The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.09.2009, 12:02
Kompletny piłkarz to nogi + głowa.
Nie raz można być wspaniałym technikiem mieć super szybkość przegląd sytuacji na boisku, ale jeśli się nie ma posprzątane porządnie w głowie i jest się zbyt impulsywnym bądź zanadto zachowawczym to rzutuje to niestety na grę.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.09.2009, 12:10
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Napisaleś to tak jakbyś był zirytowany sytuacją że gra dobrze i nie po raz pierwszy wygrywa nam mecz.

Zaczynacie mnie przerażać. . . wiedziałem że kibice Wisły, klubu który praktycznie rok w rok sięga po MP są najbardziej niezadowolonymi ze wszystkich w Polsce, ale że aż tak..
Nie jestem ani trochę tym faktem zirytowany. Co najwyżej śmieszy mnie jego zachowanie na boisku. Pokrzykiwania, wymachiwania rękomataka dziecinada, tym bardziej,że nie ma on naprawdę jakiś nieprawdopodobnych umiejętności. Dużo biega,wiatr robi i tyle. Ligowiec solidny. Zachowuje się jakby był nie wiadomo kim. Prawda jest taka,że musi się jeszcze bardzo ,ale to bardzo dużo nauczyć. Więc niech energię na to zachowuje a nie na opierdalanie kolegów z zespołu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Wrona
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.09.2009, 12:27
tylko_na_kilka_dni napisał(a):Wyświetl post
ale co w tym dziwnego? typowy katolik.

.
Jak nie masz nic mądrego do napisania, to nie wyjeżdżaj z takimi durnymi tekstami. Bez odbioru.
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]
Odpowiedz cytując
FredzIo
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 14.09.2009, 12:42
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem ani trochę tym faktem zirytowany. Co najwyżej śmieszy mnie jego zachowanie na boisku. Pokrzykiwania, wymachiwania rękomataka dziecinada, tym bardziej,że nie ma on naprawdę jakiś nieprawdopodobnych umiejętności. Dużo biega,wiatr robi i tyle. Ligowiec solidny. Zachowuje się jakby był nie wiadomo kim. Prawda jest taka,że musi się jeszcze bardzo ,ale to bardzo dużo nauczyć. Więc niech energię na to zachowuje a nie na opierdalanie kolegów z zespołu.
Ja to bym jednak trochę zmian wprowadził w Twojej wypowiedzi. W Wiśle nie ma solidnych ligowców, w Wiśle są najlepsi ligowcy w kraju. Solidnych ligowców to może mieć Polonia Warszawa, czy Polonia Bytom. Żadna polska drużyna nie ma lepszych piłkarzy ani trenera, dlatego co roku ogląda nasze plecy. Tym bardziej Małecki nie może być solidnym ligowcem, skoro jest wiodącą postacią wśród najlepszych ligowych piłkarzy i po raz kolejny zapewnia nam zwycięstwo. Ponadto kiedy mowa o największych talentach w polskiej piłce, Małecki wymieniany jest w pierwszej kolejności i chyba mało kto wątpi w to, że zabraknie go na Euro 2012. Oczywiście jeżeli będzie dalej się tak rozwijał. Odnośnie zachowania względem Jirsaka wypada się z Tobą zgodzić, ale nie róbmy wielkiego problemu z tego, że go trochę o.......ił. Co do zachowania względem sędziów, to jest wina przede wszystkim sędziów. Widzieliśmy jak powinna wyglądać reakcja sędziego z meczu ze Śląskiem. Od tamtej pory Sobol, czy Baszczu nic podobnego nie zrobili. Patryk też w końcu dostanie nauczkę.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 14.09.2009, 12:56
Do wszystkich się ludzie doczepicie. No na prawdę to forum by nie funkcjonowało normalnie gdyby nie było kozła ofiarnego. Już Brożka w rezerwach widzieliście, Pawełka za amatora mieliście to teraz przeszkadza Wam impulsywność Małeckiego. Ja bym sobie życzył, żeby cała drużyna grała z takim podejściem agresywnym jak Patryk. Tak samo jak kiedyś Nikola, charakternych piłkarzy potrzebuje drużyna, wtedy i psychicznie przewaga rośnie nad rywalami, a nie panienki które boją się odezwać.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
IpkiS_Samo_zŁo
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 14.09.2009, 13:11
Sobolewskiemu nikt nie wypomni braku charakteru, zaangazowania, woli walki.
Podobnie rzecz sie ma w przypadku wyzej wymienionych Maleckiego czy Mijailovica.
Roznica polega na tym ze w zadnym wypadku o Sobolu nie mozna powiedzec iz jest chamski, a o np Maleckim niestety tak.
TRZY NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE MIASTA...
... TRZY NAJWSPANIASZE POLSKIE KLUBY....
Odpowiedz cytując
KaRaSTSW
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 14.09.2009, 13:53
Jest na youtube ta sytułacja gdzies >? macie link ?
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 14.09.2009, 14:32
Chciałbym umprzejmie zapytać co stało sie wczoraj w meczu.
a ) Co dzialo sie w czasie bramki? - podobno Brozek Pawelek Glowacki byli tam zamieszani.
b) Jirsak - Malecki
c) ogolne zachowanie Malego w meczu ( widzilem na poczatku tylko ze pukal sie w glowe w kierunku sedziego)
Przejrzyscie i czytelnie.
Mozna na PW zeby nei robic zamieszania
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
michalo28
Member

Od: 08.2004

Stary 14.09.2009, 16:00
Małecki od dłuższego czasu zaczął myśleć, że jest niewiadomo jakim zawodnikiem. Moim zdaniem wyróżnia się tylko dlatego, że Brożek nie ma formy, a reszta zespołu też gra "piach". Nie oszukujmy się, ale to, że strzelił zwycięskiego gola wczoraj wcale nie rozgrzesza go z zachowania, jakie prezentuje w ostatnich tygodniach. Pyskówki urządza sobie nie tylko z przeciwnikami (Płotka, Czyżniewski), również nie tylko z sędziami, ale co najgorsze z kolegami z zespołu. Od dłuższego czasu widzę, że na boisku dostrzega on tylko Brożka i Ćwielonga (jeżeli ten jest na boisku). Do Kirma podaje baaardzo rzadko, chociaż niejednokrotnie jest on w lepszych sytuacjach niż Paweł. Moim zdaniem w jego przypadku to jest już tzw. "sodówka". Swoich złych zagrań nie dostrzega, wobec innych za to jest wymagający. Może lepiej zacząć od siebie Patryk?
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 14.09.2009, 17:31
Patryk uważa sie ze nie wiadomo kim jest. On pewnie uważa ze bez niego Wisła sobie rady nie da. Niech strzeli 20 bramek, zaliczy pare asyst..to bedzie mogl sie uwazac za waznego zawodnika...ale poki co jest mlody i wiele musi sie nauczyc...
Ja tam go wole widziec w napadzie niz w pomocy, gdyz nie potrafi wrzucic dobrej pilki w biegu.
Jeszcze wiele pracy przed nim. Nich popracuje nad psychika!
Bo za duzo gada ostatnio, niech sie lepiej wezmie za trening.
Dobrze ze jest ambitny, waleczny. Ale niech ma szacunek do starszych zawodnikow a nie tylko sie wydziera na nich ;/ On nie potrafi zauwazyc swoich bledow, jak zle poda czy gra bardzo samolubnie. Troche pokory. Bo nie jestes jeszcze wybitnym graczem ani kluczowym.

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 14.09.2009, 17:37
Zostawicie juz tego Maleckiego.
Wole "takich" zadziorów niz 11 ministrantów bezjajecznych ktorzy dadzą sie przestawiac na boisku .

W pilce jak w zyciu i kazdej innej dyscyplinie ,charakter trzeba miec.

Albo ty zjesz ,albo ciebie zjedza,prawa dzungli zaczynaja byc aktulanymi.Takie czasy
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.09.2009 o godz. 17:40.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 14.09.2009, 17:41
Apropo Małeckiego to kto ogladał mecz młodzieżówki Hiszpania-Polska ten pewnie słyszał jak Hiszpańscy komentatorzy naśmiewali się z niego że po każdej akcji ma pretensje do wszystkich i zamiast gra to wyma..... rękowa. Niezły ubaw mieli.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 14.09.2009, 17:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Zostawicie juz tego Maleckiego.
Wole "takich" zadziorów niz 11 ministrantów bezjajecznych ktorzy dadzą sie przestawiac na boisku .

W pilce jak w zyciu i kazdej innej dyscyplinie ,charakter trzeba miec.

Albo ty zjesz ,albo ciebie zjedza,prawa dzungli zaczynaja byc aktulanymi.Takie czasy
Pokazują to m.in. Głowacki czy Sobolewski, którzy nie rzucają kurami na lewo i na prawo całując co chwilę krzyżyk. Ale skądże, to nie oni są twardzi i odważni na boisku - to Małecki jest tego wzorem.
Odpowiedz cytując
Coach
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 14.09.2009, 17:47
To nie jest zadziora, tylko ... no właśnie, tylko kto ? Bo ham to jednak moim zdaniem zbyt mocne słowo, ale coś z nim jest nie tak. Moim zdaniem on nie zrobi kariery, ma zły charakter, ciężko będzie mu go zmienić, ale mam nadzieję, że mu się uda, dobrze by było gdyby w szatni ktoś go sprowadził na ziemie. Właściwie to tylko kwestia czasu, przyburzy np do takiego Sobola, dostanie w szatni kopa w tyłek i sie uspokoi
Odnośnie powołania Małego do kadry - tak, alen ie teraz, niech najpierw zejdzie na ziemię, wydaje mi się, że powołanie w tej chwili sprawi, że jeszcze bardziej mu odwali sodówa
Ostatnio edytowane przez Coach : 14.09.2009 o godz. 17:50.
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 14.09.2009, 17:50
Baala napisał(a):Wyświetl post
Apropo Małeckiego to kto ogladał mecz młodzieżówki Hiszpania-Polska ten pewnie słyszał jak Hiszpańscy komentatorzy naśmiewali się z niego że po każdej akcji ma pretensje do wszystkich i zamiast gra to wyma..... rękowa. Niezły ubaw mieli.
Ja nie wiem czy z tego trzeba się śmiać czy płakać

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 14.09.2009, 17:51
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Pokazują to m.in. Głowacki czy Sobolewski, którzy nie rzucają kurami na lewo i na prawo całując co chwilę krzyżyk. Ale skądże, to nie oni są twardzi i odważni na boisku - to Małecki jest tego wzorem.

Brozek tez rzuca miesem i co....

Nie robice z Patryka hama i chuligana ,no na Boga ...

Taki wiek,przejdzie mu,a to ze na boisku reguje tak a nie inaczej,Baszczu tez lubil opitolic reszte i jakos nikt pretensji o to nie mial.A raczej bylo to na plus.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 14.09.2009, 18:10
Prosty transparent - Maly wiecej pokory na boisku i luzzz Oczywiscie od tego oni są ludzie i oni wiedza co mozna a co nie wywieszac... takie tam moje bajki

BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym umprzejmie zapytać co stało sie wczoraj w meczu.
a ) Co dzialo sie w czasie bramki? - podobno Brozek Pawelek Glowacki byli tam zamieszani.
b) Jirsak - Malecki
c) ogolne zachowanie Malego w meczu ( widzilem na poczatku tylko ze pukal sie w glowe w kierunku sedziego)
Przejrzyscie i czytelnie.
Mozna na PW zeby nei robic zamieszania
ponawiam
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 14.09.2009 o godz. 18:24.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
bebeto
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 14.09.2009, 18:27
Dajcie już spokój Małeckiemu!!!!!!!!!!!!! Wymyślanie jakiś głupich transparentów... Jak ktoś ma problem do niego to niech nie wypisuje na forum,tylko niech się wybierze i osobiście w oczy mu powie np. przed treningiem !!! Ciekawe ilu "kozaków " się znajdzie... A wszyscy ci co mają z tym problem niech sobie ten tytuł przeanalizują !!!! http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/malecki_daje_wisle_szoste_zwyciestwo/
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member

Stary 14.09.2009, 18:30
bebeto napisał(a):Wyświetl post
A wszyscy ci co mają z tym problem niech sobie ten tytuł przeanalizują !!!! http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/malecki_daje_wisle_szoste_zwyciestwo/
Jakże bogaty on jest, i z przesłaniem! Mistrzostwo!

Nie wiem czy kolega jest mało oczytany czy też zamknięty na świat, ale takie sformułowanie funkcjonuje na co dzień, nie tylko z okazji zdobycia zwycięskiego gola przez Małeckiego.

Patryk, dziękujemy!

Odpowiedz cytując
bebeto
Senior Member

Stary 14.09.2009, 18:49
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Jakże bogaty on jest, i z przesłaniem! Mistrzostwo!

Nie wiem czy kolega jest mało oczytany czy też zamknięty na świat, ale takie sformułowanie funkcjonuje na co dzień, nie tylko z okazji zdobycia zwycięskiego gola przez Małeckiego.

Patryk, dziękujemy!
W takim razie poczytaj inne tytuły, np. gazet (wiesz pewnie,takie papierowe, w kioskach można zakupić). Jakoś dziwnym trafem nikt poza kilkoma "forumowymi pyskaczami" nie widzi tego ZŁA w Małeckim co ty Małecki~~~~ZŁOOO...
P.s. ...i nie szukaj kolegów.
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member

Stary 14.09.2009, 18:56
W takim razie poczytaj inne tytuły, np. gazet (wiesz pewnie,takie papierowe, w kioskach można zakupić). Jakoś dziwnym trafem nikt poza kilkoma "forumowymi pyskaczami" nie widzi tego ZŁA w Małeckim co ty Małecki~~~~ZŁOOO...
P.s. ...i nie szukaj kolegów.
A ja czekam kiedy skończysz mi odpisywać w taki infantylny sposób jak to robisz.

Resztę pozostawiam bez komentarza, to co piszesz nie ma żadnego uzasadnienia. Jedynie dziecinne

Cytat:
wiesz pewnie,takie papierowe, w kioskach można zakupić
Ale jednak odpiszę- patrz na tytuły, np:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,,wid,11...l?ticaid=18bf2

http://www.sportowy.torun.pl/pilka-n...ana-sleza-live

http://www.chelsealondyn.pl/newsy/ma...sea-10627.html

http://mufc.pl/aktualnosci/11042/gol...nad-evertonem/

A teraz skul ogonek i dobranocka w TV.

Nie pisz już proszę, pogrążasz się.
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 14.09.2009 o godz. 19:01.

Odpowiedz cytując
bebeto
Senior Member

Stary 14.09.2009, 19:02
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
A ja czekam kiedy skończysz mi odpisywać w taki infantylny sposób jak to robisz.

Resztę pozostawiam bez komentarza, to co piszesz nie ma żadnego uzasadnienia. Jedynie dziecinne

Ale jednak odpiszę- patrz na tytuły, np:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,,wid,11...l?ticaid=18bf2

http://www.sportowy.torun.pl/pilka-n...ana-sleza-live

http://www.chelsealondyn.pl/newsy/ma...sea-10627.html

Nie pisz już proszę, pogrążasz się.
Co Jednak prawda boli Hehe Człowieku a kto jak nie Rybus dał 3 pkt Legii w tym meczu Naprawdę LITOŚCI !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 14.09.2009, 20:20
Cytat:
Kolego nie podoba Ci sie zachowanie Małego (mi tez) a zobacz jak Ty sie odnosisz do braci po szalu. Tak jak mozna nazwac zachowanie Małego chamskim tak te Twoje wypowiedzi do tego tytułu pasuja ;/

Bebeto nikomu nie chodzi o to ze Mały gra zle. Chodiz o to ze za bardzo jest nabuzowany, nie mozna do sedziow pyskowac, czy wyzywac sie na kolegach ktorzy maja slabszy status w druzynie, bo on im nie mowi zeby zagrali lepiej tylko ich opierdala jak jakies szmaty ;/ Chyba wystarczy sie postawic w sytuacji Jirsaka, cichego chłopaka i poczuj sie tak jak on, opieprzony przez młodego lebka... to samo w sytuacji Kirma, chłop nowy w druzynie a tu go opie... młody lebek ktory owszem gra dobrze ale zauwaz on TAK JAK KAZDY PSUJE DUZO ZAGRAN. Ja juz sie wypowiadałem wyzej ze ogolnie nie lubie jak ktos kogos opier..., nikt nie jest nieomylny i kazdy psuje mniej lub wiecej akcji. Czy Małemu byłoby milo jakby w meczu z Levadia gdzie on grał slabiej a jedynie Kirm wykazywal troche zaangazowania to Kirm by go zjechał...
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 14.09.2009 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 14.09.2009, 22:37
Co Jednak prawda boli Hehe Człowieku a kto jak nie Rybus dał 3 pkt Legii w tym meczu Naprawdę LITOŚCI !!!!!!!!!!!!!
Tak jest litości! czytaj ze zrozumieniem!
Napisałeś " A wszyscy ci co mają z tym problem niech sobie ten tytuł przeanalizują !!!! http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...te_zwyciestwo/"
pirat.z.karaibow odpowiedział, że takie zwroty są na porządku dziennym i dla przykładu podał kilka identycznych tytułów
...i się wykazałeś odpowiedzią
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.09.2009, 23:06
Pozabijajcie się.

Jeśli o mnie chodzi, już po poprzednim meczu pisałem, że zachowanie Małeckiego mi się nie podoba, teraz to potwierdzam. Pyszczy, pyszczy, pyszczy. Cały czas przed mediami, wywiadziki, gwiazdorzenie na boisku, pretensje do wszystkich o wszystko. Trochę się skumali w tej kwestii z Pawłem Brożkiem, z tym, że temu, chyba po dyskusji ze Skorżą trochę minęło.

Aczkolwiek już nie jestem pewien, czy wtedy, co Skorża krzyczał na treningu: "Nie umiesz do trzech policzyć, a do wszystkich pyszczysz" (czy coś w ten deseń), to czy te słowa nie były jednak adresowane do Małego.

Mistrzu - utemperuj młodego Jedi, pokaż mu miejsce w szeregu.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 14.09.2009, 23:15
Małecki kozaczy i nie zmieni tego kilku forumowych kumpli, którzy go bronią.
Można nie drzeć mordy i mieć posłuch? Można.
Można kogoś konstruktywnie zjebać i mieć opinię faceta który w odpowiednim momencie potrafi zmobilizować kolegów? http://kibole.wroclaw.pl/sytuacje.html Można.
A niestety PAN Patryk nie ma ani jednego, ani drugiego.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 06.03.2015 o godz. 14:04.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 15.09.2009, 00:28
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Aczkolwiek już nie jestem pewien, czy wtedy, co Skorża krzyczał na treningu: "Nie umiesz do trzech policzyć, a do wszystkich pyszczysz" (czy coś w ten deseń), to czy te słowa nie były jednak adresowane do Małego.
Mi się wydaje, że to było do Brożka. Tylko nie do końca rozumiem pierwszą część zdania. Pierwsza myśl- Brożek nigdy 3 bramek w jednym meczu nie strzelił
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 15.09.2009, 01:16
Najgorsze jest to że będzie taki mecz że za to zachowanie dostanei czerwień i wtedy będzie problem bo wszyscy na niego ruszą, a teraz jest czas żeby ktoś z chłopakiem pogadał z drużyny... Kazdy ma taki okres, nie ma co robić tragedii ale powinnien troszkę przystopować.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 15.09.2009, 10:15
Polski Cassano : )
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member