The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.03.2020, 16:35
Ihmo Trio jest w stanie pozbyć sie tej flagi w ciągu kilku chwil
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.03.2020, 16:53
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Ihmo Trio jest w stanie pozbyć sie tej flagi w ciągu kilku chwil
Jako właściciele klubu są w stanie to zrobić, oczywiście przy wojnie na sektorze, bojkocie najwierniejszych etc., ale myślę że Wisła ma szansę zastąpić patolę normalnymi ludźmi, albo przynajmniej radzić sobie bez nich przy dobrym zarządzaniu. Nie jest to tak proste jak Ci się wydaje, ale szansa jest.

Tyle, że właścicielem klubu jest TS i dopóki ta wylęgarnia patologi będzie miała na cokolwiek wpływ zgaduję że i szmata i Ci co ją wywieszają są nie do ruszenia. Co więcej, oni każdy konflikt wykorzystają próbując coś ugrać.

To że TS ciągnie SA na dno nie jest dpecjalnie odkrywcze.
master17 napisał(a):Wyświetl post
Były takie osoby i nawet prowadziło, to do wewnętrznych konfliktów w ekipie
O ja .......ę, były zdania odrębne. Bardzo ich pobili?

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak infantylne jest wszystko co piszesz na temat "ekipy". Nikogo spoza ich kręgu to nie obchodzi, większość osób chciałaby ich widzieć poza stadionem, poza Wisłą. Serio wierzysz w ich miłość do Wisły, że mają jakiekolwiek zasady poza nie "sypaniem" współprzestępców?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.03.2020 o godz. 17:04.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Stary 09.03.2020, 17:03
Jaka byl zawsze argument kumatych? " Wisła to my, a tak w ogóle to Kuba też był w skwk".Gdyby np. zrobić krotki spot, w którym właśnie Kuba z Kmiecikiem i innym Glowackim potepiaja WSH*, wyrazili swoje zażenowania, ze te osoby mieniące się kibicami rozjebaly klub. W dodatku skończyli przewrotnym okrzykiem :Wisła to my! To myślę ze nawet serce C pekloby zupełnie.

* Nie mylić czasem z UW
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.03.2020, 17:07
Jaka byl zawsze argument kumatych? " Wisła to my, a tak w ogóle to Kuba też był w skwk".Gdyby np. zrobić krotki spot, w którym właśnie Kuba z Kmiecikiem i innym Glowackim potepiaja WSH*, wyrazili swoje zażenowania, ze te osoby mieniące się kibicami rozjebaly klub. W dodatku skończyli przewrotnym okrzykiem :Wisła to my! To myślę ze nawet serce C pekloby zupełnie.

* Nie mylić czasem z UW
Tu nie chodzi o argumenty, uczucia czy przyzwoitość tylko pieniądze. Jeżeli wierzysz że przestępcy porzucą swój proceder bo Kuba i Głowa pogrożą im palcem - nie wiem co Ci mam napisać?

Wyproszenie ich i ich szmaty ze stadionu oznacza wojnę. Z nimi, TS i wszystkimi patolami w innych klubach. To co piszesz jest głupie. Problemu który narastał kilkanaście lat nie rozwiążesz szybko i bezboleśnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.03.2020 o godz. 17:12.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 09.03.2020, 17:19
Dokładnie to jest jak rak, szybko wykryty zostaje usunięty i po krzyku. Niestety u nas był/jest rak dobrze rozwinięty z przerzutami.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Stary 09.03.2020, 17:19
Tak tylko ta dawniej wojna była razem z kibicami przeciwko Władzom. Teraz co? Ilu jest sharkow którym zależy na tej fladze? 50? 100?serio to nie jest wielka organizacja
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 09.03.2020, 17:20
Zmieniając temat na koronowirusa dzisiaj wojewoda małopolski postraszył, żeby mecze prewencyjnie grać bez udziału publiczności, tylko mam kilka pytań z tym związanych:

Kto nam zwróci przychód z dnia meczowego z Legią Warszawa, który wyniesie więcej niż milion złotych?

Można wszystko zamknąć, ale my nie jesteśmy Raków Częstochowa czy Zagłębie Lubin, gdzie na mecze przychodzi garstka widzów tylko komplet byłby pewny.

Co z wynajmem stadionu, gdzie musimy miastu z góry za jeden mecz płacić 123 tys. zł?

Musimy jeszcze spłacać stare długi, płacić na bieżąco zawodnikom pensje tylko z czego?
Jedna głupia decyzja mocno utrudni finansowanie klubu i zachwieje budżetem w którym klub uwzględnił wpływy z tego meczu i następnych.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 09.03.2020 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 09.03.2020, 17:23
To może przyśpiewka zainicjowana z D:
"Zdejmij tą szmatę
hej C3 zdejmij tą szmatę.
Zdejmij tą szmatę,
hej C3 zdejmij tą szmatę..."
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 09.03.2020, 17:26
No i na tyle stac D czy inne sektory.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.03.2020, 17:29
Tak tylko ta dawniej wojna była razem z kibicami przeciwko Władzom. Teraz co? Ilu jest sharkow którym zależy na tej fladze? 50? 100?serio to nie jest wielka organizacja
Jest ich dość żeby wymusić na reszcie sektora uległość. Czyli sporo. I nie mają nic do stracenia, bo dla większości to jedyne (poza więzieniem) miejsce gdzie coś znaczą. Liczę że to możliwe, ale proste?

@ciacho - i co? Zdjęli?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 09.03.2020, 17:39
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No i na tyle stac D czy inne sektory.
A co? Sugerujesz aby "D czy inne sektory" zrobiły desant na C i usunęły flagę czy o co Ci chodzi?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 09.03.2020, 17:44
Ja nic nie sugeruje. Pisze tylko, ze inne sektory maja gowno do gadania czy to sie komus podoba czy nie. W ogole czy kiedykolwiek, gdziekolwiek, w jakimkolwiek polskim klubie poradzono sobie z takim "problemem" Wydaje mi sie, ze nie.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.03.2020, 17:47
ciacho napisał(a):Wyświetl post
A co? Sugerujesz aby "D czy inne sektory" zrobiły desant na C i usunęły flagę czy o co Ci chodzi?
Chodziło mu (chyba) o to co i mnie, że próba zawstydzenia WSH jest równie skuteczna jak zwalczanie terroryzmu poprzez malowanie kredkami po asfalcie.
Ja nie mówię że to źle, to super że nie mają oparcia w innych sektorach, ale to niczego nie zmienia.

@wieśniak - czasy się zmieniają. Legia teraz i 20 lat temu to dwa inne światy. Już teraz patole są dls wielu klubów nie najwierniejszymi kibicami a wrzodem na dupie i źródłem nieustannych strat, podobnie wyjazdy najchętniej by zlikwidowano. W Wiśle sytuacja jest o wiele bardziej nabrzmiała, bo nasza patola zniszczyła klub, więc nie mogą się nawet tytułować najwierniejszymi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.03.2020 o godz. 17:53.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 09.03.2020, 17:51
A czy ja twierdzę inaczej? Rzuciłem żartobliwy pomysł, a wy próbujecie na poważnie z nim polemizować, co najmniej jakbym podał przepis na wyrzucenie WSH z trybun.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 09.03.2020, 18:09
Przecież nie tak dawno był u Nas pomysł weryfikacji fan. Pamiętacie? Jaki był kwik na forum i tt że cenzura itp? Pojazd po Królewskim, że sam fany uszyje?
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 09.03.2020, 19:35
Obidziński dzisiaj w weszlo fm powiedział, że straty Wisły będą liczone w milionach złotych jeżeli mecze odbędą się bez udziału publiczności.

"Straty są wymierne i policzalne, liczone w milionach złotych".
Ostatnio edytowane przez Cycu : 09.03.2020 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 09.03.2020, 20:11
Wolfy Tobie by nagranie pokazano z pewnego spotkania, to i tak byś nie uwierzył, ale to Twoja sprawa.
Przeprosiłeś już ludzi ?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.03.2020, 20:26
master17 napisał(a):Wyświetl post
Wolfy Tobie by nagranie pokazano z pewnego spotkania, to i tak byś nie uwierzył, ale to Twoja sprawa.
Przeprosiłeś już ludzi ?
Policja nagrała, czy teraz już sami siebie nagrywają, żeby w razie współpracy z Policją mieć dowody? I te pewne spotkanie skończyło się ustaleniami że szmata tak, PDW jak najbardziej? No i najważniejsze pytanie - co z tego?

To że sobie usrałeś że mam jeszcze kogoś przepraszać nie znaczy że tak będzie.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 09.03.2020, 21:07
Myślę że jakby ta flaga tak strasznie przeszkadzała Królewskiemu czy prezesowi to by nie wisiała . Skoro Mosty Nowak ( sponsor) daje kasę UW to widać ta flaga też im jakos bardzo nie przeszkadza. Zatem dywagowanie na forum o wieszaniu bądź zrywaniu flagi jest bez sensu.
Prawdziwy problem to rozgrywanie meczów bez kibiców ...
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 09.03.2020, 21:14
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Obidziński dzisiaj w weszlo fm powiedział, że straty Wisły będą liczone w milionach złotych jeżeli mecze odbędą się bez udziału publiczności.

Kurna, jak nie idzie to nie idzie. Mysle ze trzeba bedzie pomyslec o jakiejs zrzutce na internecie.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 09.03.2020, 22:57
Cytat:
Ja nic nie sugeruje. Pisze tylko, ze inne sektory maja gowno do gadania czy to sie komus podoba czy nie. W ogole czy kiedykolwiek, gdziekolwiek, w jakimkolwiek polskim klubie poradzono sobie z takim "problemem" Wydaje mi sie, ze nie.
Dokładnie to samo gówno do gadania ma obecnie WSH i sektor C... Piękne czasy się skończyły, już kto mial się obudzić to się obudził i po tym co wykręciło WSH nikt normalny im nie wierzy. Przy okazji oberwalo się kazdej innej organizacji.
Efekt jest taki, że młyn musi siedziec cicho bo jak coś burknie to reszta stadionu i władze klubu go oleją i tyle będzie z kolejnej próby 'Wisła to my" itd
To jebanie ludzi na kasę, ta szybka zmiana zgód w 2016 roku, rozwalenie klubu WSH z Sarapata i Dukatem. Tego się tyle zebrało, że tylko tępe glowy tam zostały i nadal stoją pod flagą WSH.
Tylko problem jest taki, że z tych 2-4 tys malolatów kasy wiele nie będzie więc tam się sielanka już skończyła.
Nie widzę szans w najbliższej dekadzie aby WSH czy inna bojówka (w razie przekształcenia) choćby pierdła na Wiśle. Może jak pewne pokolenie pójdzie w cień i na trybuny wejdą kolejne rzesze małolatów to dadzą się oni kiedyś zrobić w chuja jak nasze pokolenie. Póki co to WSH nie ma prawa glosu, może sobie istnieć i tam siać swoją propagande na C, ale nie dalej, kase dostaje Socios i SA, ale już jakies większe zbiórki dla UW, o kolejnym zbieraniu "na murale, pomniki, muzeum i mega oprawę" to panowie od narkobiznesu mogą zapomnieć.
Generalnie wszystko było fajnie i jakaś tam korelacja klubu nawet z bandytami nie byłaby zła, takie życie po prostu, takie czasy, ale jak się dostało palec a chciało rekę, no to jednak nie wypalilo takie coś. Przesadzili panowie i szybko zebrali żniwo, tracąc wpływy, honor, rozjebując się na siebie i wolność, idąc za kraty.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 09.03.2020, 23:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
I tak powinni zrobić. A praw do nazwy i herbu ewentualnie dochodzić w sądzie.
Myślę, że ze znakiem słownym można powalczyć przed UP. Ze znakiem graficznym może być problem.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Najwyżej herb będzie taki jak od 97 roku. Mnie to nie przeszkadza...
Zaraz się pewnie na mnie rzuci stado prawilniaków, ale jeśli los klubu ma zależeć od praw do herbu, to może warto nieco odpuścić, może za x lat uda się wrócić do najprostszej białej gwiazdy. W okresie przejściowym można używać herbu z 97, można też opracować coś innego, co w jeszcze większym stopniu będzie przypominać oryginalny herb.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
większość osób chciałaby ich widzieć poza stadionem, poza Wisłą.
Ja to bym wolał w ogóle nie mieć w kraju przestępców i mentalnej patologii. Możliwie na świecie. Ale ok, zacznijmy od Wisły.

wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ale to nie oznacza, że problemu nie ma.

Zmieniając temat na koronowirusa dzisiaj wojewoda małopolski postraszył, żeby mecze prewencyjnie grać bez udziału publiczności, tylko mam kilka pytań z tym związanych:

Kto nam zwróci przychód z dnia meczowego z Legią Warszawa, który wyniesie więcej niż milion złotych?
Obawiam się, że nikt, bo niby i z jakiej racji. Problem jest potężny, zwłaszcza dla Wisły i dobrze by było, aby PZPN czy Ekstraklasa jakoś to rozwiązały. Mecze w TV są spoko, ale spadek wpływów - zwłaszcza przy konieczności wniesienia opłaty za stadiony miejskie - to katastrofa.

Pomyśl, jakie są straty w branży hotelarskiej we Włoszech czy Hiszpanii albo linii lotniczych. I (chyba? poprawcie mnie, jeśli ktoś coś słyszał) nikt im nic nie zwraca, raczej się mówi o państwowych, nisko oprocentowanych kredytach.

Na pewno zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Walka z tym wirusem została na świecie zlekceważona i źle poprowadzona, jesteśmy spóźnieni. Oczywiście nie chodzi tylko o imprezy masowe, ale nawet i małe spotkania, gdzie ludzie bezmyślnie wychodzą z domu, źle się czując i wiedząc, że mogą zarażać. Przecież kaszlących idiotów można spotkać nawet na siłowni. Jeszcze rozumiem, że do pracy musi iść, więc idzie. Ale na siłownię? Nie jesteśmy na tego wirusa gotowi jako państwo i jako społeczeństwo.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.03.2020, 06:55
true123456
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Stary 10.03.2020, 07:06

Biednemu to zawsze wiatr w oczy i coś jeszcze. Serio, ja już nie wiem czy ktoś nas zaczarował? Rzucił urok? Non stop pod górkę. Kiedy już powoli widać światło w tunelu to jakieś s....ysyństwo z Chin się przypałętało.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 10.03.2020, 07:32
Wisła nadal powinna sprzedawać swoje bilety na mecze domowe, ale w formacie "kolekcjonerskie" (bez uprawnienia wejścia na mecz). Zmniejszyłoby to straty, a myślę że wiele osób skusiłoby się na taką pomoc dla klubu.
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 10.03.2020, 08:15
to samo pomyślałem już pare tyg temu. Jarek dajesz!
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 10.03.2020, 08:47
Myślę, że odpowiednio nagłośniona akcja mogłaby się sprawdzić

Pierwszy pełny stadion "wirtualnie"
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 10.03.2020, 09:32
no można by to było zrobić coś takiego jak kiedyś https://ai360.pl/projekty/wisla/ wtedy chyba nawet można było wkleić nawet zdjęcie na wykupionym miejscu
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 10.03.2020, 09:46
Ile płaciła Garbarnia za wynajem jednej trybuny? 16k ? My nie wynajmiemy żadnej, tylko płytę boiska. Miasto powinno nam obniżyć kwotę najmu, jeśli tego nie zrobi, mamy ogromny problem :/
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.03.2020, 09:55
Do odwołania bez publiczności: https://www.facebook.com/15284903173...9562281594885/

Trzeba dogadać się z miastem odnośnie ceny wynajmu i uruchomić akcję biletów kolekcjonerskich, jak ktoś powyżej sugerował. Mam nadzieję, że nikt nie pomyśli nawet o żądaniu zwrotu pieniędzy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów