The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.03.2020, 21:25
czaro napisał(a):Wyświetl post
Czy to jest ten przypadek, kiedy cytując, nie polemizujesz, tylko rozwijasz wątek? : )
Brawo. Będą z Ciebie ludzie
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 06.03.2020, 21:40
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Brawo. Będą z Ciebie ludzie
Przyszło mi to do głowy już w trakcie pisania płomiennej odpowiedzi xd
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.03.2020, 22:39
Wystarczająco dużo, żeby wywiesić, będącą symbolem zniszczenia własnego klubu, flagę rekina i sprawić, żeby nie zniknęła od razu.

Innymi słowy: nie wiem ile, ale wygląda na to, że za dużo. Mam nadzieję, że (o zgrozo) Misiek dokończy jedyną dobrą rzecz, jaką dla Wisły uczynił przez te kilkadziesiąt lat i doprowadzi do jeszcze większego ograniczenia tej liczby.
Pełna zgoda. Dodajmy szmaty z PDW i anty-Miśkowe. Przestępcy na C mają się bardzo dobrze. Pytanie czy tylko tam?

Póki co, TS śmieje się wszystkim w twarz, eksploatując nie tylko zarejestrowane jako "swoje" znaki, nie tylko "trudne do przyporządkowania do konkretnej sekcji" gadżety ogólne, ale wprowadzając do sprzedaży nawet gadżety wprost związane z działalnością SA, z sekcją piłkarską. Choćby dotyczące ostatnich derbów.

Nie wiem jakim cudem mam zakładać dobrą wiarę w takim działaniu? Mam uwierzyć, że po trwającej od ponad pół roku dyskusji na temat tego, kto ma mieć prawa do którego znaku towarowego i jak te prawa można eksploatować, zarząd TS nie zdążył się zorientować, że jednak dorobek stricte SA nie należy do TS i narusza w ten sposób cudze prawa?
Ja to rozumiem, Ty to rozumiesz, serek ni wuja. Do niedawno argumentem było "lol pokażcie mi tam gadżety czysto piłkarskie XD". Teraz argumentów brak, sprawdźcie jak TS odpowiedział na pytanie ile % pieniędzy z koszulki idzie do SA. Jawna prowokacja, granie na nosie, brak profesjonalizmu, chociaż to ostatnie brzmi śmiesznie w kontekście TS.
Moim zdaniem TS idzie na sprawienie żeby trio rzuciło tym wszystkim w ....u. Czy mają plan B? Nawet jeśli to żadnemu normalnemu kibicowi się on nie spodoba.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.03.2020 o godz. 22:48.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 07.03.2020, 08:21

takie heheszki przeciez
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 07.03.2020, 08:31
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post

takie heheszki przeciez
A, bo ze mnie taki buc bez poczucia humoru.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 07.03.2020, 11:43
Z ciekawości, dla członków socios:

https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10273

https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10272
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 08.03.2020, 12:10
W TSie po staremu:

https://twitter.com/SzJadczak/status...09370097627138

Według mnie to towarzystwo nigdy do końca się nie oczyści. Po prostu trzeba się z tym pogodzić. Ale trzeba nadal mocno naciskać żeby oddali klub we właściwe ręce, bo inaczej pójdziemy z TSem na samo dno...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 08.03.2020 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.03.2020, 12:50
Ja się zastanawiam i co chodzi Wislockiemu... Ktoś go prowadzi za rękę czy kiego chuja. To co on odwala to jest paranoja. Jara się golem Kolara, a o wygranych derbach nawet nie wspomni.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.03.2020, 14:52
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam i co chodzi Wislockiemu... Ktoś go prowadzi za rękę czy kiego chuja. To co on odwala to jest paranoja. Jara się golem Kolara, a o wygranych derbach nawet nie wspomni.
Widać że to osobista sprawa. Brutalna prawda jest taka że na prezesa Wisły to on się nie nadawał, czysto merytorycznie, ale widać liczył na więcej.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 08.03.2020, 16:32
No i Jadczak kolejny raz sprowadził na ziemię. Szanowne grono kumaterii na tt też mocno ściska poślady.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 08.03.2020, 18:01
Ale, jak ? Jadczak mówił, że WSH już nie ma, a teraz nagle są ?

To niech się chłop zdecyduje. Pewnie Pani Ela wieszała, bo wchodziła z nimi w szemrane interesy
Powód: poniżej
Ostatnio edytowane przez master17 : 08.03.2020 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 08.03.2020, 18:06
master17 napisał(a):Wyświetl post
Ale, jak ? Jadczak mówi, że WSH już nie ma, a teraz nagle są ?
No raczej są, jak flaga dalej wisi na stadionie na górze sektora C3

Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 08.03.2020, 18:18
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Jak jara się dalej Kolarem, i traci kontakt z bazą.....to trzeba zapytać czy odnalazły się zaświadczenia o niekaralności? czy koleżanki z L4 powracały? co słychać u panów "od reklamówek" którzy przechadzają się po budynkach TSu. Może to go obudzi....
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.03.2020, 19:03
A na co WY liczyliście? Przecież widac, że to wszystko to jest beton, tam w TSie nie ma jednej powaznej, konkretnej osoby, kogoś komu by można zaufać. I ten beton ma swoje interesy, ale nie ma kompetencji więc po pierwsze będzie o swoje interesy walczył na całego, a po drugie będzie popełniał błędy we wszystkim, jak na nieudaczników przystalo. Rozwiązania są tylko dwa, albo kompletne odciecie od TSu i wtedy nadzieja, budowa SA, marzenia, albo TS się nie chce odczepić w 100% (bierze wszystko na siebie lub oddaje tylko cześciowo to czego żąda trio) i to prowadzi w dłuższej lub bliższej perspektywie do kolejnych wojen, mataczen i problemów, czyli de facto w przyszlości wszystko .......nie.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.03.2020, 19:11
Czy nie można już przejąć Wisły SA od TS i wiedząc, że TS będzie robiło i tak pod górkę z prawami do nazwy i herbu wszcząć z TS spór sądowy o te prawa?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.03.2020, 20:09
przeciez TS jest wlascicielem i jak nie zechce to nie odda
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.03.2020, 20:26
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przeciez TS jest wlascicielem i jak nie zechce to nie odda
Przecież trio pożyczyło Wiśle pieniądze, niezwrócone.

Cytat:
W styczniu 2019 roku Błaszczykowski, Jażdżyński i Królewski udzielili tonącej w długach i zawieszonej na grę w ekstraklasie Wiśle SA pożyczki w wysokości 4 milionów złotych. W zamian przejęli od Towarzystwa Sportowego Wisła prawo do kierowania piłkarską spółką. W umowie pożyczkowej zawarto postanowienie, że TS Wisła ma rok na spłatę długu, a jeśli tego nie zrobi przed 31 grudnia 2019, wówczas akcje piłkarskiej Wisły może przejąć trio pożyczkodawców
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-noz...sa,996954.html
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 08.03.2020, 21:24
Skoro termin został przedłużony o rok, to - jeśli nie ma tam żadnych innych zastrzeżeń, których nie znamy - trio może przejąć akcje dopiero jeśli do końca roku SA/TS nie spłaci pożyczki.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.03.2020, 21:27
I tak powinni zrobić. A praw do nazwy i herbu ewentualnie dochodzić w sądzie. Próbując dogadywać się z aktualnymi władzami TS tylko uwiarygadniają towarzystwo, które omal nie doprowadziło do bankructwa. A spółkę sprzedało słupom.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 08.03.2020, 21:40
I w dodatku mamy szansę wygrać z tymi rekinami biznesu
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.03.2020, 21:44
Najwyżej herb będzie taki jak od 97 roku. Mnie to nie przeszkadza...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wisniaTSW666
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 08.03.2020, 21:56
Cycu napisał(a):Wyświetl post
No raczej są, jak flaga dalej wisi na stadionie na górze sektora C3

Wczoraj w superwizjerze padły słowa ze to hydra jedni odejdą przyjdą kolejni chociaż to i ja sam wiedzialem jedyne co to może teraz troche Sharksi podupadli na mocy ale czy jakoś bardzo to już nie wiem
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 08.03.2020, 22:23
wisniaTSW666 napisał(a):Wyświetl post
może teraz troche Sharksi podupadli na mocy ale czy jakoś bardzo to już nie wiem
Na pewno podupadli ale z pewnością nie na trybunach. Na trybunach WSH ma pełne poparcie a grupki co bardziej przegranych życiowo małolatów tylko czekają, żeby być nowym narybkiem.

Na trybunach nigdy nie było żadnego słowa potępienia dla złodziei, którzy okradali własny klub. Trybuny nigdy złego słowa o nich nie powiedzą - i to jest w sumie największa porażka Wisły. Można kocopoły z gniazda dla Błaszcza pierd***ić na jego urodziny ale tak naprawdę to on się tam liczy mniej niż zeszłoroczny śnieg.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 09.03.2020, 07:27
Piłkarska Wisła w rękach TS to będzie koniec, wielu kibiców po prostu wstrzyma finansowanie, nie mówiąc o sponsorach itd. Cierpliwość ludzka ma swoje granice nawet co do Wisły.

Bandyterką na stadionie powinno zająć się państwo, przecież to nie klub będzie latał po mieście łapiąc bandytów, złodziei i likwidując zorganizowane grupki przestępcze. Gdyby państwo wywiązywało się ze swoich obowiązków to flaga sharksów sama by znikła ze stadionu. Zbanowanie głupiej flagi przez klub to tylko tuszowanie problemu. Jedynie co może zrobić Wisła to starać się trzymać ich jak najdalej od siebie, od zarządzania, od swoich struktur (jak tam zaświadczenia o niekaralności w TS'ie?), od swoich pieniędzy.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 09.03.2020, 07:29
Nie prawda że nie było potępienia dla złodziei... jak sie misiek rozjebal to wtedy byla przyspiewka ze "najpierw klub swoj okradales..."
Bylo? Było ��
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.03.2020, 07:55
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie prawda że nie było potępienia dla złodziei... jak sie misiek rozjebal to wtedy byla przyspiewka ze "najpierw klub swoj okradales..."
Bylo? Było ��
Ale zanim zaczął ich sypać to było PDW
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 09.03.2020, 15:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że Misiek jako jedyny okradał, reszta czysta jak łza...

Słysząc z trybun (sam siedzę na E) jak na C pewnie ze 2-3 tys. ludzi jak banda młotków powtarza "najpierw klub swój okradałeś (...)" to straciłem nadzieję... Rozumiem, że kilka setek jeleni się może znaleźć, ale żeby cały sektor? Czy tam naprawdę nie było ludzi, którzy się zorientowali, że ktoś ich usiłuje ru***ć w d*** bez wazeliny?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 09.03.2020, 15:24
Były takie osoby i nawet prowadziło, to do wewnętrznych konfliktów w ekipie
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 09.03.2020, 15:38
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Bylo? Było ��
Tylko okradanie własnego klubu zaczęło być problemem dopiero jak chłop zaczął sypać.

Natura nie znosi pustki teraz rybki próbują swoich sił (niedokońca)młodzi będą próbowali pokazać, że są potrzebni, że bez chuliganki i handlowania narkotykami nie będzie się dało wejść na stadion. Więc ta szmata będzie tam wisieć regularnie. Gra idzie o spore pieniądze i wpływy, studenciaki dalej potrzebują magicznych proszków, a i rynek dochody. Ludzi łatwiej werbować i imię walki o klub itp. itd.

A to, że ludzie są na tyle głupi, że wystarczy, że morderca i dier narkotyków pomacha im flagą klubową przed nosem i poopowiada jak to umrze dla Wisły to już wynoszą go na ołtarze to już inna sprawa.

TS będzie robił wszystko do końca, aby sprawę utrudnić i przeszkadzać do samego końca Trio.

Ale tłumaczenie tego ma taki sam sens jak wcześniej tłumaczenie ludziom że miss piggy i skwk to fasada groźnych gangsterów.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Ajax : 09.03.2020 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 09.03.2020, 16:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo to w większości są zmanipulowane debile są więc czego oczekiwać?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów