The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.03.2021, 19:29
lechia nas wyczekala i wypunktowala jak zwyklych leszczy bo .... bo ofensywnie nie mamy nic do zaoferowania , gegenpresing juz minal bo wszyscy sie nauczyli go ....najwiekszy smiech mnie ogarnal jak zonbaczylem wyczyny tego Nedveda, a przede wszystkim teorie ze ...po co nam on skoro go na nas nie stac ...nie stac ? koles by w Wieczystej nie mial pewnego skladu ....straszny zjazd formy naszego murzyna ....zadnych dryblingow , szarz , szybkosci - wiatru - nic .....i to od kilku meczy, Savic troche partacz ale i tak fajnie wyglada na tle tej bezjajowej druzyny - ktorej jedyny pomysl ofensywny to dluga dzida na afere
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 14.03.2021 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 14.03.2021, 20:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ten Kuveljic to tak do rymu czy coś wczoraj zawalił?

My nie grany o nic? Poprawcie mnie, ale my gramy o przeżycie. O przeżycie finansowe a co za tym idzie aby kogokolwiek sensownego kupić latem. Jak będziemy mieć 14 czy 15 miejsce to wybijcie sobie z głowy transfery lepsze niż te które dokonaliśmy zima.

Mecz z Lechią mi się sportowo podobał, inna sprawa że Hyballa się naprawdę zwinie jak mu nie dostarczymy piłkarzy którzy potrafią prosto kopnąć piłkę.

No tak zgodze sie,ten material pilkarski ktory mamy to na dzis max srodek tabeli,nie oszukujmy sie.to i tak lepiej bo jeszcze niedawno,
ba ......przez 2 lata krecilismy sie wokolo miejsc spadkowych.
jesli chcemy zeby sam Hyballa widzial sens trenerki i rywalizacji,bo o mistrza w tel lidze walczyc nie trudno to trzeba sprowadzic lepsza jakosc pilkarzy .z Chuca,Medvedem,Burym,Kuveljicem itd ... poprostu grzesniemy w srodku/dole tabeli bo pewnego progu z takimi pilkarzami nie przeskoczymy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.03.2021 o godz. 20:19.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 14.03.2021, 20:30
Co do Savica - to na dzisiaj najwięcej próbuje coś grać w ofensywie spośród naszych kopaczy. Natomiast jest niestety bardzo słaby fizycznie, co dyskwalifikuje go przy współczesnym futbolu do gry w lepszych ligach. Małe, leciutkie chuchro. Ale to nie jest najgorsze. Najgorsza jest siła jego podań i strzałów. Większość strzałów ma siłę jakby jakieś dziecko strzelało. Podania? Również są bardzo słabe. Za przeproszeniem, ale pika się czasem ledwo toczy.

Jakby był silny fizycznie z mocnym strzałem, grałby pewnie w budeslidze. A tak jest u nas...

Btw
Forbes zjada Medveda na dzisiaj. W Gdańsku to było widać niestety.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 14.03.2021, 20:40
Widzieliście faul przed karnym? Gdzie był var? W obliczu tego dyskusje o grze są jałowe. Zawsze nas przekręca jak będą chcieli choćbyśmy się zesrali.

Czy ktoś w klubie ma jaja? Czy same potulne porzeczki...

Które trzeba mieć miejsce żeby mieć przedstawiciela w zarządzie ligi? Bo to chyba o to chodzi...
Powód: Dopisek.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.03.2021 o godz. 20:46.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 15.03.2021, 09:22
O sedziowaniu napisaliscie juz wszystko. Nie bede sie powtarzac. Tyle bledow co ta przybleda nagwizdala to sie w pale nie miesci. Ja rozumiem, ze sie mozna mylic, ale w erze varu? od chuja sa ci frajerzy w tym wozie ? brak slow...

teraz o naszej grze.
Zszedl Mawutor - skonczyla sie nasza gra. Stracilismy srodek pola i Lechia zaczela dominowac. Dominacja jaka zapewnia Mawutor w srodku pola jest imponujaca. Oczywiscie mial kilka niedokladnych podan, kilka zlych decyzji, ale mam wrazenie, ze go nerwy zjadaly, za duza presje na siebie nalozyl. Moze ma takie poczucie, ze jak wroci Zhukov to on wroci na lawke i chcial za wszelka cene pokazac ze jest lepszy.

Moim zdaniem powinien Mawutor grac z Plewka w srodku a przed nimi Zhukov. Savic na lewej stronie.

Najbardziej rozczarowany jestem Yawem. Regularny zjazd w dol dyspozycji. NIe wiem czy jemu nie sluza ciezkie treningi i w meczach jest przez to pyta, czy po prostu obnizyl loty, czy jest inna przyczyna. Ale imho powinien dostac teraz chwile wolneog. Tym bardziej, ze puchary juz nam nie groza, za to trzeba powalczyc o jak najwyzsze miejsce w lidze i Pro Junior. Wiec biorac pod uwage jego spadek dyspozycji to bym na prawej, przynajmniej w kolejnym meczu od poczatku wystawil Starzynskiego. Choc ryzyko jest takie, ze chlopak nie pogra, bo znowu bedziemy sie kopac z drwalami. Ale co nam szkodzi? W najgorszym razie po 50 minucie Yaw z lawki wejdzie.

Rozczarowanie i to duze Sadlokiem i Burliga. Spodziewalem sie wiecej po obojgu z przodu. Sadlok cos tam probowal, cos szarpal, ale nie bylo efektu.

Za to bardzo fajnie dziala srodek obrony w zestawieniu Frydrych-Radakovic. Widac, ze panowie dobrze sie rozumieja, asekuruja wzajemnie i dzieki temu moga odwazniej i wyzej atakowac.

Mysle, ze wszyscy jestesmy rozgoryczeni wynikiem, bo z przebiegu do karnego bylismy zespolem lepszym. Brakowalo nam stempla w postaci bramki, ale to tez problem tego kto gral na szpicy. Medved pokazal, ze nawet jakby byl za darmo to szkoda na niego pieniedzy. Mlodego bedziemy miec Sobola do ogrywania, z przodu musimy miec gotowego napastnika. Forbes poki co zjada goscia na sniadanie.

Do tego rozgoryczenia dochodza wczesniej glupio potracone punkty i efekt jest taki, ze w grze o puchary nas nie ma. Wiadomo, ze to byla iluzja zeby sie udalo dogonic miejsce pucharowe i w sumie dobrze, ze juz tej opcji z tylu glowy nie ma. Teraz mozna sie zajac budowaniem zespolu i mlodziezy na przyszly sezon, bo spadek zdecydowanie nam nie grozi.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 15.03.2021, 09:27
Całe szczęście, że Szot ma być gotowy już na Stal, bo Burliga po jednym dobrym meczu, gra tą samą kichę co na jesień. Czas na pożegnanie Burego, jak mamy czyścić kadrę, to Bury nie daje argumentów by zostać, a młody nie jest.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 15.03.2021, 10:10
Mawutor ma coś czego nie mieli grający podobnie Żukow czy Llonch. Wszyscy zostawiają kawał serducha na murawie i są dobrzy w odbiorach piłki przy dominacji w środku pola. Jednak David przy takim stylu gry potrafi momentami świetnie rozpocząć akcję i rozprowadzić tą piłkę czy to na boki czy do przodu za obrońców. Jego zejście ewidentnie osłabiło naszą grę a po otrzymaniu żółtej zrobił się mega elektryczny.
Zastanawia mnie dlaczego nasi piłkarze wciąż będąc na skraju pola karnego NIE UDERZAJĄ tylko szukają rozwiązań jak Barcelona lub Manchester City i próbują usilnie wręcz wjechać do tej bramki...Gdyby Savić z Silvą częściej strzelali zamiast kiwać na wysokości pola karnego to może mielibyśmy teraz więcej punktów.
Medved tylko udowodnił że Slovan pozbył się go nie dlatego że nie może wrócić do określonego rytmu na skutek powrotu po kontuzji lub coś w tym rodzaju, tylko go odpalili bo po prostu jest słaby...
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 15.03.2021, 10:21
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Mawutor ma coś czego nie mieli grający podobnie Żukow czy Llonch. Wszyscy zostawiają kawał serducha na murawie i są dobrzy w odbiorach piłki przy dominacji w środku pola. Jednak David przy takim stylu gry potrafi momentami świetnie rozpocząć akcję i rozprowadzić tą piłkę czy to na boki czy do przodu za obrońców. Jego zejście ewidentnie osłabiło naszą grę a po otrzymaniu żółtej zrobił się mega elektryczny.
Zastanawia mnie dlaczego nasi piłkarze wciąż będąc na skraju pola karnego NIE UDERZAJĄ tylko szukają rozwiązań jak Barcelona lub Manchester City i próbują usilnie wręcz wjechać do tej bramki...Gdyby Savić z Silvą częściej strzelali zamiast kiwać na wysokości pola karnego to może mielibyśmy teraz więcej punktów.
Medved tylko udowodnił że Slovan pozbył się go nie dlatego że nie może wrócić do określonego rytmu na skutek powrotu po kontuzji lub coś w tym rodzaju, tylko go odpalili bo po prostu jest słaby...
Jeszcze ewidentnie brakuje mu czucia niektórych z tych podań. Bardzo często zdarzało mu się zagrać coś, co w teorii było zajebiste, ale w praktyce tworzyło bardzo niebezpieczną sytuację. Myślę, że to kwestia praktyki i uważniejszego treningu, a później wypracowanych schematów, bo wyglądało to bardziej na nonszelancję niźli na ogromne braki w wyszkoleniu.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 15.03.2021, 11:25
po niezlej grze zremisowalismy ten mecz a tu placze i obrazanie pilkarzy
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 15.03.2021, 12:04
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Do tego potrzeba, żeby strzał był przynajmniej silny.
Nasi atakujący natomiast strzelają albo słabo w ręce bramkarza (mam wrażenie, że celują w wyróżniająca się koszulkę zamiast w rogi bramki), a jak już im piłka zejdzie z nogi to jest to uderzenie na tyle słabe, że bramkarz zdąży interweniować (chyba, że coś mu sia poprzestawia jak to było w przypadku bramkarza Płocka i centrostrzału Boguskiego).
Osobna kategoria to JCS - strzały w poprzeczkę, lub jeszcze wyżej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 15.03.2021, 12:05
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Bo gdybyśmy mieli napastników i atakujących i choć raz trafili do bramki nie byłoby tego remisu

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 15.03.2021, 12:20
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Jak to zremisowaliśmy?
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 15.03.2021, 12:47
No normalnie, na tej samej zasadzie jak z Piastem wygraliśmy ostatni mecz
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 15.03.2021, 14:46
Trener strzelił sobie w kolano ściągając Mawutora z boiska, póki był na boisku wyglądało to dobrze, jak zszedł z boiska gra siadła.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 15.03.2021, 16:46
Peter zrobił to co Stokowiec sciągając Pietrzaka. Z tym, że w tamtym przypadku sędzia podarował szansę na zmianę Pietrzaka nie dając już drugiego żółtka wcześniej a w naszym przypadku zmusił Petera do zmiany Davida dając żółtą za gównianą rękę.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 15.03.2021, 17:24
Hehe myślę że w ogóle powinniśmy lobbować w centrali żeby obowiązywała "niewydrukowana tabela" z weszło.Odlatują widzę nieżle co niektórzy .Przegraliśmy mecz i tyle.Przegraliśmy na własne życzenie .Karny-raz coś takiego sędzia gwizdnie raz nie bardziej można się strzępić o to popchnięcie Mawutora bezpośrednio przed ręką.Druga bramka-proszę sobie przypomnieć drugą bramkę dla nas w meczu z lechem 2:5.Praktycznie identyczna sytuacja tylko tam była mijanka dwóch zawodników a tu linia środkowa.
Ale ja po tym meczu pretensji nie mam.Zagraliśmy lepiej niż ostatnie dwa mecze .Już oczy nie bolały od patrzenia na grę tylko od od patrzenia na niewykorzystane sytuacje.Fajny mecz Savicia i JCS.Szkoda że in nic nie wpadło
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 15.03.2021, 17:26
Obawiam się, że Hyballa niechcący wystawia się na strzał sędziowskiej mafii.
- zdjął Chucę we wcześniejszym meczu, bo ten grając w środku, gdzie jest największa walka, otrzymał żółtą kartkę i trener bał się drugiej żółtej
- zdjął Mawutora w takiej samej sytuacji, obawiając się drugiej żółtej.

Sędziowska mafia już wie, że wystarczy pogrozić paluszkiem, a Hyballa zdecyduje się grać drugim składem.

No chyba, że czegoś nie wiemy i zdjęcie Mawutora było podyktowane czymś innym.

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 15.03.2021, 18:29
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Hehe myślę że w ogóle powinniśmy lobbować w centrali żeby obowiązywała "niewydrukowana tabela" z weszło.Odlatują widzę nieżle co niektórzy .Przegraliśmy mecz i tyle.Przegraliśmy na własne życzenie .Karny-raz coś takiego sędzia gwizdnie raz nie bardziej można się strzępić o to popchnięcie Mawutora bezpośrednio przed ręką. Druga bramka-proszę sobie przypomnieć drugą bramkę dla nas w meczu z lechem 2:5.Praktycznie identyczna sytuacja tylko tam była mijanka dwóch zawodników a tu linia środkowa.
Wiem, że Ty zawsze jesteś zdania ze to deszcz pada, ale niektórzy potrafią dostrzec, że to może jednak nie być deszcz.

E tam popchnięcie, pan Sławek powiedział ze walka o piłkę, piłka nożna to nie szachy.

Tak jak powiedziałem, pogadamy na koniec sezonu.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.03.2021 o godz. 18:32.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Stary 15.03.2021, 19:01
A tak zupełnie serio to nawet jeśli te wszystkie błędy sędziów są robione specjalnie, to w jakim celu? Tzn co Ci którzy piszą o spisku mają na myśli. Bo nie bardzo kumam, ani nie bijemy sie o mistrza, anie o puchary, spadek też nam nie grozi i nie bardzo czaje co sędziowie mieli by z tego mieć. Wg mnie są po prostu słabi i tyle. Innego spisku nie widzę.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 15.03.2021, 19:18
Co znaczy słabi? Że niewidomi? Bo chyba mogą sobie powtórke oglądnąć i spalonego przy drugiej bramce i faulu na kartkę na Mawutorze przed niby ręką.

Dlatego wytłumacz co rozumiesz przez słabi...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 15.03.2021, 19:19
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że Ty zawsze jesteś zdania ze to deszcz pada, ale niektórzy potrafią dostrzec, że to może jednak nie być deszcz.

E tam popchnięcie, pan Sławek powiedział ze walka o piłkę, piłka nożna to nie szachy.

Tak jak powiedziałem, pogadamy na koniec sezonu.
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi?Przecież napisałem że jak już kwestionować decyzję o karnym to właśnie ze względu na tą przepychankę a nie przypadkowe dotknięcie ręką.jeden sędzia taka rękę gwizdnie drugi nie.Wielkich kontrowersji w tym nie ma.Natomiast gdyby np Sadlok jako kapitan zasygnalizował sędziemu że doszło do faulu ze strony piłkarza Lechii być może tego karnego by nie było.O drugiej bramce szkoda dyskutować.Dla mnie najlepszym polskim sędzią jest w tej chwili Raczkowski ze względu na to jak prowadzi mecze.Marciniak jest przereklamowany a Kwiatkowski to po prostu buc.Reszta jest zwyczajnie słaba i nie ma co szukać spisku.Wystarczy popatrzyć co się dzieje w pierwszej lidze
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 15.03.2021, 19:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Co znaczy słabi? Że niewidomi? Bo chyba mogą sobie powtórke oglądnąć i spalonego przy drugiej bramce i faulu na kartkę na Mawutorze przed niby ręką.

Dlatego wytłumacz co rozumiesz przez słabi...
Słabi czyli nie umiejący stosować przepisów z duchem gry.
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 15.03.2021, 19:26
ostatni mecz pokazał, że są bardzo dobrzy. Drukują w białych rękawiczkach. Kartkami dzielą według uznania i przywilej korzyści stosują wówczas jak wybrana drużyna traci piłkę. No i oczywiście ciągle przerywają grę w środkowej strefie. Mistrzowie w swoim fachu. Po co gwizdać karne? Wystarczy odpowiednio surowo karać jedną.drużynę a drugą pobłażliwie. Stara metoda skłócania rywali.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 15.03.2021, 19:40
Co to za pieprzenie? Z czym?

Dwóch zawodników stoi obok siebie i nagle jeden drugiego odpycha oboma rekami z całej siły tak że tamten gdyby się nie zaparł nogami poleciałby na dwa metry, a ty bredzisz o jakimś duchu?

A spalony to spalony jak łeb wystaje za linię w momencie podania to nie ma dyskusji. Dawniej można było się tłumaczyć że "mijanka" teraz jest Var. I jeżeli takich rzeczy nie widzi to znaczy, że nie chce zobaczyć, a nie chcieć zobaczyć to znaczy oszukać, przekręcić, sprzeniewierzyć się zadaniom które się wykonuje. W każdym zawodzie jest to karane dyscyplinarnie.

Wiadomo że są kryci, bo Sławek orzekł publicznie, że faul na Mowutorze to walka o piłkę. Bezczelnie bez mrugnięcia okiem. A Ty z duchem gry wyjeżdżasz? Takie pieprzenie jak Twoje jeszcze ich rozzuchwala. Napisz, że powinniśmy strzelić trzy bramki to by nie było problemu. Albo że przekręty sędziów to integralna część piłki. Tylko się potem nie dziw że tylko nieliczni debile chodzą na mecze i płaca za bilety sami siebie oszukując, że to jak kto gra ma jakiekolwiek znaczenie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 15.03.2021, 19:53
OOO ....a tak Kwiatkowski Złotek i Przybył czytają fora kibiców i to ich rozzuchwala.Brnij dalej w absurdy.
Z tym spalonym no cóż.Oglądnij skrót tego 2:5 z lechem tam taka bramka została nam uznana właśnie po konsultacji VAR.Jakiego ty innego opisu potrzebujesz żeby zrozumieć jaki to jest słaby sędzia.Ile meczów my w jesieni powinniśmy kończyć w okrojonym składzie a udawało się właśnie ze względu że rozjemcą był Steevy Wander.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 15.03.2021, 20:04
Tak tak, dalej tłumacz przekręciarzy ...

No nie napisałeś jaki to jest słaby i dlaczego słaby, a nie załatwiony. Ty twierdzisz że nazywanie przekrętów przekrętami to absurd. Ja uważam, że tłumaczenie przekrętów ułomnością sędziów, zwłaszcza w erze Var to dziecinna naiwność. Żeby nie nazwać tego dosadniej.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Stary 15.03.2021, 21:34
Poprzez pojęcie słabości rozumiem to, że nie potrafią celnie ocenic sytuacji. Poprostu pisanie wg mnie, że coś jest przekrętem wiąże się z tym, że oni na celowym popełnieniu błędu odnoszą jakąś korzyść. A nie chce mi się wierzyć, że takie celowe pomyłki wiążą się dla nich z jakimiś gratyfikacjami. Jeśli myślisz inaczej to ok. Wg mnie po prostu nie wierzę w to, że celowe mylenie się tych sędziów przynosi im jakies korzyści. Chyba, że dalej działa jakaś sędziowska mafia, ale może jestem naiwny i w to nie wierzę.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 15.03.2021, 21:46
Dajcie spokój. Bramka na 2:0 czy sytuacje z Piastem nie są nawet kontrowersjami mając VAR. Gdybym ja popełniał takie błędy w robocie to by mnie z niej wyjebali.
Dlaczego ten beton jest nietykalny? To są sytuacje zerojedynkowe, tu nawet nie ma miejsca na odcienie szarości. Nie da się w żaden kulturalny sposób skomentować tego, co robią sędziowie. Dziennikarze milczą, klub pewnie boi się wychylać. Człowiek się tymi meczami emocjonuje, a może nie powinien? Może to tak właśnie ma wyglądać?
Teoria spiskowa: Transmisja w C+ rozpoczęła się od wywiadu z trenerem Lechii gdzie od razu w pierwszym pytaniu była narracja jaka to PMS jest znakomita
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 16.03.2021, 15:50
Dla mnie największym błędem był brak drugiej żółtej, a w efekcie czerwonej kartki dla Pietrzaka. Sędzia ewidentnie przestraszył się konsekwencji. Jestem pewien, że gdyby Pietrzak nie miał na koncie żółtej kartki, to zobaczyłby ją po faulu na Burlidze.

I to mnie w naszych sędziach drażni najbardziej. Nie dam czerwonej, bo to by oznaczało kontrowersje. Nie dam żółtej, bo to dopiero pierwszy faul. Nie dam żółtej bo to dopiero 5 minuta. Faul to faul i ma być oceniany niezależnie, czy nastąpił w pierwszej, czy w ostatniej minucie meczu.
Odpowiedz cytując
Tantal
Senior Member

Od: 09.2018

Stary 16.03.2021, 17:39
Skarabeus, pozostaje się podpisać pod Twoim postem.

I cóż, były dwa mecze na weryfikację naszych możliwości to pokazały: za krótka ławka. Gramy może 12-13 zawodnikami, z czego ze skrzydłowych jeden zagra dobry mecz raz na dwa spotkania a napastnika mamy połowę. Jak ta połowa jest jeszcze kontuzjowana to klops.

Medved i Chuca ewidentnie do tej drużyny nie pasują. Może któryś coś potrafi, nie wiem, ale w Krakowie kariery nie zrobi i dla swojego i naszego dobra powinni jak najszybciej odejść z zespołu.

Ciężko z Yeboahem. Kiedy przychodził wydawało się, że naprawdę ma papiery na grę, ale głowa jakby nie ta. Przecież to niemożliwe, żeby tak słabo podawać. Ławka treningi mentalne, nie wiem. Chłop nie jest totalnym drewnem, może Hyballa jeszcze na niego sposób znajdzie.

Znów nie zagraliśmy źle, ale zgodnie z przewidywaniami biliśmy głową w mur. To Lechia miała farta (albo sędziów) a nie my, więc to im wpadło. Mówi się trudno, jedziemy dalej.

Ogrywajmy ile tylko można Starzyńskiego, byle nie nadszarpnąć mu zdrowia i właściwego rozwoju. Szot i Plewka w ogóle powinni mieć pierwszy plac. Spaść nie spadniemy, może jeszcze uda się wyjść na górną połowę tabeli i coś zarobić i ogrywania młodych, i z miejsca w lidze.

W okienku letnim drugi napastnik i skrzydłowi potrzebni na gwałt. Obronę już w miarę postawiliśmy na nogi kadrowo, pora na przód.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów