The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kk23
Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.08.2016, 12:30
David. napisał(a):Wyświetl post

Dwa, trzy tygodnie temu usłyszałem pewną rozmowę telefoniczą:
- mówiłem mu, żeby ogłosił jakiegoś sponsora to zamknie ryje dziennikarzom. Nie będzie takiej nagonki [...] a on mi mówi, że byli ale już nie ma, że w sierpniu już nic się nie da, we wrześniu ogłosi upadłość.
Rozmowa zaczynała się od słów o Cupiale, dlatego mnie zainteresowała, nie mam w zwyczaju podsłuchiwać. Ile w tym prawdy, nie wiem. Ale to pokazuje w jakiej dupie jesteśmy.

Zostawiam dla potomnych, bo demagogią i populizmem przebiłeś Szymańskiego z konferencji.
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 22.08.2016, 12:36
Nie napiszę nic odkrywczego bo to dla mnie normalność, taka jak to, że po 22 będzie zmrok a jutro rano będę wstawał do pracy... Jutro kupuję bilet (jak zwykle) i idę w piątek na mecz, to że zgody się rozsypały w tej chwili jest najmniej ważne, jak Wam nie podoba się polityka sektora C, to idzcie na inny...

Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 22.08.2016, 12:39
Dziennikarze to często zwykłe pasożyty, ale Szymański powinien zrozumieć, że gdyby nie publikacje prasowe na temat Meresińskiego, to za jakiś czas nawet nie byłoby czego tutaj ratować.

A ten tekst o forach internetowych? Kibice mają przestać dyskutować o składzie, trenerze, taktyce, zarządzie i piłkarzach? Ku*wa, KAŻDE forum KAŻDEGO klubu na świecie zajmuje się dokładnie tym!

Niemniej - w piątek KOMPLET na stadionie!
Ostatnio edytowane przez Revolver : 22.08.2016 o godz. 12:47.
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 22.08.2016, 12:40
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Ten Szymański to dzisiaj dowalił do pieca, a przy okazji zrobił z siebie niezłego zbawiciela Wisły Kraków w sensie że: "miałem prezkazać hiobową wieść...." powtórzone z 5-6 razy," Wisła Kraków bez TS by upadła jeszcze w tym tygodniu..."x3, "nie ma innego inwestora...". No i wyszło że Wisły nikt ani nic nie chce i w ogóle to TS robi wielką przysługę, za którą kibice mają zapłacić.
Conajmniej to wszystko jest dziwne...
Rzeczywiscie jestes "crazy", innego wytlumaczenia nie ma do takich wpisow

Moje marzenia na te chwile:
1) Umowa zostaje podpisana bez zadnych juz niespodzianek..
2) Na piatkowy mecz chetnych jest wiecej niz miejsc..
3) Zoranizowanie/zasponsorowanie co najmniej dwoch osob, ktore pojda za mnie na mecz
(rozmowy w toku na whatsapp-ie)

PS. punkt 3 napisany wylacznie na uzytek tych, ktorzy zamierzaja tu dalej klepac bez ladu i skladu zamiast zrobic cos sensownego!
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 22.08.2016, 12:41
kk23 napisał(a):Wyświetl post
Zostawiam dla potomnych, bo demagogią i populizmem przebiłeś Szymańskiego z konferencji.
Jeżeli kupisz bilet na mecz. to znaczy, że było warto.
A tak serio to rozwiń lepiej o co ci chodzi. Napisałem co usłyszałem, nigdzie nie twierdzę, że miało to jakieś przełożenie na rzeczywistość.
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 22.08.2016, 12:58
dziabong napisał(a):Wyświetl post
Ja zrobię podobnie, z wyjątkiem wizyty na R22. Na zaufanie się pracuje, a bezpieczeństwo mojej rodziny jest dla mnie najważniejsze.
Szymański był wyraźnie poruszony, tym co się dzieje. Faktem jest, że powtarzał się. I wyszło trochę jakby, kreował się na zbawcę w całej sytuacji. Ale mam wrażenie, że to z nerwów.
Nie mam podstaw żeby im nie wierzyć, zatem należy im się conajmniej WIELKIE DZIĘKUJĘ!
Nerwy czy zmęczenie nieważne. Najważniejsze żeby wreszcie sytuacja Klubu się unormowała, a w tym już pomóc może każdy z nas. Szymański powiedział na koniec bardzo aktualne słowo "SPRAWDZAM" - w tej chwili okaże się kto tak naprawdę jest Kibicem na dobre i na złe, kto ma WISŁĘ w sercu. Wszyscy w piątek na mecz ze Śląskiem!
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 22.08.2016, 12:58
Ja mam jeszcze nadzieję, że ten dramatyzm konferencji nie ma do końca przełożenia na rzeczywistość, a ma na celu jedyne utwierdzenie Meresinskiego, że musi się pozbyć klubu (zbicie ceny). Wiadomo, że jakby wyskoczyli z informacją typu "mam inwestora, który tylko czeka, aż przyjmiemy udziały" to wiadomixowi zapalilaby się lampka ostrzegawcza.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 22.08.2016, 13:04
Czas zamknąc temat i niech zostanie tylko koszmarnym snem
BigLeb
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.08.2016, 13:16
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Nerwy czy zmęczenie nieważne. Najważniejsze żeby wreszcie sytuacja Klubu się unormowała, a w tym już pomóc może każdy z nas. Szymański powiedział na koniec bardzo aktualne słowo "SPRAWDZAM" - w tej chwili okaże się kto tak naprawdę jest Kibicem na dobre i na złe, kto ma WISŁĘ w sercu. Wszyscy w piątek na mecz ze Śląskiem!
No właśnie ja tego jego "sprawdzam" nie rozumiem, Pan Szymański kupi bilet? Odmalował się pięknie jako zbawca i wiele wskazuje, że rzeczywiście bez TS byłoby pozamiatane. Ale był też prezesem SKWK i pisał kwieciste oświadczenia od pały w temacie notorycznego odpalania rac i narażania SA na poważne koszty. W sprawach złotówki od biletu, bez podania celu i możliwości weryfikacji czy nie idą przypadkiem na oprawy PDW itd.
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 22.08.2016, 15:26
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
No właśnie ja tego jego "sprawdzam" nie rozumiem, Pan Szymański kupi bilet? Odmalował się pięknie jako zbawca i wiele wskazuje, że rzeczywiście bez TS byłoby pozamiatane. Ale był też prezesem SKWK i pisał kwieciste oświadczenia od pały w temacie notorycznego odpalania rac i narażania SA na poważne koszty. W sprawach złotówki od biletu, bez podania celu i możliwości weryfikacji czy nie idą przypadkiem na oprawy PDW itd.
Ma prawo tak mówić
On sam kupil flagi za wlasne pieniadze na 100lecie klubu. Sposnorowal Wisle TS i Wisle S.A jako kibic i jako przedsiebiorca. Pieniedzy on w Wisle wlozyl wiecej niz wy wszyscy szczekacze tu razem wziete. Jego zaslugi dla Wisly sa niepodważalne! Szanujcie go!
Tylko Wisła!
BigLeb
Senior Member

Stary 22.08.2016, 15:44
Cupiał wsadził w Wisłę 200 mln przeszkadzało wan to pouczać, krytykować i stale podważać jego styl? Dlaczego Szymański jest nietykalny?
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 22.08.2016, 15:50
Robert to skromny chlopaczyna i niczym sie nie chwali ale dodam jeszcze;
nie posiadal takiego majątku jak Cupial ale ramach mozliwosci wspieral sekcje pilkarską Wisly bedac jednym z jej sponsorów
jest inicjatorem zbiorki pieniedzy na Hospicjium Tischera (dzieci z nowotworem)
duzo zrobil dla rozpoczecia budowy nowego stadionu Wisly (wowczas z radnym Olszówką)
za darmo jego firma wyremontowala hale Wisly, ktora byla w oplakanym stanie
uzyczal prywatnego samochodu koszykarzom Wisly, ktorzy grali za darmo, by ci mogli dojezdzac na mecze wyjazdowe + oplacal obiady dla nich i kupowal sprzet sportowy, dzieki czemu sekcja koszykowki nie upadla
utworzyl od podstaw struktury Akademii Pilkarskiej Wisly Krakow
Odkad wszedl do zarzadu TS Wisla, ta zaczela wychodzic na prostą

i mozna wymienic..roznie moga go ludzie oceniac, ale ma ogromne serce dla Wisly, a na Reymonta spedza wiecej czasu niz w domu rodzinnym.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 22.08.2016 o godz. 15:52.
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 22.08.2016, 15:52
Cupiał wsadził w Wisłę 200 mln przeszkadzało wan to pouczać, krytykować i stale podważać jego styl? Dlaczego Szymański jest nietykalny?
Nauczcie sie w koncu hejterzy szacunku do osob, ktore robia cos wiecej niz ględzenie na forum. Szczegolnie dla ludzi ktorzy wcale nie muszą a robią cos z pasja, wydajac wlasne prywatne pieniądze i to niemałe. Krytykować mozna z rozsądkiem konstruktynie a wy jesteście roszczeniowi nic nie dajecie od siebie tylko fale hejtu, bez zadnych podstaw. Taka prawda
Tylko Wisła!
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.08.2016, 15:52
Nie jest nietykalny. Chcesz to ....... głupoty do woli, najwyżej komuś zabraknie w końcu cierpliwości i Cię zbanuje.

Cóż, nawet jak okręt tonie to pewnie znajdzie się jakiś kompletny debil (tak, to o tobie) który zacznie narzekać że z szalup farba odchodzi. Co prawda to co uprawiasz pod krytykę nie podchodzi, to zwykłe dzielenie się swoimi teoriami (choć gówno wiesz), .......enie dla .......enia i wylewanie żółci.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
fazior
Member

Od: 11.2010

Stary 22.08.2016, 15:57
Mnie tylko jedno zastanawia. Skoro TF proponowala zakup Wisla SA, za 10 funtow TS-owi i z tego nie skoarzystali, a nagle teraz TS chce odkupować za gruba kase SA od JM. Przeciez dlugi się nie zmniejszyly, a wręcz zwiekszyly pod rzadami JM. Czegos tu nie rozumie, może mi to ktoś wyjasnic ? Wtedy im się nei oplacalo, a nagle teraz im się oplaca ?
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 22.08.2016, 15:59
komuś zawsze internetowe szczurki muszą do.......ić, teraz padło na Szymańskiego. Dziwie się, że nikt nie napisał jeszcze,o tym że Szymański nie odciął się jeszcze od WSH PDW Miśka rac itd.
Ostatnio edytowane przez South : 22.08.2016 o godz. 16:01.
BigLeb
Senior Member

Stary 22.08.2016, 15:59
Przecież nie neguję jego zasług dla Wisły widać, że chłopu zależy. SKWK robiło wiele świetnych rzeczy, tego nikt nie zapomina ale od kilku lat działają w stylu; robimy co chcemy a Wisła to MY czy wam się to podoba czy nie, mając 500 członków i takież poparcie. Naprawdę nie chcę się już przerzucać tymi samymi argumentami. Działają po swojemu, w swoim stylu i na swój rachunek widocznie mają w dupie opinię reszty. Nie mam prawa ich osądzać ale Pan Szymański nie ma prawa sprawdzać - kogo chce sprawdzać?
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 22.08.2016, 16:00
fazior napisał(a):Wyświetl post
Mnie tylko jedno zastanawia. Skoro TF proponowala zakup Wisla SA, za 10 funtow TS-owi i z tego nie skoarzystali, a nagle teraz TS chce odkupować za gruba kase SA od JM. Przeciez dlugi się nie zmniejszyly, a wręcz zwiekszyly pod rzadami JM. Czegos tu nie rozumie, może mi to ktoś wyjasnic ? Wtedy im się nei oplacalo, a nagle teraz im się oplaca ?
Może wtedy nie postrzegali kupna Wisły jako jedynej deski ratunku przed upadkiem
BigLeb
Senior Member

Stary 22.08.2016, 16:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie jest nietykalny. Chcesz to ....... głupoty do woli, najwyżej komuś zabraknie w końcu cierpliwości i Cię zbanuje.

Cóż, nawet jak okręt tonie to pewnie znajdzie się jakiś kompletny debil (tak, to o tobie) który zacznie narzekać że z szalup farba odchodzi. Co prawda to co uprawiasz pod krytykę nie podchodzi, to zwykłe dzielenie się swoimi teoriami (choć gówno wiesz), .......enie dla .......enia i wylewanie żółci.
Dobra nie moja sprawa SKWK po co ja się z wami przepycham. A debila sobie w lusterku poszukaj.
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 22.08.2016, 16:05
fazior napisał(a):Wyświetl post
po1. nadal się nie opłaca tylko teraz nie ma innego wyjścia
po2. przecież Telefonika umorzyła dużą część długu przez sprzedaniem Wisły JM więc owszem - teraz to zadłużenie jest mniejsze.
BigLeb
Senior Member

Stary 22.08.2016, 16:05
South napisał(a):Wyświetl post
komuś zawsze internetowe szczurki muszą do.......ić, teraz padło na Szymańskiego. Dziwie się, że nikt nie napisał jeszcze,o tym że Szymański nie odciął się jeszcze od WSH PDW Miśka rac itd.
Bo to jest właśnie problem, że się nie odciął w 2014 roku ani do teraz a jest prezesem TS Wisła.
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 22.08.2016, 16:07
Szymon Jadczak ‏@SzJadczak
Właśnie zadzwonił do mnie J. Meresiński: "Nie jestem już właścicielem Wisły. Mój pełnomocnik w ciągu godziny podpisze umowę sprzedaży klubu
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 22.08.2016, 16:08
Na tt jest info że Meresinski potwierdził sprzedaż.
Więc oficjalnie:
Bye bye huju. Wszystkiego najgorszego.

Mimo wszystko bez bana proszę.
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 22.08.2016, 16:11
qbbba napisał(a):Wyświetl post
Szymon Jadczak @SzJadczak
Właśnie zadzwonił do mnie J. Meresiński: "Nie jestem już właścicielem Wisły. Mój pełnomocnik w ciągu godziny podpisze umowę sprzedaży klubu
Jeszcze przez godzine jest

Zeby sie nie okazalo ze pelnomocnik to ten pedryl Espedito Esposito ktory dopiero z basenu w Alicante schodzi.
Boia chi molla !
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 22.08.2016, 16:14
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze przez godzine jest

Zeby sie nie okazalo ze pelnomocnik to ten pedryl Espedito Esposito ktory dopiero z basenu w Alicante schodzi.
Pełnomocnik to pewnie prawnik. Tylko czy z maturą? :/
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 22.08.2016, 16:15
Jedyny prawnik jaki sie przewijal w kontekscie tego frajera to ten cudak z trojmiasta od oswiadczen.

Jesli to on, to radzil bym uzbroic sie jeszcze w cierpliwosc.
Boia chi molla !
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 22.08.2016, 16:16
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Jedyny prawnik jaki sie przewijal w kontekscie tego frajera to ten cudak z trojmiasta od oswiadczen.

Jesli to on, to radzil bym uzbroic sie jeszcze w cierpliwosc.
Ostatnio już był jakiś inny, na piśmie wysłanym do któregoś z dziennikarzy zostawił swój podpis ;D
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 22.08.2016, 16:20
Głupio się przyznać ale zaraz po przejęciu Wisły przez Jakuba M. liczyłem że to będzie dobra zmiana. Młody kolo, majacy już dogranych sponsorów. W Warszawie się udało to czemu nie w Krakowie. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Na szczęście epopeja dopiegła końca . Ciekawi mnie tylko ile pieniędzy zdążył wyprowadzić cyklista z Wisły.
Ostatnio edytowane przez arth_ur : 22.08.2016 o godz. 16:24.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 22.08.2016, 16:26
Nie uwierzę, dopóki Strony nie potwierdzą, że doszło do odbicia. Słowo tego gimnazjalisty jest dużo tańsze od pieniędzy.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów