The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.08.2016, 20:47
Ten JM chyba ocipial, myślą że Wy jeb ie wszystkich i prawie mu się udało, ciekaw jestem ile zarobił na sprzedaży Wisły
Zotek
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2006

Stary 22.08.2016, 20:49
Gin napisał(a):Wyświetl post
Dodam do tego ze gwarancje bankowe które przedstawił były sfałszowane
Jakieś źródło tej informacji?

Był tweet, że niedługo się coś takiego okaże, ale to było raczej w formie ironii. Z resztą gdyby tak było to JM nie byłby nawet stroną w aktualnych negocjacjach, bo umowa z TF mogłaby być nieważna.
element
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.08.2016, 21:02
Delgado napisał(a):Wyświetl post
http://weszlo.com/2016/08/22/wisla-k...zgasi-swiatlo/

Za ten artykuł też podziękujesz temu legiofilowi? Aaaa już pamiętam, on tak z troski o Wisłę.

Stanowski widocznie zasmucony, że Wisła nie jest w rękach kibiców Cracovii.
Jego stan umysłowy ciężko zrozumieć.

A ten Szymon Jadczak co się bawi w Rutkowskiego to jakiś pier.dolnięty.
Brudzi Meresińskiemu cały czas obrzucając go gównem, wyciąga kwity na niego po czym twierdzi.. że Meresiński po godzinie 17:00 do niego zadzwonił po koleżeńsku by porozmawiać.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 22.08.2016, 21:07
Wdowiec niezle chłopa podsumował : http://www.wislaportal.pl/31407,Dari..._Sportowe.html

Cytat:
... Dziwię się, że zostało to ostatnio oddane w ręce ludzi trochę niepoważnych. 110 lat tradycji, historii, sukcesów... trudno się z tym pogodzić.
Jesli on, który z Krakowem niewiele ma wspolnego mowi takie rzeczy, to co maja myśleć ikony klubu jak Brożek, Głowacki .......

Chyba wszyscy odetchnęli z ulgą
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 22.08.2016 o godz. 21:09.
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 22.08.2016, 21:12
Zrobił interes życia - wyczaił mega okazje, zapłacił 300 tyś zł, potem dał losowi toczyć się swoimi drogami i poczekał na mobilizację ratowników upadającego klubu. Ciekawe jaka jest kwota transakcji (plotki mówiły, że żądał 1 mln zł).
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 22.08.2016 o godz. 21:14.
Herbi1303
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 22.08.2016, 21:24
My tu gadu gadu a informacji nadal nie ma :/ oby gimbus nie wyciął jakiegoś numer na koniec...
wikink1
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 22.08.2016, 21:31
Nic nie jest tym czym nam sie wydaje
Revenge
Junior Member

Od: 08.2016

Stary 22.08.2016, 21:34
Meresińskiego mam w dupie. Chcieli sobie jego rękami nagrać pralnie pieniędzy z Vatu. Gdyby nie syf medialny to może by i to hulało.

Bardziej liczyłbym na podanie do wiadomości publicznej nazwisk osób, które dopuściły się sprzedaży klubu w zamian za obiecane profity.

A teraz tylko czekać co będzie się działo pod wodzą TS. Gra dziś źle nie wyglądała, brakuje pomysłu w ataku.
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 22.08.2016, 21:41
Ta historia się nigdy nie skończy:

Davey777
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 22.08.2016, 21:42
Niepokoi brak komunikatu ze strony TS. Oby ten nażelowany pajac czegoś nie wykrecił na koniec
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 22.08.2016, 21:45
Trzeba niestety zakładać, że Wisła nadal należy do Meresińskiego i że naprawdę nie wiadomo, czy i kiedy to się zmieni. Wierzę prezesom TS, gdy mówili w południe, że są "po słowie" z JM, że transakcja jest dogadana. Ale wiemy wszyscy, ile jest warte słowo tego człowieka. Gówno.
Krotochwila
Senior Member

Stary 22.08.2016, 21:50
Kuriozalny ale też w dziwny sposób pasujący do kilkuletniej amatorszczyzny epilog rozdziału " Era Bogusława Cupiała" w wielkiej księdze historii Wisły Kraków za nami. Działo się.
Chciałbym wierzyć, że osoby odpowiedzialne za zafundowanie Wiśle tej ścieżki zdrowia (Monika Cupiał, Gaszyński?) kiedyś za to odpowiedzą. Wielki czarny f..t wam w d...y.

Pora na nowy rozdział. Wszyscy na Sląsk!
vel HatefulRespect
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 22.08.2016, 21:53
Myślę że brak komunikatu ze strony TS wynika z tego, że jak powiedział RS - pierwsi dowiedzą się piłkarze. Raczej nikt do Kielc z info nie dymał, a nawet jeśli to publikowanie komunikatu o takiej treści o 23, mija się z celem.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Krotochwila
Senior Member

Stary 22.08.2016, 21:59
Gimnazjalista, który nie dostałby pożyczki w Providencie kupił Wisłę Kraków.
vel HatefulRespect
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 22.08.2016, 22:00
Paweł napisał(a):Wyświetl post

Jest już ta "bomba" z udziałem Meresińskiego i... Macieja Żurawskiego: http://m.se.pl/wiadomosci/opinie/sla...st_882087.html
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 22.08.2016, 22:00
element napisał(a):Wyświetl post
A ten Szymon Jadczak co się bawi w Rutkowskiego to jakiś pier.dolnięty.
Brudzi Meresińskiemu cały czas obrzucając go gównem, wyciąga kwity na niego po czym twierdzi.. że Meresiński po godzinie 17:00 do niego zadzwonił po koleżeńsku by porozmawiać.
Nie chcę być niemiły, ale może odpocznij i przeczytaj wpis Jadczaka jeszcze raz. Myślę, że wyrażenie "po koleżeńsku" nie ma tu znaczenia dosłownego.

m_abg napisał(a):Wyświetl post
Mi w tym wszystkim brakuje faktycznego rozliczenia tych którzy takie szambo spuścili (...)
(...) Gaszyński (...)
To jest najlepsze. Bo BC i TF zrobili dla Wisły sporo, a teraz nie chcieli już tego robić - ok, pozbyli się jej. Nawet zakładając, że nikt ich nie wprowadził w błąd, że wiedzieli, co robią - mieli do tego pełne prawo. BC pojawił się w Wiśle nagle i może przez tych 19 lat nie zżył się z nią na tyle. A nawet jeśli zżył, to o tym nie opowiadał w wywiadach. A prezes Gaszyński to przecież miał być Wiślak z krwi i kości. Nie pamiętam go jako piłkarza, ale w wywiadach udzielanych rok temu czytałem, że serce bije mu w rytmie wiślackiego hymnu i pomalowane jest na nasze barwy. A tu taki zonk. Z obyczajowego punktu widzenia słabo to wygląda.

Davey777 napisał(a):Wyświetl post
Niepokoi brak komunikatu ze strony TS. Oby ten nażelowany pajac czegoś nie wykrecił na koniec
Jeżeli wyjechał, to nie poradzi sobie z odwołaniem pełnomocnictwa też nasz absolwent prawa i wszystko zależy od prawnika-pełnomocnika. Inna sprawa, że przeniesienie akcji wymaga formy aktu notarialnego, więc i pełnomocnictwo powinno być udzielone w takiej formie - ciekawe, jak oni w niedzielę znaleźli notariusza. Chyba, że dziś rano wszystko załatwili.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 22.08.2016, 22:01
dj, to co piszesz, wygląda racjonalnie. Obyś miał rację.

Mam nadzieję, że któryś wierzyciel wreszcie na serio dobierze się temu pajacowi do opalonego du.ska.

PS. Jakim cudem ten gość jeszcze nie siedzi?! A swoją drogą ta historia z żoną Żurawia pokazuje, jak niewiele było trzeba, żeby Meresia sprawdzić.
Powód: PS.
Ostatnio edytowane przez crux.a : 22.08.2016 o godz. 22:09.
dj_ibutti
Senior Member

Stary 22.08.2016, 22:01
http://m.se.pl/wiadomosci/opinie/sla...st_882087.html

Umarłem.... Czyli Gaszyński z TF podtrzymują, że gruntownie go sprawdzili? Trzy razy bym się zastanowił zanim bym ubił jakiś interes z Telefoniką....

P/S Uważam, że powinniśmy Knurze, a zwłaszcza Jadczakowi kupić porządną flachę... Gdyby nie ich praca śledcza, to pewnie piękniś.dalej by oszukiwał wszystkich. A to, że on zadzwonił do Jadczaka, to akurat mnie nie dziwi. Zwłaszcza w świetle jego słów "jestem osobą.fizyczną, a nie publiczną" - pomijając bezsens użycia terminu osoba fizyczna, to chodzi mu o to, że nie będąc osobą publiczną nie może być "obsmarowywany w mediach"
Ostatnio edytowane przez dj_ibutti : 22.08.2016 o godz. 22:04.
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 22.08.2016, 22:12
Rozwijając to, co napisałeś o Telefonice, to nic innego jak Piłkarski Poker 2... albo i 3 (po Fryzjerze). Byliśmy świadkami, jak prosty człowiek może ośmieszyć całe grono profesjonalistów i ekspertów.
Knura, Jadczak i co, by nie mówić w ostatnich dniach Stanowski + opinia publiczna spowodowała taką presję, że udało się na jakiś czas uniknąć tragedii. Oczywiście palma pierwszeństwa dla tych, którzy podjęli się zakulisowych działań, jeżeli chodzi o zasługi. Mam nadzieję, że nie jest to odroczenie wyroku, tylko pierwszy krok w kierunki renowacji piłkarskiej Wisły.

Obyśmy wszyscy jutro rano dostali to potwierdzenie o przejęciu przez TS. Wystarczy nam tych atrakcji. Później wszystko w naszych rękach. Oby nie brakowało chętnych po bilety.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 22.08.2016 o godz. 22:15.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 22.08.2016, 22:15
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
http://m.se.pl/wiadomosci/opinie/sla...st_882087.html

Umarłem.... Czyli Gaszyński z TF podtrzymują, że gruntownie go sprawdzili? Trzy razy bym się zastanowił zanim bym ubił jakiś interes z Telefoniką....

P/S Uważam, że powinniśmy Knurze, a zwłaszcza Jadczakowi kupić porządną flachę... Gdyby nie ich praca śledcza, to pewnie piękniś.dalej by oszukiwał wszystkich. A to, że on zadzwonił do Jadczaka, to akurat mnie nie dziwi. Zwłaszcza w świetle jego słów "jestem osobą.fizyczną, a nie publiczną" - pomijając bezsens użycia terminu osoba fizyczna, to chodzi mu o to, że nie będąc osobą publiczną nie może być "obsmarowywany w mediach"
Obawiam się, że na ćwiartkę byśmy nie uzbierali, bo mam wrażenie, że 3/4 piszących tu osób Knurę i Jadczaka mają za szmaty. Ja już niestety nie mam złudzeń, że znaczna część kibiców Wisły ma jakiś dziwny kompleks Warszawy, nie do końca zdefiniowany (najlepsze, kiedy zobaczymy, gdzie pisze Knura...). Gro osób niestety nie potrafi samodzielnie myśleć i wyciągać wnioski. Ale flachę rzecz jasna stawiam, w podziękowaniu.
Ostatnio edytowane przez qbbba : 22.08.2016 o godz. 22:22.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 22.08.2016, 22:18

I nigdy konczyć się nie powinna. Cytując klasyka:

gigant napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie prawa i przepisy powinny być tak ogarnięte, by je.bać (..) na okrągło..
------------------

qbbba napisał(a):Wyświetl post
. Ale do flachę rzecz jasna stawiam, w podziękowaniu.
I dorzucić jakieś panienki. W koncu niech chłop ma radość ze swojego zawodu.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 22.08.2016 o godz. 22:21.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 22.08.2016, 22:24
Z drugiej strony opublikował jakieś zdjęcia poświadczeń, że nie był karany ..
dj_ibutti
Senior Member

Stary 22.08.2016, 22:26
Żyjemy w takim kraju, że ten gość.zaraz wyda książkę.o tym "Jak wydymałem pół Europy" i w końcu zostanie tym milionerem....
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 22.08.2016, 22:38
Przeczytałem sobie komentarz Jastrzębowskiego! Kuźwa! Takie łachy jak ten Meresiński mogły tylko puchnąć w platformianym roz....zielu przez lata!! Ten motyw z żoną Żurawskiego! To jakiś kosmos.
Wisła Prokocim
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 22.08.2016, 22:42
Tak się teraz zastanawiam czy gimbus nie był podstawionym słupem ale przez TFK żeby wyciągnąć od TS-u tyle ile chcieli dostać za Wisłe
TFK znalazła jelenia którego namówiła żeby kupił Wisłe bo podobno negocjacje z TS-em trwały też wtedy jak i negocjacje z meresiem tylko TS chciał Wisłe za symboliczną złotówkę a TFK nie chciała jej za tyle sprzedać, to dali meresia i wiedzieli że ludzie typu Dunin bedą chcieli wyrwać Wisłe z jego rąk, I co? TFK wygrało TS nie kupi Wisły od nich za złotówkę tylko za dużą kase tak jak chcieli bo w przeciwnym razie Wisła upadnie
Ostatnio edytowane przez Wisła Prokocim : 22.08.2016 o godz. 23:03.
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 22.08.2016, 22:43
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałem sobie komentarz Jastrzębowskiego! Kuźwa! Takie łachy jak ten Meresiński mogły tylko puchnąć w platformianym roz....zielu przez lata!! Ten motyw z żoną Żurawskiego! To jakiś kosmos.
A teraz tak na serio: W całym tym bajzlu najbardziej dupy dał Igor Nowak, syn Ewy i Leszka. Bo jako dziennikarz i przyrodni brat Marty Hoffer-Konarskiej, córki Romana, miał w dupie dziennikarską etykę i rzetelność, tylko postanowił kryć brudne interesy byłego faceta jego przyrodniej siostry. Jedynym, któremu tam ufam, jest Korek.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 22.08.2016, 22:59
Jest już ta "bomba" z udziałem Meresińskiego i... Macieja Żurawskiego: http://m.se.pl/wiadomosci/opinie/sla...st_882087.html
Niezłe jaja. Po pierwszym meczu z Parmą i nieszczęsnym "butterfly-u" warszawski salonik wyprodukował spektakl TV, tutaj mają gotowy scenariusz na komediodramat. ....a kompromitacja ludzi TF, jak można było z kimś takim w ogóle rozmowy podejmować? Nic dziwnego, że ta firma tak dołuje skoro jej pracownicy są tak niekompetentni.
Teraz można zrozumieć dlaczego taka głucha cisza panowała przed podpisaniem umowy - Meresiński słusznie obawiał się, że bez tego nie doszłoby do jej zawarcia, bo za dużo na jego temat zostałoby ujawnione przed czasem.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 22.08.2016 o godz. 23:03.
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 22.08.2016, 23:01
Czemu nie ma jeszcze potwierdzenia?
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 22.08.2016, 23:25
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
Czemu nie ma jeszcze potwierdzenia?
wg rzecznika Wisła SSA D. Juszczyka "Wygląda na to, że finalizacja nastąpi jutro (dziś)" (TT sprzed 15 min.)
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 23.08.2016, 01:34
Kilka luźnych przemyśleń:

1. W piątek wszyscy na Śląsk. Z kilku powodów:
- pokażmy sami sobie ilu nas tak naprawdę jest. Wyniki sportowe do du.. więc najważniejszym powodem przyjścia na stadion jest nasza demonstracja przywiązania do klubu.
- pokażmy potencjalnym sponsorom (właścicielom?) ilu Wisła ma kibiców. Trzeba robić za potencjał marketingowy
- każda złotówka w obecnej sytuacji się przyda klubowi, ale dwa pierwsze powody są zdecydowanie ważniejsze

2. Przez prawie 100 lat piłka była tylko jedną z sekcji (najważniejszą) TS. Wymogi prawne sprawiły, że piłka MUSIAŁA znaleźć się poza strukturami TS. Dla większości z nas podział na TS oraz SSA jest sztuczny bo Wisła to Wisła. Każdy kto ma Wisłę w sercu łaski nie robił, że walczył o piłkę. To tak samo naturalne jak to, że każdy normalny rodzic przyjmuje z powrotem pod swój dach marnotrawne dziecko. Szymański ani nikt z zarządu TS żadnym herosem nie jest - zachowali się tak jak się powinni zachować. Ale chwała im za to.

3. Główny przekaz z dzisiejszej (wczorajszej) konferencji był wg mnie taki:
- TS przejmie Wisłę za worek kasy i jak szybko sponsorów nie najdziemy to cienko będzie
- Nie chcę przekręzić słów p. Szymańskiego ale najpierw powiedział chyba, że w Wisłę NIKT nie chce zainwestować i stąd inicjatywa TS-u a chwilę potem powiedział, że pierwsi sponsorzy już są w zasadzie dogadani (nawet na koszulki). To chcą firmy w Wisłę inwestować czy nie? Pogubiłem się. Mam nadzieję, że chcą.

4. Prosty przekaz do dziennikarzy i wszystkich kibiców piszących na forum: Morda w kubeł bo nam w ważnych sprawach przeszkadzacie. Komuną mi zapachniało. Nie wiem jak dyskusje na forum mogą przeszkadzać w negocjacjach biznesowych. Widać niektórzy są przeczuleni na punkcie krytyki

5. Cupiałowi należy się ze strony kibiców porządne podziękowanie za tych 19 lat. A cykliście należy się wpierrr... za zeszmacenie wizerunku Wisły.

6. Na Śląsku mam nadzieję, że nie będzie bluzgów. Swoją drogą to test dla osób które będą na C - czy potrafią wznieść się ponad orwellowską rzeczywistość.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów