The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.01.2019, 17:46
tomaso napisał(a):Wyświetl post
wiem ze nie temat ale zapytam : ilu członków Socios to byli/obecni członkowie SKWK które również tak wspaniale się przysłużyło do obecnej sytuacji klubu ?
145. sorry 146 bo ja też jestem socios a lubie sobie pobiegać z maczetą za przygłupami. Więc może biegnij ?
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 03.01.2019, 17:47
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Chodzą słuchy, że Maciek Stolarczyk ma ofertę z Zagłębia Lubin. Wiem, że łatwo mówić patrząc na to z innej perspektywy, ale na jego miejscu ja bym został i dograł sezon do końca za wszelką cenę, może tylko zyskać na tej sytuacji, a jak wszystko rypnie w lecie wziąć ofertę, których na pewno nie zabraknie.

Tutaj pojadę teraz trochę science-fiction:
Pomijając sprawę nie wiadomej kwestii właścicielskiej, wyglądu zarządu i spłaty długów, to na miejscu Macieja Stolarczyka, Radka Sobolewskiego, Arka Głowackiego, Brożka i Wasyla, może Bogusia (chyba, że ma inne plany i planuje jeszcze gdzieś odejść pograć) zorganizowałbym konferencję prasową i ogłosił, że my zostajemy choćby się waliło i paliło do końca sezonu i będziemy walczyć nawet bez pensji. Taka akcja ma mega potencjał na szerokie i głośne odbicie się w mediach i wśród kibiców. Panowie, mimo długów i potencjalnej straty drużyny tak na prawdę mamy czas do końca marca, żeby to uratować.

Trzeba poskładać jakikolwiek skład, żeby powalczyć o utrzymanie. Prawdopodobnie zostanie Imaz, Kort, Wojtkowski. Mateusz Lis przebąkiwał, że tak czy inaczej chciałby dograć sezon u nas, jak nie to jest Buchalik, jest kilku młodych chłopaków, być może zgłosi się ktoś jeszcze, żeby zagrać tą rundę w wiadomych okolicznościach.
Marzeniem byłoby, żeby Kuba nas wspomógł,ale oczywistym jest, że jego priorytet to repra i gra na poziomie, więc niestety na powrót Kuby na R22 szans nie widzę.
Trzeba się odciąć od TSu i wybrać ludzi, którzy przez te kilka miesięcy zrobią co w ich mocy, żeby kogoś znaleźć i spłacić te 12mln + to co dojdzie do końca marca, czyli spora kwota, ale jeśli zarząd zacznie w końcu działać transparentnie to jest to możliwe, być może pomoże miasto? Na już trzeba wyjaśnić sytuację z tymi pajacami z Noble i powołać zarząd SA.

To dzisiejsze zawieszenie licencji przez PZPN tak na prawdę nie zmienia nic(bo powinna być już zawieszona 22 grudnia po zmianie właściciela), ale uświadamia już dosłownie wszystkim, że jesteśmy głęboko w dupie. Myślę, że znajdzie się masa ludzi, którzy pomogą, w PZPN, w Ekstraklasie, nawet Leśny chce pomóc. Sytuacja jest do dupy, ale trzeba walczyć i wg mnie jest to do uratowania.

Nie mam wątpliwości, że gdyby odciąć się od obecnego TSu, powołać normalny zarząd i walczyć do końca ze Stolarem albo Sobolem za sterem, ludzie przyjdą tłumami na wiosnę na stadion, żeby pomóc jeśli tak będzie wyglądać sytuacja. WALCZYMY!!!
Nie mamy czasu do końca Marca. Mamy czas do trzeciego walkowera, więc jakoś środek lutego.

Co do Stolara i całej spółki to chciałbym ich widzieć do końca dnia i dłuzej w Wiśle, ale przy tej sytuacji to nie wiem czy by mi ich nie było zwyczajnie żal - obecnie każdy dzień w Wiśle to dla wszystkiich zaangazowanych kilka miesiecy życia w plecy i gwarantowany wysyp siwych włosów
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

tomaso napisał(a):Wyświetl post
wiem ze nie temat ale zapytam : ilu członków Socios to byli/obecni członkowie SKWK które również tak wspaniale się przysłużyło do obecnej sytuacji klubu ?
A jakie to ma znaczenie?! Żadne. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo to jest głupota, większość osób z C i ludzi którzy są/byli członkami SKWK jest ofiarami tej sytuacji.
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

[QUOTE=cinekw;1527764]

Prawdopodobnie zostanie Imaz, Kort, Wojtkowski. Mateusz Lis przebąkiwał, że tak czy inaczej chciałby dograć sezon u nas, jak nie to jest Buchalik, jest kilku młodych chłopaków, być może zgłosi się ktoś jeszcze, żeby zagrać tą rundę w wiadomych okolicznościach.

Trzeba się odciąć od TSu i wybrać ludzi, którzy przez te kilka miesięcy zrobią co w ich mocy, żeby kogoś znaleźć i spłacić te 12mln + to co dojdzie do końca marca.

Imaz ma rodzinę w Barcelonie i raczej nie zostanie za free tutaj.
To najtrudniejsze aby odciąć się od TS.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 03.01.2019, 17:48
nie mamy już czasu do końca marca bo zawiesili nam licencje
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.01.2019, 17:50
Kim chcecie grać w lutym jak nie wiadomo czyja jest SA Idę o zakład, że nie TSu. Dawać umowę!
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 03.01.2019, 17:50
krysztal napisał(a):Wyświetl post
nie mamy już czasu do końca marca bo zawiesili nam licencje
Tavez napisał(a):Wyświetl post
Nie mamy czasu do końca Marca. Mamy czas do trzeciego walkowera, więc jakoś środek lutego.

Co do Stolara i całej spółki to chciałbym ich widzieć do końca dnia i dłuzej w Wiśle, ale przy tej sytuacji to nie wiem czy by mi ich nie było zwyczajnie żal - obecnie każdy dzień w Wiśle to dla wszystkiich zaangazowanych kilka miesiecy życia w plecy i gwarantowany wysyp siwych włosów
No i co z tego? Zawieszenie licencji to nie koniec świata, to oczywista kolej rzeczy przy zmianie właściciela, jeszcze w taki sposób... Trzeba ogarnąć ten burdel i powołać zarząd do SA i bez problemu ta licencja wróci.

Nikomu nie jest na rękę upadek Wisły. PZPN, miasto, szczególnie Ekstraklasa będą walczyć o utrzymania Wisły przy życiu co najmniej do końca sezonu. Szczególnie dla Ekstraklasy to byłaby tragedia.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 03.01.2019, 17:51
Naprawde, przypierdalanie sie do Socios w tym momencie to jest jakis zart.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.01.2019, 17:52
Czas jest do 23 lutego. Wtedy jest 3 kolejka po przerwie.
3 walkower dla Wisły = degradacja do 2 ligii.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 03.01.2019, 17:53
@cinekw Nikomu nie jest na reke aby Wisla upadla. Zgoda ale z 1 wyjatkiem.

Widac sporo wyciagnietych pomocnych rak, moze pod pewnymi warunkami moze byc ich nawet wiecej.

Wracajac do wyjatku: TS siedzi jak ....y i patrzy, zachowuje sie jakby oni wlasnie mieli najbardziej wyjebane.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 03.01.2019, 17:54
cinekw napisał(a):Wyświetl post
No i co z tego? Zawieszenie licencji to nie koniec świata, to oczywista kolej rzeczy przy zmianie właściciela, jeszcze w taki sposób... Trzeba ogarnąć ten burdel i powołać zarząd do SA i bez problemu ta licencja wróci.

Nikomu nie jest na rękę upadek Wisły. PZPN, miasto, szczególnie Ekstraklasa będą walczyć o utrzymania Wisły przy życiu co najmniej do końca sezonu. Szczególnie dla Ekstraklasy to byłaby tragedia.
Pisałeś, że mamy czas do końca marca - nie mamy czasu do końca marca bo po 3 walkowerach lecimy dwie ligi w dół. Mamy czas do połowy lutego żeby się z całości wyplątać na tyle, żeby przekonać PZPN
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 03.01.2019, 17:55
Czas na uratowanie Ekstraklasy to byl ale w lipcu gdy mielismy szopke ze stadionem. Dzisiaj walczymy o ratunek klubu a z Ekstraklasa juz sie pozegnalismy.
Odpowiedz cytując
monkey
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 03.01.2019, 17:55
Ale dożyłem czasów k....a !!! Kibice Wisły mówią że spadek do IV ligi to dobre rozwiązanie ?! To przecież ostateczność i proszę nie rozważajmy na razie najgorszej opcji. Na rozliczenia z zarządem,pseudo dziennikarzami SKWK itd przyjdzie czas to nie ucieknie . Teraz trza ratować co się da . Myślę że rozwiązanie to natychmiastowe podanie się całego zarządu do dymisji ,wybór nowego. Przedstawiciel Miasta ,PZPN,Socjos ew inne propozycje .Ktoś z kim wierzyciele i sponsorzy mogą normalnie negocjować bez obaw o kłamstwa ,mataczenie i oszustwa . Tylko tutaj mamy mały margines czasu.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 03.01.2019, 17:56
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Czas jest do 23 lutego. Wtedy jest 3 kolejka po przerwie.
3 walkower dla Wisły = degradacja do 2 ligii.
Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dostajemy walkowery jeśli klub zacznie teraz być transparentny. Wierzę w Rafała Wisłockiego. Jeśli tylko nie zrobi się problem z unieważnieniem tej umowy z Noble i ci panowie znikną na zawsze to PZPN odwiesi licencję po wytłumaczeniu sytuacji.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 03.01.2019, 17:57
Tavez napisał(a):Wyświetl post

Tak na rozluźnienie to Stolarczykowi siwe włosy nie grożą . Jeżeli zostanie zyska szacunek większości kibiców Wisły, być może i innych klubów. Jednak tym nie opłaci rachunków. Oczywiście, że chciałbym go widzieć dalej w Wiśle, ale bądźmy realistami. Udowodnił swoją wartość jako trener i pewnie znajdzie inny klub czy to w Ekstraklasie czy I lidze.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
bevierek
Member

Od: 09.2010

Stary 03.01.2019, 17:59
@serek.c trzeba przeprowadzić lustrację obecnych i tych, którzy aplikują o przyjęcie... znowu mam deja vu. Jest jakiś psychiatra na forum?
Odpowiedz cytując
dzidek1983
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 03.01.2019, 18:00
Żaden nowy inwestor nie będzie gadał z żadną organizacja kibicowska Wisły, nie ważne która, z prostego powodu. Żadna obecnie nie jest nikomu do niczego potrzebna, a dodatkowo żadna nie jest godna zaufania. Jedni umoczeni a drudzy świeży i w sumie nie wiadomo kto to. Pisanie że kibice powinni mieć miejsce w radzie nadzorczej czy co gorsza jakiś procent udziałów na tym etapie jest conajmniej działaniem na niekorzyść tej operacji.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 03.01.2019, 18:00
Pamietacie jak Kiko powiedzial ze Sarapata nie ma pojecia jak zarzadzac klubem? Wkurzylem sie wtedy na niego ze jakis no-name z Hiszpani tak szczeka a okazalo sie ze facet dokladnie ja rozszyfrowal.
Odpowiedz cytując
rutek
Member

Od: 04.2004

Stary 03.01.2019, 18:04
Człowiek naprawdę wierzył, że po wtopie z Meresiem, przejęcie Wisły przez TS jest najlepszym z doraźnych rozwiązań, potem ucieszyła mnie wiadomość, że MS - pochodząca z mojej rodzinnej Kalwarii zostanie prezesem. Człowiek jednak jest nawiny. Na ten moment widzę tylko dwa wyjścia - nowy inwestor, albo upadłość S.A.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 03.01.2019, 18:08
Wszedzię informuja, ze Wolfsburg napisał na swojej stronie, ze Kuba jest w ojczyznie gdzie dolaczy do nowego klubu. I oczywiscie badzmy powazni - to nie chodzi o Wisle. Ale wiedzac jakie sa możliwości w Polsce jesli chodzi o kluby, to tylko czekac na info, ktore nas juz kompletnie rozwalcuje, ze bedzie grał w Legii albo Lechu z Nawałka.
Odpowiedz cytując
Tarasunio28
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 03.01.2019, 18:11
stawiam że jak Wisła ogłosi upadłość to prosta droga dla Błaszczykowskiego do Lecha
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 03.01.2019, 18:17
InQ napisał(a):Wyświetl post
Płacimy zaległości + straty poniesione przez piłkarza (tj. pełna pensja za czas dopóki nie podpisze nowego kontraktu, oraz w przypadku niższej nowej pensji płacimy różnicę -> tylko nie wiem jak wygląda to w kwestii tak długich kontraktów)
Żadnej pełnej pensji dopóki nie podpisze nowego kontrakt się nie wypłaca. Arsenić może być pół roku bez klubu, a potem podpisze kontrakt który zagwarantuje mu w sumie wyższe zarobki przez 3 lata niż zarobił by przez 3,5 w Wiśle i wtedy nie należy mu się odszkodowanie od Wisły.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 03.01.2019, 18:17
Błaszczykowski nie będzie czekał bo on chce się do rundy przygotowywać więc to już pozamiatane
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 03.01.2019, 18:19
Kur#% a moglo byc takie pieknie, taka pake mielismy cala jesien. Kto wie jaki by wynik osiagneli gdyby im placono. Teraz doszedłby Kuba, co nie dość, że byłoby bomba atomowa marketingu, to jeszcze mysle, ze podniosłoby poziom sportowy. Mogło być tak pięknie.

Ja pier#$%, obyście do końca waszych dni nie zaznali spokoju grabarze Wisły.
Odpowiedz cytując
abcabc
Senior Member

Od: 02.2014

Stary 03.01.2019, 18:22
monkey napisał(a):Wyświetl post
Ale dożyłem czasów k....a !!! Kibice Wisły mówią że spadek do IV ligi to dobre rozwiązanie ?! To przecież ostateczność i proszę nie rozważajmy na razie najgorszej opcji.
No i to są ci sami, którzy bronili się rękami i nogami przed tymi od Stecherta, którzy chcieli kupić Wisłę. 40 mln za samo kupno było im mało. Sarapata nie miałaby okazji do machlojek (była wręcz spanikowana: "Nie oddam! Ma chore koleżanki z LGBT"). A "Zielaki", "Miśki" i inne Wykolejewicze nie miałyby zabawki.
Mieli taką postawę: tylko my, a po nas choćby piąta liga.

Ale niektórzy przyznają się teraz, że od razu mieli ochotę na ogłoszenie bankructwa i spadek Wisły na piątoligowe boiska. To takie skryte marzenie było.
Żadnego inwestora nie chcieli za żadne skarby. Od razu bankructwo i wymarzone pastwiska. Natychmiastowy spadek byłby idealny dla nich.
Ale czy takich ludzi można nazwać kibicami Wisły? Piesek TS, to niekoniecznie kibic Wisły. Nie mówię już o takich, którzy twierdzą, że Jadczak miał rację, chcąc upadku Wisły.

A taki "wolfy", który oszczekiwał każdego, kto skrytykował TS albo proponował walkę o puchary, teraz otwarcie mówi, że od początku chciał do piątej ligi.

Ja się niczemu już nie dziwię.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 03.01.2019, 18:25
abcabc napisał(a):Wyświetl post
No i to są ci sami, którzy bronili się rękami i nogami przed tymi od Stecherta, którzy chcieli kupić Wisłę. 40 mln za samo kupno było im mało. Sarapata nie miałaby okazji do machlojek (była wręcz spanikowana: "Nie oddam! Ma chore koleżanki z LGBT"). A "Zielaki", "Miśki" i inne Wykolejewicze nie miałyby zabawki.
Mieli taką postawę: tylko my, a po nas choćby piąta liga.

Ale niektórzy przyznają się teraz, że od razu mieli ochotę na ogłoszenie bankructwa i spadek Wisły na piątoligowe boiska. To takie skryte marzenie było.
Żadnego inwestora nie chcieli za żadne skarby. Od razu bankructwo i wymarzone pastwiska. Natychmiastowy spadek byłby idealny dla nich.
Ale czy takich ludzi można nazwać kibicami Wisły? Piesek TS, to niekoniecznie kibic Wisły. Nie mówię już o takich, którzy twierdzą, że Jadczak miał rację, chcąc upadku Wisły.

A taki "wolfy", który oszczekiwał każdego, kto skrytykował TS albo proponował walkę o puchary, teraz otwarcie mówi, że od początku chciał do piątej ligi.

Ja się niczemu już nie dziwię.
Dodaj jeszcze, że wolfiemy było przykro, że się jad sączy na forum

Wisła to my dla nich ma inne znaczenie, tacy ludzie naprawdę sądzą, że są Wisłą, a co ich obchodzi IV liga czy ekstraklapa. Ważne, żeby było kumacie i delfiny na płocie.
Odpowiedz cytując
preseant
Junior Member

Od: 04.2006

Stary 03.01.2019, 18:27
Kuba nie pójdzie do żadnego Lecha, ani innego klubu w PL. On chciał tylko do Wisły. Teraz albo MLS albo Austria albo inny klub z Niemiec. Płakać się chce.
Odpowiedz cytując
dzidek1983
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 03.01.2019, 18:32
Kuba pójdzie tam gdzie będzie duża szansa na 1 skład. Inaczej by się nie ruszał z Niemiec, bo chce jeszcze grać w reprezentacji.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 03.01.2019, 18:32
Upadłość zawsze możemy ogłosić. Myślę, że warto powalczyć tak jak radzi Boniek. Za wszelką cenę dograć ten sezon do końca i szukać właściciela dopóki sezon się nie skończy. Może uda się reaktywować Kwietnia i spółkę? Jak nie znajdziemy to wiadomo, że już nic nie da się zrobić i zaczynamy od 4 ligi. Pierwszą decyzją powinno być sprzedanie Imaza, Wojtkowskiego i każdego, kto jest spłacony. Będzie chociaż trochę grosza żeby zapłacić innym i jakkolwiek się utrzymać.

I nie twierdzę, ze taki pomysł ma duże szanse na powodzenie, ale zgłaszając teraz upadłość nic nie zyskamy.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 03.01.2019, 18:35
Na tych co moglismy zarobic, TO NIESTETY STRACILISMY LUB JUTRO STRACIMY. Na Arseniciu, Kolarze i Haliloviciu juz nie zarobiny. Jutro 2 pozostalych rozwiaze kontrakty. Arsenica zal jak chooj...bardziej niz tą licencję
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów