The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 12:22
Najważniejsze że marzenka pozałatwiała najpilniejsze przelewy, a drużyna ch... z drużyną, w IV lidze pod przykrywką troski znowu się położy swoje brudne łapska.....
Złotówka od biletu , a to co haracz? czemu tylko 1 zł a nie 10 zł to jest patologia i złodziejstwo w białych rękawiczkach nigdzie tak nie ma.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 30.12.2018, 12:23
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Żadnego przelewu nie będzie to jest ekipa sprzątająca. Posprząta i zgasi światło.
Z każdą godziną też się ku temu coraz bardziej skłaniam, ale niektórzy nie mogą przyjąć tego do wiadomości...

Na razie wszystko wskazuje na poniższy scenariusz:

Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 30.12.2018, 12:23
I jeszcze jedno przysłowie chińskie, specjalnie dla Was:

Gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 30.12.2018, 12:24
Wtedy wiekszosc dala sie nabrac na bojkot, ze niby chodzi o cos innego nie wplywy patologii na Wisle.
teraz ta patologia polozyla klub
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 12:24
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Złotówka od biletu , a to co haracz? czemu tylko 1 zł a nie 10 zł to jest patologia i złodziejstwo w białych rękawiczkach nigdzie tak nie ma.
Mylisz się.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 30.12.2018, 12:26
heoij napisał(a):Wyświetl post
Z każdą godziną też się ku temu coraz bardziej skłaniam, ale niektórzy nie mogą przyjąć tego do wiadomości...

Ja z każdym twoim postem przekonuje się, że dla niektórych forum powinno być zamknięte.
Odpowiedz cytując
tklamka
Junior Member

Od: 08.2011

Stary 30.12.2018, 12:27
screeny od skwk tylko pokazują "transparentność" tej organizacji. wpłaty keszowe głównie oczywiscie bez opisów i poniżej limitu 15k, zrzut ekranu z rachunku pomocniczego a nie podstawowego/głównego... panowie, chcecie się bronić fejkami to się wysilcie trochę, macie czas kasa się zgadza, przyjemna niedziela.
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 12:27
raindog napisał(a):
To była okazja, by wyciąć tego raka raz na zawsze, ale niestety większość wsparła bandytów w tej absurdalnej sytuacji.
Tylko większość została wprowadzona w błąd, myślała że walczy o lepszą Wisłę. O 1 zł od biletu która miała trafiać na pomnik Henryka Reymana, na sklepik, na marketing, na lepsze oprawy, na filmiki itd. Oni obiecali ludziom wszystko. Tak naprawdę był to atak bezpośrednio na prezesa Cupiała czego wielu nie skojarzyło. Dali się kupić prostymi obietnicami nie mającymi pokrycia w rzeczywistości bo sami nic z tego nie zrobili.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 30.12.2018 o godz. 12:34.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 30.12.2018, 12:28
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno przysłowie chińskie, specjalnie dla Was:

Gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki.
Dobre te przysłowia...masz jakiś tomik?
Powinieneś każdy dzień na forum od takiego jednego zaczynać. Może by przystopowało wybranych użytkowników.

Weszliśmy na poziom polowania na czarownice. Każdy strzela do każdego. Póki co w przenośni...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 30.12.2018, 12:28
@cinekw

w poniedziałek się przekonasz, że żadnego przelewu nie będzie. Wiem boli. Mnie też ale ja nic nie poradzę.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Stary 30.12.2018, 12:29
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się.
nie, nie mylę się bo SKWK to bandyci i złodzieje.
Odpowiedz cytując
monkey
Junior Member

Stary 30.12.2018, 12:31
ta zł w założeniach była ok szczytne cele a jak było i jest naprawdę tego nie wiem może wszystko ok .kasa poszła na oprawy itp . Fakt SKWK powinno się rozliczyć z tych pieniędzy a tu wchodzi kilka lat takich opłat po 1 zł .
http://skwk.pl/index.php/skwk/4-stow...od-biletu.html
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 30.12.2018, 12:32
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Ja z każdym twoim postem przekonuje się, że dla niektórych forum powinno być zamknięte.
Szczególnie dla takich osób jak Ty, którzy mają czelność bronić jeszcze SKWK, które nie reagowało jak "swoi" od środka rozkradali swój ukochany klub i robili interesy na jego niekorzyść...

Ale jak Bednarz chciał zrobić porządek to bojkoty wymyślili, a teraz siedzą cicho...

Wstyd mi za Ciebie.
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 30.12.2018, 12:33
W obecnej sytuacji, czy to faktycznie 30k czy 300k to i tak nie zmienia odbioru postawy SKWK!!!
Ludzie zbierają na piłkarzy a te [*] przytulają kasę z biletów ...

W języku kulturalnych ludzi brak słów po prostu ...

[*] tu niech każdy sobie wstawi dowolny wulgaryzm
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 12:33
nie, nie mylę się bo SKWK to bandyci i złodzieje.
Mylisz się, że nigdzie tak nie ma, że klub przekazuje pieniądze dla stowarzyszenia.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 30.12.2018, 12:34
Szczególnie dla takich osób jak Ty, którzy mają czelność bronić jeszcze SKWK jak nie reagowało jak "swoi" od środka rozkradali swój ukochany klub i robili interesy na jego niekorzyść...

Ale jak Bednarz chciał zrobić porządek to bojkoty wymyślili, a teraz siedzą cicho...
Mają czelność bronić SKWK? Gdzie ja bronie SKWK człowieku? Nie dziwne, że tak łatwo wami manipulować jak nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie, a jak ten idiota Białoński napisze cokolwiek to wierzycie jakby to wyrocznia była.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 30.12.2018, 12:34
Ponoć nie tak łatwo takie rzeczy posprzątać, a już w tydzień to na pewno jest ciężko. Jeśli jednak Marzena jest takim prawnikiem, jakim była prezesem, to być może chwyta się ostatniej deski ratunku.

BTW 300k czy 30k - jaka to różnica w obecnej sytuacji?
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 30.12.2018, 12:35
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Dobre te przysłowia...masz jakiś tomik?
Powinieneś każdy dzień na forum od takiego jednego zaczynać. Może by przystopowało wybranych użytkowników.

Weszliśmy na poziom polowania na czarownice. Każdy strzela do każdego. Póki co w przenośni...
Te dwa są nieprzypadkowo okazjonalne, specjalnie na dziś. Ale obawiam się, że zabrakłoby tomiku na ten tutejszy ambaras.

Kule latają wszędzie. Strzelec wyborowy też już jest ale na razie tylko obserwuje przez lunetę.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Portowiec48
Junior Member

Stary 30.12.2018, 12:36
Najważniejsze że marzenka pozałatwiała najpilniejsze przelewy, a drużyna ch... z drużyną, w IV lidze pod przykrywką troski znowu się położy swoje brudne łapska.....
U nas w Szczecinie na Pogoni też złotówka z biletu na strefe 2 (sektory za bramką) idzie na "oprawy". No i nie tylko u nas więc tutaj nie masz co się dziwić. Powiem tak, nie myślałem, że ktoś po naszej szczecińskiej przygodzie z Sabrim Bekdasem czy Antonim Ptakiem będzie miał większe cyrki, a jednak.. ekstraklasa super sprawa, IV liga też ciekawa, uwierzcie, że da się z niej szybko awansować, my praktycznie rok po roku awansowaliśmy, teraz Widzew, ŁKS też dają rade.

Tylko w waszym Wiślackim przypadku to i tak źle i tak niedobrze, bo albo będzie ekstraklasa i dalej cyrk na kółkach, albo zaczniecie od IV ligi gdzie kibole będą sobie przypisywać zasługi za odbudowanie klubu na nowo, że nigdy się nie poddali itp.
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Stary 30.12.2018, 12:36
Wlasnie się dowiedziałem, że umowa TS i nowych właścicieli została oddana częściowo regulacjom prawa szwajcarskiego i jurysdykcji sądów szwajcarskich.

Nie chce mi się pisać o konsekwencjach tego, bo za dużo tego, jak ktoś chce niech mnie wyręczy

PS. To było mistrzowskie zagranie po stronie Marzeny jeśli chodzi o jej odpowiedzialność
Ostatnio edytowane przez Dobcio : 30.12.2018 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 30.12.2018, 12:39
Jadczak to człowiek który zasługuje na najwyższe słowa uznania, zdemaskował cały ten syf, mimo, że ryzykuje życiem nadal się tym syfem zajmuje.

Szacunek i 1906% poparcia, OBY TAK DALEJ
Odpowiedz cytując
raf2
Junior Member

Od: 08.2016

Stary 30.12.2018, 12:44
zgadzam się sedonh, za cały syf w Wiśle w ostatnich latach JEDYNYMI odpowiedzialnymi są Sharksi na czele z Michalskim, sam początkowo jebałem po Jadczaku(aż mnie zablokował na twitterze hehe) ale przejrzałem na oczy i wam też to polecam
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 30.12.2018, 12:45
Czym on nie ryzykuje jeszcze ...
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 30.12.2018, 12:45
monkey napisał(a):Wyświetl post
ta zł w założeniach była ok szczytne cele a jak było i jest naprawdę tego nie wiem może wszystko ok .kasa poszła na oprawy itp . Fakt SKWK powinno się rozliczyć z tych pieniędzy a tu wchodzi kilka lat takich opłat po 1 zł .
http://skwk.pl/index.php/skwk/4-stow...od-biletu.html
Na szybko i w pamięci, jeśli się gdzieś pomyliłem bardzo proszę śmiało poprawiać

W ciągu roku mam 30 meczy (weźmy scenariusz prostszy, bez uwzgledniania 7 meczów), licząc że około połowa jest u nas policzymy że przychody z jednego meczu w celu uśrednienia mnożymy razy 15. Jeden mecz to średnio około 11 tysięcy + pare meczów gdzie kibiców jest więcej, pare gdzie jest ich mniej. Dla uśrednienia możemy policzyć że jest to około 12 tysięcy w skali roku.

12 000 * 15 daje nam 180 000, pomnóżmy to razy 3 (policzmy lata 2014-2017) i wychodzi nam...

540 000

A teraz patrząc na manifest SKWK, powiedzcie mi co z tych punktów zostało spełnione?

Odpowiedz cytując
MichuuBB
Junior Member

Stary 30.12.2018, 12:46
Nie lubię typa ale tak, ma jaja ze się tym nadal zajmuje. Oby Marzenka zapłaciła za swoje grzechy tak jak całe SKWK.

Dzień dobry. Witam wszystkich ����
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 30.12.2018, 12:46
No właśnie, tak jeszcze apropos dziennikarzy i innych "persona non grata". Jak na razie okazuje się, że każdy z nich mial rację, Jadczak którego opluwano i wyszydzano od agentów legii warszawa, Bednarz którego pozbylismy sie niestety po czesci my sami dajac się omamić SKWK czy chociażby Iwan który sprzedajac pewne info był wyzywany od alkoholików przez tych "najkumatszych". Dość już bronienia bandytów pod przykrywką "walczą o to żeby cracovia nie wyrywała szalików pod kasami"...
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Stary 30.12.2018, 12:47
[QUOTE=Portowiec48;1525819]U nas w Szczecinie na Pogoni też złotówka z biletu na strefe 2 (sektory za bramką) idzie na "oprawy". No i nie tylko u nas więc tutaj nie masz co się dziwić. Powiem tak, nie myślałem, że ktoś po naszej szczecińskiej przygodzie z Sabrim Bekdasem czy Antonim Ptakiem będzie miał większe cyrki, a jednak.. ekstraklasa super sprawa, IV liga też ciekawa, uwierzcie, że da się z niej szybko awansować, my praktycznie rok po roku awansowaliśmy, teraz Widzew, ŁKS też dają rade.

to że idzie złotówka to mnie nie rusza, rusza mnie kto trzyma brudne łapska na tej złotówce, czy u was też rządzi półświatek? teraz wiem skąd tyle krzyku kupujcie bilety, mieli w tym swój interes.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 30.12.2018, 12:47
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Na szybko i w pamięci, jeśli się gdzieś pomyliłem bardzo proszę śmiało poprawiać

W ciągu roku mam 30 meczy (weźmy scenariusz prostszy, bez uwzgledniania 7 meczów), licząc że około połowa jest u nas policzymy że przychody z jednego meczu w celu uśrednienia mnożymy razy 15. Jeden mecz to średnio około 11 tysięcy + pare meczów gdzie kibiców jest więcej, pare gdzie jest ich mniej. Dla uśrednienia możemy policzyć że jest to około 12 tysięcy w skali roku.

12 000 * 15 daje nam 180 000, pomnóżmy to razy 3 (policzmy lata 2014-2017) i wychodzi nam...

540 000

A teraz patrząc na manifest SKWK, powiedzcie mi co z tych punktów zostało spełnione?

No przecież kupili koszulki dla piłkarzy, aby wspomóc kolegę co był ranny w "wypadku komunikacyjnym" nawet nie wiesz ile to kosztuje.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 30.12.2018, 12:48

Za wiarę w taką głupotę powinieneś na czole wytatuować sobie napis "idiota", by każdy kto z Tobą rozmawia wiedział z kim ma do czynienia.
Odpowiedz cytując
xiondz77
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 30.12.2018, 12:49
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Jadczak to człowiek który zasługuje na najwyższe słowa uznania, zdemaskował cały ten syf, mimo, że ryzykuje życiem nadal się tym syfem zajmuje.

Szacunek i 1906% poparcia, OBY TAK DALEJ
Jestes debilem albo Jadczakiem, chociaz w sumie jedno nie wyklucza drugiego. Nie pozdrawiam.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów