklasowym,jest na dnie. Finansowo zresztą również. Teraz szukanie sponsorów to będzie tylko opieka paliatywna. Polska niestety jest takim krajem gdzie bardzo ciężko znaleźć kapitał. Rodzimych przedsiębiorców z sensowymi finansami jest bardzo mało. Polacy to naród wciąż bardzo biedny, który nie ma kasy na rozrywki w skali miesiąca (stabilna wysoka frekwencja meczowa - odpada). Korporacje zachodnie nie mają w tego typu przedsięwzięciach żadnego interesu. Spółki skarbu państwa to sprawa śliska bo wymaga jednak dojść i stabilnej sytuacja politycznej. Krótko napisawszy Wisła przez 3 tygodnie była w bardzo wielkich opałach ,teraz jest w wielkich opałach. Kryzys można też wykorzystać produktywnie. Do poukładania wielu płaszczyzn funkcjonowania klubu na nowo. Jednak czy ludzie TS-u są do tego zdolni? Nie mnie to oceniać. Obawy mam. Co do Meresińskiego to odnoszę wrażenie ,że w tym duecie z Citko to ten drugi był głównym zawiadowcą tylko jak zobaczył co się święci to pierwszy przytomnie spier..lił , wytykają gimbusa palcami i zatykając nos. Coś czuję ,że Meresiński to jeszcze na tym całym bujaniu łódką zarobił. PS. A propos dziennikarzy... to miarkujcie hejt. Dzięki ich działaniu udało się szybko ten duet kombinatorów prześwietlić i wykopać.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 22.08.2016 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 22.08.2016, 22:11
Co mnie ciekawi, Dunin z Szymańskim byli "prawie" pewni, że podpiszą o tej 16, nie chcę być czarnowidzem, ale u nas co ma się spierrdolić, to się spierrdoli :/ Obym się mylił
Odpowiedz cytując
maxusk
Junior Member

Od: 03.2014

Stary 22.08.2016, 22:52
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Niewątpliwie sytuacja jest i będzie trudna. Klub sportowo ,w formacie ekstraklasowym,jest na dnie. Finansowo zresztą również. Teraz szukanie sponsorów to będzie tylko opieka paliatywna. Polska niestety jest takim krajem gdzie bardzo ciężko znaleźć kapitał. Rodzimych przedsiębiorców z sensowymi finansami jest bardzo mało. Polacy to naród wciąż bardzo biedny, który nie ma kasy na rozrywki w skali miesiąca (stabilna wysoka frekwencja meczowa - odpada). Korporacje zachodnie nie mają w tego typu przedsięwzięciach żadnego interesu. Spółki skarbu państwa to sprawa śliska bo wymaga jednak dojść i stabilnej sytuacja politycznej. Krótko napisawszy Wisła przez 3 tygodnie była w bardzo wielkich opałach ,teraz jest w wielkich opałach. Kryzys można też wykorzystać produktywnie. Do poukładania wielu płaszczyzn funkcjonowania klubu na nowo. Jednak czy ludzie TS-u są do tego zdolni? Nie mnie to oceniać. Obawy mam. Co do Meresińskiego to odnoszę wrażenie ,że w tym duecie z Citko to ten drugi był głównym zawiadowcą tylko jak zobaczył co się święci to pierwszy przytomnie spier..lił , wytykają gimbusa palcami i zatykając nos. Coś czuję ,że Meresiński to jeszcze na tym całym bujaniu łódką zarobił. PS. A propos dziennikarzy... to miarkujcie hejt. Dzięki ich działaniu udało się szybko ten duet kombinatorów prześwietlić i wykopać.
O tak, sytuacja była bardzo trudna ale w tej kwestii nie wiele się zmieniło. Oglądając z wielkim zainteresowaniem konferencje prasową TS, odnoszę wrażenie że z spadliśmy z deszczu pod rynnę a raczej może z rynny pod rynnę. Zestaw Panów wypowiadających się na konferencji może poza PDS, to mieszanka śmieszno i straszno. Panowie przy całej ich miłości do Wisły to zestaw (obym się mylił) na A klasową drużynę a nie na poważny klub. Pan Szymański to wielki kibic, ale to co mówił i w jaki sposób mówił woła o pomstę do nieba, a wszystko okraszone wzrokiem Pana Przewodniczącego dopełniało przekazu.

Zgadzam się że Wisłę należało ratować z rąk gimnazjalisty i jeśli się udało to mimo wszystko jest dobra najlepsza informacja dzisiejszego dnia.. ale pomimo panującego tu dziś zachwytu to przeraża mnie fakt że klubem rządzić będą Panowie pośrednio lub bezpośrednio odpowiedzialni, za race, dziwnej maści protesty, awantury na trybunach, zastraszanie kibiców mających inne zdanie (choćby w kwestii zgody z Ruchem).. że o innego rodzaju występkach nie będę wspominał.. i nie przekonuje mnie opowiadane o wielkiej jedności, hasłach Wisła to My, bo mam przemożne wrażenie że w ich rozumieniu MY to nie wszyscy Kibice tylko wybrana grupa interesów.
Obym się mylił, i musiał to odszczekać!
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Stary 22.08.2016, 22:58
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Co mnie ciekawi, Dunin z Szymańskim byli "prawie" pewni, że podpiszą o tej 16, nie chcę być czarnowidzem, ale u nas co ma się spierrdolić, to się spierrdoli :/ Obym się mylił
Mnie to bardzo zdziwilo, ze w ogole zrobili ta konferencje i jeszcze na niej powiedzieli, ze maja gentelmenska umowe z facetem ktory zyje z oszustw i naciagania ludzi. Ogladalem ta konferencje i wydalo mi sie to wszystko jakies takie dziecinne.
Odpowiedz cytując
maxusk
Junior Member

Stary 22.08.2016, 23:04
As napisał(a):Wyświetl post
Mnie to bardzo zdziwilo, ze w ogole zrobili ta konferencje i jeszcze na niej powiedzieli, ze maja gentelmenska umowe z facetem ktory zyje z oszustw i naciagania ludzi. Ogladalem ta konferencje i wydalo mi sie to wszystko jakies takie dziecinne.
O umowach mówi się w trybie dokonanym, szczególnie na konferencjach prasowych, wiec albo Panowie nie mają pojęcia co robią, albo była to forma wywarcia presji na Meresińskiego..
Szczególnie że oficjalnego potwierdzenia nadal brak...
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 22.08.2016, 23:09
Potwierdzenia brak, ale umowa klepnięta.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
borsuk
Senior Member

Stary 22.08.2016, 23:31
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzenia brak, ale umowa klepnięta.
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.08.2016, 23:36
Spokojnie. Meresiński wie że sobie porsche nie pojeździ z maczetą w dupie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
maxusk
Junior Member

Stary 22.08.2016, 23:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie. Meresiński wie że sobie porsche nie pojeździ z maczetą w dupie.
cóż za wyszukane metody... Czysty profesjonalizm..
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 22.08.2016, 23:46
maxusk napisał(a):Wyświetl post
metody mają być skuteczne.do oszustów inne nie trafiają najwidoczniej
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.08.2016, 00:06
maxusk napisał(a):Wyświetl post
Mereś, to Ty? To przypomnij Esposito Expedito Pedalito żeby nas odwiedził w Krakowie
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 23.08.2016, 00:18
borsuk napisał(a):Wyświetl post
W sensie: kolega mi powiedział :(

Ale on jak mówi, to mówi.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.08.2016, 00:28
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ale on jak mówi, to mówi.
Czyli odwrotność 99% forumowiczów.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów