The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.03.2020, 21:14
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Ale niebiezpieczenstwo skrocenia sezonu nie jest w zadnym wypadku duze... dopoki nie stanie sie kataklizm w stylu - zawodnik albo czlonek sztabu ktorejs z druzyn bedzie zarazony - sezon bedzie bez problemu dograny do konca, tylko niestety pewnie bez publicznosci.

Dodajmy tez, ze nie sadze zeby u nas ta "epidemia" przybrala taki obrot i rozmiary jak we Wloszech, gdzie sytuacja dzieje sie naprawde powazna...
Skomentuje to tak. Dzisiaj minister zdrowia Niemiec powiedział w ichniejszej tv że prawdopodobnie zachoruje 2/3 ich spoleczenstwa jeśli nie zrobią wszystkiego aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa.

Dalej sądzisz że niebezpieczeństwo nie jest duże?
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 11.03.2020, 07:47
Wow, 2/3 społeczeństwa Niemiec zachoruje...czyli 66%.

Ja tylko chciałem przypomnieć, że w Chinach gdzie wirus zaatakował najmocniej, od listopada do dnia dzisiejszego zachorowalo 80 tys osób z populacji 1.4 miliarda, czyli jakieś 0.005% chińskiego społeczeństwa. Wyzdrowiało już 65 tys osób...

No, ale może w Niemczech będzie 1000000x gorzej...
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 11.03.2020, 08:36
Ważne jest to ze po wyzdrowieniu możesz znów bez problemów zachorować. Organizm nie uodparnia się na to. Więc moze to się bardzo długo wlec
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 11.03.2020, 08:41
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Ja tylko chciałem przypomnieć, że w Chinach gdzie wirus zaatakował najmocniej, od listopada do dnia dzisiejszego zachorowalo 80 tys osób z populacji 1.4 miliarda, czyli jakieś 0.005% chińskiego społeczeństwa. Wyzdrowiało już 65 tys osób...

Serio? weź pod uwagę same prowincje w Chinach i odnieś do gęstości zaludnienia... Pomijam fakt, że oficjalne informacje o zachorowaniach i zgonach są pewnie mocno zaniżone.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 11.03.2020, 08:41

No jeżeli Niemcy będą tak "poważnie" podchodzili do sprawy jak teraz to nie zdziwi mnie, że sytuacja tam będzie dużo gorsza niż w Chinach. Nie ma co śmieszkować. W momencie niecałych tysiąca potwierdzonych zakażeń Chiny zaczynały budować szpital, a Niemcy rozgrywają mecz przy pełnych trybunach.

Ponadto to są słowa Angeli Merkel, więc chyba na czymś opiera swoje słowa.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 11.03.2020, 09:18
Ja natürlich.... w końcu to Angela Merkel....pffff
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 11.03.2020, 09:52
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Skomentuje to tak. Dzisiaj minister zdrowia Niemiec powiedział w ichniejszej tv że prawdopodobnie zachoruje 2/3 ich spoleczenstwa jeśli nie zrobią wszystkiego aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa.
Ten minister powiedział, że 2/3 społeczeństwa może być zakażone.
Zakażenie wirusem nie powoduje jeszcze żadnej choroby, ale może być jej przyczyną.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 11.03.2020, 09:55
W tym filmiku jest wiele faktów dot. Koronawirusa.
Polecam
https://youtu.be/zFvsYoKL5C8
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 11.03.2020, 21:34
Czy nazwa tematu będzie zmieniona na "koronawirus - zabawa statystyką"?
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 12.03.2020, 09:55

A czy Niemcy, czy jakikolwiek inny kraj zachodni może pozwolić sobie na izolację 60 milionów ludzi? Nie. Dlatego Chiny teraz dobrze na tym wychodzą.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 12.03.2020, 12:30
Cytat:
Ekstraklasa, 1 liga i 2 liga grają dalej, ale... Co się stanie, jeśli terminy nie zostaną dotrzymane? Za wiążące zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce

http://www.90minut.pl/news/303/news3...rozgrywek.html
Decyzja PZPNu bez sensu, przegrywamy dwa mecze, Korona wygrywa dwa, nagle ogłaszają koniec grania i tym sposobem spadamy z Ekstraklasy.

Co ten Boniek wymyślił ....a...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 12.03.2020 o godz. 12:36.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 12.03.2020, 13:11
a jaka ma być ? jesli okaze sie ze to koniec grania ?

uznac sezon za nieodbyty czy jak ?

wyglada na to że punkcik w Gliwicach da nam utrzymanie
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 12.03.2020, 13:31
Powiększyć lige i tyle nikt nie spada.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 12.03.2020, 13:36
Nie dojdzie do tego. Na pewno nie w ciągu 2 tyg. Bardziej prawdopodobne że zakończą po 30 kolejkach rundy.zasadniczej. Liga Włoska gra dalej a skala zakarxeń niewspółmierna, gra liga mistrzów, w Anglii grają dalej z publicznością. To jest 22 ludzi którzy spotykają się na murawie, anulowanie meczów w trakcie sezonu byłoby kpiną. Jakoś ludzie mogą jeździć komunikacją, stać w biedronce w 50 osobowej kolejce, jeść w knajpie, pracować, a 22 młodym zdrowym gością zabronią biegania po trawie? Paranoja
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 12.03.2020, 14:31
wszystko jest możliwe , przed chwilą zakonczyli PŚ w skokach narciarskich , w połowie RAW AIR
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 12.03.2020, 15:37
będą grać dopóki któryś zawodnik nie zachoruje.. bo później nie ma jak
ważne, żeby wygrać w Gliwicach, wtedy może uda się awansować o 2 pozycje, wtedy jeśli sezon zostanie zakończony to 700 tys zl wiecej wg tabelii
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 12.03.2020, 16:44
Kluby chcą grać i to chyba rozsądne(spadki, awanse, europejskie puchary, mistrzostwo). Minimalizujemy możliwości wirusa przy pustych trybunach. Wariant włoski raczej nas nie czeka, a jeśli już to dopiero za 2-3 tyg. Trzeba wykorzystać ten czas, bo przypuszczam że potem to i pół roku bez piłki jest możliwe, więc kiedy sezon skończyć i kiedy zacząć nowy?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 12.03.2020, 17:23
Trudno mi się wypowiadać, co należałoby zrobić i jak rozwiązać problem.

Na pewno bezpieczeństwo piłkarzy, pracowników klubu, dziennikarzy, kibiców i ich rodzin jest więcej warte niż chwila przyjemności z oglądania, jak 22 dorosłych mężczyzn biega po trawie za piłką.

Ale te oczywiście obłudne i prowokacyjne teksty kibiców Cracovii o potrzebie zakończenia sezonu z punktacją wg stanu na koniec rundy ("przełkniemy utratę medalu, wszystko dla ludzkiego zdrowia") to już nie żenada, ale zwyczajna podłość.

Niezależnie od tego, jak poważna jest sytuacja z tym wirusem, w zbiorowej świadomości funkcjonuje jako poważna i daje świetne tło dla oceny wszystkich tych (działaczy, polityków, dziennikarzy, nawet współpracowników czy sąsiadów), co do których mieliśmy wątpliwości.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 12.03.2020, 18:07
dość wygodna jest tutaj ta sytuacja z esa37 , bo mozna latwo i sprawiedliwie zakonczyc po tych 30 kolejkach
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 12.03.2020, 18:13
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.03.2020, 21:39
Skoro już o wirusie.
Proponuję zobaczyć
to: https://youtu.be/1UDGIePu-nY
oraz ten wywiad z prof Gutem:
https://t.co/179HEcwh2T?amp=1
https://t.co/W9e66256rk?amp=1
https://t.co/9HtLja9D0G?amp=1
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów