The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.03.2013, 16:56
huberix napisał(a):Wyświetl post
Lain Ramsay jest dobry . Australijczyk, alternatywa dla Meliksona. Nie mam więcej pomysłów na razie bo Wisłą kasy nei ma, ale dziwi mnie jedno, tak trudno znaleźć napastnika który dużo strzela Albo nie dałoby sie wypożyczyc na sezon piłkarza z Niemiec, lub Anglii Chodzi oczywiście o jakiegoś bardzo młodego którego klub chce wypożyczyć by sie gdzieś ograł. Ten przyjdzie do ligi Polskiej bo będzie wiedział jaka ta liga jest i że łatwo w niej zostać gwiazdą jak się umie przyjmować piłkę i podawać.
Myślisz że tak łatwo zostać gwiazdą w Polsce? Gdyby tak było to właśnie dużo ludzi z umiejętnościami by przyjeżdżało żeby się wypromować a dlaczego tego nie robią? Bo w Polskiej lidze jeszcze łatwiej zostać szrotem z zagranicy niż gwiazdą... A co pomyślą sobie w takim Hanowerze jeśli ich zawodnik zagra w 20 spotkaniach w Polsce i strzeli 3 gole? Że się nie nadaję i co najwyżej może liczyć na kolejne wypożyczenie...
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 17.03.2013, 13:44
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Myślisz że tak łatwo zostać gwiazdą w Polsce? Gdyby tak było to właśnie dużo ludzi z umiejętnościami by przyjeżdżało żeby się wypromować a dlaczego tego nie robią? Bo w Polskiej lidze jeszcze łatwiej zostać szrotem z zagranicy niż gwiazdą... A co pomyślą sobie w takim Hanowerze jeśli ich zawodnik zagra w 20 spotkaniach w Polsce i strzeli 3 gole? Że się nie nadaję i co najwyżej może liczyć na kolejne wypożyczenie...
Masz rację,ale mimo to Polskie kluby powinny walczyć o takich zawodników i zachcęcać ich do gry naszej lidze. A gdyby któremuś się udało to by się zaczęli wszyscy pchać drzwiami i oknami . Przepraszam, nie pomyślałem tak o tym.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.03.2013, 08:38
coś mi sie wydaje ,że po sezonie powitamy z powrotem na Reymonta Pawła Brożka
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 18.03.2013, 09:04
AS82 napisał(a):Wyświetl post
coś mi sie wydaje ,że po sezonie powitamy z powrotem na Reymonta Pawła Brożka
Oby nie ... Powinniśmy poszukać kogoś młodszego , ambitniejszego któremu będzie chciało się biegać a nie tylko stać, machać rękami i mówić , że napastnik jest przede wszystkim od strzelania bramek ...
Odpowiedz cytując
sovinho_02
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 18.03.2013, 16:04
Wiem że dopiero początek rundy wiosennej ale w kontekście następnej Bednarz i spółka powinni zająć się wyszukaniem lewego obrońcy. Wiadomo że po sezonie odejdzie Jaliens który tam gra awaryjnie, Bunoza to stoper, a Burliga od biedy prawy obrońca ale napewno nie lewy.
Lewa obrona to najbardziej paląca kwestia, na pozostałych tragedii nie ma, bo jeśli nie znajdziemy dobrego bramkarza możemy przedłużyć kontrakt z Sergiejem a i Radek Sobolewski wraca do dawnej formy więc DP też nie potrzebujemy.
Po sezonie kończą się umowy:
Pareice,Bieszczadowi, Kamińskiemu,Jaliensowi, Czekajowi, Urydze, Sobolewskiemu, Ilievowi, Kosowskiemu, Sarkiemu,Brudowi, Sikorskiemu.
Sens jest przedłużać z Pareiką, Sobolem i Urygą
dwóch młodych bramkarzy: ciężko stwierdzić nie widziałem ich w grze
Nie wiem czy jest sens przedłużać umowę z Czekajem który w tej rundzie zagrał pół meczu i już kontuzja.
Co do pozostałej grupy (Jaliens, Iliev, Kosa, Sarki,Brud, Sikorski) nie mam wątpliwości że trzeba ich pożegnać.
A teraz wzmocnienia:
Lewy obrońca ( z PL to Pazio, Oleksy i Lisowski z Korony)
Jeśli Serigiej przedłuży umowę to na bramce mamy spokój, jeśli nie to niewiele nas będzie kosztował Zubas z Bełchatowa.
W razie końca kariery Sobola na DP warto ściągnąć Piątka z Polonii.
Dodatkowo przydałby się Mateusz Mak i Paweł Brożek.
Z wypożycznenia wraca Nalepa.
W tej sytuacji kadra wyglądałaby tak :
BR:Miśkiewicz, Pareiko (Zubas)
OB: Jovanovic, Burliga, Głowacki, Chavez, Bunoza, Nalepa, Uryga, Pazio
PO: Małecki, Wilk, Sobolewski ( Piątek), Chrapek, Garguła, Szewczyk, Mak, Stolarski
NA: Genkov, Brożek, Boguski
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.03.2013, 18:23
Z zespolu Pogoni ciekawym zawodnikiem jest Pietruszka szybki obrońca z dobrą techniką u nas takiego nie ma.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 18.03.2013, 21:14
Jacek podobno go sondował to pół forum się śmiało z tego.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 18.03.2013, 21:16
Pietruszka to ma śmieszne nazwisko ale piłkarsko tak źle nie było.zaskoczyła mnie jego szybkość,myślałem ze wolniejszy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.03.2013, 21:18
29 lat ma co prawda już Pietruszka ale Stolarczyk miał rok więcej jak przyszedł na Reymonta z Pogoni
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.03.2013 o godz. 03:44.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 18.03.2013, 21:28
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Oby nie ... Powinniśmy poszukać kogoś młodszego , ambitniejszego któremu będzie chciało się biegać a nie tylko stać, machać rękami i mówić , że napastnik jest przede wszystkim od strzelania bramek ...

Napastnik nie jest od strzelania bramek, tylko od nie machania rekami, fakt.

Sikorski nie macha rekami i nic nie strzela, Brozek machal rekami i sporo strzelil..
... niech sobie nawet pierdnie, i 30 minut macha rekami ,byle strzelal, bo od tego jest napastnk.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 18.03.2013 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.03.2013, 22:39
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
PO: Małecki, Wilk, Sobolewski ( Piątek), Chrapek, Garguła, Szewczyk, Mak, Stolarski
I zobacz, Małecki to jedyny "pomocnik" w tej grupie który potrafi wygrać pojedynek 1:1. Skrzydłowych *(dynamicznych i młodych skrzydłowych) potrzebujemy na gwałt.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 19.03.2013, 13:46
@sovinho_02
Nie zapominaj, że Sobolewski już ma swoje lata, ale gdyby udało się np Piątka ściągnąc mógłby byc uzupełnieniem pierwszego składu.
Czekaj, jak dla mnie mógłby zostac, bajecznych oczekiwań finansowych miec nie będzie raczej, a myślę że z czasem się poprawi.
Sarki tu jest ciężki temat, gośc zagrał parę minut na podstawie których nie można za dużo powiedziec. Myślę. że skoro Burliga zaczyna mecze od 1 minuty jako skrzydłowy, to wielkim ryzykiem nie byłoby w jego miejscu wystawienie kilka razy Selera.
Lewy obrońca to koniecznośc na tą chwilę i mam nadzieję, że już nikt nie wspomni o Bunozie na tej pozycji.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 19.03.2013, 20:52
borys napisał(a):Wyświetl post
2013: Pareiko, Bieszczad, Jaliens, Czekaj, Uryga, Sarki, Sobolewski, Iliev, Kosowski, Sikorski
Pareiko - można zaproponować przedłużenie kontraktu (jeśli nie on, to kto? come back Pawełek?). Pareiko jest jedną z 2, może 3 możliwych opcji na tą pozycję.
Bieszczad - nawet jak zostanie na dłużej i tak nie ma szans na grę
Jaliens - pozwolić odejść, ale tylko jak w zamian przyjdzie porządny LO - tylko nie takiej klasy jak Frederiksen (bo będzie zamienił stryjek siekierkę na kijek).
Czekaj - przedłużyć kontrakt
Uryga - wypożyczyć
Sarki - nie wiele jeszcze pokazał, ale widać że to typ Paulisty, może być warty przedłużenia kontraktu
Iliev, Sobolewski i Kosowski - tu nie mam zdania, choć przy obecnej sytuacji, jeśli nie ma szans na porządne transfery w ich miejsce, to chętnie bym ich widział jeszcze na kolejne pół roku-rok w klubie
Sikorski - definitywnie out
Odpowiedz cytując
foxtrot_green
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 19.03.2013, 21:53
Moim zdaniem Miśkiewicz powinien się ogrywać w lidze lub w Pucharze Polski. W katastrofalnym meczu w Lubinie pokazał, że jest dobrym bramkarzem. Gdyby nie on przegralibyśmy znacznie wyżej.
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 20.03.2013, 08:44
Ludzie na jakim Wy świecie żyjecie ? Choćby Pareiko zagrał nagle rundę życia, a Bieszczad z Kamińskim czarowali by na treningach, to i tak cała trójka po sezonie odejdzie. Myślicie, że Jacuś odpuściłby sobie swoją ulubioną zabawę w szukaniu bramkarza ?
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 20.03.2013, 09:02
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Pareiko - można zaproponować przedłużenie kontraktu (jeśli nie on, to kto? come back Pawełek?). Pareiko jest jedną z 2, może 3 możliwych opcji na tą pozycję.
Bieszczad - nawet jak zostanie na dłużej i tak nie ma szans na grę
Jaliens - pozwolić odejść, ale tylko jak w zamian przyjdzie porządny LO - tylko nie takiej klasy jak Frederiksen (bo będzie zamienił stryjek siekierkę na kijek).
Czekaj - przedłużyć kontrakt
Uryga - wypożyczyć
Sarki - nie wiele jeszcze pokazał, ale widać że to typ Paulisty, może być warty przedłużenia kontraktu
Iliev, Sobolewski i Kosowski - tu nie mam zdania, choć przy obecnej sytuacji, jeśli nie ma szans na porządne transfery w ich miejsce, to chętnie bym ich widział jeszcze na kolejne pół roku-rok w klubie
Sikorski - definitywnie out
Pobawię się razem z Tobą jeśli pozwolisz.
Pareiko (?) - decyzja zależy od tego co pokaże wiosną, ile trzeba zapłacić za kolejny rok i ew. kto zamiast (jeśli Misiek to trochę słabo...)
Bieszczad - kompletnie nie wiem co umie i jaki ma potencjał, jeśli jest dziadem to wiadomo...
Sikorski, Iliev, Jaliens - out
Czekaj, Uryga - albo stawiać na nich albo wypożyczyć, ale do klubu extraklasy i z zastrzeżeniem żeby koniecznie grali.
Kosa i Sobol - chciałbym, żeby pokazali wiosną poziom upoważniający do przedłużenia na rok. Ponadto uważam, że powrót Kosy i jak dotąd lepsza postawa drużyny mają ze sobą coś wspólnego. Tj. serce i amulet Wisły, szkoda że sportowo już na ostatniej prostej.
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 20.03.2013, 10:54
a i ja dodam coś od siebie...

Iliev już zapowiedział że po tym sezonie kończy karierę więc tutaj sprawa jasna...
Jeśli chodzi o Czekaja to nigdy go nie "lubiłem" zawsze jak grał to obawiałem się że w jakimś z jego popisowych wejść do drugiej linii na główkę dostanie czerwoną kartkę... Nie wiem jak Nalepa się prezentuje, ale mam nadzieje że lepiej niż Czekaj, którego trzeba albo wypożyczyć albo pożegnać.
Pareiko, Sobolowi i Kosie zaproponować stała umowę o pracę jako grający trenerzy... oczywiście drużyn juniorskich... normalnie trenują, a jak nie są przewidziany do gry, albo mają wolny dzień od treningów żeby się zregenerowali to idą trenować młodych.
O ewentualnych transferach (wiem...nierealne) do klubu to dałem już swoje propozycje jakiś czas temu...
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Stary 20.03.2013, 12:50
mistico napisał(a):Wyświetl post
Ludzie na jakim Wy świecie żyjecie ? Choćby Pareiko zagrał nagle rundę życia, a Bieszczad z Kamińskim czarowali by na treningach, to i tak cała trójka po sezonie odejdzie. Myślicie, że Jacuś odpuściłby sobie swoją ulubioną zabawę w szukaniu bramkarza ?
obawiam się, że możesz mieć rację
Odpowiedz cytując
foxtrot_green
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 20.03.2013, 13:02
arti napisał(a):Wyświetl post
Pareiko (?) - decyzja zależy od tego co pokaże wiosną, ile trzeba zapłacić za kolejny rok i ew. kto zamiast (jeśli Misiek to trochę słabo...)
Bieszczad - kompletnie nie wiem co umie i jaki ma potencjał, jeśli jest dziadem to wiadomo...
Co do Bieszczada zgoda - póki co to taki zapchajdziura ze względu na kontuzję Koconia. Ale co wiesz o Miśkiewiczu?
Oglądałem nieszczęsny mecz z Zagłębiem, oraz sparingi, w których grał. Moim zdaniem nie porusza się tak nieporadnie jak dezerter Jovanić. Miśkiewicz i Jovanić to jak Mr. Wolfe z Pulp Fiction i Jaś Fasola...
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 20.03.2013, 13:22
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
Co do Bieszczada zgoda - póki co to taki zapchajdziura ze względu na kontuzję Koconia. Ale co wiesz o Miśkiewiczu?
Oglądałem nieszczęsny mecz z Zagłębiem, oraz sparingi, w których grał. Moim zdaniem nie porusza się tak nieporadnie jak dezerter Jovanić. Miśkiewicz i Jovanić to jak Mr. Wolfe z Pulp Fiction i Jaś Fasola...
Chciałbym, żeby Wisła miała bramkarza co najmniej na poziomie Pareiki z wiosny 2011. Czy Miśkiewicz takim będzie? Mam duże wątpliwości i tyle.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 20.03.2013, 19:37
utalentowani 15 latkowie w Polsce
http://www.90minut.pl/news/207/news2...wie-Malym.html

może warto pomysleć o przyszłości panie Bednarz ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.03.2013 o godz. 19:41.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 20.03.2013, 20:22
Ja to bym chciał klasowego trenera bramkarzy który potrafiłby wyłapać chłopaków z talentem.
Przypomnijcie sobie, kto i w jakiej formie stał w bramce Wisły zaraz przed przyjściem Sergieja no i jeszcze jeden drobiazg, trenerem bramkarzy był wtedy Grzegorz który przestał nim być bo skrócili mu nazwisko.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 20.03.2013, 20:30
Od tego czasu Siergiej gra coraz gorzej.
Ciekaw jestem co będzie z Garguła i Genkovem, a bardziej zastanawia Bułgar, nawet gdyby strzelił te 6-8 goli to i tak kokosów na nim nie zarobimy, sęk w tym że przy zaufaniu trenera i dobrym skrzydłowym może te 13-15 bramek na sezon strzelić. Jeśli już się go pozbyć to kupić jakiegoś młodszego z podobnymi warunkami fizycznymi bo sam piłkarz aż tak zły nie był jak się popatrzy ma wynalazki typu Beto czy Christov
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 20.03.2013, 21:18
Christov, o kurde, już zapomniałem że u nas coś takiego było. Genkova uważam akurat za jednego z lepszych napastników w erze Cupiała. Wiadomo, że nie może się równać z Żurawskim, Frankowskim, Brożkiem i Kuźbą, ale patrząc na Betony i inne Radovanovicie to mógłbym go zaliczyć do pierwszej 10. napastników
Odpowiedz cytując
Skawua
Member

Od: 02.2009

Stary 21.03.2013, 13:19
Jeżeli chodzi o brmkarzy to ostatnio dużą furorę robi Emilijus Zubas z Bełchatowa,co wiecej dzisiaj pojawiła się informacja że powolano go na mecz towarzyski Litwy z Albanią.Myślę że Wisła powinna uważnie obserwować 23-latka bo na koniec sezonu może się okazać że zakup tego zawodnika będzie bardzo dobrym posunięciem,tym bardziej że GKS będzie miał spore trudności z utrzymaniem się w lidze.
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 21.03.2013, 14:11
Skawua napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli chodzi o brmkarzy to ostatnio dużą furorę robi Emilijus Zubas z Bełchatowa,co wiecej dzisiaj pojawiła się informacja że powolano go na mecz towarzyski Litwy z Albanią.Myślę że Wisła powinna uważnie obserwować 23-latka bo na koniec sezonu może się okazać że zakup tego zawodnika będzie bardzo dobrym posunięciem,tym bardziej że GKS będzie miał spore trudności z utrzymaniem się w lidze.
Zubas jest tylko wypozyczony. Fragment wywiadu z Mikulenasem, który jest jego menago:
"W razie kolejnego transferu, łotewska Daugawa, z której Zubas jest wypożyczony, na pewno będzie chciała za niego jakieś pieniądze."
rrr
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 21.03.2013, 14:18
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Zubas jest tylko wypozyczony. Fragment wywiadu z Mikulenasem, który jest jego menago:
"W razie kolejnego transferu, łotewska Daugawa, z której Zubas jest wypożyczony, na pewno będzie chciała za niego jakieś pieniądze."
Raczej stosunkowo nieduże pieniądze, warto podkreślić.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 21.03.2013, 14:55
Zubasa powołali już do pierwszej Reprezentacji Litwy to i cena pewnie sporo wzrosła
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

myśle że jednak z Siergiejem jeszcze na rok kontrakt podpiszą i to bedzie numer jeden w bramce na sezon 2013-14.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.03.2013 o godz. 15:00.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Stary 22.03.2013, 00:16
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Christov, o kurde, już zapomniałem że u nas coś takiego było. Genkova uważam akurat za jednego z lepszych napastników w erze Cupiała. Wiadomo, że nie może się równać z Żurawskim, Frankowskim, Brożkiem i Kuźbą, ale patrząc na Betony i inne Radovanovicie to mógłbym go zaliczyć do pierwszej 10. napastników
Zgoda, ale mówimy o Genkovie tym z jego początków w Wiśle. Zobaczcie sobie mecze z roku kalendarzowego 2011 - nie ten Genkov co teraz, wtedy był bardzo szybki i każdym wejściem stwarzał groźną sytuację bramkową. A ostatnią jesienią Genkov to był cień tego dawnego Genkova.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 22.03.2013, 07:11
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Zgoda, ale mówimy o Genkovie tym z jego początków w Wiśle. Zobaczcie sobie mecze z roku kalendarzowego 2011 - nie ten Genkov co teraz, wtedy był bardzo szybki i każdym wejściem stwarzał groźną sytuację bramkową. A ostatnią jesienią Genkov to był cień tego dawnego Genkova.
Też pewnie fakt, że najchętniej by się go z Wisły pozbyto ze względu na duży kontrakt i nową "miotłę Bednarza" nie ułatwia mu zadania. Specyficzny to napastnik ale bądź co bądź dla obecnej Wisły przydatny.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów