The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.03.2020, 22:38
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tych dwóch frajerskich punktów na własne życzenie z Płockiem, bo byłaby realna szansa na trzecie derby, ale nadzieja cały czas jest.
być może ten remis dał dzisiaj nam komplet
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.03.2020, 22:44
I statystyki meczu.. Co ciekawe Zukow tym razem przebiegll mniej niz sie wydawalo

Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.03.2020, 22:51
Radość nie do opisania !!!!!
Zwycięstwo w Derbach, Zwycięstwo na Kauflandzie - mina Probierza po meczu bezcenna !!
Nasi Piłkarze śpiewający na środku boiska "Kraków jest Nasz" - wśród płaczących starozakonnych - BEZCENNE !!!!
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 03.03.2020, 23:02
Wisła Pany. Kraków jest nasz.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 03.03.2020, 23:09
WISŁA PANY,Dziekuje za ten piekny mecz piłkarzom,piekne chwile.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.03.2020, 23:10
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
być może ten remis dał dzisiaj nam komplet
Dokładnie.
Widać było, że wyciągnięto wnioski z meczu z Płockiem.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member

Stary 03.03.2020, 23:17
Wisełko jak ja Cię kocham.., po prostu nie do opisania. Jak już tracę nadzieję to Panowie robicie rzeczy wielkie. Panie piłkarzu Gieorgiju Żukowie masz serce do gry, wielkie dzięki, robisz różnicę. Dzięki Panowie, jesteście wielcy. WISŁA PANY! Nigdy nie zginiesz!
Powód: wstyd pomyliłem imię naszego zawodnika, przepraszam
Ostatnio edytowane przez BigLeb : 03.03.2020 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując
jacku6
Junior Member

Od: 11.2006

Stary 03.03.2020, 23:18
gromy na Janickiego i narzekanie na Sadloka a pierwszy wyblokował cudem najwazniejszy strzał w meczu a drugi dostarczył decydującą piłkę, dziiękuję chłopaki
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member

Stary 03.03.2020, 23:28
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Słabo. Najsłabiej z naszych. Miał setkę na 0-2 i zepsuł. Poza tym niewidoczny. Później cofnięty na prawą pomoc to coś więcej pokazał, ale dalej bez szału.
Mister, jakbyś puścił bąka w windzie, jaki słaby, jaki najsłabszy? Takich w Wisełce nie było. Przyznam, że po meczu najpierw na żydovię zajrzałem, bo jak ten balon jebnął to aż strach . Wisełka PANY!
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 03.03.2020, 23:40
No i elegancko. Kozacko panie Żukow! Ten gość jest za dobry na ekstraklasę.

Wojtkowskiemu super posłużył przepis o młodzieżowcu - ma on widać sens.

Sędzia Stevie Wonder bo przecież nie przekupiony, prawda? Ale za to te 2:0 w i dobitka w 90 minucie lepiej smakują.

Cytaty mędrca Syjonu:

Mogę tylko kibiców przeprosić, za to, że tak się zaprezentowaliśmy i nie wygraliśmy, bo akurat jest to bolesne dla wszystkich naszych kibiców - dodał Probierz.

Oj masz pan rację panie Probierz, aj waj!

Zapytany z kolei o to, że jego piłkarze widzą jak on sam zachowuje się przy linii i że jest "pobudzony", co może wpływać na zawodników, odpowiedział wyraźnie poirytowany... -

Nie ma to nic wspólnego z nerwowością, bo jak ktoś ma piłkę, to nie krzyczy. Jak posiadamy piłkę, to jesteśmy nerwowi, a że ktoś protestuje? Pan widział z góry, a ja widziałem z ławki, a siedmiu moich zawodników protestuje? Trudno mi oceniać, bo tego nie widziałem, ale z dalszej perspektywy wyglądało, że zawodnik odbił ręką i była to celowa pozycja obronna. Teraz można bardzo dużo, a jak wcześniej z boku krzyczałem, to nikomu nie przeszkadzało, ale były dobre wyniki.

HAHAHA, ale bełkot! Wijesz się pan jak piskorz panie Probierz, ale w każdym kolejnym zdaniu zaprzeczasz samemu sobie. Jak by się tu wytłumaczyć z klęski przed profesorkiem? Musisz się pan lepiej postarać panie Probierz, w końcu to profesur, kanclerski łeb hahaha!
Powód: JŻS
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 04.03.2020 o godz. 00:10.
Jude Gang - tak o sobie mówicie
To jest... niesamowite jakim idiotą trzeba być żeby wymyślić taką nazwę
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 04.03.2020, 00:02
Chcieli tym kvrwom pomoc sędziowie ale się nie udało! Wisła Pany!
Ostatnio edytowane przez Kamson : 04.03.2020 o godz. 09:39.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 04.03.2020, 00:18
ale jestem dumny z naszych pilkarzy!!!

chcieli nas przekrecic, doliczyli 7 minut z d*py, a oni dali zdali probe charakteru i jeszcze dobili to k*restwo w koncowce

Dziekuje!
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 04.03.2020, 01:06
Witaj Euforio. Lanie na Kałuży wartość bezcenna i dodana, Aczkolwiek już po meczu i wbrew hurraoptymistom nadal GRAMY O UTRZYMANIE w tej skopciałej lidze. Wystarczą dwie trzy porażki w najbliższych meczach i wracamy do punktu wyjścia. Więc spokojnie i z umiarem. Na Amike pewnie przyjdzie ze 26 tys. Będzie sensowna kasa z biletów i pokaz siły kibicowskiej. Oby i punkty były choć pełny stadion nam nie służy. Walka walka walka. A że Wronki ofensywny futbol grają i na fali są to będzie arcyciekawie. Zakonni ?, od czwartku to oni mnie już nie będą obchodzili, . ZA DZIŚ MEGA BRAWO
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując
graficiarz
Member

Od: 05.2004

Stary 04.03.2020, 06:31
Pekinie to zwycięstwo smakuje wybornie. Wisła Pany
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator

Od: 05.2005

Stary 04.03.2020, 07:30
Lepszy remis z Sobolewskim i wygrana z Probierzem, niż wygrana z Sobolewskim i remis z Probierzem. Dzięki za walkę Drużyno!
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
majkelson777
Junior Member

Od: 12.2015

Stary 04.03.2020, 07:51
Kac napisał(a):Wyświetl post

chcieli nas przekrecic, doliczyli 7 minut z d*py, a oni dali zdali probe charakteru i jeszcze dobili to k*restwo w koncowce

Dziekuje!
Zmiany, kontuzja Niepsuja + VAR, więc akurat 7 minut bym się nie czepiał. Co innego z nieuznaniem bramki na 2-0...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 04.03.2020, 08:04
Samobójczy van amercośtam a z trybun qrwa mać pasy grać- najlepszy moment meczu
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
macyo
Kangoo supersonic

Od: 08.2003

Stary 04.03.2020, 08:06
Wisła Pany.

Dzisiaj to nawet w pracy jest się szczęśliwym
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 04.03.2020, 08:46
Co nie znaczy, że w jakimkolwiek innym meczu sędzia policzyłby tak samo.
Ale i tak wyszło lepiej.
Wygralibyśmy tylko 1:0 i byłoby gadane, że przypadek.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 04.03.2020, 08:55
Kilka słów również ode mnie, miałem przyjemność oglądać spotkanie z perspektywy trybun, na poczatek kibice sąsiadki.. myślałem że u nas jest dużo patologii ale to co zobaczyłem na ich mlynie przechodzi ludzkie pojęcie.. Część naj.eba.na w cztery dupy siedząca z głowami między nogami albo zataczajaca się na innych. Do tego grupki szczurów w PitBullach nie zainteresowana meczem tylko bajerowaniem towarzyszących im małolatek. jeszcze inna grupa to bezzębni menele z przypadku Jesli chodzi o doping to gdy jest spiewane o cracovii to slychać bardziej buczenie natomiast jak przychodzi zaspiewać WTSK to nagle wszyscy się włączają.. poziom kompleksów kosmiczny.. wisienką na torcie był naj.eba.ny dziadek ktory przy rożnym Sadloka tak go wyzywal że spadł 3 rzędy niżej i wypadła mu sztuczna szczęka W kwestii pilkarskiej nasi naprawde walczyli o każdą piłke do konca, na pewno na plus Vukan, Basha no i Żukow który myślę że mial siły na trzecią połowę.. Wojtkowski też fajnie zagrał, zupełnie inny zawodnik niż ten z jesieni.. Kuba profesor, dużo widzi ale szybkość już nie ta.. Co do Tupty nie byłbym taki surowy, owszem miał 100% sytuacje którą powinien lepiej zakończyć ale ogolnie cały czas był podwajany jako wysunięty napastnik.. Do tego fajnie parę razy cofnął się po piłkę albo wystawiał się na pozycje i szukał gry, myślę że jeszcze brakuje mu zgrania z resztą chlopaków Reasumując bardzo dobry mecz, Skowronek swietnie rozczytał taktykę ogrodnika i dzięki temu 3 pkt dla Nas, dzięki Panie Trenerze, dzięki Panowie Piłkarze, WISŁA PANY!!

PS: Probierza po powrocie do domu czekała niespodzianka w postaci transparentu "0:2 hahaha"
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 04.03.2020, 09:40
Kac napisał(a):Wyświetl post

Dziekuje!
Już nie gadaj. Między 50 a 60.minuta gry może było 2 minuty. 2 razy VAR + karny. Do tego 6 zmian i 2 bramki. I tak niewiele doliczył moim zdaniem i dobrze
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 04.03.2020, 09:40
Nigdy nie miałem tak wspaniałego kaca w środę Ogromne brawa i podziękowania dla naszych zawodników i trenerów.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Boracik86
Member

Od: 09.2013

Stary 04.03.2020, 09:42
Czytając pomeczową wypowiedź Probierza widać, dlaczego Cracovia przegrała ten mecz. Słuchając wypowiedzi Skowronka widać, dlaczego Wisła wygrała tyle spotkań ostatnio — włącznie z derbami. Jeden widzi, co się dzieje na boisku, dobrze analizuje tak samo pozytywne, jak i negatywne sytuacje, i przekazuje tę wiedzę bezpośrednio piłkarzom w zrozumiały dla nich sposób. Widać to potem na boisku. Drugi natomiast (czytaj Michał Probierz) widzi wszystko poza oczywistymi błędami w taktycznym przygotowaniu do meczu i dziwi się jak to ta Wisła odczytała naszą taktykę i zagrała tak, aby zniwelować nasze atuty. Szuka więc winy u sędziego, w pojedynczych zagraniach piłkarzy Cracovii, w mentalności poszczególnych zawodników, w ich wieku, i w tym, że nałożył na nich presję zbyt dużą. Od razu widać, że nie ma on zielonego pojęcia o tym, dlaczego ten mecz przegrali i dlatego Cracovia nie będzie mistrzem. Bo jej trener nie wie co się stało w 3 ostatnich meczach. Natomiast trener Wisły od razu wiedział, dlaczego przegrywamy i co zrobić, aby ten stan zmienić. Derby to była dla niego wielka próba, która zakończyła się wielkim sukcesem. Olbrzymia w tym zasługa oczywiście samych piłkarzy i naprawdę uważam, że to był nasz najlepszy mecz od dawna, gdyż i teren był trudny, i nasza sytuacja. To nasi piłkarze są pod większą presją, bo walczą o utrzymanie, a nie MP. I to nasi piłkarze byli wczoraj lepsi. Wisła Pany!
Odpowiedz cytując
rdunia87
Member

Od: 03.2018

Stary 04.03.2020, 09:45
Ja tylko mam nadzieję że nikomu nie strzeli do głowy pomysł zwalniania Skowronka (a były takie komentarze przy ewentualnej stracie pkt wczoraj). On robi niesamowitą robotę, jak sam mówi praca trenera to jego pasja. Wisła nie jest pierwszą drużyną którą potrafi poukładać a wczoraj było widać że przygotował idealnie drużynę pod grę crakovi. Wisła była wczoraj o niebo lepszą drużyną a tamci biegali jak dzieci we mgle i to na wyjeździe, bez dopingu. Pięknie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.03.2020, 10:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Co nie znaczy, że w jakimkolwiek innym meczu sędzia policzyłby tak samo.
Ale i tak wyszło lepiej.
Wygralibyśmy tylko 1:0 i byłoby gadane, że przypadek.
Nie no, teraz z Varem doliczenie 7 minut jest częste. W poprzedniej kolejce też tyle doliczono w jednym meczu który oglądałem, w innym 6... Z Cracovią były 2 Vary w drugiej połowie + Buchalik musiał przed każdym wykopem pozbierać butelki wrzucone w pole karne przez pasiastych patoli, dlatego nie dostał żółtka a sędzia przedłużał.

Przy jedynej bramce Cracovii Frankowski się zwyczajnie obsrał, mimo że Var dał mu drugą szansę, tutaj fakt. Zresztą, w doliczonym czasie strzeliliśmy gola, co dodatkowo zamyka im mordy, więc wszystko dobrze się skończyło.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.03.2020 o godz. 10:08.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 04.03.2020, 10:14
rdunia87 napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko mam nadzieję że nikomu nie strzeli do głowy pomysł zwalniania Skowronka (a były takie komentarze przy ewentualnej stracie pkt wczoraj). On robi niesamowitą robotę, jak sam mówi praca trenera to jego pasja. Wisła nie jest pierwszą drużyną którą potrafi poukładać a wczoraj było widać że przygotował idealnie drużynę pod grę crakovi. Wisła była wczoraj o niebo lepszą drużyną a tamci biegali jak dzieci we mgle i to na wyjeździe, bez dopingu. Pięknie
Bo Skowronek to trener trener a nie jakiś wynalazek. Co miał spieprzyć, spieprzył w poprzednich swoich klubach. Do tego młody i ambitny. A że niektórzy narzekają a to na styl, a to na coś tam innego? Ich problem. Uczy się na błędach. W meczu z Płockiem nie wstawił Wasyla na końcówkę i był klop. Wczoraj już tego błędu nie popełnił a Wasyl w końcówce wygrał kilka kluczowych górnych piłek.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
rdunia87
Member

Od: 03.2018

Stary 04.03.2020, 10:18
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Bo Skowronek to trener trener a nie jakiś wynalazek. Co miał spieprzyć, spieprzył w poprzednich swoich klubach. Do tego młody i ambitny. A że niektórzy narzekają a to na styl, a to na coś tam innego? Ich problem. Uczy się na błędach. W meczu z Płockiem nie wstawił Wasyla na końcówkę i był klop. Wczoraj już tego błędu nie popełnił a Wasyl w końcówce wygrał kilka kluczowych górnych piłek.

Dodam że spieprzył może w Katowicach, ale najwięcej o jego pracy wiem z mojego rodzimego Mielca. Tam naprawdę robił mega robotę bo graczy nie miał najwyższego sortu a potrafił poukładać i prawie wywalczył wtedy awans. Ostatecznie największy zarzut jaki się pojawiał w jego kontekście to że zbytnio "zakumplował" się z piłkarzami, ale to tylko komentarze jakiś tam lokalsów.
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member

Stary 04.03.2020, 10:34
Nie dorastają Wiśle do pięt, przegrali sportowo i przegrali wizerunkowo. Ten szpaler z racami w drodze na mecz wyglądał niesamowicie i piłkarze byli doskonale umotywowani. Do Derby zawsze nasi są lepiej przygotowani mentalnie, czują jak ważne jest to spotkanie dla wszystkich, widać kto rządzi w Krakowie. Dawno nie widziałem takiej pasji w grze Wisły. Cracovia rozbita na molekuły, pycha kroczy przed porażką - niby banał, ale jak to zwycięstwo wspaniale smakuje. Jeszcze raz wielkie brawa Panowie, bo jest za co dziękować. Banan nie schodzi mi z gęby. Wisła PANY!
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 04.03.2020, 10:45
Akurat zgadzam się z Trelą, że nasi konsekwentnie w każdych derbach wiedzą, że kluczem jest podejść do tego na spokojnie. Owszem, trzeba im dorównać agresywnością, bo sędzia może różnie podchodzić, ale bez wielkiego podpalania się.

Cracovia Probierza zawsze wychodzi niby zmotywowana, ale zwykle przemotywowana. Ich kibice pieprzą o łamaniu nóg, o tym, że trzeba zapierdalać, trener pewnie też kręci korbę w szatni.

Wychodzą na boisko wychodzą pierwszy raz od roku w miarę pełne trybuny i od razu kupa w majtach.

Jak tracą pierwsi gola, to już kompletnie się sypią. Nie skończyły się powtórki gola Kuby, a już Tupta jechał sam na sam. Nie minęła minuta, a już piłka była drugi raz u nich w siatce.
Odpowiedz cytując
Boracik86
Member

Od: 09.2013

Stary 04.03.2020, 10:54
Cytat:

Kilka słów również ode mnie, miałem przyjemność oglądać spotkanie z perspektywy trybun, na poczatek kibice sąsiadki.. myślałem że u nas jest dużo patologii ale to co zobaczyłem na ich mlynie przechodzi ludzkie pojęcie.. Część naj.eba.na w cztery dupy siedząca z głowami między nogami albo zataczajaca się na innych. Do tego grupki szczurów w PitBullach nie zainteresowana meczem tylko bajerowaniem towarzyszących im małolatek. jeszcze inna grupa to bezzębni menele z przypadku Jesli chodzi o doping to gdy jest spiewane o cracovii to slychać bardziej buczenie natomiast jak przychodzi zaspiewać WTSK to nagle wszyscy się włączają.. poziom kompleksów kosmiczny.. wisienką na torcie był naj.eba.ny dziadek ktory przy rożnym Sadloka tak go wyzywal że spadł 3 rzędy niżej i wypadła mu sztuczna szczęka W kwestii pilkarskiej nasi naprawde walczyli o każdą piłke do konca, na pewno na plus Vukan, Basha no i Żukow który myślę że mial siły na trzecią połowę.. Wojtkowski też fajnie zagrał, zupełnie inny zawodnik niż ten z jesieni.. Kuba profesor, dużo widzi ale szybkość już nie ta.. Co do Tupty nie byłbym taki surowy, owszem miał 100% sytuacje którą powinien lepiej zakończyć ale ogolnie cały czas był podwajany jako wysunięty napastnik.. Do tego fajnie parę razy cofnął się po piłkę albo wystawiał się na pozycje i szukał gry, myślę że jeszcze brakuje mu zgrania z resztą chlopaków Reasumując bardzo dobry mecz, Skowronek swietnie rozczytał taktykę ogrodnika i dzięki temu 3 pkt dla Nas, dzięki Panie Trenerze, dzięki Panowie Piłkarze, WISŁA PANY!!

PS: Probierza po powrocie do domu czekała niespodzianka w postaci transparentu "0:2 hahaha"

Najwyraźniej dla niektórych patologia opisana przez Ciebie jest niewystarczająca jeszcze

Cytat:
Cytat:
Gdzie jest moja Cracovia? Gdzie ***** jest?
Moja Cracovia, te zapijaczone mordy, ten zachrypnięty głos śp. Łysego, butelki walające się po stopniach trybuny przy Siedleckiego, te zarzygane ławki na Kałuży miały w sobie więcej życia i radości niż ta korporacyjna hydra.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów