The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.02.2019, 08:26
https://twitter.com/Avanti__News/sta...36684023058432
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 26.02.2019, 09:04
Jak mam mieć wybór miedzy stadionem bez wulgaryzmów z pozytywnym dopingiem bez pozdrowień do wiezienia ale ze stabilnym finansowaniem a chuliganeria, bluzgami, obrzucaniem własnych kibiców racami i niepewnym finansowaniem to jednak wole to pierwsze. Żal tego że ta grupa kończy działalność ale inaczej się widać nie da - trzymam kciuki za obecne władze żeby nie dały się zastraszyć i pogoniły ludzi którzy prawie doprowadzili do upadku.
Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 26.02.2019, 09:39
Armin napisał(a):Wyświetl post
Jak mam mieć wybór miedzy stadionem bez wulgaryzmów z pozytywnym dopingiem bez pozdrowień do wiezienia ale ze stabilnym finansowaniem a chuliganeria, bluzgami, obrzucaniem własnych kibiców racami i niepewnym finansowaniem to jednak wole to pierwsze. Żal tego że ta grupa kończy działalność ale inaczej się widać nie da - trzymam kciuki za obecne władze żeby nie dały się zastraszyć i pogoniły ludzi którzy prawie doprowadzili do upadku.
Zastanawiające że grupa kończy działalność w momencie kiedy zostali odcięci od kasy...

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 26.02.2019, 09:55
Starzy Bywalcy zostali odcięci od kasy?
Odpowiedz cytując
DoggTS
Member

Od: 04.2005

Stary 26.02.2019, 10:04

ten styl oświadczeń... klub prawie upadł a oni dalej swoje...

a tak z ciekawości:
"W związku z tym zaproszenie po 60 dzieciaków, jak to miało miejsce podczas meczu z Jagiellonią, jest dla nas, z powodów finansowych, niemożliwe."
co to za ludzie? bezrobotni? skonczylo sie dojenie klubu?

ze strony:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/Bilety/Sektor_Szkolny/
bilety po 5 zl lub 15 od dziecka plus opiekun za 5 / 15 / 35 zl.
dla poważnej grupy wydanie ok 1 000 PLN to chyba nie powinien być problem...
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 26.02.2019, 10:24
Tak jak kolega wyżej napisał, dojenie Wisły dobiega końca to i tzw. "wierni kibice" się odwracają od klubu.

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.02.2019, 10:50
To oświadczenie jest dramatyczne .
Skomentuje to tylko tak, gdyby Panowie Wisłocki, Królewski, Lesnadorski i reszta prezentowali takie podejście do negocjacji jak owe stowarzyszenie to Wisły już dawno by nie było.

Ciągle slysze że problemem jest brak wyjazdów.. to do cholery kiedy ktoś weźmie odpowiedzialnośc za organizację, grupę itd skoro to takie proste wedle wielu osob.
Piłeczka nie jest po stronie Wislockiego i warto aby w końcu to dotarło...
Odpowiedz cytując
wordbatata
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 26.02.2019, 10:52
DoggTS napisał(a):Wyświetl post

ten styl oświadczeń... klub prawie upadł a oni dalej swoje...

a tak z ciekawości:
"W związku z tym zaproszenie po 60 dzieciaków, jak to miało miejsce podczas meczu z Jagiellonią, jest dla nas, z powodów finansowych, niemożliwe."
co to za ludzie? bezrobotni? skonczylo sie dojenie klubu?

ze strony:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/Bilety/Sektor_Szkolny/
bilety po 5 zl lub 15 od dziecka plus opiekun za 5 / 15 / 35 zl.
dla poważnej grupy wydanie ok 1 000 PLN to chyba nie powinien być problem...
A jak poważne jest to dla ciebie skoro po nich jedziesz ? Załóż grupę wspieraj dzieciaki wyłóż kase a inni do ciebie dołączą.Nie ograniczaj się do forum.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.02.2019, 10:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
..Ciągle slysze że problemem jest brak wyjazdów.. to do cholery kiedy ktoś weźmie odpowiedzialnośc za organizację, grupę itd skoro to takie proste wedle wielu osob.
Piłeczka nie jest po stronie Wislockiego i warto aby w końcu to dotarło...

Starzy Bywalcy napisał(a):
...Dziś wszyscy oglądamy mecze wyjazdowe w telewizji i nikt nie wykazuje zainteresowania, żeby ten stan rzeczy zmienić. Spotkanie w tej sprawie z prezesem Rafałem Wisłockim, na które byliśmy umówieni, nie doszło do skutku...
nie zrozumiałeś, że własnie tutaj o tym napisali?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 26.02.2019, 10:57
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Starzy Bywalcy zostali odcięci od kasy?
Tak wynika z ich oświadczenia. Napisali przecież jasno i wyraźnie że ich akcje miały miejsce również dzięki pieniądzom ze Stowarzyszenia Kibiców.
Coś się nie zgadza?
To że na FB wspierali Miśka i WSH to chyba również fakt. Prawda?

Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 26.02.2019, 10:58
@Coglin- czyli mam rozumieć, że po jednym spotkaniu, które nie doszło do skutku dali sobie spokój i wydali oświadczenie? Gdyby wszyscy tak szybko się poddawali to nic by nie było.
Ostatnio edytowane przez heoij : 26.02.2019 o godz. 11:13.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 26.02.2019, 11:00
Coglin napisał(a):Wyświetl post
nie zrozumiałeś, że własnie tutaj o tym napisali?
Czyli tak: spotkanie nie doszlo do skutku (pomijam powody, to się zdarza). Więc zamiast proponować nowy termin, rzucamy wszystko w cholerę? Przecież to tylko wymówka i proste alibi do tego aby wyrazić swoje niezadowolenie z obecnego ukladu i zerwania wcześniejszych "umów ".

Powtórzę się znowu. Gdyby obecni rządzący wykazywali takie zaangażowanie do walki o Wisle to już dawno by jej nie było.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 26.02.2019, 11:02
Starzy Bywalcy napisał(a):
...Dziś wszyscy oglądamy mecze wyjazdowe w telewizji i nikt nie wykazuje zainteresowania, żeby ten stan rzeczy zmienić. Spotkanie w tej sprawie z prezesem Rafałem Wisłockim, na które byliśmy umówieni, nie doszło do skutku...

Mogli napisać dlaczego nie doszło do skutku.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 26.02.2019, 11:16
Można powiedzieć, że Jadczak zakończył już temat Starych Bywalców (chociaż sami się zaorali):

https://twitter.com/SzJadczak/status...32994248753152
Ostatnio edytowane przez heoij : 26.02.2019 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując
rzodkiewka
Member

Od: 07.2013

Stary 26.02.2019, 11:46
Wystarczy sprawdzić archiwalne posty stałych bywalców na fb,można łatwo wywnioskować kim są i kogo interesy reprezentują.Post z początku lutego i zachęcanie do kupowania cegiełek na wspieranie chorzowskiej braci która siedzi w kryminale.A wczoraj oburzenie na Królewskiego ,że ten chce zniszczyć ruch kibicowski a klub odmawia spotkania z nimi.Jak Królewski i spółka sprawdzili ich profil to nie dziwi mnie,że spotkanie nie jest im na rękę.W grudniowych postach jakieś filmy/zdjęcia robione pod więzieniem i palenie rac na cześć tych którzy siedzą.

Pamiętajcie nie dajcie się napuścić na tych którzy uratowali Nasz klub.Zapewne wsh i ludzie z skwk będą podejmować kolejne próby aby tylko namieszać.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.02.2019, 11:51
rzodkiewka napisał(a):Wyświetl post
...Jak Królewski i spółka sprawdzili ich profil to nie dziwi mnie,że spotkanie nie jest im na rękę...
Co za po.......one czasy (i ludzie) - zamiast rozmawiać, sprawdźmy profil na fb.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 26.02.2019, 12:07
Wreszcie zaczyna być normalnie. Szkoda, że zabrakło cierpliwości, determinacji, rozsądku za Bednarza. Historia potoczyłaby się zapewne kompletnie inaczej.

Widać, że tuby propagandowe z przeszłości nadal nie milkną. To zastanawiające.

Nie było innego chętnego na klub poza obecną trójką: Błaszczykowskim, Królewskim, Jażdżyńskim. NIE BYŁO. Wszystko inne jest kłamstwem. Pytanie po co niektórzy kłamią?

Ktoś pytał- jak śledztwo. Odpowiadam: śledztwo ma się bardzo dobrze. Mit honoru w środowisku kibicowskim .......nie z hukiem, nie tylko w Krakowie. Papier nie kłamie, wszystkie zebrane dokumenty i dowody również. Kanarek pięknie śpiewa.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 26.02.2019 o godz. 12:14.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 26.02.2019, 12:07
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Co za po.......one czasy (i ludzie) - zamiast rozmawiać, sprawdźmy profil na fb.
Czy tak jest w tym przypadku to tego nie wiesz. Zresztą na poważnym poziomie to nie jest główne kryterium i dobrze o tym wiesz.

Proponuje odniesć się do tych kilku postów wyżej.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 26.02.2019, 12:22
Ja tylko powiem, że pewien obraz, pewnej osoby może się zawalić niektórym osobom jak wyjdzie pewna informacja (czy wyjdzie tego nie wiem, ale jest możliwe)
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 26.02.2019, 12:23
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Nie było innego chętnego na klub poza obecną trójką: Błaszczykowskim, Królewskim, Jażdżyńskim. NIE BYŁO. Wszystko inne jest kłamstwem. Pytanie po co niektórzy kłamią?
Spytaj w TS-ie, albo wprost Wisłockiego, czy nie było innej oferty pożyczki...
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 26.02.2019, 12:26
master17 napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko powiem, że pewien obraz, pewnej osoby może się zawalić niektórym osobom jak wyjdzie pewna informacja (czy wyjdzie tego nie wiem, ale jest możliwe)
Nie mów, że ojciec z Torunia molestował!
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.02.2019, 12:29
Wiem ale nie powiem?
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 26.02.2019, 12:36
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Spytaj w TS-ie, albo wprost Wisłockiego, czy nie było innej oferty pożyczki...
Zalozny, ze ktos inny chcial udzielic pożyczkę. Rozumiem, ze chodzi o kwote tych 4 mln?

Czy ten ktoś mial plan co dalej? Bo obecne trio w krotkim czasie zebralo jeszcze 8 mln.

Czy odrzucony pozyczkodawca byl zainteresowany tylko przywroceniem do zycia czy przejawial chec poparta kapitalem aby interes pociagnac lub znalesc taka osobę?

P.S Sam Krolewski mowil, ze potencjalnych pozyczkodawcow mial kilkunastu.
Ostatnio edytowane przez MB1906 : 26.02.2019 o godz. 12:40.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 26.02.2019, 12:39
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wiem ale nie powiem?
Może dlatego, że nie sra się we własne gniazdo, a taka informacja może zaszkodzić Wiśle ? Może ona prędzej, czy później wyjdzie, ale na pewno nie z mojej strony.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 26.02.2019, 12:40
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Zalozny, ze ktos inny chcial udzielic pożyczkę. Rozumiem, ze chodzi o kwote tych 4 mln?

Czy ten ktoś mial plan co dalej? Bo obecne trio w krotkim czasie zebralo jeszcze 8 mln.

Czy odrzucony pozyczkodawca byl zainteresowany tylko przywroceniem do zycia czy przejawial chec poparta kapitalem aby interes pociagnac lub znalesc taka osobę?
Nie będę się bawił w ocenianie oferty, nie moja w tym rola - skoro wybrano inną, widocznie były ku temu powody. Odpowiedziałem jedynie na posta Tira.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 26.02.2019, 12:45
Serek, z ciekawosci pytam. Ktos juz kiedys pisal nie pamietam kto, ze gdyby nie Krolewski i sp. to byl inny ratunek.
Kwestia czy mowa o chwilowym oddechu czy mogla byc jakas historia alternatywna do stawania na nogi.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 26.02.2019, 12:52
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie zaczyna być normalnie. Szkoda, że zabrakło cierpliwości, determinacji, rozsądku za Bednarza. Historia potoczyłaby się zapewne kompletnie inaczej.

Widać, że tuby propagandowe z przeszłości nadal nie milkną. To zastanawiające.

Ktoś pytał- jak śledztwo. Odpowiadam: śledztwo ma się bardzo dobrze. Mit honoru w środowisku kibicowskim .......nie z hukiem, nie tylko w Krakowie. Papier nie kłamie, wszystkie zebrane dokumenty i dowody również. Kanarek pięknie śpiewa.
Zastanawiające jest to,że Ty pojawiasz się kolejny raz w trakcie jakiś brudnych rozgrywek - już pisałem o tym przy akcji z Vana Ly. Pamiętasz jak popierałeś fantaste Filipskiego? Może to Ty jesteś tą tuba, która ma coś do ugrania?
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.02.2019, 13:09
Może dlatego, że nie sra się we własne gniazdo, a taka informacja może zaszkodzić Wiśle ? Może ona prędzej, czy później wyjdzie, ale na pewno nie z mojej strony.
Jak nie chcesz srać we własne gniazdo, to nie siej fermentu. Masz coś do przekazania to pisz, a nie rzucasz jakieś frazesy, że coś może wyjść.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 26.02.2019, 13:17
Bo mnie denerwuje ślepo patrzenie w jedną bądź drugą stronę, a nic nie jest czarno-białe
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 26.02.2019, 13:25
Tak były inne super żródłą i opcje ratowania. i dla tego "dali Wisełkę" za darmo oszustowi z Kambodży i Hulkowi Hoganowi , Marzena zawsze wiślacka w jeden dzień przeszła w czwarty wymiar, . a świstak siedzi i zawija sreberka. Teraz też zapewne stoi kolejka inwestorów marząca o wpompowaniu dziesiątek milionów w upadający Klub poteżnej renomowanej extraklasy.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów