The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.02.2020, 09:13. [XXIV kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 29-02-2020, 15:00

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 27.02.2020, 10:06
Popraw herb w grafice
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.02.2020, 10:15
fajna kolejka.
Gdybyśmy wygrali, a:
- Górnik przegrał lub zremisował z Pogonią
- Raków przegrał z Piastem
- Lubin przegrał ze Ślaskiem
- Jagiellonia przegra z Lechem

to kręcimy się w okolicy 10 miejsca i mamy tylko 3 pkt straty do Wisły Płock - 8 miejsce
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
kasiarz
Member

Od: 09.2006

Stary 27.02.2020, 10:41
Przy naszym zwycięstwie sytuacja 2 , a w przypadku remisu w Gdyni 3 zespołów stanie się nieciekawa.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 27.02.2020, 11:43
Fajnie gdybyś jeszcze wrzucał grafikę z formą zespołów za ostatnie spotkania.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
armani199
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 27.02.2020, 11:53
Ciekawe czy ten mecz wogóle odbedzie się z publicznością. Bo jak koronowirus wyskoczy zza krzaka to wojewoda zamknie stadion dla publiki
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 27.02.2020, 14:09
Swoja droga bilety rzeczywiście słabiutko idą, ciekawe dlaczego, czyżby janusze szykowali portfele na mecze z lechem i legia, a jakiś orlen płock ich nie interesował? ja myślałem ze frekwencja będzie przynajmniej taka jak na koronę, a na razie mega lipa.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 27.02.2020, 17:55
Po pierwszym prawdziwym meczu o utrzymanie - wygranym, czas na mecz o marzenia. Jesli wygramy to spotkanie przestane sie martwic o utrzymanie, a bedzie mozna (przynajmniej do wtorku) marzyc o pierwszej 8.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 27.02.2020, 20:18
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Swoja droga bilety rzeczywiście słabiutko idą, ciekawe dlaczego, czyżby janusze szykowali portfele na mecze z lechem i legia, a jakiś orlen płock ich nie interesował? ja myślałem ze frekwencja będzie przynajmniej taka jak na koronę, a na razie mega lipa.
Powód jest prosty, "Janusze" jak ich nazywasz nie będą chodzić na mecz co tydzień, tym bardziej że perspektywie miesiąca rozegramy przy Reymonta 4 spotkania. To sporo, zresztą widać że najgorzej się rozchodzą bilety na E.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 27.02.2020, 22:19
Raczej obstawiam przechujową godzinę rozgrywania meczu w sobotę - ja np. będę dopiero w drodze z pracy, więc pozostaje mi chyba tylko weszlo.fm i nasłuchiwanie.... :f Wolałbym bardziej wiślackie źródło, ale to chyba jedyna radiostacja, która relacjonuje...

A ostatnio coś się uwzięli na te nasze mecze we wczesnych godzinach popołudniowych, osobiście mi to zupełnie nie odpowiada. Już tysiąc razy wolałem te zawszone poniedziałkowe wieczory
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.02.2020 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 27.02.2020, 22:40
Też obstawiam, że chodzi tu o stosunkowo wczesną godzine 15 w sobotę. Pewnie zakręcimy się ok 15-16k sprzedanych biletów.

Co do samego meczu, wygrać spokojnie i nie myśleć nawet o pierwszej 8. Bo później mamy maraton meczów właśnie z drużynami top8, które mogą nasze aspiracje bardzo boleśnie zweryfikować.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 28.02.2020, 10:01
Kolejny mecz z cyklu "o sześć punktów". Chyba już tak w tym sezonie będzie do końca. Wykorzystać atut własnego boiska i dobrą passę a powinno być dobrze. Bardzo jestem ciekaw wyborów personalnych trenera. Środek obrony już z Hebertem i kto w przodzie?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 28.02.2020, 10:18
Ale się w was pazerność odzywa, oby piłkarze byli bardziej rozważni.Na razie bliżej nam do strefy spadkowej niż do pierwszej ósemki.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 28.02.2020, 10:21
Kolejny mecz o życie. Trzeba wygrać. Jeśli wygramy będzie można na większym spokoju przygotować się do maratonu ciężkich meczy z derbami na czele.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 28.02.2020, 15:54
Powiedziałbym, że raczej pogoda (zimno) i lekka panika przed wirusem
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Lonia
Member

Od: 08.2018

Stary 29.02.2020, 06:22
Tym co tak ochoczo liczą ile straty możemy mieć po tym meczu do górnej ósemki.
Najpierw wygrajmy z Płockiem,a nawet jesli wygramy to zwycięstwo świni z ekipą Moskala jest równie prawdopodobne i przewaga nad miejscem spadkowym wciąż będzie wynosić 2pkt,a kolejne mecze łatwe nie będą.
Odpowiedz cytując
wisolka
Junior Member

Od: 02.2020

Stary 29.02.2020, 08:48
Ja przed naszym meczem mam jednak sporo wątpliwości. Nie sądzę, że możemy uważać się za faworyta potyczki, z kimkolwiek w lidze. Tak patrze na kursy w Totolotku, a tam 1.78 na naszych. Wiadomo, chciałbym zwycięstwa, ale tak obiektywnie, to w ogóle nie zdziwię się jak będzie remis. Kiedy my ostatnio mieliśmy podział punktów w lidze? To już długa seria, 15 spotkań bez remisu Porażka też wchodzi w grę.
Zobaczymy, jak będzie. Mam nadzieje, że, mimo wszystko moja pesymistyczna wizja nie spełni się
Ostatnio edytowane przez wisolka : 29.02.2020 o godz. 08:55.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 29.02.2020, 09:00
Moim okiem to skład:
Buchalik - Sadlok, Hebert, Klemenz, Niepsuj - Basha - Wojtkowski, Savicević, Żukow, Błaszczykowski - Brożek

Myślę, ze dzisiaj Brożek wraca do 11-stki, jednak mają na uwadze że jest po kontuzji to powinien zagrać pierwsze 45 minut a drugie Buksa. Co do młodzieżowca to pewniak Wojtkowski na lewym skrzydle, na środek obrony wydaje się, że wróci Hebert do duetu z Klemenzem. Szczególnie musi się pilnować Niepsuj zeby niczego nie dostać ob pauza na derby to samobójstwo przy urazie Burligi!
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 29.02.2020, 10:51
A ja jestem praktycznie pewien, że na ŚO zobaczymy Klemenz-Janicki + Wojtkowski wróci do składu za Maka + w ataku Tupta/Buksa.. Brożek wejdzie na ostatnie 20 minut, żeby mieć przetarcie przed derbami
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 29.02.2020, 11:35
zakladajac ze wynik dobry dl nas- to fajnie by bylo zobaczyc ze 20 minut Pawla i Olka razem w ataku - Pawel na koncowke musi wejsc - a we wtorek od 1 minuty
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 29.02.2020, 12:05
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
zakladajac ze wynik dobry dl nas- to fajnie by bylo zobaczyc ze 20 minut Pawla i Olka razem w ataku - Pawel na koncowke musi wejsc - a we wtorek od 1 minuty
Nordina Boukhariego od pierwszej minuty też. Trzeba szybko go zakontraktować na umowę zlecenie
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 29.02.2020, 12:36
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Nordina Boukhariego od pierwszej minuty też. Trzeba szybko go zakontraktować na umowę zlecenie

na derby w auschwitz-kauflanau bedzie jak znalazł
Odpowiedz cytując
goodbay
Member

Od: 09.2017

Stary 29.02.2020, 16:03
szkoda punktow, ale ,mysle ze na chwile skonczy sie .......enie na sb o pucharach,czasami ten dzisiejszy mecz przypominal mi Wisłe za Kiko Ramireza , strzelamy bramke i sie cofamy..no .... poszly sie punkty jebac , ale moze nadrobimy to we wtorek
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 29.02.2020, 16:06
Dlaczego trener nie wpuścił Wasilewskiego zamiast Boguskiego...

Może Hebert pomógłby w końcówce?

Boli jak cholera strata tych dwóch punktów. Naprawdę szkoda, bo zabrakło tak niewiele.... sekund.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 29.02.2020 o godz. 16:09.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.02.2020, 16:10
Mega zabraklo kogos z przodu kto by choc na chwile pilke przetrzymal. Caly czas strata w okoliach srodka pola. TO musialo tak sie skonczyc.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 29.02.2020, 16:12
Wiem ze powinnismy w naszej sytuacji wygrac taki mecz ale z drugiej strony moze nam to wyjsc na dobre. Strata pkt w ost minucie powoduje frustracje i wkur***nie i teraz najblizszy mecz za 3 dni to derby, idealny mecz na wejscie na pelnym w....ie. Sodowka nie uderzy do glowy a jeszcze ciezsza praca bo sa dalej niz blizej patrzac na najblizszy terminarz
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.02.2020, 16:12
goodbay napisał(a):Wyświetl post
szkoda punktow, ale ,mysle ze na chwile skonczy sie .......enie na sb o pucharach,czasami ten dzisiejszy mecz przypominal mi Wisłe za Kiko Ramireza , strzelamy bramke i sie cofamy..no .... poszly sie punkty jebac , ale moze nadrobimy to we wtorek
O jakich pucharach ? Zagralismy pierwszy mecz z TOP8 - oby teraz nie bylo 4 x w plecy.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 29.02.2020, 16:20
Kubeł zimnej wody.
Liczę, że w kolejnych 4 meczach zdobędziemy chociaż 6 pkt
Odpowiedz cytując
goodbay
Member

Od: 09.2017

Stary 29.02.2020, 16:22
mialem tu na mysli tych ktorzy az tak cieszyli sie ze swinia ograła rakow , a jutro gdy swinia np wygra z łksem zrownamy sie punktami:(
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 29.02.2020, 16:24
I to my mamy masakryczny terminarz do konca.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów