The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.04.2018, 11:00
Cytat:
Carrillo: Wychodzę z założenia, że mecze o stawkę to nie moment na eksperymenty. Musimy rywalizować na najwyższym poziomie, dlatego drużyna będzie grała w optymalnym składzie w najbliższych spotkaniach.
To potestowalismy innych zawodnikow.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 15.04.2018, 11:13
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Spoko, trener tez mowil ze zawsze gra o cala pule nigdy nie nastawia sie na remis ... no i przyszedl mecz z Sandecja
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 15.04.2018, 11:20
Trener bierze pełną odpowiedzialność za wyniki, sam podkreśla, że to on decyduje o składzie, więc dajcie już spokój z tym pierdzieleniem o dawaniu szans młodym.
Nie ma młodych bo są słabi, a wy się dalej przy swoim upieracie. Już widzę jak Balaniuk albo Kolar dają radę z przodu, skoro nawet pewnie by nie wytrzymali kondycyjnie. Po sezonie pewnie ich nie będzie.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 15.04.2018, 11:31
rokfor napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko odniosłem się do postu Serka. W teorii 4-3-3 jest dla nas dobrym systemem, bo mamy w kadrze wielu środkowych pomocników i tylko jednego sensownego skrzydłowego, który w formie był z rok temu, ale w praktyce okazuje się że ci pomocnicy są za mało kreatywni, a boczni obrońcy za słabi w ofensywie itd itp. Prawda jest taka, że w każdym systemie by nam czegoś brakowało, w 4-4-2 skrzydeł, w 4-5-1 rozgrywającego i skrzydeł, a w 3-5-2 wszystkiego po trochu
O to chodzi. Generalnie wszystko swietnie sie pisze teoretycznie. Dzisiejszy futbol jest niestety w ogole oparty na teorii. Najwiekszy wplyw maja tu media,z reguly majace tylko teoretyczna wiedze o pilce,i w wielu miejscach kibice,majacy tylko teiretyczna wiedze o pilce. Czesc wlascicieli ma takze tylko teoretyczna wiedze o pilce,a tzw pundits,czyli eksperci,to goscie,ktorych najlepiej podsumowuja komentarze samego Mourinho. Co ciekawe,majac praktyczna wiedze o pilce,sa pod takim cisnieniem,azeby wyglosic jakas glosna opinie,ze powiedza wszystko to,co najglupsze,zapominajac,ze z boiska wiele rzeczy wyglada zupelnie inaczej.

A problem polega na oczywistej kwestii - tylko dlugofalowa,konsekwentna polityka klubu,nie uleganie presji kibicow i mediow,zatrudnienie trenera na lata i napisanie,wdrozenie oraz skoordynowanie calej polityki rozwoju klubu.Tylko to przyniesie korzysci. Zwlaszcza dla klubu,ktory chwilowo nie jest najbogatszy i szuka pieniedzy. I KONSEKWENTNE TRZYMANIE SIE TEGO. Przykladow,ze to jest sensowna droga jest b. wiele,przykladow na to,ze inne drogi predzej czy pozniej prowadza do glebszych kryzysow jest wiele.
Ale wlasciwie po co o tym pisac w buraczanej lidze z wiekszoscia buraczanych zarzadow i buraczanych kibicow ? Ktorzy gwizdza po 5 nieudanych meczach na wlasnego pilkarza (Mitrovic) ,albo sa na 3 miejscu w lidze i dra mordy okolo 70 min meczu "Legia grac,k...mac !" ? I sadza,ze to cos da

Swoja droga ciekawe byloby zobaczyc,jak pracodawca drze ryja na tych polglowkow podczas ich slabszego dnia w pracy "K..mac,pracowac !"

Jak to u Moliera bylo ? Sam tego chciales Grzegorzy Dyndalo.
Dla mnie zwolnienie Ramireza bylo debilizmem,zwolnienie Carillo byloby debilizmem jeszcze wiekszym.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 15.04.2018, 11:45
wyar napisał(a):Wyświetl post
O to chodzi. Generalnie wszystko swietnie sie pisze teoretycznie. Dzisiejszy futbol jest niestety w ogole oparty na teorii (..).
Kolego, (wybacz mi, że Cię tak nazywam jeśli się nim nie czujesz) Ty jak zwykle musisz napisać epopeję. Oczywiście że futbol to nie teoria. Praktyka jest prosta - wygrywa ten, co strzela jedną bramkę więcej.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.04.2018, 11:48
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Ale Carrillo do ostatniej godziny trzyma skład w tajemnicy!

Takie podejscie jakie dziś zaprezentował Carrillo na konferencji zabija jakakolwiek rywalizacje w zespole.

Z jednego strony mówi że liczy się kazdy trening, z drugiej ze nawet dobra postawa na kilku ostatnich treningach nie daje możliwości wywalczenia pierwszego składu.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 15.04.2018, 11:51
Barti napisał(a):Wyświetl post
Kolego, (wybacz mi, że Cię tak nazywam jeśli się nim nie czujesz) Ty jak zwykle musisz napisać epopeję. Oczywiście że futbol to nie teoria. Praktyka jest prosta - wygrywa ten, co strzela jedną bramkę więcej.
Nie,nie czuje sie Twoim kolega.
Nie chcesz - nie czytaj. Dla Ciebie inni pewnie powinni pisac rownowaznikami zdan.
Parafrazujac jedna z postaci literackich - pewnie zwariujesz,jak ktos jeszcze napisze jakas epopeje (ergo: pomysli wiecej niz Ty).
Tak,futbol jest prosty,ale nie prostacki.
Tyle.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Stary 15.04.2018, 11:56
Nie chcesz - nie czytaj. Dla Ciebie inni pewnie powinni pisac rownowaznikami zdan.
Parafrazujac jedna z postaci literackich - pewnie zwariujesz,jak ktos jeszcze napisze jakas epopeje (ergo: pomysli wiecej niz Ty).
Tyle.
Czuję się urażony, że nie zaakceptowałeś mnie w gronie swoich znajomych na fejsbuku. Wiem, że dla Ciebie, Panie polonisto zdanie musi mieć podmiot i orzeczenie, dlatego mylisz prostotę z prostactwem...Bez odbioru bo czuję się urażony...

Żeby Kominek nie wykasował, bo dygresja...CARILLO THE BEST!
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 15.04.2018, 12:08
Barti napisał(a):Wyświetl post
Czuję się urażony, że nie zaakceptowałeś mnie w gronie swoich znajomych na fejsbuku. Wiem, że dla Ciebie, Panie polonisto zdanie musi mieć podmiot i orzeczenie, dlatego mylisz prostotę z prostactwem...Bez odbioru bo czuję się urażony...

Żeby Kominek nie wykasował, bo dygresja...CARILLO THE BEST!
Ja z odbiorem jednak.

Jestes raczej pretensjonalnie beznadziejny. Proby zalosne,ale dajesz dalej,moze przekonasz samego siebie,ze jestes swietny,a ten z drugiej strony to dupek. Nawet dorosli miewaja takie odpaly. Nie zmienia to tego,ze takimi postami wracaja do poziomu dzieciakow z 5 klasy podstawowki. Nawet jesli maja 50 lat.

Ale najprosciej nie czytac takich glupot. Dlatego ignor - pewnej czesci forum nie czytam,i lepiej spie. Tak samo na fejsbuku. - glupola blokujesz,bo po coz ludziom inteligentnym glupota ? Tylko zeby sie posmiac,ale na krotka mete. Na dluzsza glupota jest nieznosna. Zawsze probuje opluc lepszych od siebie,sprowadzajac ich na ten sam poziom. Dziekuje,nie skorzystam.

Pa pa, Panie Kawalerze. W dedykacji scena z filmu "Amadeusz" Milosa Formana (ogladac od 1.25) .Nie zrozumiesz,ale inni pewnie tak.

https://www.youtube.com/watch?v=ML_f3aV_Vwk

P.S. Rzeczywiscie Carillo to b.dobry trener. rzeczywiscie Barti i Bartipodobne produkty przyrostu naturalnego maja tu racje
Ostatnio edytowane przez wyar : 15.04.2018 o godz. 12:25.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 15.04.2018, 12:16
Następnego zignorował Niedługo będzie sam ze sobą rozmawiał na forum

Cytat:
Tak samo na fejsbuku. - glupola blokujesz,bo po coz ludziom inteligentnym glupota ?
O ....a
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.04.2018, 12:29
Jeśli nie wygramy z Płockiem to zostanie 5 meczów na wprowadzanie rezerwowych.Legii nie liczę bo muszą z nią grać najlepsi.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Stary 15.04.2018, 13:44
Ja z odbiorem jednak.
(...)
Nawet nie chce mi się czytać tego co napisałeś. W życiu, nigdy nikt tak mi nie ubliżył szanowny Panie. Wystarczy mi ostatnie zdanie...jeżeli Twój post nie zniknie w ciągu 24h to żądam sprostowania w Gazecie Wyborczej (rubryka matrymonialna, bo tylko taką czytuję. Dlatego do żywego ubodły mnie słowa kawalerze), a jeśli sprostowanie się nie pojawi, to żądam satysfakcji...niech sekundantem będzie Kominek (ten z niedźwiedziem w awatarze). Żegnam ozięble...

P.S.
Aha Carillo out jeśli Mitrovic w składzie w Płocku....
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.04.2018, 15:47
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Trener bierze pełną odpowiedzialność za wyniki, sam podkreśla, że to on decyduje o składzie, więc dajcie już spokój z tym pierdzieleniem o dawaniu szans młodym.
Nie ma młodych bo są słabi, a wy się dalej przy swoim upieracie. Już widzę jak Balaniuk albo Kolar dają radę z przodu, skoro nawet pewnie by nie wytrzymali kondycyjnie. Po sezonie pewnie ich nie będzie.
No, to jeżeli nie wytrzymują kondycyjnie to albo wina trenera, bo nie umie ich przygotować kondycyjnie; albo trzeba ich natychmiast wysłać do lekarza, bo widocznie mają problemy ze zdrowiem. Sportowiec w wieku 21+ biegać przez 90 min. powinien dać radę.

Tyle.
Słodki Jezu.

Futbol jest prosty, ale nie prostacki - ale pretensje intelektualne nie muszą prowadzić do pretensjonalności.
Ostatnio edytowane przez czaro : 15.04.2018 o godz. 15:56.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 15.04.2018, 16:16
Ja tam zlewam posty kolegi wyara, bo ich objętość nie przekłada się na zawartość.

Komunały pisać potrafi każdy, przodował tym swojego czasu szacowny Pan Markus.

Jak czytam coś dłuższego to jednak zależy mi na jakości przekazu. Jeśli go nie ma, no cóż - przewijam

PS. zwolnienie Kiko Atletico nie było głupotą. Zwolnienie Carillo by taką było. Są trenerzy, który przy pracy długofalowej są w stanie wyciągnąć zespół na wyższy poziom. Są trenerzy, którzy nadają się głównie do gaszenia pożarów. Kto jest kim - widać po upływie jakiegoś czasu. Po owocach ich poznacie.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 16.04.2018, 09:35
ja się pytam...co tu się dzieje...
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 16.04.2018, 10:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ale Carrillo do ostatniej godziny trzyma skład w tajemnicy!

Takie podejscie jakie dziś zaprezentował Carrillo na konferencji zabija jakakolwiek rywalizacje w zespole.

Z jednego strony mówi że liczy się kazdy trening, z drugiej ze nawet dobra postawa na kilku ostatnich treningach nie daje możliwości wywalczenia pierwszego składu.
Też tak to widzę.

Wysłał młodym (i generalnie wszystkim) piłkarzom, którzy walczą o pierwszą 11, że nie ma się co przykładać na treningach, bo i tak wszystkie miejsca są już zajęte. Dramat.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 16.04.2018, 10:29
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Też tak to widzę.

Wysłał młodym (i generalnie wszystkim) piłkarzom, którzy walczą o pierwszą 11, że nie ma się co przykładać na treningach, bo i tak wszystkie miejsca są już zajęte. Dramat.
No no, spokojnie. W kim podkładaliśmy nadzieje? Bo ja w Arseniciu-od niego Carrillo zaczyna ustalanie składu, Wojtkowskim-pechowy okres, kontuzja za kontuzją, Haliloviciu-dostaje swoje szanse. Liczyłem też na Kolara i Balanyuka, ale nie dość, że Carlitos to biegający lek na nasze problemy finansowe, to jeszcze samograjek. Też nie jestem fanem Mitrovicia, mam nadzieje, że zastąpi go Basha, gdy już dojdzie do formy, ale Laskosia sam bym się bał zaryzykować.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 16.04.2018, 10:48
Halilović, Brlek, Wojtkowski (był wprowadzany do momentu kontuzji), Wasyl/Arsenić, Ondrasek (jakie na forum były płacze jak zaczął go wpuszczać), Bartkowski (wiem, że ze względu na kartki zagrał, ale trener mógł równie dobrze wymyślić sobie na boku Arsenicia), faktycznie brak rotacji i dawania szansy. Tak na prawdę rozchodzi wam się tylko o 3 nazwiska Kolar, Bałaniuk, Małecki stawiane przeciwko Cywce i Mitroviciovi. Równie dobrze możecie pisać czemu nie gra Głowacki na bramce. Halilović, Brlek, Ondrasek wcześniej Wojtkowski dostają szanse od trenera kosztem właśnie 3 forumowych pupili Kolara, Bałaniuka, Małeckiego. Przydałoby się to sobie w końcu uzmysłowić.

I na przekór powiem, że słowa trenera to świetna motywacja dla np. takiego Halilovicia, który albo wychodzi w 11'stce albo wchodzi na drugą połowę. Wie, że skoro trener po niego sięga to niewiele mu brakuje do bycia najlepszym w zespole na swojej pozycji. Dobra motywacja do ciężkiej pracy.
Trener Z-A-J-E-B-I-S-T-Y.

A tak serio to konferencja swoje, a trener w szatni swoje i bym wielkiej wagi do udzielanych wypowiedzi nie przykładał. Pokazuje nam co najwyżej zarys filozofii trenera, na boisku mają się znaleźć zawodnicy najlepsi na danej pozycji. Dla mnie OK.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 16.04.2018 o godz. 10:51.
Odpowiedz cytując
krissu101
Member

Od: 07.2012

Stary 16.04.2018, 11:33
Wątpie, czy Basha jeszcze u nas pogra, gdyż wkrótce kończy mu się kontrakt, a bez grania może nie zostać przedłużony po prostu ...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 16.04.2018, 18:52
No trener Carillo nie klamal, ze popracowali ostatnio i teraz bedziemy grali o wiele lepiej w ofensywie. Zeby tylko popracowal jeszcze nad obrona bo za duzo bledow popelniaja
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 16.04.2018, 20:03
I nad ustawianiem się przy autach
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 16.04.2018, 22:14
Jestem za mocną rolą dyrektora sportowego w klubie. Po prostu uważam że powinien być ważniejszy niż trener. Nie twierdzę że powinien ustalać skład czy dobierać taktykę ale powinien wyjść od niego mocny sygnał na których piłkarzy chcemy stawiać, a na których już tego klubu budować nie będziemy. O ile trener myśli najczęściej aby zrobić wynik tu i teraz tak jak Carillo to dyrektor sportowy powinien mieć w głowie szerszą perspektywę. Wisła nie awansuje do pucharów trzeba się z tym pogodzić i stawiać na takich piłkarzy którzy będą popełniać więcej błędów niż doświadczeni koledzy ale w dłuższej perspektywie ich rozwój poprzez zbieranie minut może sprawić, że Wisła będzie osiągać lepsze wyniki.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 16.04.2018, 22:52
Cywka Kapitanem serio?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.04.2018, 23:26
wester napisał(a):Wyświetl post
Jestem za mocną rolą dyrektora sportowego w klubie. Po prostu uważam że powinien być ważniejszy niż trener. Nie twierdzę że powinien ustalać skład czy dobierać taktykę ale powinien wyjść od niego mocny sygnał na których piłkarzy chcemy stawiać, a na których już tego klubu budować nie będziemy. O ile trener myśli najczęściej aby zrobić wynik tu i teraz tak jak Carillo to dyrektor sportowy powinien mieć w głowie szerszą perspektywę. Wisła nie awansuje do pucharów trzeba się z tym pogodzić i stawiać na takich piłkarzy którzy będą popełniać więcej błędów niż doświadczeni koledzy ale w dłuższej perspektywie ich rozwój poprzez zbieranie minut może sprawić, że Wisła będzie osiągać lepsze wyniki.
Dokładnie tak. Dyrektor sportowy nie powinien być super-scoutem i negocjatorem, ale dyrektorem, osobą kierującą klubem w zakresie rozwoju sportowego. To on powinien wybierać sobie trenerów do swojej koncepcji i dopiero na niższym szczeblu w porozumieniu z trenerem powinni dobierać zawodników do koncepcji trenera (zgodnej z długofalową koncepcją dyrektora).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 17.04.2018, 00:06
Na ten moment Carillo to taki Kaziu Moskal - mistrz remisów + ładna gra. Zobaczymy co będzie dalej. No i oczywiście jak Moskal - żelazna 11 i najlepiej bez zmian.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 17.04.2018, 01:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Na ten moment Carillo to taki Kaziu Moskal - mistrz remisów + ładna gra. Zobaczymy co będzie dalej. No i oczywiście jak Moskal - żelazna 11 i najlepiej bez zmian.
Przyznam że dzisiejszego meczu nie oglądałem ale gdzie we wcześniejszych po za meczem z legia taka była
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 17.04.2018, 09:02
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Cywka Kapitanem serio?
Szatnia do tej pory ma pompe.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
BW.WISŁA
Member

Od: 02.2011

Stary 17.04.2018, 09:09
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Cywka Kapitanem serio?
Nawet chłop że szczęścia nie wiedział na jakiej połowie gramy. Miał jasny cel żeby to przypieczetowac bramką. I udało się.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 17.04.2018, 16:41
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
Przyznam że dzisiejszego meczu nie oglądałem ale gdzie we wcześniejszych po za meczem z legia taka była
W większości meczy. Wizualna strona gry wyraźnie lepsza niż za Kiko. Tylko na razie punktów brak.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 18.04.2018, 09:26
Jest wyjątek - mecz z Sandecją - piłkarze chyba wiedzieli, że nie jest transmitowany, a jak nie będzie bramek to nawet na sekundę się z Niecieczą nie połączą.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów