The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Turecki Rożek Lodowy
Junior Member

Od: 10.2019

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.03.2020, 10:53
I co 33 tysiące ludzi wykupi cegiełki? Stracimy na tym grube miliony. Zamiast spłacać dług to się jeszcze powiększy. K*rwa wierzyć się nie chce.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 10.03.2020, 10:54
piotek napisał(a):Wyświetl post
Do odwołania bez publiczności: https://www.facebook.com/15284903173...9562281594885/

Trzeba dogadać się z miastem odnośnie ceny wynajmu i uruchomić akcję biletów kolekcjonerskich, jak ktoś powyżej sugerował. Mam nadzieję, że nikt nie pomyśli nawet o żądaniu zwrotu pieniędzy.
Nie mam niestety złudzeń że będzie masa osób prosząca o zwroty i my też nie możemy ich przecież za to nienawidzić. Mam jednak nadzieje ze tych którzy zamiast zwrotu spytają gdzie dokupić wirtualny będzie więcej i na tyle, żeby to zeekompensować.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 10.03.2020, 10:56
Ja sam kupię kilka biletów w takiej sytuacji, mimo że mam karnet.

Nie trzeba bawić się w żadne cegiełki, tylko normalnie sprzedawać bilety z zaznaczeniem że w przypadku "prawdopodobnego zamknięcia stadionu z powodu korona wirusa, kupującemu nie przysługuje zwrot wydanych pieniędzy".
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 10.03.2020, 11:09
Nie będzie żadnych zwrotów nawet jeśli ktoś tego będzie chciał. To tak zwana "konieczność wyższa" jest przyczyną odwołania. Jak odwoływali skoki w Zakopanem bo wiało to nigdy zwrotów nie było.

-
A jednak...
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...ly-krakow-sa-5
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 10.03.2020 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 10.03.2020, 11:12
wg mnie bardzo dobry pomysł, do Meczu z Legia 2 tyg, może coś się zmieni na plus.. a jak nie to trudno kto kupił ten może będzie mieć szczęście i pojedzie
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 10.03.2020, 11:20
Jeżeli mecz byłby dzisiaj, to masz rację. Mówimy o perspektywie dwóch tygodni do najbliższego meczu - nawet jeśli nie będzie wymogu prawnego to na pewno Wisła takie zwroty będzie oferować.

Bo jak sobie to wyobrażasz? Te kilkaset najwierniejszych osób które już kupily bilety/pakiety ma być w plecy?

Dla Wisły to nie wielka korzyść a straty na przyszłość ogromne..
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 10.03.2020, 11:22
ktoś rzucił pomysł na twitter:
może dogadacie się z C+ Mogliby zrobić „Day Pass” na transmisje meczu (z dodatkowym kodem np. BIALA.GWIAZDA) i część dochodów przekazać Wiśle, sytuacja win-win.

nie wiem jak c+ do tego by podeszło, ale wg mnie pomysł super
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Stary 10.03.2020, 11:27
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie żadnych zwrotów nawet jeśli ktoś tego będzie chciał. To tak zwana "konieczność wyższa" jest przyczyną odwołania. Jak odwoływali skoki w Zakopanem bo wiało to nigdy zwrotów nie było.
Nawet jeśli "prawo" jest po stronie klubu to nie oznacza ze sam klub bedzie chcial z tego korzystać. Spodziewam się, że pozwolimy na zwroty. Druga sprawa to taka, że ja mówiłem że ludzie będą chcieli zwroty, a nie że je na pewno dostaną
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 10.03.2020, 12:20
Najlepszym wyjściem byłaby sprzedaż wirtualnych biletów w cenie 19,06 zł. za sztukę na wirtualny stadion Ale cena nie może być wyższa, ponieważ wtedy mało ludzi weźmie w tym udział. Natomiast każdy będzie mógł kupić dowolną ilość.
Możecie podesłać ten pomysł dalej komu trzeba
Ostatnio edytowane przez Cycu : 10.03.2020 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 10.03.2020, 12:57
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Najlepszym wyjściem byłaby sprzedaż wirtualnych biletów w cenie 19,06 zł. za sztukę na wirtualny stadion Ale cena nie może być wyższa, ponieważ wtedy mało ludzi weźmie w tym udział. Natomiast każdy będzie mógł kupić dowolną ilość.
Możecie podesłać ten pomysł dalej komu trzeba
Popieram. Może socios coś zadziała w lobbingu za tym pomysłem?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 10.03.2020, 13:00
Od razu kontaktowaliśmy się z klubem w związku z ostatnimi wydarzeniami - poproszono nas, by nie robić na razie nic na własną rękę. Mamy czekać, więc czekamy.
Odpowiedz cytując
Coolpick
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 10.03.2020, 13:23
Przytaczacie wypowiedź prezesa o stracie milionów, a nie posłuchaliście kilku zdań dalej. Jak porównuje naszą sytuację do Lecha mówi o tym, że murawę mamy na stałe, a skoro mecz bez kibiców to nie poniesiemy kosztów najmu stadionu.
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 10.03.2020, 14:03
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
Przytaczacie wypowiedź prezesa o stracie milionów, a nie posłuchaliście kilku zdań dalej. Jak porównuje naszą sytuację do Lecha mówi o tym, że murawę mamy na stałe, a skoro mecz bez kibiców to nie poniesiemy kosztów najmu stadionu.
Czy aby na pewno tak jest? Mecz to nie tylko murawa, to szatnie dla drużyn i sędziów, to stanowiska dla komentatorów i operatów kamer, oświetlenie, prąd, parkingi dla obsługi itd. Tego miasto nam chyba nie daje za darmo? Mecz to nie tylko murawa, co innego trening, ale wiadomo że nie będziemy grać po ciemku i przebierać się w autokarze więc myśle że antywiślacki UMK skasuje nas normalnie, albo promocyjnie da 10 proc upustu.. Ktos ma jakąś wiedze jak to ma wyglądać?
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 10.03.2020, 14:15
pewnie najwięcej w tym temacie wiedzy ma zarząd
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 10.03.2020, 15:17
radekogi napisał(a):Wyświetl post
Czy aby na pewno tak jest? Mecz to nie tylko murawa, to szatnie dla drużyn i sędziów, to stanowiska dla komentatorów i operatów kamer, oświetlenie, prąd, parkingi dla obsługi itd. Tego miasto nam chyba nie daje za darmo? Mecz to nie tylko murawa, co innego trening, ale wiadomo że nie będziemy grać po ciemku i przebierać się w autokarze więc myśle że antywiślacki UMK skasuje nas normalnie, albo promocyjnie da 10 proc upustu.. Ktos ma jakąś wiedze jak to ma wyglądać?
Skoro powiedział, że nie poniosą żadnych kosztów to pewnie tak jest. Myślę, że jest najlepiej poinformowany.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Stary 10.03.2020, 16:38
Wiecie co wam powiem? Cholernie mi się podoba ta gotowość do niesienia pomocy klubowi. Od ponad roku wygrzebujemy się z gówna i nie jesteśmy zniechęceni. Widać że ludzie czekają tylko na znak i wtedy wszystkie ręce na pokład. Od razu widać, że ludzie są świadomi sytuacji (przepada nam mecz z pewnym kompletem na trybunach i kasa) i nie chcą, żeby nasza dotychczasowa praca poszła na marne.

Za Cupiała wydaje mi się tych podziałów między nami było więcej - dobrze się leżało na worku z hajsiwem od bogatego wujka.

Mamy rzuconą kolejną kłodę pod nogi - tym razem przez sytuację ogólnoświatową - ale zamiast płakać jacy to my pokrzywdzeni przez los (vide wiadomokto) działamy, sypią się inicjatywy, pomysły. Tak dalej - razem odbudujemy wielką Wisłę.
Powód: babole
Ostatnio edytowane przez Slash : 10.03.2020 o godz. 16:39.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 10.03.2020, 16:45
^^ Zgadzam się całkowicie. Chyba szykuje się kolejna sprzedaż akcji. Po poprzedniej żałowałem, że kupiłem tylko jedną. Teraz się poprawię
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 10.03.2020, 17:11
Mialem 2 bilety na Santane / skasowane.
Kupie kilka biletow na Wisle.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 10.03.2020, 17:34
Slash napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co wam powiem? Cholernie mi się podoba ta gotowość do niesienia pomocy klubowi. Od ponad roku wygrzebujemy się z gówna i nie jesteśmy zniechęceni. Widać że ludzie czekają tylko na znak i wtedy wszystkie ręce na pokład. Od razu widać, że ludzie są świadomi sytuacji (przepada nam mecz z pewnym kompletem na trybunach i kasa) i nie chcą, żeby nasza dotychczasowa praca poszła na marne.

Za Cupiała wydaje mi się tych podziałów między nami było więcej - dobrze się leżało na worku z hajsiwem od bogatego wujka.

Mamy rzuconą kolejną kłodę pod nogi - tym razem przez sytuację ogólnoświatową - ale zamiast płakać jacy to my pokrzywdzeni przez los (vide wiadomokto) działamy, sypią się inicjatywy, pomysły. Tak dalej - razem odbudujemy wielką Wisłę.
Myślę, że swoje też zrobiła ostatnia forma Drużyny. Łatwiej o zaangażowanie kibiców gdy widzą, że piłkarze też się starają.

A co do sytuacji na linii SA-TS: chyba już wiem co będę robił w Sylwestra. Niestety dokładnie to samo co rok i 2 lata temu - nerwowo przeglądał forum...
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.03.2020, 18:04
Wywiad z prezesem o meczach bez publicznosci
https://weszlo.com/2020/03/10/straty...liony-zlotych/
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 11.03.2020, 21:40
Co do strat w związku z meczem Wisła - Legia. Ja bym poszedł dalej i urządził wielki wirtualny mecz Wlącznie z kupowaniem wirtualnej kiełbachy itd - serio. Zanosi się na nudne tygodnie, bez szkoły, bez atrakcji na mieście, stresowych tygodni, w Polsce wirus rozprzestrzenia się wolno, ale zapewne przyspieszy za jakiś czas, także ludzie beda siedzieć w domu, także ta zabawa może okazać się atrakcją i czymś co zapisze się w pamięci.

Np haslo "przepełnijmy stadion" i jedziemy ponad 33 tys biletów. Bilety na wirtualne trybuny, od najtańszych znizkowych, do najdroższych, niech każdy sobie wybierze czy chce kupić taniej czy drożej itd a w dniu meczu wpierdalamy wirtualne kiełbachy za kilka zł.
Tylko do tego by trzeba stworzyć jakąs odrębną platformę aby móc sprzedawać x biletów po 15 czy 20 zł, żeby nie bylo ograniczeń ilościowych.

I myslę, że to jest jedyna sensowna opcja żeby coś zarobić - a może nawet przebić zyski z dnia meczowego... Jeśli klub tego nie podejmie to na bank jesteśmy x setek tysięcy czy milionow w dupę, bez walki.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 12.03.2020, 04:32
Do teksu powyżej. Troche trąci dziecinadą. Nie prościej zapisać sie do socios?
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 12.03.2020, 05:41
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Co do strat w związku z meczem Wisła - Legia. Ja bym poszedł dalej i urządził wielki wirtualny mecz Wlącznie z kupowaniem wirtualnej kiełbachy itd - serio. Zanosi się na nudne tygodnie, bez szkoły, bez atrakcji na mieście, stresowych tygodni, w Polsce wirus rozprzestrzenia się wolno, ale zapewne przyspieszy za jakiś czas, także ludzie beda siedzieć w domu, także ta zabawa może okazać się atrakcją i czymś co zapisze się w pamięci.

Np haslo "przepełnijmy stadion" i jedziemy ponad 33 tys biletów. Bilety na wirtualne trybuny, od najtańszych znizkowych, do najdroższych, niech każdy sobie wybierze czy chce kupić taniej czy drożej itd a w dniu meczu wpierdalamy wirtualne kiełbachy za kilka zł.
Tylko do tego by trzeba stworzyć jakąs odrębną platformę aby móc sprzedawać x biletów po 15 czy 20 zł, żeby nie bylo ograniczeń ilościowych.

I myslę, że to jest jedyna sensowna opcja żeby coś zarobić - a może nawet przebić zyski z dnia meczowego... Jeśli klub tego nie podejmie to na bank jesteśmy x setek tysięcy czy milionow w dupę, bez walki.
Mogła by zagrać e sportowa drużyna Wisły z drużyną Legii. Mecz po wykupieniu biletu dostępny na steamie
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 12.03.2020, 07:01
Nie każdego stac na socios, a jednorazowa pomoc to co innego. Dziecinada, nie dziecinada, chodzi o to aby zrobić taka akcje i ja nakręcić bo wtedy więcej kasy sie zbierze. Teraz x osob pomoze ze swojej woli, bez zachety, bez akcji, ale gdyby zrobic taki wirtualny mecz to wplywy na pewno będą większe. Wiadomo jak to jest, efekt kuli sniegowej, jest licznik i wszystko sie nakreca. Do tego rozglos w mediach itd Nam to w niczym nie przeszkdza, a daje wiele.

Nie dodałem wczensiej, oczywiście powinien byc widoczny licznik sprzedanych biletów, powinien byc wirtualny stadion, zamykane wyprzedane sektory. Najpierw stadion normalny na 33 tys, a jakby sie wyorzedala jakas trybuna to wtedy ja rozbudować. I licznik kasy, ile by Wisla zarobiła potencjalnie na prawdziwym meczu i obok ile zebraliśmy.

Kibice Wisly lubia wyzwania. Mysle ze akcja przeszlaby najsmielsze oczekiwania i jesteśmy w stanie kupic wiecej niz 33 tys biletów i zebrać więcej niz zysk z prawidzwego meczu. Tylko trzeba zrobic napinke i to juz, żeby byl czas na to. Nie podejmujac rekawicy Wisla jest w plecy na tym meczu gruba kase.

Tak samo mozna powiedzieć ze socios jest niepotrzebne bo każdy może wplacac kase na konto SA. Albo kazdy może isc na mecz lub kupic karnet a nie chodzić. Tylko właśnie to wszystko to sa inne tematy. Trzeba akcje dublowac, na kazdym froncie zbierac.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 12.03.2020 o godz. 07:04.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 01.04.2020, 10:07
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...175542272?s=20
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 01.04.2020, 10:10
W końcu!

PS: ale potwierdź serek, że to nie żadny idiotyczny żart prima-aprilisowy...
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Stary 01.04.2020, 10:13
O kooooorwa.

^^^przepraszam, emocje. Jeszcze dziś tu wchodziłem żeby napisać, że skoro jest dużo wolnego czasu to może strony by go wykorzystały. Pozostaje mieć nadzieję, że SA, TS i Socios nie opanował czarny humor i ten wątek będzie można za parenaście dni zamknąć.
Ostatnio edytowane przez Slash : 01.04.2020 o godz. 10:20.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 01.04.2020, 10:14
To nie żart, pisałem - dajcie trochę czasu
Odpowiedz cytując
emailowiec
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2005