The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.03.2020, 23:39
moim zdaniem : kazdy wynik jest mozliwy - Amika niezle gra ofensywnie- jej problem ze raczej u siebie niz na wyjezdzie - duzym ich plusem jest gra ofensywna - ale duzym minusem gra obrony i bramkarza ....u Nas jest podobnie ...ten mecz moze skonczyc sie kazdym wynikiem ...chodza sluchy ze Kuba moze nie zagrac ....to duzy cios ....i prosze o Olka od 1 minuty
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 07.03.2020, 23:47
Lonia napisał(a):
Ja tylko przypomnę,że amikorz nam w ostatnich latach wybitnie nie "leży".Nie licząc Stolarczykowego 5:2 to nie wygraliśmy z nimi żadnego pozostałego meczu w ostatnich 5 latach.

W przeciągu 5 lat to jeszcze w rundzie jesiennej sezonu 15/16 wygraliśmy u siebie 2:0. (01.08.2015 r.)
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 08.03.2020, 07:55
A ja wam powiem, ze widzac wyniki w tej kolejce, czyli wygrane Jagi, Plocka czy Gornika, oraz wielce prawdopodobny wpie*dol Pogoni z Rakowem i w dodatku, zeby za malo nie bylo, nasz terminarz, kompletnie zeszlo ze mnie cisnienie przed tym meczem.

Za tydzien Plock gra z Korona, Gornik z LKSem, a Jaga z beznadziejnymi parchami. Rakow poza dzisiejszym meczem ma jeszcze u siebie LKS i Zaglebie... Liga idzie na rekordowa ilosc punktow by dostac sie do gornej 8. Z tego co widze nawet jesli wygramy wszystko do konca to moze braknac. A to, ze wygramy kolejnych 5 meczow przy takim terminarzu, to juz wyzszy poziom hurraoptymizmu.

Spasc juz raczej nie spadniemy (no badzmy powazni, nie ma z kim juz tego przegrac, malo kto mogl przypuszczac ze w tym sezonie znajda sie az 3 az tak beznadziejne kluby) takze jedyne co, to mozna jeszcze sprobowac powalczyc o 4 mecze u siebie, ale paradoksalnie nie mozna za bardzo przesadzic z marszem w gore tabeli.

Optymalne jest miejsce 11 bo wtedy mamy 4 mecze u siebie i to z druzynami 16, 14, 12 i 13 takze najbardziej newralgiczne i kluczowy z 14 na wlasnym stadionie. Takze jade sobie spokojnie na ten mecz, ale bez wiekszej napinki na wynik.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 08.03.2020 o godz. 07:58.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.03.2020, 08:17
Biorąc pod uwagę, że jutro prawdopodobnie Korona wygra z ŁKS, to ten brak napinki na wynik trochę dziwaczny mi się wydaje. ;p

Zwycięstwo byłoby zajebiste, ale ewentualny punkcik też uszanuję.
Ostatnio edytowane przez masada : 08.03.2020 o godz. 08:20.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 08.03.2020, 08:26
Tylko zwycięstwo przedłuża nasze szanse na puchary
Odpowiedz cytując
majkelson777
Junior Member

Od: 12.2015

Stary 08.03.2020, 11:43
Jeśli kogoś nie będzie na stadionie to mecz do obejrzenia na TVP SPORT : )
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 08.03.2020, 15:57
Nie narzekam. Tydzien temu wzialbym 4 punkty z tych dwoch meczow z pocalowaniem reki i tak wlasnie jest.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 08.03.2020, 16:01
Dobry wynik,brawo chlopaki !
Odpowiedz cytując
goodbay
Member

Od: 09.2017

Stary 08.03.2020, 16:03
duzo niedokładnosci szczegolnie Bashy czy Vukana, ale ogolnie remis to bardzo dobry wynik, zwłaszcza ze przewaga nad swinią zwrosła do 6 pkt, jest dobrze oby tak dalej
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 08.03.2020, 16:12
Ważny punkt bo w drugiej połowie nie mieliśmy nic do powiedzenia a Amica miała że 3 setki. Ale gdyby Wojo w pierwszej połowie podwyższył na 2:0 przy sam na sam..
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.03.2020, 16:16
goodbay napisał(a):Wyświetl post
duzo niedokładnosci szczegolnie Bashy czy Vukana, ale ogolnie remis to bardzo dobry wynik, zwłaszcza ze przewaga nad swinią zwrosła do 6 pkt, jest dobrze oby tak dalej
Z przebiegu meczu to Lech stracił 2 punkty, zwłaszcza biorąc pod uwagę kontuzje. Co jest z tymi kontuzjami?

Wszyscy zagrali najlepiej jak umieli, ale szczególnie zaskoczył mnie Wójtkowski. Mecz z Cracovią to nie był przypadek, dzisiaj to był nasz moto napędowy.

Żukow to jest gracz z innej ligi i to widać momentami bardzo jak na dłoni. W pojedynkach z nim młodzi Lechici mieli przedsmak prawdziwej piłki do której aspirują.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.03.2020, 16:24
Jóźwiak zmarnował setke na 2-1 , wiec remis dla nas szczesliwy Martwia kontuzje...
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Stary 08.03.2020, 16:49
Wojo to przypadkiem po sezonie nie odchodzi do Leszka?. Zobaczymy jak jutro poradzi sobie Korona, jak przegrają to dzisiejszy nasz remis na +.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.03.2020, 16:53
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Wojo to przypadkiem po sezonie nie odchodzi do Leszka?. Zobaczymy jak jutro poradzi sobie Korona, jak przegrają to dzisiejszy nasz remis na +.
ŁKS nie spisywałbym na straty, ale bez względu na wszystko wycisnęliśmy maks z meczu z Lechem. Bałem się że będzie w czapę, bo Lech jest teraz najlepszą obok Legii drużyną, a po nim nie ma długo nic. Pogoń, Cracovia czy Śląsk to kilka poziomów niżej w kulturze gry.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.03.2020 o godz. 16:56.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.03.2020, 16:54
Z perspektywy całego spotkania bardzo cenny punkt, jakby Lech wygrał nikt by nie mógł mieć pretensji do naszych piłkarzy, bo wypluli dziś na boisku płuca.

Personalnie Lech był od nas po prostu lepszy, nasi dołożyli serducho i wyszło na remis.

[20/39]
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 08.03.2020, 17:06
Jak na to, że nie było Kuby to wynik jest OK.

Z Kubą można by było pokusić się o coś więcej, a tak to ten punkcik trzeba szanować, bo Lech miał więcej z gry niż my.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 08.03.2020, 17:11
Nie wiem co z Tupta, ale wygląda na to że zostaliśmy bez napastnika.. Buksa to na razie pół napastnika. Szkoda Turgemana jak cholera...

Co właściwie z Kuba?
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 08.03.2020, 17:17
Remis, wygląda na to, że szczęśliwy.
Szpital nas wykończy ;(
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 08.03.2020, 17:20
Tupta kolano więc pewnie koniec gry. Brozio ratuj
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 08.03.2020, 17:22
Jest jeszcze Brozek.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 08.03.2020, 17:32
Pocieszające, że do utrzymania potrzeba jeszcze tylko 11 punktów.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 08.03.2020, 17:33
Ile jeszcze Turgemana nie będzie? Już chyba powinien wrócić
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Stary 08.03.2020, 18:12
Skowronek mowil ze jezcze minimum 6 tygodni
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.03.2020, 18:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
ŁKS nie spisywałbym na straty, ale bez względu na wszystko wycisnęliśmy maks z meczu z Lechem. Bałem się że będzie w czapę, bo Lech jest teraz najlepszą obok Legii drużyną, a po nim nie ma długo nic. Pogoń, Cracovia czy Śląsk to kilka poziomów niżej w kulturze gry.

Tez mi sie wydaje ze robi sie straszna luka,bo na dzis nawet nie ma kto tej Legii gonić.Niby Kuchenki cos tam grają,ale nie przekonali mnie na dzis zeby walczyc z L o mistrza.

Dzis pierwsza połowa nasza,druga Amiki,remis sprawiedliwy.Szkoda tej setki Wojtkowskiego.No i bez Kuby jakos dalismy rade, wiadomo jak Kuba działa na zespół.
U nas Zukow jest na dzis bezcenny,ale reszta tez widac ze ten mecz poprpstu sobie wywalczyli,Klemenz na prawej super.
Generalnie uciekamy dołowi,i mamy ciagle szanse na grupe Mistrzowska,wiec i tak jest dobrze.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.03.2020 o godz. 18:29.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.03.2020, 18:44
Klemenz na prawej super ale w defensywie
Z przodu wartości dodanej nie wniósł żadnej a przy Bashy i Żukowie to jednak potrzeba ofensywniej grających bocznych obrońców
Mało naszych szło do przodu, Mak slabiutki
Z remisu trzeba byc zadowolonym bo mogło się skończyć gorzej
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 08.03.2020, 18:49
Czego dowiedziałem się po dzisiejszym meczu:

1. Zostało nam 5-6 meczów oglądania Żukowa na żywo.
2. Musimy poszukać kolejnego pitbulla do środka.
3. Dwóch napastników, którzy potrzebują utrzymać piłkę z przodu potrzebnych na wczoraj. Jak wylatuje Turgeman, to musi być drugi.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.03.2020, 19:08
Bardzo fajna gra Wisły.
Problem to brak siły w ataku.
Niby dochodzimy do pola karnego, niby stwarzamy sobie sytuacje, ale dużo z tego to kwestia przypadku i szczęścia.

Brak jakiegoś silnego drwala z przodu, który nie da się przepchnąć obrońcom, weźmie ich na plecy i strzeli.

Za mało też w tym wszystkim strzałów z dystansu, które jeśli nawet nie znajdą drogi do siatki, to stwarzają okazję do dobitki, lub sprawiają, że obrona rywala będzie musiała przesuwać się bardziej do przodu stwarzając możliwość wrzutek za kołnierz. (Tak zdobyliśmy gola).

Przy tym wszystkim osiągamy całkiem dobre wyniki i gra wygląda bardzo dobrze.

Szkoda błędu w obronie, po którym padła bramka dla amiki.

No i Buchal: fajna interwencja po wolnym, ale te babole przy wybijaniu piłki bez jej zatrzymania przyprawiają o palpitację. Nie mówiąc o braku wyjścia do centr.

Nasi trzej pomocnicy: Żukow, Basha i Savicevic to na dzisiaj najlepsza defensywna trójka w lidze. W każdym razie na tym głównie się skupiają. I pomyśleć, że Vukan miał być opcją na grę bardziej do przodu! A on jest jednym z lepszych defensywnych w lidze w tym momencie. Bramka tego nie zmienia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.03.2020, 19:47
caucus napisał(a):Wyświetl post
Czego dowiedziałem się po dzisiejszym meczu:

1. Zostało nam 5-6 meczów oglądania Żukowa na żywo.
Przeciez na rok podpisany z opcja na kolejny po stronie klubu... Myslisz,ze ktos da sensowny hajs wiedzac, ze zaraz konczy kontrakt?

Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 08.03.2020, 19:56
Jakie zaraz? Rok w piłce to dużo czasu, a pewnie wystarczy rzucić śmieszny milion euro.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.03.2020, 20:11
najgorszy na boisku niestety Maciek Sadlok i to pomimo tej "asysty" od której bardziej żenująca była chyba tylko ta Brożka w derbach na żydowni
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów