The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.02.2019, 22:39
Ok pogadali . Przypominam to jest temat o TS a nie o kibicowaniu. I niech tak zostanie
Odpowiedz cytując
Aalcman
Member

Od: 06.2008

Stary 06.02.2019, 23:00
Wszyscy skupili się na kibicowaniu, a w wywiadzie Wisłockiego kilka ciekawych rzeczy wypłynęło.
- prokuratura ma zająć się sprawami pomiędzy Akademią i TS/SA? (... można powiedzieć, że pani Marzena Sarapata świadomie oszukiwała mnie i akademię piłkarską Wisły Kraków.)
- prokuratura zajmie się współpracą z ikropką (Np. wszystko wskazuje na to, że koszt wydruku programu meczowego był wyższy niż cena egzemplarzowa. Nie mam umów z IKropkąâ€Śale takie informację otrzymuję od pracowników. Niestety. Pan Robert Czekaj bardzo mi pomógł w kilku sprawach związanych z akademią. No ale jeśli się potwierdzą te informację o kosztach wydruku, to coś jednak jest nie tak.
- dalsze pozbywanie się usługodawców podpisanych przez tarapatę
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 07.02.2019, 03:19
heoij napisał(a):Wyświetl post
Prezes Wisłocki: Znamienne, że na ten moment najmniej osób kupiło karnety na trybunę kibicowską, C.

Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...przekazac.html

Widać komu najbardziej zależy na klubie...
Nie pisz głupot, po pierwsze na C chodzi dużo młodzieży których może nie stać na karnety, po drugie Fan Cluby i osiedla wciąż zbierają zapisy na karnety i nie wysłali jeszcze swoich list. Po trzecie takie wpisy jak twój dzielą, są mało godne, ignoranckie i nie szanujesz swoje braci po szalu którzy chodzą na inny sektor i wyznają inne wartości, i mogą nie podzielać twoich poglądów. Zastanów się trochę, nad tym co piszesz. Miłość do Wisły można okazywać w różnoraki sposób, niektórzy zarabiają dobrze i mogą pozwolić sobie na wydatki finansowe, i za to im szacunek, za to chodzą na Wisłę tylko raz na dwa tygodnie na mecze domowe albo są na emigracji. Niektórzy może nie mają takich finansowych możlwości ale jeżdzą na Wisłę na mecze wyjazdowe, udzielają się w Krakowie, czy fanclubach, kochają Wisłę i mają ja w serce, i życzę jej jak najlepiej. Takie wpisy jak Wisłockiego czy twój, są na prawde nie przemyślane i szkodzą.
Ostatnio edytowane przez Rience : 07.02.2019 o godz. 03:25.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.02.2019, 08:00
Czyny. Nie słowa. Pięknie można mówić, DD i Sarapata to pokazali.
Realia jednak mamy takie że jak ktoś teraz nie kupi karnetu na Wiśle, to wystawia sobie mocne świadectwo. 100% poparcia dla Wisłockiego.
A karnety na C schodzą marnie i to stwierdzenie faktu, a nie żadna ujma.

Jeśli ktoś nie ma na karnet, młodzi to jeden mail i socios mu daje bona . Wystarczy tylko chcieć.

PS. Kolega w przeszłości bardzo pochlebnie wypowiadał się o SKWK. Czy możesz nam teraz trochę powiedzieć czemu całkowicie zapadli się jak kamień w wodę i czy dalej będą funkcjonowac?
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 07.02.2019, 08:31
Nie obrażaj ludzi których faktycznie nie stać na karnet, a jakoś wsparli klub chociaż złotówką, inną jakąkolwiek pomocą.Założę się że jest dużo osób które po prostu wstydzą się poprosić o pomoc w uzyskaniu darmowego karnetu, tym bardziej że otrzymanie za darmo wejściówki nie jest formą finansowego wsparcia klubu.Czyny nie słowa, sam sobie wystawiasz świadectwo takim gadaniem.
Stać cię to kupuj karnet koledze którego nie stać, zaproponuj mu zakład który świadomie przegrasz lub zrób to w innej formie.

Słaba sprzedaż na C akurat nie dziwi, tak samo jak po sytuacji z zgodami, dezinformacji, część ludzi zmieniła sektor a potem wróciła, podobnie jest teraz, dopiero wczoraj UW coś tam skrobnęło, choć wątpię by to trafiło do szerszego grona zwykłych kibiców/młodych, co mają zajawkę na doping.
Nie wiem jaki interes w takim gadaniu mają tacy jak TY, nie ma w tym nic dobrego dla klubu, zupełne przeciwieństwo działań obecnych władz Wisły.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 08:37.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.02.2019, 09:29
po 1. karnety na C zejdą jak FC poprzysyłają swoje zamówienia, pewnie w większości po wypłatach na 10
po 2. jak ktoś chce faktycznie skupić się tylko na oglądaniu meczu to nie kupuje na C bo tam gówno widać
po 3. strasznie mocno wywijający na ostatnich stronach użytkownik z datą rejestracji 12.2018 to żydowska prowokatorka
Odpowiedz cytując
StarożytnyWiślak
Member

Od: 12.2018

Stary 07.02.2019, 09:37
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
żydowska prowokatorka
Takie lubię najbardziej.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 07.02.2019, 09:51
prowokacje to trzeba umieć robić, ale dobrze że się zgłosiłeś bo Pulpet akurat nie pisał o tobie.
Odpowiedz cytując
MackoKurko
Junior Member

Od: 05.2018

Stary 07.02.2019, 09:54
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
żydowska prowokatorka
Cytując Królewskiego, takie sformułowanie to "impotencja intelektualna"
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 07.02.2019, 10:10
Dzielenie kibiców na sektory w tym momencie i przypisywanie ich do pewnych ram wartości moralnych, poglądów itd. ze względu na to jaki sektor zajmują to jest szczerze powiedziawszy binarna impotencja intelektualna najniższych lotów

KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ok pogadali . Przypominam to jest temat o TS a nie o kibicowaniu. I niech tak zostanie
Skoro prezes sie wypowiada na ten temat to powinna byc mozliwosc wypowiedzi w tym temacie odnośnie słów jakich użył.
Ostatnio edytowane przez regan : 07.02.2019 o godz. 10:12.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 07.02.2019, 10:11
Rience napisał(a):Wyświetl post
Nie pisz głupot, po pierwsze na C chodzi dużo młodzieży których może nie stać na karnety, po drugie Fan Cluby i osiedla wciąż zbierają zapisy na karnety i nie wysłali jeszcze swoich list. Po trzecie takie wpisy jak twój dzielą, są mało godne, ignoranckie i nie szanujesz swoje braci po szalu którzy chodzą na inny sektor i wyznają inne wartości, i mogą nie podzielać twoich poglądów. Zastanów się trochę, nad tym co piszesz. Miłość do Wisły można okazywać w różnoraki sposób, niektórzy zarabiają dobrze i mogą pozwolić sobie na wydatki finansowe, i za to im szacunek, za to chodzą na Wisłę tylko raz na dwa tygodnie na mecze domowe albo są na emigracji. Niektórzy może nie mają takich finansowych możlwości ale jeżdzą na Wisłę na mecze wyjazdowe, udzielają się w Krakowie, czy fanclubach, kochają Wisłę i mają ja w serce, i życzę jej jak najlepiej. Takie wpisy jak Wisłockiego czy twój, są na prawde nie przemyślane i szkodzą.
Prezes Wisłocki i ja dzielimy Wisłę i nie szanujemy braci po szalu? Raczej nie, tylko stwierdzamy fakty, które mają swoje odzwierciedlenie w obecnej sprzedaży. Mówisz, że na sektor C chodzi dużo młodzieży ok, zgadzam się z tym, ale wiesz ile kosztuje karnet ulgowy do 26 roku życia na sektor C?

135 zł, także nie mów mi, że w dzisiejszych czasach jest to duża suma, nawet z kieszonkowego można sobie spokojnie odłożyć jeżeli ktoś nie pracuje. Co do zapisów to niektóre FC obudziły się dopiero niedawno, także tego... Według mnie problem nie leży chyba w możliwościach finansowych. Jak na razie tych którzy najbardziej krzyczą jest najmniej na stadionie. Czyny. Nie słowa.

Dlatego podpisuję się pod tym wywiadem Wisłockiego i nadal nie zmieniam zdania w tej kwestii.
Ostatnio edytowane przez heoij : 07.02.2019 o godz. 10:21.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Stary 07.02.2019, 10:20
Ja tam wierzę, że ludzie którzy przez ostatnie 2 lata rządzili na Wiśle naprawdę ją kochali. Problem tylko, że to kleptomani No i co zrobisz? Chłopaki się nie mogą przełamać, żeby się to i owo do ich lepkich rączek nie przykleiło

Dyskusje na temat przebiegu zdarzeń na trybunach nie mają sensu. Pożyjemy, zobaczymy. Z ostatniej wypowiedzi Wisłockiego wynika, że na C może faktycznie być pustawo. To powinno dać niektórym do myślenia. Fakt, że SKWK w żaden sposób nie promuje wspierania Wisły w ostatnich tygodniach też powinien dać do myślenia.

Tak na marginesie: nie wiem na ile między obecnymi tutaj jest realny spór, a na ile kłótnie o słowa. Nikt chyba nie chce wywalenia ze stadionu rac, opraw, ani pocisków na rywali. Fakt jest jednak taki, że WSH którzy próbują stać na czele ruchu kibicowskiego już dawno zajmują się interesikami w ogóle niezwiązanymi z kibicowaniem (i to pojmowanym nawet jako mocne wrażenia). Stąd chyba zrozumiałe, że kibice nie chcą na trybunach pozdrawiania dilerów.

A o upadku grupy mocnych wrażeń to może świadczyć choćby liczba i bezczelność icków kręcących się po Starej Krowodrzy w dniu meczowym... Tutaj powoli każdy musi zacząć lubić mocne wrażenia, czy chce czy nie
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 07.02.2019, 10:21
heoij napisał(a):Wyświetl post
Prezes Wisłocki i ja dzielimy Wisłę i nie szanujemy braci po szalu? Raczej nie, tylko stwierdzamy fakty, które mają swoje odzwierciedlenie w obecnej sprzedaży. Mówisz, że na sektor C chodzi dużo młodzieży ok, zgadzam się z tym, ale wiesz ile kosztuje karnet ulgowy do 26 roku życia na sektor C?

135 zł, także nie mów mi, że w dzisiejszych czasach jest to duża suma, nawet z kieszonkowego można sobie spokojnie odłożyć jeżeli ktoś nie pracuje. Co do zapisów to niektóre FC obudziły się dopiero niedawno, także tego... Według mnie problem nie leży chyba w możliwościach finansowych. Jak na razie tych którzy najbardziej krzyczą jest najmniej na stadionie. Czyny. Nie słowa.

Dlatego podpisuję się pod tym wywiadem Wisłockiego i nadal nie zmieniam zdania w tej kwestii.
Ale czy ty czlowieku nie widzisz ze grono ludzi pojebalo sektor X z wiadomych względow i chodzi na inne trybuny teraz?
Przypisywanie ludzi do sektorów względem ich stosunku do WSH to czystej wody debilizm. Wiec skończ ta idiotyczna propagande która ma wywrzec wrażenie że ludzie z młyna maja w dupie Wisle bo tam karnetu nie kupili lub solidaryzuja sie z WSH. Nie kupili prawdopodobnie w wiekszosci bo albo kupili na inny sektor albo na Wisle nie chodzą już z wiadomych względów od dawna.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 07.02.2019, 10:26
regan napisał(a):Wyświetl post
Ale czy ty czlowieku nie widzisz ze grono ludzi pojebalo sektor X z wiadomych względow i chodzi na inne trybuny teraz?
Przypisywanie ludzi do sektorów względem ich stosunku do WSH to czystej wody debilizm. Wiec skończ ta idiotyczna propagande która ma wywrzec wrażenie że ludzie z młyna maja w dupie Wisle bo tam karnetu nie kupili. Nie kupili prawdopodobnie w wiekszosci bo albo kupili na inny sektor albo na Wisle nie chodzą już z wiadomych względów od dawna.
grono ludzi pojebalo sektor X z wiadomych względów / przypisywanie ludzie do sektorów względem ich stosunku do WSH to debilizm czystej wody

1,2,3
jeszcze raz
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 07.02.2019, 10:26
Przypisywanie ludzi do sektorów względem ich stosunku do WSH to czystej wody debilizm. Wiec skończ ta idiotyczna propagande która ma wywrzec wrażenie że ludzie z młyna maja w dupie Wisle bo tam karnetu nie kupili lub solidaryzuja sie z WSH. Nie kupili prawdopodobnie w wiekszosci bo albo kupili na inny sektor albo na Wisle nie chodzą już z wiadomych względów od dawna.
To po co piszesz te głupoty w poprzednim poście, że nie mają możliwości finansowych

Zdecyduj się w końcu, czy poszli na inne trybuny, zrezygnowali i już nie przyjdą w ogóle na stadion czy nie mają pieniędzy, bo już się pogubiłem w tych twoich wywodach dlaczego jest tak słabo.

/// Faktycznie, pomyliłem @regana z @Rience, ale może dlatego, że piszecie bardzo podobnie. Za szybko odpisałem, a nie popatrzyłem
Ostatnio edytowane przez heoij : 07.02.2019 o godz. 10:43.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 07.02.2019, 10:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
grono ludzi pojebalo sektor X z wiadomych względów / przypisywanie ludzie do sektorów względem ich stosunku do WSH to debilizm czystej wody

1,2,3
jeszcze raz
Jeszcze raz.
Niektorzy zrezygnowali bo zostali pogonieni, bo nie zgadzaja sie z pewnymi decyzjami, z pewną sytuacja, zgodami z czym kolwiek i poszli na inne sektory inni przestali chodzic, lub chodza sporadycznie.
Ale sa tez tacy ktorzy nie popieraja dzialan WSH a jednak dalej chodzą na młyn i mowienie np. o nich że ich obecnosc na sektorze to poparcie dla WSH to jest głupotą. Poza tym Wielu kiboli lazi teraz po E/D widac to golym okiem nie sa to wyjatki... tylko trzeba na mecze chodzić.

Znam takie osoby z każdej ze stron i wiem co nimi kieruje słusznie lub nie, ale sugerowanie że maja w dupie Wisle to bezczelość

@heoij - ty chyba pomyliles z kim piszesz.
Ostatnio edytowane przez regan : 07.02.2019 o godz. 10:37.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 07.02.2019, 10:53
Rience napisał(a):Wyświetl post
Czekaj, czekaj to teraz już Wisłocki jest zły? Kiedy z kolegami z płetwami robicie jakiś proteścik przeciwko niszczeniu Wisły przez Wisłockiego? Dukat już szuka rac?

Dlaczego tak to jest, że brat po szalu ma działać w jedną stronę? Kurcze jak mnie wywalili z trybuny to jakoś bratem po szalu nie byłem. Nikt nie uszanował mojego prawa do wyznawania innych wartości.

Kurcze to rzeczywiście kumaci muszą strasznie mało zarabiać bo nie dość, że nie stać ich na karnet to jeszcze kasę z klubu w reklamówkach wynosili

Zrozum raz na zawsze pobicia, handel dragami, morderstwa, wyrazy solidarności z przestępcami, okradanie własnego klubu, to nie są wartość ważne dla normalnego człowieka. Wszyscy wiedzą skąd decyzja UW i kto dał zielone światło. Tak bardzo mają Wisłę w sercu, że czekają z decyzją o zakupie karnetu, aż ktoś im pozwoli. A jak kogoś nie stać naprawdę na karnet to jest baza kodów Socios. Sam się do niej dorzuciłem.

Lubisz dopingować żywiołowo, nawet przeklinać spoko, śmiało zapraszam na stadion nikt Cię z niego za to nie wyrzuci. Tylko powstrzymaj się z wyrażaniem miłości do przestępców i złodziei przez, których cała ta wielka ściepa musiała mieć miejsce.

Otoczka w okół klubu jest teraz mega pozytywna, ale jeden głupi wyskok, jedna durna flaga może dużo popsuć. Jeśli naprawdę Wam tak zależy na Wiśle doskonale wiecie co powinniście zrobić i jak się zachować.

Wiśle szkodzą tacy ludzie jak Ty, próbujący zaciemnić obraz sytuacji i zamazać, kto stoi za degrengoladą w klubie. Wypowiedź Wisłockiego mnie zaskoczyła wielki plus dla niego, że jest tak odważny i nie podkulił ogona.

Jestem spokojny, że na C znajdzie się wielu prawdziwych kibiców, którzy zamiast frazesów i wycierania sobie gębą Wisły będą chcieli pomagać i dopingować, niech po prostu decyzyjne i kumate ortaliony nie przeszkadzają.

Ktoś wie czy nie jest problemem, dla PZPN(przepisy), że właściciel na papierze nie ma kontroli nad klubem + osobą zarządzającą w klubie jest piłkarz. Czy przepisy w ogóle nie zakładają takiej sytuacji?
Ostatnio edytowane przez Ajax : 07.02.2019 o godz. 11:23.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 07.02.2019, 11:29
To co teraz Wisłocki to Kim Dzong na Wiśle że jakaś uwaga ,że coś nie było potrzebne, ma się spotykać z lawiną takich wywodów?Otoczka klubu jest mega pozytywna, w przeciwieństwie do takich internetowych klepaczy jak TY.szarki, dragi, zabójstwa, gwałty, pisanie kto szkodzi Wiśle.Weź zmień już płytę.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 07.02.2019, 11:34
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
To co teraz Wisłocki to Kim Dzong na Wiśle że jakaś uwaga ,że coś nie było potrzebne, ma się spotykać z lawiną takich wywodów?Otoczka klubu jest mega pozytywna, w przeciwieństwie do takich internetowych klepaczy jak TY.szarki, dragi, zabójstwa, gwałty, pisanie kto szkodzi Wiśle.Weź zmień już płytę.
Polemizowałbym. Cała dyskusja się zaczęła od tego żeby powstrzymać się z wywieszaniem szmaty z rekinem i PDW, a Wy już o zabijaniu ruchu kibicowskiego

Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 07.02.2019, 11:45
WY?MY?
To może jeszcze raz prześledź całą dyskusję, dyskusję z takimi jak ty czy Ajax można porównać do tego : https://www.youtube.com/watch?v=ff-XVdiepTo
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 11:48.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 07.02.2019, 11:46
Dzielenie kibiców na sektory w tym momencie i przypisywanie ich do pewnych ram wartości moralnych, poglądów itd. ze względu na to jaki sektor zajmują to jest szczerze powiedziawszy binarna impotencja intelektualna najniższych lotów
Przeczytajcie to sobie raz, drugi, trzeci, pięćdziesiąty i wbijcie to sobie do głów. Nie wrzucajcie do jednego worka fanatyków/ultrasów z młyna razem z tą garstka osób, które nasz klub okradły.
Stolar OUT
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 07.02.2019, 11:52
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Polemizowałbym. Cała dyskusja się zaczęła od tego żeby powstrzymać się z wywieszaniem szmaty z rekinem i PDW, a Wy już o zabijaniu ruchu kibicowskiego
Dokladnie! Tylko tyle.
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 07.02.2019, 11:55
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Przeczytajcie to sobie raz, drugi, trzeci, pięćdziesiąty i wbijcie to sobie do głów. Nie wrzucajcie do jednego worka fanatyków/ultrasów z młyna razem z tą garstka osób, które nasz klub okradły.
Teoretyczne pytanie.

Jeśli nie mają oni problemów siedzieć pod flagami wychwalającymi Szarksów i Miśka, to czemu mamy ich nie wrzucać do jednego wora?
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 07.02.2019, 11:58
O!już się zaczyna Może dlatego że ktoś może zrobić to samo z tobą, kto nie chodzi na stadion, mecze ogląda w TV?Może pan Janusz z Torronto ze Szczecina:]
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując
Putin2000
Member

Od: 02.2008

Stary 07.02.2019, 12:00
Wydaje mi się, że jest tu pewien błąd logiczny w rozumowaniu. I chyba prezes Wisłocki też się przed nim nie uchronił.

Zakłada się bowiem, że karnety na C nie sprzedają się bo ni kupują ich ludzie, którzy dotychczas chodzili na C. Skąd taki wniosek?

Karnety można kupować swobodnie na wszystkie trybuny. Osoby, które już kupiły karnety, mogły kupować je również na trybunę C. To, że tego nie zrobiły, nie musi wynikać z tego, że wcześniej na C nie chodziły. Najprawdopodobniej nie chcą iść na C. A z jakich powodów to już inna sprawa.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Stary 07.02.2019, 12:03
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Teoretyczne pytanie.

Jeśli nie mają oni problemów siedzieć pod flagami wychwalającymi Szarksów i Miśka, to czemu mamy ich nie wrzucać do jednego wora?
A jeśli - teoretycznie - taki transparent zawiśnie na "twoim" sektorze, to jaka będzie twoja reakcja? Obrazisz się i wyjdziesz że stadionu?

Ludzie chodzą na C po to żeby tworzyć atmosferę, brać aktywny udział w dopingu przez cały mecz. Potrafisz to zrozumieć?
Stolar OUT
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 07.02.2019, 12:06
I aby "Ludzie chodzą na C po to żeby tworzyć atmosferę, brać aktywny udział w dopingu przez cały mecz" potrzebuja flag PDW I WSH? To dziala jak sok z gumijagod?
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 07.02.2019, 12:08
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Obrazisz się i wyjdziesz że stadionu?
Dokładnie tak wielu ludzi z C uczyniło w ostatnich latach. Ewentualnie zmieniło sektor.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Stary 07.02.2019, 12:09
A jeśli te flagi trafią od następnej rundy na twój sektor to jaka będzie twoja reakcja?
Stolar OUT
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 07.02.2019, 12:11
nvm..........
Powód: error
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów